NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - JANUÁR 2010

NOVINKY január 2010 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC JANUÁR 2010

27.január 2010 ... PRÍPRAVNÝ ZÁPAS : FOFO vs CANARIA MALACKY 16:2

Slov-matic FOFO BA Keďže pre reprezentačné povinnosti bol odložený piatkový zápas v Košiciach, v ktorom sme mali nastúpiť v Infinity Aréne proti domácemu RCS a trénerovi s prezidentom záležalo na dodržaní zápasového rytmu, pozvali sme si na prípravný zápas súpera zo Záhoria Canariu Malacky. S rovnakým súperom sme sa stretli v rámci prípravy v septembri, oranjes zvíťazili hladko 14:1. Dnešný zápas mal podobný priebeh, aj keď "záhoráci" šli prekvapujúco v 3.minúte do vedenia, keď Brndiara prekonal Špoták. Do polčasu už ale strieľali góly iba Fofáci, ktorí po zmene strán nastrieľali Canarii ďalšie pekné góly. V závere sa ku slovu dostal aj súper, keď Špoták druhým gólom prikrášlil výsledok. Posledné slovo mal ale Rejžek, ten v predposlednej sekunde stretnutia podčiarkol presvedčivé víťazstvo oranjes 16:2 (7:1). Pre chorobu v tentokrát bielom drese domácich nenastúpil Peter Haľko, hetriky si pripísali strelecky disponovaní Rejžek s Mikitom, Fehérvári, Mikletič a Várady pridali po dva góly. Po peknej strele k tyči si presný zásah pripísal aj brankár Gašparovič.

Prípravný futsalový zápas :
(27.január 2010 o 18:08 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs CANARIA MALACKY       16:2 (7:1)
Góly: Rejžek 3 (4., 34. a 40.), Mikita 3 (9., 15. a 21.), Fehérvári 2 (5. a 19.), Várady 2 (6. a 22.), Mikletič 2 (22. a 39.), Berky (12.), Gašparovič (27.), Čambal (30.), Bartošek (38.) - Špoták 2 (3. a 39.)
ŽK: -, ČK: -, 15 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Bohun
Fofo: Brndiar P. (2.polčas Gašparovič M.) - Čambal M., Várady V., Mikita L. (C), Bartošek G. - Fehérvári A., Rejžek M., Berky M., Brunovský A. - Mikletič D.
Canaria: Preis - Išunin (C), Žužič, Danihel, Michalovič, Lukáček, Nerád, Uhrinec, Špoták
- zápasový prehľad

27.január 2010 ... MARTIN ČAMBAL NA HOSŤOVANIE DO MFsK NITRA

Martin ČAmbal MFsK Nitra V utorok večer prišlo k trojdohode klubov Slov-matic FOFO Bratislava, MFsK Nitra a hráčom Martinom Čambalom. Opora zadných radov oranjes s číslom 6 na chrbte bude najbližšie dva mesiace na hosťovaní v extraligovom mužstve MFsK Nitra. V odvetnej časti patrí lepšiemu klubu z Nitry prvé miesto v tabuľke, keď z piatich zápasov dokázali zverenci Štefana Nagya štyri vyhrať a jeden remizovať (doma s P.K.P. Košice 3:2, s mestským rivalom 11:4 v Olympii, s žilinským Makroteamom 3:2, doma s Dubnicou remíza 3:3, na Slovane 3:1). "Čambi" v drese oranjes nastúpil v aktuálnej sezóne v extralige v piatich zápasoch, v ktorých strelil dva góly (oba do siete ŠFsK Nitry pri debakli 15:1 pred "domácim" publikom). Ďalších šesť štartov zaznamenal bez gólového úspechu v prípravných zápasoch a na turnaji v Tepliciach.

