NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - JÚL 2011

NOVINKY júl 2011 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC JÚL 2011

31.júl 2011 ... V PRÍPRAVE ORANJES ROZSTRIEĽALI STELLU ROSSA WIEN 12:2

Slov-matic FOFO BA Stella Rossa Wien (RAK) Po týždni plnej prípravy dnes tím oranjes nastúpil na prvý prípravný zápas pred štartom novej futsalovej sezóny, súperom bol rovnako ako minulý rok majster Rakúska a účastník predkola UEFA Futsal Cupu Stella Rossa Wien. Viedenčania valcovali počas celého roka všetkých súperov v domácej súťaži, prešli bez straty bodu, majster Slovenska je ale iná káva, čo dnes potvrdil aj samotný zápas. Rozdiel medzi ligami je markantný, oranjes v zostave bez Vojta Váradyho a Petra Kozára po identických polčasoch svojho súpera deklasovalo 12:2 (6:1). Prvý gól v sezóne strelil symbolicky kapitán mužstva Ladislav Mikita, keď ho prenádherne našiel dobre postaveného Anton Brunovský. Už do polčasu strelili Fofáci šesť gólov, súperov najlepší hráč a rovnako kapitán Barbic znižoval v 19.minúte na 5:1, šiestykrát ale ešte pred prestávkou prekonal Klingenbrunnera Rejžek po Fričovej nahrávke. Najkrajší gól na 5:1 strelil Gabo Bartošek, keď ho na pivote pekne našiel Gašparovič a Gabo si efektným oblúčikom vypýtal potlesk divákov. Po obrátke sa obraz hry nezmenil, favorit mal často loptu vo svojej moci a strieľal jeden gól za druhým. Zdeněk Sláma sa v dnešnom zápase zaskvel hetrikom, hostia znižovali na konečných 12:2 opäť Barbicom v 33.minúte, potom sa zápas už iba dohrával, aj keď skórovať mohli obe mužstvá.

Prípravný zápas pred sezónou 2011/2012 :
(31.júl 2011 o 18:30 h ŠH Mladosť, Bratislava)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs STELLA ROSSA WIEN (Rakúsko)       12:2 (6:1)
Góly: Sláma 3 (13., 32. a 32.), Atos 2 (11. a 22.), Bartošek 2 (15. a 21.), Mikita (2.), Brunovský (13.), Rejžek (19.), Mikletič (24.), Rafaj (27.) - Barbic 2 (19. a 33.)
ŽK: Barbic (40.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Bohun, akumulované fauly : 4:1 - v 1.pol, 5:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (Brndiar P.) - Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P., Atos - Bartošek G., Rejžek M., Sláma Z., Frič D. - od 18.min Rafaj D., od 21.min Mikletič D., Bagin T.
Stella Rossa: Klingenbrunner - Cesovic, Daran, Grager, Paukner, Belen, Milutinovic, Marinkovic, Babrbic (C), Demir
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

28.júl 2011 ... ROZHOVOR S PETROM KOZÁROM, V ORANJES S 15-TKOU NA DRESE

Jedinou posilou majstrovského oranjes pred novou futsalovou sezónou je Peter Kozár, ktorý do Bratislavy prišiel z RCS Košice. Z prestupu bol nadšený aj prezident klubu Martin Grendár, ktorý po príchode reprezentačnej deviatky povedal: "Som veľmi rád, že hráč takéhoto formátu prichádza práve do nášho klubu. Touto cestou ďakujem majiteľom mužstva z Košíc za to, že Peťa uvoľnili pre potreby nášho klubu. Jeho účinkovanie v oranjes bude iste prínosom aj pre reprezentáciu Slovenska, značne stúpne aj sila extraligového tímu pred blížiacou sa novou sezónou 2011/2012 a zápasmi v UEFA Futsal Cupe, ktoré v septembri odohráme na gruzínskej pôde v Tbilisi." Peter sa k mužstvu pripojí od budúceho týždňa, v nedeľu si samozrejme nenechá utiecť prvý prípravný zápas proti majstrovi Rakúska z Viedne.

