NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - JANUÁR 2008

NOVINKY január 2008 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC JANUÁR 2008

31.január 2008 ... PO REMÍZE V HRNČIAROVCIACH ĎALŠIA STRATA BODOV

ŠK Mima TrnavaSlov-matic FOFO BA Na ďalší zápas sme nastúpili v Aréne v Hrčiarovciach proti domácej Mima Divus Trnave netradične už vo štvrtok a po remíze 3:3 sme stratili úplne zbytočne ďalšie body... Zápas bez Haľka a Nagyho sme vôbec nezačali zle, keď hneď v úvode zbehol Várady a Mikita nepretlačil loptu v dobrej pozície do siete. Ale v 3.minúte už po skvelej akcii náš kapitán mieril do vinkla - 0:1. Mali sme viac z hry i tlak, no v 7.minúte prehodil Repa loptu až do našej šestky, kde prišla naša obrovská chyba a Tobl, aj keď si pomohol rukou, vyrovnal - 1:1. Stále sme boli lepší a v 14.minúte opäť po priamočiarej akcii nedal Mikita zblízka Repovi šancu - 1:2. Do polčasu sme ešte nastrelili žrď, no pár sekúnd po obrátke sme vyrobili kiks číslo dva, a Mima ako cez kopirák trestala - 2:2. Opticky aj herne sme mali navrch, veľa šancí ale dnes zlikvidoval na našu smolu Repa, so šťastím ho prekonal už iba Berky v 32.minúte - 2:3. Naša útočná fáza nebola dobrá, súper dobre bránil, v 39.minúte prišla power-play domácich a Mima ju zahrala skvele. Päťdesiat sekúnd pred koncom po bombe Eda Baláža sa lopta odrazila na hlavu domáceho útočníka, ktorý bez problémov vyrovnal - 3:3. V Aréne v Hrčiarovciach sme nepredviedli dobré vystúpenie, aj keď vysoké horúčky "skosili" viac hráčov, Nagy, Poluch, Haľko, Ciprys nehrali vôbec, Gašparovič bol chorý rovnako štvrtý deň, no na zápas nakoniec nastúpil. Týždeň sa nám jednoducho od pondelka nevydaril podľa predstáv a tak má navrch momentálne Dubnica...

16.kolo futsalovej Joma extraligy 2007/2008 :
ŠK MIMA DIVUS TRNAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:3 (1:1)
Góly: Tobl, Sládeček, Kunka - Mikita 2 (3. a 14.), Berky (32.)
ŽK: Repa (Mima), 100 divákov, Rozhodcovia: Gál a Kopec
- zápasový prehľad

30.január 2008 ... ZAZNAMENALI SME 60000-ÉHO NAVŠTEVNÍKA NA NAŠOM WEBE

Chceli by sme poďakovať našim fanúšikom a futsalovým nadšencom, naša webová stránka totižto prekročila métu 60000 návštev. Ak vám niečo na stránke chýba, privítame vaše podnety a nápady na našom fóre...

29.január 2008 ... "B" MUŽSTVO VYHRALO ĎALŠÍ PRÍPRAVNÝ ZÁPAS

B-mužstvo prespalo s tradičným súperom v príprave prvý polčas, súper to využíval a tak sa skončil remízou... Po príhovore prezidenta sa hráči zobudili, začali hrať to, na čo majú a tak otvorený futsal priniesol divoký konečný výsledok.

Prípravný zápas : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs FT Karlova Ves        17:7 (5:5)
Góly: Tomašek 6, Marhefka 4, Jahič 2, Števík 2, Grendár ml., Mikletič, Mikloš

