NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - JÚL 2010

NOVINKY júl 2010 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC JÚL 2010

27.júl 2010 ... VČERA VYDARENÝ PRVÝ ZRAZ "A" MUŽSTVA PO PRÁZDNINÁCH

Včera už dávno pred stanoveným časom zrazu prichádzali či hráči, či činovníci klubu. Účasť bola veľmi dobrá, chýbal iba Zdeněk Sláma, ktorý sa k mužstvu pripojil až dnes a absolvoval už s oranjes doobedňajší tréning, Nagy, ktorý má individuálny tréningový plán. Z realizačného tímu má ešte do piatka voľno hlavný tréner Ján Janík, nakoľko prípravu logicky "odpaľuje" kondičný tréner Matej Vlašič. Prezident veru všetkých prekvapil, keď Fofákov privítal značne netradične - trúbením na oranžovú vuvuzelu.... Nasledoval jeho tradičný príhovor, potom pár viet členov realizačného tímu a následne sa už hráči s chuťou pustili do novej futsalovej sezóny...

26.júl 2010 ... "A" MUŽSTVO DNES ŠTARTUJE PRÍPRAVU NA NOVÚ SEZÓNU

Futsalové prázdniny a dovolenky končia i v našom klube oranjes. Dnes Á-čko začína prípravu na novú sezónu. Prezident klubu Martin Grendár stanovil zraz v ŠH Mladosť na 18:28 h.

23.júl 2010 ... BRANKÁRSKA LEGENDA OSLAVUJE OKRÚHLU ŠTYRIDSIATKU

Vlado Poluch Dnes sa dožíva okrúhleho jubilea naša brankárska legenda Vladimír Poluch. Už zodesať rokov chytá v drese oranjes, pre klub doposiaľ odviedol maximum.

Ku gratulácii sa pripájajú hráči a celý realizačný tím. Želáme Ti veľa šťastia, zdravia a aj naďalej veľa úspešných odchytaných zápasov v drese Fofákov.
- Narodeniny hráčov a funkcionárov oranjes

22.júl 2010 ... TOMÁŠ BAGIN V ORANJES SO SEDMIČKOU NA DRESE

Slov-matic FOFO BA Tomáš Bagin Včera prišlo k ďalšej zaujímavej prestupovej udalosti v slovenskom futsalovom "rybníku"... Trojdohoda, kluby - Slov-matic FOFO Bratislava, Across Pinerola Bratislava a samotný hráč Tomáš Bagin je na svete a tak Tomáš bude následujúcu futsalovú sezónu 2010/2011 obliekať oranžový dres Fofákov... Vitaj v klube a želáme Ti úspešnú sezónu nielen v drese oranjes, ale i reprezentačnom drese. Týmto doplnením nádejného a talentovaného futsalistu sa káder oranjes po odchode Mariána Berkyho na trénerskú pozíciu do Tanga Brno definitívne uzatvoril, v počte traja brankári a trinásť hráčov. Dvaja nováčikovia už prebrali z rúk prezidenta klubu Martina Grendára aj futsalovú výstroj, Dušan Rafaj bude hrávať s číslom 3, Tomáš Bagin bude nosiť 7-čku.

6.júl 2010 ... ORANJES ČAKÁ SPORTING LISABON, KOBARID A ŤAŽKÝ KVALIFIKANT

www.slov-matic-fofo.sk Súpermi úradujúceho slovenského majstra Slov-maticu FOFO Bratislava v hlavnej fáze jubilejného 10. ročníka UEFA Futsal Cupu budú Sporting Lisabon z Portugalska, slovinský šampión FC Kobarid a víťaz E-skupiny predkola. V nej sa stretnú domáci KMF Zelezarec Skopje z Macedónska, MKF Danilovgrad z Čiernej Hory, Istanbul z Turecka a KFUM Futsal Oslo z Nórska. Slov-matic, ktorý v termíne 25. septembra - 3. októbra v ŠH na bratislavských Pasienkoch premiérovo usporiada miniturnaj 1. skupiny, figuroval pred žrebom Main Round vďaka vysokému koeficientu v druhom výkonnostnom koši. Z prvého zverencom trénera Jána Janíka prisúdil utorkový žreb vo švajčiarskom Nyone favorizovaného portugalského majstra Sporting Lisabon, ktorému sa "oranjes" chceli vyhnúť. Do elitnej fázy (Elite Round) postupujú z každej zo šiestich 4-členných skupín Main Round dva najlepšie tímy. Slov-matic sa na medzinárodnom fóre predstaví po ročnej odmlke. Vlani Slovensko v UEFA Futsal Cupe reprezentoval RCS Košice, ktorý stroskotal už v predkole. Už tradične štyri renkingovo najvyššie umiestnené mužstvá (obhajca trofeje Benfica Lisabon, MFK Viz-Sinara Jekaterinburg, ElPozo Murcia, AFC Kairat Alma-Ata) sú nasadené priamo do elitnej fázy (Elite round), ktorá sa bude hrať v termíne 12.-20. novembra.
"Sporting Lisabon je favoritom tohto turnaja, žrebovali ho z prvého koša a táto pozícia mu právom patrí. Slovinský majster je pre nás veľká neznáma, o jeho mužstve prakticky nič neviem. Slovinci však majú veľmi silnú reprezentáciu, takže usudzujem, že na klubovej úrovni budú ich hráči veľmi dobre pripravení. Bude to vyrovnaná skupina, pravdepodobne sa pobijeme o druhé postupové miesto s Kobaridom. Z hľadiska spopularizovania futsalu na Slovensku je pre nás dobré, že do Bratislavy príde klub formátu Sportingu," povedal tréner oranjes Ján Janík.

