NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - FEBRUÁR 2012

NOVINKY február 2012 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC FEBRUÁR 2012

28.február 2012 ... BRATISLAVSKÝ POHÁR FINAL4: FOFO vs GURMÁNI 7:2

Slov-matic FOFO Do bratislavského pohára Final Four turnaja vstúpili oranjes proti Gurmánom. Hra bola opatrná na oboch stranách, v prvej dvadsaťminútovke padol jediný gól, keď sa v polovici polčasu pekne k žrdi trafil Kozár - 1:0 (10:08). Skóre mohlo byť minimálne o gólik vyššie, Várady ale nepremenil desaťmetrový kop po šiestom akumulovanom faule, navrch mal Totka. Po obrátke pridal druhý gól Rejžek - 2:0 (23:12) a strelou z diaľky Várady zvýšil už na 3:0 (27:49). O necelú minútu potrestal statickú obranu Gurmánou svojim druhým gólom po krásnej zasekávačke Rejžek - 4:0 (28:33). Piaty gól hráčov v bielom symbolicky strelil kapitán Mikita, Totka bol bez šance - 5:0 (32:09). Po zranení, ktoré mu neumožnilo ani štart na kvalifikácii v Portugalsku, začína dávať góly aj Bartošek, ktorý využil dieru v obrane - 6:0 (37:25). Po prestriedaní sme v samom závere trošku poľavili a tak súper Seleckým a Bicianom znížil. Posledné slovo ale mal opäť Mikita, ktorý rovnako druhým presným zásahom v dueli podčiarkol konečné skóre na - 7:2 (39:24). Druhý zápas miniturnaja odohráme 7.marca od 19:30 hod v Malackách s domácou Canariou. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO): "Prvý zápas final four bratislavského pohára sa podobal tomu spred troch týždňov. Gurmáni potvrdili, že tento rok majú špičkové bratislavské mužstvo. Výborná defenzíva, nebezpečné brejky. Dlho sme na to nevedeli nájsť recept, v prvom dejstve prekonal Totku iba strelou k žrdi Kozár. Po polčase sa nám predsa len podarilo obranu súpera rozvrátiť a konečne začali padať góly. V závere duelu trafil dvakrát aj súper, ktorý dlho trpel na nízku efektivitu."

Bratislavský pohár 2011/2012 Final4 - 1.zápas:
(28.február 2012 o 19:40 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs GURMÁNI BRATISLAVA       7:2 (1:0)
Góly: Rejžek 2 (24. a 29.), Mikita 2 (33. a 40.), Kozár (11.), Várady (28.), Bartošek (38.) - Selecký (39.), Bician (40.)
ŽK: Mikita (18.), Fehérvári (24.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Mário Bohun a Marián Fischer, akumulované fauly : 4:6 - v 1.pol, 2:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 35.min Brndiar P.) - Rafaj D., Várady V., Fehérvári A., Mikita L. (C) - Sláma Z., Kozár P., Rejžek M., Bartošek G. - od 36.minúty Drahovský T.

26.február 2012 ... SKVELÝ ČISTÝ VÍKEND FOFÁKOV, POZORUHODNÝ REKORD V MLADOSTI

Dnešný súper "A2B" mužstva TV COM Hurricanes mal výborný úvod sezóny, ale od nového roku sa trápi a trápi. Dnes "hurikáni" prišli bez gólmana a tak góly padali extrémne rýchlo. Náš tím v plnej sile stanovil nový (a asi ťažko prekonateľný) rekord 28-ročnej histórie klubu. V súťažnom zápase na nulu a o 24 gólov. V priateľskom dueli je to 30:0 s FC Falco. V súťažnom zápase je to so Šamorínom 29:2 a teraz v súťažnom na nulu 24:0. Ďalším rekordom je šesť hetrikov hráčov v jednom zápase. Mužom víkendu sa stal Tomáš Drahovský. Za 25 dní v klube dal Draho už 13 gólov a je už v súťaži skokan roka druhý za Kozárom. Belica má už rovnako ako Bagin 93 gólov. "OLD" mužstvo nastúpilo proti Apollo v zostave bez niekoľkých "prázdninujúcich" hráčov. Ale prezident nelenil a povolal od "železnej pece" Luhového, ktorý nastúpil po dlhej dobe a bol veru tým správnym žolíkom. Apollo hrá v tejto sezóne veľmi dobre. Aj dnes podalo dobrý výkon, umocnený hneď prvým vydareným brejkom. Ťažko sme sa rozbiehali, až prišla vydarená osemminútovka a v nej rozhodujúce tri góly. Po polčase Luhový naservíroval Strelcovi a v závere dielo dokonal 891. gólom Lučenič. ADMIRAL "OLD" nastúpil proti favoritovi Pro Set i s novým hráčom Romanom Sekáčom. Hneď v prvých sekundách sa ADMIRAL lacným polovlastným gólom dostal do vedenia. ProSet zabral, získal prevahu a tlačil sa k Beniačovi. Ten však všetky nebezpečenstvá "vyriešil". Chlapci statočne bránili, ale mali i štyri brejky a z nich mohli, resp. mali dať gólik. Po polčase ADMIRAL zahodil zotri čistučké šance a tak súper zákonite vyrovnal. Ešteže konečne ďalší brejk 3 na 1 zahral učebnicovo na konci s Gavačom - 2:1. A ešte mohol oranjes zotrikrát skórovať, ale nedal a v hektickom závere všetko na seba zobral muž zápasu Beniač. Ukázal životný top výkon, Pro Set doslova vychytal !!!

