REPREZENTÁCIA SLOVENSKA U-21:

ZÁPASY REPREZENTÁCIE SLOVENSKA U-21 :

Dátum :  Súťaž :    Súper :    Miesto : Výsledok :
 25.11.2009  Príprava  POĽSKO U-21  Wilkowice, Poľsko 3:3 (2:2)
 24.11.2009  Príprava  POĽSKO U-21  Biansko Biala, Poľsko 0:9 (0:1)
 20.09.2009  Turnaj 4 krajín - o 3.m  MAĎARSKO U-21  Debrecen, Maďarsko 7:0 (2:0)
 19.09.2009  Turnaj 4 krajín  ČESKÁ REP. U-21  Debrecen, Maďarsko 2:3 (0:1)
 23.08.2009  Victory Makrocup 2009 - o 7.m  Across Pinerola BA (SVK)  ŠH Hlohovec 1:8 (0:4)
 22.08.2009  Victory Makrocup 2009  FC Nova Katowice (POL)  Kyma Aréna, Hrnčiarovce 1:7 (1:3)
 22.08.2009  Victory Makrocup 2009  SK Slávia Praha (CZE)  Kyma Aréna, Hrnčiarovce 1:6 (1:3)
 22.08.2009  Victory Makrocup 2009  ŠK Makroteam Žilina (SVK)  Kyma Aréna, Hrnčiarovce 2:4 (0:1)
 01.08.2009  Turnaj ČS priateľstva - o 5.m  Slávia Praha (CZE)  ŠH Mladosť, Bratislava 2:1 (0:1)
 01.08.2009  Turnaj ČS priateľstva  Slovan BA (SVK)  ŠH Mladosť, Bratislava 2:4 (1:2)
 01.08.2009  Turnaj ČS priateľstva  Tango Brno (CZE)  ŠH Mladosť, Bratislava 0:6 (0:3)
 21.09.2008  Turnaj 3 krajín  POĽSKO U-21  Poprad Aréna 4:3 (2:1)
 19.09.2008  Turnaj 3 krajín  ČESKÁ REP. U-21  Poprad Aréna 9:2 (3:0)
 13.04.2008  Kvalifikácia ME 2oo8 (sk. 3)  ŠPANIELSKO U-21  Madrid, Španielsko 0:8 (0:5)
 11.04.2008  Kvalifikácia ME 2oo8 (sk. 3)  GRÉCKO U-21  Madrid, Španielsko 12:2 (5:1)
 10.04.2008  Kvalifikácia ME 2oo8 (sk. 3)  ŠVAJČIARSKO U-21  Madrid, Španielsko 7:1 (3:1)
 11.03.2008  Príprava  ČESKÁ REP. U-21  Brno, Česká rep. 4:2 (1:0)
 24.02.2008  JOMA Cup 2oo8 - finále  Porto Tolero Ploče (CHOR)  Ostrava, Česká rep. 3:2 (2:2)
 24.02.2008  JOMA Cup 2oo8 - 1/2 fin.  Program Dubnica (SVK)  Ostrava, Česká rep. 0:0 3:2 pk
 24.02.2008  JOMA Cup 2oo8 - 1/4 fin.  Mikeska Ostrava (CZE)  Ostrava, Česká rep. 6:2 (2:1)
 23.02.2008  JOMA Cup 2oo8  ČESKÁ REP. U-21  Ostrava, Česká rep. 2:1 (0:0)
 23.02.2008  JOMA Cup 2oo8  Jango Katovice (POL)  Ostrava, Česká rep. 0:2 (0:1)
 15.12.2007  St.Peterburg Autumn 2oo7  BIELORUSKO U-21  St.Peterburg, Rusko 0:3 (0:1)
 14.12.2007  St.Peterburg Autumn 2oo7  ČESKÁ REP. U-21  St.Peterburg, Rusko 2:1 (1:1)
 13.12.2007  St.Peterburg Autumn 2oo7  ŠPANIELSKO U-21  St.Peterburg, Rusko 1:1 (1:1)
 12.12.2007  St.Peterburg Autumn 2oo7  SLOVINSKO U-21  St.Peterburg, Rusko 2:5 (1:2)
 11.12.2007  St.Peterburg Autumn 2oo7  BIELORUSKO U-21  St.Peterburg, Rusko 1:3 (1:1)
 30.09.2007  Turnaj 3 krajín  ČESKÁ REP. U-21  Hodoním, Česká rep. 3:4 (1:1)
 29.09.2007  Turnaj 3 krajín  POĽSKO U-21  Hodoním, Česká rep. 3:5 (1:2)
 03.06.2007  JOMA Cup 2oo7 - finále  CC LKW Jistebnik (CZE)  Ostrava, Česká rep. 1:1 2:1pk
 03.06.2007  JOMA Cup 2oo7 - 1/2 fin.  ČESKÁ REP. U-21  Ostrava, Česká rep. 3:3 3:1 pk
 02.06.2007  JOMA Cup 2oo7  CC LKW Jistebnik (CZE)  Ostrava, Česká rep. 2:2 (0:0)
 02.06.2007  JOMA Cup 2oo7  Program Dubnica (SVK)  Ostrava, Česká rep. 6:2 (2:0)
 30.09.2006  Turnaj 3 krajín  ČESKÁ REP. U-21  Kielce, Poľsko 2:6 (1:0)
 29.09.2006  Turnaj 3 krajín  POĽSKO U-21  Kielce, Poľsko 4:2 (4:0)
 20.09.2005  Príprava  ČESKÁ REP. U-21  Ostrava, Česká rep. 0:3 (0:2)
 19.09.2005  Príprava  POĽSKO U-21  Púchov 1:1 (1:1)

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..