NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - MAREC 2009

NOVINKY marec 2009 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC MAREC 2009

31.marec 2009 ... FOFO "B" vs ALL STARS PRESTIGE LEAGUE 9:5

Náročný duel odohralo "OLD" mužstvo, už v 18.sekunde síce Lučenič trafil vinkel, potom ale zostala bránka súpera zakliata. V PKO sme videli aj najhoršie kopnutú šestku v histórii klubu... A tak z ojedinelej šance súper vyrovnal. My sme do polčasu ešte zahodili zopäť šancí a tak gól strelil až po prestávke po peknej prihrávke Luhového Uhlík do prázdnej brány. Potom sa prekľučkoval Szöcz a presne trafil kút - 3:1. Už sa zdalo, že body sú bezpečne doma, ale DONA opäť po peknej akcii znížila. Štyri minúty pred koncom ale bombardér Luhový zprava nádherne trafil opačný kút a tak sme tento dôležitý zápas dohrali v kľude. Ťažký zápas s kvalitným súperom odohral ADMIRAL "OLD". Bola to vyrovnaná partia, výborní boli najmä obaja brankári. V 8.minúte ale strela Matušku prekĺzla do siete a triaslo sa i naše brvno. Po obrátke boj pokračoval, 28.minúte sme videli reprízu Galisovho gólu z roku 1975, po nádhernom centri Gavač hlavou zvýšil na 2:0. Súper zabral, znížil, ale o chvíľku Gavač dorazil prihrávku zo zadnej. V 38.minúte po dorážke od žrde do prázdnej NAMANA znížila, prišla power play. Čavoj ale napodobnil Luhového a trafil k opačnej žrdi. Nuž črtá sa famózne finále double oranjes... "B" mužstvo odohralo tiež dobrý zápas, hneď v úvode Mikita zatrúbil na víťazstvo. Inak dobrého brankára prestrelil bombou Mikletič, a potom rovnako ako vo štvrtok, uzatvoril skóre polčasu tiahlou strelou Klatt. Po skvelom vyšachovaní 3 na 2 Belica zvýšil na 4:0 a bolo rozhodnuté. K slovu sa dostali i Barabéri, ale šestku následne bravúrne svojim 49-im gólom v klube premenil Grendár junior. V závere prikrášlil výsledok i súper, ale aj Belica s Vodeckým. Mužom víkendu sa stal Peter Klatt, ktorý strelil 4 góly a tiež sa pomaly blíži k vytúženej stovke.

Prípravný zápas v ŠH Mladosť : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs ALL STARS Prestige League        9:5 (4:3)
Góly: Jahič 2, Mikletič, Gabaš, Fehérvári, Klatt, Jankovič, Gregora, Rischer

30.marec 2009 ... PROGRAM NA TENTO FUTSALOVÝ TÝŽDEŇ

Pred veľkonočnou prestávkou nás čaká náročný zápasový týždeň. V utorok prestížny zápas výber Slov-matic FOFO vs Podnikatelia, vo štvrtok dohrávka "C" mužstva, v piatok "A" mužstvo nastúpi v poslednom kole extraligy proti Slovanu a predohrávka "C" mužstva, v nedeľu čaká fanúšikov futsalu Liga 40 a prestížny súboj "B" mužstva proti Baraberom. Následuje Budapešť, kde nastúpi reprezentácia proti domácemu Maďarsku, Brazílii a Rumunsku...