24.január 2010 ... "B" i "C" MUŽSTVO VÍŤAZNE, V DERBY LIGY 40 DOMINOVAL S-M "OLD" TÍM

IMPA Ružinov presiaknutá štyridsiatnikmi zvolila proti B-mužstvu pochopiteľne defenzívu s občasnými výpadmi. Celý zápas sme však boli lepší, aktivnejší a tak skóre narastalo až na polčasových 6:1. V druhom dejstve vynikol brankár súpera a podržal prijateľné skóre. Jednoducho sme chytili streleckú smolu, ešteže za stavu 6:1, respektíve 6:2. Klatt však v závere nádherným angličanom strelil svoj gólik číslo 99 a tento víkend ešte nepovedal posledné slovo. Zápas C-mužstva malo tradičný priebeh. Značná prevaha, ale dobrá defenzíva vystužená kvalitným výkonom brankára, plus naša malátna streľba a gól nikde... Ešteže bol proti Klatt, ktorý v priebehu minúty dvomi gólmi vstúpil do klubu stovkárov oranjes !!! Po obrátke obe mužstvá šance zahadzovali, až konečne po najkrajšej akcii duelu Klatt bombou dovŕšil hetrik a stal sa zaslúžene mužom víkendu (4 góly). V závere zaznamenal zaslúžený čestný úspech i súper a kapitán Mikletič následne uzatvoril dejstvo zápasu na 4:1. Derby v Lige 40 malo kvalitu i napätie od začiatku do konca. Obaja gólmani podali výborné výkony a mali i zotrikrát dobre postavené žrde - gólov tak padlo málo. Po skvelej akcii zo zadnej Lučenič strelil jediný gólik úvodného dejstva a tak vo výhode bolo "OLD" mužstvo. Po zmene strán sa hra prelievala z jednej strany na druhú, až Sepeši od vlastnej bránky zakončil skvelé sólo tvrdo pozemi. ADMIRAL zvýšil ofenzívu a prienik Cséfalvaya bol gólonosný - 2:1. V závere prišla i power-play, ale Kazimír sa prekonať nenechal, naopak roh Kummera si obrana stečovala do bránky. Favorit ťažký zápas zvládol a naopak šance ADMIRALU na Final Four klesli...

14.kolo 2.SL sk. Bratislava 2009/2010 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs ŠK IMPA Ružinov Bratislava        7:2 (6:1)
Góly: Rejžek, Števík, Bartošek, Benci, Belica, Klatt, vlastný
Zostava: Brndiar (2.pol Neumann) - Mikletič (C), Rejžek, Brunovský, Bartošek - Klatt, Jankovič, Benci, Števík - Belica

15.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2009/2010 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Noavista        4:1 (2:0)
Góly: Klatt 3, Mikletič

10.kolo Ligy 40 2009/2010 : - viac o "OLD" mužstve - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs ADMIRAL "OLD"        3:1 (1:0)
Góly: Lučenič, Sepeši, vlastný - Cséfalvay

22.január 2010 ... 16.KOLO EXTRALIGY : FOFO vs P.K.P. KOŠICE 6:0

Slov-matic FOFO BA P.K.P. Košice Tréner Ján Janík mal pred zápasom 16.kola futsalovej Kyma extraligy proti P.K.P. Košice nemalé vrásky na čele, v zostave oranjes totižto absentovalo veľké množstvo hráčov. Dvojica reprezentantov Českej republiky totižto hájila futsalové záujmy na ME v Maďarsku, Marián Berky bol na horách z pracovných povinností, najlepší strelec extraligy Peter Haľko chýbal pre horúčky, Vojta Váradyho zo stretnutia vyradilo zranené koleno, Vlado Poluch absentoval pre zranenie ešte zo zápasu proti ČR z Heřmanovho Městca. Na zápase sa neobjavil ani press manager Vladsson, ktorý odcestoval do Ríma - ten ale na palubovke veru nechýbal... Do zostavy bol tak povolaný Igor Nagy, ktorý so svojou povestnou 15-tkou na chrbte výkonom potvrdil extraligové parametre, ktoré odviedol už v prípravnom zápase v Českej republike. Súper posilnený dobrými výsledkami z predošlých kôl odohral dobrý zápas, všetky šance mu ale pochytalo brankárske duo oranjes Mário Gašparovič - Peter Brndiar. Haľka exportne strelecky nahradil kapitán Laco Mikita, dnes zaznamenal hetrik. Do zostavy sa prepracoval aj Daniel Mikletič, dnes strelil pekné dva góly a odohral jeden z najlepších zápasov v sezóne. V 10.minúte po góle Mikitu, ktorý aj otváral zápasový účet (druhý gól strelil efektne Bartošek) bol stav 3:0 a prakticky rozhodnuté o víťazovi stretnutia. V druhom dejstve kapitán zavŕšil hetrik a štyri a pol minútky pred záverečným hvizdom rozhodcovskej dvojice Nagy - Kračmer korunoval dobrý výkon gólom Mikletič. Mužstvo oranjes odohrá v stredu 27.januára v ŠH Mladosť prípravný zápas s tímom Canaria Malacky, ktoré sme v rámci prípravy na novú sezónu v septembri zdolali hladko 14:1 (6:0). Zápas má výkop o 18:08 h. Plánovaný utorňajší výjazd do Budapešti spojený s prípravným zápasom proti Balticflore Teplice a návštevou štvrťfinálového zápasu ME bol zo strany Baltiflory zrušený, prezident klubu M.Grendár okamžite zareagoval a pozval mužstvo zo Záhoria, ktoré so zápasom proti lídrovi extraligy súhlasilo... Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Celý týždeň v kabíne pripomínal decembrový pred zápasom so Slovanom. Rozháraná situácia. Reprezentanti Česka v Budapešti na ME, Berky na horách, Haľko chorý a Várady s Polúchom zranení. Šesť hráčov mimo hry, ale zbytok "mančaftu" zahral famózne. Comeback po 8 mesiacoch skvele absolvoval Igor Nagy a Haľka dvomi gólmi zastúpil Mikletič. Prvý jeho gól je určite gólom roka. A na konci zápasu nastúpil do brány Brndiar a veru vychytal niekoľko gólov. Ostatní zo základu sa pridali a tak to bol opäť pre nás jeden vydarený zápas. PKP na začiatku zápasu neprekonali Gašparoviča a zodpovednosť na seba zobral kapitán Mikita, ktorý zahájil útok na "kanára" a svoj hetrik. Za 10 minút bolo 3:0 a to sme načakali ani my, ale určite ani súper. Ten ukázal svoje kvality v druhom polčase, ale na našich hráčov súper nevyzrel. Naša silne kombinovaná zostava podala dobrý výkon a zaslúžene sme vyhrali..."

