NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - MAREC 2011

NOVINKY marec 2011 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC MAREC 2011

29.marec 2011 ... 1/2-FINÁLE PLAY-OFF, 2.ZÁPAS: FOFO vs MIMA TRNAVA 5:0

Slov-matic FOFO BA Mima Trnava (SVK) Druhý semifinálový zápas proti Mime Divus Trnava nepriniesol toľko gólov, ale zrodilo sa presvedčivé víťazstvo oranjes rozdielom piatich gólov. V tábore hostí pre zranenia absentovalo viacero hráčov a tak Mima siahla po hráčoch z druhých klubov, káder trnavčanov doplnili Peciar z MFsK Nitra a Hajko z Tupperware Nové Zámky. Gašparovič ale mal dnes skvelý deň a za svoj chrbát nepustil ani jednu strelu, šancí mali hráči v modro-sivom nemálo, ale dnes im nebolo súdené streliť ani jeden gól. Zverenci Janka Janíka tak už v piatok v MŠH v Trnave môžu rozhodnúť o postupe do finále play-off, kde ich z najväčšou pravdepodobnosťou budú čakať RCS Košice, ktoré rovnako v duhej semifinálovej sérii vedú 2:0 na zápasy. O osude samotného zápasu rozhodla ôsma minúta, kedy v priebehu dvadsiatichšiestich sekúnd strelili góly Rafaj a Frič. Po prestávke strelil Duško Rafaj poisťovací gól a strelecky sa presadili i Haľko s Fehérvárim. Ján Janík (tréner Slov-maticu FOFO Bratislava): "Dvojzápasová konfrontácia s Mimou Trnava nám ukázala veľa. Výsledkovo, ale aj herne sme splnili cieľ, ktorý sme si dali v dvoch domácich zápasoch. Každý zápas bol však iný. V prvom zápase sme dominovali a vyšlo nám skoro všetko a unavenému súperovi sme veľa nedovolili. V druhom zápase sme sa už nepresadzovali s takou ľahkosťou, ale treba povedať, že aj súper hral inak a lepšie. V piatok nás čaká tretí duel. Naším cieľom je sériu ukončiť, aj keď si uvedomujeme, že súper bude zrejme proti." Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO Bratislava): "Dalo sa očakávať, že to bude iný zápas ako ten prvý - a aj bol. Mima zahrala podstatne lepší zápas ako v piatok, vytvorila si niekoľko tutoviek, ale našim najlepším hráčom dnes bol brankár !!! Zlikvidoval všetko, čo na bránu išlo a bolo toho veru dnes dosť. My sme zahrali svoj dobrý štandart a vytrvárali si tiež mnoho šancí a keďže sme päť premenili, zaslúžene sme vyhrali... A tak v piatok máme v Trnave možnosť využiť prvý semifinálový mečbal."

1/2-finále play-off Kyma extraligy 2010/2011 - 2.zápas:

RCS KOŠICE vs Across Pinerola BRATISLAVA   4:2 (1:0)    na zápasy - 2:0
Góly: Serbin 2, Kozár, Grutka – Németh, Seidler


1/2-finále play-off Kyma extraligy 2010/2011 - 2.zápas:
(29.marec o 19:45 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MIMA DIVUS TRNAVA       5:0 (2:0)
Stav série - 2:0 na zápasy
Góly: Rafaj 2 (8. a 23.), Frič (8.), Haľko (29.), Fehérvári (35.)
ŽK: Rafaj (34), Várady (37.) - Filan (29.), Peciar (31.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer - akumulované fauly : 5:3 - v 1.pol, 5:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Fehérvári A., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Rafaj D., Bartošek G., Sláma Z., Frič D. - od 37.min Várady V.
Mima: Guťan (Súkenik) - Málik, Kunka, Peciar, Sládeček (C) - Budovec, Filan, Krivočenko, Hajko
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

