SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA V SEZÓNE 2005/2006 :

SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA V SEZÓNE 2005/2006 :

MUŽSTVO SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "A" 2005/2006
Hore zľava :M.Grendár (prezident), M.Kollár (tréner), E.Tobl. L.Mikita, P.Jalakša, M.Čambal, M.Badura, D.Mikletič, D.Klačko (masér)
Dole zľava : V.Várady, Š.Sluka, V.Blažej, V.Poluch, M.Gašparovič, R.Staršic, F.Šporánek, M.Berky, E.Baláž



SEZÓNA :   SÚŤAŽ : UMIEST. : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :
2005/2006   EXTRALIGA 1. 22 21 0 1 132:38 + 94 63
2005/2006   PLAY-OFF 1. 6 6 0 0 46:19 + 27 18
2005/2006   EPM   3 1 1 1 8:9 - 1 4
2005/2006   SLOVENSKÝ POHÁR 1. 3 3 0 0 53:6 + 47 9
2005/2006   BRATISLAVSKÝ POHÁR 1. 3 3 0 0 50:5 + 45 9
2005/2006   KLUB CELKOVE   37 34 1 2 289:77 + 212 103

ZÁPASY SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "A" V SEZÓNE 2005/2006 :

Dátum :  Súťaž :    Súper :  Miesto : Výsledok :
 03.08.2005   Turnaj - GreenBall Cup  Benago Praha (CZE)  ŠH Kladno, Česká Rep. 7:7 (4:2)
04.08.2005  Turnaj - GreenBall Cup  TJ Jekaterinburg (RUS)  ŠH Kladno, Česká Rep. 3:1 (2:0)
05.08.2005  Turnaj - GreenBall Cup  Dinamo Moskva (RUS)  ŠH Kladno, Česká Rep. 4:3 (2:0)
06.08.2005  Turnaj - GreenBall Cup  MFK Tjumeň (RUS)  ŠH Kladno, Česká Rep. 3:5 (1:3)
18.08.2005  Prípravný zápas  ŠK Futsal Program Dubnica  ŠH Matador, Púchov 3:3 (1:2)
22.08.2005  Prípravný zápas  Viktoria Žižkov (CZE)  ŠH Brno, Česká Rep. 5:2 (2:2)
02.09.2005  Prípravný zápas  DOXX Žilina  ŠH Matador, Púchov 11:4 (5:1)
09.09.2005  1.SLF - 01.kolo  FC Semic Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 6:4 (4:0)
16.09.2005  1.SLF - 02.kolo  Across Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 5:1 (1:0)
23.09.2005  1.SLF - 03.kolo  1.FSC Nafta Malacky  ŠH Mladosť, Bratislava 13:0 (5:0)
30.09.2005  1.SLF - 04.kolo  F.A.C. Górnik Trnava  Mestská ŠH, Trnava 2:1 (1:1)
06.10.2005  Prípravný zápas  AC Karpatia Juniors BA  ŠH Mladosť, Bratislava 5:0 (3:0)
12.10.2005  UEFA Futsal Cup  Šachťor Doneck (UKR)  Dom Športu, Záhreb, Chorvátsko 2:5 (1:2)
13.10.2005  UEFA Futsal Cup  ORKAN VK Záhreb (CHOR)  Dom Športu, Záhreb, Chorvátsko 2:2 (1:2)
14.10.2005  UEFA Futsal Cup  Ilves FS Tampere (FIN)  Dom Športu, Záhreb, Chorvátsko 4:2 (0:0)
21.10.2005  1.SLF - 06.kolo  1.HFC Lučenec  ŠH Výstavisko, Lučenec 6:1 (4:1)
01.11.2005  1.SLF - 05.kolo (dohrávka)  RCS Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 5:2 (2:1)
04.11.2005  1.SLF - 08.kolo  Futsal Team Nitra  ŠH Olympia, Nitra 3:6 (1:3)
19.11.2005  1.SLF - 07.kolo (dohrávka)  AC Karpatia Juniors BA  ŠH Mladosť, Bratislava 7:1 (4:0)
25.11.2005  1.SLF - 09.kolo  ŠK Mima Trnava  ŠH Mladosť, Bratislava 6:2 (1:2)
03.12.2005  1.SLF - 10.kolo  FC Izolex Košice  ŠH pri Jazdiarni, Košice 7:4 (5:3)
09.12.2005  1.SLF - 11.kolo  ŠK Futsal Program Dubnica  ŠH Mladosť, Bratislava 4:0 (3:0)
