NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - MAREC 2016

NOVINKY marec 2016 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC MAREC 2016

18.marec 2016 ... ČEKAN S TUCTOM, OZDOBOU ZÁPASU GÓL PETRA

B-mužstvo narozdiel od Semicu nezaváhalo ani proti Čekanu a tak o titul v aktuálnej sezóne príde asi iba zázrakom. Ozdobou zápasu bol jediný gól súpera, ktorým znížil Maťo Petro na 4:1. Skóre otvoril už v pätnástej sekunde Kozár. Strelecky sa darilo opäť Mazurovi, autorovi hetriku, ďalšie trio hráčov zaznamenalo po dva góly (Marek Rischer, Kyjovský a Grendy).

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 23.kolo (N4):
(18.marec 2016 o 20:50 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Čekan Mekenroff       12:1 (5:1)
Góly: Mazur 3 (27., 29. a 36.), Rischer M. 2 (8. a 15.), Kyjovský 2 (17. a 31.), Grendár 2 (32. a 40.), Kozár (1.), Fedák (13.), Zdráhal M. (25.)
ŽK: -, ČK: -, 28 divákov, Rozhodcovia: Martiš a Guliver, akum.fauly: 1:3 - 4:5
Fofo: Vörös - Kozár, Bahna, Kyjovský, Rischer M. - Mikletič (C), Zdráhal M., Fedák, Mazur - Grendár. Tréner: Kummer

11.marec 2016 ... KALAŠNIKOVCOM ZVLHOL PUŠNÝ PRACH

B-mužstvo odohralo duel dvoch rozdielnych polčasov, v prvom sa strelecky trápil, v druhom dominoval. Celý prvý polčas sa hráči oranjes snažili skórovať, no strata Grendyho pre červenú kartu bola viac ako citeľná. Kalašnikovci mohli tiež viackrát skórovať, Vörös bol však dnes bezchybný, keď kapituloval, pomohla mu konštrukcia bránky. Gólovú konzervu otvoril po obrátke Rafaj, keď jeho nekompromisná strela skončila až v bránke. O bodoch rozhodla 26.minúta, kedy Fofáci strelili dva góly. Mikletič ponúkol druhý gól Belicovi, na 3:0 zvýšil Mazur. V polovici polčasu strelil štvrtý gól Maťo Zdráhal, o niekoľko minút zvýšil už na 5:0 po asistencii Rafaja Rejžek. Šiesty gól pripravil Mikitovi Rejžek, v poslednej minúte navýšil finálne skóre na "sedmičku" Mazur.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 22.kolo (N3):
(11.marec 2016 o 18:10 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs AK 47       7:0 (0:0)
Góly: Mazur 2 (26. a 40.), Rafaj (4.), Belica (26.), Zdráhal M. (29.), Rejžek (32.), Mikita (34.)
ŽK: Mazur (20.), Zdráhal M. (39.), ČK: -, 58 divákov, Rozhodcovia: Čermák a Kočický, akum.fauly: 3:3 - 4:0
Fofo: Vörös - Rafaj, Rejžek, Mikita, Mazur - Mikletič (C), Zdráhal M., Belica, Fedák. Tréner: Kummer

10.marec 2016 ... ORANJES NA PRÍPRAVU DO PRAHY, SÚPEROM SLAVIA

SK Slavia Praha Slov-matic FOFO Oranjes odohrajú v apríli kvalitný prípravný zápas v Prahe, kde si zmerajú sily s tretím mužstvom po základnej časti českej futsalovej Chance ligy - SK Slaviou Praha. V doterajšej klubovej histórii sa Fofáci s týmto klubom nestretli ani raz, čo je až neuveriteľné. Keďže najbližší duel semifinále play-off odohrá majster až 29.apríla, vedenie klubu muselo nájsť kvalitného súpera na prípravu, voľba padla do susedného Česka, kde play-off štartuje 15.apríla. Výkop zápasu zošívaných so Slov-Maticom sa dohodlo na 8.apríla o 20:00 v športovej hale Slavie v Prahe. V jednaniach sú viaceré prípravné zápasy, keď budú dotiahnuté, budeme vás včas informovať.