27.marec 2011 ... ZNAČNÉ PROBLÉMY OLDOV S VÍŤAZNÝM LESKOM

Do zložitej situácie sa "OLD" mužstvo dostalo už pred superťažkým zápasom prvého s druhým (Kummer stál pre 3 žlté karty, Szöcs bol v práci, Luhový a Lorenc prišli zranení...). Po dlhom čase sa objavil aj Vrabec a ... za päť minút sa zranil aj on. Keď začal krivkať aj Sepeši, ostalo na boj päť a pol hráča. Nezostávalo nič iné, iba zatiahnuť team do defenzívy. Poluch udržal polčas čisté konto a Sepeši hneď v úvode presne trafil. Potom triafali ostrostrelci Gajdoš a Lučenič a tak sme polčas vyhrali ideálne 3:0. Po obrátke kanonier Beni znížil a celý polčas Tiso dobýval našu obranu, no nedobyl ju. Aby toho nebolo dosť, ťažko sa zranil i Poluch ! Zostávajúci hráči skvele bojovali a Gajdoš ušiel a stanovil k žrdi na konečných 4:1. Veľmi ťažko vybojované cenné víťazstvo znamená, že v hre o zlato zostala s nami už iba Karlovka, šťuka tohoto ročníka. ADMIRAL "OLD" hral s predposlednou Pošňou a konečne vyhral presvedčivo o sedem gólov. Legenda Kováč posunul svoj strelecký rekord o ďalšie tri mesiace...

15.kolo Ligy 40 2010/2011 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs FK Jozef Tiso        4:1 (3:0)
Góly: Gajdoš 2, Sepeši, Lučenič

15.kolo Ligy 40 2010/2011 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs FC GOGO Pošeň        8:1 (3:1)
Góly: Szokolay 3, Schweighofer 2, Drenčko 2, Kováč

26.marec 2011 ... "C" MUŽSTVO VEDIE BEZPEČNE LIGU PO ĎALŠOM VÍŤAZSTVE

Ďalší súper "C" mužstva s atraktívnym menom Vanuatu zahral pätnásť minút dobrú defenzívu... Ako to už niekedy vo futsale býva, za ďalších šesť minút už bolo 4:0. Famózne boli najmä dva vinkle Fila. Potom i súper ukázal dobrú ofenzívu a tak sa duel skončil našim víťazstvom 7:3. Dnešným zápasom C-éčko zaokrúhlilo počet strelených gólov v aktuálnej sezóne na presnú stovku...

20.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2010/2011 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs 22 Vanuatu        7:3 (2:0)
Góly: Klatt 2, Filo 2, Hanusek, Rischer M., Bagin

