ZÁPASY "A" MUŽSTVA ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL

Dátum :  Súťaž 17/18:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 05.08.2017 18:30 hod  príprava  LEX Kanc.Słomniki (POL)  sTC Púchov 3:3 (0:0)
 18.08.2017 19:00 hod  príprava  SK Slavia Praha (CZE)  Interhala Pasienky, Ba 6:2 (2:2)
 26.08.2017 15:00 hod  PRIPR   Gatta Zdunska Wola (POL)  StaRS Třinec, Česko 2:5 (2:2)
 26.08.2017 17:00 hod  PRIPR   SK Ocel Třinec (CZE)  StaRS Třinec, Česko 3:1 (2:1)
 08.09.2017 19:30 hod  príprava  FK Mimel Lučenec  ŠH Lučenec 6:4 (4:2)
 15.09.2017 19:30 hod   01.kolo  Futsal Team Levice  Interhala Pasienky, Ba 9:1 (6:0)
 20.09.2017 20:00 hod   02.kolo  MFK Ivekol Nové Zámky  ŠH Milénium, NZ 8:0 (4:0)
 10.10.2017 20:00 hod   Main  Rekord Bielsko-Biala (POL)  Interhala Pasienky, Ba 5:2 (3:1)
 11.10.2017 20:00 hod   Main  't Knooppunt (HOL)  Interhala Pasienky, Ba 4:6 (1:2)
 13.10.2017 20:00 hod   Main  Georgians Tbilisi (GEO)  Interhala Pasienky, Ba 7:0 (3:0)
 18.10.2017 19:15 hod   03.kolo  ŠK Makrotem Žilina  Interhala Pasienky, Ba 9:2 (6:0)
 20.10.2017 20:00 hod   04.kolo  ŠK Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Ba 9:1 (4:0)
 27.10.2017 19:30 hod   05.kolo  FK Dragons Podolie  Interhala Pasienky, Ba 16:1 (9:0)
 03.11.2017 19:30 hod   06.kolo  FC Bíli Andeli futsal  Mestská ŠH Trnava 9:0 (5:0)
 09.11.2017 20:00 hod   07.kolo  FK Mimel Lučenec  Interhala Pasienky, Ba 17:1 (9:0)
 16.11.2017 20:00 hod   08.kolo  MIBA Banská Bystrica  Interhala Pasienky, Ba 15:3 (8:2)
 11.12.2017 20:00 hod   09.kolo  Wild Boys´02 Bratislava  Interhala Pasienky, Ba -:- (-:-)
 15.12.2017 19:30 hod   10.kolo  Futsal Team Levice  ŠH Levice -:- (-:-)
 19.12.2017 19:00 hod   11.kolo  MFK Ivekol Nové Zámky  Interhala Pasienky, Ba -:- (-:-)
 13.01.2018 19:30 hod   12.kolo  ŠK Makrotem Žilina  ŠH Rosinky Žilina -:- (-:-)
 19.01.2018 19:30 hod   13.kolo  Pinerola Futsal 1994  Interhala Pasienky, Ba -:- (-:-)
 03.02.2018 20:00 hod   14.kolo  FK Dragons Podolie  Nové Mesto nad Váhom -:- (-:-)
 09.02.2018 19:30 hod   15.kolo  FC Bíli Andeli futsal  Interhala Pasienky, Ba -:- (-:-)
 16.02.2018 19:00 hod   16.kolo  FK Mimel Lučenec  Lučenec Arena -:- (-:-)
 23.02.2018 20:00 hod   17.kolo  MIBA Banská Bystrica  ŠH Dukla, Banská Bystrica -:- (-:-)
 02.03.2018 19:30 hod   18.kolo  Wild Boys´02 Bratislava  Interhala Pasienky, Ba -:- (-:-)
Dátum :  Súťaž 16/17:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 05.08.2016 19:30 hod  príprava  Clearex Chorzow (POL)  sTC Púchov 5:2 (1:1)
 19.08.2016 18:20 hod  príprava  Futsal Team Levice  ŠH Mladosť, Bratislava 10:1 (7:0)
 22.08.2016 18:20 hod  príprava  Rába ETO Gyor (HUN)  ŠH Mladosť, Bratislava 4:6 (3:3)
 26.08.2016 20:30 hod  príprava  SKP Ocel Třinec (CZE)  ŠH Mladosť, Bratislava 4:1 (1:1)
 02.09.2016 20:30 hod  príprava  Slavia Praha (CZE)  ŠH Mladosť, Bratislava 3:3 (1:2)
 09.09.2016 18:20 hod   01.kolo  Futsal Team Levice  ŠH Mladosť, Bratislava 6:2 (4:2)
 16.09.2016 19:30 hod   02.kolo  Tupperware Nové Zámky  Milénium, Nové Zámky 9:0 (6:0)
 30.09.2016 18:20 hod   03.kolo  MIBA B.Bystrica  ŠH Mladosť, Bratislava 13:4 (5:3)
 07.10.2016 19:30 hod   04.kolo  Makroteam Žilina  ŠH Predmier 7:3 (6:0)
 14.10.2016 19:20 hod   05.kolo  Wild Boys´02 Ba  ŠH Mladosť, Bratislava 6:3 (4:1)
 21.10.2016 20:00 hod   06.kolo  MFsK Nitra  MŠH v Nitre 10:1 (4:0)
 28.10.2016 18:20 hod   07.kolo  FK Dragons Podolie  ŠH Mladosť, Bratislava 11:2 (2:0)
 10.11.2016 20:45 hod   08.kolo  FTVŠ UK Ba  ŠH FTVŠ, Bratislava 13:2 (8:1)
 16.11.2016 20:30 hod   09.kolo  ŠK Pinerola Ba  ŠH Mladosť, Bratislava 2:4 (0:3)
 25.11.2016 19:30 hod   10.kolo  Futsal Team Levice  ŠH Levice 10:2 (4:2)
 12.12.2016 20:10 hod   11.kolo  Tupperware Nové Zámky  ŠH Mladosť, Bratislava 11:0 (5:0)
 16.12.2016 20:00 hod   12.kolo  MIBA B.Bystrica  ŠH B.Bystrica 8:1 (6:1)
 13.01.2017 18:20 hod   13.kolo  Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 5:1 (3:1)
 20.01.2017 20:30 hod   14.kolo  Wild Boys´02 Ba  ŠH Mladosť, Bratislava 9:1 (5:0)
 03.02.2017 18:20 hod   15.kolo  MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 5:4 (3:1)