ŽREB UEFA FUTSAL CUPU 2010/2011
MAIN ROUND - SKUPINA 1
  PREDKOLO - SKUPINA E
  PORTUGALSKO   Sporting Lisabon     ČIERNA HORA   KMF Danilovgrad
  SLOVENSKO   Slov-matic FOFO Bratislava     MACEDÓNSKO   KMF Železarac Skopje
  SLOVINSKO   Oplast Kobarid     TURECKO   Istanbul Universitesi SK
      víťaz skupiny E     NÓRSKO   KFUM Futsal Oslo

5.júl 2010 ... UEFA FUTSAL CUP - ORANJES V DRUHOM KOŠI

www.slov-matic-fofo.sk Slovenský majster Slov-matic FOFO Bratislava spozná v utorok mená súperov v hlavnej fáze UEFA Futsal Cup-u. Žrebovanie jubilejného 10. ročníka európskej pohárovej súťaže číslo jeden sa začína o 14:00 h na tradičnom mieste vo švajčiarskom Nyone, sídle Európskej futbalovej únie (UEFA). Slov-matic vďaka vysokému koeficientu nasadili priamo do hlavnej fázy (Main round), kde figuruje v druhom výkonnostnom koši. Jeho výhodou je, že bude organizátorom jednej zo skupín tejto fázy súťaže a za chrbtom bude mať v športovej hale na bratislavských Pasienkoch podporu slovenských fanúšikov. "Sme plní očakávania, ako žreb dopadne. Môžeme mať šťastie, ale na druhej strane môžeme dostať aj vyrovnanú skupinu. Chceli by sme však postúpiť do ďalšej fázy, lebo hráme doma a to je pre nás veľká motivácia," povedal tréner Slov-maticu Ján Janík. O eventuálnych súperoch má kouč "oranžových" jasno: "Z prvého koša určite dostaneme silného súpera. Ak by som si z nich mal vybrať najprijateľnejšieho, tak potom Araz Naxcivan, najtvrdším orieškom by bol zrejme Sporting Lisabon. V druhom koši sme my, z tretieho sa mi ako relatívne najľahší javí poľský majster," povedal Janík, ktorého tím sa na medzinárodnom fóre predstaví po ročnej odmlke. Vlani Slovensko v UEFA Futsal Cup-e reprezentoval RCS Košice, ktorý stroskotal už v predkole.
Už tradične štyri renkingovo najvyššie umiestnené mužstvá (obhajca Benfica Lisabon, MFK Viz-Sinara Jekaterinburg, ElPozo Murcia, AFC Kairat Alma-Ata) sú nasadené priamo do elitnej fázy (Elite round), ktorá sa bude hrať v termíne 12.-20. novembra. Ešte v skoršej, hlavnej fáze UEFA Futsal Cup-u (Main round), ktorá je na programe 25. septembra - 3. októbra, sa predstaví 24 tímov vrátane slovenského šampióna. Žreb ich rozdelí do šiestich 4-členných skupín, z ktorých dvaja najlepší postúpia do Elite round. Súťaž sa však začína už v auguste (14.-22.) zápasmi v siedmich skupinách predkola, z ktorých víťazi sa kvalifikujú do Main round.

..:: BALTICFLORA OPEN CUP 2010 - TEPLICE - ČESKÁ REPUBLIKA ::..

Balticflora Open Cup 2010 Dňa 3.7.2010 sa v priestoroch spoločnosti Balticflora Company s.r.o. v Tepliciach, konalo rozlosovanie turnaja Balticflora Open Cup 2010, ktorý sa uskutoční v dňoch 12. - 15.augusta 2010 v Športovej hale v Tepliciach, Na Stínadlech. Losovania sa zúčastnili prezident klubu Balticflora Teplice Michal Žák, športový riaditeľ R.Turišin, zástupcovia sponzorov tohoto turnaja a zástupca spoločnosti JOMA - generálneho dodávateľa lôpt pre tento turnaj, ktorý rozlosoval zápasy v skupinách. Oranjes v úvodnom zápase nastúpia proti silnému a dobre známemu MFK Tjumeň, v druhom stretnutí narazia na domácu Balticfloru, skupinovú fázu zakončia zápasom proti Tulpar Karagande z Kazachstanu.