25.marec 2011 ... 1/2-FINÁLE PLAY-OFF, 1.ZÁPAS: FOFO vs MIMA TRNAVA 10:2

Slov-matic FOFO BA Mima Trnava (SVK) Úvodné semifinále play-off proti Mime Divus Trnava malo hladký priebeh a rozhodlo sa prakticky po prvom polčase. Ten bol jednoducho z našej strany famózny. Padla osmička a veru je to rekordné polčasové skóre v päťročnej histórii play-off extraligy futsalu na Slovensku, oranjes tak zaknihovali ďalší z rekordov... Po polčase Mima flintu do žita nehodila, naopak často hrala power-play a skorigovala hrozivé skóre. Pozoruhodnosťou bol i prvý extraligový gól nášho odchovanca Filana. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO Bratislava): "S výhrou i skóre sme maximálne spokojní. Kladom bola i krásna divácka kulisa v Mladosti. V utorok séria pokračuje druhým zápasom v Bratislave, boli by sme radi, keby sme na tretí zápas do Trnavy cestovali s prvým mečbalom." Ján Janík (tréner Slov-maticu FOFO Bratislava): "Prvý zápas máme za sebou a som rád, že sme ho zvládli takýmto spôsobom. Pod výkon Trnavy sa zrejme podpísal aj výjazd do Košíc a jednoducho sa nedokázali skoncentrovať na dva náročné duely v tak krátkej dobe. Okrem toho nám vyšiel deň. Chlapci hrali s chuťou, boli efektívni a naozaj sme dominovali. V utorok však séria pokračuje a musíme predpokladať, že súper príde ináč naladený a poučený. My však máme svoje plány a predstavu, ako zvládnuť aj tento druhý domáci zápas. A ešte k organizácii zápasu a diváckej kulise. Treba naozaj vyzdvihnúť myšlienku Juraja Totku a ľudí okolo neho organizovať žiacke predzápasy. Jednak príde veľa rodičov a príbuzných, ktorí zaplnia halu a vytvoria kulisu nielen pre malých, ale aj velkých hráčov a nepriamo sa tak spopularizuje futsal v zaujímavých zápasoch play off. Tiež sa mi páčil aj Trnavský fan klub, ktorý korektne povzbudzoval svojich aj napriek nepriaznivému stavu." Jozef Duhony (tréner ŠK Mima Divus Trnava): "Po ťažkom postupovom zápase v Košiciach sa prejavila naša únava. Súper bol pohyblivejší, kondične lepšie pripravený, strelecké pokusy premieňal na góly. My sme naopak naše šance nevyužili. Naše štandardné situácie s prehľadom riešil brankár Gašparovič. Po treťom inkasovanom góle sme ako keby zápas zabalili. V odvetnom zápase sa budeme snažiť o telesnú aj duševnú regeneráciu, budeme dbať na psychologickú prípravu mužstva. Je v našich silách odohrať aj s takýmto favoritom oveľa vyrovnanejší zápas. "

Úvodný gól stretnutia strelili hráči oranjes už po 94 sekundách, keď nádherný vinkel trafil Brunovský. V siedmej minúte upravil nechytateľne z priameho kopu Várady už na 2:0. A prišli chvíle hráčov Fehérváriho a Rafaja, obaja ešte do polčasu zaznamenali zhodne hetriky! Fehérvári šťastným gólom zvýšil na 3:0, rovnako tak mu sekundoval aj Rafaj, ktorý bombou poslal oranjes už do štvorgólového vedenia. Už po siedmych sekundách po hrubej chybe a premenenom samostatnom nájazde Feherváriho svietilo v hale hrozivých 5:0. Za pol minúty odrazenú loptu dopravil do siete opäť hráč s číslom osem. Virtuóz Sláma prekľučkoval troch hráčov a ako na zlatom podnose pripravil siedmy gól pre Rafaja, rovnaký hráč štyri sekundy pred obrátkou strelil rekordný ôsmy polčasový gól do siete Mimy Trnava. Po zmene strán sa Mima často odhodlávala k power-play, jej útočnú snahu ale prekazila v 25.minúte pekná akcia Rafaja s presným zakončením Rejžeka - 9:0. Dve pekné akcie Sládečka a Filana znamenali zníženie hrozivo vyzerajúceho stavu. Veľkolepé "dielo" oranjes ale v poslednej sekunde dokonal kapitán Mikita.

1/2-finále play-off Kyma extraligy 2010/2011 - 1.zápas:

RCS KOŠICE vs Across Pinerola BRATISLAVA   4:1 (2:0)    na zápasy - 1:0
Góly: Maďarík 2, Kyjovský 2 – Paštrnák


1/2-finále play-off Kyma extraligy 2010/2011 - 1.zápas:
(25.marec o 19:30 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MIMA DIVUS TRNAVA       10:2 (8:0)
Stav série - 1:0 na zápasy
Góly: Fehérvári 3 (9., 13. a 14.), Rafaj 3 (13., 19. a 20.), Brunovský (2.), Várady (7.), Rejžek (25.), Mikita (40.) - Sládeček (30.), Filan (37.)
ŽK: Málik (34.), ČK: -, 500 divákov, Rozhodcovia: Peško a Moncman - akumulované fauly : 4:2 - v 1.pol, 5:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 21.min Brndiar P.) - Várady V., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Rafaj D., Fehérvári A., Sláma Z., Frič D. - od 14.min Rejžek M., od 27.min Bartošek G.
Mima: Guťan (Súkenik) - Filan, Kunka, Krištofík, Sládeček (C) - Budovec, Krivočenko, Adámek, Gabaš (Málik, Štrbo)

