NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - OKTÓBER 2014

NOVINKY október 2014 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC OKTÓBER 2014

26.október 2014 ... DRÁMA PROTI MINIMAXU SO ŠŤASTNÝM KONCOM!

Céčko nedalo Dobrejklime.sk žiadnu šancu. Úvodný gól zápasu vsietil po dlhšom čase po peknej akcii Valacsay. Hetrik Mikletiča a dva presné zásahy Eda Baláža znamenali bezproblémové víťazstvo. A2B nastúpila proti Minimaxu a bol to zápas ako lusk. Prvý gól strelil súper v 7.minúte, vyrovnávajúci však do prázdnej bránky. Minimax ešte pred polčasom posadil na koňa Osvald. Potom však začal úradovať Haľko. V 26.minúte vyrovnal na 2:2, Strnatko ale opäť naklonil misky váh na stranu dobre hrajúceho súpera. Haľko päť minút pred koncom vyrovnal na 3:3 a Fehérvári o necelé dve minúty poslal oranjes prvýkrát v zápase do vedenia. Posledná minúta priniesla dva góly. Najskôr Adamčík vyrovnal, Haľko však s príchuťou troch bodov zavŕšil svoj zápasový hetrik!

6.kolo 2.SL sk. Bratislava 2014/2015: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs FKC Minimax "A"       5:4 (1:2)
Góly: Haľko 3, Fehérvári, vlastný

7.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2014/2015: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Dobraklima.sk        7:2 (2:1)
Góly: Mikletič 3, Baláž 2, Belica, Valacsay

24.október 2014 ... 5.KOLO EXTRALIGY: GURMÁNI vs FOFO 2:11

Gurmáni BA Slov-matic FOFO V ďalšom malom bratislavskom derby potvrdili oranjes proti Gurmánom Bratislava svoju dominanciu, aj keď treba uznať, že dnes mali úlohu zjednodušenú. Súperovi absentovalo v zostave trio skúsených hráčov. Skóre duelu otvoril po peknej akcii Bahna, v 11.minúte spoľahlivo premenil pokutový kop Drahovský. K trom povinným bodom nasmeroval favorita aj gól Ricka zo šestnástej minúty. Sekundu pred obrátkou zakončil do bránky Bošanského hlavou nechytateľne Bartošek. V druhom polčase Slov-Matic dobýval obranný val Gurmánov desať minút, potom prišli aj góly. Brunovský a Mikita zvýšili už na 0:6, zo štandartnej situácie prekonal Brndiara nechytateľne Valúch. Prišla ale skvelá päťminútovka, kedy zverenci Jána Janíka strelili päť gólov (Rejžek 2, Bahna, Fehérvári, Mikita). Posledné slovo v zápase mal súper, keď Valúch svojim druhým gólom znížil na konečných 2:11.

5.kolo futsalovej extraligy 2014/2015:
(24.október 2014 o 20:00 v ŠH Mladosť v Bratislave)
GURMÁNI BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:11 (0:4)
Góly: Valúch 2 (32. a 39.), - Bahna 2 (5. a 35.), Rejžek 2 (34. a 39.), Mikita 2 (32. a 37.), Drahovský (11. z pen), Rick (16.), Bartošek (20.), Brunovský (31.), Fehérvári (36.)
ŽK: Bošanský (11.), Škurek (30.) - Mikita (32.), ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Martin Rogoň a Stanislav Grom, akumulované fauly: 3:5 - v 1.pol, 2:4 - v 2.pol
Gurmáni: Bošanský - Selecký, Rechtorík (C), Valúch, Burda, Kottek, Škurek. Tréner: Roman Hlina Fofo: Gašparovič M. (od 25.min Brndiar P.) - Rick G., Drahovský T., Kyjovský M., Brunovský A. - Bahna M., Fehérvári A., Bartošek G., Rejžek M. - od 23.minúty Mikita L. (C), Haľko P., Kozár P., od 36.minúty Rafaj D. Tréner: Ján Janík

