SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA V SEZÓNE 2010/2011 :

MUŽSTVO SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "A" 2010/2011
Hore zľava : M.Vlašič (kond.tréner), M.Rejžek, V.Várady, D.Frič, A.Brunovský, P.Haľko, I.Blaško (lekár)
V strede zľava : A.Fehérvári, L.Mikita (C), Z.Sláma, D.Mikletič, G.Bartošek, T.Bagin, D.Rafaj
Dole zľava : V.Ambrozek (press manager), J.Janík (tréner), P.Brndiar, M.Gašparovič, M.Grendár (prezident), D.Klačko (fyzioterapeut)

ŠTATISTIKY "A" MUŽSTVA V SEZÓNE 2010/2011:

SEZÓNA :   SÚŤAŽ : UMIEST. : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :
2010/2011   PRÍPRAVA   9 7 1 1 111:25 + 86 22
2010/2011   TURNAJE 4. 4 0 1 3 10:19 - 9 1
2010/2011   LIGA MAJSTROV  Elite round  6 3 0 3 12:10 + 2 9
2010/2011   EXTRALIGA 1. 16 15 1 0 104:31 + 73 46
2010/2011   PLAY-OFF 1. 8 8 0 0 57:11 + 46 24
2010/2011   SLOVENSKÝ POHÁR 1. 3 3 0 0 25:4 + 21 9
2010/2011   BRATISLAVSKÝ POHÁR 1. 4 4 0 0 21:5 + 16 12
2010/2011   KLUB CELKOVE   50 40 3 7 340:105 + 235 123

ŠTATISTIKY SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "A" V SEZÓNE 2010/2011 - GÓLY :

  SEZÓNA 2010/2011 :       EXTRALIGA   PLAY-OFF   SK POHÁR   BA POHÁR   PRÍPRAVA   TURNAJE   LM      
10   MIKITA Ladislav 20 (15) 4 (8) 6 (3) 7 (4) 17 (9) 1 (4) 0 (6) 55
11   HAĽKO Peter 23 (15) 9 (8) 4 (3) 0 (4) 11 (9) 1 (4) 2 (6) 50
16   BARTOŠEK Gabriel 7 (7) 9 (8) 2 (3) 2 (4) 14 (9) 1 (3) 0 (2) 35
8   FEHERVÁRI Attila 7 (15) 7 (8) 2 (3) 1 (4) 14 (9) 1 (4) 2 (6) 34
13   VÁRADY Vojtech 14 (15) 5 (6) 1 (3) 2 (3) 3 (2) 0 (0) 3 (6) 28
3   RAFAJ Dušan 4 (15) 9 (8) 2 (3) 1 (3) 9 (6) 0 (3) 2 (5) 27
14   REJŽEK Martin 9 (16) 3 (8) 3 (3) 0 (4) 8 (9) 1 (3) 1 (6) 25
17   BRUNOVSKÝ Anton 5 (14) 5 (8) 1 (3) 3 (4) 9 (8) 0 (4) 1 (6) 24
5   SLÁMA Zdeněk 6 (12) 2 (6) 1 (2) 3 (2) 6 (8) 2 (4) 1 (5) 21
7   BAGIN Tomáš 5 (14) 2 (2) 3 (2) 1 (4) 4 (7) 2 (2) 0 (4) 17
9   FRIČ David 2 (13) 1 (6) 0 (1) 1 (2) 7 (7) 0 (4) 0 (6) 11
18   MIKLETIČ Daniel 1 (3) 0 (2) 0 (1) 0 (1) 7 (7) 1 (2) 0 (0) 9
19   BRNDIAR Peter 0 (7) 0 (1) 0 (3) 0 (3) 1 (9) 0 (2) 0 (1) 1
1   GAŠPAROVIČ Mário 0 (16) 0 (8) 0 (3) 0 (3) 0 (8) 0 (2) 0 (6) 0
15   NAGY Igor 0 (1) 0 (0) 0 (0) 0 (0) 0 (1) 0 (0) 0 (0) 0
12   POLUCH Vladimír 0 (2) 0 (2) 0 (0) 0 (0) 0 (0) 0 (0) 0 (0) 0
    vlastné góly 1 1 0 0 1 0 0 3