18.kolo 2.SL sk. Bratislava 2011/2012 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs TV COM Hurricanes       24:0 (11:0)
Góly: Drahovský 6, Rejžek 3, Várady 3, Mikletič 3, Belica 3, Mikita 3, Kozár 3

12.kolo Ligy 40 2011/2012 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Apollo OZCH Slovnaft       5:2 (3:1)
Góly: Strelec 2, Luhový, Sepeši, Lučenič

12.kolo Ligy 40 2011/2012 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Pro Set        2:1 (1:0)
Góly: Baláž, Gavač

24.február 2012 ... 16.KOLO SELECT EXTRALIGY, NOVÉ ZÁMKY vs FOFO 4:8

Nové Zámky Slov-matic FOFO V šestnástom kole futsalovej Select extraligy sme vycestovali do Newcastlu, kde nás v Miléniu čakal duel proti domácemu Tupperware Nové Zámky v zostave s našou bývalou ikonou Martinom Čambalom. V zostave pre zranenia chýbali Haľko, Brunovský, Frič, Mikita. V samotnom zápase začal majster ostreľovať súperovú bránku hneď od začiatku, podarilo sa to ale až Slámovi - 0:1 (3:23). Od vyrovnania po strele Glofáka zachránilo majstra brvno, domáci sa ale predsa len dočkali. Po diskutabilnom priamom kope našiel Horňáček Dudáša a ten vyrovnal - 1:1 (6:33). Desiata minúta priniesla radosť v tábore favorita, Rafaj nekompromisne svojou delovkou prekonal Gedaia. Záver ale patril domácim. Najskôr Dudáš z pár krokov vyrovnal - 2:2 (13:14). Rovnaký hráč po exelentnom prieniku Hajka a ideálnej prihrávke poslal Tupperware do vedenia - 3:2 (17:39), čím zavŕšil hetrik v zápase. Po zmene strán ale už opraty duelu držali pevne v rukách hráči oranjes. Po peknom uvoľnení Drahovský vyrovnal - 3:3 (24:15). Už o necelú minútu našiel Várady ideálne Rafaja a ten strelil víťazný gól - 3:4 (25:07). Vynikajúcu dvojminútovku, ktorá rozhodla o osude zápasu, zakončil Rafaj, keď našiel Bartošeka ... ten sa nemýlil - 3:5 (26:22). Domáci sa odhodlali k hre bez brankára, vytvárali si aj strelecké pozície, majster však trestal dvomi gólmi do prázdnej bránky, Fehérvári - 3:6 (28:21) a Bartošek - 3:7 (33:13). V 34.minúte zvonila po strele Fehérváriho žŕdka, domácim sa Čambalom po vyšachovaní našej obrany podarilo znížiť - 4:7 (35:05). Posledné slovo ale patrilo dnes zverencom Martina Grendára, Rejžek podčiarkol výsledok klubovou osmičkou, jeho strelu z diaľky Bartošek iba kontroloval. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO): "Dnes ostalo na tribúne silné reprezentačné kvarteto (Brunovský, Frič, Mikita, Haľko), chýbal i tréner a fyzioterapeut. Som rád, že všetkých šiestich sme dokázali kvalitne nahradiť. Zápas sme začali dobre, dvakrát sme viedli, lenže potom Nové Zámky zahrali asi svojich najlepších desať minút sezóny, pravdu povediac nás ofenzívnymi ťahmi zaskočili a do polčasu otočili výsledok. Polčasová prestávka nám pomohla, súperovi zrejme nie. Začali sme konečne mať výraznú prevahu a v priebehu pár minút sme štyrmi gólmi prakticky rozhodli zápas. Tupperware nasadili dlhú power-play, dvakrát sme ale pekne trafili prázdnu bránku. Hralo sa korektne, fair-play, tridsať minút boli ale na ihrisku lepší futsalisti v oranžovom. Desať minút domáci a preto dopadol výsledok podľa očakávania." Koloman Forró (prezident NZ): "Bol to pre nás veľmi poučný zápas, spokojný som s jeho viacerými fázami. Vyhrať polčas so Slov-Maticom nie je maličkosť, no ten druhý sme emotívne nezvládli. Možno pri 3:5 sme ešte nemuseli hrať power-play, súper nás tu potrestal dvoma gólmi do prázdnej brány. Tu sa zápas zlomil. Tento výkon je pre nás povzbudením do ďalších zápasov."

