NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - JÚN 2013

NOVINKY jún 2013 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC JÚN 2013

26.jún 2013 ... SLOV-MATIC PRVÝKRÁT V HISTÓRII V PRVOM KOŠI

Rekordných 49 klubov sa prihlásilo do ďalšieho ročníka UEFA Futsal Cupu, v súťaži bude prvýkrát v histórii štartovať desať klubov. Predkolo a základné skupiny budú vylosované budúcu stredu 3.7. v švajčiarskom Nyone. Dvojnásobné zastúpenie má Kazachstan, lebo Kairat Almaty vyhral na jar túto súťaž. Skvelé výsledky za posledné tri roky či v extralige, či v Lige majstrov sa prejavili i v klubovom rankingu. Slov-Matic dobyl ďalší famózny úspech a rekord! Je na peknom desiatom mieste a to znamená v tohtoročnom UEFA Futsal Cupe prvý kôš... Fofáci môžu vycestovať na skupinu do cyperskej Nikózie, lotyšskej Rigy, maďarského Gyoru, Charkova na Ukrajine, či neslávne známeho Targu Mures v Rumunsku.

12.jún 2013 ... ZÁVER FOFÁCKEJ SEZÓNY OKORENENÝ VÍŤAZSTVOM VO VAJNOROCH

Dnes končí táto dlhá a úspešná futsalová sezóna pre "A" mužstvo, a i pre všetkých päť tímov Fofa. Včera Á-čko odohralo tradičný zápas vo Vajnoroch. Domáci tento rok odohrali tiež úspešnú sezónu a skončili v IV.lige tretí. Po dvoch dvojciferných výhrach z ulynulých rokov (15:5 a 15:1) to tentokrát bol oveľa vyrovnanejší zápas. Ale, predsa len, viac z hry mali naši futsalisti a zaslúžene vyhrali, tentokrát "futbalovým" výsledkom 3:1.

Prípravný futbalový zápas :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK VAJNORY       3:1 (1:0)
Góly: 1:0 Rejžek, 2:0 Haľko, 3:0 Kozár - 3:1 Cintavý

10.jún 2013 ... AJ "B" MUŽSTVO S FAMÓZNYM REKORDOM

V poslednom futsalovom zápase sezóny sme nastúpili proti jednému z najlepších mužstiev Bratislavy. Hneď v prvej minúte po skvelej kombinácii načal súpera Rafaj. Po štvrtine zápasu nám k druhému gólu pomohol druhou malou domou súper. Po zmene strán nám vyšla ďalšia pekná kombinácia a Várady krásne trafil už na 3:0. Ďalšiu chybyčku zúžitkoval Kozár. Až potom sa dostali k slovu dobre a húževnato bojujúci Gurmáni a v závere zdramatizovali duel. V poslednej minúte však symbolicky náš posledný gól dlhej sezóny zaznamenal najlepší muž sezóny - Duško Rafaj. A tak rovnako ako C-éčko i B-éčko vyhralo súťaž bez straty bodu... A to už druhýkrát vo svojej histórii! A to je ďalší famózny futsalový rekord! Gratulujeme!!! A pochopiteľne ďalším veru ťažko prekonateľným rekordom je počet gólov nastrieľaných v súťaži. 321 gólov !!! (skóre 321:57, + 264).

30.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Gurmáni BA       5:2 (2:0)
Góly: Rafaj 2, Rejžek, Várady, Kozár

9.jún 2013 ... SKVELÝ FUTSAL V PKO

Záverečný zápas súťaže Ligy 40 priniesol famózne futsalové divadlo. Prvý polčas bolo efektívnejšie Botafogo, druhý naše "OLD" mužstvo, a najmä power-play bola skvelá. Výborne chytali obaja brankári a tak naši Oldi vybojovali cennú satisfakciu. Ako jediní v súťaži neprehrali s majstrom oba zápasy! Góly zabezpečil náš najlepší strelec sezóny, volá sa Strelec!

Play-off Ligy 40 2012/2013 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Botafogo        3:3 (0:3)
Góly: Strelec 2, vlastný

8.jún 2013 ... SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA - VÍŤAZ SLOVENSKÉHO POHÁRA 2012/2013

Hráči futsalového tímu Slov-Matic FOFO Bratislava sa stali víťazmi finálového turnaja Slovenského pohára a v sezóne 2012/2013 získali slovenské double (celovo už ôsme). Zverenci trénera Jána Janíka totiž nedávno získali aj majstrovský titul. V sobotňajšom finále si Slov-Matic FOFO poradil s miestnym rivalom Across Pinerola Bratislava 5:3, v boji o finále rozdrvili Futsal Team Levice vysoko 11:1.