29.marec 2009 ... ČISTÝ VÍKEND FOFÁKOV, V LIGE 40 DO TRHÁKU

ADMIRAL "OLD" sa pomerne rýchlo ujal vedenia 2:0, súper prišiel iba so štyrmi hráčmi, ale zďaleka to nevzdal... Naopak ešte do polčasu strelil tri góly a otočil zápas, pred prestávkou ale Szokolay vyrovnal. V druhom dejstve pochopiteľne súper strácal sily a zákonite prišli rozhodujúce naše góly. NAMANA proti "OLD" mužstvu bránila hlboko vzadu, Kummerova bomba v úvode skončila tesne vedľa. Cerovský ale potiahol zľava, narazil si s Lučeničom a do prázdnej otvoril zápasový účet. Na ťažký zápas sme nastúpili iba v šestici, po rohu a bombe NAMANA vyrovnala, ale Szöcz pekne kontroval, keď obišiel aj brankára. Tretí gól šupol Lučenič, keď sa krásne obtočil na pivote a podstrelil brankára. Po nešťastnej dorážke sme inkasovali na 3:2, ale Vrabec ukázal, že je stále platným hráčom - po zemi od žrdi 4:2. Po obrátke sme spomalili hru, pretože sme prišli aj o Vrabca, ktorý zle stúpil a tak súper s deviatimi hráčmi mal navrch, nie však herne... Po aute a espani nádherne trafil Lučenič - 5:2 a po krásnom úniku 3 na 2 a vyšachovaní súpera strelil najlepší muž na ihrisku Cerovský do prázdnej - 6:2. A keďže Karpatská remizovala s Cadrovou 5:5, na čele sme zvýšili náskok. "B" mužstvo dnes odohralo ťažký zápas, pretože Čekan sa ukázal vo výbornom svetle a celý zápas nás držal v napätí. Ešteže Šalitroš odchytal na nulu skvele polčas a naše tri akcie rozvlnili sieť. Keď sme v druhom polčase zvýšili na 4:0, zdalo sa víťazstvo hotové, súper ale za päť minút znížil na 4:3. Dramatickú koncovku nepripustil Laco Mikita, ktorý rovnako v závere zarezal Mimu Trnava a dokázal, že tento rok má skvelú streleckú sezónu. Trnave i dnes Čekanu strelil po dva góly a prakticky rozhodol zápasy. Zaslúžene sa stal mužom víkendu, pričom najmä posledný jeho gól bola futsalová famozita ... skvelý biliard na jeden dotyk.

20.kolo 2.SL - Bratislava 2008/2009 : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs Čekan Mekenroff 1897        7:3 (3:0)
Góly: Mikita 2, Berky 2, Belica, Fehérvári, Vodecký
15.kolo Ligy 40 2008/2009 :
SLOV-MATIC FOFO "OLD" vs NAMANA        6:2 (4:2)
Góly: Lučenič 2, Cerovský 2, Vrabec, Szöcz - viac o "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Real        6:3 (3:3)
Góly: Szokolay 2, Čavoj, Drenčko, Kincses, Baláž - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve

28.marec 2009 ... 21.KOLO EXTRALIGY, FOFO vs MIMA DIVUIS TRNAVA 4:1

Slov-matic FOFO BA ŠK Mima Divus Trnava V predposlednom kole pricestovala do Mladosti k majstrovi Mima Trnava, ktorej naposlednú chvíľu stroskotal výjazd fan clubu a tak bola z ich strany v ŠH komorná atmosféra. Pre chorobu, zranenia a pracovné povinnosti absentovalo v drese oranjes hneď niekoľko hráčov, Bartošek, Čambal, Nagy, Várady, Gabaš a tak dostali šancu aj mladí. Hneď v úvodnej minúte majster ukázal, kto bude pánom na palubovke, keď Mikita spálil dve tutovky a z dobrej príležitosti sa netrafil ani Fehérvári. Už o minútu strelecky disponovaný Mikita nedal v čistej, no jeho chvíle prišli neskôr. Mima zatiahnutá v obrane hrozila iba strelami z diaľky a občasným brejkom, Poluch ale vždy stál na mieste a všetky šance zneškodnil. V polovici polčasu hra ustala, ujal sa už rýchly brejk Peťa Haľka, keď v 14.minúte obišiel na čiare Repu a z uhla pohodlne otvoril účet zápasu - 1:0. O necelú minútku našiel Vodecký ukážkovou prihrávkou voľného Berkyho na pravej strane a ten už nemohol nedať - 2:0 v 15.minúte. Domáci mohli skóre ešte do polčasu prikrášliť, neujal sa ale nájazd 3 na 1 a tak mohla znížiť aj Mima, no Sládeček mieril tesne vedľa. Vynikajúce príležitosti Mikitu a Haľka ostali nevyužité a tak sa polčas skončil výhrou Fofa o dva góy... V úvodnej dvojminútovke spálil Haľko dve pekné šance, na druhej Sládeček, najaktívnejší hráč Divusu, stopercentnmú šancu. V 24.minúte nastrelil navrátilec z Poľska Ciprys žrď a tak trestal súper. Matúš Kunka síce nadvakrát, ale predsa prekonal Gašparoviča - 2:1. V 27.minúte prišla najkrajšia akcia zápasu, na jeden dotyk sa lopta po prihrávke Fehérváriho dostala k Mikitovi, ktorý sa nemýlil - 3:1. Mime sa ani z jednej z dobrých šancí znížiť nepodarilo a tak posledná päťminútovka patrila domácim, ktorí spálil zopäť čistých šancí. V drese A mužstva dnes debutoval Belica a nádherný, v predposlednej minúte ukážkovo zbehol po ľavej strane, pred bránkou našiel voľného Mikitu, ktorému už stačilo iba umne nastaviť nohu a trafiť vinkel - 4:1. Náš rival RCS prehral prekvapujúco v Poprade a tak vyhráme základnú časť s výrazným náskokom.