26.január 2008 ... FUTSALOVÁ SOBOTA PRINIESLA DVE VÍŤAZSTVÁ FOFÁKOV

Naše mužstvá zaznamenali tri víťazstvá, mužom víkendu sa stal Martin Grendár junior, ktorý strelil v pohárovom zápase za polčas svoje prvé štyri góly v Á-čku. B-mužstvo rozhodlo zápas hneď v úvode, keď v prvej minúte strelil vinkel Bahna a v štvrtej pridal druhý po samostatnej akcii cez stred Rafaj. Následne sme ďalej dobývali bránku defenzívneho súpera, až obligátny gólik pridal Števík. Pekný debut v mužstve zažil Tomašek, ktorý strelil hetrik, prvý gól strelil po tiahlej strele zľava. Brezovický vychytil dobrú formu a všetky tri čisté šance súpera zneškodnil. Pred polčasom na 5:0 upravil Klatt z priameho kopu. Hneď po obrátke strelil gól Tomašek, až potom súper znížil na 6:1, no kontroval opäť najlepší strelec v dnešnom zápase. Po Bartošekovom vybojovaní strelil ďalší gól Bahna a posledné slovo v zápase mal Ciprys, keď jeho bomba z 10-ich metrov zapadla do vinkla. Napriek snahe a šanciam "desinka" nepadla. Budúci týždeň má B-éčko voľno. Pozoruhodná konfrontácia sa odohrala poobede v ŠH PKO, keď proti nášmu C-mužstvu nastúpil zrelý štyridsiatnik Habaj proti synovi Marekovi. Súper hral skvelú defenzívu, ťažko sme sa presadzovali, ešteže Marhefka sa skvele presadil a bombou k žrdi upravil na 1:0. Noavista čakala na svoju šancu a tá prišla, keď priamy kop z 9-ich metrov trafil lyšiak Habaj k žrdi. Polčas sa skončil nerozhodne, keď pred prestávkou vytiahol neskutočný zákrok Šalitroš. Dlho bol v zápase spokojnejší Laco Habaj, ktorý ťahal za dlhší koniec, ale náš tlak narastal a 28.minúte sa pekne zprava uvoľnil Marek Habaj a prízemnou delovkou prestrelil aj brankára. Súper sa vytiahol, ale šance sme mali my. V 35.minúte po rohu ďalšou bombou vymietol vinkel Marek Habaj, rozhodol zápas a v závere ešte zachránil na bránkovej čiare obrovskú šancu a tak bol nakoniec spokojnejší Marek a doma bude mať navrch.

14.kolo 2.SL - Bratislava 2007/2008 : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA"B" vs TV COM Hurricanes        9:2 (5:0)
Góly: Tomašek 3, Bahna 2, Rafaj, Števík, Klatt, Ciprys
14.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2007/2008 : - viac o "C" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Noavista        3:1 (1:1)
Gól: Habaj M. 2, Marhefka

23.január 2008 ... FOFO VO 1/4-FINÁLE BRATISLAVSKÉHO POHÁRA PORAZILO FK O3 HOSTINSKÉHO 24:2

A-mužstvo v zápase Bratislavského pohára rostrieľalo FK Hostinského 24:2. Od úvodu sa hralo podľa papierových predpokladov a bolo badať rozdiel štyroch súťaží. Za tri minúty po dvoch góloch Haľka a Mareka Habaja bolo 3:0. Naši hráči hrali uvoľnene, chytili rytmus i tempo s velkou chuťou a každú druhú alebo tretiu šancu premieňali. Padli pekné góly, skvelá šibenica Mareka Habaja, Bartošekov pod brvno, a veľa akcií končilo na jeden dotyk zakončením do prázdnej brány. Poluch zlikvidoval tri šance súpera, ktorý niekedy prišiel na dostrel a dočkal sa za stavu 10:0 na radosť svojich fans po akcii 2 na 1. Polčas sa skončil našim víťazstvom 12:1. V druhom nastúpili obaja náhradníci, a ukázali správny hlad po góloch... Formácia Várady - Haľko - Mikita predvádzala kombinácie, z ktorých ťažil Martin Grendár ml., a ten každú druhú šancu premenil v gól. Ako strieľať vinkle ukázal Mário Gašparovič, ktorý z "prezidentovej parkety" na šestke strelil za tri minúty dva. Matador súpera, jeden zo zakladateľov sálovky v Bratislave, Viktor Postoš, autor hetriku v poslednom kole Ligy 40. pri víťazstve svojho mužstva Salámi nad Tonicom 4:3, pekne na pivote tečoval na druhý gól Hostinského. V závere očaril parádny volej Bartošeka a Mikita vymietol vinkel dokonca hlavou.