6.marec 2016 ... B-MUŽSTVO NA VÍŤAZNEJ VLNE, NEZASTAVIL ICH ANI MATADORS

B-mužstvo ostáva na víťaznej vlne, nezastavil ho ani nepríjemný Matadors. Ten robil oranjes menšie problémy iba v prvom dejstve, ktoré sa skončilo zmierlivo 2:2. Po obrátke už zverenci Peťa Kummera kontrolovali dôležité tri body do tabuľky.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 21.kolo (N2):
(6.marec 2016 o 11:20 v ŠH FTVŠ v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Matadors       7:4 (2:2)
Góly: Belica 2, Rischer M. 2, Mazur, Kozár, Mikletič
ŽK: -, ČK: -, 28 divákov, Rozhodcovia: Kočický a Gron, akum.fauly: 1:3 - 4:2
Fofo: Kollár - Kozár, Mazur, Rejžek, Zdráhal M., Brunovský, Belica, Rischer M., Mikletič (C). Tréner: Kummer

4.marec 2016 ... DOHRÁVKA 14.KOLA EXTRALIGY: FOFO vs MAKROTEAM ŽILINA 3:1

Slov-matic FOFO Makroteam Žilina Sériový slovenský futsalový majster si dominanciu v základnej časti zabezpečil víťazstvom nad Gurmánmi už minulý týždeň a tak proti žilinskému Makroteamu na trénerskej lavičke so samotným predsedom Slovenského Futsalu to bola povinná jazda. Viacero hráčov dostalo voľno a tak sa kanonáda proti prekvapeniu aktuálneho ročníka ani nečakala. V druhej minúte nastrelil Haľko žŕdku, v šiestej minúte ale Kováč už kapituloval. Bartošek našiel voľného Višvádera a ten otvoril zápasový účet. O dve minúty zvýšil najlepší extraligový strelec Haľko na 2:0, tak sa skončil aj prvý polčas. Po obrátke odviedol skvelú robotu Bartošek, jeho strelu si zrazil do vlastnej siete Baláž. Dobré príležitosti na skórovanie mal aj súper, Gašparovič dnes kapituloval jedinýkrát po vlastnom góle Višvádera päť minút pred koncom. Zmenu skóre nepriniesla ani power-play žilinčanov a tak oranjes splnili čiastkový cieľ, ktorým bolo víťazstvo v základnej časti. Najbližší extraligový zápas odohrá obhajca až na konci apríla a tak má v pláne niekoľko prípravných stretnutí s kvalitnými súpermi. Na semifinálového súpera play-off si zverenci Martina Rejžeka budú musieť poslať, štvrťfinálové dvojice sú FK Prešov - Makroteam Žilina a MFsK Nitra - FTVŠ UK Bratislava.

Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "Základnú časť sme si víťazstvom zabezpečili už v predstihu, dnešným víťazstvom sme to iba potvrdili. Teraz nás čaká dlhá pauza a čas pripraviť sa na vrchol sezóny - play-off.""

1.SLF 2015/2016 - dohrávka 14.kola:
(4.marec 2016 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA       3:1 (2:0)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Višváder (6.), Haľko (8.), Baláž vlastný (27.) - Višváder vlastný (35.)
ŽK: Bistiak (32.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Mário Bohun a Rastislav Behančín, akumulované fauly: 3:4 - v 1.polčase, 4:3 - v 2.polčase
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Zdráhal M., Haľko P., Bartošek G. - Višváder J., Kozár P., Mazur V., Mikita L. (C). Tréner: Martin Rejžek
Makroteam: Kováč (Mičuda) - Škulec (C), Červený, Hudek, Bistiak, Lajš, Baláž, Židek. Tréner: Dušan Dobšovič

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..