Majstrovský Slov-matic čaká pred štartom novej sezóny futsalovej Select extraligy séria desiatich prípravných zápasov, v ktorých bude hlavný tréner Ján Janík chcieť zapracovať Kozára do mužstva. V septembri odcestujú oranjes na zápasy UEFA Futsal Cupu do gruzínskeho Tbilisi, kde na postup do elitnej fázy musia skončiť v skupine do druhého miesta. Domácemu tímu prešpikovanému hráčmi z Brazílie postup pravdepodobne neunikne a tak sa rozhodne medzi majstrom Slovenska a Bieloruska z Minsku. Peter Kozár ochotne odpovedal na niekoľko otázok.

Kedy si začal s futsalom, za aké kluby si hrával ?
"Pár rokov dozadu som hrával s partiou stredoškolskú ligu vo futsale, a tam si ma všimol tréner RCS Košice, pozval ma na tréning. Ja som sa chytil svojej šance a pomalým, ale trpezlivým krokom som došiel tam až kde, som momentálne teraz. Až dodnes som ostal verný tímu RCS, aj keď som mal každoročne niekoľko zaujímavých ponúk."

Si najnovšou posilou pre majstrovské Fofo, bol odchod z Košíc ťažký ?
"Ešte aj teraz sa mi ťažko odchadza z Kosic, ale nastal čas posunút sa ďalej a rozvíjať svoje futsalové schopnosti v Slov-maticu. Samozrejme nikdy nezabudnem na Košice, a týmto sa chcem poďakovať spoluhráčom, vedeniu a fanúšikom RCS Košice za pekné futsalové chvíle. Veľke ďakujem !!!"

Myslíš si, že bude tvoj príchod pre tím prínosom ?
"Verím, že áno. Snáď s tým cieľom som bol oslovený aj klubom, aby som pomohol v prospech tímu."

Si pevnou súčasťou reprezentácie Slovenska, tvoj príchod do mužstva, ktoré je vlastne gro repre bude určite krokom vpred.
"Presne tak, určite to bude výhoda pre trénera Bača, keďže gro reprezentačného výberu sa rozšírila o môj príchod a tým pádom by mala rásť aj súhra reprezentacie."

Spomínaš si na svoj prvý veľký futsalový zápas a prvý veľký futsalový gól v klube ?
"Tuším, že môj prvý ostrý zápas bol proti Malackám v domácom stretnutí, ale to už je veľa rokov do zadu... Svoj prvý "veľký" gól. Hmmm. No na jeden si pamätám, keď v závere zápasu proti senici som dal víťazný gól ľavou nohou do šibenice a vyhrali sme 6:5."

Určite si nezabudol ani si na svoj prvý zápas a prvý gól v reprezentácii ?
"Bol rovno vo futsalovej krajine Portugalsko, kde sa konal turnaj Algarve Cup pod holým nebom na pláži, bola to jedna veľká nádhera... ...a prvý gól prišiel na turnaji 3 krajín v Poprade proti Poľsku."

Aké číslo budeš mať v majstrovskom oranjes ?

"Tak najskôr sa musím rozlúčiť s číslom *9*, ktoré som doteraz nosil všade, kde sa dalo. A keďže tu je už obsadené, vybral som si číslo *15*."

Ako si spomínaš na sezónu, keď ste s RCS Košice zobrali titul práve Slov-maticu ?
"Zatiaľ som nič krajšie nezažil vo svojej futsalovej kariére, ako tú víťaznú sezónu a prevzatie majstrovského pohára nad hlavu. Boli to pre mňa krásne chvíle celej finálovej série s úspešným koncom pre nás."

Tvoje meno často figuruje aj v starej sálovke v ČR, v čom sa odlišuje od futsalu a aké úspechy si tam dosiahol ?
"Sú tam menšie rozdiely druhu ako auty, rohy sa hádžu, kope sa 9 metrovy kop, lopta je o kúsok menšia a brankár môže hrať viackrát, ale iba do 15 sekúbd a treba prejsť polovicu ihriska. Úspechy. S mužstvom Chemcomex Praha sme dvakrát skončili druhí v Lige majstrov a raz sme vyhrali pohár UEFA. Teraz sa budem ale už naplno venovať iba futsalu v drese oranjes."

Zatiaľ tvoj najväčší futsalový úspech ?
"Tak je to víťazstvo v slovenskej lige s tímom RCS Košice, to mi už nikto nezoberie... A taktiež aj víťazstvo v ankete o najlepšieho futsalista roka 2010."

