NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - NOVEMBER 2012

NOVINKY november 2012 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC NOVEMBER 2012

30.november 2012 ... 9.KOLO KENO KLUB EXTRALIGY, FTVŠ BA vs FOFO 3:6

FTVŠ UK BA Slov-matic FOFO Jesennú časť futsalovej extraligy zakončili oranjes víťazstvom proti FTVŠ UK Bratislava na jeho akademickej pôde. Zverenci Pakuszu nastúpili bez rešpektu a po počiatočnom oťukávaní otvorili už v druhej minúte skóre duelu, keď Brndiara prekonal Hlina - 1:0 (1:53). Do polčasu sa ale už obraz hry zákonite zmenil, na začiatku piatej minúty Kozár pekne vyrovnal - 1:1 (4:07). V polovici polčasu vyšla Fofákom pekná akcia, Haľko ponúkol gól Brunovskému a ten sa nemýlil - 1:2 (10:51). Už o necelú minútu potrestal veľkú chybu v obrannej rozohrávke FTVŠ opäť Kozár - 1:3 (11:37). Pokoj do radov zverencov Jána Janíka vniesol až gól ostrostrelca Rafaja päť minút pred obrátkou - 1:4 (14:58). Šance mali aj domáci, spoľahlivý Brndiar ale loptu za svoj chrbát nepustil... V samom závere vystrašilo Totku brvno z futsalky Bahnu. Cez polčas vymenil Brndiara Gašparovič a hneď po chybe v obrane lovil loptu spoza svojho chrbáta, keď ho prekonal Filan - 2:4 (21:59). Kapitán ale nenechal svoj tím v štichu a strelil veľmi dôležitý piaty gól hostí, Mikita - 2:5 (25:59). Naposledy nakopol domáci stroj opäť Hlina, keď zapichol prekrásny vinkel - 3:5 (29:35). Určite sa bolo načo pozerať, šance sa striedali na oboch stranách. O všetkom rozhodol roh Brunovského, ktorý našiel Mikitu a proti jeho dobre umiestnenej delovke bol Vörös, ktorý vymenil Totku, bezmocný - 3:6 (31:01). Do konca zápasu gól už nepadol a tak si oranjes pripísali dôležité víťazstvo, a jesennú časť extraligy zakončili bez straty kytičky.

9.kolo Keno Klub extraligy 2012/2013
(30.november 2012 20:30 h ŠH FTVŠ UK v Bratislave)
FTVŠ UK BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:6 (1:4)
Góly: Hlina 2 (2. a 30.), Filan (22.) - Kozár 2 (5. a 12.), Mikita 2 (26. a 32.), Brunovský (11.), Rafaj (15.)
ŽK: Mikita (26.), Rejžek (37.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Lukáš Peško a Mário Bohun, akumulované fauly : 1:4 - v 1.pol, 5:3 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 21.min Gašparovič M.) - Brunovský A., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. - Rafaj D., Fehérvári A., Rejžek M., Bahna M. - od 33.minúty Drahovský T., od 36.minúty Várady V.

29.november 2012 ... C-ÉČKO V TRHÁKU PO VYDRETOM VÍŤAZSTVE

Dlhoočakávaná dohrávka prvých dvoch mužstiev priniesla taktický boj... Budweiser proti "C" mužstvu zvolil dobre organizovanú defenzívu, veľmi ťažko sme hľadali skulinky. Ale našli ! Parádna akcia zľava skončila gólom M.Zdráhala. Veľmi dobré výkony podali obaja brankári, teda najmä gólman súpera, ktorý mal podstatne viac roboty. Po polčase vyšla nádherná akcia na konci s topbombardérom týchto týždňov - Rafaj 2:0. Až za tohoto stavu zahájil Budweiser ofenzívu a aj jemu jedna kacia vyšla skvele. Rovnako nádherný gól dala legenda slovenského futsalu a náš dlhoročný hráč Edo Baláž. Naša elitná štvorka dnes šance nepremenila, ale víťazstvo sme si pozorne postrážili, a tak C-éčko má už pekný 6-bodový náskok.

dohrávka 1.kola 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Budweiser        2:1 (1:0)
Góly: Zdráhal M., Rafaj

27.november 2012 ... A2B SI ZGUSTLA NA RELAXE

A2B-ka dnes odohrala dohrávku s Relaxom. Hráči potvrdili dobrú formu z posledných dní, z chuti si zahrali, zakombinovali a množstvo šancí i pretavili v góly...