ŠTVRŤFINÁLE Bratislavského pohára 2007/2008 :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK 03 Hostinského       24:2 (12:1)
Góly: Haľko 4, Grendár ml. 4, Bartošek 4, Bahna 3, Gašparovič 2, Ciprys 2, Fehérvári 2, Mikita, Várady, Habaj M.
75 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Peško
- zápasový prehľad

23.január 2008 ... "B" MUŽSTVO ROSTRIEĽALO V PRÍPRAVE GYMNÁZIUM VAZOVOVU

B-mužstvo po ťažkých zápasoch nastúpilo v prípravnom zápase proti Gymnáziu Vazovova a osemnásťroční študenti inkasovali 21 gólov.

Prípravný zápas : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs Gymnázium Vazovova        21:0 (12:0)
Góly: Tomašek 6, Belica 3, Števík 3, Klatt 2, Rafaj 2, Ciprys 2, Lopoš, Mikletič, Mikloš

20.január 2008 ... SKVELÁ FUTSALOVÁ NEDEĽA FOFÁKOV

OLD-mužstvo malo v predohrávke súpera známeho skvelou defenzívou, od začiatku sa hralo prakticky na jednu bránku. Semic vyšiel z ulity iba raz, v ôsmej minúte mal dve čisté šance, ktoré ale zlikvidoval bezchybný Kazimír. Tlak narastal, gól visel vo vzduchu a dal ho v štrnástej minúte po peknej kombinácii kapitán Uhlík, a keď o chvíľu trafil Gajdoš ľavý spodný roh, o bodoch bolo rozhodnuté. V druhom polčase súper otvoril hru, ale striedajúceho Kopála neprekonal ani raz. Naopak po peknom centri Luhového Cerovský trafil hlavou vinkel a ten istý hráč bombou zľava k žrdi strelil aj štvrtý gól. Potom nastalo úsilie o stý strelený gól mužstvom v súťaži, po individuálnej akcii cez stred ho dal delovkou dve minútky pred koncom Luhový. Peter Cerovský sa tak po prezidentovi stal druhým päťdesiatnikom s gólovými zápismi v lige... Naše mužstvá zaznamenali ďalší futsalovo čistý víkend bez straty bodu a mali súper z vrchných poschodí tabuliek, čiže z kategórie lepších... S-M "OLD" piate mužstvo, ADMIRAL "OLD" štvrtý Proset, B-éčko tretí Jost a C-éčko šiesty Budweiser. Hráči ale zabrali, podali kvalitné výkony a tak všetky štyri kolektívy si upevnili pozície na prvých miestach. A tak máme za sebou ďalšiu futsalová parádu. B-mužstvo zápas s priamym konkurentom o prvé miesto, túto sezónu výborným Jostom rozbehlo skvele, hral sa obojstranne otvorený futsal a bolo sa načo pozerať. Neumann v bráne vychytil skvelú päťnásťminútovku, keď zlikvidovall štyri čisté šance súpera. Naši hráči naopak každú druhú šancu pretavili v gól a tak už v 12.minúte bolo 5:0. Jost síce znížil, ale hneď sme opäť dvakrát kontrovali a tak sme polčas vyhrali neuveriteľných 7:1. V druhom polčase asi nastalo na našej strane uspokojenie, súper to zďaleka nevzdal a bombardér Törok začal znižovať, za desať minút až na 7:5. Tempo duelu ale súper nevydržal a tak sme mali záver plne pod kontrolou... ADMIRAL "OLD" podal rovnako dobrý výkon v boji o medaile, štrnásť minút sa v PKO odohrával taktický boj, brankári po tri čisté šance zlikvidovali, no prišli skvelé chvíle Gavača, ktorý za štyri minútky strelil čistý hetrik, rozhodol zápas a právom sa stal mužom víkendu. Po polčase strelil Henik aj štvrtý gól a zdalo sa, že je po všetkom. Súper mal ale svoju kvalitu, riadne zabral a znížil na 4:2. Záverečná power-play bola rušná, súper nastrelil dve žŕdky a naši hráči zahodili tri nájazdy skoro na prázdnu bránu... ...a tak zo štvorice na čele tabuľky zostala už iba trojica. C-mužstvo po minulotýždenom trápení podalo skvelý výkon, od prvej sekundy malo zápas pod kontrolou a veľa šancí na rozdiel od minulého kola premenili. Súper nevedel kam skôr, najmä Tomašekove "brazílske" ťahy boli lahôdkou večera. V bráne debutoval Šalitroš a rovno si pripísal shut-out, aj keď sa hralo váčšinou na polovici súpera. Po obrátke došli Budweiseru sily, strelili sme dvojnásobný počet gólov ako v prvom polčase a tesne tak minuli "desiatku".