16.kolo Select extraligy 2011/2012:
(24.február 2012 o 19:00 h ŠH Milénium v Nových Zámkoch)
MFK TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       4:8 (3:2)
Góly: Dudáš 3 (7., 14. a 18.), Čambal (36.) - Rafaj 2 (10. a 26.), Bartošek 2 (27. a 34.), Sláma (4.), Drahovský (25.), Fehérvári (29.), Rejžek (39.)
ŽK: -, ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Budáč M. a Chudý, akumulované fauly : 4:3 - v 1.pol, 1:4 - v 2.pol
MFK: Gedai – Gelle, Dudáš, Hajko (C), Glofák, Koprda, Horňáček, Čambal, Horváth, Blaškovič, Šeben
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 35.min Brndiar P.) - Rafaj D., Várady V., Rejžek M., Bartošek G. - Sláma Z., Drahovský T., Bagin T., Kozár P. - od 23.minúty Fehérvári A.

18.február 2012 ... NAJLEPŠÍM FUTSALISTOM ROKA 2011 - PETER KOZÁR

Top futsalista 2011 Ocenenie pre najlepšieho slovenského futsalistu za uplynulý rok získal Peter Kozár zo Slov-maticu FOFO Bratislava. V ankete TOP FUTSAL 2011 triumfoval stabilný člen reprezentácie so ziskom 7 hlasov pred "štvorbodovým" brankárom Daliborom Repom (Across Pinerola Bratislava) a oddielovým kolegom Dušanom Rafajom, ktorého meno figurovalo na najvyššom stupienku u troch hlasujúcich. Kozár, ktorý prišiel do tímu úradujúceho majstra vlani v lete z RCS Košice, obhájil prvenstvo z minulého ročníka ankety. Vtedy ho vyhlásili za najlepšieho slovenského futsalistu vedno s Petrom Haľkom. V roku 2011 dosiahol podľa hlasujúcich najvýraznejšie úspechy na trénerskej stoličke Ján Janík. Kouč Slov-maticu okrem tradičného zisku double (titul + Slovenský pohár) priviedol bratislavský klub k účasti v elitnom kole UEFA Futsal Cupu. Janík dostal 12 hlasov, reprezentačný kouč Richard Bačo štyri, Marián Berky (Tango Brno) tri. Na sobotňajšom slávnostnom vyhlásení ankety v Hoteli Alexandra Wellness v Liptovskom Jáne si cenu pre najlepšieho rozhodcu prevzal Marián Fischer. Objavom roka 2011 na slovenských palubovkách je Tomáš Drahovský, ktorého Slov-matic získal len pred pár týždňami z P.K.P. Košice a člen reprezentácie do 21 rokov sa pri svojom debute vo farbách "oranjes" uviedol štyrmi gólmi. All Star tím najvyššej slovenskej súťaže má túto podobu: Repa - Kozár, Peter Haľko, Attila Fehérvári, Dušan Rafaj, Ladislav Mikita, Juraj Kuhajdík. Najviac hlasov (14) dostal Repa, trio Rafaj, Mikita, Kuhajdík zhodne po sedem.