BALTICFLORA OPEN CUP 2010 - Teplice - Česká republika :
(12. - 15.augusta 2010 v ŠH v Tepliciach, ČR)

Skupina A :
MFK Tjumeň (Rusko)
MFK Tulpar Karaganda (Kazachstan)
Balticflora Teplice (Česká rep.)
Slov-matic FOFO Bratislava

Skupina B :
TVD Ľvov (Ukrajina)
Sibirak Novosibirsk (Rusko)
Benago Zruč nad Sázavou (Česká rep.)
MFK Tobol Tobolsk (Rusko)

BALTICFLORA OPEN CUP 2010 - Teplice - Česká republika - ROZPIS ZÁPASOV:
(štvrtok 12.8.2010)
12.aug 2010 o 14:00 h     Sibirak Novosibirsk (RUS) vs TVD Ľvov (UKR)
12.aug 2010 o 16:00 h     MFK Tobol Tobolsk (RUS) vs Benago Zruč n/S (CZE)
12.aug 2010 o 18:00 h     MFK Tjumeň (RUS) vs Slov-matic FOFO Bratislava
12.aug 2010 o 20:00 h     Balticflora Teplice (CZE) vs MFK Tulpar Karaganda (KAZ)
(piatok 13.8.2009)
13.aug 2010 o 13:00 h     TVD Ľvov (UKR) vs MFK Tobol Tobolsk (RUS)
13.aug 2010 o 15:00 h     Balticflora Teplice (CZE) vs Slov-matic FOFO Bratislava
13.aug 2010 o 17:00 h     Benago Zruč n/S (CZE) vs Sibirak Novosibirsk (RUS)
13.aug 2010 o 19:00 h     MFK Tjumeň (RUS) vs MFK Tulpar Karaganda (KAZ)
(sobota 14.8.2009)
14.aug 2010 o 13:00 h     TVD Ľvov (UKR) vs Benago Zruč n/S (CZE)
14.aug 2010 o 15:00 h     Slov-matic FOFO Bratislava vs MFK Tulpar Karaganda (KAZ)
14.aug 2010 o 17:00 h     Balticflora Teplice (CZE) vs MFK Tjumeň (RUS)
14.aug 2010 o 19:00 h     Sibirak Novosibirsk (RUS) vs MFK Tobol Tobolsk (RUS)
(nedeľa 15.8.2009)
15.aug 2010 o 11:00 h     zápas o 7.miesto
15.aug 2010 o 13:00 h     zápas o 5.miesto
15.aug 2010 o 15:00 h     zápas o 3.miesto
15.aug 2010 o 17:00 h     FINÁLE

PREHĽAD FUTSALOVÝCH MAJSTROV V SEZÓNE 2009/2010

PREHĽAD FUTSALOVÝCH MAJSTROV V SEZÓNE 2009/2010
  ALBÁNSKO   FK Tirana   ANDORA   FC Encamp
  ANGLICKO   Helvecia Futsal Club   ARMÉNSKO   Qakhsi Hrazdan
  AZERBAJDŽAN   Araz Naxcivan   BELGICKO   Action 21 Charleroi
  BIELORUSKO   Mapid Minsk   BOSNA A HERCEGOVINA   MNK Orlic Sarajevo
  BULHARSKO   Levski Sofia   ČESKÁ REPUBLIKA   FK Era-Pack Chrudim
  ČIERNA HORA   CD Shop Mozart Danilovgrad   CYPRUS   AGBU Ararat Nicosia
  DÁNSKO   Futsal BGA   ESTÓNSKO   FC Anzhi
  FÍNSKO   Ilves FS Tampere   FRANCÚZSKO   Kremlin-Bicetre United
  GRÉCKO   Athina 90   GRUZÍNSKO   Iberia Star Tbilisi
  HOLANDSKO   CFE/VDL Groep   ÍRSKO   Sporting Fingal
  ISLAND   Keflavik   IZRAEL   Asa Tel Aviv
  KAZACHSTAN   Kairat Alma-Ata   LITVA   Nautara Kaunas
  LOTYŠSKO   Nikars Riga   MACEDÓNSKO   Zelezarec Skopje
  MAĎARSKO   Duna Takarék ETO FC   MALTA   ZC Excess Futsal
  MOLDAVSKO   Tornado Kišiňov   NEMECKO   SD Croatia Berlin
  NÓRSKO   KFUM Oslo   POĽSKO   Akademia Poznaň
  PORTUGALSKO   Sporting L.   RAKÚSKO   Stella Rossa Wien
  RUMUNSKO   City'US Tirgu Mures   RUSKO   VIZ Sinara Jekaterinburg
  SAN MARÍNO   San Giovanni   SLOVENSKO   Slov-matic FOFO Bratislava
  SLOVINSKO   Oplast Kobarid   SRBSKO   Ekonomac Kragujevac
  ŠKÓTSKO   Perth Saltires   ŠPANIELSKO   EL Pozo Murcia
  ŠVAJČIARSKO   MNK Croatia 97   ŠVÉDSKO   Vimmerby IF
  TALIANSKO   Daf Chemi Montesilvano   TURECKO   Istanbul Universitesi
  UKRAJINA   Taim Ľvov   SEVERNÉ ÍRSKO   od sezóny 2011/2012
  CHORVÁTSKO   Nacional Záhreb   WALES   od sezóny 2011/2012

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..