13.kolo 2.SL - Bratislava 2007/2008 : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA"B" vs Jost 2004        10:5 (7:1)
Góly: Bahna 2, Belica 2, Ciprys 2, Klatt, Baláž Martin, Števík, Rafaj
13.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2007/2008 : - viac o "C" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Budweiser        9:0 (3:0)
Gól: Baláž ml. 4, Tomašek 3, Jahič, Lopoš
10.kolo Ligy 40 2007/2008 :
SLOV-MATIC FOFO "OLD" vs Santos Semic        5:0 (2:0)
Góly: Cerovský 2, Uhlík, Gajdoš, Luhový - viac o "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Karpatia 1986        4:2 (2:0)
Góly: Gavač 4 - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve

17.január 2008 ... FUTSALISTOM ROKA 2007 : VOJTO VÁRADY

Futsalisti Slovenska sa tento štvrtok stretli v hoteli Magnus v Trenčíne už po piatykrát na vyhlásení Najlepšieho futsalistu roka. Dvadsaťštyri trénerov a funkcionárov futsalu rozhodlo, kto prevezme za futsalový rok 2oo7 ocenenia vo viacero karegóriách. Marketingová agentúra Slovenského futsalu – Optimus Agency zorganizovala a finančne zastrešila toto podujatie. Najlepším futsalistom roku 2007 sa po tretíkrát po sebe stal náš hráč VOJTECH VÁRADY, získal až 84% možných hlasov. Objavom roku 2007 sa stal brankár RCS Košice, Erik KLEMA. Trénerom roka sa stal opäť náš a reprezentačný tréner Milan KOLLÁR. Najlepším rozhodcom roku 2007 bol Mário BOHÚN z Bratislavy. All-Stars 2007 tvorili : Peter Molnár (ŠK Sped-Trans Levice) – Vojtech Várady, Peter Haľko, Igor Nagy (všetci Slov-matic FOFO Bratislava) a Milan Pavlovič (FC Patrik Senica).

Marketingový partner Slovenského Futsalu sa rozhodol okrem uvedených osobností oceniť za zásluhu o rozvoj futsalu na Slovensku aj ďalších futsalových nadšencov. Riaditeľ spoločnosti Optimus Agency, s.r.o. odovzdal ocenenie majiteľom dvoch slovenských topklubov MARTINOVI GRENDÁROVI a Vladislavovi Pavlikovskému.
Výsledky ankety TOP FUTSAL 2007 :
Futsalista 2007 - 1. Várady Vojtech 20 hlasov 2. Pavlovič Milan 3 hlasy 3. Gašparovič Mário 1 hlas
All Stars 2007 - Molnár Peter 9 hlasov Várady Vojtech 23 hlasov Pavlovič Milan 19 hlasov Haľko Peter 13 hlasov Igor Nagy 9 hlasov
Objav roka 2007 - 1. Klema Erik 10 hlasov 2. Fišan Andrej 5 hlasov 3. Grega Karol 4 hlasy
Tréner roka 2007 - 1. Kollár Milan 12 hlasov 2. Vojtek Jaroslav 5 hlasov 3. Marčan Dušan 4 hlasy
Rozhodca roka 2007 - 1. Bohúň Mário 9 hlasov 2. Belavý Mário 8 hlasov 3. Fischer Marian 4 hlasy