16.kolo futsalovej Kyma extraligy 2009/2010 :
(22.január 2010 o 18:20 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK P.K.P. KOŠICE       6:0 (4:0)
Góly: Mikita 3 (7., 10. a 26.), Mikletič 2 (15. a 36.), Bartošek (8.)
ŽK: Mikita (26.), Bartošek (36.) - Sasák (17.), Majoroš (32.), 150 divákov, Rozhodcovia: Nagy a Kračmer
Fofo: Gašparovič M. (od 30.min Brndiar P.) - Čambal M., Mikita L. (C), Nagy I., Mikletič D. - Brunovský A., Rejžek M., Fehérvári A., Bartošek G.
P.K.P.: Timko - Rick, Majoroš (C), Vendrák, Papčun - Sasák, Ivančo, Čuj, Dlugoš

18.január 2010 ... DO KRAJINY TISÍCICH JAZIER SEDEM FOFÁKOV

Fínsko Slovensko Tréner slovenskej futsalovej reprezentácie Richard Bačo zverejnil v pondelok nomináciu hráčov na dva prípravné zápasy proti Fínsku. Prvý sa uskutoční v pondelok 1. februára o 18.00 SEČ v meste Vantaa ležiacom neďaleko Helsínk, odveta je na programe na druhý deň (2. februára) o 17.30 h v Tampere. V kádri figurujú dvaja brankári a desať hráčov do poľa, až 7-členné zastúpenie má úradujúci vicemajster Slov-matic FOFO Bratislava. V širšej nominácii pôvodne figuroval aj kanonier "oranjes" Vojtech Várady, ktorý však pre dlhodobé zranenie do "krajiny tisícich jazier" nepocestuje. Várady si tak nepripíše na svoje konto jubilejný 50. štart v najcennejšom drese.

Nominácia reprezentácie Slovenska na dvojzápas vo Fínsku : - viac o reprezentácii SR
brankári: Mário Gašparovič (Slov-matic FOFO BA), Erik Klema (RCS Košice)
hráči: Anton Brunovský, Peter Haľko, Ladislav Mikita, Attila Fehervári, Gabriel Bartošek, Martin Rejžek (Slov-matic FOFO BA), Peter Kozár, António Hernandéz (RCS Košice), Ján Švikruha, Marek Bubenko (ŠK Program Dubnica)
Náhradníci: Dalibor Repa (ŠK MIMA Divus Trnava), Martin Madro, Marek Kozík (ŠK Program Dubnica), Dušan Rafaj, Marek Bahna (Across Pinerola BA)