 11.02.2017 20:00 hod   16.kolo  FK Dragons Podolie  Nové Mesto nad Váhom 9:1 (3:0)
 17.02.2017 18:20 hod   17.kolo  FTVŠ UK Ba  ŠH Mladosť, Bratislava 9:1 (2:1)
 24.02.2017 18:30 hod   18.kolo  ŠK Pinerola Ba  ŠH Mladosť, Bratislava 4:0 (2:0)
 17.03.2017 18:20 hod   PO 1/4-fin. (1)  Wild Boys´02 Ba  ŠH Mladosť, Bratislava 4:1 (2:0)
 24.03.2017 20:15 hod   PO 1/4-fin. (2)  Wild Boys´02 Ba  ŠH Mladosť, Bratislava 9:1 (4:1)
 21.04.2017 18:20 hod   PO 1/2-fin. (1)  Futsal Team Levice  ŠH Mladosť, Bratislava 10:2 (6:1)
 28.04.2017 19:30 hod   PO 1/2-fin. (2)  Futsal Team Levice  ŠH Levice 7:4 (6:3)
 05.05.2017 18:20 hod   PO 1/2-fin. (3)  Futsal Team Levice  ŠH Mladosť, Bratislava 6:3 (2:3)
 19.05.2017 18:30 hod   PO finále (1)  Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 5:2 (2:0)
 26.05.2017 18:30 hod   PO finále (2)  Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 3:4 (1:2)
 02.06.2017 18:30 hod   PO finále (3)  Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 2:3 (1:2)
 07.06.2017 18:30 hod   PO finále (4)  Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 1:0 (1:0)
 09.06.2017 18:20 hod   PO finále (5)  Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 5:5pp (1:2)
pen 3:1
Dátum :  Súťaž 15/16:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 14.08.2015 20:00 hod  príprava  FK Era-Pack Chrudim (CZE)  ŠH Mladosť, Bratislava 2:4 (0:2)
 21.08.2015 18:20 hod  príprava  Wild Boys´02 BA  ŠH Mladosť, Bratislava 11:1 (4:1)
 28.08.2015 19:00 hod  príprava  Rába ETO Gyor (HUN)  Audi Arena, Gyor 6:7 (3:3)
 03.09.2015 20:00 hod  príprava  MFsK Nitra  MŠH Nitra 3:3 (1:1)
 25.09.2015 20:30 hod  príprava  Futsal Team Levice  Hant aréna, Bratislava 9:3 (5:0)
 30.09.2015 19:00 hod   Main  Železarec Skopje (MAC)  Hant aréna, Bratislava 5:3 (1:2)
 01.10.2015 18:00 hod   Main  Sievi Futsal (FIN)  Hant aréna, Bratislava 6:1 (2:1)
 03.10.2015 18:00 hod   Main  FC Eindhoven (HOL)  Hant aréna, Bratislava 8:1 (1:0)
 09.10.2015 20:15 hod   01.kolo  ŠK Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 2:2 (0:1)
 16.10.2015 18:20 hod   02.kolo  MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 9:3 (4:1)
 23.10.2015 20:00 hod   03.kolo  FK Dragons Podolie  Nové Mesto nad Váhom 9:2 (2:0)
 30.10.2015 18:20 hod   04.kolo  FK Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 9:0 (4:0)
 04.11.2015 18:30 hod  príprava  Kairat Almaty (KAZ)  ŠH Mladosť, Bratislava 2:8 (0:5)
 06.11.2015 20:00 hod   05.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Predmier 10:2 (5:1)
 10.11.2015 20:00 hod   Elite  Lokomotiv Charkov (UKR)  Zimný štadión, Bratislava 0:2 (0:2)
 11.11.2015 20:00 hod   Elite  Benfica SL (POR)  Zimný štadión, Bratislava 5:4 (2:2)
 13.11.2015 18:00 hod   Elite  Ekonomac Kragujevac (SRB)  Zimný štadión, Bratislava 2:2 (1:2)
 17.11.2015 19:30 hod   07.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH FTVŠ UK, Bratislava 4:0 (2:0)
 20.11.2015 18:20 hod   08.kolo  Tupperware Nové Zámky  ŠH Mladosť, Bratislava 9:0 (6:0)
 30.11.2015 18:20 hod   06.kolo  Futsal Team Levice  ŠH Mladosť, Bratislava 6:1 (2:1)
 18.12.2015 18:20 hod   10.kolo  ŠK Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 2:2 (0:1)
 08.01.2016 20:00 hod   11.kolo  MFsK Nitra  MŠH Nitra 6:5 (2:0)
 15.01.2016 18:20 hod   12.kolo  FK Dragons Podolie  ŠH Mladosť, Bratislava 16:2 (10:1)
 22.01.2016 20:00 hod   13.kolo  FK Prešov  Prešov 5:2 (1:1)
 27.01.2016 18:20 hod   09.kolo  Gurmáni BA  ŠH Mladosť, Bratislava 15:1 (9:0)
 05.02.2016 19:30 hod   15.kolo  Futsal Team Levice  MŠH Levice 6:1 (3:1)
 12.02.2016 18:20 hod   16.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH Mladosť, Bratislava 5:1 (4:1)
 19.02.2016 19:00 hod   17.kolo  Tupperware Nové Zámky  Milénium, Nové Zámky 6:2 (3:1)
 24.02.2016 18:20 hod   18.kolo  Gurmáni BA  ŠH Mladosť, Bratislava 11:3 (5:0)
 04.03.2016 18:20 hod   14.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 3:1 (2:0)
 11. a 18.03.2016  PO 1/4-fin. (1)  PO-ZA 6:3, NR-FTVŠ 6:4 pp  Prešov a Nitra
 01.04.2016 18:20 hod   PO 1/4-fin. (2)  FTVŠ-NR 2:5, ZA-PO 3:6  Bratislava a Žilina
 07.04.2016 19:30 hod  príprava  AC Sparta Praha (CZE)  Arena Sparta, Praha 2:2 (1:0)