24.marec 2011 ... V PIATOK ŠTARTUJE SEMIFINÁLOVÁ SÉRIA PROTI MIME TRNAVA

Slov-matic FOFO BA Mima Trnava (SVK) Už v piatok začína prvým zápasom semifinálová séria, ktorú proti Mime Trnava začína v domácom prostredí favorit na celkové prvenstvo - mužstvo oranjes. Trnavčania síce prvý zápas štvrťfinále v Košiciach proti P.K.P. Košice prehrali, v ďalšom priebehu ale sériu otočili a tak na zverencov Janka Janíka čakajú hráči, ktorých snom je pod taktovkou Jozefa Duhonyho potrápiť Slov-matic a postúpiť do finále play-off ... rozhodne sa na palubovkách v Mladosti a MŠH v Trnave. Ján Janík (tréner Slov-maticu FOFO Bratislava): "Už druhý krát po sebe budeme hrať semifinále play off s Mima Trnava. Dobre si spomíname na prvý minuloročný zápas u nás doma, keď súper zahral asi najlepší zápas a naše víťazstvo bolo naozaj vydreté. Súper je silný najmä v štandardných situáciach, na ktoré si budeme musieť dať veľký pozor. Očakávame tiež, že Mima založí svoju taktiku na pozornej obrane , brejkoch a veľkej bojovnosti. Nesmie nás však zaskočiť ani iným taktickým plánom. My sa pripravujeme v štandardnom režime. Som rád, že všetci naši hráči sú v poriadku a vidím, že už sa tešia na piatok. Nastúpime v kompletnom zložení. Všetci v klube si uvedomujeme dôležitosť prvého zápasu a tomu prispôsobíme prípravu a taktiku. Verím, že prvý krok zvládneme a potvrdíme rolu favorita." Marek Ondrejka (prezident ŠK Mima Divus Trnava): "Čo vymyslieť na oranjes ? Je obrovským favoritom. Nielen tejto série, ale aj celej súťaže. My však môžeme ukázať, že futsal vieme hrať. Nebudeme hrať pod žiadnym psychickým stresom a môžeme sa baviť futsalom. Verím, že po semifinále si povieme, že sme spokojní. Hráme proti vyspelému klubu, určite bude aj dobrá atmosféra. Už na prvý zápas cestuje z Trnavy veľa fanúšikov, pripravili sme im autobus, doma zasa pripravíme nejaký program. Jednoducho - tešíme sa!"
Všetky zápasy semifinálovej série môžete sledovať prostredníctvom TeamTV.

22.marec 2011 ... SEMIC V PRÍPRAVE ĽAHKÝM SÚSTOM, MIMA DO SEMIFINÁLE PLAY-OFF

Ako prípravu na semifinálovú sériu play-off sme využili priateľský zápas so Semicom Plat4M, v ktorého drese hrávalo v minulosti viacero opôr oranjes. Duel sa hral na 3x20 minút hrubého času, v prostrednej tretine si hráči v oranžovom okrem power-play vyskúšali aj viaceré herné situácie. Hral sa otvorený futsal, bez zbytočne tvrdých zákrokov na oboch stranách. Naši futsalisti si zchuti zakombinovali i zastrieľali, hetrikmi sa zaskveli Haľko s Rafajom, v závere Semic gólmi znížil na konečných 15:6. Po zápase sa kompletné mužstvo stretlo v zasadačke ŠH Mladosť, kde spoločne strávili chvíle pri pozeraní rozhodujúceho štvrťfinále medzi P.K.P. Košice a Mimou Trnava. Zápas sa v riadnom hracom čase skončil 3:3, o postupe Trnavy (tá bude našim semifinálovým súperom...) rozhodli pokutové kopy, ako jediný sa mýlil zo značky šestky Janko Sokol.

