NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - JÚN 2014

NOVINKY jún 2014 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC JÚN 2014

27.jún 2014 ... SKVELÁ SPRÁVA Z NYONU!

Slov-Matic FOFO v prvom koši! V najnovšom klubovom rankingu európskych majstrov sme si udržali famózne desiate miesto a tým i pozíciu v prvom koši. To znamená, že na Main round pocestujeme buď do lotyšskej Rigy, alebo Maďarska či Slovinska.

22.jún 2014 ... HERNÁ PREVIERKA REPREZENTÁCIE V ŠPANIELSKOM KATALÁNSKU

Slovenská futsalová reprezentácia absolvovala v priebehu týždňa herné sústredenie v Katalánsku, kde odohrala tri prípravné zápasy s bilanciou jedno víťazstvo a dve prehry. Zverenci španielskeho kormidelníka Marcosa Angula najskôr zdolali tím SF Ripollet 5:4, potom však podľahli výberu Katalánska do 23 rokov 3:4, aj keď tridsať sekúnd pred koncom ešte viedli o gól, potom však začali úradovať domáci rozhodcovia... Na záver výjazdu prehrali po výbornom zápase s reprezentáciou Katalánska 2:4.

Katalánsko Slovensko Vyvrcholenie herného sústredenia slovenskej futsalovej reprezentácie sa odohralo v sobotu večer v hale Pavelló Nou de Santa Coloma de Gramanet, kde hráva najvyššiu španielsku súťaž Santa Coloma. V celkom slušne zaplnenej hale sa odohral krásny rozlúčkový zápas Javiho Rodrigueza a zverenci Marcosa Angula v ňom vôbec nehrali druhé husle... Spočiatku sa hralo opatrne, oba tímy sa oťukávali, viac z hry malo samozrejme domáce Katalánsko, v bráne ale stál výborný Gašparovič a pred ním pevná obrana. V 11. minúte sa v peknej časti ocitol Kyjovský, Fehérvárimu v ďalšom útoku chýbal k otvoreniu skóre kúsok šťastia. Už v jedenástej minúte nazbierali tvrdo hrajúci domáci piaty faul. Štyri minúty pred prestávkou neprestrelil Isaaca Bahna, v sedemnástej dvakrát čaroval Gašparovič pri tutovkách červeno-žltých, napokon však udrel po peknej akcii Corvo - 1:0. Čo neodpískali domácim, Slovákom už áno a tak šiesty faul nekompromisne z desaťmetrového kopu potrestal Ruben - 2:0. Osem sekúnd pred obrátkou mohol znížiť Kyjovský, jeho delovku ale zneškodnil domáci gólman.

Do bránky putoval Oberman a hneď musel dvakrát ukázať svoje majstrovstvo. Dvadsiatapiata minúta ale priniesla peknú akciu po ľavej strane s efektným zakončením Drahovského - 2:1. Rovnaký hráč mohol vyrovnať desať minút pred koncom, Dibac sa ale oklamať nedal. V čase 7:41 pred koncom zobral zodpovednosť na seba najlepší hráč na ihrisku Drahovský a jeho umnú prihrávku využil vo vyrovnanie Bahna - 2:2. Domáce hviezdy zapli na vyšší level, akcia na jeden dotyk so zakončením do prázdnej bránky znamenala opäť ich jednogólové vedenie - 3:2. Pri hre bez brankára si Slováci vypracovali niekoľko šancí, gól ale bohužiaľ nedali. Po nešťastnom faule v poslednej minúte rozhodcovia opäť odpískali šiestu akumulovanú chybu, ktorú rovnako ako tú v prvom polčase, premenil bezpečne tentokrát "oslávenec" Javi Rodriguez.

