NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - SEPTEMBER 2016

NOVINKY jún 2016 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC SEPTEMBER 2016

30.september 2016 ... 3.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs MIBA BANSKÁ BYSTRICA 13:4

Slov-matic FOFO MIBA Banská Bystrica Do zápasu s nováčikom sme nastúpili bez najlepších strelcov extraligy Haľkom a Serbinom, absentoval tiež Filan. Zápas dvoch rozdielnych polčasov priniesol neuveriteľných 13 gólov. Súper držal krok s favoritom do predposlednej minúty prvého polčasu, kedy svietil stav 4:3, v druhom dejstve už bolo na ihrisku iba jedno mužstvo. Skóre duelu otvoril po prihrávke Zdráhala Kozár už v tretej minúte, po zbytočnej chybe v rozohrávke ale o necelé dve minúty vyrovnal Greško. Keď Rick so Zdráhalom mierili iba do žrde, prišiel ďalší trest po ďalšej chybe - po dvanástich minútach hry poslal nováčika do vedenia opäť Greško. Strelu Rafaja zastavilo iba brvno, gól priniesla až štandartná situácia. Rejžek z rohu našiel Kyjovského a bolo vyrovnané. Už o 40 sekúnd pripravil gól Rafajovi Kyjovský, na rozdiel dvoch gólov mohol zvýšiť Bahna, v tutovke však minul. V 18.minúte ponúkol Kyjovskému gól Kozár, v predposlednej minúte zastavila strelu zo samostatného nájazdu na Gašparoviča tyč. Čiž v rovnakej minúte predsa len prekonal Gašparoviča a znížil na 4:3. Posledné slovo mal však po prihrávke Maťa Zdráhala premiérovým gólom Aďo Ujhely a krátko pred klaxónom mohlo byť ešte veselšie, Zdráhal však mieril vedľa. Druhý polčas odšartovala po 19-ich sekundách zahodená tutovka Kyjovského, na rozdiel troch gólov zvýšil po asistencii Kozára Rick. Siedmy gól strelil po peknej akcii Kozár, v tridsiatej minúte zavŕšil vpohode hrajúci Kyjovský a to ešte nepovedal v zápase posledné slovo. V 33.minúte podčiarkol dobrý výkon a hetrik aj Kozár. K slovu sa dostal aj súper z B.Bystrice, keď Giertl využil nedorozumenie v obrane a Brndiar kapituloval. Od 35.minúty pristúpili oranjes k hre bez brankára, čo zakrátko využil Grendár - 10:4. Minútu pred koncom zvýšil Rick a v poslednej minúte strelil Kyjovský dva ďalšie góly.
Vladsson Ambrozek (manažér Slov-Maticu): "Proti nováčikovi z Banskej Bystrica nám chýbali dvaja elitní strelcovia Peťovia - Serbin s Haľkom. Ak by boli na ihrisku, radšej ani nechceme myslieť, ako by dopadol zápas. Rovnako absentoval aj Aďo Filan a tak šancu dostal zahrať si s Áčkom Grendár junior, ktorý nastrelil dnes náš desiaty gól v zápase. Prvý polčas nám veľmi nevyšiel, keď sme urobili niekoľko nepochopiteľných chýb a zbytočne darovali góly súperovi. Ten dokonca viedol 2:1. Druhý polčas ale prišiel oranžový valec, ktorý MIBU doslova roztrhal ôsmimi gólmi. Kyjovský strelil päť gólov, dva v poslednej minúte, hetrik pridal Kozár a dva góly Rick. Dnes tak slávil víťazstvo futsal nad "veľkým futbalom", plným nakopávaných dlhých lôpt a tvrdej hry spojenej až s detinským simulovaním na druhej strane."

3.kolo futsalovej extraligy:
(30.september 2016 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs MIBA BANSKÁ BYSTRICA       13:4 (5:3)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Kyjovský 5 (14., 18., 30., 40. a 40.), Kozár 3 (3., 29. a 33.), Rick 2 (22. a 39.), Rafaj (15.), Ujhelyi (20.), Grendár (37.) - Greško 2 (5. a 13.), Číž (19.), Giertl (33.)
ŽK: Ujhelyi (30.), Bahna (33.) - Tužinský (7.), Giertl (10.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Michal Botka, akumulované fauly: 2:3 - v 1.pol, 1:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 21.minúty Brndiar P.) - Rick G., Kozár P., Kyjovský M., Bahna M. - Rafaj D., Zdráhal M., Rejžek M., Ujhelyi A., Grendár M. Tréner: Martin Rejžek
MIBA: Butáš, Krejči - Giertl, Peniak, Tužinský, Marko, Kuník, Rafanides, Konder (C), Číž, Čief, Greško. Tréner: Martin Majling