9.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Relax       13:3 (6:1)
Góly: Drahovský 3, Bagin 2, Rafaj 2, Haľko 2, Bartošek 2, Mikletič, Rejžek

25.november 2012 ... V LIGE 40 "OLDOM" DNES RUŽE NEKVITLI...

ADMIRAL "OLD" narazil v Lige 40 na najťažšieho možného súpera. Napriek veľkej snahe nestrelil ani gól a s jedným s favoritov na zlato prehral 0:5. "OLD" mužstvo chytilo dnes veru slabší deň, súper naopak skvelý a tak sa zrodilo nečakané prekvapenie. Po polčase a hrozivom výsledku 2:4 sme síce dokázali zaslúžene otočiť na 5:4, na dôležité víťazstvo to ale nakoniec nestačilo, keď súper dokázal vyrovnať.

5.kolo Ligy 40 2012/2013 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Tonic       5:5 (2:4)
Góly: Strelec 3, Sepeši 2

5.kolo Ligy 40 2012/2013 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Botafogo       0:5 (0:3)
Góly: nikto

24.november 2012 ... C-ÉČKO VALCUJE, DESAŤGÓLOVÝ PRÍDEL INSTE

"C" mužstvo predviedlo výborný výkon, dominovalo počas celého zápasu a opäť dosiahlo dvojciferný výsledok. Po dlhšom čase vykúzlil hetrik Grendár junior a Duško Rafaj páli góly už dlhšie jedna radosť...

9.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Insta        10:1 (6:0)
Góly: Grendár ml. 3, Rafaj 2, Bagin, Mikletič, Zdráhal A., Klatt, Vörös

23.november 2012 ... 8.KOLO KENO KLUB EXTRALIGY, FOFO vs MFsK NITRA 11:2

Slov-matic FOFO MFsK Nitra Na ôsme kolo futsalovej Keno Klub extraligy prišla do Bratislavy MFsK Nitra, ktorú sme v prípravnom zápase v posledný augustový deň porazili 9:2. Podobný výsledok sa zrodil i dnes, keď zverenci Jána Janíka v zostave bez Tonka Brunovského a Peťa Haľka pridali súperovi ešte o dva góly viac. Úvodný gól strelil Kozár, keď pohotovo dorazil Váradyho delovku - 1:0 (5:44). O minútku už bolo veselšie, Rafaj z pravej strany rozosmutnil gólmana hostí - 2:0 (6:47). Po zbytočnom faule pokutový kop premenil Jelšic - 2:1 (7:12), do polčasu už strieľali góly ale iba hráči oranjes. Rafaj našiel Mikitu a ten do prázdnej nemohol nedať - 3:1 (10:43). Mikita pridal aj štvrtý gól, tentokrát mu asistoval Várady - 4:1 (11:33). O polminútku sa opäť vlnila sieť, Mikita ponúkol piaty gól Kozárovi - 5:1 (12:04). Polčasový poltucet zaokrúhlil po samostatnej akcii a razantnom zakončení Rafaj - 6:1 (19:29). Po obrátke dokončil svoj hetrik Kozár - 7:1 (22:56), klubovú osmičku v sieti MFsK podčiarkol Bahna - 8:1 (25:00). Najkrajší gól zaznamenal Fehervári, keď si ukážkovým oblúčikom vychutnal Pecha ml. v bránke - 9:1 (25:30). V polovici polčasu sa podaril Nitranom brejk, ktorý gólovo zakončil bývalý reprezentant a člen širšieho kádra Peciar - 9:2 (29:55). Obligátny gólik pridal do prázdnej bránky aj Várady - 10:2 (30:35). Po brvne Fehérváriho vyšla gólová dorážka Rafajovi, ktorý rovnako ako Kozár dokončil hetrik v zápase - 11:2 (36:12).

