NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - MAREC 2014

NOVINKY marec 2014 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC MAREC 2014

30.marec 2014 ... MINIMAX TRADIČNE NESKLAMAL

Zápas s Minimaxom sa už ako sme si zvykli "tradične" nehral a tak A2B zvíťazí 5:0 kontumačne.

21.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" FCK Minimax "A"       nehralo sa

30.marec 2014 ... V LIGE 40 OLDI NEZAVÁHALI

"OLD" mužstvu skvele vyšiel úvod a za desať bolo 3:0. potom ukázal aj Juve svoje kvality. Hneď po polčase poistil vedenie Súkeník a potom už až do konca padali len žrde. ADMIRAL "OLD" sa s poslednými Salámani dosť natrápil, ale po dlhšom čase predsa len konečne zvíťazil.

12.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Juve-Budweiser        4:2 (3:2)
Góly: Lučenič 2, Baláž, Súkeník

12.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Salámi        3:1 (1:0)
Góly: Kinder, Matuška, Turanský

29.marec 2014 ... C-ÉČKO OTVORILO SKÓRE UŽ V 18. SEKUNDE

"C" mužstvo otvorilo skóre už v 18.sekunde. Potom mali veľkú šancu Predátori, ich strelu však zastavila žrď. V ďalšom priebehu už ale dominoval náš tím. Pozoruhodnosťou bola penalta, ktorú bezpečne premenil vo svoj prvý gól v klube brankár Kollár.

20.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Predators       9:2 (4:0)
Góly: Rischer W. 3, Belica 2, Mikletič, Bartoš, Kollár, Rick

26.marec 2014 ... PRÍPRAVNÝ ZÁPAS: ETO FUTSAL GYOR vs FOFO 3:2

Raba ETO Gyor Slov-matic FOFO Keďže majstrovi chýba zápasová prax, zverenci Jána Janíka si odskočili na kvalitný prípravný zápas do blízkeho Gyoru. V zostave absentoval iba Peter Brndiar pre pracovné povinnosti. Už v päťdesiatej sekunde nastrelil domáci Juanra žrď, bohužiaľ dve super šance spálil Haľko. Skóre sa menilo v deviatej minúte, keď Drahovský našiel Brunovského a ten prekonal Balázsa - 0:1 (11:58). Aj po strele Drótha zvonila konštrukcia oranjes, po peknej rýchlej kombinácii vyrovnal Carlitos - 1:1 (11:58). Haľko spálil ďalšiu tutovku, ale jeho následná spolupráca s Rafajom už znamenala zaslúžené vedenie - 1:2 (15:44). Pred prestávkou ale šťastnou strelou vyrovnal na polčasových 2:2 Juanra (18:48). V 23.minúte nepremenil Rejžek samostatný nájazd, po priamom kope domácich sa lopta zastavila na brvne Gašparovičovej svätyne. Keď v polovici polčasu nepremenil samostatný nájazd ani Fehérvári, bolo jasné, že kto dá gól, zvíťazí. Pri domácej power-play netrafil Drahovský prázdnu bránku, neujala sa ani jeho dobrá strela pri ďalšom útoku a tak prišiel trest. 56 sekúnd pred koncom Juanra predsa len šťastne dostal loptu za bránkovú čiaru s tečom nášho obrancu - 3:2 (39:04). Hra oranjes bez brankára už vyrovnanie neprinieslo...
Ján Janík (tréner Slov-Maticu): "Do Györu sme išli so zámerom odohrať zápas s kvalitným súperom a naladiť sa tak na blížiace sa play off. Zápas splnil moje očakávanie. Hralo sa vo vysokom tempe. Vyskúšali sme si hru pod tlakom, výjazdy, štandardné situácie, bránenie, kombinácie. Výsledok nás mrzí aj vzhľadom na naše šance, ktoré sme mali najmä v 2.polčase. Tentokrát bol šťastnejší súper. My máme teraz ešte pár dní čas popracovať na odstránení niektorých nedostatkov, ktoré sa v tomto zápase vyskytli a doladiť formu, na prvý zápas semifinále play off. "