Prípravné medzištátne stretnutie - 1.duel:
(19.jún 2014 o 21:00 hod Pavello Municipal Desports Joan Creus, Ripollet, Španielsko)
FS RIPOLLET (Španielsko) vs SLOVENSKO      4:5 (2:2)
Góly: Fehérvári z penalty (16.), Brunovský 2 (20. a 31.), Rafaj (22.), Bahna (27.)
ŽK: Rejžek, ČK: Rejžek, 200 divákov, Rozhodcovia: duo so Šanielska, akumulované fauly: 4:4 - v 1.pol, 3:3 - v 2.pol
Slovensko: Gašparovič (od 21. minúty Oberman) - Rick, Brunovský, Kyjovský, Drahovský - Fehérvári, Rejžek, Rafaj, Bahna - Mikita (C), Papjčík, Doša, Mikulišin - od 31. minúty Marušinec, tréner: Marcos Angulo, asistent: Marián Berky

Prípravné medzištátne stretnutie - 2.duel:
CATALUNIA U-23 vs SLOVENSKO      4:3 (3:1)
Góly: Pol Pachecho 2 (2. a 40.), Mac Mármol (31.), Nakata (40.), - Rejžek (1.), Rafaj (7.), Kyjovský (20.)
ŽK: Rejžek, Rafaj, Mikita, ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Enrique Blázquez a Joaquim Rodríguez (ESP), akumulované fauly: 5:5 - v 1.pol, 4:6 - v 2.pol
Catalunia U-23: Isaac Fernández, Roger Bermusell, Roger Serrano, Alejandro Medina, Eric Martel, Aandrés Montero, Marc Mármol, Oscar Agustín, Pol Pacheco, Joan Minano, Pol Tolra
Slovensko: Gašparovič (od 21.min Oberman) - Rafaj, Rejžek, Bahna, Fehérvári - Rick, Kozár (C), Haľko, Kyjovský, Doša, Mikulišin, Drahovský, Marušinec, tréner: Marcos Angulo

Prípravné medzištátne stretnutie - 3.duel:
(21.jún 2014 o 21:00 hod Pavelló Marfil Santa Coloma en Gramanet, Španielsko)
CATALUNIA vs SLOVENSKO      4:2 (2:0)
Góly: Ruben 2 (19. z 10 m a 35.), Corvo (17.), Javi Rodriguez (40. z 10 m) - Drahovský (25.), Bahna (32.)
ŽK: Hector, Corvo - Rafaj, ČK: -, 450 divákov, Rozhodcovia: Francesc Garcia-Donas a Miguel Moreno, Ivan Bel i Sra (ESP), akumulované fauly: 5:6 - v 1.pol, 4:6 - v 2.pol
Catalunia: Isaac Fernández, Marc Tolra, Ruben González, Fernandao, Javi Rodríguez, Sergio Sierra, Albert Segura, Hector Albadalejo, Adolfo Fernández, Carlos Corvo, Diego Blanco, Didac Plana
Slovensko: Gašparovič (od 21.min Oberman) - Rick, Kyjovský, Rafaj, Drahovský - Bahna, Rejžek, Fehérvári, Brunovský - Mikita (C), Papajčík, od 28.minúty Doša, tréner: Marcos Angulo, asistent: Marián Berky

18.jún 2014 ... ZMENY V KÁDRI "A" MUŽSTVA

Svoje dlhoročné (9-ročné) účinkovanie v našom klube ukončil Vojtech Várady. Za klub odohral 370 súťažných zápasov a nastrieľal v nich úctyhodných 400 gólov, získal s klubom osemkrát double a vybojoval šesť postupov do Elite round futsalovej Ligy majstrov. Stal sa doslova legendou klubu, v pamäti ostane predovšetkým jeho postupový gól do siete slovinského Kobaridu so zvukom sirény na Pasienkoch! V historickej tabuľke mu patrí šieste miesto. Vďaka Ti Vojto, za tvoje famózne pôsobenie v tíme.
V uplynulých dňoch prišlo k dohode klubov Tango Brno a Slov-Matic FOFO Bratislava, ako i hráča Michala Seidlera. A tak od leta, bude dres Slov-Maticu obliekať víťaz ankety o najlepšieho futsalistu Česka 2013, aktuálny kráľ strelcov českej extraligy a pochopiteľne i mnohonásobný reprezentant ČR. Michal - vitaj v klube!