25.september 2016 ... DANUBIT SO ŠESTNÁSŤGÓLOVÝM DEBAKLOM

B-mužstvo si dnes urobilo z Danubitu trhací kalendár, keď mu v každom polčase nastrieľalo po osem gólov. Štvorgóloví Grendár s Belicom končili strelecky najlepšie, dva góly zaznamenalo ďalšie trio hráčov Kyjovský, Rejžek a Marek Rischer.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 2.kolo:
(24.september 2016 o 11:30 v ŠH FTVŠ v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs ŠK Danubit       16:0 (8:0)
Góly: Grendár 4, Belica 4, Kyjovský 2, Rejžek 2, Rischer M. 2, Rafaj, Filan
Fofo: Voros - Kyjovský, Rafaj, Kozár, Rejžek - Belica, Števík, Rischer M., Filan, Grendár. Tréner: Kummer

18.september 2016 ... B-MUŽSTVO ODŠTARTOVALO NOVÚ SEZÓNU OSMIČKOU

B-mužstvo si na úvod novej sezóny z chuti zastrieľalo proti Relaxu. Polčas skončil po góloch Grendára, Marhefku a Filana 3:0. Súper sa prvýkrát presadil až za stavu 6:0, druhýkrát sa napokon dočkal na konci zápasu.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 1.kolo:
(18.september 2016 o 17:00 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Relax       8:2 (3:0)
Góly: Kyjovský 2, Grendár 2, Filan 2, Rischer M., Marhefka
Fofo: Voros - Kyjovský, Rafaj, Filan, Rischer M., Marhefka, Grendár, Belica, Kozár Tréner: Kummer

16.september 2016 ... 2.KOLO EXTRALIGY: NOVÉ ZÁMKY vs FOFO 0:9

Tupperware Nové Zámky Slov-matic FOFO Oranjes vycestovali do novozámockého Milénia bez hrajúceho trénera Martina Rejžeka (trénerský UEFA seminár v Prahe) a dvojice hráčov Kyjovský - Brndiar, ktorí mali pracovné povinnosti. Po počiatočnom oťukávaní sa do streleckej listiny po prihrávke Ricka zapísal ako prvý až na konci siedmej minúty Serbin. Po žŕdke Bahnu sa v priebehu jednej minúty trafil dvakrát Rafaj. V 12.minúte ponúkol Haľkovi gól po geniálnej prihrávke Kozár. Ostrostrelec Haľko pridal aj piaty gól favorita, keď Sládečkovi nasadil ukážkové jasličky. Rafaj dokonal hetrik ešte v prvom dejstve, ktoré sa skončilo presvedčivo 6:0 z pohľadu hostí. Obraz hry sa nezmenil ani po obrátke, strelu Kozára zastavila spojnica. V 28.minúte vysunul Rick Serbina, ktorý si pripísal druhý gól v zápase. Aj strelu Rafaja zastavila iba konštrukcia bránky domácich. Siedmy gól zaznamenal Gabi Rick, asistenciu si pripísal Serbo. Delovka Kozára opečiatkovala brvno, 38 sekúnd pred konečným hvizdom rozhodcovskej dvojice Botka - Ploštica ale Kozár predsa len upravil na konečných 9:0. Spoľahlivý gólman Karpiak dnes zanamenal čisté konto, všetky dobré príležitosti domácich futsalistov spoľahlivo zlikvidoval. Nasleduje reprezentačná prestácka, na turnaj višehrádskej švorky bude farby oranjes hájiť trio Brndiar, Rick, Serbin. V treťom kole na domácej palubovbe vyzveme 30.septembra nováčika z B.Bystrice.
Vladimír Ambrozek (manažér Slov-Maticu): "Do Nových Zámkov sme z prázdnych bratislavských ulíc odišli s jediným cieľom - priniesť do hlavného mesta futsalu povinné tri body a prebojovať sa na čelo extraligového pelotónu. Do Milénia nemohol vycestovať Maťo Rejžek, ktorý si v Prahe robí trénerskú UEFA licenciu, skvele ho zastúpil majster Európy Peter Kummer. V kádri absentovali aj Brndiar s Kyjovským, ktorých výsostne potrebovali v Bratislave policajné zložky na obranu štátu počas summitu. Duel sme zvládli na výbornú, talentovaný Marek Karpiak vychytal čisté konto a nepustil do bránky legendárneho Gašparoviča s kapitánskou páskou. Hetrik zaznamenal nekompromisný Rafaj, po dva góly pridali ostrostrelci Haľko so Serbinom. Do streleckej listiny sa zapísal aj navrátilec z potulkov v Maďarsku Rick a srdciar Kozár. Do Humenného na reprezentačnú konfrontáciu višehrádskej štvorky posielame trio hráčov (Serbin, Rick, Brndiar). Už dnes sa tešíme na nováčika z B.Bystrice, ktorého privítame po vynútenej prestávke v Mladosti 30.septembra v dueli tretieho kola, veríme, že budeme mať k dispozícii kompletný káder, nie ako dnes v Nových Zámkoch!" Marcel Gašparík (Tupperware Nové Zámky): "Proti najlepšiemu klubu na Slovensku sme bohužiaľ dosiahli navlas rovnaký výsledok 0:9 (0:6) ako vlani na jeseň. Mrzí najmä skutočnosť, že sme nedokázali skórovať. Slov-matic však nie je ten súper, proti ktorému my musíme bodovať, preto veríme, že lepšie výsledky sa dostavia v ďalších zápasoch."