FUTSALISTA ROKA 2011:
1. Peter Kozár (Slov-matic FOFO Bratislava) 7 hlasov
2. Dalibor Repa (Across Pinerola Bratislava, do 1. februára 2012 ŠK MIMA Trnava) 4 hlasy
3. Dušan Rafaj (Slov-matic FOFO Bratislava) 3 hlasy

TRÉNER ROKA:
1. Ján Janík (Slov-matic FOFO Bratislava) 12 hlasov
2. Richard Bačo (A tím Slovenska) 4 hlasy
3. Marián Berky (Tango Brno) 3 hlasy

ALL STARS TÍM: Repa 14 hlasov, Kozár a Peter Haľko (Slov-matic FOFO Bratislava) obaja 11 hlasov, Attila Fehérvári (Slov-matic) 9 hlasov, Rafaj, Ladislav Mikita (Slov-matic) a Juraj Kuhajdík (P.K.P. Košice) všetci 7 hlasov.
SKOKAN ROKA: Tomáš Drahovský (Slov-matic FOFO Bratislava, do 1. februára 2012 P.K.P. Košice) 10 hlasov.
ROZHODCA ROKA: Marián Fischer (Pezinok) 9 hlasov

18.február 2012 ... VÍŤAZNÉ VÍKENDOVÉ ZÁPASY ORANJES

Relax je v dolnej časti tabuľky, zvolil otvorený spôsob hry, vytváral si šance, ale zlyhával v koncovke, aj vďaka skvelému Brndiarovi. Naša enkláva "A2B" mužstva mala stálu prevahu a z množstva šancí dala i veľa gólov. V strelbe vynikol Bartošek, darilo sa i Váradymu. Mužom víkendu sa stal Tomáš Baga Bagin, ktorý strelil šesť gólov. Po novom roku sa rozstrieľal, na konte má už 93 gólov. Nevyspytateľný Kozmos zvolil proti "C" mužstvu vzornú celozápasovú dobre organizovanú defenzívu a sem tam mu vyšiel brejk. Taktika im vychádzala trištvrte zápasu, nedokázali sme sa presadiť. Ale naše dobýjanie hradieb bolo nakoniec úspešné, keď sme dvomi zlepenými gólmi rozhodli zápas.

17.kolo 2.SL sk. Bratislava 2011/2012 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Relax       15:4 (7:1)
Góly: Bartošek 4, Várady 3, Bagin 3, Mikletič, Rafaj, Benci, Rejžek, Fehérvári

18.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2011/2012 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Kozmos        3:1 (1:1)
Góly: Mikletič 2, Bagin

17.február 2012 ... 15.KOLO SELECT EXTRALIGY: FOFO vs RCS KOŠICE 8:3

Slov-matic FOFO RCS Košice Súboj v Mladosti majstrovského oranjes s RCS Košice priniesol pekný futsal a jedenásť nádherných gólov. V bránke hostí absentoval po zranení z predchádzajúceho kola Peter Štiber, majstrovi chýbali zranení Frič s Brunovským. Zápas odštartoval prudkou strelou Grutka, skóre však otvoril favorit. Kozár našiel Bagina a ten prekvapujúco hlavou otvoril zápasový účet - 1:0 (2:33). Už o dve minúty sa do lopty oprel ľavačkou Várady a Mačičák lovil loptu opäť zo svojej siete - 2:0 (4:35). V polovici polčasu ukázal futsalový level s chuťou hrajúci Rafaj, Fehérvári už musel do prázdnej bránky skórovať - 3:0 (9:45). V dvanástej minúte už na svetelnej tabuli svietil výsledok 4:0, prudkú Rafajovi strelu bezpečne dorazil Várady (11:29). Po sľubnom začiatku sa ale k slovu dostal aj súper, pod taktovkou dirigenta Kyjovského sa dostal späť do hry. Priamy kop na Brndiarovu bránku zahrával Serbin, jeho umná strela sa nešťastne za bránkovú čiaru odrazila od Bagina - 4:1 (13:24). V 17.minúte bol rozdiel v skóre už iba dvojgólový, za chrbát Brndiara poslal dorážku Maďarík - 4:2 (16:50). Ešte do polčasu ale vrátil pohodu zverencom Jána Janíka Drahovský - 5:2 (18:33), keď ho pekne našiel Bagin. Mikitova strela skončila iba na žŕdke a tak góly museli strielať jeho spoluhráči. Po prihrávke Kozára zvýšil Bagin na 6:2 (23:38). Siedmy gól pridal po prieniku po ľavej strane a nekompromisnej strele Kozár - 7:2 (29:24). Posledné góly v zápase priniesla 37.minúta... Maďarík svojim druhým gólom znížil na 7:3 (36:21), poistku ale pridal po krátkej chvíli Rafaj - 8:3 (36:44). Oranjes tak vyhrali základnú časť Select extraligy, vo finálovej sérii tak budú mať s určitosťou v rozhodujúcom zápase výhodu domáceho prostredia. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO): "Na tento vysokoprestížny duel sme sa dobre pripravili a skoncentrovali. Po dlhšom čase" nám na domácej pôde vyšiel úvod, z prvých štyroch šancí sme premenili tri. Súper ukázal svoju kvalitu, keď zmenil spôsob hry a dvomi gólmi sa vrátil do zápasu. Ale dnes sme podali jeden z tých lepších výkonov, mali sme viac šancí, viac z hry a tak diváci videli na takýto zápas prekvapujúco veľa gólov. Videli sme svižný extraligový zápas.