 08.04.2016 20:00 hod  príprava  SK Slavia Praha (CZE)  SH Slavia, Praha 3:0 (2:0)
 29.04.2016 18:15 hod   PO 1/2-fin. (1)  FK Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 8:2 (4:2)
 06.05.2016 20:00 hod   PO 1/2-fin. (2)  FK Prešov  Prešov 8:1 (1:0)
 11.05.2016 19:15 hod   BP 1/2-finále  Čekan Mekenroff BA  ŠH Mladosť 11:5 (6:2)
 13.05.2016 18:20 hod   PO 1/2-fin. (3)  FK Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 11:2 (4:0)
 27.05.2016 18:20 hod   PO finále (1)  Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 2:5 (1:3)
 03.06.2016 20:15 hod   PO finále (2)  Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 1:5 (1:1)
 10.06.2016 18:20 hod   PO finále (3)  Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 3:0 pp
 15.06.2016 19:00 hod   PO finále (4)  Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 4:3 (2:2)
 18.06.2016 18:20 hod   PO finále (5)  Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 1:2 (0:0)
 25.06.2016 11:00 hod   SP 1/2-finále  FK Dragons Podolie  ŠH FocusPlus Kežmarok 5:0 kont
 25.06.2016 19:00 hod   SP Finále  Iron Club Košice  ŠH FocusPlus Kežmarok 6:2 (2:1)
Dátum :  Súťaž 14/15:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 03.08.2014 12:00 hod  turnaj  MNK Alumnus Záhreb (CRO)  Viedeň, Rakúsko 5:1 (1:0)
 03.08.2014 16:00 hod  turnaj  FK Era-Pack Chrudim (CZE)  Viedeň, Rakúsko 2:2 (1:1)
 03.08.2014 19:00 hod  turnaj  Stella Rosa Wien (AUT)  Viedeň, Rakúsko 2:1 (1:1)
 06.08.2014 19:15 hod  príprava    Semic Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 10:3 (4:1)
 08.08.2014 19:30 hod  príprava    Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 3:2 (0:0)
 13.08.2014 18:08 hod  príprava    DOXX Žilina  VŠH Púchov 22:1 (8:0)
 15.08.2014 18:08 hod  príprava    Makroteam Žilina  sTC Púchov 7:2 (3:1)
 22.08.2014 17:00 hod  turnaj    Jamal Sibir (RUS)  Hant Aréna, Bratislava 8:9 (4:2)
 23.08.2014 16:00 hod  turnaj    Čekan Mekenroff BA  Hant Aréna, Bratislava 10:0 (4:0)
 24.08.2014 17:00 hod  turnaj    Balticflora Teplice  Hant Aréna, Bratislava 1:3 (0:1)
 27.08.2014 19:00 hod  príprava    Balticflora Teplice (CZE)  Praha, ČR 2:3 (0:3)
 28.08.2014 19:00 hod  príprava    Sparta Praha (CZE)  Praha, ČR 5:1 (3:0)
 05.09.2014 19:30 hod  príprava    FTVŠ UK Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 10:0 (4:0)
 11.09.2014 20:00 hod  príprava    MFsK Nitra  MŠH Klokočina, Nitra 10:1 (1:0)
 16.09.2014 19:50 hod  príprava    SAE  ŠH Mladosť, Bratislava ZRUŠ  
 18.09.2014 19:30 hod  príprava    FC Tango Brno (CZE)  ŠH Vodova, Brno, ČR   14:0 (5:0)
 26.09.2014 18:20 hod   01.kolo  ŠK Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 1:5 (0:1)
 02.10.2014 17:00 hod   Main  FC APOEL Nicosia (CYP)  Berettýújfalu, Maďarsko 5:1 (1:0)
 03.10.2014 17:00 hod   Main  Vegakameratene (NOR)  Berettýújfalu, Maďarsko 3:0 (2:0)
 05.10.2014 16:15 hod   Main  MVFC Berettýújfalu (HUN)  Berettýújfalu, Maďarsko 1:5 (0:2)
 10.10.2014 20:00 hod   03.kolo  MFsK Nitra  MŠH Nitra 11:3 (4:0)
 17.10.2014 18:20 hod   04.kolo  FTVŠ UK Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 6:1 (3:0)
 21.10.2014 19:45 hod   02.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 6:2 (6:1)
 24.10.2014 20:00 hod   05.kolo  Gurmáni Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 11:2 (4:0)
 07.11.2014 18:20 hod   06.kolo  Futsal Team Levice  ŠH Mladosť, Bratislava 12:1 (10:0)
 11.11.2014 20:00 hod   08.kolo  Čekan Mekenroff BA  ŠH Mladosť, Bratislava 11:1 (2:0)
 18.11.2014 15:30 hod   Elite  Araz Naxcivan (AZE)  ČEZ Pardubice, ČR 4:3 (1:0)
 19.11.2014 18:00 hod   Elite  FK Era-Pack Chrudim (CZE)  ČEZ Pardubice, ČR 1:2 (0:1)
 21.11.2014 15:30 hod   Elite  Dina Moskva (RUS)  ČEZ Pardubice, ČR 1:4 (0:2)
 26.11.2014 20:00 hod   09.kolo  Tupperware Nové Zámky  ŠH Milénium, Nové Zámky 11:1 (5:0)
 29.11.2014 17:30 hod   07.kolo  FK Prešov  ŠH Baštová, Prešov 4:3 (2:2)
 12.12.2014 18:20 hod   10.kolo  ŠK Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 6:1 (3:1)
 19.12.2014 19:30 hod   11.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Predmier 9:3 (4:1)
 09.01.2015 18:20 hod   12.kolo  MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 19:0 (8:0)