Pred reprezentáciou stojí výzva dostať sa na MS do Thajska, je to pre teba výzva ?
Ešte vo svojej futsalovej kariére by som chcel zažiť, aby sa náš výber dostal na nejaké to európske alebo svetové fórum... Už dvakrát nám aj mne ušiel postup o jeden jediný gól. Tak teraz je šanca zabojovať opäť a to je výzva sama o sebe, i keď na svet je ťažšia postupová matematika. Ale lopta je guľatá a žreb v Nyone bol celkom priaznivý."

Slov-matic zaujímajú iba najvyššie méty ... tešíš sa do Gruzínska ? Rád by si pomohol mužstvu k postupu do Elite round ?

"Ja osobne prehry neznášam, takže ma tiež zaujímajú najvyššie ciele a preto pomôžem mužstvu, ako to len pôjde. A do Tbilisi sa teším, ešte som tam nebol, určite nás čakajú kvalitné zápasy a mňa nová futsalová skúsenosť."

Spomínaš si ešte na vaše vystúpenie v UEFA Futsal Cupe na Cypre v Nikózii ?
"Spomínam a veľmi dobre. Pre nás to bolo niečo úplne nové a ako neskúsený tím v Lige majstrov sme to nezvládli a bola to pre nás konečná v UEFA Futsal Cupe. To je jedno z mojich najväčších futsalových sklamaní v kariére."

27.júl 2011 ... V NEDEĽU PRVÝ PRÍPRAVNÝ ZÁPAS vs STELLA ROSSA WIEN

Slov-matic FOFO BA Stella Rossa Wien (RAK) Úvodný prípravný zápas pred blížiacou sa novou futsalovou sezónou 2011/2012 odohráme už túto nedeľu 31.júla 2011 s výkopom o 18:30 v ŠH Mladosť rovnako ako pred rokom s majstrom Rakúska a účastníkom predkola UEFA Futsal Cupu Stella Rossa Wien. Pred rokom sme dohrali náš prvý zápas v histórii na pôde Rakúska. V zápase pred hŕstkou divákov, ktorí sa dali spočítať na oboch rukách bol k videniu rušný zápas, akcie sa striedali na oboch stranách, v bránke oranjes podal v prvom dejstve asi životný výkon Peter Brndiar. Prekonal ho iba autor hetriku a jediný strelec domácich Rizvanovic. V zostave trénera Janíka bez Friča a Váradyho (po operáciách), a Rafaja, ktorý reprezentoval akademický výber Slovenska na Turnaji v Brne sa premiérovo objavil Tomáš Bagin. Po rýchlom góle Rejžeka do polčasu domáci vyrovnali a po obrátke šli po diskutabilnej penalte dokonca do vedenia. Fofáci ale zabrali a po góloch Mikeltiča, Bartošeka a Brunovského priklonili misky váh na stranu oranjes. Domácim sa vyrovnať nepodarilo, aj keď hráči tímu Stella Rossa zahrávali dva desaťmetrové kopy, naopak Fehervári v samom závere gólom do prázdnej brány rozhodol o víťazstve Slov-maticu 5:3 (1:1). Do zápasu ešte určite nenaskočí nová posila Peter Kozár, ktorý sa do tréningoveho procesu zapojí až od pondelka. Odveta bude isto zaujímavá, súpera čaká od 14.augusta boj v domácom prostredí o postup do Main round futsalovej Ligy Majstrov. Najvážnejším kandidátom na postup je však ETO FC Györ, s ktorým odohráme v Maďarsku druhý prípravný zápas 5.augusta.

Prípravný zápas pred sezónou 2010/2011 :
(1.august 2010 o 16:30 h Sport Centrum Alter Au, Stockerau, Rakúsko)
STELLA ROSSA WIEN (Rakúsko) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:5 (1:1)
Góly: Rizvanovic 3 (16, 26, z pen. a 40.) - Rejžek (4.), Mikletič (31.), Bartošek (34.), Brunovský (38.), Fehérvári (40.)
ŽK: -, ČK: -, 8 divákov, Rozhodcovia: dvojica z Rakúska, akumulované fauly : 3:2 - v 1.pol, 6:7 - v 2.pol
Stella Rossa: Klingenbrunner - Barbic, Belen, Duran, Erel, Gager, Kuzmanovic, Rizvanovic, Sormaz
Fofo: Brndiar P. (Gašparovič M.) - Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P., Fehérvári A. - Bagin T., Bartošek G., Rejžek M., Sláma Z. - Mikletič D.
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

25.júl 2011 ... ÚVOD NOVEJ SEZÓNY "A" MUŽSTVA ZA NAMI !!!