17.jún 2014 ... KONIEC SKVELEJ FUTSALOVEJ SEZÓNY

V pondelok poobede na poslednom tréningu Á-čka sa zišli všetci hráči i realizačný tím. Prezident vyhodnotil uplynulú sezónu ako veľmi úspešnú, ktorá sa minimálne vyrovnala doteraz najúspešnejšej sezóne tridsaťročnej histórie klubu (2010/11). Všetky slovenské súťaže, ktoré sme hrali, sme vyhrali. Získali sme jubilejný 10.titul a dokonca už 9x vysokocenenné double. Najväčším úspechom sezóny je ťažko vybojovaný postup medzi najlepšie kluby Európy a veľmi cenné víťazstvo v zápase Elite round. Náročné futsalové ciele, ktoré sme pri príležitosti 30.výročia založenia klubu chceli splniť, sú všetky famózne splnené. Prezident hráčom i činovníkom poďakoval za celosezónnu skvelú futsalovú prácu a poprial im pekných a pokojných päť týždňov oddychu a voľna. V podobnom duchu potom predniesol svoje slová na záver sezóny i tréner Janík. Tá nová začína pre oranjes už 28.júla 2014!

15.jún 2014 ... VYHODNOTENIE SÚŤAŽE SKOKAN ROKA

víťazom tradičnej vnútroklubovej súťaže skokan roka sa stal suverénne Gabi Rick. Dal za sezónu famóznych súťažných 52 gólov, ten najcennejší proti Nikars Rige. Nástrel je to skvelý, ak nepoľaví, bude prvým hráčom v 30-ročnej histórii klubu, ktorý vstúpi do klubu kanonierov už po dvoch sezónach! Konečné poradie súťaže: 1. Rick 52, 2. Kyjovský 31, 3. Horváth 15, 4. Bartoš 14, 5. Fedák 13, 6. Mikulišin 5, 7. Anda 2.

14.jún 2014 ... FINÁLE SP FINAL FOUR: FOFO vs ACROSS PINEROLA 3:2

Slov-matic FOFO Pinerola BA Majster Slovenska Slov-Matic FOFO Bratislava zvíťazil v sobotu v Humennom nad mestským rivalom Acrossom Pinerola Bratislava 3:2 (2:1) a obhájil minuloročné víťazstvo v Slovenskom pohári. V kvalitnom zápase vyhrával Slov-Matic FOFO Bratislava, Pinerola vyrovnala na 1:1, aby prakticky z protiútoku inkasovala na polčasovýych 2:1. V druhom dejstve sa opäť hral rýchly a kvalitný futsal, Haľko parádnou bombou pod brvno zvýšil na 3:1. Pinerola znížili z trestného kopu, ale ani jej power play nepriniesla vyrovnanie a predĺženie. Slov-Matic opäť, v krátkej dobe, oslavoval zisk trofeje.

Ján Janík (tréner Slov-Maticu): "Úspešnú sezónu sme ukončili v Humennom, kde sme získali Slovenský pohár. Najskôr sme v semifinale porazili DOXX Žilinu 5:0 a vo finále Pinerolu 3:2. Všetky predsezónne ciele sme splnili. Víťazstvo v lige a v SP sa už na Slovensku považuje za povinnosť, ale postup do Elite round v UEFA futsal cupe, už takou samozrejmosťou nie je. Nám sa to podarilo najmä senzačným víťazstvom "o všetko", so silnou domácou Nikars Rigou 4:3, v základnom kole Ligy majstrov. V Elite round sme si potom ešte vylepšili klubovú štatistiku výhrou nad domácou Litijou (SLO). Skvele bolo aj to, že sme sa vôbec po prvýkrát prepracovali v rankingu do top 10 mužstiev Európy. Je to výborná propagácia nie len pre klub, ale aj pre Slovenský futsal. Okrem toho, si drvivá väčšina našich hráčov, plní vzorne aj reprezentačné povinnosti. V pondelok 16.6. ukončujeme túto sezónu, hráči si po návrate z Barcelony oddýchnu a 28.7. začíname ďalšiu a pevne verím, že aj rovnako úspešnú sezónu. Ďakujem všetkým hráčom, realizačnému tímu za spoluprácu a osobitne prezidentovi Martinovi Grendárovi, za vytváranie výborných podmienok na činnnsť klubu." Braňo Škorec (tréner Acrossu): "V prvom rade chcem poďakovať organizátorom, ale aj celému Humennému za kvalitné zorganizovanie Final Four. Ukázali ako sa má propagovať futsal a verím, že do budúcna sa pridajú aj iné mestá k propagácií tohto krásneho športu. Od prvého hvizdu rozhodcu až po after párty, klobúk dole pred takto kvalitne zvládnutou "akciou" Final Four!" Do Humenného sme cestovali s jasným cieľom, hrať vo finále a potrápiť majstra, Slov-Matic čo najviac vo finále aj napriek absencii našich 5 hráčov základnej zostavy. Finále pohára sme hrali uvoľnenejšie ako posledné vzájomné zápasy, neurobili sme zbytočné chyby na začiatku zápasu, hrali pozornejšie a aj odvážnejšie. Hráči podali kvalitný výkon za čo im patrí vďaka a môžeme iba veriť, že takéto odvážne výkony budú hráči podávať aj v budúcej sezóne. Mínusom sú ďalšie zranenia, už k zraneným Mikulišonovi, Zdráhalovi M., Baginovi, Chamillovi a Herkovi pribudli Cintula so zlomenou nohou a Adam Zdráhal. Finále však predchádzal dramatický semifinálový zápas s domácim Angels Humenné. Domáci hrali oduševnene, bojovali, hrali naozaj nad moje očakávania a nebyť našej powerplay tak vo finále by boli asi oni. Zápas sme otočil v posledných 3 minútach predĺženia a z 2:3 sme vyhrali 4:3. Náš výkon nebol ideálny, absentovali futsalové prvky, hrali sme zle. Slov-Maticu gratulujem k ďalšiemu víťazstvu v pohári!"