 16.01.2015 20:30 hod   13.kolo  FTVŠ UK Bratislava  ŠH FTVŠ UK, Bratislava 7:1 (3:0)
 23.01.2015 18:20 hod   14.kolo  Gurmáni Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 17:2 (11:1)
 03.02.2015 19:50 hod   18.kolo  Tupperware Nové Zámky  ŠH Mladosť, Bratislava 5:2 (2:0)
 06.02.2015 18:20 hod   16.kolo  FK Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 13:1 (7:0)
 13.02.2015 19:30 hod   15.kolo  Futsal Team Levice  ŠH Levice 15:5 (5:1)
 17.02.2015 19:50 hod   17.kolo  Čekan Mekenroff BA  ŠH Mladosť, Bratislava 4:3 (3:2)
 23.02.2015 16:00 hod  príprava    Saudská Arábia  Dubai, SAE 7:3 (6:0)
 26.02.2015 17:30 hod  príprava    Al Ahli (SAE)  Dubai, SAE 8:3 (3:1)
 27.02.2015 16:00 hod  príprava    Saudská Arábia  Dubai, SAE 5:3 (4:0)
 01.04.2015 18:20 hod   BP 1/2-finále  ŠK Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 2:1 (1:0)
 02.04.2015 21:00 hod  príprava  Stella Rosa Wien (AUT)  ŠH Mladosť, Bratislava 6:4 (5:4)
 10.04.2015 18:20 hod   PO 1/2-fin. (1)  Gurmáni Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 10:1 (5:1)
 17.04.2015 20:10 hod   PO 1/2-fin. (2)  Gurmáni Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 13:2 (3:1)
 24.04.2015 18:20 hod   PO 1/2-fin. (3)  Gurmáni Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 21:4 (13:1)
 28.04.2015 19:50 hod   SP 1/4-fin. (1)  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 5:0 (4:0)
 08.05.2015 18:20 hod   PO finále (1)  FK Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 12:3 (4:2)
 12.05.2015 19:15 hod   SP 1/4-fin. (2)  ŠK Makroteam Žilina  ŠH pri ZŠ Javorku, Žilina 4:2 (3:2)
 15.05.2015 19:30 hod   PO finále (2)  FK Prešov  ŠH Baštová, Prešov 13:3 (6:2)
 22.05.2015 18:20 hod   PO finále (3)  FK Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 10:3 (7:1)
 13.06.2015 08:30 hod   SP 1/2-finále  FK Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 13:0 (7:0)
 13.06.2015 18:00 hod   SP Finále  Troligabus Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 13:8 (9:2)
Dátum :  Súťaž 13/14:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 31.07.2013 18:08 hod  príprava  DOXX Žilina  VŠH Púchov 12:5 (5:2)
 03.08.2013 09:30 hod  turnaj    Slovensko U-19  ŠH Mladosť, Bratislava 7:0 (6:0)
 03.08.2013 12:50 hod  turnaj    FC Agromeli Brno (CZE)  ŠH Mladosť, Bratislava 6:1 (3:0)
 03.08.2013 16:10 hod  turnaj    Tango Brno (CZE)  ŠH Mladosť, Bratislava 7:1 (2:0)
 08.08.2013 20:00 hod  turnaj    Polytech Petrohrad (RUS)  SH Teplice, ČR 5:3 (2:3)
 09.08.2013 15:00 hod  turnaj    MFK Tjumeň (RUS)  SH Teplice, ČR 3:5 (0:3)
 10.08.2013 11:00 hod  turnaj    Combix Ústí nad Labem (CZE)  SH Teplice, ČR 13:2 (5:2)
 11.08.2013 15:00 hod  turnaj    Balticflora Teplice (CZE)  SH Teplice, ČR 5:1 (1:1)
 16.08.2013 18:30 hod  príprava    ETO Györ Futsal (HUN)  ETO St. Györ, Maďarsko 2:2 (0:2)
 21.08.2013 20:15 hod  turnaj    Energia Lvov (UKR)  Bielsko Biala, Poľsko 7:4 (3:0)
 22.08.2013 13:00 hod  turnaj    GAF-Jasna Gliwice (POL)  Bielsko Biala, Poľsko 6:0 (3:0)
 23.08.2013 20:00 hod  turnaj    Rekord Bielsko Biala (POL)  Bielsko Biala, Poľsko 4:6 (1:3)
 24.08.2013 16:30 hod  turnaj    Kardinal Rowné (UKR)  Bielsko Biala, Poľsko 0:0 (0:0)
1:3 pen
 10.09.2013 19:30 hod   02.kolo  FTVŠ UK BA  Hant Aréna, Bratislava 12:1 (5:0)
 13.09.2013 20:30 hod   01.kolo  Across Pinerola BA  Hant Aréna, Bratislava 9:0 (2:0)
 03.10.2013 16:30 hod   Main  Hamburg Panthers (GER)  OSC Riga, Lotyšsko 14:1 (6:0)
 04.10.2013 16:30 hod   Main  MFK VitEn Vitebsk (BIE)  OSC Riga, Lotyšsko 2:3 (2:2)
 06.10.2013 15:30 hod   Main  Nikars Riga (LAT)  OSC Riga, Lotyšsko 4:3 (3:3)
 11.10.2013 19:00 hod   03.kolo  Tupperware Nové Zámky  ŠH Milénium, Nové Zámky 4:1 (2:1)
 18.10.2013 18:20 hod   04.kolo  sTC Púchov  ŠH Mladosť, Bratislava 8:1 (3:1)
 25.10.2013 19:30 hod   05.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Predmier 11:0 (3:0)
 29.10.2013 19:50 hod  príprava  Rimavská Sobota  ŠH Mladosť, Bratislava 24:5 (12:2)
 08.11.2013 18:20 hod   06.kolo  Čekan Mekenroff BA  ŠH Mladosť, Bratislava 15:5 (5:2)
 12.11.2013 20:30 hod  príprava    Tango Brno (CZE)  ŠH Královo Pole, Brno, ČR 8:3 (3:2)
