NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - MÁJ 2011

NOVINKY máj 2011 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC MÁJ 2011

29.máj 2011 ... KONIEC SEZÓNY V BRATISLAVSKÝCH SÚŤAŽIACH KLOPE NA DVERE

"B-A2" mužstvo v tradičnom dobrom zápase pred ešte krajšou diváckou kulisou narazilo opäť na Čekanov, po vyrovnanom prvom polčase v druhom už ale jasne dominovalo. Dvojgólový strelci Brunovský, Haľko s Rafajom rozhodli o ďalšej výhre. "C" mužstvo nastúpilo proti tradičnému súperovi, s ktorým boli vždy vyrovnané a napínavé zápasy. Súper hral nadoraz, miestami mal navrch, ale oranjes nepredáva svoju kožu nikdy lacno a dva góly Belicu boli dnes veľmi dôležité. Krátky proces prehral zaslúžene rozdielom troch gólov 5:2. "OLD" mužstvo síce stratilo neporaziteľnosť, ale zaslúžene sa stalo majstrom !!! Play-off zápas proti Jozefovi Tisovi nám nesadol, Luhový, Uhlík ani Sepeši hrať nemohli a po prvom polčase už nemohol pokračovať ani Cerovský a Kummer. Piati zostávajúci bojovníci to neuhrali, súper jednoducho strelil viac gólov. Oldi po nevydarenom zápase nastúpili na druhý zápas v play-off proti Pro setu opäť oslabení o troch top hráčov, ale napravili si chuť... Vo výbornom zápase zdolali súpera 4:1 a iba dokázali, že majstri sú proste majstri...

27.kolo 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Čekan Mekernroff 1897 BA        7:2 (3:2)
Góly: Brunovský 2, Haľko 2, Rafaj 2, Bartošek

28.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2010/2011 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Krátky proces        5:2 (3:1)
Góly: Belica 2, Klatt, Rejžek, Rafaj

Play-off 40 2010/2011 : - viac o SLOV-MATIC "OLD" mužstve
SLOV-MATIC "OLD" vs FK Jozef Tiso        3:6 (1:3)
Góly: Lučenič 2, Cerovský

SLOV-MATIC "OLD" vs Pro set        4:1 (3:1)
Góly: Obšitník 2, Szöcs, Lučenič

25.máj 2011 ... DVADSAŤ PEKNÝCH GÓLOV VO VAJNOROCH

Príjemným spestrením záveru sezóny bol futbalový zápas vo Vajnoroch. Naši hráči sa pomalšie v tomto druhu športu rozbiehali, ale po polčase už jasne excelovali. Hralo sa obojstranne ofenzívne a otvorene, a tak gólov padlo neúrekom. Podľa pamätníkov si také skóre vo Vajnoroch nikto nikdy nepamätá ... nuž lámať rekordy je známa činnosť Fofákov...

Prípravný hodový zápas:
(25.mája 2011 o 18:00 h vo Vajnoroch)
FK VAJNORY vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       5:15 (4:5)
Góly: Haľko 3, Gašparovič 3, Bartošek 2, Bagin, Frič, Brunovský, Rejžek, Mikletič, Fehérvári, Grendár jun. ŽK: Frič
Fofo: Gašparovič M. (Brndiar P.) - Fehérvári A., Haľko P., Mikita L., Brunovský A., Rejžek M., Sláma Z., Rafaj D., Frič D., Bartošek G., Bagin T., Mikletič D., Grendár jun., Carlos da Costa

23.máj 2011 ... VÍŤAZNÁ DOHRÁVKA ORANJES

Olympique má existenčné problémy a jeho účinkovanie v súťažiach zrejme končí... V dohodnutej predohrávke "B-A2" mužstva sa zrodil výsledok 6:1.