Prípravný zápas:
(26.marec 2014 o 20:30 hod Magvassy Mihaly Sportcsanok, Gyor, Maďarsko)
RABA ETO GYOR (Maďarsko) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA      3:2 (2:2)
Góly: Juanra 2 (19. a 40.), Carlitos (12.) - Brunovský (9.), Rafaj (16.)
ŽK: -, ČK: -, 18 divákov, Rozhodcovia: dvojica z Maďarska, akumulované fauly: 2:5 - v 1.pol, 2:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M.- Kozár P., Rafaj D., Haľko P., Mikita L. (C) - Rick G., Brunovský A., Kyjovský M., Drahovský T. - Fehérvári A., Bartošek G., Bahna M., Rejžek M. tréner: Janík Ján
Gyor: Balázs Z. (C) (od 21.min Matkovics) - Lódi, Harnisch, Dróth, Juanra - Bognár, Peczár, Alvarito, Carlitos, Puspok. tréner: David Madrid

25.marec 2014 ... A2B ROZTRHALA NA FRANFORCE BARABÉROV

Podobne ako v nedeľu Račišdorf, i Barabéri nastúpili značne oslabení a tak i skóre bolo v dohrávke podobné a teda veľmi vysoké. Exceloval Drahovský s poltuctom zásahov, Rejžek zaknihoval hetrik.

dohrávka 19.kola 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" KPP Barabéri "A"       16:0 (6:0)
Góly: Drahovský 6, Rejžek 3, Kozár 2, Mikletič 2, Rick, Rafaj, Brunovský

23.marec 2014 ... A2B VALCUJE AJ NAĎALEJ

Račišdorf nastúpil proti A2B v značne oklieštenej zostave a tak konečné skóre bolo veľmi vysoké...

20.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" ŠK Račišdorf       19:1 (11:0)
Góly: Mikletič 4, Fehérvári 3, Rafaj 3, Drahovský 2, Bahna 2, Rejžek 2, Várady 2, Rick

16.marec 2014 ... V LIGE 40 OLDI NEZAVÁHALI

ADMIRALu "OLD" sa zápas vôbec nevydaril a vysoko s Juve prehral o šesť gólov. Naopak "OLD" mužstvo zahralo opäť skvele a nebezpečného súpera bezpečne porazili, keď strelecky potiahol dvojgólový Strelec so Sepešim.

11.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Namana        5:0 (2:0)
Góly: Strelec 2, Sepeši 2, Kummer

11.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Juve-Budweiser        3:9 (1:4)
Góly: Kinder 2, Drenčko

15.marec 2014 ... C-ÉČKO ZMIETLO DVOJCIFERNE HOSTINSKÉHO

"C" mužstvo pokračovalo v dobrých výkonoch a súpera zo spodku tabuľky zdolalo bezpečným dvojciferným skóre.

19.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs FK Hostinského       13:0 (3:0)
Góly: Bartoš 4, Rischer W. 2, Filo 2, Mikletič 2, Mikloš, Baláž, Marhefka

14.marec 2014 ... DRUHÝ ZÁPAS: MANCHESTER FUTSAL vs FOFO 4:8

Manchester Futsal Club Slov-matic FOFO Slov-Matic FOFO Bratislava zdolal domáci Manchester Futsal Clubu aj v druhom zápase. Po piatich minútach hry prišla štandartná situácia, Kozár našiel z rohu klobúkom Haľka a ten krásne skóroval. O necelé dve minúty po prihrávke Mikitu skóroval Rafaj - 2:0. Bartošekova pätička znamenala už tretí gól v sieti fomácich. V prvej desaťminútovke strelil ďalší gól Rafaj, a keď v dvanástej minúte pridal gól čislo päť Haľko, boli domáci zrelí na uterák. Do obrátky už ale pušný prach oranjes zvlhol. Naopak domáci v čase 15:15 znížili, keď Brndiar nešťastne kapituloval. Druhé dejstvo sa hralo podľa predpokladov, Brunovský našiel Drahovského a v manchesterskom Soccer Dome svietilo skóre 1:6. Bartošekov siedmy a Kyjovského ôsmy gól mali poslať domácich do kolien, opak bol však pravdou. Kyjovského teč znamenal zníženie a domáci ožili. Nešťastnou sa ukázala 34.minúta, kedy pri strate koncentrácie Fofáci dvakrát inkasovali v priebehu jedenástich sekúnd. V 36.minúte domáci znížili na konečných a prijateľných 4:8.