 15.11.2013 19:30 hod   07.kolo  FK Slovanet Prešov  ŠH Baštová, Prešov 9:3 (3:1)
 20.11.2013 18:00 hod   Elite  MFK Dinamo Moskva (RUS)  Tri Litije, Laško, Slovinsko 1:7 (0:2)
 21.11.2013 20:30 hod   Elite  FC Litija (SVN)  Tri Litije, Laško, Slovinsko 4:3 (2:1)
 23.11.2013 18:00 hod   Elite  Ekonomac Kragujevac (SRB)  Tri Litije, Laško, Slovinsko 2:4 (0:1)
 29.11.2013 18:20 hod   08.kolo  Futsal Team Levice  ŠH Mladosť, Bratislava 5:2 (3:1)
 01.12.2013 18:40 hod  turnaj    Tango Brno (CZE)  Hant Aréna, Bratislava 5:3 (3:3)
 01.12.2013 19:30 hod  turnaj    CSKA Moskva (RUS)  Hant Aréna, Bratislava 3:2 (1:1)
 06.12.2013 20:00 hod   09.kolo  MFsK Nitra  MŠH Nitra 11:0 (5:0)
 13.12.2013 18:20 hod   10.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 1:1 (1:0)
 19.12.2013 19:30 hod   11.kolo  FTVŠ UK BA  FTVŠ UK, Bratislava 9:2 (2:2)
 17.01.2014 19:30 hod   13.kolo  sTC Púchov  sTC Púchov 6:4 (6:2)
 24.01.2014 18:20 hod   14.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 15:3 (5:1)
 31.01.2014 18:20 hod   12.kolo  Tupperware Nové Zámky  ŠH Mladosť, Bratislava 10:3 (5:0)
 07.02.2014 20:15 hod   15.kolo  Čekan Mekenroff BA  ŠH Mladosť, Bratislava 13:2 (10:1)
 14.02.2014 18:20 hod   16.kolo  FK Slovanet Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 7:2 (3:1)
 21.02.2014 19:30 hod   17.kolo  Futsal Team Levice  ŠH Levice 9:3 (6:0)
 25.02.2014 19:50 hod   SP baráž  Čekan Mekenroff BA  ŠH Mladosť, Bratislava 10:1 (4:1)
 28.02.2014 18:20 hod   18.kolo  MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 12:3 (7:1)
 13.03.2014 20:00 hod  príprava  Manchester FC (ENG)  Traford Park, Manchester 5:0 (3:0)
 14.03.2014 20:00 hod  príprava  Manchester FC (ENG)  Traford Park, Manchester 8:4 (5:1)
 26.03.2014 20:30 hod  príprava    ETO Györ Futsal (HUN)  ETO St. Györ, Maďarsko 2:3 (2:2)
 04.04.2014 18:20 hod   PO 1/2-fin. (1)  FK Slovanet Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 15:2 (4:1)
 11.04.2014 19:30 hod   PO 1/2-fin. (2)  FK Slovanet Prešov  ŠH Baštová, Prešov 8:5 (6:2)
 25.04.2014 18:20 hod   PO 1/2-fin. (3)  FK Slovanet Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 12:0 (5:0)
 09.05.2014 18:30 hod   PO finále (1)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 2:3pp (0:2)
 16.05.2014 18:30 hod   PO finále (2)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 5:1 (3:0)
 23.05.2014 18:30 hod   PO finále (3)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 10:2 (4:1)
 30.05.2014 18:30 hod   PO finále (4)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 4:1 (2:0)
 13.06.2014 11:00 hod   SP 1/2-finále  DOXX Žilina  MšH Humenné 5:0 (4:0)
 13.06.2014 20:00 hod   SP Finále  Across Pinerola BA  MšH Humenné 3:2 (2:1)
Dátum :  Súťaž 12/13:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 28.07.2012 12:00 hod  turnaj    Slovensko U-21  ŠH Královo Pole, Brno, ČR 6:0 (4:0)
 28.07.2012 14:30 hod  turnaj    Výber Brna (CZE)  ŠH Královo Pole, Brno, ČR 4:1 (3:1)
 28.07.2012 17:00 hod  turnaj    FC Tango Brno (CZE)  ŠH Královo Pole, Brno, ČR 3:3 (1:1)
2:0 pen
 03.08.2012 18:30 hod  príprava    ETO Györ Futsal (HUN)  ŠH Mladosť, Bratislava 3:3 (0:1)
 08.08.2012 18:08 hod  príprava    DOXX Žilina  ŠH Púchov 20:3 (9:3)
 10.08.2012 18:08 hod  príprava    ŽFA Žirafa Žilina  ŠH Púchov 11:2 (6:1)
 17.08.2012 16:00 hod  turnaj    Araz Naxcivan (AZE)  Riga, Lotyšsko 2:4 (1:0)
 18.08.2012 18:00 hod  turnaj    Nikars Riga (LAT)  Riga, Lotyšsko 4:3 (3:2)
 19.08.2012 17:00 hod  turnaj    Mapid Minsk (BIE)  Riga, Lotyšsko 1:4 (1:1)
 24.08.2012 15:00 hod  turnaj    FC Tango Brno (CZE)  MŠH Trnava 7:0 (3:0)
 24.08.2012 17:00 hod  turnaj    FK Era-Pack Crudim (CZE)  MŠH Trnava 1:0 (0:0)
 25.08.2012 12:30 hod  turnaj    FC Tango Brno (CZE)  MŠH Trnava 4:2 (3:2)
 25.08.2012 16:30 hod  turnaj    FK Era-Pack Crudim (CZE)  MŠH Trnava 2:4 (0:1)
 31.08.2012 18:30 hod  príprava    MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 9:2 (3:0)
 06.09.2012 16:45 hod   Main  Omonia Nikózia (CYP)  Nikózia, Cyprus 3:3 (2:3)
 07.09.2012 19:00 hod   Main  Luparense C/5 (ITA)  Nikózia, Cyprus 0:0 (0:0)
 09.09.2012 16:15 hod   Main  FC Grand Pro Varna (BUL)  Nikózia, Cyprus 7:2 (5:1)