21.október 2014 ... DOHRÁVKA 2.KOLA EXTRALIGY: FOFO vs MAKROTEAM ŽILINA 6:2

Slov-matic FOFO Makroteam Žilina Na dohrávku 2.kola extraligy pricestoval do hlavného mesta futsalu na Slovensku žilinský Makroteam. Aby favorit a majster získal povinné tri body, stačilo Fofákom zapnúť na vyšší rýchlostný stupeň prvých desať minút, kedy hráčov súpera školili z hodín futsalu a nastrieľali im pohodlne šesť gólov. Už v prvej minúte udrel Bahna, o chvíľu pridal po akcii na jeden dotyk gól aj Rejžek. Ďalšiu nádhernú akciu zakončil Fehérvári a kvarteto gólov v sieti Kováča podčiarkol Bartošek. V desiatej minúte strelil dva góly Kozár, čím bolo o víťazovi rozhodnuté. Ku slovu sa dostal aj súper, keď Bezák v závere prvého dejstva prekonal medzi nohy dobre chytajúceho Brndiara. V druhom polčase bola bránka pre hráčov v oranžovom ako zakliata, ich strely a šance končili prevažne na konštrukcii bránky súpera a tak v poslednej minúte upravil konečné skóre Užák.

dohrávka 2.kola futsalovej extraligy 2014/2015:
(21.október 2014 o 19:45 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA       6:2 (2:1)
Góly: Kozár 2 (10. a 10.), Bahna (1.), Rejžek (3.), Fehérvári (6.), Bartošek (7.) - Bezák (18.), Užák (40.)
ŽK: -, ČK: -, 30 divákov, Rozhodcovia: Peško a Budáč ml., akumulované fauly: 1:1 - v 1.pol, 3:1 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 21.min Gašparovič M.) - Bahna M., Rejžek M., Bartošek G., Fehérvári A. - Rafaj D., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. - od 23.min Drahovský T., Brunovský A., Rick G., Kyjovský M. Tréner: Ján Janík
Makroteam: Kováč - Červenec, Hudek, Papajčík, Škulec (C), Bistiak, Bezák, Užák, Ripel, Povinec. Tréner: Róbert Kyjak

20.október 2014 ... VÍKEND OSTATNÝCH MUŽSTIEV V ČÍSLACH

Céčko malo proti Minimaxu dobre rozbehnutý zápas, pred koncom viedlo o dva góly, súper však zahral brilantne power-play a vyrovnal. A2B nastúpila proti borcom zo Semicu, hetrik Drahovského prispel k presvedčivému víťazstvu 13:2. Old mužstvo v Lige 40 bodovalo naplno, keď KPSF odišlo s prehrou 2:6. ADMIRAL "OLD" neprekročil svoj tieň a daroval Salámom tri body po prehre 2:5.

SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Semic Bratislava       13:2 (7:1)
Góly: Drahovský 3, Mikletič 2, Haľko 2, Rejžek, Rafaj, Brunovský, Bartošek, vlastné 2

6.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2014/2015: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs FKC Minimax "B"       3:3 (1:0)

17.október 2014 ... 4.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs FTVŠ UK BA 6:1

Slov-matic FOFO FTVŠ UK BA V malom bratislavskom derby potvrdili oranjes proti FTVŠ UK Bratislave úlohu favorita a zvíťazili po polčase 3:0 pohodlne 6:1. O tom, ako sa bude zápas uberať ukázala už prvá minúta, kedy po asistencii Rafaja Kozár otvoril skóre. Na druhý gól čakali diváci až do šestnástej minúty, kedy strelil druhý gól Drahovský. Na polčasových 3:0 upravil po prihrávke Mikitu Rafaj. Šance sa striedali na oboch stranách, streleckú smolu v koncovke ukončil až 28.minúte Bartošek, keď mu nádherný "klobúk" z rohu ponúkol Fehérvári. V polovici druhého dejstva svojim druhým gólom v zápase upravil Rafaj už na 5:0. Čo si požičal, aj vráť... Presne týmto heslom sa riadila dvojica Bartošek - Fehérvári, ktorému gól rpipravil "senický" blesk. Šetnásť sekúnd pred koncom sa dočkal aj dobre hrajúci súper, keď Brndiara prekonal Klanica.