Medzištátny prípravný futsalový zápas:
(14.marca o 20:00 h Soccer Dome Manchester, Anglicko)
MANCHESTER FUTSAL CLUB vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       4:8 (1:5)
Góly: Haľko 2 (6. a 12.), Rafaj 2 (7. a 10.), Bartošek 2 (12. a 32.), Drahovský (28.), Kyjovský (33.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: dvojica z Anglicka, akumulované fauly : 3:3 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 21.min Gašparovič M.) - Rafaj D., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. - Fehérvári A., Bahna M., Bartošek G., Rejžek M. - od 21.min Rick G., Drahovský T., Kyjovský M., Brunovský A., od 23.min Várady V. Tréner: Janík Ján

13.marec 2014 ... PRVÝ ZÁPAS: MANCHESTER FUTSAL vs FOFO 0:5

Manchester Futsal Club Slov-matic FOFO Slov-Matic FOFO Bratislava má za sebou úspešnú premiéru na ostrovoch, v prvom z dvoch prípravných zápasov proti domácemu Manchester Futsal Clubu zvíťazili bez problémov 5:0, po polčase 3:0. Hralo sa na širšom ihrisku v peknom športovom centre, čo viac vyhovovalo bojovným domácim, góly ale strieľal favorit... Brazílsky brankár doslova čaroval, v polovičke polčasu ale konečne otvoril konzervu s gólmi po prihrávke Kyjovského Drahovský. V 15.minúte dorazil delovku Kozára za bránkovú čiaru Mikita, minútku pred obrátkou ponúkol Rafaj gól Haľkovi. Po zmene strán sa hral svižný futsal aj naďalej, góly však padali až v poslednej osemminútovke. Po obrovskej chybe v rozohrávke potrestal Rejžek domácich gólom od polovice ihriska do prázdnej bránky. Skóre uzatvoril peknou umiestnenou strelou Bartošek, druhý zápas je na programe na rovnakom mieste i čase v piatok podvečer.

(13.marca o 20:00 h Soccer Dome Manchester, Anglicko)
MANCHESTER FUTSAL CLUB vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       0:5 (0:3)
Góly: Drahovský (11.), Mikita (15.), Haľko (20.), Rejžek (33.), Bartošek (37.)
Fofo: Gašparovič M. (od 30.minúty Brndiar P.) - Rafaj D., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. - Rick G., Drahovský T., Kyjovský M., Brunovský A. - od 21.minúty Várady V., od 23.minúty Fehérvári A., Bahna M., Bartošek G., Rejžek M. Tréner: Janík Ján

10.marec 2014 ... FOFÁCI OSLÁVILI 30.VÝROČIE VZNIKU!

Veru, je to tak! Dátum 10.3.1984 je dátumom vzniku nášho klubu. V sobotu 8.3. bolo pri príležitosti 30.výročia založenia klubo FOFO (od roku 1994 Slov-Matic FOFO) usporiadané spoločné stretnutie asi stovky bývalých i súčasných hráčov a činovníkov klubu. Veru bolo o čom hovoriť. Hlavne o dávnej minulosti, ale i o veľmi úspešnej poslednej dekáde existencie klubu. program bol bohatý, pestrý, pútavý a podobne ako sa dodnes spomína na 20.výročie klubu, tak i tento večer zostane nadlho v spomienkach Fofákov. Môže to potvrdiť aj Tublatanka, stačí sa opýtať!

8.marec 2014 ... POSLEDNÝ TÍM TABUĽKY BEZ ŠANCE NA ÚSPECH

A2B nastúpilo proti poslednému tímu v tabuľke a tak bolo konečné, veľmi vysoké skóre. Brunovský zaknihoval kvarteto gólov, v 18.minúte druhého polčasu pridal Grendár junior osemnásty gól A2B. Mužom víkendu sa zaslúžene stal Tomáš Drahovský, ktorý nastrieľal 7 gólov.

18.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" FK Šport       19:3 (10:2)
Góly: Brunovský 4, Mikletič 3, Rafaj 3, Fehérvári 2, Drahovský 2, Rejžek 2, Grendár ml. 2, Várady

8.marec 2014 ... TIFOSI POTRÁPILI C-ÉČKO

Tifosi nastúpili proti "C" mužstvu v plnej sile a v úvodnej štvrtine zápasu nás veru dosť potrápili. Dvakrát nás bravúrne podržal Kollár. Potom začala séria našich zahodených šancí. Konečne v 16.minúte skvele sám potiahol Horváth a tvrdo po zemi trafil. Po polčase sme našu prevahu už využívali, pridali sme tri góly a zaknihovali ďalšie víťazstvo.