 14.09.2012 18:30 hod   01.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 9:2 (5:1)
 18.09.2012 19:45 hod   02.kolo  Čekan Mekenroff 1897 BA  ŠH Mladosť, Bratislava 9:0 (5:0)
 05.10.2012 18:20 hod   03.kolo  FK P.K.P. Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 11:0 (4:0)
 10.10.2012 20:30 hod   Elite  Kairat Alma-Ata (KAZ)  Kragujevac, Srbsko 1:5 (0:3)
 11.10.2012 18:00 hod   Elite  Ekonomac Kragujevac (SRB)  Kragujevac, Srbsko 3:3 (2:1)
 13.10.2012 18:00 hod   Elite  FK Era-PAck Chrudim (CZE)  Kragujevac, Srbsko 1:4 (1:1)
 19.10.2012 18:20 hod   04.kolo  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 6:1 (4:0)
 26.10.2012 19:00 hod   05.kolo  MFK Tupperware Nové Zámky  ŠH Milénium, Nové Zámky 9:1 (5:0)
 07.11.2012 18:15 hod  príprava  FC Tango Brno (CZE)  ŠH Mladosť, Bratislava 3:1 (3:1)
 09.11.2012 18:20 hod   06.kolo  FK Prešov  ŠH Mladosť, Bratislava 12:3 (4:2)
 16.11.2012 19:30 hod   07.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Predmier 8:1 (6:1)
 20.11.2012 19:50 hod  príprava    Stella Rossa Wien (RAK)  ŠH Mladosť, Bratislava 17:3 (12:1)
 23.11.2012 18:20 hod   08.kolo  MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 11:2 (6:1)
 30.11.2012 20:00 hod   09.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH FTVŠ UK, Bratislava 6:3 (4:1)
 07.12.2012 18:20 hod   10.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 5:2 (2:1)
 15.12.2012 19:30 hod   11.kolo  Čekan Mekenroff 1897 BA  ŠH Mladosť, Bratislava 16:1 (9:1)
 04.01.2013 20:00 hod   12.kolo  FK P.K.P. Košice  ŠH Ostrovského, Košice 7:3 (3:1)
 11.01.2013 20:00 hod   13.kolo  RCS Košice  Infiniti Aréna, Košice 7:2 (5:1)
 18.01.2013 18:20 hod   14.kolo  MFK Tupperware Nové Zámky  ŠH Mladosť, Bratislava 7:2 (1:1)
 25.01.2013 19:30 hod   15.kolo  FK Prešov  ŠH Baštová, Prešov 11:2 (7:0)
 29.01.2013 19:50 hod   16.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 13:1 (6:1)
 01.03.2013 20:00 hod   17.kolo  MFsK Nitra  MŠH v Nitre 9:2 (5:1)
 08.03.2013 18:20 hod   18.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH Mladosť, Bratislava 14:4 (7:0)
 15.03.2013 16:00 hod   SP 1/8-fin. (1)  AK 47 Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 18:1 (8:0)
 15.03.2013 18:00 hod   SP 1/8-fin. (2)  Union Poprad  ŠH Mladosť, Bratislava 5:0 kont
 20.03.2013 20:25 hod  príprava    KPP Barabéri BA  Hant Aréna, Bratislava 9:4 (7:2)
 05.04.2013 19:30 hod   02.k (n)  MFK Tupperware Nové Zámky  ŠH Mladosť, Bratislava 13:6 (5:1)
 12.04.2013 20:00 hod   03.k (n)  FK P.K.P. Košice  ŠH Ostrovského, Košice 7:4 (1:1)
 19.04.2013 18:20 hod   04.k (n)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 2:2 (1:1)
 26.04.2013 20:00 hod   05.k (n)  RCS Košice  Infiniti Aréna, Košice 4:4 (0:2)
 10.05.2013 19:00 hod   07.k (n)  MFK Tupperware Nové Zámky  ŠH Milénium, Nové Zámky 9:2 (6:1)
 17.05.2013 18:20 hod   08.k (n)  FK P.K.P. Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 6:1 (4:0)
 24.05.2013 18:30 hod   09.k (n)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 8:2 (2:1)
 31.05.2013 18:20 hod   10.k (n)  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 6:3 (5:1)
 08.06.2013 12:00 hod   SP 1/2-finále  Futsal Team Levice  ŠH Mladosť, Bratislava 11:1 (4:1)
 08.06.2013 19:30 hod   SP Finále  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 5:3 (1:0)
Dátum :  Súťaž 11/12:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 31.07.2011 18:30 hod  príprava    Stella Rossa Wien (RAK)  ŠH Mladosť, Bratislava 12:2 (6:1)
 05.08.2011 19:00 hod  príprava  ETO Györ Futsal (HUN)  ŠH Györ, Maďarsko   3:3 (0:1)
 10.08.2011 18:08 hod  príprava  DOXX Žilina  ŠH Púchov 11:5 (6:0)
 12.08.2011 18:30 hod  príprava  Akademia Pniewy (POL)  SC Cieszyn, Poľsko 4:1 (4:1)
 19.08.2011 12:00 hod  turnaj  FC Tango Brno (CZE)  ŠH Hlohovec 4:3 (3:1)
 19.08.2011 15:45 hod  turnaj  Pogon 04 Szczecin (POL)  ŠH Hlohovec 5:0 (0:0)
 20.08.2011 11:15 hod  turnaj  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Hlohovec 10:2 (5:1)
 20.08.2011 15:00 hod  turnaj  FK Era-Pack Chrudim (CZE)  ŠH Hlohovec 3:6 (2:1)
 26.08.2011 19:30 hod  príprava  FC Tango Brno (CZE)  SH Brno, ČR 6:5 (2:5)