Predohrávka 28.kola 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs S.L.C. Olympique BA        6:1 (3:0)
Góly: Rafaj, Bagin, Mikletič, Belica, Klatt, Brunovský

22.máj 2011 ... V LIGE 40 TRI KOLÁ PRED KONCOM VŠETKO JASNÉ

ADMIRAL "OLD" posledný zápas sezóny nezvládol. Trikrát síce dokázal proti Karlovke vyrovnať, ale keď sa zdalo, že by mohol aj vyhrať, prišli skraty v obrane... Bohužiaľ prehra znamená, že túto sezónu skončí v Lige 40 veľmi, veľmi nízko... SLOV-MATIC "OLD" nastúpil v "zlatom" očakávaní a veru bol to majstrovský, famózny výkon. Skóre sa zastavilo až na rovnom tucte gólov! Tri kolá pred koncom a deväťbodový náskok znamenajú na 99,999 percent ďalší titul do vitríny !!!

19.kolo Ligy 40 2010/2011 : - viac o SLOV-MATIC "OLD" mužstve
SLOV-MATIC "OLD" vs OZCH Apollo Slovnaft        12:1 (6:1)
Góly: Lučenič 4, Luhový 3, Obšitník, Gajdoš, Uhlík, Cerovský, vlastný

19.kolo Ligy 40 2010/2011 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Karlovka        3:5 (0:0)
Góly: Cséfalvay 2, Kincses

21.máj 2011 ... FOFÁCI POTVRDILI FUTSALOVÚ SUVERENITU

V prakticky finálovom zápase najvyššej bratislavskej futsalovej súťaže, v súboji dvoch najlepších mužstiev sezóny bol úvod obojstranne opatrný. Lenže o zápase "B-A2" mužstvo prakticky rozhodlo v priebehu pár sekúnd. V 4.minúte sa Barabér rútil sám na Brndiara, minul. Nedáš-dostaneš platilo dvojnásobne. Rafaj vymietol bombou dolný kút a o pár sekúnd Rejžek dorazil na 2:0. Keď o minútu súper trafil vlastenca, naši už boli na koni. Barabéri chytili najslabší ofenzívny deň sezóny a do konca sa už v koncovke iba vytrápili, oranjes hrali dobrý futsal a dávali i góly. Kozmos (inak historicky jedno z najstarších futsalových mužstiev v Bratislave) ledva poskladal na duel s "C" mužstvom tím. Ale bránil a bojoval statočne. Celozápasovú prevahu sme najmä v prvom polčase pretavili v góly a potvrdili tak i tohtoročnú suverenitu v tejto súťaži. Pozoruhodnosťou zápasu bol z rohu prenádherný Rejžekov klobúk a famózny volej ľavačkou a gól Benciho.

27.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2010/2011 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Kozmos        5:1 (4:0)
Góly: Rejžek 2, Benci, Rafaj, Klatt

26.kolo 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs KPP Barabéri BA        9:1 (4:0)
Góly: Bartošek 2, Belica 2, Rafaj, Bagin, Rejžek, Mikletič, vlastný

18.máj 2011 ... TRÉNER JÁN JANÍK HODNOTÍ SEZÓNU NA TA3

Po úspešnej sezóne a víťaznom dosiahnutí všetkých mét prijal pozvanie do TA3 hlavný tréner oranjes Ján Janík. V rozprávaní s futsalovým nadšencom Máriom Porubcom zhodnotil futsalovú sezónu 2010/2011.

17.máj 2011 ... ADVOJKA POTVRDILA SVOJE POSTAVENIE AJ PROTI GURMÁNOM

V dohrávke Gurmáni potvrdili, že v súčastnosti už kvalitou predstihli Minimax či Olympique a zaradili sa k najužšej špičke bratislavského futsalu... Azda až prehnane motivovaní držali krok s našim "B-A2" mužstvom prakticky celý zápas. Ale predsa len sme mali prevahu i viac šancí, ale keďže naša ekipa nechytila príliš efektívny deň, skóre sa udržalo v nižších číslach. V závere sezóny pozoruhodne strelecky ožil Sláma.