Realizačný tím: Richard Bačo (tréner), Peter Brunacký (asistent tréner), Daniel Klačko (Fyzioterapeut a masér), Roman Križan (lekár), Vladimír Ambrozek (vedúci mužstva)

17.január 2010 ... "B" MUŽSTVO ZAVŔŠILO FAMÓZNY VÍKEND VÍŤAZSTVOM NAD WILD BOYS

B-mužstvo sa dnes proti Wild Boys pomaly rozbiehalo, súper vyrukoval so skvelou defenzívou podporenou dobrým výkonom brankára. Po kombinácii sa dokonca dostal do vedenia, posledná päťminútovka ale priniesla góly Rejžeka a Fehérváriho. Po prestávke prišli ďalšie skvelé akcie prevažne na jeden dotyk a prišli i góly. Po skrumáži zvýšil na 3:1 Rejžek, po rohu sa krásne zprvej trafil do prázdnej bránky opäť Fehérvári hrajúci s chuťou. Po vyšachovaní obrany priťukol Rejžek Váradymu - 5:1. Šiesty gól pridal nechytateľnou strelou Brunovský. Belica síce nepremenil desaťmetrový kop po šiestom faule súpera, v poslednej minúte ale presvedčivé víťazstvo podčiarkol ďalekonosnou strelou k žrdi Várady. Mužom víkendu sa stal ostrostrelec Peter Haľko. Ten v priebehu štyroch mesiacov nastrieľal v dvoch zápasoch reprezentácii Českej republiky šesť gólov...

13.kolo 2.SL sk. Bratislava 2009/2010 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Wild Boys´02 Bratislava        7:2 (2:1)
Góly: Rejžek 2 (15. a 22.), Fehérvári 2 (17. a 29.), Várady 2 (34. a 40.), Brunovský (36.)
Zostava: Brndiar - Várady, Brunovský, Fehérvári, Rejžek - Belica, Klatt, Benci, Mikletič (C)

16.január 2010 ... PRÍPRAVNÝ MODELOVANÝ ZÁPAS : ČESKÁ REP. vs FOFO 5:5

Česká republika Slov-matic FOFO BA Pred odchodom na ME si nás do Heřmanovho Městca pozvala k prípravnému modelovanému futsalovému zápasu reprezentácia Českej republiky. V tábore oranjes absentovali kapitán Ladislav Mikita a Marián Berky, pre zdravotné problémy do Pardubicka nevycestoval ani tréner Ján Janík. Dvojica Zdeňek Sláma a David Frič nastúpili samozrejme vo výbere Českej republiky. Zo zálohy tak bol povolaný Igor Nagy, svojim výkonom dnes iba potvrdil, že má top extraligovú kvalitu a tak v prípade zranení sa môže kedykoľvek vrátiť do základnej zostavy oranjes. Kapitánsku pásku si "obliekol" Martin Čambal, ktorý rovnako odohral skvelý zápas a svojimi nahrávkami vypracoval dva pekné góly. Samotný zápas sa hral atypicky, prvé dejstvo sa hralo 15 minút, druhý polčas 30 minút, v ňom si zverenci Tomáša Neumanna vyskúšali rôzne herné situácie - 3:4, 4:3 (po zinscenovaných červených kartách), a obojstrannú power-play. Strelecké kvality opäť ukázal Haľko, autor hetriku. Zápas sa hral v svižnom tempe, korektne, ale naplno z oboch strán. Diváci videli množstvo nádherných akcií i pekných gólov. Skóre otvoril po premenenej penalte Haľko, Blažej ale po rohovom signále vyrovnal. Škoda nešťastného zranenia Vlada Polucha ešte pred vyrovnaním Viťa. Strieľaná ďalekonosná prihrávka Čambala s úspešným zakončením Haľka poslala oranjes opäť do vedenia, Polášek ale z pozície dorážajúceho hráča vyrovnal. Tretí krát poslal lídra slovenskej extraligy do vedenia Haľko, prišli ale vydarené akcie "domácich". Polášek identicky vyrovnal, Novotný dorážkou hlavou posadil na koňa bielych a ešte v tej istej minúte vynaliezavou strelou zvýšil na 5:3 kapitán Dlouhý. Záver ale naši hráči zvládli, Brunovský znížil a Rejžek po perfektnej prihrávke Fehérváriho vyrovnal na konečných 5:5 (1:2). Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "V priebehu posledných troch rokov už 8-my (ôsmy !!!) výjazd do "chrudimska" dopadol výborne. Pritom základné predpoklady nepôsobili vôbec pozitívne. Vycestovali sme bez Mikitu, Berkyho a samozrejme bez dua českých reprezentantov. Ešte k tomu ochorel i tréner Janík. Ale zvyšok kádra zápas zvládol skvele, klobúk dolu. Hráči išli nadoraz a ukázali bojovné srdce. Igor Nagy parádny minicomeback. Keď k tomu pridáme skvelý výkon Mária Gašparoviča a priam famózny európsky strelecký futsalový level Haľka, musíme mať z tohoto medzinárodného úspechu dobrý pocit...". Tomáš Neumann (tréner ČR): "Utkání určitě splnilo to, co jsme od něj požadovali. Ukazuje se nám, jak si jednotlivý hráči aktuálně sedí a v jaké jsou pohodě. Slov-Matic k utkání přistoupil přesně tak jak jsme potřebovali a proto jeho vedení i hráčům patří velký dík za tuto pomoc. Hráči jsou pohromadě od středy 13.ledna, v pondělí ráno odjíždíme vlakem do Budapešti, kde příští týden ve čtvrtek a sobotu sehrajeme utkání své skupiny ME s Ázerbájdžánem a Maďarskem."