 09.09.2011 18:20 hod   01.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 3:2 (1:1)
 16.09.2011 20:00 hod   02.kolo  FK P.K.P. Košice  Hádzanárska hala, Košice  10:1 (5:0)
 21.09.2011 18:15 hod   03.kolo  Čekan Mekenroff 1897 BA  ŠH Mladosť, Bratislava 16:2 (8:1)
 27.09.2011 13:30 hod   Main  Futsal Club Geneva (SUI)  Sport Palace, Tbilisi, GRU 5:5 (1:1)
 28.09.2011 13:30 hod   Main  Mapid Minsk (BIE)  Sport Palace, Tbilisi, GRU 2:1 (0:1)
 30.09.2011 16:05 hod   Main  Iberia Star Tbilisi (GRU)  Sport Palace, Tbilisi, GRU 3:3 (1:1)
 06.10.2011 20:30 hod   04.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH FTVŠ UK, Bratislava 5:1 (2:0)
 21.10.2011 18:20 hod   05.kolo  MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 5:0 (1:0)
 28.10.2011 20:00 hod   06.kolo  RCS Košice  Infinity Aréna, Košice 4:1 (2:1)
 04.11.2011 18:20 hod   07.kolo  MFK Tupperware Nové Zámky   ŠH Mladosť, Bratislava 5:2 (2:0)
 11.11.2011 19:00 hod   08.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Predmier 13:2 (7:1)
 17.11.2011 20:30 hod   Elite  Marca Futsal (TAL)  Padova, Taliansko 1:3 (0:1)
 18.11.2011 18:30 hod   Elite  ASD Montesilvano C/5 (TAL)  Padova, Taliansko 1:2 (0:0)
 20.11.2011 16:15 hod   Elite  Ivano-Frankovsk (UKR)  Padova, Taliansko 3:4 (1:2)
 25.11.2011 18:20 hod   09.kolo  ŠK Mima Trnava Futsal  ŠH Mladosť, Bratislava 7:2 (3:1)
 02.12.2011 18:30 hod   10.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 5:4 (4:3)
 06.01.2012 18:20 hod   11.kolo  FK P.K.P. Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 4:3 (2:2)
 14.01.2012 19:30 hod   12.kolo  Čekan Mekenroff 1897 BA  ŠH Mladosť, Bratislava 9:1 (4:0)
 17.01.2012 19:00 hod  príprava  FT Kysucké Nové Mesto  MŠH Kysucké Nové Mesto 15:3 (6:2)
 20.01.2012 19:15 hod   13.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH Mladosť, Bratislava 4:2 (2:1)
 02.02.2012 20:00 hod   14.kolo  MFsK Nitra  MŠH Nitra 15:4 (6:1)
 17.02.2012 18:20 hod   15.kolo  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 8:3 (5:2)
 24.02.2012 19:30 hod   16.kolo  MFK Tupperware Nové Zámky   ŠH Milénium, Nové Zámky 8:4 (2:3)
 28.02.2012 19:40 hod   BP Final 4 (1)  Gurmáni BA  ŠH Mladosť, Bratislava 7:2 (1:0)
 02.03.2012 18:20 hod   17.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 13:2 (9:1)
 07.03.2012 19:30 hod   BP Final 4 (2)  Canaria Malacky  ŠH Malina, Malacky 11:2 (4:0)
 09.03.2012 18:20 hod   18.kolo  ŠK Mima Trnava Futsal  MŠH Trnava 8:3 (2:2)
 14.03.2012 18:15 hod   BP Final 4 (3)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 3:3 (1:0)
 16.03.2012 20:00 hod   SP 1/4-fin. (1)  ŽFA Žirafa Žilina  ZŠ Hájik, Žilina 6:2 (3:1)
 20.03.2012 20:30 hod   SP 1/4-fin. (2)  ŽFA Žirafa Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 8:2 (3:1)
 30.03.2012 18:20 hod   PO 1/4-fin. (1)  Čekan Mekenroff 1897 BA  ŠH Mladosť, Bratislava 12:4 (3:3)
 14.04.2012 19:30 hod   PO 1/4-fin. (2)  Čekan Mekenroff 1897 BA  ŠH Mladosť, Bratislava 11:0 (6:0)
 20.04.2012 18:20 hod   PO 1/2-fin. (1)  FK P.K.P. Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 7:1 (5:1)
 27.04.2012 19:30 hod   PO 1/2-fin. (2)  FK P.K.P. Košice  ŠH Sabinov 4:0 (0:0)
 08.05.2012 19:50 hod   PO finále (1)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 3:2 (0:1)
 11.05.2012 18:30 hod   PO finále (2)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 2:1 (1:0)
 18.05.2012 18:30 hod   PO finále (3)  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 2:1 (2:1)
 09.06.2012 12:00 hod   SP 1/2-finále  FK Prešov  ŠH Prievidza 18:4 (10:0)
 09.06.2012 19:00 hod   SP Finále  Gurmáni Bratislava  ŠH Prievidza 9:3 (5:2)
Dátum :  Súťaž 10/11:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 01.08.2010 16:30 hod  príprava  Stella Rossa Wien (AUT)  Viedeň-Stockerau, RAK 5:3 (1:1)
 04.08.2010 18:08 hod  príprava  DOXX Žilina  ŠH Púchov 9:0 (6:0)
 06.08.2010 19:30 hod  príprava  Jerevan Slavičín (CZE)  ŠH Slavičín, ČR 10:4 (6:1)
 12.08.2010 18:00 hod  turnaj  MFK Tjumeň (RUS)  ŠH Teplice, ČR 0:4 (0:3)
 13.08.2010 15:00 hod  turnaj  Balticflora Teplice (CZE)  ŠH Teplice, ČR 3:5 (3:1)
 14.08.2010 15:00 hod  turnaj  MFK Tulpar Karaganda (KAZ)   ŠH Teplice, ČR 4:4 (2:3)