4.kolo futsalovej extraligy 2014/2015:
(17.október 2014 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FTVŠ UK BRATISLAVA       6:1 (3:0)
Góly: Rafaj 2 (18. a 30.), Kozár (1.), Drahovský (16.), Bartošek (28.), Fehérvári (38.) - Klanica (40.)
ŽK: , ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Peter Budáč a Ján Szkokan, akumulované fauly: 4:3 - v 1.pol, 3:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 31.min Brndiar P.) - Rafaj D., Kozár P., Mikita L. (C), Seidler M. - Rick G., Drahovský T., Kyjovský M., Brunovský A. - od 23.minúty Fehérvári A., Bartošek G., Bahna M., Rejžek M. Tréner: Ján Janík FTVŠ: Vöröš - Višváder (C), Škrobák, Fedák, Vida, Janoško, Gál, Klanica, Kojnok, Štrbák. Tréner: Zsolt Pakusza

17.október 2014 ... ELITE ROUND V PARDUBICIACH S DINOU MOSKVA A ARAZOM

Era-Pack Chrudim Slov-matic FOFO Dina Moskva Araz Naxcivan Slovenský futsalový šampión Slov-matic FOFO Bratislava pocestuje na turnaj B-skupiny elitného kola UEFA Futsal Cupu 2014/2015 do susedného Česka. Okrem domáceho organizátora FK EK Chrudim budú súpermi zverencov trénera Jána Janíka ruský tím ISK Dina Moskva a najvyššie nasadený Araz Naxcivan z Azerbajdžanu. Skupina by sa mala hrať v Pardubiciach. Termín elitného kola je 18.-23. november. Slov-matic sa medzi 16 najlepších klubov prebojoval z miniturnaja hlavného kola v maďarskom Berettyóújfalu, na ktorom obsadil druhú priečku za domácim tímom MVFC. Piatkový žreb vo švajčiarskom Nyone rozdelil 16 tímov do štyroch skupín. Na aprílový záverečný turnaj Final Four sa prebojujú iba víťazi štyroch skupín elitného kola. Titul z minulej sezóny obhajuje FC Barcelona. "Z pohľadu cestovania a lokality je pre nás najlepšie, že pôjdeme do Česka. Bude sa zrejme hrať vo väčšej hale v Pardubiciach a nie v Chrudimi. Z prvého koša sme dostali Araz, ktorý je pravidelným účastníkom Final Four a spolu s Dinou Moskva je favoritom skupiny. Pre nás bude mať každý bod cenu zlata. Tešíme sa na derby s Chrudimou. Bude to zaujímavý zápas a ja verím, že v ňom nebudeme ťahať za kratší koniec povrazu," povedal Janík.
LM

14.október 2014 ... A2B SI ZASTRIEĽALA, 4 FUN S VÝPRASKOM

V dohrávke 4.kola 2.SL-Bratislava bolo na palubovke v Mladosti iba jedno mužstvo, o osude zápasu rozhodol hneď úvod, kedy Fofáci strelili rýchlo päť gólov. Už do polčasu svietilo hrozivých 11:0, súper sa strelecky presadil iba raz a to za stavu 13:0. Kvarteto gólov nstrieľal strelecky disponovaný Drahovský, hetriky pridali Grendár junior, Rafaj a Rejžek.