21.kolo futsalovej extraligy 2008/2009 :
(27.marec 2oo9 o 17:00 hod v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MIMA DIVUS TRNAVA        4:1 (2:0)
Góly: Mikita 2 (27. a 39.), Haľko (14.), Berky (15.) - Kunka (25.)
ŽK: Fehérvári, 250 divákov, Rozhodcovia: Nagy a Kračmer
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

22.marec 2009 ... V LIGE 40 DVE VÍŤAZSTVÁ

Po vyrovnanom prvom polčase sa predsa len prejavili výrazné kvality vedúceho teamu, pričom exceloval najmä najstarší muž na ihrisku, muž víkendu Cerovský a tak si "OLD" mužstvo upevnilo pozíciu lídra tabuľky... Predposledné mužstvo tabuľky podalo statočný výkon, ale na rozbehnutý ADMIRAL "OLD" to nestačilo... Liga 40 pokračuje v rýchlom tempe už tento týždeň, pozície našich mužstiev sú skvelé, žeby sa obe stretli v máji vo finále ?

14.kolo Ligy 40 2008/2009 :
SLOV-MATIC FOFO "OLD" vs Real        10:5 (5:3)
Góly: Cerovský 4, Kummer 3, Uhlík, Luhový, Szöcs - viac o "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Záhradnícka        5:2 (2:1)
Góly: Čavoj 2, Szokolay, Gavač, Hallo - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve

17.marec 2009 ... DENNÍK ŠPORT SI VŠIMOL TOMAŠEKA

V zápase Corgoň ligy Zlaté Moravce - Prešov sa zaskvel Juraj Tomašek, ktorého akciu ocenil najúznávanejší športový denník ako okamih zápasu... "Zrodil sa v 16.minúte, mladík Tomašek preukázal patričnú drzosť i technickú zručnosť. Šikovnými kľučkami prešiel štvoricu brániacich hráčov až do šestnástky a vytvoril šancu na vyrovnanie..." Videli sme to Ďuri, paráda, už iba ten gólik !!!

15.marec 2009 ..."B" MUŽSTVO ROZDRVILO LMH TEAM, "C" DOMINUJE AJ NAĎALEJ

Súboj prvého s posledným tentokrát žiadne napätie nepriniesol. Naopak tabuľkové a výkonostné predpoklady sa naplnili. A keďže celú sezónu sa trápiaci súper prišiel s chabým kádrom do poľa, "B" mužstvo hralo na jednu bránu, parádnych gólov a akcií bolo neúrekom, po 7 v každom polčase. Pred rodičmi sa blysol Gabaš, ktorý rázne odpovedal na mimitrhák Vodeckého a štyrmi gólmi obrátil skóre v súťaži skokan roka. A tak i tento rok vyzerá, že víťaz preskočí tridsiatku... Po roku gólik v B-éčku zaznamenal i Grendár junior, ktorý sa blíži k okrúhlej 50-tke zásahov. Prvé banány za Fofo nasúkal aj "poliak" Ciprys. Najväčší konkurent Olympique prehral, B-éčko je tak v trháku. "C" mužstvo pokračovalo v nedeľu v nadvláde vo svojej súťaži, už do polčasu po dvoch góloch Klatta, Mikletiča a Rischera rozhodlo o víťazstve. V druhom pridal muž víkendu Gabaš ešte jeden presný zásah.