Prípravný zápas:
(22.marec o 19:45 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs Semic Plat4M BRATISLAVA       15:6 (6:0, 5:2, 4:4)
Góly: Haľko 3 (3., 8. a 57.), Rafaj 3 (29., 31. a 47.), Brunovský 2 (10. a 19.), Bartošek 2 (24. a 44.), Frič 2 (37. a 40.), Mikita (1.), Sláma (13.), Fehérvári (56.)
ŽK: -, ČK: -, 10 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer - akumulované fauly : 0:1 - v 1.tr, 1:1 - v 2.tr, 1:1 - v 3.tr,
Fofo: Gašparovič M. (od 31.min Brndiar P.) - Várady V., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Frič D., Fehérvári A., Sláma Z., Bartošek G. - Bagin T., Rafaj D., Rejžek M.

22.marec 2011 ... ADRIÁN FILAN V DRESE MIMY PROTI PKP

Včera sa zrealizovala trojdohoda klubov ŠK Mima Divus Trnava, Slov-matic FOFO Bratislava a samotný hráč Adrián Filan a tak Aďo bude v Mima Divus Trnave hosťovať do 30.6.2012. Dnes večer sa už v ostrom súboji predstaví na horúcej palubovke v hádzanárskej hale v Košiciach proti P.K.P. "Keď mi v nedeľu večer volal trnavský prezident, že môj príchod budeme realizovať už pred play off, zostal som prekvapený. Už dlhšie sme boli dohodnutí, tak som neváhal ani sekundu. Je to pre mňa nová výzva vo futsalovej kariére. Veľmi sa do Trnavy teším," povedal Adrián Filan.

20.marec 2011 ... ADVOJKA VALCUJE, DVOJCIFERNE SI TO ODNIESOL DANUBIT

Hráči "B (A2)" mužstva dnes zahrali s veľkou chuťou a nadšene naháňali métu dvesto strelených gólov... To sa nakoniec aj Rejžekovi podarilo. Kanonáda tesne minula našu obľúbenú osemnástku. V súťaži skokan roka ide karta neuveriteľne najmä Baginovi, ktorý strelil v tejto sezóne už 40 gólov. Druhý Rafaj ich má na konte už 32. Veru úctyhodné počty...

19.kolo 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs ŠK Danubit BA        17:3 (9:1)
Góly: Mikita 3, Várady 3, Bagin 3, Rafaj 3, Rejžek 2, Frič, Belica, Mikletič

18.marec 2011 ... 1/4-FINÁLE PLAY-OFF: FTVŠ UK vs FOFO 1:12

FTVŠ UK BA Slov-matic FOFO BA Štvrťfinálový druhý duel proti FTVŠ UK sa podobal na prvé meranie síl ako vajce vajcu. Vysokoškoláci vzdorovali favoritovi presne desať minút, potom prišla akcia ne jeden dotyk so zakončením Váradyho. O šestnásť sekúnd našiel Mikita Haľka a ten bezpečne zvýšil na 2:0. Najaktívnejším hráčom súpera bol Igor Remák, ktorý skoro zlomil žrď Gašparovičovej brány, v dvanástej minúte ale Haľkovo bodlo skončilo za chrbátom Totku. Silnú päťminútovku, ktorá rozhodla zápas, uzatvorilo gólmi duo Fehérvári - Bartošek. Po obrátke sa hralo prevažne na jednu bránku a góly v sieti Neumanna, ktorý striedal Totku, utešene pribúdali. Hetrik dokonal Bartošek, skóre sa zastavilo až na dvanástke... Martin Grendár (prezident Slov-Maticu FOFO Bratislava): "Súper došiel dobre defenzívne pripravený a zorganizovaný, lenže mu to vydržalo iba desať minút. Potom prišla naša famózna štvorminútovka v jej pribehu päť gólov - a bolo rozhodnuté. Zápas celkovo vyznel ako kópia prvého..."