4.kolo 2.SL sk. Bratislava 2014/2015: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs 4FUN Futsal Team       20:1 (11:0)
Góly: Drahovský 4, Grendár 3, Rafaj 3, Rejžek 3, Mikletič 2, Seidler 2, Rick, Kozár, Belica

13.október 2014 ... C-ÉČKO POKRAČUJE V SPANILEJ JAZDE

C-éčko pokračuje v prvej bratislavskej lige bez zaváhania, tentokrát si to odniesol SF Festglas, ktorý už po prvom polčase prehrával 5:0. Päť gólov strelil strelecky potentný Drahovský, ktorý v piatok zaznamenal štyri góly aj v extralige na ihrisku v Nitre a tak sa stal zaslúžene mužom víkendu...

5.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2014/2015: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs SF Festglas       9:3 (5:0)
Góly: Drahovský 5, Belica 2, Baláž, vlastný

11.október 2014 ... 3.KOLO EXTRALIGY: MFsK NITRA vs FOFO 3:11

MFsK Nitra Slov-matic FOFO Po návrate z hlavného kola Ligy majstrov nastúpili oranjes na tretie extraligové kolo na Klokočine proti domácej MFsK Nitre. Voľno dostali Gašparovič s Brunovským. Presne pred mesiacom na rovnakom mieste zdolali oranjes v príprave svojho súpera 10:1, dnešný zápas sa skončil víťazstvom favorita o osem gólov. Po štyri góly zaznamenali Fehérvári s Drahovským, obaja strelili aj čisté hetriky. Attilovi na to stačilo 158 sekúnd, Tomášovi dokonca iba 119 sekúnd. Už v tretej minúte otvoril zápasový účet Bartošek, ten pripravil v následujúcej minúte gól Fehérvárimu. V šiestej minúte Kyjovský zvýšil už na 0:3, pred obrátkou ešte zapichol nechytateľné bodlo do nitrianskej bránky Seidler. V druhom polčase Bratský znížil, po hetriku Atosa ale svietil stav 1:7 a hetriku Drahovského už 1:10. Záver patril domácim, keď v priebehu necelej minúty dvakrát prekonali Obermana tečovanou strelou Tóth a francúzska posila MFsK Haddou. Posledné slovo mal však Drahovský, ktorý Velčickému nasadil ukážkové husle. Víťazstvo o osem gólov poslali Fofáci El Presidentovi do neba, zápas odohrali s čiernymi páskami na oranžových rukávoch.

3.kolo futsalovej extraligy 2014/2015:
(11.október 2014 o 20:00 h MŠH Klokočina, Nitra)
MFsK NITRA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:11 (0:4)
Góly: Bratský (25.), Tóth (36.), Haddou (37.) - Fehérvári 4 (4., 27., 28. a 30.), Drahovský 4 (33., 33., 35. a 38.), Bartošek (3.), Kyjovský (6.), Seidler (20.)
ŽK: , ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Peter Budáč a Ľuboš Ágg, akumulované fauly: 2:3 - v 1.pol, 1:4 - v 2.pol
MFsK: Velčický A. - Tóth M., Kluka Z., Zaťovič P., Bratský A., Volentier M., Fuska J., Peciar P. (C), Turan M., Inavčík M., Haddou R.. Tréner: Anton Suchán
Fofo: Brndiar P. (od 25.minúty Oberman R.) - Rick G., Kyjovský M., Drahovský T., Bahna M. - Fehérvári A., Rejžek M., Bartošek G., Seidler M. - od 21.minúty Rafaj D., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. Tréner: Ján Janík

5.október 2014 ... V LIGE 40 DVA DEBAKLE

V duhom kole starých pánov sa zrodili dva debakle. Slov-Matic "OLD" najskôr rozstrieľal Apollo Slovnaft vysoko 9:0 keď hetrik strelil Strelec! Po dva góly zaťažili konto súpera Gajdoš s Lučeničom. Opačný priebeh mal zápas ADMIRALU "OLD", ktorý dokázal streliť Záhorskej Bystrici jediný gól, o ktorý sa postaral Schweighofer.