Prípravný futsalový modelovaný zápas :
(16.január 2010 o 18:00 hod ŠH Heřmanův Městec, Česká republika)
ČESKÁ REPUBLIKA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       5:5 (1:2)
Góly: Polášek 2 (22. a 27.), Blažej (10.), Novotný (30.), Dlouhý (30.) - Haľko 3 (5. z penalty, 12. a 23.), Brunovský (37.), Rejžek (39.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: dvojica z ČR - akumulované fauly : 2:4 - v 1.pol, 3:4 - v 2.pol
Česká rep.: Gerčák L. (2.polčas Meller T.) - Polášek R., Sláma Z., Frič D., Janovský J. - Blažej V., Havel J., Belej M., Novotný J. - Kopecký M., Kroulík R., Rešetár L., Dlouhý M. (C)
Fofo: Poluch V., Gašparovič M. - Čambal M. (C), Várady V., Haľko P., Brunovský A. - Bartošek G., Rejžek M., Fehérvári A., Nagy I. - od 2.polčasu Mikletič D.

16.január 2010 ... VYDARENÁ A SKVELÁ SOBOTA FOFÁKOV, VÍŤAZSTVO V SUPER ŠULÁK CUPE

Náročnú futsalovú Fofácku sobotu skvele odštartovalo "C" mužstvo (s jedinou posilou Edom Balážom), ktoré sa minulý týždeň víťazstvom kvalifikovalo na Super Šulák Cup 2010. Mužstvo potvrdilo skvelú fazónu spred týždňa a s ľahkosťou prešlo turnajom až do finále, kde opäť na penalty získalo ďalší zlatý pohár do vitríny (pokutové kopy premenili Belica, Benci a Grendár junior). Bravó mladíci !!!

14.január 2010 ... C-ÉČKO ZDOLALO NEBEZPEČNÝ KOZMOS

V predohrávke "C" mužstvo nastúpilo proti Kozmosu a ten hrá výbornú sezónu... Oranjes ale mali skvelý úvod, keď po pekných akciách z pravej strany Brunovský a debutant Walter Rischer strelili dva krásne góly a tak v 8.minúte bolo 2:0. Mali sme viac z hry, ale dobrý výkon skúseného brankára Kozmosu ako i štyri žrde v druhom polčase nám už gól dať neumožnili. Súper v závere vycítil šancu, ale i Šalitroš mal svoj deň. Posledné dve minúty za stavu 2:1 sa pri power-play Kozmosu mohlo stať čokoľvek, ale dôležité víťazstvo sme ustrážili.

14.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2009/2010 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Kozmos        2:1 (2:0)
Góly: Brunovský, Rischer W.

