NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - FEBRUÁR 2016

NOVINKY február 2016 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC FEBRUÁR 2016

27.február 2016 ... B-MUŽSTVO PRI STRELECKEJ CHUTI, ODNIESOL SI TO DANUBIT

B-mužstvo si zchuti zastrieľalo proti Danubitu. Oranjes od úvodu začali dobývať obranné valy Danubitu, na góly sa dlho čakala. Gólovú konzervu otvoril až Martin Zdráhal, ktorý v priebehu jednej minúty strelil dva góly. Na polčasových 3:0 zvýšila nová akvizícia, Ukrajinec Vlady Mazur. Na 4:0 upravil Horváth, piaty gól strelil opäť Mazur. Na šiesty gól Mikitu súper nedokázal odpovedať, Grendy zvýšil už na 7:0 a ôsmym gólom v sieti Danubitu dokonal Maťko Zdráhal hetrik. Jalakša predsa len znížil, v poslednej minúte však favorit gólmi Mikitu a Mareka Rischera podčiarkol desiatku.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 20.kolo (N1):
(27.február 2016 o 12:20 v ŠH FTVŠ v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs ŠK Danubit       10:1 (3:0)
Góly: Zdráhal 3 (14., 15. a 35.), Mazur 2 (19. a 24.), Mikita 2 (31. a 40.), Horváth (23.), Grendár (32.), Rischer M. (40.)
ŽK: Grendár (24.), ČK: Grendár (38.), 18 divákov, Rozhodcovia: Čermák a Gron, akum.fauly: 2:2 - 3:3
Fofo: Vörös - Zdráhal M., Bartošek, Mazur, Kozár - Horváth, Mikletič (C), Belica, Rischer M. - Mikita, Grendár. Tréner: Kummer

24.február 2016 ... PREDOHRÁVKA 18.KOLA EXTRALIGY: FOFO vs GURMÁNI 11:3

Slov-matic FOFO Gurmáni BA Oranjes si bezproblémovým víťazstvom 11:3 v predstihu zabezpečilo víťazstvo v základnej časti, zverenci Martina Rejžeka by radi dominanciu potvrdili aj v dohrávke proti žilinskému Makroteamu v marci. V zostave bez Kyjovského, Belaníka, Bahnu, Kozára a Rafaja sa Fofáci do súpera zahrýzli hneď od úvodných sekúnd, Haľkove presné bodlo znamenalo na konci štvrtej minúty otvorenie skóre. V 7.minúte vychytal v tutovke Brunovského Ondrejička. Po faule na Mikitu šestku premenil Grendár junior - 2:0. Tretí gól vymyslel Bartošekovi Brunovský, v 16.minúte upratal priamy kop do bránky aj Haľko. Všetky sľubné príležitosti na skórovanie pochytal Gurmánom Gašparovič a tak na polčasových 5:0 upravil trinásť sekúnd pred obrátkou po prihrávke Haľka Rejžek.
V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, oranjes zatlačili súpera do obrany a skúšali často Totkovu pozornosť. Na začiatku 24.minúty našiel z rohu Brunovský Bartošeka - 6:0. Už za 2 sekúnd zvýšil po prihrávke Mikitu na 7:0 Haľko. Proti Haľkovmu hetriku bola žŕdka, dočkal sa ale aj súper. Pekný volej Valúcha skončil za chrbátom Gašparoviča. Favorit zapol na vyššie obrátky a prišli aj góly. Haľkovu prihrávku o brvno využil Rejžek, deviaty gól pripravil Brunovskému Maťo Zdráhal. Desiatku zaokrúhlil po asistencii Brunovského nekompromisne junior Nestorik, ten pripravil jedenásty a zároveň štvrtý v zápase pre Haľka. V závere suverén slovenského futsalu ešte dvakrát inkasoval pri power-play, víťazstvo v zápase i základnej časti je zaslúžené.

Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "Bez pätice hráčov v zostave sme vyhrali bezpečne s Gurmánmi, čo nám zaručilo aj víťazstvo v základnej časti. Junior Nestorik opäť skóroval. S výsledkom som spokojný, s hrou už menej. Radi by sme doliečili zranenia a boľačky. Ideálne by bolo, keby sa do zápasov play-off dali dokopy všetcia hráči, ktorí dnes chýbali."