Slovenský pohár - Final Four - finále:
(14.jún 2014 o 20:00 h MŠH Humenné)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ACROSS PINEROLA BRATISLAVA       3:2 (2:1)
Slov-Matic FOFO BA víťazom Slovenského pohára
Góly: Haľko 2 (6. a 33.), Drahovský (9.) - Hájek 2 (10. a 37.)
ŽK: -, ČK: -, 500 divákov, Rozhodcovia: Kopec a Gál, akumulované fauly: 5:3 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Kozár P., Rafaj D., Haľko P., Mikita L. (C) - Rick G., Bahna M., Rejžek M., Drahovský T., Fehérvári A., Brunovský A., Kyjovský V., Várady V. Tréner: Ján Janík
Across: Repa - Šporánek (C), Paštrnák, Jančo, Hájek - Marušinec, Adámek, Chamilla, Zdráhal A., Cintula Tréner: Branislav Škorec

Slovenský pohár - Final Four - semifinále:
(14.jún 2014 o 11:00 h MŠH Humenné)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs DOXX ŽILINA       5:0 (4:0)
Góly: Fehérvári (4.), Haľko (7.), Mikita (7.), Bahna (18.), Drahovský (24.)
Fofo: Brndiar P. (od 21.min Gašparovič M.) - Várady V., Mikita L. (C), Haľko P., Kozár P. - Rafaj D., Bahna M., Fehérvári A., Rejžek M. - Rick G., Brunovský A., Kyjovský M., Drahovský T. Tréner: Ján Janík
DOXX: Juhás - Hovky, Holák, Halama, Gavilov, Ťažký, Mihálik, Németh, Volek (C), Sedliak, Wtorek, Swanda.

12.jún 2014 ... "C" MUŽSTVO SKOMPLETIZOVALO ZLATÚ ZBIERKU

Na rozhodujúci duel sezóny nastúpili oba tímy v plnej sile. Hral sa výborný futsal a prizerala mu početná kulisa divákov. V úvode sme využili miernu prevahu a Rafaj bombou pod žrď otvoril skóre. Potom sa hra vyrovnala, ale góly nepadali. Prišla osemnásta minúta a v nej naša najkrajšia akcia zápasu - Rischer bombou zvýšil na 2:0. Budweiser už musel hrať power-play. Jednu loptu zachytil Rick a bolo rozhodnuté. Súper následne zabral nadoraz, ale Kollár v najdôležitejšom zápase sezóny vychytal nulu! V závere ešte Rafaj presnou ranou prikrášlil výsledok. C-éčko vyhralo svohu súťaž 12-ty krát, skvelý rekord! Gratulujeme...