25.kolo 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Gurmáni BA        6:3 (4:2)
Góly: Sláma 3, Mikita, Rafaj, Fehérvári

14.máj 2011 ... SLOVENSKÝ POHÁR DOMA, FOFO vs MIMA TRNAVA 7:2

Slov-matic FOFO BA Mima Trnava Futsalisti Slov-maticu FOFO Bratislava zvíťazili v sobotňajšom finálovom súboji Slovenského pohára v ŠH Mladosť nad ŠK Mima Divus Trnava 7:2 (5:2). Zverenci trénera Jána Janíka obhájili prvenstvo v pohári, navyše po suverénnej sezóne získali aj majstrovský titul a tešia sa z cenného double. V ročníku 2011/2012 bude Slov-matic reprezentovať Slovensko v UEFA Futsal Cupe.
Ján Janík (tréner Slov-maticu FOFO Bratislava): "Máme double, takže je za nami ďalšia úspešná sezóna, v ktorej sme zopakovali úspech z vlaňajška. Dnes s nami dokázal súper držať krok len úvodných 12 minút, potom fyzicky odpadol. Mal som len jednu obavu, aby sa hráči po dvojtýždňovej prestávke dokázali namotivovať na tento zápas, ale ukázala sa ako neopodstatnená. Na Slovensku nemáme konkurenciu, žiaľ, to nie je vyvyšovanie sa nad druhými, ale realita."
Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO Bratislava): "Finále v úvodnej časti prinieslo skvelý futsal. Bola to obojstranná ofenzíva, šance sa rodili jedna radosť. Mima sa pustila do boja odvážne a okrem dvoch gólov mohla a mala ešte pridať ďalšie. Náš elitný bombardér však mal opäť svoj deň a za osem minút strelil tri góly. V trinástej minúte Mima brala time a obraz finále sa zmenil, vcelku pochopiteľne. Za stavu 5:2 a len so šiestimi hráčmi jednoducho musela Trnava prejsť do "úspornej" power-play. Finále ubralo na kráse a viac-menej sa už iba dohrávalo. Ešteže aspoň trafili Sláma s Baginom. Minulý rok dala osmička ôsmy a posledný gól sezóny v Dubnici, tentokrát sedmička siedmy a tiež posledný gól v sezóne. Len tak narýchlo... Minulý rok som písal, že to je top rok histórie klubu a bohužiaľ, nebude sa už dať prekonať! Ale... Tento je veru ešte úspešnejší! Lebo remízku na P.K.P. v Košiciach viac ako "vyvažuje" skvelé Main round na Pasienkoch, prvé v histórii doma a rovnako famózne historické víťazstvo v Elite round, taktiež prvé! Takže famózna sezóna plná rekordov! Vďaka patrí všetkých hráčom i členom realizačného tímu!"

Finále Slovenského pohára 2010/2011:
(14.mája 2011 o 18:00 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MIMA DIVUS TRNAVA       7:2 (5:2)
Slov-matic FOFO BA - víťaz Slovenského pohára a Superpohára 2010/2011
Góly: Haľko 3 (6., 9. a 14.), Mikita (11.), Rejžek (12.), Sláma (34.), Bagin (39.) - Gabaš (6.), Filan (10.)
ŽK: Brunovský (31.), ČK: -, 400 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Moncman - akumulované fauly : 3:2 - v 1.pol, 3:2 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (Brndiar P.) - Fehérvári A., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Rejžek M., Sláma Z., Rafaj D., Bartošek G. - Várady V., Bagin T.
Mima: Guťan (Repa) - Krivočenko, Gabaš, Budovec, Kunka (C) - Filan, Peciar
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

13.máj 2011 ... "C" MUŽSTVO SKOLILO MINIMAX "B"

"C" mužstvo bolo dnes v zápase produktívne. Dalo gól vždy, keď to bolo treba. V dobrom zápase dosiahlo zaslúžené víťazstvo a potvrdilo suverénne zlato i v tomto ročníku. Potešili góly v tejto sezóne menej tradičných strelcov Belicu a Fila.