19.kolo 2.SL - Bratislava 2008/2009 : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs L.M.H. Team        14:0 (7:0)
Góly: Gabaš 4, Benci 2, Ciprys 2, Rejžek, Klatt, Mikletič, Grendár ml., Števík, Belica
19.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2008/2009 : - viac o "C" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Budweiser        5:1 (4:0)
Góly: Klatt 2, Mikletič, Gabaš, Rischer

10.marec 2009 ... 25. VÝROČIE ZALOŽENIA KLUBU !!!!

Všetcia hráči i realizačný team a top fanúšikovia si dnes pripomínajú túto vzácnu chvíľu a famózne výročie !!! Prezident pri tejto príležitosti porozdával výročné tričká a hráči k výročiu dali ten najkrajší darček. Všetky mužstvá sú po dvoch tretinách súťaží na prvých miestach... Tak Fofáci, všetko najlepšie k tej okrúhlej 25.ke !!! Pozoruhodne sa polovica vtedajšej historickej zostavy stretla v sobotu na veľkej párty... Petrík, Chovanec, bratia Grendárovci si veru symbolicky za všetkých zodvesto Fofákov, ktorí kedy v mužstvám nastúpili, pripili na toto výročie.

9.marec 2009 ... V DOHRÁVKE SI "B" MUŽSTVO POCHUTILO NA AK 47

B" mužstvo v dohrávke nič neponechalo na náhodu, prestrieľalo AK 47 vysoko 9:2 a prepracovalo sa po prvýkrát na čelo 2.SL. Skóre otvoril polovlastný gól po strele Vodeckého, druhý pridal Mikletič, keď z uhla dorazil priamy kop Mikitu. Na 3:0 upravil Vodecký, keď efektnou pätičkou zasunul do bránky. Ďalší klinec pridal Klatt a do polčasu ďalšie dva Mikita, keď oba strelil do prázdnej bránky. Po polčase sa osmelil aj súper a hneď v úvodnej minúte druhého dejstva znížil, Mikita ale opäť obstrelil gólmana AK 47 a jubilejný gól číslo 100 v sezóne druhej najvyššej súťaži pridal bombou Várady. Po strele z diaľky sme inkasovali aj druhý gól, skóre ale uzavrel dve minúty pred koncom Rejžek, keď pohotovo dorazil Ciprysovu jedovku, ktorá sa odrazila od tyče. Mužom predĺženého víkendu sa stal Lučenič, ktorý strelil v Lige 40 6 gólov a v histórii Slov-maticu nastrieľal už úctyhodných 795 gólov !!! V súťaži skokan roka vedie Vodecký pred Gabašom o dva góly, keď nastrieľal už 20 gólov. Rejžel sa z 88-imi presnými zásahmi blíži k vytúženej stovke...

dohrávka 13.kola 2.SL - Bratislava 2008/2009 : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs AK 47        9:2 (6:0)
Góly: Mikita 3, Vodecký 2, Mikletič, Klatt, Rejžek, Várady

9.marec 2009 ... JURAJ TOMAŠEK DEBUTOVAL V NAJVYŠŠEJ FUTBALOVEJ SÚŤAŽI

Juniorský futsalový reprezentant Juraj Tomašek, náš odchovanec debutoval v drese ViOnu Zlaté Moravce v najvyššej futbalovej súťaži Corgoň lige. S obľúbenou 10-tkou na chrbte skvele ušiel zľava obrane Dunajskej Stredy, odcentroval na penaltu a tak má veľký podiel na bode Zlatých Moraviec proti DAC-u. Len tak ďalej Juraj !!!