5.október 2014 ... UEFA FUTSAL CUP: FOFO vs MVFC BERETTYÓÚJFALU 1:5

Slov-matic FOFO Berettyóújfalu (HUN) Úradujúci slovenský šampión Slov-matic FOFO Bratislava postúpil do elitného kola UEFA Futsal Cupu 2014/2015. V záverečnom vystúpení na turnaji 6. skupiny hlavného kola v maďarskom Berettyóújfalu síce prehral s domácim MVFC Berettyóújfalu 1:5, ďalej ale ide z druhej priečky. Prvý polčas oranjes vôbec nezvládli, domáci ich prakticky do ničoho nepustili a v priebehu minúty dvakrát skórovali, druhý gól strelili z prísne nariadenej šestky. Po obrátke sa obraz hry zmenil, slovenský majster zatlačil domácich do obrany a dokázal Rafajom streliť kontaktný gól. O dve minúty však prišla gólová odpoveď futsalistov Berettyóújfalu, ktorí v závere stretnutia dvakrát dokázali skórovať do prázdnej bránky pri hre Fofákov bez brankára. Zverenci trénera Jána Janíka predtým zdolali APOEL Nikózia 5:1 a Vegakameratene 3:0. Do ďalšej fázy (pozn. - Elite round) postúpili dva najlepšie tímy z každej zo šiestich skupín hlavného kola. Až v Elite round súťaže, ktorá je obdobou futbalovej Ligy majstrov, sa k tuctu postupujúcich pridá automaticky nasadené kvarteto FC Barcelona (obhajca trofeje), Kairat Almaty, Araz Naxcivan a Sporting Lisabon. Žreb elitného kola sa uskutoční 16. októbra v Nyone, boje v štyroch skupinách prebehnú 18.- 23. novembra.

Ján Janík (tréner Slov-Maticu): "Záverečný duel na turnaji sme nezvládli, to musím priznať. Už pred zápasom sme vedeli, že postup máme vo vrecku a súper, ktorý potreboval vyhrať, ukázal väčšie srdce. Aj my sme mali pár šancí, ale domáci nás vyškolili v efektivite a zaslúžene triumfovali. Túžili sme urobiť klubový rekord a získať deväť bodov, to sa nám nepodarilo. Postupom sme ale splnili náš cieľ a 16. októbra budeme čakať na žreb elitného kola."

PORADIE MUŽSTIEV : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :
1.  MVFC BERETTYÓÚJFALU (Maďarsko) 3 2 0 1 10:6 + 4 6
2.  SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 3 2 0 1 9:6 + 3 6
3.  APOEL NIKÓZIA (Cyprus) 3 1 1 1 7:10 - 3 4
4.  VEGAKAMERATENE (Nórsko) 3 0 1 2 5:9 - 4 1

UEFA Futsal Cup Main round - 3.zápas:
(5.október 2014 o 16:15 h v Pálffy István Rendezvénycsarnok - Berettyóújfalu, Maďarsko)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs MVFC BERETTYÓÚJFALU (Maďarsko)       1:5 (0:2)
Góly: Rafaj (25.) - Rábl 3 (27., 38. a 40.), Gál (8.), Trencsényi (9. z pen)
ŽK: Gašparovič (9.), Rafaj (16.) - Dávid (24.), Gál (29.), Lovas (38.), ČK: -, 1000 divákov, Rozhodcovia: Francisco Diaz (Španielsko) a Dzeikala (Bielorusko), akumulované fauly: 3:3 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. - Seidler M., Bahna M., Rejžek M., Bartošek G. - od 22.minúty Brunovský A., Rick G., Kyjovský M., Drahovský T.. Tréner: Ján Janík
MVFC: Tihanyi - Rábl, Trencsényi (C), Nagy, Lovas - Sánta, Szabó, Birinyi, Komáromi, Fehér, Gál, Dávid, Siska, Mezei. Tréner: József Turzó