Futsalová prestávka ubehla rýchlo, nová sezóna 2011/2012 ožíva... A ožil aj maskot (Dasty Fofík) !!! "A" mužstvo dnes v Bratislave v ŠH Mladosť zahájilo prípravu na novú futsalovú sezónu. Prezident klubu Martin Grendár na uvítanie pripravil prekvapenie v podobe živého maskota. Potom už následovali príhovory v zasadačke, mužstvo bolo oboznámené so všetkými čerstvými a dôležitými informáciami pred novou sezónou. Nuž a potom následoval aj prvý tréning. Všetci hráči sú zdraví a tešia sa na futsalovú sezónu, v ktorej sú ciele vždy rovnaké - dosiahnuť iba tie najvyššie ciele a méty...

20.júl 2011 ... PRESTUPOVÁ BOMBA ! PETER KOZÁR V ORANJES !!!

V uplynulých dňoch prišlo k ústretovej trojdohode klubov RCS Košice, Slov-matic FOFO Bratislava a samotného hráča Petra Kozára a tak tento famózny hráč, reprezentačná deviatka bude od novej sezóny hájiť farby majstrovského oranjes v oranžovom drese. Je všeobecne známe, že o Petra je už zopár rokov záujem zo strany niekoľkých stredoeurópskych veľkoklubov, samozrejme i nás. Vítame Ťa Koza v našom klube a tešíme sa na spoločný futsalový (i nefutsalový) život...
Čo na to prezident klubu Martin Grendár ? "Som veľmi rád, že hráč takéhoto formátu prichádza práve do nášho klubu. Touto cestou ďakujem majiteľom mužstva z Košíc za to, že Peťa uvoľnili pre potreby nášho klubu. Jeho účinkovanie v oranjes bude iste prínosom aj pre reprezentáciu Slovenska, značne stúpne aj sila extraligového tímu pred blížiacou sa novou sezónou 2011/2012 a zápasmi v UEFA Futsal Cupe, ktoré v septembri odohráme na gruzínskej pôde v Tbilisi."

12.júl 2011 ... PLÁN PRÍPRAVNYCH ZÁPASOV ORANJES PRED NOVOU SEZÓNOU 2011/2012

Oranjes štartujú ostrú prípravu pred novou sezónou 25.júla 2011, kedy podvečer absolvujú aj prvú tréningovú jednotku. Ako vidíme, prípravné zápasy budú konfrontáciou akoby stredoeurópskej Ligy majstrov, stretneme sa totižto s rakúskym, maďarským, poľským majstrom! A možno na turnaji v Hlohovci narazíme aj na majstra Českej republiky posledných sezón - Era-Pack Chrudim.

Dátum :  Sezóna 2011/2012:    Súper :    Miesto :
 31.07.2011 18:30 hod  príprava   Stella Rossa Wien (RAK)  ŠH Mladosť, Bratislava
 05.08.2011 19:00 hod  príprava  ETO Györ Futsal (HUN)  ŠH Györ, Maďarsko
 10.08.2011 18:08 hod  príprava  DOXX Žilina  ŠH Púchov
 12.08.2011 18:30 hod  príprava  Akademia Pniewy (POL)  SH Český Těšín, ČR
 17.08.2011 19:00 hod  príprava   Canaria Malacky  ŠH Mladosť, Bratislava
 20.08.2011 18:08 hod  turnaj    súpera doplníme po vyžrebovaní  ŠH Hlohovec
 20.08.2011 18:08 hod  turnaj    súpera doplníme po vyžrebovaní  ŠH Hlohovec
 21.08.2011 18:08 hod  turnaj    súpera doplníme po vyžrebovaní  ŠH Hlohovec
 21.08.2011 18:08 hod  turnaj    súpera doplníme po vyžrebovaní  ŠH Hlohovec
 26.08.2011 19:30 hod  príprava  FC Tango Brno (CZE)  SH Brno, ČR