13.január 2008 ... NOVINKY V KLUBE PO DRUHOM FUTSALOVOM VÍKENDE

Všetky naše mužstvá po druhom víkende v roku 2oo8 držia prvé miesta !!! S bilanciou zápasov A-mužstvo (11-2-1), B-mužstvo (11-1-0), C-mužstvo (11-1-0), OLD tímy oba (9-0-0).
celková bilancia mužstiev - 56 51 4 1 371:93
Blíži sa polovica všetkých súťaží a tak s radosťou konštatujeme, že všetkých päť tímov hrá o prvé miesto vo svojej súťaži. Mužom víkendu sa stal Marek Bahna, ktorý nastúpil v piatok za A-mužstvo, v sobotu za C-mužstvo, v nedeľu za B-mužstvo a poobede ešte stihol nastúpiť i na turnaji. Strelil 5 gólov, to je ono Marek !!!
Sumarizácia prestupového termínu :
Marek Emrich prestúpil do Pineroly BA a hneď sa presadil do základnej zostavy. Ondrej Habaj odchádza na trojmesačné hosťovanie do Karpatie UK BA. Dvaja skvelí hráči z B-mužstva odišli a tak ich nahrádza príchodom z hosťovania z mužstva Gurmánov Rafaj. Do C-mužstva sme zaregistrovali mladučkého brankára Šalitroša, mládežnící hýbu životom klubu.

13.január 2008 ... "VÝBER C" MUŽSTVA OBSADIL V SUPERŠULÁK POHÁRI TRETIE MIESTO

Výber Slov-maticu "C" po víťazstve v jednom z turnajov na ŠULÁK CUPE 2oo8 postúpil do Superpohára. Zvíťazili sme po dvoch víťazstvách a jednej remíze v skupine, z ktorej sme postúpili do semifinále, kde sme ale nešťastne prehrali na strely zo značky pokutového kopu... V zápase sme viedli 3:1, súper vyrovnal päť sekúnd pred koncom... V súboji o konečné tretie miesto sme hladko zvíťazili štvorgólovým rozdielom. Víťazom turnaja sa stala Dimitrovka, keď všetky štyri finálové góly strelil Pepelopezu Rafaj, hráč nášho B-mužstva. Ta turnaji sme ani raz v riadnom hracom časi neprehrali, dokonca ani s jedným s finalistov...

SUPERŠULÁK CUP - ŠH Prokofievova : - viac o "C" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Kappa team "A"        3:2
Góly: Habaj O. 2, Baláž Marián
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Bandog Club        3:2
Góly: Habaj O., Schweighofer, Baláž Marián
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Pepelopez        2:1
Góly: Baláž Edo, Habaj O.
SUPERŠULÁK CUP - semifinále :
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Dimitrovka        3:3, na penalty 2:3
Góly: Bahna, Baláž Edo, Mikloš
SUPERŠULÁK CUP - o 3.miesto :
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Dvory United        5:1
Góly: Grendár ml. 2, Lopoš, Habaj O., Baláž Edo

13.január 2008 ... "B" MUŽSTVO NASTRIEĽALO 12 GÓLOV AJ VĎAKA SKVELÉMU NOVÁČIKOVI RAFAJOVI

B-mužstvo podalo výborný výkon proti Maxime, súper podobne ako INSTA v zápase C-mužstva zvolil vzornú defenzívu. Dvanásť minút to vôbec nevyzera na to, že sa zrodí v Mladosti dvojciferný výsledok... Dobýjali sme bránku, ale nešlo to. A súper po rýchlom brejku vyrovnal na 1:1. Lenže potom sa vrece s gólmi roztrhlo a šance začali konečne hráči premieňať. Hneď po obrátke súper znížil z priameho kopu na 4:2, otvoril hru a začal sa hrať obojtranne otvorený futsal, čo nám vyhovovalo. A góly padali jedna radosť, naši hráči boli vo všetkých ukazovateľoch lepší a tak sa skóre zastavilo až na 12:4. Skvele sa uviedla nová posila Rafaj, ktorý si pripísal hetrik.