4.október 2014 ... SLOVÁ NOVÉHO PREZIDENTA KLUBU MARTINA GRENDÁRA JUNIORA

Martin Grendár ml. "Nakoľko viem, že situácia bola zlá už dávnejšie, pred pár rokmi som bol oboznámený s vecami okolo klubu i diania v ňom. Mal som možnosť už počas choroby otca zaúčať sa v tejto jeho praxi, skúsenosti po ňom som ako také získal, takže nezmenený profesionálny chod klubu dokážem zabezpečiť. Nakoľko nikto nečakal, že sa situácia až takto zhorší, veci v klube som za neho riešil už ja. Dostal som dostatok inštrukcií ešte počas jeho života i pred smrťou, ako by mal ďalej klub fungovať. Jeho inštrukcie zneli jasne: aktuálnu sezónu musíš dokončiť a ešte jednu skúsiť, aj keď to určite nebude jednoduché. Chod klubu je finančne zapezpečený bez zmeny minimálne do júna 2015. Určite sa prebiehajúca sezóna dokončí s najvyššími cieľmi a o ďalších sezónach v klube sa bude diskutovať, ako by mohol klub aj naďalej fungovať. Samozrejme už asi nie v takom rozsahu a s takými finančnými prostriedkami, akými disponoval otec i jeho firma, ale určite v nejakom ekonomickejšom režime. O ďalšom fungovaní klubu vás budeme samozrejme informovať, ale to najskôr po oslavách titulu v aktuálnej sezóne...

S pozdravom nový prezident Slov-Maticu Fofo Martin Grendár ml."

3.október 2014 ... UEFA FUTSAL CUP: VEGAKAMERATENE vs FOFO 0:3

Vegakameratene (NOR) Slov-matic FOFO Úradujúci slovenský šampión Slov-matic FOFO Bratislava zvíťazil v piatkovom zápase 6. skupiny hlavného kola UEFA Futsal Cupu 2014/2015 nad nórskym tímom Vegakameratene pohodlne 3:0. O jeho góly sa postarali Tomáš Drahovský, Peter Haľko a Dušan Rafaj, brankár Mário Gašparovič si udržal čisté konto a v závere mohol trikrát skórovať cez celé ihrisko do prázdnej bránky pri hre nórskeho majstra bez brankára. "Oranjes" deň predtým zdolali APOEL Nikózia 5:1, na konte majú plný počet 6 bodov a sú veľmi blízko postupu do elitného kola. Posledným súperom zverencov trénera Jána Janíka na turnaji v maďarskom Berettyóújfalu bude po dni voľna v nedeľu 5. októbra o 16.30 domáci šampión MVFC Berettyóújfalu. Na prvenstvo v skupine im stačí remíza, postup z druhého miesta im zaručí aj prehra o maximálne sedem gólov. Do ďalšej fázy (pozn. - Elite round) postúpia dva najlepšie tímy z každej zo šiestich skupín hlavného kola. Až v Elite round súťaže, ktorá je obdobou futbalovej Ligy majstrov, sa k tuctu postupujúcich pridá automaticky nasadené kvarteto FC Barcelona (obhajca trofeje), Kairat Almaty, Araz Naxcivan a Sporting Lisabon. Žreb elitného kola sa uskutoční 16. októbra v Nyone, boje v štyroch skupinách prebehnú 18.- 23. novembra.

Ján Janík (tréner Slov-Maticu): "Na nórskeho majstra sme vyrukovali s vysokým pressingom a prvý polčas sme mali pod kontrolou, súpera sme naozaj do ničoho nepustili. Za stavu 2:0 začali hrať power play, ktorú sme však mali dobre prečítanú z ich včerajšieho zápasu proti Berettyóújfalu. Zvýšili sme vedenie na 3:0 a už sme si ho ustrážili. Nóri boli fyzicky zdatní, dobre stavaní, ale našou trpezlivou hrou sme im neumožnili dostať sa do zápasu, držali sme loptu ďaleko od našej brány. Atmosféra v šatni je výborná, máme 6 bodov a sme blízko postupu, pre ktorý sme si sem prišli. Zajtra si oddýchneme a verím, že v nedeľu sa pobijeme o prvenstvo v skupine. Stačiť nám bude aj remíza."