1.SLF 2015/2016 - predohrávka 18.kola:
(24.február 2016 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs GURMÁNI BRATISLAVA       11:3 (5:0)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Haľko 4 (4., 16., 24. a 33.), Bartošek 2 (12. a 24.), Rejžek 2 (20. a 28.), Grendár z pen. (10.), Brunovský (30.), Nestorik (31.) - Valúch 2 (25. a 39.), Duranka (37.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Peter Budáč ml. a Marián Fischer, akum. fauly: 3:4 - v 1.pol, 4:1 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Višváder J., Zdráhal M., Bartošek G. - Rejžek M., Haľko P., Mikita L. (C) - od 10.minúty Grendár M., od 30.minúty Nestorik M. Tréner: Martin Rejžek
Gurmáni: Ondrejička (od 2.polčasu Totka) - Rechtorik (C), Duranka, Selecký, Toan Vu Huu, Kovačič, Valúch, Fratrič, Jakubec. Tréner: Matúš Horár

19.február 2016 ... 17.KOLO EXTRALIGY: NOVÉ ZÁMKY vs FOFO 2:6

Tupperware Nové Zámky Slov-matic FOFO Do Nových Zámkov sme vycestovali opäť bez pár hráčov, trojbodový cieľ sme ale splnili a tak môžeme v stredu v predohrávke s Gurmánmi potvrdiť víťazstvom dominanciu v základnej časti. Skóre v Miléniu otvoril po prihrávke Brunovského Mikita, o minútu pripravil Kyjovskému gól Rafaj. Dve šance domácim pochytal Brndiar, po strele Višvádera zvonila iba konštrukcia bránky. V 18.minúte zahrozili dvakrát domáci, na druhej strane však Kyjovský zvýšil na rozdiel troch gólov. 14 sekúnd pred obrátkou vystrelil spoza hráča Letko a tak sa polčas skončil 1:3. Ako prví strelili gól v druhom dejstve hostia, Haľko pripravil ideálnu pozíciu Brunovskému a ten sa nezvykne mýliť. V 29.minúte znížili domáci na 2:4, keď zakončili gólom prečíslenie a samostatný nájazd dvoch hráčov na Brndiara. Favorit však zdvihol hlavu, Rafaj nabil Brunovskému - 2:5. Strelu Haľka zastavila spojnica Sládečkovej bránky a tak šiesty gól zaznamenal Haľko po asistencii Rafaja.

Kristián Molnár (vedúci Tupperware): "Na stretnutie proti Slov-maticu sme nastúpil s vedomím, že nemáme čo stratiť. Prehru v tomto pomere možno ešte označiť ako prijateľnú, no na druhej strane nás mrzia nepremenené šance, po ktorých mohol byt zápas možno dramatickejší. Naši mladíci sa súpera nezľakli, kožu lacno nedali, v bráne sa opäť predviedol Sladeček no a napriek tomu, že bojujeme ako kolektív, vyzdvihnúť treba výkon iba 17 ročného Moldu." Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "Do Nových Zámkov sme vycestovali opäť v trošku oklieštenej zostave, doma zostalo viacero hráčov a možnosť vycestovať s nami znovu dostal možnosť junior Nestorik. Na výsledok sme sa dosť natrápili, no odchádzame s tromi bodmi, a to bol náš cieľ pred zápasom. Ostatné je teraz nepodstatné, musíme ešte úspešne dohrať základnú časť, každý zápas strácame pre zranenia hráčov, čo nie je ľahká situácia. Dnes sme prišli o Kyjovského. V stredu by sme si radi v predohrávke proti Gurmánom zabezpečili v predstihu víťazstvo v základnej časti, ktoré nám zabezpečí výhodu rozhodujúceho domáceho zápasu v prípadnom finále play-off."

1.SLF 2015/2016 - 17.kolo:
(12.február 2016 o 19:00 v ŠH Milénium v Nových Zámkoch)
TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:6 (1:3)

Góly: Letko (20.), Oršolík (29.) - Kyjovský 2 (4. a 19.), Brunovský 2 (23. a 34.), Mikita (3.), Haľko (39.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Peter Budáč a Peter Budáč ml., akumulované fauly: 2:4 - v 1.pol, 0:4 - v 2.pol
Tupperware: Sládeček - Adámik, Gašparík, Kanás, Oršolík (C), Letko, Molda, Homola, Máté, Fiala, Kosztolányi, Gašparik. Tréner: Peter Buranský
Fofo: Brndiar P. - Brunovský A., Kyjovský M., Mikita L. (C), Haľko P. - Višváder J., Zdráhal M., Rafaj D., Rejžek M. - od 21.minúty Kozár P. Tréner: Martin Rejžek