28.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Budweiser       4:0 (2:0)
Góly: Rafaj 2, Rischer M., Rick

6.jún 2014 ... SPANILÁ JAZDA "OLD" MUŽSTVA V TALIANSKU

Old mužstvo prijalo pozvanie na turnaj majstrov Old Boys Fifusa a v talianskom mestečku blízko Rimini ukázali ostatným účastníkom top level futsal! Turnajom prešli ako nôž cez maslo a zaznamenali päť hladkých víťazstiev s celkovým skóre 43:2! Veru dobre reprezentovali Slovensko a náš futsal "starých" pánov...

Výsledky Old Boys na turnaji v Taliansku - skupinová fáza:
Slov-Matic "OLD" Boys vs Praha "OLD" (CZE)      10:0 (7:0)
Góly: Lučenič 3, Baláž 2, Strelec, Súkeník, Hrabalík, Strapek, Cerovský
Slov-Matic "OLD" Boys vs Bobri (BLR)      8:0 (2:0)
Góly: Súkeník 3, Baláž 2, Hrabalík 2, Strapek
Slov-Matic "OLD" Boys vs Metalist (UKR)      14:0 (8:0)
Góly: Súkeník 4, Strapek 4, Cerovský 3, Hrabalík 2, Strelec

Výsledky Old Boys na turnaji v Taliansku - semifinále:
Slov-Matic "OLD" Boys vs Nemiroff (ISR)      4:0 (1:0)
Góly: Doka, Lučenič, Hrabalík, Anda

Výsledky Old Boys na turnaji v Taliansku - finále:
Slov-Matic "OLD" Boys vs Vykov Budějovice (CZE)      7:2 (3:1)
Góly: Hrabalík 3, Doka, Lučenič, Súkeník, Baláž

5.jún 2014 ... SLOVÁCI SI Z MAĎARSKA ODNÁŠAJÚ REMÍZU A VÍŤAZSTVO

Maďarsko Slovensko Slovenskí futsalisti potvrdili v súboji dvoch španielskych trénerov úlohu mierneho favorita. V dvojzápase v Móri s domácim Maďarskom po remíze 5:5 už v druhom zápase porazili súpera o jeden gól 6:5. Slovenský výber dokázal odohrať kvalitné zápasy, hoci každý mal iný vývoj. V prvom zápase, po totálne zbabranom začiatku, sa prejavila sila kolektívu, a pravdepodobne aj dobrý medzipolčasový rozbor súpera a trénerova zmena taktiky a nasadzovania hráčov. Druhý zápas mali lepšie rozbehnutý Slováci, keď už v prvom dejstve strelili Maďarom štyri góly a pred poslednou dvadsaťminútovkou mali dvojgólový náskok. O ten prišli hneď v úvode, hrdinom sa ale napokon stal dvojgólový Rick, ktorý pre zverencov Marcosa Angula zariadil zaslúžené víťazstvo. Každé víťazstvo na reprezentačnej úrovni teší. Reprezentácia odcestuje už o necelé dva týždne na ďalšiu prípravu do Španielska, kde odohrá tri kvalitné zápasy. Najmä ten posledný bude pre nich určite zážitkom, pretože nastúpia proti najväčším hviezdam tejto futsalovej krajiny!

(4.jún 2014 o 17:00 hod športová hala Mór, Maďarsko)
MAĎARSKO vs SLOVENSKO      5:5 (3:0)
Góly: Trencsényi, Haľko vlastný, Dróth, Gyurcsányi, Lódi - Kyjovský 2, Drahovský, Fehérvári, Rafaj
ŽK: Gašparovič, Haľko, ČK: -, 250 divákov, Rozhodcovia: Farkas Balázs a Futó Tamás (HUN), akumulované fauly: 4:4 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
Maďarsko: Tihanyi - Trencsényi (C), Lovas, Dávid, Gál, Pallai, Mezei, Dróth, Lódi, Harnisch, Öreglaki, Szeghy, Apatíni, Karacs, Gyurcsányi, tréner: Sito Rivera
Slovensko: Gašparovič (od 21.min Oberman) - Rafaj, Rejžek, Bahna, Fehérvári - Rick, Kozár (C), Haľko, Kyjovský, Brunovský, Mikulišin, Drahovský, tréner: Marcos Angulo