2.kolo futsalovej extraligy:
(16.september 2016 o 19:30 v ŠH Milénium v Nových Zámkoch)
MFK TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       0:9 (0:6)

Góly: Rafaj 3 (9., 10. a 14.), Serbin 2 (7. a 28.), Haľko 2 (12. a 13.), Rick (32.), Kozár (40.)
ŽK: Bombicz (8.), Oršolík (13.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Michal Botka a Ján Ploštica, akumulované fauly: 4:1 - v 1.polčase, 5:4 - v 2.polčase
Tupperware: Sládeček - Blaškovič (C), Gál, Oršolík T., Máté, Ešek, Kosztolányi, Vašek, Bombicz, Molda, Varga. Tréner: Marcel Gašparík
Fofo: Karpiak M. - Rafaj D., Rick G., Bahna M., Kozár P. - Filan A., Ujhelyi A., Serbin P., Haľko P. (Gašparovič M. (C)). Tréner: Peter Kummer

9.september 2016 ... 1.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs FT LEVICE 6:2

Slov-matic FOFO Futsal Team Levice Slovenská futsalová extraliga začala podľa plánu, úvodné kolo privítal vicemajster na svojej palubovke ambiciózne Levice. Oranjes začali úlohu favorita napĺňať od úvodných sekúnd duelu. Už po 32 sekundách našiel Kozár Rafaj a ten strelil úvodný gól nového ročníka. Švec mohol vyrovnať, proti bol však kapitán Kempo. V druhej minúte zvýšil nekompromisne Rafaj už na 2:0. Keď Haľko po spolupráci s Bahnom pridal v štvrtej minúte aj tretí presný zásah, o bodoch bolo prakticky rozhodnuté. Strelu Kyjovského zastavilo iba brvno, osmelil sa ale aj súper, keď v deviatej minúte prestrelil Gašparoviča Rakica. Po spolupráci s Haľkom a Serbinom vrátil domácich na víťaznú vlnu nechytateľne Kyjovský, posledné slovo v prvom polčase ale mali hostia, keď znížili Molnárom. A tom mohol ešte Krivočenko skórovať. Po obrátke sa Haľko najskôr zastreľoval, na konci dvadsiatejštvrtej minúty pekne vysunul Serbina a pivot obliekajúci minulú sezónu dres Prešova zvýšil na 5:2. V 28.minúte vybojoval loptu Rafaj a Haľko svojim druhým gólom v zápase upravil na 6:2. Zmenu skóre nepriniesla ani na jednej strane dlhá power-play súpera a tak sme v úvodnom kole zaknihovali povinné víťazstvo.
Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "Prvé kolo sme začali veľmi dobre, keď sme po pekných akciách po troch a pol minútach viedli pohodlne 3:0. Prišlo však uspokojenie, poľavenie, čo súper využil na korigovanie stavu ešte do polčasu. Levice sa na môj vkus dostávali až príliž často do zakončenia a polčas tak zdramatizovali. V druhom dejstve sme zlepšili výkon hlavne v obrane a ukontrolovali si povinné body."

1.kolo futsalovej extraligy:
(9.september 2016 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FUTSAL TEAM LEVICE       6:2 (4:2)

Góly: Rafaj 2 (1. a 2.), Haľko 2 (4. a 28.), Kyjovský (13.), Serbin (24.) - Rakica (9.), Molnár (15.)
ŽK: Obický M. (31.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Botka a Ploštica, akumulované fauly: 4:2 - v 1.pol, 4:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 21.minúty Brndiar P.) - Rafaj D., Rick G., Kyjovský M., Kozár P. - Bahna M., Filan A., Haľko P., Serbin P. - Ulhelyi A. Tréner: Martin Rejžek
Levice: Bielik - Švec, Krivočenko (C), Rakica, Budovec, Graus, Obický M., Chudý, Molnár, Liska, Mikuláš, Obický R.. Tréner: Pavol Gabaš

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..