8.kolo Keno Klub extraligy 2012/2013:
(23.novembra 2012 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs MFsK NITRA        11:2 (6:1)
Góly: Kozár 3 (6., 13. a 23.), Rafaj 3 (7., 20. a 37.), Mikita 2 (11. a 12.), Bahna (26.), Fehérvári (26.), Várady (31.) - Jelšic pen. (8.), Peciar (30.)
ŽK: Mikita (28.), ČK: bez kariet, 200 divákov, Rozhodcovia: Peško a Wojčík, akumulované fauly: 3:0 - v 1.pol, 5:2 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Várady V., Kozár P., Mikita L. (C) - Bahna M., Rejžek M., Fehérvári A., Bartošek G. - od 30.minúty Drahovský T., od 35.minúty Bagin T.

20.november 2012 ... V PRÍPRAVE ORANJES ROZSTRIEĽALI STELLU ROSSA WIEN 17:3

Slov-matic FOFO Stella Rosa Wien Počas týždňa sme využili Ďalší voľný termím a namiesto tréningu sme si zmerali sily a futsalový kumšt s jedným s popredných mužstiev zo susedného Rakúska, so tímom Stella Rossa Wien. S týmto súperom sme v minulosti odohrali už niekoľko zápasov a tak sa zrodila každoročná zápasová "družba". Trénerovi Janíkovi chýbal iba zranený Pater Brndiar, ostatní hráči si zchuti zahrali, zastrieľali a nastrieľali súperovi 17 gólov. Už do polčasu vyberal brankár hostí zo svojej bránky čistý tucet gólov a po prestávke sa obraz hry nezmenil, iba hráčom oranjes odišla muška... Štyri góly strelil Gabriel Bartošek, z hetriku sa tešil kapitán tímu Ladislav Mikita. V piatok pokračuje futsalová extraliga ďalším kolom, oranjes privíta v Mladosti už od 18:20 MFsK Nitru. Priamy prenos z duelu si môžete pozrieť na Team.tv !!!

Priateľský prípravný futsalový zápas :
(31.júl 2011 o 18:30 h ŠH Mladosť, Bratislava)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs STELLA ROSSA WIEN (Rakúsko)       17:3 (12:1)
Góly: Bartošek 4 (15., 15., 20. a 36.), Mikita 3 (1., 5. a 19.), Fehérvári 2 (7. a 9.), Rejžek 2 (8. a 14.), Rafaj (5.), Kozár (12.), Haľko (27.), Bagin (28.), Brunovský (36.), Drahovský (39.) - Mala 2 (31. a 36.), Jankovič (16.)
ŽK: -, ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Bohun, akumulované fauly : 0:1 - v 1.pol, 2:1 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. - Rafaj D., Fehérvári A., Bartošek G., Rejžek M. - od 21.minúty Mikletič D., Várady V., od 23.minúty Bagin T., Drahovský T., Bahna M.
Stella Rossa: Svani - Cesovič, Lalič (C), Sapardič, Trailovič, Mala, Eminovič, Jankovič, Milutinovič

19.november 2012 ... A2B POKRAČUJE V PRESVEDČIVÝCH VÍŤAZSTVÁCH

A2B-ka nastúpila proti Čekanu "B". Mekenroff je momentálne v laufe, oba jeho tímy hrajú dobrú sezónu. Ale naše mužstvo malo dnes svoj deň, hráčom hra i koncovka pekne išla, Mifkovič skvele nahradil Brndiara. A tak Čekan nakoniec inkasoval dosť nečakaný tucet... Mužom víkendu sa zaslúžene stal Dušan Rafaj, ktorý vo všetkých štyroch zápasoch patril k najleším na ihrisku a strieľal i rozhodujúce a potrebné góly... Za víkend ich strelil neuveriteľných 8 !!!

8.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Čekan Mekenroff 1897 "B"       12:1 (5:0)
Góly: Rafaj 3, Drahovský 2, Várady 2, Bartošek, Mikletič, Haľko, Bagin, vlastný

19.november 2012 ... V UTOROK V BRATISLAVE STELLA ROSA WIEN

V utorok 20.novembra sa v Mladosti predstaví rovnako náš známy súper - Stella Rosa Wien, s ktorým oranjes odohrali už nejeden prípravný zápas. Výkop prípravného zápasu je stanovený na 19:50 h.