1/4-finále play-off Kyma extraligy 2010/2011 - 2.zápas:
(18.marec o 20:00 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
FTVŠ UK BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:12 (0:5)
Stav série - 0:2 na zápasy, do semifinále postúpil Slov-matic FOFO
Góly: Gregora (23.) - Bartošek 3 (15., 31. a 35.), Haľko 2 (11. a 12.), Várady 2 (11. a 22.), Fehérvári (13.), Višváder vl. (21.), Brunovský (28.), Bagin (29.), Mikita (32.)
ŽK: -, ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer - akumulované fauly : 0:3 - v 1.pol, 1:1 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 31.min Poluch V.) - Várady V., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Rafaj D., Fehérvári A., Rejžek M., Bartošek G. - od 28.min Bagin T., od 31.min Mikletič D.

16.marec 2011 ... BÉČKU PINEROLY CELOZÁPASOVÁ POWER-PLAY ÚSPECH NEPRINIESLA

V druholigovej dohrávke podalo "B (A2)" mužstvo zodpovedný výkon. Pinerola "B" predviedla tradičnú celozápasovú power-play a tak si zverenci Jána Janíka riadne precvičili obranu, ešteže koncovka acrossákov dnes bola katastrofálna. My sme predsa len občas gólik dali a tak sme tento dôležitý zápas vyhrali a upevnili si prvé miesto aj v tejto súťaži. Skóre zápasu otvoril po premenenej šestke Brunovský, týmto výsledkom sa skončil aj polčas. V polovici druhého dejstva našiel Fehérvári Bagina a ten nezaváhal - 2:0. Súper ani šancu na zníženie pri hre 5 proti 3 nevyužil a tak v závere prišiel ďalší trest z futsalky Bagina. Štyridsaťosem sekúnd pred konečným hvizdom síce Masný znížil, posledné slovo mal ale Sláma, ktorý gólom do prázdnej bránky pečatil zaslúžené víťazstvo oranjes.

dohrávka 17.kola 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Across Pinerola BA "B"        4:1 (1:0)
Góly: Bagin 2 (29. a 39.), Brunovský z pen (17.), Sláma (40.), fauly - 3:2 v 1.polčase, 4:5 v 2.polčase
Zostava: Brndiar - Rejžek, Brunovský, Mikletič (C), Bagin - Frič, Sláma, Rafaj, Fehérvári

13.marec 2011 ... FAMÓZNE DERBY OLDOV PRE SLOV-MATIC "OLD", "ADVOJKA" PAUZOVALA

Zápas, ktorý ani zďaleka nepripomínal Ligu 40 mal všetko. Extrémné nasadenie, napätie, atmosféru, kvalitný futsal. ADMIRAL "OLD" prišiel v plnej sile a podal najlepší výkon práve prebiehajúcej sezóny. Obaja brankári boli skvelí a preto likvidovali jednu šancu za druhou. Až z diaľky bomba Obšitníka sekundu pred polčasom prekonala Beniača. Po polčase prehrávajúce mužstvo zvýšilo tempo a priamy kop Schweighofera znamenal zaslúžené vyrovnanie... Do konca duelu sa hralo hore dole, vyhrať mohli obaja. V hektickom závere Gajdoš potiahol akciu z pravej strany a jeho prízemnú ranu z ľavej zadnej zapichol do sita kanonier Lučenič. O dva týždne nás čaká ďalší super zápas, hrá prvý s druhým. Nuž Liga 40 akoby predčasne vrcholí... Súper "A2-B" mužstva Emtrikve nezohnal na zápas dostatočný počet hráčov a tak sme zvíťazili 5:0 kontumačne.

14.kolo Ligy 40 2010/2011 : - viac o "OLD" mužstve - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs ADMIRAL "OLD"        2:1 (1:0)
Góly: Obšitník, Lučenič - Schweighofer

18.kolo 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Emtrikve        5:0 kontumačne

12.marec 2011 ... "C" MUŽSTVO VEDIE LIGU UŽ S OSEMBODOVÝM NÁSKOKOM

"C" mužstvo po vzore A2-ky predviedlo raketový nástup do zápasu, zakrátko bolo 3:0. Súper s nádherným názvom Budweiser sa ale otriasol a znížil. Vzápetí mal šestku, ale Šalitroš ju skvele vyrazil a od tejto chvíle sme už mali zápas pod kontrolou. Skóre utešene narastalo, potešili najmä po pol roku dva góly Števíka. ...keďže Kozmos iba remizoval, náskok C-éčka už je výrazný. Koľko ? Nuž osem bodov...