* v zátvorke je uvedený počet odohratých zápasov

  SEZÓNA 2010/2011 :       EXTRALIGA   PLAY-OFF   SK POHÁR   BA POHÁR   PRÍPRAVA   TURNAJE   LM 
9   FRIČ David - 11 + 2
14   REJŽEK Martin - - - 7 + 0
10   MIKITA Ladislav (C) - - - 6 + 0
17   BRUNOVSKÝ Anton - - 6 + 0
8   FEHÉRVÁRI Attila - - 5 + 0
13   VÁRADY Vojtech - - - - 4 + 0
7   BAGIN Tomáš - - - - - 2 + 0
3   RAFAJ Dušan - - - - - 2 + 0
16   BARTOŠEK Gabriel - - - - - 2 + 0
5   SLÁMA Zdeněk - - - - - 2 + 0
19   BRNDIAR Peter - - - - - - 0 + 1
1   GAŠPAROVIČ Mário - - - - - - 1 + 0
11   HAĽKO Peter - - - - - - 1 + 0

ŠTATISTIKY SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "A" V SEZÓNE 2010/2011 - BRANKÁRI :

  SEZÓNA 2010/2011 :       EXTRALIGA   PLAY-OFF   POHÁRE 
1   GAŠPAROVIČ Mário  12,875 (513) / 22 / 1,71   7,0 (280) / 9 / 1,29   4,00 (160) / 6 / 1,50 
12   POLUCH Vladimír  0,375 (15) / 3 / 8,00   0,50 (20) / 00 / 0,00   0,0 (00) / 0 / 0,00 
19   BRNDIAR Peter  2,80 (112) / 6 / 2,14   0,5 (20) / 2 / 4,00   3,00 (120) / 3 / 1,00 
9   FRIČ David  0,0 (0) / 0 / 0,00   0,0 (00) / 00 / 0,00   0,0 (0) / 0 / 0,00 
  SEZÓNA 2010/2011 :       TURNAJE   PRÍPRAVA   UEFA CUP 
1   GAŠPAROVIČ Mário  2,0 (80) / 11 / 5,50   4,2 (188) / 6 / 1,43   5,5 (220) / 9 / 1,64 
12   POLUCH Vladimír  0,0 (0) / 0 / 0,00   0,0 (0) / 0 / 0,00   0,0 (0) / 0 / 0,00 
19   BRNDIAR Peter  2,0 (80) / 8 / 4,00   3,75 (170) / 11 / 2,93   0,5 (20) / 1 / 2,00 
9   FRIČ David  0,0 (0) / 0 / 0,00   0,05 (2) / 2 / 40,00   0,0 (0) / 0 / 0,00 

* počet odohratých zápasov (minút) / počet inkasovaných gólov / priemer gólu na zápas