Final Four Slovenského pohára 2012/2013 - semifinále:
(8.jún 2013 o 12:00 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FUTSAL TEAM LEVICE       11:1 (4:1)
Góly: Rafaj 3 (5., 8. a 28.), Brunovský 2 (22. a 38.), Haľko (2.), Várady (11.), Bahna (24.), Fehérvári (32.), Švec vlastný (33.), Mikita (34.) - Rakica (20.)
ŽK: Jančo (9.), Švec (33.), ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Lúkáš Peško, akumulované fauly : 3:2 - v 1.pol, 4:6 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 33.minúty Gašparovič M.) - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Rafaj D., Kozár P., Rejžek M., Bartošek G. - od 23.minúty Fehérvári A., Bahna M.
Levice: Molnár (C) - Švec, Zorád, Gabaš P., Jančo, Budovec, Rakica, Mališ M., Mališ J., Graus, Krenčan, Bielik

Final Four Slovenského pohára 2012/2013 - finále:
(8.jún 2013 o 19:30 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ACROSS PINEROLA BRATISLAVA       5:3 (1:0)
Slov-Matic FOFO Bratislava - víťaz Slovenského pohára 2012/2013
Góly: Várady (1.), Fehérvári (25.) Bahna (33.), Haľko (36.), Rejžek (37.) - Krištofík 2 (27. a 38.), Cintula (40.)
ŽK: Štilla (24.), Zdráhal M. (33.), Švikruha (40.), Cintula (40.), ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Mário Bohun a Marián Fischer, akumulované fauly : 1:3 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 37.minúty Brndiar P.) - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Rafaj D., Kozár P., Bahna M., Fehérvári A. - od 23.minúty Rejže M., od 38.minúty Bartošek G.
Across: Herko - Švikruha, Staňo (C), Štilla, Chamilla, Zdráhal M., Hájek, Šporánek, Krištofík, Adámek

4.jún 2013 ... C-ÉČKO DOBYLO FAMÓZNY, NIKDY NEPREKONATEĽNÝ REKORD

V tomto pre "C" mužstvo tak dôležitom zápase lepšie začal kvalitný súper. Avšak svoj dobrý úvod vo vedúci gól pretaviť nedokázal. A tak prišli naše skvelé momenty a dvakrát Tomášek a Maťo Zdráhal nám zabezpečili upokojujúce hladké vedenie. Keď po polčase najlepší muž zápasu zvýšil na 4:1, zdalo sa, že by sme mohli atakovať i 200-gólovú hranicu. Lenže opak bol pravdou. Budweisser plne potvrdil svoje nesporné kvality a duel veru zdramatizoval... Vidina ďalšieho rekordu nám akosi narušila súhru a tak sme víťazstvo museli brániť. A aj sme ho ubránili... A to znamená nový, famózny, prakticky nikdy neprekonateľný, nikým vo futsale na svete, top rekord! C-éčko vyhralo súťaž bez straty bodu. Konečne po 13-tich rokoch existencie dosiahlo túto neprekonateľnú métu. Už 3x bolo blízučko, 2004, 2009 a 2012 nám rekord pokazila jediná remíza. O to cennejší je tohtoročný rekord. A za klub máme tento rekord konečne kompletný. "A" tím vyhral súťaž bez straty bodu dokonca 2x! 2007 a 2010, B-éčko 2011, a old boys 2010. Nuž a to, všetko spolu je veru nikdy neprekonateľný cieľ a rekord rekordov. A o to v dnešnom zápase išlo...

28.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Budweisser       4:3 (3:1)
Góly: Tomášek 3, Zdráhal M.

2.jún 2013 ... APOLLO VYCHYTILO SVOJ DEŇ

Apollo, ktoré minulý týždeň pôsobilo značne odovzdane, vychytilo deň a odohralo dobrý zápas. "OLD" mužstvo malo prevahu, ale presadzovali sme sa ťažko. Jediný, kto to dokázal do polčasu, bol náš najlepší hráč v tomto zápase - Žiga. Súper ale vždy vyrovnal. Po polčase sa odohrávala dráma. Húževnatý súper odolával a občas i pohrozil. O víťazstve napokon pekným rozhodol Lučenič. Potom Botafogo rozdrvilo JUVE 8:1 a stalo sa zaslúžene majstrom.

SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Apollo OZCH Slovnaft        3:2 (2:2)
Góly: Žiga 2, Lučenič

1.jún 2013 ... FOFÁCI V TELEVÍZII...

Kto sa chce dozvedieť viac z majstrovskej futsalovej kuchyne Fofákov, nech si zapne televízor... Dnes sme na markíze večer v športe okolo 20:00 h a večer v TA3 je hosťom Mária Porubca reprezentačný brankár Mário Gašparovič (po 22:30 h).

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..