19.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2010/2011 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Bedweiser        9:2 (3:1)
Góly: Hanusek 2, Rejžek 2, Števík 2, Klatt, Grendár jun., Rischer M.

11.marec 2011 ... DO PLAY-OFF VSTÚPILI ORANJES SUVERÉNNE, PADLA TRINÁSTKA

Slov-matic FOFO BA FTVŠ UK BA Začali sa štvrťfinálové boje v play-off futsalovej Kyma extraligy, v Mladosti oranjes privítali vysokoškolákov z FTVŠ UK. Hneď v druhej minúte zakončil kapitán Mikita po ideálnej prihrávke Váradyho na 1:0. Kapitán hostí Višváder ale pekne vyrovnal, od tejto chvíle sa už ale tešil iba domáci favorit. Do polčasu pridal ďalších päť gólov a v streleckej chuti pokračovali hráči Slov-maticu aj po prestávke. Gólostroj sa zastavil až na 13:1. Martin Grendár (prezident Slov-Maticu FOFO Bratislava): "Dnes sme podali po celý zápas dobrý výkon, hráči hrali s chuťou a aj pri vysokom skóre až do poslednej sekundy. Pakuszovci mali v zostave pre nás neznáme tváre. Bolo vidieť, že hrá prvý s posledným postupujúcim do play off. Vytvorili sme si mnoho šancí a efektivita bola na dobrej úrovni. Zopár parádnych gólov si vyslúžilo postlesk slušne zaplnenej bratislavskej haly Mladosť. Výsledkom je rekordná výška skóre v tejto sezóne - trinásť." Igor Remák (FTVŠ UK BA): "Aj napriek tomu že počas celého tréningového procesu a aj v príprave na zápas sa hráči na tento duel tešili, realita bola úplne iná. Naša hra bola pomalá bez pohybu a hlavne „preľaknutá“... nedokázali sme loptu podržať a už po pár prihrávkach sme odovzdávali lopty súperovi, ktorý trestal s obrovskou efektivitou. Po odchode troch stabilných hráčov (Slyško, Nincz, Hrnčiarik), sme pribrali nové tváre z fakulty, ktoré budeme chcieť postupne zabudovať do mužstva. To však ale nejaký čas potrvá. Vôbec ma nemrzí množstvo inkasovaných gólov, mrzí ma fakt, akým spôsobom sme to súperovi umožnili. Verím, že v druhom zápase to Slov maticu znepríjemníme ďaleko viac..."

1/4-finále play-off Kyma extraligy 2010/2011 - 1.zápas:
(11.marec o 18:20 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FTVŠ UK BRATISLAVA       13:1 (6:1)
Stav série - 1:0 na zápasy
Góly: Mikita 2 (2. a 39.), Brunovský 2 (10. a 22.), Haľko 2 (11. a 40.), Bartošek 2 (18. a 25.), Rafaj 2 (18. a 34.), Fehérvári (9.), Bagin (29.), Várady (31.) - Višváder (5.)
ŽK: -, ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Moncman a Belavý - akumulované fauly : 3:2 - v 1.pol, 2:2 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 31.min Poluch V.) - Várady V., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Rafaj D., Fehérvári A., Rejžek M., Bartošek G. - od 25.min Bagin T., od 30.min Mikletič D.