13.január 2010 ... V SOBOTU MODELOVANÝ FUTSALOVÝ ZÁPAS ČR vs FOFO

Česká republika Slov-matic FOFO BA Na pozvanie futsalovej reprezentácie Českej republiky odcestuje výprava oranjes v sobotu do Heřmanovho Městca, kde sa stretne o 18:00 h v modelovanom futsalovom zápase proti reprezentácii Česka. Hráči David Frič so Zdeňkom Slámom budú samozrejme k dispozícii trénerovi Tomášovi Neumannovi. Súčasťou zápasu bude aj niekoľkominútová obojstranná power-play, "domáci" tím nastúpi celý v bielom, oranjes v kombinácii oranžová - čierna - čierna. Naši západní susedia absolvujú tento modelovaný zápas ako generálku pred blížiacimi sa Majstrovstvami Európy, ktoré sa tento mesiac rozbehnú v Maďarsku, dejiskami bojov o titul kontinentálneho šampióny boli vybraté mestá Budapešť a Debrecen. Česko sa v Budapeštianskej skupine stretne postupne s Azerbajdžanom (21.jan) a domácim Maďarskom (23.jan).

12.január 2010 ... V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE DO FÍNSKA 8 FOFÁKOV

Fínsko Slovensko Slovenská futsalová reprezentácia odohrá začiatkom februára dva prípravné zápasy v krajine tisícich jazier, kde sa stretne s domácou reprezentáciou Fínska. Prvý zápas odohrá v mestečku Vannta neďaleko Helsínk (1.feb), druhý v malebnom mestečku Tampere (2.feb) vzdialenom od hlavného mesta 180 km. Tréner Richard Bačo so svojím asistentom Petrom Brunáckym zverejnili širšiu nomináciu 23 hráčov na spomínané stretnutia, mužstvo oranjes má v nej osem hráčov. Súper Slovenska odohrá dnes a zajtra dva prípravné zápasy proti reprezentácii Maďarska na ich pôde v Debrecene a Nyíregyháze. Po dlhšom zranení sa vracia do výberu aj Vojtech Várady, ktorý v prípade nastúpenia na oba zápasy vo Fínsku zaznamená 50-ty štart so slovenským dvojkrížom na prsiach. Jeho štart je ale otázny, o všetkom rozhodnú lekári oranjes.

Širšia nominácia reprezentácie Slovenska na dvojzápas vo Fínsku : - viac o reprezentácii SR
brankári: Mário Gašparovič (Slov-matic FOFO BA), Erik Klema (RCS Košice), Dalibor Repa (ŠK MIMA Divus Trnava), Mário Vozár (Balticflora Teplice – Česká rep.)
hráči: Anton Brunovský, Peter Haľko, Vojtech Várady, Ladislav Mikita, Attila Fehervári, Gabriel Bartošek, Martin Rejžek (Slov-matic FOFO BA), Peter Kozár, Atónio Hernandéz (RCS Košice), Ján Švikruha, Martin Madro, Marek Kozík, Marek Bubenko (ŠK Program Dubnica), Dušan Rafaj, Radoslav Ciprýs, Marek Bahna (Across Pinerola BA), Peter Sládeček, Kunka (ŠK MIMA Divus Trnava), Gabriel Rick (P.K.P. Košice)

Prípravný futsal - 1.zápas :
(13.január 2010 o 18:00 hod Debrecen, Maďarsko)
MAĎARSKO vs FÍNSKO       5:5 (3:1)
Góly: Lódi 2 (7. a 40.), Madarász 2 (10. a 35.), Trencsényi (18.) - Autio 2 (22. a 32.), Teittinen 2 (14. a 27.), Modig (36.)
ŽK: nikto, 2000 divákov, Rozhodcovia: Timo Onatsu (FIN), Balász Farkas (HUN)

Prípravný futsal - 2.zápas :
(14.január 2010 o 18:00 hod Nyíregyháza, Maďarsko)
MAĎARSKO vs FÍNSKO       5:0 (2:0)
Góly: Madarász 2 (12. a 18.), Dróth (31.), Trencsényi (32.), Peczár (40.)
ŽK: Gyurcsányi, 1500 divákov, Rozhodcovia: Timo Onatsu (FIN), Balász Farkas (HUN)

10.január 2010 ... ÚSPEŠNÝ ZAČIATOK NOVÉHO FUTSALOVÉHO ROKU 2010

Fofáci zahájili nový rok výborne. Mužstvá odohrali cez víkend deväť zápasov (bilancia 6-3-0 a famózne skóre 66:8). "A" mužstvo si po remíze Dubnice v Nitre riadne upevnilo vedúcu pozíciu v extralige, "C" mužstvo posilnené Slámom a Fričom vyhralo známy Šulák Cup a oldi začali rok osmičkou... Gajdoš podľa očakávania vstúpil do klubu stovkárov, k tejto méte sa priblížili i Luhový s Berkym, ale stovka sa zrejme skôr podarí Klattovi. Mužom víkendu sa v krátkej dobe opäť stal Miloš Belica, ktorý hrá v životnej forme a dal za dvadsaťštyri hodín v klube desať gólov...