(5.jún 2014 o 17:00 hod športová hala Mór, Maďarsko)
MAĎARSKO vs SLOVENSKO      5:6 (2:4)
Góly: Lovas 2, Harnisch, Lódi, Apatini, - Rick 2, Haľko, Kyjovský, Bahna, Kozár
ŽK: Lódi, Harnisch - Bahna, ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: HUN, akumulované fauly: 3:3 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Maďarsko: Pallai, Tihanyi - Trencsényi (C), Lovas, Gál, Öreglaki, Mezei, Dróth, Lódi, Harnisch, Dávid, Szeghy, Apatini, KaracsL, Gyurcsányi, tréner: Sito Rivera
Slovensko: Gašparovič (od 21.min Oberman) - Rafaj, Rejžek, Bahna, Fehérvári - Rick, Kozár (C), Haľko, Kyjovský, Doša, Mikulišin, Drahovský, tréner: Marcos Angulo

3.jún 2014 ... NESKUTOČNÁ DRÁMA V POSLEDNOM KOLE

Posledný zápas súťaže s už "extraligovými" Gurmánmi priniesol neskutočnú drámu. V úvode naši traja najskúsenejší hráči vyrobili fatálne chyby a súper ich všetky využil. Už v šiestej minúte bolo 0:3! Prezident zobral time a hráči si vypočuli svoje. Pomohlo. Nastala zmena. Za chvíľku sme znížili na 2:3. Najviac sa zmenil Brndiar, ktorý od oddychového času chytal famózne a Gurmánov privádzal do zúfalstva. Úporne sa bojovalo, súper ukazoval, že bude dobrým extraligovým tímom. Brndiar likvidoval všetko. Obojstranne sa v hektickom zápase dosť faulovalo. V závere polčasu bezpečne premenil "skrátenú" desinu Várady a vyrovnal na 3:3. Po polčase výborný futsal pokračoval, skvelá ofenzíva Gurmánov končila na našom gólmanovi. V 28.minúte Mikletič nádhernou tiahlou strelou naklonil misky váh na našu stranu. Brndiar v tranze bol neprekonateľný! A tak päť minút pred koncom vypichol Horváth loptu a sám spoľahlivo trafil. Gurmáni zabrali a v závere znížili. Ich power-play sme však už s prehľadom ubránili.

30.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Gurmáni BA       5:4 (3:3)
Góly: Horváth 2, Mikletič, Tomášek, Várady

1.jún 2014 ... AJ PRÍPRAVKA ZÍSKALA MAJSTROVSKÝ TITUL

V predposlednom kole naša prípravka zvládla i jeden z najťažších zápasov sezóny a zaslúžene sa tešila z majstrovského titulu už na Karlovke! V dramatickom zápase prvého s druhým (FA vs. Karlovka) na Karlovke v predposlednom kole sme boli veľmi nervózni a po hrúbkach sme trikrát inkasovali. .. polšas sa tak skončil 3:3. Avšak päť minút pred koncom sme ešte prehrávali 3:4, no vo vyhecovanom závere sme titul už získali po víťazstve 5:4! Doteraz sme v lige neporazení! V piatok nás o 17:00h čaká doma posledný zápas s Petržalkou, kde do kotla pozývame aj našich veľkych majstrov!!! Opakovane sme dokázali svojou poctivou dennodennou prácou dosiahnúť i takýto ďalší čiastkoví úspech, keď sme vyhrali najvyššiu ligu prípraviek v kategórii 2004. Ak je dostatočný materiál, prichadzajú i úspechy .. chlapci ďakujeme!

1.jún 2014 ... POSLEDNÝ ZÁPAS V LIGE 40 SA IBA DOHRÁVAL

Na posledný zápas v Lige 40 prišlo Botafogo iba so štyrmi hráčmi a to zápas značne ovplyvnilo... Až tak, že za stavu 3:0 v prvom polčase sa už ďalej nehralo. Dovtedy skórovali Strelec, Lučenič a Obšitník. Oldi tak vyhrali titul bez straty bodu a s osembodovým náskokom! Ešte raz gratulujeme!

Play-off Ligy 40 2013/2014 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Botafogo        3:0
Góly: Strelec, Lučenič, Obšitník

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..