12.kolo 2.SL - sk. Bratislava 2007/2008 : - viac o "B" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "B" vs Maxima        12:4 (4:1)
Góly: Bahna 4, Rafaj 3, Habaj M. 2, Mikita, Bartošek, Belica

12.január 2008 ... "C" MUŽSTVO PRVÝKRÁT STRATILO BODY

Mesačná prestávka nášmu C-mužstvu neprospela, i keď je pravda, že sme mali celý zápas prevahu. Skôr to však bola skvelá taktika súpera, ktorý hral umne zozadu, zavrel svoju šestku a naša snaha bola márna... Desať minút sme si nevytvorili žiadnu čistú príležitosť, naopak jedna kontra vyšla súperovi - 0:1. Do polčasu sme poriadne nevystrelili na bránku súpera, po zmene strán tlak narastal a prišli i šance. Ale čo sme dnes zahodili, bolo až neuveriteľné, iba jediná slabučká strela Jahiča v 28.minúte prešla do bránky. Potom až do konca pokračoval festival zahodených šancí (Habaj M. 4, Rottko 2, Jahič 2...). Keď ani Bahna nepremenil tri tutovky, nastrelil žrď a pol minúty pred koncom úplne sám na šestke mieril vedľa, prvá strata bodov v sezóne 2oo7/2oo8 bola na svete. A to sme mohli aj prehrať parádnym vlastencom, ale Rottko zázračne dobehol loptu na čiare a vykopol ju von. Každá séria má svoj koniec, aj táto...

12.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2007/2008 : - viac o "C" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Insta        1:1 (0:1)
Gól: Jahič

11.január 2008 ... PO HETRIKU VÁRADYHO SME PORAZILI MAKROTEAM

Slov-matic FOFO BA ŠK Makroteam Žilina Hneď od prvej minúty v zápase proti Žilinskému Makroteamu sme súpera priklincovali do obrany a hneď v tretej minúte nám vyšla parádna akcia zľava, lopta putovala do šestky na Haľka, ktorý po zemi otvoril skóre duelu - 1:0. Následne nastalo zahadzovanie šancí, Haľko mieril tesne vedľa, Várady nastrelil žrď, Marek Habaj a Fehérvári tiež svoje šance nepremenili. Od siedmej minúty sa Makroteam vytiahol dopredu a hralo sa na obe bránky, šance sa tak zahadzovali na oboch stranách. Žilina ničím nepripomínala posledné mužstvo tabuľky a riadne zatápala našej obrane. Gašparovič musel vytiahnuť zoštyri excelentné zákroky na zlikvidovanie tutoviek súpera, góly ale prišli aj na strane súpera... Ešte pred tým ale zápas rozhodol v trinástej, pre Žilinu nešťastnej minúte hráč č. 13 !!! Haľko skvele ušiel po ľavej strane, poslal loptu Váradymu a ten už do prázdnej nemohol nedať - 2:0. O dvadsať sekúnd Vojto typicky sám prešiel stredom a bombou k žrdi zvýšil už na - 3:0. Súper zobral time-out, ktorý mu pomohol, po našej chybe v 15.minúte sme mu darovali loptu a tak trestal Hájek - 3:1. V sedemnástej minúte ale po rohu opäť Várady vymietol vinkel z deviatich metrov - 4:1. V osemnástej minúte po neodpískaní sporného autu prestali naši hráči na moment hrať, čo dokonale využil Németh, ktorý presne zakončil - 4:2. Po obrátke už ale dobre hrajúca Žilina nedokázala prekonať Gašparoviča, ani Polucha v našej bráne, keď obaja zlikvidovali po dve čistučké šance. Naopak najmä naša prvá formácia hrala výborne, vytvárala si množstvo šancí, škoda, že iba päť čistých šancí spálil náš kapitán... V 24.minúte sa ocitol napravo Haľko, vyzeralo to že nahrá, ale všetkých prekvapil strelou k bližšej žrdi - 5:2. Už onedlho po signále sa presadil aj Fehérvári a tak bolo o troch bodoch rozhodnuté - 6:2. Skóre zápasu symbolicku po spálených šanciach uzavrel Mikita - 7:2. Senica opäť prehrala, prekvapujúco v Poprade a tak sme konečne poskočili na prvé miesto v tabuľke JOMA Extraligy... Prichádza dvojtýždňová reprezentačná prestávka, takže najbližšie sa predstavíme až prvý februárový deň v Hrčiarovciach, kde si zmeriame sily s ŠK Mimou Divus Trnava.