8.marec 2009 ... OSTATNÉ MUŽSTVÁ ORANJES ZABRALI NAPLNO

"C" mužstvo odohralo preťažký zápas, navrátilec Ciprys ukázal pekné prieniky, po rýchlej akcii našiel Rejžeka, ktorý sám otvoril skóre. Súper skvele bránil, dve sekundy pred polčasom premenil Mikletič desaťmetrový kop, keď bombu trafil nekompromisne k žrdi. Kozmos nastrelil žrď, Ciprys oplatil rovnakou mincou. Po skvelej akcii cez pivota súper znížil, Ciprys nastrelil ďalšiu žrď (už štvrtú). Power-play už gól nepriniesla a tak sme jeden z rozhodujúcich zápasov o zlato zvládli. Ťažký víkend pokračoval zápasmi v Lige 40, "OLD" mužstvo odohralo zápas z kategórie neuveriteľných. Súper z dna tabuľky prehral polčas o tri góly, po obrátke sme zvýšili na 6:2, ale prišiel skrat, keď bolo za päť minút vyrovnané. Prezident klubu nebol na zápasoch prítomný a tak zranený Gajdoš zobral time-out. Posledných desať minút prinieslo našich šesť gólov v sieti súpera... ADMIRAL "OLD" mal rovnako problémy s prekonaním defenzívy Karlovky, nakoniec sme ale strelili o gólik viac ako súper a zaknihovali dôležité tri body. "B" mužstvo nastúpilo v silnej zostave a hralo dobre. Už v prvých sekundách Vodecký parádnym oblúčikom otvoril skóre, ďalšie góly pridali Rejžek, Várady a Števík. V druhom dejstve prišli ale naše štyri žrde a tak diváci v Mladosti už gól nevideli...

18.kolo 2.SL - Bratislava 2008/2009 : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs TV COM Hurricanes        4:0 (4:0)
Góly: Vodecký, Rejžek, Várady, Števík
18.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2008/2009 : - viac o "C" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Kozmos        2:1 (2:0)
Góly: Rejžek, Mikletič
13.kolo Ligy 40 2008/2009 :
SLOV-MATIC FOFO "OLD" vs Záhradnícka        12:6 (5:2)
Góly: Lučenič 6, Luhový 3, Cerovský 2, Uhlík - viac o "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Karlovka        2:1 (1:1)
Góly: Čavoj, Gavač - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve

6.marec 2009 ... 20.KOLO EXTRALIGY : ŽILINA vs FOFO 5:5, VYHRALI SME ZÁKLADNÚ ČASŤ

ŠK Makroteam ŽilinaSlov-matic FOFO BA Slov-matic vycestoval do Predmiera bez zranených Čambala a Bartošeka, viacerí reprezentanti, ktorých čaká náročný program pred odchodom do Španielskeho Badajozu, ostali odpočívať na lavičke. Futsalový mág Dušan Dobšovič dnes chlapcov na zápas s obhajujúcim majstrom perfektne pripravil, ušil tú správnu taktiku a iba dokázal, že jeho práca v stredoregióne nie je náhodná a pomaly začína prinášať vytúžené ovocie. Makroteam dnes podal jeden z najlepších bojovných výkonov, obaja brankári, ktorí odchytali po jednom polčase vykročili do dňa tou správnou nohou. Po úvodnom oťukávaní sa v 5.minúte uvoľnil pekne Vodecký a delovkou pod brvno poslal oranjes do vedenia - 0:1 (4:54). Domáci mohli po chvíľke vyrovnať, Poluch ale stál na mieste. Po rohu Váradyho sa z voleja pekne trafil Mikita a Fofo šlo do vedenia o dva góly - 0:2 (7:03). V jednej minúte následne trikrát nebezpečne ohrozil bránku Makrotemu Haľko, nemal však potrebné šťastie v koncovke, no Várady trafil bombou presne po chybnej rozohrávke pred polovicou ihriska - 0:3 (8:57). Loptu sme mali jasne na futsalkách my, Žilina hrozila iba protiútokmi, no tie dnes boli hrozivé a neuveriteľne efektívne... Po tečovanej strele Pekaru znížili - 1:3 (12:05) a ešte v tej istej minúte strelil Krajčoviech ďalší gól - 2:3 (12:45). Prišli naše čisté príležitosti, no Haľko, ani Mikita nedokázali loptu dopraviť za chrbát Zbyteka a tak štyri minúty pred koncom domáci vyrovnali po tvrdej strele spoza šestky - 3:3 (15:50). Po nepríjmenej strele spoza šestky čaroval Poluch, misky váh ale ešte pred polčasom naklonilo na svoju stranu Fofo, keď sa Berky uvoľnil ukážkovou kľučkou do ľava a ľavačkou poslal strelu k vzdialenejšej žrdi - 3:4 (18:05). Úvod do druhého dejstva nám nevyšiel, keď domáci už po 45-ich sekundách vyrovnali po našej chybe v obrane - 4:4 (20:45). Mikletič nepremenil tutovku a tak sme po rýchlom protiútoku inkasovali opäť - 5:4 (27:00). Od tejto chvíle to bola hra prevažne na jednu bránu, brankár doslova čaroval, domáci hrozili rýchlymi protiútokmi, gól im však už dnes nebolo súdené dať. Po skrumáži v šestke vyrovnal Mikita - 5:5 (30:08). Ďalšia snaha už ale aj cez veľké úsilie strhnúť víťazstvo na našu stranu neprišla, ku gólu chýbali veľakrát aj centimetre, obranný val žilinčanov bol ale miestami neprekonateľný... V Predmieri sme stratili dva body, no ten jediný, čo sme získali, paradoxne stačil na víťazstvo v základnej časti extraligy v aktuálnej sezóne a tak sa už môžeme v kľude bez stresu pripravovať na Play-off, do ktorého pôjdeme z prvého miesta, čím sme si zabezpečili výhodu domáceho prostredia.