18.november 2012 ... ŤAŽKÁ SOBOTA C-ÉČKA ZO ZASLÚŽENOU ODMENOU

V priamom súboji o prvú priečku zvolili Minimax "B" proti "C" mužstvu organizovanú defenzívu a nebezpečné brejky. Dlho táto taktika slávila úspech, ťažko sme sa presadzovali. Ešteže vinkel Rischera M. aspoň vyrovnal skóre polčasu na 1:1. Po obrátke prišli veľké chvíle Rafaja. Nádherne trafil na 2:1, súper ale po rýchlom brejku vyrovnal. V závere mohli dať víťazný gól oba tímy, ale k žrdi rozhodol Rafaj. Po dohrávke sa C-éčko doslova prehrýzlo na prvé miesto v tabuľke... Kozmos nastúpil v plnej sile a vtedy má svoju kvalitu. Podobne ako Minimax hral výbornú defenzívu a smrteľné brejky. Ešteže v druhej časti polčasu v priebehu troch minút peknými strelami rozosmutnili súpera Rafaj a Števík. V druhom dejstve to bol úporný boj, vynikali obaja brankári. Vörös ukázal skvelú fazónu a vychytal nulu. To a muž víkendu Rafaj, rozhodlo. Osem sekúnd pred koncom Dudo trafil prázdnu bránku. C-éčko sa tak prvýkrát v sezóne ocitlo na prvom mieste a to hneď s trojbodovým náskokom.

8.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Minimax "B"        3:2 (1:1)
Góly: Rafaj 2, Rischer M.

dohrávka 4.kola 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Kozmos        3:0 (2:0)
Góly: Rafaj 2, Števík

16.november 2012 ... 7.KOLO KENO KLUB EXTRALIGY, MAKROTEAM ŽILINA vs FOFO 1:8

Makroteam Žilina Slov-matic FOFO Na siedme kolo futsalovej Keno Klub extraligy sme vycestovali do Predmiera, kde nás čakalo posledné mužstvo tabuľky Makroteam Žilina. NA severozápad Slovenska s tímom nevycestovali brankár Mário Gašparovič, ani Vladsson Ambrozek, ktorí "hájili" v tom čase futsalové meno Slovenska na Majstrovstvách sveta vo futsale 2012, v thajskom Bangkoku. Do bránky sa tak dostal Peter Brndiar, pre zranenie ale odchytal necelý polčas a tak ho musel zastúpiť medzi žrďami Vojto Várady. Podľa očakávania mali oranjes od začiatku prevahu, ktorú pretavili v rýchle vedenie 2:0 Haľko s Bahnom. Domáci znížili, no opraty zápasu hneď pekne vrátili favoritovi góly Rafaja a Feherváriho - 1:4. Gólostroj síce na niekoľko minút ustal, ale pred polčasom opäť explodoval. Góly Feheráriho - 1:5 a Haľka - 1:6 znamenali ešte do polčasu bezpečné vedenie majstra. V predposlednej minúte ale Fofáci prišli o brankára, keď Brndiara zradil chrbát. Po obrátke sme šance začali zahadzovať, tréner Janko Janík prestriedal zostavu. V polovici druhého dejstva zavŕšil Fehervári svoj hetrik - 1:7 a zápas sa dohrával pri power-play favorita. Zodesať šancí sme nepremenili, na Váradyho išli štyri strely, no všetky mimo. Dvakrát Makroteam netrafil prázdnu bránku, bodku za zápasom dala prudká strela Váradyho zo zadnej pozície - 1:8. Už v utorok privíta oranjes na svojom ihrisku rakúsky tím Stella Rossa Wien, výkop prípravného priateľského zápasu je v ŠH Mladosť o 19:50 h.

7.kolo Keno Klub extraligy 2012/2013:
(16.november 2012 o 19:30 h ŠH v Predmieri)
ŠK MAKROTEAM ŽILINA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:8 (1:6)
Góly: Fehérvári 3 (11., 19. a 30.), Haľko 2 (3. a 19.), Bahna (4.), Rafaj (10.), Várady (38.) - Bezák (9.)
ŽK: Ťažký (18.) - Drahovský (32.), ČK: -, 118 divákov, Rozhodcovia: Ploštica a Botka, akumulované fauly : 2:2 - v 1.pol, 4:3 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 19.minúty Várady V.) - Rafaj D., Fehérvári A., Haľko P., Mikita L. (C) - Rejžek M., Bahna M., Bagin T., Bartošek G. - od 21.minúty Brunovský A., od 25.minúty Drahovský T.