16.12.2005  1.SLF - 12.kolo  FC Semic Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 4:2 (0:2)
06.01.2006  1.SLF - 13.kolo  Across Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 6:1 (4:1)
13.01.2006  1.SLF - 14.kolo  1.FSC Nafta Malacky  ŠH Malina, Malacky 4:2 (3:0)
27.01.2006  1.SLF - 15.kolo  F.A.C. Górnik Trnava  ŠH Mladosť, Bratislava 6:4 (2:2)
03.02.2006  1.SLF - 16.kolo  RCS Košice  ŠH pri Jazdiarni, Košice 4:2 (2:1)
10.02.2006  1.SLF - 17.kolo  1.HFC Lučenec  ŠH Mladosť, Bratislava 12:1 (5:0)
14.02.2006  Prípravný zápas  FC Catalunia Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 23:1 (13:1)
17.02.2006  1.SLF - 18.kolo  AC Karpatia Juniors BA  ŠH Mladosť, Bratislava 4:2 (2:1)
25.02.2006  Prípravný zápas  FK Era-Pack Chrudim (CZE)  ŠH Sokolovňa, Chrudim, ČR 2:0 (2:0)
03.03.2006  1.SLF - 20.kolo  ŠK Mima Trnava  Mestská ŠH, Trnava 8:1 (5:0)
07.03.2006  BP (1/4.fin)  FC Franco Šamorín  ŠH Mladosť, Bratislava 29:2 (14:2)
10.03.2006  1.SLF - 19.kolo  Futsal Team Nitra  ŠH Mladosť, Bratislava 9:1 (2:1)
17.03.2006  1.SLF - 21.kolo  FC Izolex Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 9:0 (2:0)
24.03.2006  1.SLF - 22.kolo  ŠK Futsal Program Dubnica  ŠH TJ Spartak, Dubnica 2:0 (0:0)
31.03.2006  1.SLF PLAY-OFF (1/4.fin)  Across Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 6:2 (2:1)
07.04.2006  1.SLF PLAY-OFF (1/4.fin)  Across Pinerola Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 8:2 (3:1)
12.04.2006  BP (1/2.fin)  Likra Slovakia  ŠH Mladosť, Bratislava 11:1 (7:0)
21.04.2006  1.SLF PLAY-OFF (1/2.fin)  1.FSC Nafta Malacky  ŠH Mladosť, Bratislava 9:4 (3:2)
28.04.2006  1.SLF PLAY-OFF (1/2.fin)  1.FSC Nafta Malacky  ŠH Malina, Malacky 8:5 (3:2)
04.05.2006  BP (finále)  FC Semic Bratislava  ŠH Mladosť, Bratislava 10:2 (5:1)
12.05.2006  1.SLF PLAY-OFF (finále)  ŠK Futsal Program Dubnica  ŠH Mladosť, Bratislava 8:2 (5:0)
19.05.2006  1.SLF PLAY-OFF (finále)  ŠK Futsal Program Dubnica  ŠH Dubnica nad Váhom 7:4 (3:3)
26.05.2006  SP (1/2.fin.1.z.)  Slov-matic Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 8:2 (4:0)
27.05.2006  SP (1/2.fin.2.z.)  Slov-matic Košice  ŠH Mladosť, Bratislava 22:0 (14:0)
09.06.2006  SP (finále)  JUWE BLOKY Čadca  ŠH Pratex, Čadca 23:4 (9:1)

KONEČNÁ TABUĽKA FUTSALOVEJ EXTRALIGY 2005/2006

    PORADIE MUŽSTIEV : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : BODY :
1.  SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 22 21 0 1 132:38 63
2.  FUTSAL TEAM NITRA 22 16 1 5 97:87 49
3.  PROGRAM DUBNICA 22 15 3 4 120:69 48
4.  MIMA TRNAVA 22 11 1 10 97:113 34
5.  SEMIC ATLETICO BRATISLAVA 22 9 4 9 86:82 31
6.  RCS KOŠICE 22 8 3 11 86:82 27
7.  1.FSC NAFTA MALACKY 22 7 3 12 85:118 24
8.  ACROSS PINEROLA BRATISLAVA 22 7 3 12 64:85 24
9.  KARPATIA JUNIORS BRATISLAVA 22 7 3 12 60:70 24
10.  IZOLEX KOŠICE 22 4 6 12 60:82 18
11.  F.A.C. GÓRNIK TRNAVA 22 4 6 12 74:97 18
12.  1.HFC LUČENEC 22 5 3 14 72:104 18

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..