26.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2010/2011 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs FC Minimax "B"        5:3 (3:2)
Góly: Belica, Filo, Bagin, Mikletič, Klatt

7.máj 2011 ... ĎALŠIE VÍŤAZSTVÁ FOFÁKOV, A2 SI OTVORILO MAJSTROVSKÉ DVERE

Katenáčo má dobrý záver sezóny a veru polovicu duelu viedlo !!! Všetko sa pre "C" mužstvo otočilo pár sekúnd pred polčasom, kedy sme strelili dva rýchle góly na 3:2. V druhom to bol obojstranne výborný zápas, trikrát nás podržal Šalitroš a ustáli sme i power-play. Naopak Mikletič v poslednej sekunde trafil prázdnu. Strelecky explodoval Klatt a potešil po dlhšom čase i gól Števíka. Minimax prišiel proti "B-A2" mužstvu iba s piatimi hráčmi do poľa a aj keď je známy skvelou defenzívou a dobrou organizáciou hry, dnes to stačiť nemohlo. Mali sme stálu prevahu, dostatok šancí a góly tak zákonite prišli. Brndiar znovu bezpečne premenil šestku a dobrú streleckú sezónu potvrdil Mikita hetrikom. Po dlhšom čase na ihrisku ukázal v dobrom leveli aj Igor Nagy. Výsledok má svoj "želaný design" a znamená, že po dohrávke, v ktorej Baraberi remizovali s Čekanom 1:1 je náš tím opäť majstrom Bratislavy a to už šiestykrát za sebou !!!

25.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2010/2011 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Katenáčo        5:3 (3:2)
Góly: Klatt 3, Števík, Mikletič

24.kolo 2.SL sk. Bratislava 2010/2011 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs FC Minimax BA        8:1 (4:0)
Góly: Mikita 3, Rafaj 2, Brndiar, Fehérvári, Mikletič

1.máj 2011 ... ZLATÝ VÍKEND FOFÁKOV, "A" i "C" ZLATÉ, "OLD" MUŽSTVO NA 98 %

"C" mužstvo sa na zápas ledva poskladalo... Ale tí, ktorí nastúpili, podali dobrý výkon. Kappa v plnej sile je dobrý tím. Hneď v úvode dvakrát našiel Mikletič Klatta a ten sa nemýlil. Po polčase Kappa znížila, ale potom už začal úradovať muž víkendu. Za polčas nastrieľal Rafaj hetrik. A keďže Šalitroš zlikvidoval aj šestku, naša výhra znamenala pri prehre Krátkeho procesu vysnívané zlato v súťaži a to už desiaty krát v histórii klubu. Oldi podobne ako poobede C-éčko, predviedli v top stretnutí o zlato výborný výkon. Hneď v úvode ukázal famózny strelecký level kto iný ako strelecká legenda Lučenič a v ôsmej minúte už bolo 2:0. Neskôr sa presadil i objav roka Obšitník a polčas už bol pozlátený - 3:0. Po polčase sme všetky šance nevyužili a tak skóre prikrášlil už iba do prázdnej bránky pri power-play Lučenič. Jasné víťazstvo znamená, že o zlato môže oldov obrať len veľmi málo pravdepodobná matematická kalkulácia. Zlatý víkend doladil na čistý aj ADMIRAL "OLD", ktorý vyhral 2:0. A tak sa môže v poslednom kole vytiahnuť vyššie, ako je ôsme miesto...

24.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2010/2011 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Kappa team        6:1 (2:0)
Góly: Rafaj 3, Klatt 2, vlastný

18.kolo Ligy 40 2010/2011 : - viac o SLOV-MATIC "OLD" mužstve
SLOV-MATIC "OLD" vs Karlovka        4:0 (3:0)
Góly: Lučenič 3, Obšitník

18.kolo Ligy 40 2010/2011 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Dopravoprojekt Old        2:0 (1:0)
Góly: Cséfalvay, Gavač

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..