Predohrávka 19.kola futsalovej Joma extraligy 2007/2008 :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA       7:2 (4:2)
Góly: Várady 3 (13., 13. a 17.), Haľko 2 (3. a 24.), Fehérvári (25.), Mikita (33.) - Hájek, Németh
ŽK: Kubík (Makroteam), 150 divákov, Rozhodcovia: Rosa a Patka
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

6.január 2008 ... FAMÓZNY ÚVOD ROKA FOFÁKOV

Prvý víkend "osmičkového" roka sa nám skvele vydaril, symbolicky sme odohrali osem zápasov a zaznamenali v nich osem víťazstiev. Na Šulák cupe strelil Grendár junior osem gólov, a všetci vieme, že práve osmička je kultové klubové číslo... Mužom víkendu sa tentokrát stali dvaja futsalisti. Fehérvári, nosiaci na drese č.8 strelil osem gólov a osem gólov pripravil Grendárovi ml., ktorý by mal po otcovi povinne nosiť osmičku alebo osemnástku... Osmičiek ale padlo tento víkend požehnane, tak ešte raz Štastný Nový rok 2008 Fofáci !!! A čo najviac takýchto víkendov pri futsale...

ADMIRALU "OLD" vianočná prestávka neprospela a tak v súboji druhého s posledným sa naši hráči riadne vytrápili. V prvom dejstve sme raz inkasovali, ešteže v druhom obrana na čele s brankárom ani raz neinkasovala a horkoťažko sme strelili tri góly... Dôležitý zápas nášho Slov-maticu "OLD" priniesol skvelý futsal hlavne zo strany nášho tímu. Hneď v úvode sa na pivote otočil Timko, ale Kazimír bravúrne čistú šancu vyrazil. Potom prišli skvelé ťahy Gajdoša, prvý skončil na vnútornej žrdi, druhý brankár vyrazil, ale iba pred Lučeniča, ktorý sa nemýlil. Tretí prešiel Gajdoš sám zpravej strany až do "kuchyne" - 2:0. Následne sa hra vyrovnala a súper po peknej akcii znížil, ale prišli skvostné chvíle Uhlíka. Takzvaná parádna espaňa a halfvolej Lučeniča - 3:1. Hneď po obrátke sa espaňa opakovala, tentokrát pálil Lučenič priamo z vojela do vinkla - 4:1, a bolo rozhodnuté. Prišli ešte skvelé chvíle Luhového, hrajúceho tiež s osmičkou, ktorý sa dvakrát presadil z nemožných uhlov od tyče a samozrejme sa do streleckej listiny zapísal aj top strelec Gajdoš (jeho oblúbené číslo je 8)...

9.kolo Ligy 40 2007/2008 :
SLOV-MATIC FOFO "OLD" vs Proset        7:2 (3:1)
Góly: Lučenič 3, Gajdoš 2, Luhový 2 - viac o "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Salámi        3:1 (0:1)
Góly: Matuška, Kekelik, vlastný - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve

5.január 2008 ... C-MUŽSTVO DOMINOVALO NA ŠULÁK CUPE

Od 8:00 do 18:00 hod bojovalo desať hodín C-mužstvo na známom ŠULÁK CUPE... A bojovalo ako my Fofáci hovoríme - famózne ! Turnajom na ŠH Prokofievova sa prehnal uragán Fofo, keď mužstvo všetkých päť zápasov vyhralo s impozantným skóre 30:5. Mladíci hrali s chuťou, agresívne, behavo, vytvorili si mnohé šance a aj ich premieňali. A tak skraja roku 2008 máme prvý tohtoročný pohár do našej siene slávy... Tradiční C-éčkari Mikloš, Tomašek, Lopoš, Jankovič, Grendár junior, Baláž Marián boli vystužení Klattom a Fehérvárim, kvalitu v mužstve ešte istil od semifinále Ondrej Habaj. Asi životný futsalový deň mal Grendár ml., ktorý dnes väčšinu šancí premenil, sito trafil v každom zápase a tak sa stal s 8-imi gólmi najlepším strelcom turnaja. Do kolonky úspechov tak pripisujeme už tretie víťazstvo na tomto tradičnom bratislavskom turnaji...