14.február 2016 ... B-MUŽSTVO POTRÁPIL ARSENAL

B-mužstvo zakončilo základnú časť 2.SL víťazstvom, to sa však nerodilo ľahko. K trom bodom nasmeroval oranjes Števík, Mikletič zvýšil na 2:0. Hlavu ale zdvihol aj súper a ešte do polčasu dokázal znížiť. Po góle Brunovského odskočil favorit opäť na rozdiel dvoch gólov, súper však hrýzol a znížil. Ukľudňujúci gól tečovanou strelou pridal Števík a tak sa prekvapenie nezrodilo.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 19.kolo:
(14.február 2016 o 21:40 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Arsenal EC       4:2 (2:1)
Góly: Števík 2, Brunovský, Mikletič
ŽK: -, ČK: -, 18 divákov, Rozhodcovia: Čermák a Grom, akumulované fauly: 1:4 - v 1.pol, 2:3 - v 2.pol
Fofo: Kollár - Mikletič (C), Števík, Brunovský, Kozár, Zdráhal M., Višváder, Rejžek, Grendár. Tréner: Kummer

12.február 2016 ... 16.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs FTVŠ UK 5:1

Slov-matic FOFO FTVŠ UK BA v 16.kole oranjes nastúpili v oklieštenej zostave proti mladíkom z FTVŠ-ky. O tom, že tri body zostanú v Mladosti, rozhodla úvodná päťminútovka, kedy zverenci Martina Rejžeka dnes aj na ihrisku, strelili tri góly. Už v 29.sekunde vysunul Rafaj Haľka a Maglen bol bezmocný. V tretej minúte sa presadil záhorácky dvojzáprach, Bartošek po asistencii Haľka zvýšil pohodlne na 2:0. Na začiatku piatej minúty kapitulovali vysokoškoláci aj tretí krát. Kyjovský pripravil gól hrajúcemu trénerovi Rejžekovi. Prišiel časový úsek hry, kedy vynikali obaja gólmani, v trinástej minúte sa strelecky presadil opäť Haľko. Posledné slovo mali hostia, keď v poslednej minúte pred obrátkou stanovil na polčasových 4:1 pekne Štefanák. Druhé dejstvo vyšlo takmer gólovo naprázdno, sieť rozvlnil až Kozár v poslednej minúte... Najväčším pozitívom je fakt, že sa nikto nezranil... Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "Dnes nám ideálne vyšiel vstup do zápasu, keď sme sa hneď v úvode ujali vedenia 3:0. Následne sme sa zamerali na držanie lopty aj z dôvodu početnej maródky v mužstve. Počas týždňa sa nám na dlhšie zranil Marek Bahna, zo zdravotných dôvodov nehrali ani Brunovský s Belaníkom. Iba na lavičke bol Mikita a so sebazaprením nastúpili Haľko a Rafaj. Aj z tohoto dôvodu som veľmi rád, že sa nikto ďalší nezranil. Týmto ďakujem súperovi za korektnú hru.""

1.SLF 2015/2016 - 16.kolo:
(12.február 2016 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FTVŠ UK BRATISLAVA       5:1 (4:1)

Góly: Haľko 2 (1. a 13.), Bartošek (3.), Rejžek (5.), Kozár (40.) - Štefanák (20.)
ŽK: -, ČK: -, 70 divákov, Rozhodcovia: Stanislav Polomský a Peter Budáč, akum.fauly: 3:2 - v 1.pol, 2:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Višváder J., Haľko P., Bartošek G. - Rejžek M., Kyjovský M., Kozár P., Zdráhal M. Tréner: Martin Rejžek
FTVŠ: Maglen (C) - Gajdács, Matyi, Gála, Štefanák, Horňák, Janoško, Gál, Sadovský. Tréner: Zsolt Pakusza