11.november 2012 ... VÍŤAZNÝ VALEC ORANJES, PEKNÉ MENINY PREZIDENTA

"C" mužstvo takmer okopírovalo Á-čko. Chlapci podali dobrý výkon a odniesol si to snaživý nováčik, kde inak hrávajú naši bývalý hráči (Neumann, Hanzel, Petrovič, Weber). Naše skvelé akcie boli mnohokrát zakončené gólmi a tak je z toho rekordné skóre céčkarskej sezóny. V dlhoočakávanom dueli o zlato v lige 40 nastúpili dve vedúce mužstvá tabuľky. "OLD" mužstvo, mnohonásobný majster a nová vlna, skvelé, mladučké, novozložené mužstvo Botafogo. Čo hráč, to futsalová kvalita. Bol to extrémne náročný duel. Botafogo malo do polčasu trochu viac z hry, my sme zvolili skvele organizovanú defenzívu na čele so slovenskou brankárskou legendou - Poluchom. Štyri čistučké šance súperovi zlikvidoval. Nám sa mohla ujať rana Súkeníka (obtrela žrď) a najmä čistučká Lučeniča. Po polčase sme vyrovnali hru a kvality musel ukazovať i gólman súpera. Zopäťkrát sme boli blízučko gólu, na druhej strane Poluch štyrikrát rozosmutnil súpera. Šťastena sa spravodlivo nepriklonila na žiadnu stranu a tak z toho bola zaslúžená remíza, ktorá ponecháva obom šance na titul rovnaké... ADMIRAL "OLD" dnes ukázal dobrý výkon, aj defenzíva bola bezchybná ako v prvom zápase. Čo prešlo, zlikvidoval Mifkovič, ktorý vychytal po dlhšom čase nulu. A tak stačili dve pekné strely Kindera a Szokolaya. Víťazstvo katapultovalo ADMIRAL do vrchnej časti tabuľky. "A2B" mužstvo nastúpilo proti extrémne nabudeným omladeným Barabérom, ktorí sa vrhli do otvoreného ofenzívneho boja, včítane power-play. A tak bolo na palubovke úvodnú desaťminútovku rušné obojstranné futsalové divadlo. Lenže. Naša enkláva sa prezentovala famóznou koncovkou, kým súper triafal bránku iba ťažko. A tak skóre narastalo "jedným" smerom a polčas skončil vcelku nečakaným kanárom 6:0. Po obrátke sa Barabéri pokúsili o power-play obrat, naši chlapci však prezidentovi meniny nemienili kaziť. Naopak dupli na plyn a parádne góly pribúdali... 11:2 nečakal nikto, ani početná fanúšikovská enkláva Barabérov.

7.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs SENSI Stars Team        13:3 (6:1)
Góly: Bagin 3, Rischer M. 3, Rafaj 2, Grendár ml., Mikletič, Hanusek, Mikloš, Marhefka

7.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs KPP Barabéri       11:2 (6:0)

9.november 2012 ... 6.KOLO KENO KLUB EXTRALIGY, FOFO vs SLOVANET PREŠOV 12:3

Slov-matic FOFO Šieste kolo futsalovej Keno Klub extraligy privialo do Bratislavy ambiciózneho nováčika súťaže Slovanet Prešov. Favorit začal napĺňať predpoklady od úvodu, keď v 27-ej sekunde zvonila žrď po delovke Váradyho. Skóre duelu ale prekvapujúco otvorili hostia, keď sa v piatej minúte presadil Urbanovský - 0:1 (4:25). Odpoveď ale nenechala na seba dlho čakať, keď strelu Mikitu pohotovo dorazil Brunovský - 1:1 (6:43). O necelú minútu Rafajova strela zdiaľky skončila za bránkovou čiarou - 2:1 (7:24). Šance sa striedali na oboch stranách, gól pridal ale až v 16.minúte Bahna ľavačkou - 3:1 (15:32). Už o desať sekúnd ale Adam šťastne znížil - 3:2 (15:42). Vzápetí ešte do prestávky Brunovský "vymyslel" gól pre Kozára - 4:2 (15:58) a tak sa zverencom Janka Janíka nastupovalo do druhého dejstva veselšie. Po obrátke to už bola spanilá jazda majstra. Po osi Brunovský - Mikita pridal Haľko piaty gól - 5:2 (21:45). V 24.minúte upravil nadvakrát Bartošek na 6:2 (23:40) a zpravej strany po chvíle aj Drahovský - 7:2 (24:48). Kozár po vybojovaní lopty nahral Haľkovi a ten sa nezvykne mýliť - 8:2 (27:49). Po Mikitovej žŕdke Kozár prepálil gólmana "koňarov" - 9:2 (35:02). Jubilejnú desiatku nastrelil Rejžek ľavačkou - 10:2 (35:23). Dve minúty pred koncom po peknej modernej akcii rozosmutnil Brndiara Beliš - 10:3 (38:02). Posledná minúta priniesla ešte dva góly v sieti nováčika. Po priamom kope Brunovského Mikita zapichol vinkel - 11:3 (39:06) a 21 sekúnd pred koncom zavŕšil hetrik ostrostrelec Haľko po asistencii Mikitu - 12:3 (39:39).