20.kolo Slovenskej futsalovej extraligy 2oo8/2oo9 :
(6.marec 2oo9 o 19:30 hod v ŠH Predmier)
ŠK MAKROTEAM ŽILINA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA        5:5 (3:4)
Góly: Pekara 2, Krajčoviech 2, Pápež - Mikita 2 (8. a 31.), Vodecký (5.), Várady (9.), Berky (19.)
ŽK: Vodecký, Haľko 150 divákov, Rozhodcovia: Chudý a Kopec
- zápasový prehľad

5.marec 2009 ... CIPRYS SA VRACIA, BAHNA ZOSTÁVA V POĽSKU

Po vzájomnej dohode klubov Slov-matic FOFO Bratislava a Jango Katowice i hráčov zostáva Marek Bahna ďalej v Poľsku. Naopak Rado Ciprys sa vracia do kádru oranjes. Rado je už doma a dnes absolvoval prvý tréning. Netrpezlivo čakáme písomný formálny súhlas o ukončení jeho hosťovania u našich severných susedoch a tak je zrejmé, že cez víkend vybehne hrať za našu rezervu. Tak vitaj doma !!!

3.marec 2009 ... V DOHRÁVKE PROTI DUBNICI S HISTORICKÝM VÍŤAZSTVOM 11:0

Slov-matic FOFO BA ŠK Program Dubnica V dohrávke 17.kola dominovalo v Mladosti naše mužstvo, keď v ostro sledovanom zápase nastúpila proti nám Program Dubnica. V zostave pre zranenie absentoval Martin Čambal, ktorý si v zápase proti RCS Košice nepríjemne zranil nohu, po konečenom hvizde bola jasne v našom tábore cítiť pohoda, pretože sme náš dobrý výkon korunovali historicky najvyšším víťazstvom v extralige 11:0 (6:0). Po počiatočnom oťukaní sme prepli na vyšší rýchlostný stupeň, rýchle prihrávky sme korunovali prvým gólom, keď sa z uhla nekompromisne presadil Bartošek strelou od žrde - 1:0 (3:20). Šanciam Miktu a Haľka chýbali iba centimetre, no už v 8.minúte svietilo na našom konte päť faulov, chlapci ale potom hrali už zodpovedne a súper desaťmetrový kop nekopal... Mikta našiel v šetke osamoteného Váradyho, ktorý sa delovkou nepomýlil - 2:0 (7:38), Gašparovič následne vytlačil čistý gól na roh. Madro mieril iba do bočnej siete, a tak sme opäť trestali, keď sa z diaľky trafil Berky - 3:0 (15:10). V 17.minúte sme strelili dva góly, po akcii Vodeckého s Rejžekom umiestnil projektil presne Bartošek - 4:0 (16:22) a o chvíľku po ľavej strane utiekol hosťujúcej obrane Fehérvári a Porubský opäť kapituloval - 5:0 (16:49). V prvom polčase videla slušne zaplnená Mladosť ešte gól po tečovanej strele Váradyho z nepriameho voľného kopu - 6:0 (17:53). Po obrátke sme už kraľovali vo všetkých herných činnostiach, súper pôsobil odovzdane, Madro sa pokúsil o nakopnutie Dubnice, no Gašparovič bol dnes vždy na mieste. Po závare v šestke Programu dotlačil loptu za chrbát bezmocného gólmana opäť Berky - 7:0 (25:20), potom už prišli chvíle najlepšieho strelca ligy Haľka, ktorý strelil štyri góly po sebe a potvrdil svoju extraligovú suverenitu... Dva samostatné nájazdy zakončil famózne, najskôr medzi nohy brankára - 8:0 (27:13), druhý zapichol do pravého vinkla - 9:0 (29:20). Desiatky sa diváci dočkali v 36.minúte, keď Peťo efektne obstrelil gólmana - 10:0 (35:07). Dubnici dnes gól nebolo súdené streliť, aj keď mala viacero pekných príležitostí, pri našej power-play najsôr Madro netrafil oblúčikom prázdnu bránky, pri druhej príležitosti bola proti naša žŕdka. Osem sekúnd pred koncom uzatvoril zápasový účet Haľko, keď blafákom nedal nešťastnému brankárovi šancu - 11:0 (39:52). V piatok nás čaká cesta do Predmieru, kde si zmeráme sily s Makroteamom Žilina, veríme, že potvrdíme šesť bodov s našími odvekými rivalmi a privezieme do Bratislavy ďalšie tri body...

