NOVINKY jún 2015 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC JÚN 2015

TITUL PRE MARTINA! ČLOVEKA, KTORÉHO NIKTO NIKDY NENAHRADÍ!

SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA - MAJSTER SLOVENSKA 2014/2015

13.jún 2015 ... SLOVENSKÝ POHÁR FINAL FOUR: VÍŤAZSTVO 11-KRÁT PO SEBE!!!

Slov-matic FOFO FK Prešov Futsalisti Slov-Maticu FOFO Bratislava získali domáce treble, po lige triumfovali aj v Slovenskom pohári (Superpohár získali automaticky). Vo finále turnaja Final Four v domácom prostredí v ŠH Mladosť zdolali budúcosezónneho nováčika extraligy Troligabus Prešov 13:8. Už po polčase viedol favorit vysoko 9:2, Prešovčania v druhom dejstve výsledok skorigovali.
Semifinále hrajúce sa skoro ráno dopadlo podľa očakávania, oslabený FK Prešov na favorita nestačil a podľahol mu vysoko 13:0. Brunovský strelil hetrik, sekundovali mu aj dvojgóloví Mikita s Bartošekom. Tretie miesto obsadil bratislavský zástupca Čekan Mekenroff, ktorý po víťazstve 5:3 nad FK Prešov zaknihoval svoj historický úspech, s extraligou sa však minimálne na rok lúči. Pred finále odovzdal najlepšiemu extraligovému strelcovi Drahovskému cenu kapitán oranjes Ladislav Mikita.

Final Four Slovenského pohára 2014/2015 - semifinále:
(13.jún 2015 o 8:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK PREŠOV       13:0 (7:0)
Oranjes postúpili do finále SP

Góly: Brunovský 3 (6., 12. a 31.), Fehérvári 2 (11. a 12.), Mikita 2 (15. a 30.), Bartošek 2 (21. a 31.), Drahovský (13.), Kyjovský (17.), Rick (25.), Grendár (39.)
ŽK: -, ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Marián Fischer a Lukáš Peško, akumulované fauly: 4:3 - v 1.pol, 4:2 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 21.minúty Gašparovič M.) - Rick G., Brunovský A., Drahovský T., Kyjovský M. - Rafaj D., Fehérvári A., Mikita L., Seidler M. - od 21.minúty Bartošek G., od 22.minúty Haľko P., od 26.minúty Grendár M. (C) Tréner: Ján Janík
Prešov: Lipka - Balun, Čorej, Beliš, Vrbovský (C), Adam, Kuhajdík, Prusák, Mihok.

Final Four Slovenského pohára 2014/2015 - finále:
(13.jún 2015 o 18:00 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs TROLIGABUS PREŠOV       13:8 (9:2)
Oranjes s jedenástym víťazstvom v SP po sebe!!!

Góly: Kyjovský 4 (6., 7., 8. a 21.), Mikita 3 (14., 28. a 39.), Seidler 2 (6. a 9.), Drahovský 2 (7. a 23.), Rick (11.), Fehérvári (19.) - Hricov L. 6 (1., 15., 26., 27., 34. a 40.), Mizerák (24.), Serenčin (35.)
ŽK: , ČK: -, 400 divákov, Rozhodcovia: Marián Fischer a Mário Bohun, akumulované fauly: 4:1 - v 1.pol, 3:1 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 21.minúty Gašparovič M., od 27.min Brndiar P.) - Rick G., Brunovský A., Drahovský T., Kyjovský M. - Rafaj D., Bahna M., Mikita L. (C), Seidler M. - od 11.minúty Bartošek G., od 14.minúty Haľko P., od 24.minúty Grendár M. Tréner: Ján Janík
Troligabus: Škovran - Hricov L. (C), Hricov A., Hricov M., Horňák, Serenčin, Mizerák. Tréner: Peter Brunacký

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..