6.kolo Keno Klub extraligy 2012/2013:
(9.november 2012 o 18:20 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK SLOVANET PREŠOV       12:3 (4:2)
Góly: Haľko 3 (22., 28. a 40.), Kozár 2 (16. a 36.), Brunovský (7.), Rafaj (8.), Bahna (16.), Bartošek (24.), Dráhovský (25.), Rejžek (36.), Mikita (40.) – Urbanovský (5.), Adam (16.), Beliš (39.)
ŽK: -, ČK: -, 250 divákov, Rozhodcovia: Belavý a Botka , akumulované fauly : 3:3 - v 1.pol, 1:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič (od 30.minúty Brndiar P.) – Brunovský A., Várady V., Kozár P., Mikita L. (C) - Rafaj D., Drahovský T., Rejžek M., Bahna M. - od 21.minúty Haľko P., od 23.minúty Bartošek G.

7.november 2012 ... PRÍPRAVNÝ ZÁPAS, FOFO vs TANGO BRNO 3:1

Slov-matic FOFO Tango Brno (CZE) Pred piatkovým zápasom 6.kola futsalovej Keno Klub extraligy proti Slovanetu Prešov využili oranjes voľný termín na odohratie prípravného duelu proti tradičnému súperovi Tangu Brno. Zverenci Mariána Berkyho do Bratislavy pricestovali bez opôr Beleja, Seidlera a Kovácsa, ktorí reprezentujú Českú republiku na Majstrovstvách sveta v thajskom Bangkoku a tak náš bývalý hráč dal príležitosť mladým a perspektívnym hráčom zo širšieho kádra. Tango odohralo v Mladosti dobrý zápas, z víťazstva sa tešil ale favorit. V čase 11:11 strelil úvodný gól zápasu hráč číslo 11 - Haľko - 1:0. Už o dve minúty navýšil na dvojgólový rozdiel po peknej akcii Bahna - 2:0 (13:32). Do streleckej listiny sa zapísal aj pivot Bartošek, keď nekompromisne prestrelil Zrzavého v bránke hostí - 3:0 (17:43). Do prestávky sa presadilo aj Tango, keď po nedorozumení po power-play znížil Svoboda - 3:1 (18:55). V druhom polčase sa mužstvá striedali v aktivite, mali niekoľko dobrých šancí na skórovanie, brankári však gól už nepustili.

Prípravný priateľský zápas:
(7.november 2012 o 18:15 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FC TANGO BRNO (Česká rep.)       3:1 (3:1)
Góly: Haľko (12.), Bahna (14.), Bartošek (18.) - Svoboda (19.)
ŽK: Mikita (11.), ČK: -, 40 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Bohun, akumulované fauly : 4:5 - v 1.pol, 1:5 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 21.minúty Brndiar P.) - Várady V., Rafaj D., Haľko P., Mikita L. (C) - Drahovský T., Bahna M., Rejžek M., Bartošek G. - Brunovský A., Kozár P., Mikletič D., Fehérvári A., Bagin T.
Tango: Zrzavý - Buršík (C), Dornay, Svoboda, Rick, Záruba, Havel Ján, Polák, Přichystal, Tachtadžis, Beránek

6.november 2012 ... V STREDU V BRATISLAVE TANGO BRNO

V stredu 7.novembra sa v Mladosti predstaví známy súper - FC Tango Brno, ktorý vedie náš dlhoročný hráč Marián Berky. Výkop prípravného zápasu je stanovený na 18:15 h.

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..