6.február 2016 ... B-MUŽSTVO PRESKOČILO AJ PREKÁŽKU Z PRESSBURGU

B-mužstvo si v sobotu neskoro večer zmeralo sily s Pressburgom. V 4.minúte ponúkol Rejžek otvárací gól duelu Horváthovi. O päť minút pri chuti hrajúci Rejžek pripravil druhý gól aj Marekovi Rischerovi. V 12.minúte vybehol na štandartnú situáciu z lavičky Grendy a jeho ľavačka z priameho kopu znamenala už 3:0. Zakrátko našiel Rejžek z rohu Mikletiča a jeho ľavačka nekompromisne trestala. S klaxónom ešte v úplnom závere nakopávaný aut Waltera Rischera si gólman hostí tečoval do bránky. Po zmene strán sa hral profesorský futsal, góly prišli až v závere. Nádherná prihrávka Rejžeka a Danyho opäť nekompromisná ľavačka - 6:0. Hetrik dokonal Mikletič už v nasledujúcej minúte, keď sa po klobúku nádherne trafil svojou ľavačkou. Do streleckej listiny sa zapísal aj súper, ktorý premenil bezpečne šestku.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 18.kolo:
(6.február 2016 o 20:50 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Pressburg Futsal Team       7:1 (5:0)
Góly: Mikletič 3 (16., 33. a 34.), Horváth (4.), Rischer M. (9.), Grendár (12.), Rischer W. (20.)
ŽK: Vörös (21.), Grendár (38.), ČK: -, 18 divákov, Rozhodcovia: Kočický a Bohun, akumulované fauly: 2:4 - v 1.pol, 3:6 - v 2.pol
Fofo: Vörös - Rejžek, Rischer M., Mikletič (C), Horváth - Belica, Števík, Benci, Rischer W., Grendár. Tréner: Kummer

5.február 2016 ... 15.KOLO EXTRALIGY: LEVICE vs FOFO 1:6

Futsal Team Levice Slov-matic FOFO Do Levíc oranjes vycestovali s jasným cieľom, priniesť domov tri body a udržať si Penerolu v tabuľke nadištanc. Na duel 15.kola extraligy necestoval Peter Haľko, ktorý si doliečuje menšie zranenia. Do zápasu rovnako nezasiahol ani kapitán Mikita. Vstup do zápasu mal lepší favorit, keď Rafaj už po 37 sekúndách prvýkrát prekonal Bielika. Na druhý gól sa čakalo až do polovice polčasu, vtedy druhýkrát zapadla lopta za bránkovú čiaru domácich z ľavačky Kozára. Už o deväť sekúnd ale obrana nepokryla na pivote Paliho Gabaša, ktorý pätičkou prekonal aj so šťastím gólmana Brndiara. Pokoj na oranžové futsalky vniesol až ukážkový blafák Kozára v 18.minúte. Horúco bolo najmä pred svätyňou domácich, Bartošek nastrelil tyč, Bahna spojnicu. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, zápasový dej sa odohrával prevažne na polovici Levíc. Bartošek ponúkol hetrik Kozárovi, ktorý v 28.minúte neprotestoval - 1:4. Už o 15 sekúnd zvýšil nechytateľne na štvorgólový rozdiel Martin Zdráhal. Aj po strele Kyjovského sa iba zatriasla bránka, v 34.minúte už ale zahrmelo. Kozárovu strelu, ktorú kontroloval Brunovský, zastavilo už iba sito za chrbátom Bielika. V závere mohol skóre ešte navýšiť Kyjovský.

Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "V peknom futsalovom prostredí v Leviciach sme odohrali úspešne ďalšie extraligové kolo. Domáci hrali od začiatku veľmi nízku defenzívu, no my sme dnes neboli schopní premieňať ani tie najvyloženejšie šance! Jediný, kto bol pri streleckej chuti dnes bol Peťo Kozár, ktorý nám štyrmi gólmi vystrieľal víťazstvo. Potešili ma najmä výkony štvorgólového Kozu a rovnako aj Maťa Zdráhala, ktorý pomalyčky začína napĺňať svoj potenciál. Naopak od niektorých hráčov očakávam oveľa viac... Taktiež musím spomenúť fakt, že rozhodcovia na tomto zápase ako keby nechceli byť nasilu stredobodom pozornosti, čo je pre nich veľký pochvala, duel zvládli na jednotku. Tak by to malo veru byť."

1.SLF 2015/2016 - 15.kolo:
(5.február 2016 o 19:30 v Mestskej ŠH v Leviciach)
FUTSAL TEAM LEVICE vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:6 (1:3)

Góly: Gabaš P. (10.) - Kozár 4 (10., 18., 28. a 34.), Rafaj (1.), Zdráhal M. (29.)
ŽK: Chudý (37.) - Rafaj (14.), ČK: -, 500 divákov, Rozhodcovia: Rastislav Behančín a Michal Botka, akumulované fauly: 4:2 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
Levice: Bielik - Gabaš P., Švec, Krivočenko (C), Budovec, Chudý, Obický, Rakica, Graus, Ďuriš, Gergeľ, Janček. Tréner: Pavol Gabaš
Fofo: Brndiar P. (od 21.minúty Gašparovič M.) - Rafaj D., Kozár P., Zdráhal M., Bartošek G. - Brunovský A., Kyjovský M., Bahna M., Višváder J. - od 31.minúty Rejžek M. Tréner: Martin Rejžek

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..