6.marec 2011 ... "ADVOJKA" POKRAČUJE VO VÍŤAZNOM ŤAŽENÍ

"B (A2)" mužstvo vypálilo na pakuzsovcov raketový úvod a v 12.minúte bolo rozhodnuté - 6:0. Najmä šiesty gól bol jeden z najkrajších v histórii športovej haly Mladosť. Fehérvári od polovice ihriska išiel sám na bránku, brankár vybehol a Attila mu urobil známu "Adamcovu" fintu. Ani Ricardinho by sa za takýto kúsok nemusel hanbiť... Po polčase sme zvoľnili a tak padlo menej gólov. Mužom víkednu sa stala sedmička oranjes Tomáš Bagin, ktorý za 24 hodín strelil šesť gólov.

dohrávka 14.kola 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs 4FSC Bratislava        10:2 (7:0)
Góly: Bagin 4, Fehérvári 2, Rejžek, Rafaj, Frič, vlastný

5.marec 2011 ... RIMAVSKÁ SOBOTA V SLOVENSKOM POHÁRI ĽAHKÝM SÚSTOM

Súper Rimatex z Rimavskej Soboty podal sympatický bojovný výkon a dlho držal v zápase prijateľné skóre. Z našej strany to bol typ duelu, kedy sa futsalový motor zahrieval pomaly. Najlepšie sme zahrali záverečnú štvrtinu zápasu. O mesiac nás čaká v SP Čekan Mekenroff, ktorý si prekvapujúco poradil s MFsK Nitrou, tak to bude v hale naozaj rušno, fans zeleno-bielych totižto vytvorili v Mladosti neuveriteľnú futsalovú kulisu...

1/8-finále Slovenského pohára 2010/2011:
(5.marec o 18:45 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs Rimatex RIMAVSKÁ SOBOTA       10:1 (4:1)
Góly: Mikita 2 (1. a 14.), Fehérvári 2 (26. a 32.), Bagin 2 (38. a 40.)., Rejžek (11.), Rafaj (22.), Bartošek (30.), Brunovský (34.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Moncman - akumulované fauly : 3:2 - v 1.pol, 1:2 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 21.min Brndiar P.) - Várady V., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Rafaj D., Fehérvári A., Rejžek M., Bartošek G. - od 28.min Bagin T., od 30.min Mikletič D.

4.marec 2011 ... TÉMA KVALIFIKÁCIE SA KONČÍ PRED ZÁPASMI PLAY-OFF

Ján Janík Už niekoľko dní som priamym svedkom futsalovej vojny medzi Českom a Slovenskom. Čítam, počúvam množstvo argumentov, obvinení, urážok a musím povedať, že ma to všetko veľmi mrzí. Hovorí sa, že každý zázrak trvá tri dni, teda počkám a bez emócii zaujmem stanovisko. V kádri mám 9 reprezentantov Slovenska a 2 reprezentantov z Česka, čo znamená, že táto situácia je v týchto dňoch, pre mňa, ale hlavne pre Slov-matic a prezidenta, veľmi zložitá. Vypočul som si hráčov a ľudí z vedenia, ktorí tam boli. Rozprával som sa aj s trénerom Neumannom. Urobil som si teda svoj názor. Teraz ma však trápi aj niečo iné. O týždeň nám začína najdôležitejšia časť sezóny. Začína play off a my riešime úplné iné veci. Verejnosť na nás tlačí, aby sme vyrazili dvoch Čechov a pomstili sa tak za Rumunsko. Chcem len podotknúť, že pred kvalifikáciou boli vzťahy v kabíne veľmi dobré, pohodové. Však prečo aj nie. Dva roky sme na Slovensku neprehrali. Je to zásluha celého kolektívu, teda aj Davidova a Zdeňkova. Na to sa nezabúda. Okrem toho sú to výborní hráči a typovo pre mňa, nás, veľmi dôležití. Takto sme sa bavili aj s prezidentom, Martinom Grendárom a zhodli sme sa, že Slov-matic musí tento problém nejako vyriešiť, ale len v záujme a v prospech naších zámerov a cieľov v tejto sezóne. Spolu s hráčmi sme prijali rozhodnutie, ktoré je rozumným kompromisom. Ja som presvedčený a dúfam, že sa celá táto kauza neodzrkadlí na výkonoch mužstva v nastavajúcich zápasoch. A na záver len toľko : Téma kvalifikácie sa pre nás končí 7.3. o 17.30 hod. Začína sa boj o titul.

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..