ŠULÁK CUP - ŠH Prokofievova : - viac o "C" mužstve
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Klinger        6:0 (1:0)
Góly: Fehérvári 3, Grendár ml., Tomašek, Klatt
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs FK Šport        8:1 (4:0)
Góly: Grendár ml. 3, Tomašek 2, Baláž ml., Lopoš, Klatt
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs SFC Silver        4:3 (1:2)
Góly: Klatt 2, Grendár ml., Fehérvári
ŠULÁK CUP - semifinále :
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs Corer        6:1 (4:0)
Góly: Grendár ml. 2, Lopoš 2, Klatt, Fehérvári
ŠULÁK CUP - o 3.miesto :
Slov-matic FOFO BRATISLAVA "C" vs JVP Akademik        6:0 (3:0)
Góly: Tomašek 2, Habaj O., Grendár ml., Klatt, Fehérvári

4.január 2008 ... 15.KOLO JOMA EXTRALIGY : FOFO vs RCS Košice 5:4

Slov-matic FOFO BA RCS Košice V zápase proti RCS Košiciam sme nezačali dobre... Hrali sme nepresne, bez šancí, čím sme súpera postavili na koňa. RCS Košice hrali behavo, agresívne a vypracovali si aj prvú šancu, ktorú ale Gašparovič vyrazil. V 7.minúte sme ale inkasovali, keď nás prízemnou strelou prekvapil Brunovský - 0:1. Po prieniku Kozára a jeho strele k žrdi v 10.minúte sme prehrávali - 0:2, čo nás následne konečne prebralo, ale prišlo iba naše zahadzovanie šancí, keď nedali Berky, Nagy a Haľko nastrelil žrď. V 16.minúte nám ale vyšla učebnicová akcia cez pivota, Bartošek pristavil Fehérvárimu a ten trafil vinkel - 1:2.
Po zmene strán sme viac súpera pritlačili, no ten hneď v 22.minúte po kontre 2 na 1 opäť Brunovským zvýšil skóre v náš neprospech - 1:3. Pred tridsiatou minútou sme vyrobili obrovskú chybu, ktorú potrestal Brunovský, čím zavŕšil svoj hetrik - 1:4. Skvelý výkon RCS gradoval a všetko nasvedčovalo tomu, že si z Bratislavy odvezú všetky body... V 32.minúte prešiel Nagy až na dostrel a z deviatich metrov pálil do vinkla, bombu smerujúcu do brány ešte šuchla hlavu Bartošeka a tak je gól pripísaný jemu - 2:4. V zápase sme prebrali iniciatívu a súper nás pustil do hry, tlak narastal. V 35.minúte prestrelil Čambal svojou známou ľavačkou hradbu tiel z desiatich metrov - 3:4. Ešte predtým, ako si Várady obliekol modrý power-play dres, pekne po pravej strane prenikol Bartošek a strelou po zemi na zadnú ľavú žrď našiel Fehérváriho, ktorý ju pretavil ťukesom do prázdnej brány na vyrovnanie - 4:4. Zdalo sa, že s remízou budeme spokojní, no po chybnej rozohrávke sa k lopte dostal Haľko, zo značky desiny vystrelil, jeho strela po zemi pomaly zapadla presne k pravej žrdi, od ktorej sa odrazila do brány - 5:4 !!! Otočili sme stratený zápas.

15.kolo futsalovej Joma extraligy 2007/2008 :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs RCS KOŠICE        5:4 (1:2)
Góly: Fehérvári 2 (16. a 38.), Bartošek (32.), Čambal (35.), Haľko (40.) - Brunovský 3, Kozár
ŽK: Nagy, Čambal, Haľko, 400 divákov, Rozhodcovia: Belavý a Bohunický
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..