7.júl 2011 ... HISTORICKÉ ŠTATISTIKY ORANJES OD DNES PRIEBEŽNE NA STRÁNKE

Každoročne po sezóne naše štatistické oddelenie odvádza ťažkú, ale precíznu prácu a aktualizuje historické štatistiky klubu. Tak je tomu aj dnes, od dneška priebežne môžete nájsť na našom futsalovom webe ich prehľad. Z pozoruhodných údajov vyberáme:

* V najsledovanejšej historickej tabuľke strelcov dvojica Haľko - Mikletič rázne postupuje a už je na 3. - 4. mieste a budúci rok zrejme ohrozí druhé miesto top legendy Kincsesa
* Lučenič obavy mať nemusí, toho pravdepodobne nedobehne už nikto
* Poradie v prvej desiatke sa "omladzuje", pribudol Mikita a blíži sa aj Várady s Rejžekom
* V budúcej sezóne očakávame nových stovkárov, niekoho zo štvorice Brunovský, Grendár ml., Rafaj a Cerovský
* V počte nastúpení v zápasoch sa veľa nemení (v tabuľke kraľujú štyridsiatnici), Mikletič ale zaútočí na druhé miesto
* Pri brankároch máme nového lídra, gólman Peter Brndiar prekročil požadovanú hranicu 50-ich zápasov, v nich má famózny priemer gólu na zápas 1,72 !
* Obdivuhodný je aj priemer Gašparoviča, ktorý chytá iba extraligu a poháre, plus Ligu majstrov za "A" mužstvo, drží sa na skvelej bilancii dva góly na zápas
* V štatistikách Á-čka prevzali vedenie od klubových legiend nastupujúce hrajúce legendy Peter Haľko (344 gólov) a Ladislav Mikita (278 zápasov)
* V prvej desiatke histórie Á-čka je už päť súčastných hráčov
* V štatistikách B-éčka stále kraľuje Kincses a tak to zostane aj budúcu sezónu, Mikletič sa blíži, ale na čelo sa dostane až v roku 2013
* Rovnako v C-éčku je dvojica Lučenič - Mikletič na dlho, predlho nedostižná a u OLD Boys s prehľadom rovnako kraľuje Lučenič, Gajdoš je už druhý
* V Admirále len tak ľahko dvojica Drenčko - Kincses pred seba tiež dlhé roky nikoho nepustí
* V tabuľke najstarších strelcov opäť vedie Kováč (54 ročný), pred Cerovským a M.Grendárom
* Najmladšími strelcami zostávajú Lopoš a Grendár junior (16 roční), najstarší hráč, ktorý kedy nastúpil je Kazimír (57 rokov!), najmladší Mikletič a Grendár junior (15 roční)

Jednoducho, klubové historické štatistiky sú vzácna relikvia športového futsalového života klubu - oranjes Slov-maticu FOFO BA. - 28-ročná história klubu

6.júl 2011 ... DO TBILISI PROTI MINSKU A PRAVDEPODOBNE KAUNASU Z LITVY

Slovenský futsalový šampión Slov-matic FOFO Bratislava v hlavnom kole prestížneho UEFA Futsal Cup-u 2011/2012 pocestuje do Gruzínska. Rozhodol o tom stredajší žreb vo švajčiarskom Nyon v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA). Zverenci tréner Jána Janíka si v Tbilisi zmerajú sily s domácim kolektívom, bieloruským Minskom a víťazom kvalifikačnej B-skupiny. Tá sa hrá v Ženeve, kde domáci Futsal Club hostí FK Nautara Kaunas (Litva), EID Futsal Dublin (Írsko), The New Saints FC z Walesu, ktorý štartuje v súťaži po prvýkrát. Favoritom na postup je isto šampión z Litvy, ktorý má so súťažou skúsenosti už v UEFA Futsal Cupe odohral štyri sezóny, v ktorých odohral 17 zápasov (6 víťazných). V sezónach 2008/09 a 2009/10 dokonca nakukol do Main round. Oranjes odohrá zápasy na gruzínskej pôde od 24. septembra do 2.októbra 2011.

ČO NA TO PREZIDENT ?