 15.08.2010 13:00 hod  turnaj  MFK Tjumeň (RUS)  ŠH Teplice, ČR 3:6 (0:3)
 20.08.2010 18:50 hod  príprava  Tango Brno (CZE)   ŠH Mladosť, Bratislava 2:2 (0:1)
 23.08.2010 19:00 hod  príprava  MVFC-Berettyóújfalu (HUN)   ŠH Mladosť, Bratislava ZRUŠ  
 27.08.2010 20:00 hod  príprava  Canaria Malacky   ŠH Mladosť, Bratislava 14:2 (4:0)
 03.09.2010 20:00 hod   01.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Pasienky, Bratislava 4:2 (3:2)
 10.09.2010 18:20 hod   02.kolo  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 4:2 (2:0)
 14.09.2010 19:45 hod  príprava  Era-Pack Chrudim (CZE)   ŠH Mladosť, Bratislava 2:4 (2:2)
 17.09.2010 19:30 hod   03.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Predmier 5:2 (1:1)
 22.09.2010 20:00 hod   04.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH Pasienky, Bratislava 9:1 (3:0)
 27.09.2010 20:00 hod   Main  Oplast Kobarid (SVN)  ŠH Pasienky, Bratislava 2:1 (0:0)
 28.09.2010 20:00 hod   Main  Železarec Skopje (MKD)  ŠH Pasienky, Bratislava 4:1 (0:0)
 30.09.2010 17:15 hod   Main  Sporting Lisabon (POR)  ŠH Pasienky, Bratislava 1:2 (0:1)
 08.10.2010 18:20 hod   05.kolo  MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 8:1 (5:0)
 15.10.2010 18:20 hod   06.kolo  P.K.P. Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 8:6 (2:1)
 22.10.2010 18:30 hod   12.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 7:1 (4:1)
 29.10.2010 19:00 hod   07.kolo  MFK Tupperware N.Zámky  ŠH Milénium, N.Zámky 6:2 (3:0)
 05.11.2010 18:20 hod   08.kolo  ŠK Mima Divus Trnava  ŠH Mladosť, Bratislava 2:1 (2:0)
 12.11.2010 20:10 hod   10.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 4:1 (2:0)
20.11.2010 10:00 hod   Elite  Iberia Tbilisi (GRU)  Alma-Ata, Kazachstan 1:3 (0:2)
21.11.2010 12:30 hod   Elite  Kairat Alma-Ata (KAZ)  Alma-Ata, Kazachstan 1:3 (1:2)
23.11.2010 11:00 hod   Elite  Akademia FC Pniewy (POL)  Alma-Ata, Kazachstan 3:0 (2:0)
 03.12.2010 20:00 hod   11.kolo  RCS Košice  Infinity Aréna, Košice 4:2 (1:2)
 07.12.2010 20:30 hod   13.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH FTVŠ UK, Bratislava 11:2 (4:1)
 06.01.2011 20:00 hod   14.kolo  MFsK Nitra  MŠH Nitra 11:1 (3:0)
 18.01.2011 20:00 hod   BP 1/4-fin  Jokerit  ŠH Mladosť, Bratislava 8:0 (5:0)
 28.01.2011 20:00 hod   15.kolo  P.K.P. Košice  Hádzanárska hala, Košice 4:4 (1:4)
 04.02.2011 18:20 hod   16.kolo  Tupperware N.Zámky  ŠH Mladosť, Bratislava 8:2 (3:1)
 06.02.2011 09:45 hod   BP Final 4 (1)  Čekan Mekenroff 1897  ŠH Mladosť, Bratislava 7:3 (2:2)
 06.02.2011 10:40 hod   BP Final 4 (2)  AK 47  ŠH Mladosť, Bratislava 3:1 (2:0)
 06.02.2011 13:10 hod   BP Final 4 (3)  Gurmáni  ŠH Mladosť, Bratislava 3:1 (0:1)
 08.02.2011 19:40 hod  príprava  Prestige League All Stars   ŠH Mladosť, Bratislava 24:4 (10:1)
 11.02.2011 20:30 hod   17.kolo  ŠK Mima Divus Trnava  ŠH Levice 9:1 (3:0)
 05.03.2011 18:45 hod   SP 1/8-fin.  Rimatex Rimavská Sobota  ŠH Mladosť, Bratislava 10:1 (4:1)
 11.03.2011 18:20 hod   PO 1/4-fin. (1)  FTVŠ UK Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 13:1 (6:1)
 18.03.2011 20:00 hod   PO 1/4-fin. (2)  FTVŠ UK Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 12:1 (5:0)
 22.03.2011 19:00 hod  príprava  Semic Plat4M BA  ŠH Mladosť, Bratislava 15:6 (6:0)
 25.03.2011 19:30 hod   PO 1/2-fin. (1)  ŠK Mima Divus Trnava  ŠH Mladosť, Bratislava 10:2 (8:0)
 29.03.2011 19:45 hod   PO 1/2-fin. (2)  ŠK Mima Divus Trnava  ŠH Mladosť, Bratislava 5:0 (2:0)
 01.04.2011 18:30 hod   PO 1/2-fin. (3)   ŠK Mima Divus Trnava  MŠH Trnava 4:1 (1:0)
 05.04.2011 19:45 hod  príprava  FC Falco  ŠH Mladosť, Bratislava 30:0 (9:0)
 15.04.2011 20:00 hod   SP 1/4-fin.  Čekan Mekenroff 1897  ŠH Mladosť, Bratislava 8:1 (4:0)
 22.04.2011 18:00 hod   PO finále (1)  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 3:1 (1:1)
 26.04.2011 19:45 hod   PO finále (2)  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 6:3 (3:1)
 29.04.2011 18:00 hod   PO finále (3)  RCS Košice  Infinity Aréna, Košice 4:2 (1:2)
 14.05.2011 18:00 hod   SP Finále  ŠK Mima Divus Trnava  Bratislava 7:2 (5:2)

myspace hit counter
..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..