ZÁPASY "A" MUŽSTVA SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA

Dátum :  Súťaž 10/11:    Súper :    Miesto : Výsledok : Viac :
 01.08.2010 16:30 hod  príprava  Stella Rossa Wien (AUT)  Viedeň-Stockerau, RAK 5:3 (1:1)
 04.08.2010 18:08 hod  príprava  DOXX Žilina  ŠH Púchov 9:0 (6:0)
 06.08.2010 19:30 hod  príprava  Jerevan Slavičín (CZE)  ŠH Slavičín, ČR 10:4 (6:1)
 12.08.2010 18:00 hod  turnaj  MFK Tjumeň (RUS)  ŠH Teplice, ČR 0:4 (0:3)
 13.08.2010 15:00 hod  turnaj  Balticflora Teplice (CZE)  ŠH Teplice, ČR 3:5 (3:1)
 14.08.2010 15:00 hod  turnaj  MFK Tulpar Karaganda (KAZ)   ŠH Teplice, ČR 4:4 (2:3)
 15.08.2010 13:00 hod  turnaj  MFK Tjumeň (RUS)  ŠH Teplice, ČR 3:6 (0:3)
 20.08.2010 18:50 hod  príprava  Tango Brno (CZE)   ŠH Mladosť, Bratislava 2:2 (0:1)
 23.08.2010 19:00 hod  príprava  MVFC-Berettyóújfalu (HUN)   ŠH Mladosť, Bratislava ZRUŠ  
 27.08.2010 20:00 hod  príprava  Canaria Malacky   ŠH Mladosť, Bratislava 14:2 (4:0)
 03.09.2010 20:00 hod   01.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Pasienky, Bratislava 4:2 (3:2)
 10.09.2010 18:20 hod   02.kolo  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 4:2 (2:0)
 14.09.2010 19:45 hod  príprava  Era-Pack Chrudim (CZE)   ŠH Mladosť, Bratislava 2:4 (2:2)
 17.09.2010 19:30 hod   03.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Predmier 5:2 (1:1)
 22.09.2010 20:00 hod   04.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH Pasienky, Bratislava 9:1 (3:0)
 27.09.2010 20:00 hod   Main  Oplast Kobarid (SVN)  ŠH Pasienky, Bratislava 2:1 (0:0)
 28.09.2010 20:00 hod   Main  Železarec Skopje (MKD)  ŠH Pasienky, Bratislava 4:1 (0:0)
 30.09.2010 17:15 hod   Main  Sporting Lisabon (POR)  ŠH Pasienky, Bratislava 1:2 (0:1)
 08.10.2010 18:20 hod   05.kolo  MFsK Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 8:1 (5:0)
 15.10.2010 18:20 hod   06.kolo  P.K.P. Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 8:6 (2:1)
 22.10.2010 18:30 hod   12.kolo  ŠK Makroteam Žilina  ŠH Mladosť, Bratislava 7:1 (4:1)
 29.10.2010 19:00 hod   07.kolo  MFK Tupperware N.Zámky  ŠH Milénium, N.Zámky 6:2 (3:0)
 05.11.2010 18:20 hod   08.kolo  ŠK Mima Divus Trnava  ŠH Mladosť, Bratislava 2:1 (2:0)
 12.11.2010 20:10 hod   10.kolo  Across Pinerola BA  ŠH Mladosť, Bratislava 4:1 (2:0)
20.11.2010 10:00 hod   Elite  Iberia Tbilisi (GRU)  Alma-Ata, Kazachstan 1:3 (0:2)
21.11.2010 12:30 hod   Elite  Kairat Alma-Ata (KAZ)  Alma-Ata, Kazachstan 1:3 (1:2)
23.11.2010 11:00 hod   Elite  Akademia FC Pniewy (POL)  Alma-Ata, Kazachstan 3:0 (2:0)
 03.12.2010 20:00 hod   11.kolo  RCS Košice  Infinity Aréna, Košice 4:2 (1:2)
 07.12.2010 20:30 hod   13.kolo  FTVŠ UK BA  ŠH FTVŠ UK, Bratislava 11:2 (4:1)
 06.01.2011 20:00 hod   14.kolo  MFsK Nitra  MŠH Nitra 11:1 (3:0)
 18.01.2011 20:00 hod   BP 1/4-fin  Jokerit  ŠH Mladosť, Bratislava 8:0 (5:0)
 28.01.2011 20:00 hod   15.kolo  P.K.P. Košice  Hádzanárska hala, Košice 4:4 (1:4)
 04.02.2011 18:20 hod   16.kolo  Tupperware N.Zámky  ŠH Mladosť, Bratislava 8:2 (3:1)
 06.02.2011 09:45 hod   BP Final 4 (1)  Čekan Mekenroff 1897  ŠH Mladosť, Bratislava 7:3 (2:2)
 06.02.2011 10:40 hod   BP Final 4 (2)  AK 47  ŠH Mladosť, Bratislava 3:1 (2:0)
 06.02.2011 13:10 hod   BP Final 4 (3)  Gurmáni  ŠH Mladosť, Bratislava 3:1 (0:1)
 08.02.2011 19:40 hod  príprava  Prestige League All Stars   ŠH Mladosť, Bratislava 24:4 (10:1)
 11.02.2011 20:30 hod   17.kolo  ŠK Mima Divus Trnava  ŠH Levice 9:1 (3:0)
 05.03.2011 18:45 hod   SP 1/8-fin.  Rimatex Rimavská Sobota  ŠH Mladosť, Bratislava 10:1 (4:1)
 11.03.2011 18:20 hod   PO 1/4-fin. (1)  FTVŠ UK Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 13:1 (6:1)
 18.03.2011 20:00 hod   PO 1/4-fin. (2)  FTVŠ UK Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 12:1 (5:0)
 22.03.2011 19:00 hod  príprava  Semic Plat4M BA  ŠH Mladosť, Bratislava 15:6 (6:0)
 25.03.2011 19:30 hod   PO 1/2-fin. (1)  ŠK Mima Divus Trnava  ŠH Mladosť, Bratislava 10:2 (8:0)
 29.03.2011 19:45 hod   PO 1/2-fin. (2)  ŠK Mima Divus Trnava  ŠH Mladosť, Bratislava 5:0 (2:0)
 01.04.2011 18:30 hod   PO 1/2-fin. (3)  ŠK Mima Divus Trnava  MŠH Trnava 4:1 (1:0)
 05.04.2011 19:45 hod  príprava  FC Falco  ŠH Mladosť, Bratislava 30:0 (9:0)
 15.04.2011 20:00 hod   SP 1/4-fin.  Čekan Mekenroff 1897  ŠH Mladosť, Bratislava 8:1 (4:0)
 22.04.2011 18:00 hod   PO finále (1)  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 3:1 (1:1)
 26.04.2011 19:45 hod   PO finále (2)  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 6:3 (3:1)
 29.04.2011 18:00 hod   PO finále (3)  RCS Košice  Infinity Aréna, Košice 4:2 (1:2)
 14.05.2011 18:00 hod   SP Finále  ŠK Mima Divus Trnava  Bratislava 7:2 (5:2)