"Pred žrebovaním sme mali "želanie" hlavne neísť do Slovinska, to sa nám splnilo. Z tretieho koša sme príliš nechceli Split a zo štvrtého Eindhoven a Gyor. Ako sa hovorí, je to hrateľná skupina. Favorit je jasný, domáce Tbilisi. Ja som so žrebom spokojný. Inak tím vie, že už pol roka hovorím, že pôjdeme do Tbilisi. Väčšinou totižto triafame najviac vzdialené destinácie."

PREHĽAD FUTSALOVÝCH MAJSTROV EURÓPY V SEZÓNE 2010/2011

PREHĽAD FUTSALOVÝCH MAJSTROV V SEZÓNE 2010/2011
  ALBÁNSKO   Flamurtari Valona   ANDORA   FC Encamp
  ANGLICKO   Helvecia Futsal Club   ARMÉNSKO   Erebuni Jerevan
  AZERBAJDŽAN   Araz Naxcivan   BELGICKO   A&M Chatelineau
  BIELORUSKO   Mapid Minsk   BOSNA A HERCEGOVINA   KMF Leotar Trebinje
  BULHARSKO   MFC Varna   ČESKÁ REPUBLIKA   Era-Pack Chrudim
  ČIERNA HORA   Bajo Pivljanin Pluzine   CYPRUS   Omonoia Nicosia
  DÁNSKO   Futsal BGA Albertslund   ESTÓNSKO   FC Anzhi Tallin
  FÍNSKO   Ilves FS Tampere   FRANCÚZSKO   Paris Sporting Club
  GRÉCKO   Athina 90   GRUZÍNSKO   Iberia Star Tbilisi
  HOLANDSKO   CFE-VDL Groep Eindhoven   CHORVÁTSKO   Split Brodospilt Inzenjering
  ÍRSKO   EID Futsal Dublin   ISLAND   Fjölnir Reykjavik
  IZRAEL   A.S.A. Ben-Gurion   KAZACHSTAN   Kairat Alma-Ata
  LITVA   Nautara Kaunas   LOTYŠSKO   Nikars Riga
  MACEDÓNSKO   Zelezarec Skopje   MAĎARSKO   Rába ETO Gyor
  MALTA   Excess RP Bidnija   MOLDAVSKO   Tornado Kišiňov
  NEMECKO   SD Croatia Berlin   NÓRSKO   Vegakameratene
  POĽSKO   Akademia Pniewy   PORTUGALSKO   Sporting CP
  RAKÚSKO   Stella Rossa Wien   RUMUNSKO   City'US Tirgu Mures
  RUSKO   Dynamo Moskva   SAN MARÍNO   Murata Futsal Club
  SLOVENSKO   Slov-matic FOFO Bratislava   SLOVINSKO   FC Litija
  SRBSKO   Ekonomac Kragujevac   ŠKÓTSKO   Perth Saltires
  ŠPANIELSKO   FC Barcelona   ŠVAJČIARSKO   Geneva Futsal Club
  ŠVÉDSKO   Falcao FC Stockholm   TALIANSKO   Marca Futsal
  TURECKO   Istanbul Unv. Sport Club   UKRAJINA   Uragan Ivano-Frankovsk
  SEVERNÉ ÍRSKO   od sezóny 2011/2012   WALES   The New Saints FC

2.júl 2011 ... DRENČKO MÁ 50 !!!

Dnes oslavuje krásnu päťdesiatku ďalšia top legenda klubu Ján Drenčko. Jeho bilancia pri oranjes je "bájna". Odohral 318 zápasov, strelil 312 gólov !!! Čo zápas - to gól... Klobúk dole, pán strelec. A všetko najlepšie k okrúhlej 50-tke !!!

1.júl 2011 ... POLUCH UKONČIL PôSOBENIE V "A" MUŽSTVE

Dnes oficiálne ukončil pôsobenie v "A" mužstve Vladimír Poluch. Dlhých 11 rokov bol neodmysliteľnou súčasťou Á-čka, jeho výkony v bránke boli skvelé! Vďaka Vlado za tú "desatťročnicu" v klube. Ako jediný z "A" mužstva má všetky doterajšie tituly i poháre. Pravda Vlado to "nezabalil" úplne, občas veru príde privádzať do zúfalstva protihráčov v Lige 40.

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..