B-mužstvo v predohrávke predvianočný rekord o 20 povýšilo o gól na - o 21 ! Odovzdaný súper sa strelecky presadil až za stavu 10:0. ADMIRALU "OLD" skoré futsalové ráno nesadlo. Celý zápas sa hráči vytrápili, súper zabojoval a uhral prekvapujúcu remízu. OLD-mužstvo sa rozbiehalo pomaly, v úvode Gajdoš na dvakrát vstúpil do klubu stovkárov, najskôr ale nedal šestku (žrď). Ale o chvíľu sa na pivote obtočil a k žrdi strelil stý gól ! Gólom do šatne ukľudnil oranjes Luhový, po zmene strán už bolo všetko jasné a skóre narastalo až sa zastavilo na klubovej osmičke...

Predohrávka 15.kola 2.SL sk. Bratislava 2009/2010 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs FC Pohotovosť Hujeri Bratislava "A"        22:1 (8:0)
Góly: Belica 6 (5., 9., 23., 28., 34. a 34.), Grendár ml. 4 (20., 30., 37. a 38.), Sláma 3 (3., 33. a 35.), Mikletič 3 (6., 32. a 40.), Brunovský 2 (6. a 8.), Várady 2 (2. a 12.), Rejžek (33.), Frič (29.)
Zostava: Brndiar - Várady, Brunovský, Mikletič (C), Rejžek - Števík, Sláma, Frič, Belica - Grendár ml.

9.kolo Ligy 40 2009/2010 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Tonic 40       8:0 (2:0)
Góly: Luhový 3, Gajdoš 2, Szöcs, Uhlík, Lorenc

9.kolo Ligy 40 2009/2010 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs NAMANA       3:3 (1:1)
Góly: Szokolay 2, Schweighofer

9.január 2010 ... VÝBER FOFO VYHRAL ŠULÁK CUP

Prvý tohtoročný pohár oranjes je na svete. V ŠH Prokofievova zaknihovali Fofáci víťazstvo na turnaji. Osud chcel, aby sme sa stretli v otváracom i finálovom zápase s rovnakým mužstvom. Úvodný zápas oranjes remizovalo 1:1, potom už namazaný stroj pracoval podľa predpokladov. Finále bolo dramatické, po góle Mareka Rischera sme sa dostali do vedenia, súper ale do polčasu vyrovnal a po zmene strán po zbytočnej chybe odbehol na 1:2. Boli sme lepší, ale škrípala koncovka. Pri power-play sme inkasovali aj tretí gól, v poslednej minúte ale Klatt znížil a pár sekúnd pred konečným hvizdom Walter Rischer vyrovnal. A prišli pokutové kopy... Frič dal, Belica dal, Neumann vyrazil, Jankovič mohol rozhodnúť, no mieril vedľa. Frič opäť premenil a Neumann rozhodujúcu penaltu vyrazil !

ŠULÁK CUP 2010 - skupinová fáza :
VÝBER SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs Krátky proces       1:1 (1:0)
Góly: Rischer Walter
VÝBER SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK Hostinského       7:0 (5:0)
Góly: Rischer Marek 3, Jankovič, Frič, Rischer Walter, Marhefka
VÝBER SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs Nazionale       9:0 (5:0)
Góly: Sláma 2, Jankovič 2, Rischer Walter 2, Belica, Marhefka, Grendár jun.