dohrávka 17.kola Slovenskej futsalovej extraligy 2oo8/2oo9 :
(3.marec 2oo9 o 20:00 hod v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK PROGRAM DUBNICA        11:0 (6:0)
Góly: Haľko 4 (28., 30., 36. a 40.), Bartošek 2 (4. a 17.), Várady 2 (8. a 18.), Berky 2 (16. a 26.), Fehérvári (17.)
ŽK: Gabaš - Švikruha 250 divákov, Rozhodcovia: Ježík a Rogoň
- zápasový prehľad

1.marec 2009 ... ZAKNIHOVALI SME STOPERCENTNÝ VÍKEND

V sobotu sa konala významná volebná konferencia Slovenského Futsalu, samozrejme nemohla na konferencii v Žilne chýbať volebná osádka Slov-maticu... Veríme, že našich päť hlasov prispeje k famóznej budúcnosti nášho športu !!! Novozvolenému prezidentovi i Výkonnému výboru želáme veľa úspechov pri riadení nášho Slovenského futsalu. Vo chvíľach volieb odohralo dôležitý zápas i naše "C" mužstvo, jeho víťazstvo znamená upevnenie prvého miesta a náskok po zaváhaní Kozmosu vzrástol na 17 bodov. Naši juniori mali do zápasu bravúrny nástup, po krátkej chvílke sme šli do vedenia 3:0, v ďalšom priebehu sme kontrolovali priebeh zápasu a v závere sa blysol pekným gólom aj Grendár junior. "B" mužstvo potvrdilo úlohu favorita proti Relaxu, aj keď sa natrápilo, prehrávalo 0:3, no hráči nakoniec zabrali a zaslúžene zaknihovali dôležité tri body. Na 1:3 sme znížili krátko pred polčasom Gabašom, začiatok druhého dejtva patril opäť nám, keď sme po rýchlych akciách vyrovnali. Relax naposledy zdvihol hlavu, keď strelil gól, no potom sme už nepustili osud zápasu z rúk. Mužom víkendu sa stal Vojto Várady, v piatok bol proti RCS Košice v top zápase našim najlepším hráčom, v nedeľu sa úplnou náhodou dostal do zostavy B-éčka a zabránil nepríjemnému trapasu, keď ťažký duel rozhodol.

17.kolo 2.SL - Bratislava 2008/2009 : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs Relax        6:4 (1:3)
Góly: Gabaš 2, Várady 2, Mikletič, Vodecký
17.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2008/2009 : - viac o "C" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs 22 Vanuatu        4:1 (3:0)
Góly: Klatt, Rejžek, Gabaš, Grendár ml.

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..