TABUĽKA SLOVENSKEJ FUTSALOVEJ KYMA EXTRALIGY 2010/2011:

      PORADIE MUŽSTIEV : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :
1.  SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 16 15 1 0 104:31 + 73 46
2.  RCS KOŠICE 16 11 3 2 88:35 + 53 36
3.  ACROSS PINEROLA BRATISLAVA 16 9 3 4 62:45 + 17 30
4.  FK P.K.P. KOŠICE 16 6 3 7 68:76 - 8 21
5.  ŠK MIMA DIVUS TRNAVA 16 6 3 7 67:64 + 3 21
6.  MFsK NITRA 16 5 5 6 47:73 - 26 20
7.  MFK TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY 16 4 1 11 47:74 - 27 13
8.  FTVŠ UK BRATISLAVA 16 2 3 11 38:84 - 46 9
9.  ŠK MAKROTEAM ŽILINA 16 2 2 12 43:82 - 39 8
  * Mužstvá na 1. - 8.mieste postúpili do PLAY-OFF, Makroteam Žilina putuje do baráže

NAJLEPŠÍ STRELCI FUTSALOVEJ KYMA EXTRALIGY 2010/2011:

1.  HAĽKO Peter SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA     32
2.  MIKITA Ladislav SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA     24
   SERBIN Peter RCS KOŠICE     24
4.  VÁRADY Vojtech SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA     19
   KYJOVSKÝ Matúš RCS KOŠICE     19
6.  DUDÁŠ Martin TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY     17
   KRIVOČENKO Ján ŠK MIMA DIVUS TRNAVA     17
   BAHNA Marek ACROSS PINEROLA BRATISLAVA     17
9.  SLÁDEČEK Peter ŠK MIMA DIVUS TRNAVA     16
   BARTOŠEK Gabriel SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA     16

myspace hit counter
..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..