ŠULÁK CUP 2010 - semifinále :
VÝBER SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK Šport       8:0 (4:0)
Góly: Belica 3, Sláma 2, Rischer Walter, Klatt, Benci

ŠULÁK CUP 2010 - finále :
VÝBER SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs Krátky proces       3:3 (1:1) - 3:2 na penalty
Góly: Rischer Marek, Klatt, Rischer Walter

8.január 2010 ... 14.KOLO EXTRALIGY : FOFO vs NOVÉ ZÁMKY 5:0

Slov-matic FOFO BA Nové Zámky Do nového futsalového roku 2010 vstúpilo A-mužstvo presvedčivým víťazstvom proti kvalitnému súperovi z Nových Zámkov MFK Tupperware. Šéftréner oranjes nemal k dispozícii jediného hráča - Gaba Bartošeka, ktorého skolila počas týždňa choroba, ostatní hráči ale na ihrisku potvrdili dominantné postavenie v tohtosezónej extralige. Gašparovič zaznamenal shut-out, dnes ho neprekonal ani jeden hráč Tupperware. Súper nepôsobil vôbec ustráchane, hral miestami nepríjemnú osobnú obranu, dôrazne dostupoval našich hráčov a hral tvrdo, ale nie zákerne. Skvele celých štyridsať minút odohral brankár Gedai, ktorý aj napriek inkasovaným piatim gólom patril k najlepším v drese hostí. Úvod stretnutia patril hráčom oranjes, už v úvodnej minúte mohli dvakrát skórovať. Novozámockú konzervu otvoril ako prvý Berky, keď dorazil odrazenú loptu za chrbát Gedaia. V predposlednej minúte úvodného dejstva zvýšil na 2:0 v dobrej pohode hrajúci Rejžek, po obrátke potvrdil svoje strelecké kvality hetrikom Peter Haľko, tromi peknými gólmi tak zavŕšil víťazstvo Fofákov 5:0 (2:0). Kolo patrilo aj košičanom, RCS zdolala Slovan 4:2, Pinerola prekvapujúco pustila perie doma, ambiciózny nováčik P.K.P. rovnako zvíťazil v Mladosti 4:2. Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "V zápase sme mali od začiatku podstatne viac z hry, z čoho následne vyplývalo oveľa viac šancí ako súper. Lenže dnes sme si tri štvrtiny zápasu nepotykali s koncovkou... Ešteže súper v úvodnej desaťminútovke svoje dve ojedinelé tutovky nedal (duel mohol nabrať na napätí...). Skvelý priamy kop nestarnúci matador Berky ľahko dokopol a mali sme navrch. Keď v závere polčasu po neuveriteľnej prihrávke Rejžek zasunul na 2:0, bolo to iba logickým odrazom toho, ako sa vyvíjala hra. Po polčase naše strelecké trápenie pokračovalo, až konečne bol proti Haľko a ukázal parádny level. Z ľahkosťou vyčaroval z klobúka famózny hetrik za osem minút. Výsledok 5:0 zodpovedá priebehu hry, vyhrali sme zaslúžene a teší nás, že po troch mesiacoch opäť na nulu."

14.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 :
(8.január 2010 o 18:20 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs MFK TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY       5:0 (2:0)
Góly: Haľko 3 (30., 32. a 38.), Berky (10.), Rejžek (19.)
ŽK: Rejžek (30.) - Dudáš (24.), Gelle (29.), Gedai (33.), 150 divákov, Rozhodcovia: Peško a Janíček
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Rejžek M., Frič D., Sláma Z., Berky M. - od 17.min Fehérvári A., od 37.min Mikletič D.
Tupperware: Gedai - Endrödy, Jakab, Megyesi (C), Suchan, Dudáš, Hajko, Gelle, Piskla, Štofko, Šeben

5.január 2010 ... "A" MUŽSTVO SA STRETLO NA PRVOM TRÉNINGU

Včera zahájili ako prví z Fofákov futsalový rok 2010 Á-čkari... Po príhovoroch prezidenta i trénera sa zaberalo naplno... však už v piatok 8.januára je tu opäť futsalová extraliga !!! Dnes zahajujú futsalový rok i "B" i "C" mužstvá, zajtra Old Boys. A víkend je už veru ostrý. "A" mužstvo sa stretne s Novými Zámkami, C-éčko čaká v sobotu Šulák Cup a v nedeľu trojboj - Slov-matic "OLD", ADMIRAL "OLD" a podvečer predohrávka B-éčka. Takže po koncoročnej prestávke je futsal znovu TU !!!

4.január 2010 ... OSMIČKOVÉ ČÍSLO NÁVŠTEVNOSTI ZDOLANÉ

Radi by sme sa poďakovali návštevníkom našej futsalovej webovej stránky za návštevnosť, ktorá dnes podvečer prekročila ďalšie klubové číslo 188888.

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..