18.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs FC Tifosi       4:0 (1:0)
Góly: Horváth 2, Baláž, Bartoš

7.marec 2014 ... OSEMNÁSŤ GÓLOV V MLADOSTI, AK47 INKASOVALI SEDEMNÁSTKU

A2B podala v dohrávke 15.kola proti "kalašnikovcom" ďalší z vynikajúcich výkonov a dosiahla ďalšie vysoké víťazstvo. Pri streleckej chuti bol najmä Drahovský, autor piatich gólov. Hetrikom mu sekundoval Rafaj, ďalšie trio hráčov strelilo po dva góly. Rejžek zaknihoval jubilejný 30.gól v drese A2B.

dohrávka 15.kola 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" AK 47       17:1 (9:0)
Góly: Drahovský 5, Rafaj 3, Kyjovský 2, Bahna 2, Mikletič 2, Rejžek, Kozár, Rick

3.marec 2014 ... FUTSALISTOM ROKA 2013 GABRIEL RICK

Hráč Slov-Maticu FOFO Bratislava s číslom sedem na drese bude už navždy prvým s titulom Futsalista roka, ktorý bol vyhlásený spolu s najlepším slovenským futbalistom Marekom Hamšíkom. V trnavskom Kultúrnom dome si cenu prevzal podľa vlastných slov neočakávane. "Moji spoluhráči v klube alebo v reprezentácii sú na takej istej alebo ešte lepšej úrovni ako ja a pre mňa je to veľmi veľké prekvapenie," povedal skromne 24-ročný obranca bratislavského klubu, ktorý kraľuje futsalu na Slovensku už dlhé roky a našu krajinu reprezentuje aj v Lige majstrov. Rád by postúpil s dvojkrížom na hrudi aj na ME či MS. "Určite máme veľké očakávania a chceme postúpiť, lebo stále sme sa nekvalifikovali na žiaden veľký turnaj. Máme nového španielskeho trénera, tak verím a dúfam, že postúpime," povedal smerom k blížiacej sa kvalifikácii Gabriel Rick. Medzi Rickových favoritov na titul Futsalista roka patrili Peter Kozár a Peter Haľko. "Sú to podľa mňa dlhodobo najlepší hráči Slovenskej republiky vo futsale," prezradil. Gabriel Rick - Futsalista roka 2013

2.marec 2014 ... DESIATKA NEBEZPEČNEJ PINEROLE

Pinerola "B" nastúpila proti A2B v plnej sile, my tiež a keďže zvolil Across hru s brankárom, hral sa prakticky dobrý extraligový zápas. Ten mal trojfázový priebeh. Úvod nám vyšiel skvele, už v druhej minúte sme viedli 2:0. Neskôr sme náskok zvýšili na 4:0, potom však ukázala vysoký level Pinerola. Skóre dotiahla až na 5:4! Záver však už bol opäť plne v našej réžii a žiadnu drámu sme nepripustili.

17.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Across Pinerola "B"       10:4 (4:1)
Góly: Rejžek 2, Rafaj 2, Kozár, Mikletič, Rick, Kyjovský, Drahovský, vlastný

1.marec 2014 ... FAMÓZNY DEBUT BARTOŠA, PRVÝ KLUBOVÝ GÓL ČONKU

"C" mužstvo malo nečakane problémy so zostavou, situáciu nakoniec zachraňovali Rick s Rejžekom. Súper bol na tom ale našťastie podobne. Úvod bol rozháraný, Vanuatu malo prekvapujúco tri čisté šance. Nedáš - dostaneš platilo trojnásobne. Hráči následne prepli na najvyššie obrátky a góly padali jedna radosť. Po polčase prišli famózne chvíle debutanta Bartoša, ktorý si otvoril klubové gólové konto kvartetom parádnych gólov. V závere si rovnako otvoril gólové konto i Čonka.

17.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Vanuatu       13:0 (5:0)
Góly: Bartoš 4, Rejžek 2, Belica 2, Valacsay 2, Rick, Čonka, vlastný

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..