UEFA Futsal Cup Main round - 2.zápas:
VEGAKAMERATENE (Nórsko) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA        0:3 (0:2)
Góly: Drahovský (4.), Haľko (17.), Rafaj (26.)
ŽK: Haugen (31.) - Drahovský (20.), ČK: -, 500 divákov, Rozhodcovia: Francisco Diaz (Španielsko) a Dzeikala (Bielorusko), akumulované fauly: 2:3 - v 1.pol, 3:4 - v 2.pol
Vegakameratene: Rakvaag - Ravlo, Wiseth, Thomas Klaussen, Haugen - Flatabo, Hovik (C), Nordby, Moen, Ovesen, Grimso, Kristoffersen, Tor Klaussen, Fosli. Tréner: Kai Bardal
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. - Seidler M., Drahovský T., Rejžek M., Bartošek G. - od 34.minúty Brunovský A., Rick G.. Tréner: Ján Janík

2.október 2014 ... UEFA FUTSAL CUP: FOFO vs APOEL NIKÓZIA 5:1

Slov-matic FOFO APOEL Nikózia (CYP) Úradujúci slovenský šampión Slov-matic FOFO Bratislava zvíťazil vo štvrtkovom úvodnom zápase 6. skupiny hlavného kola UEFA Futsal Cupu 2014/2015 nad cyperským APOEL-om Nikózia 5:1. "Oranjes" sa tak priblížili k splneniu cieľa, ktorým je postup do elitného kola. Ďalším súperom zverencov trénera Jána Janíka na turnaji v maďarskom Berettyóújfalu bude v piatok o 17.00 h nórsky majster Vegakameratene, po dni voľna v nedeľu 5. októbra o 16.30 nastúpia proti domácemu MVFC Berettyóújfalu.

Ján Janík (tréner Slov-Maticu): "Nebola to taká ľahká záležitosť, ako možno ukazuje výsledok, pretože APOEL má veľmi dobré mužstvo. Súper hral kombinačne a technicky na úrovni, ale my sme sa dobre na zápas pripravili. V defenzíve sme nerobili chyby, čo bol základ úspechu. Ďalším dôležitým faktorom pri vyrovnanej hre v poli bolo, že sme až štyri góly z piatich dali zo štandardiek. Chlapci podali fantastický výkon. Vstup do turnaja, ktorý je vždy dôležitý, nám vyšiel výborne. Určite by na nás bol hrdý aj prezident a duša nášho klubu Martin Grendár, ktorý žiaľ, už nie je medzi nami. Je škoda, že sa tu s nami nemôže tešiť."

UEFA Futsal Cup Main round - 1.zápas:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs APOEL Nikózia (Cyprus)       5:1 (3:0)
Góly: Drahovský 2 (5. a 23.), Mikita (7.), Kozár (16.), Brunovský (40.) - Kouloumbris (31.)
ŽK: -, ČK: Evripidou (40.), 500 divákov, Rozhodcovia: Stawicki (Poľsko) a Dzeikala (Bielorusko), akumulované fauly: 4:2 - v 1.pol, 3:6 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Kozár P., Mikita L. (C), Seidler M. - Rick G., Brunovský A., Kyjovský M., Drahovský T. - od 27.minúty Rejžek M., od 35.minúty Haľko P. Seidler M., Tréner: Ján Janík
APOEL: Evripidou (Christofi) - Kouloumbris, Alexiou (C), Xuxa, Carrasco - Leivadiodis, Toumazis, Stylianou, Omirou, Christodoulou, Leo Feitoza, Iacovou, Nuninho. Tréner: George Platis

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..