15.kolo Select extraligy 2011/2012
(17.február 2012 o 18:20 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs RCS KOŠICE       8:3 (5:2)
Góly: Bagin 2 (3. a 24.), Várady 2 (5. a 12.), Fehérvári (10.), Drahovský (19.), Kozár (30.), Rafaj (37.) - Maďarík 2 (17. a 37.), Serbin (14.)
ŽK: -, ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Peško a Bohun, akumulované fauly : 5:2 - v 1.pol, 2:5 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 21.min Gašparovič M.) - Rafaj D., Fehérvári A., Mikita L. (C), Várady V. - Sláma Z., Kozár P., Drahovský T., Bagin T. - od 31.min Rejžek M.
RCS: Mačičák - Kyjovský (C), Grutka, Človečko, Serbin - Kočiš, Grega, Maďarík, Majný - Mroč

15.február 2012 ... V PIATOK ŠLÁGER KOLA PRED KAMERAMI TEAM.TV

Slov-matic FOFO RCS Košice V piatok v ŠH Mladosť skúšobné finále ??? Už najbližší piatok máte možnosť vidieť súboj prvého a druhého mužstva aktuálnej extraligovej tabuľky. Takáto možnosť sa nenaskytuje zase tak často. Mimobratislavský fanúšikovia si zápas môžu pozrieť na internetovej televízii TEAM.tv. Súboj nezdolaného oranjes, ktoré ešte túto sezónu nestratilo ani bod s RCS Košice sľubuje dobrý a napínavý futsal. Určite to bude duel po športovej stránke na ostrie noža, rovnako ale tak súboj najlepších strelcov ligy. Domáci sa budú spoliehať na strelecké kvality nováčika v oranžovom drese Drahovského, ktorý so 16-imi gólmi zaostáva za vedúcim Kyjovským z RCS iba o jediný gól. Sekundovať by mu mali Fehérvári a Mikita s pätnástimi gólmi. Hostia budú naopak nejaký ten presný zásah očakávať od Serbina (15 gólov), alebo Človečka (13 gólov). Výkop zápasu je v piatok o 18:20 h v Mladosti, prvé meranie síl v Infinity Aréne skončilo víťazstvom zverencov Jána Janíka 4:1. Góly strieľali Sláma, Rejžek, Bartošek a Fehérvári, domácich poslal do vedenia Gajdoš.

6.kolo Select extraligy 2011/2012
(28.október 2011 o 20:00 h Infinity Aréna v Košiciach)
RCS KOŠICE vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:4 (1:2)
Góly: Gajdoš (4.) - Sláma (8.), Rejžek (8.), Bartošek (23.), Fehérvári z pen. (40.)
ŽK: Grega (36.), Štiber (40.) ČK: -, 400 divákov, Rozhodcovia: Budáč P. a M., akumulované fauly : 4:5 - v 1.pol, 5:2 - v 2.pol
RCS: Štiber - Kyjovský, Gajdoš (C), Človečko, Serbin - Grutka, Kočiš, Hernandez, Grega - Hegedus
Fofo: Gašparovič M. (C) - Fehérvári A., Rafaj D., Haľko P., Kozár P. - Rejžek M., Bartošek G., Frič D., Sláma Z. - od 32.minúty Brunovský A.

12.február 2012 ... A2B SA VRÁTILO NA VÍŤAZNÚ VLNU, "C" VYSOKO VYHRALO

Barabéri zrejme pozerali zápas "A2B" mužstva proti Gurmánom, jedenásť minút vyzeral rovnako. Zatiahnutá obrana, bojovná a statočná defenzíva. Naša prevaha bola značná, ale súper odolával. V 12.minúte sa ale všetko zmenilo... V priebehu 28 sekúnd najstarší aj najmladší hráči tímu (Mikita a Drahovský) rozhodli zápas. Potom skvele ušiel zľava Rejžek a trafil k žrdi - 3:0. Po zmene strán ukázali Baraberi ofenzívne kvality, power-play i pressing a zápas bol rušný. Bagin s Rafajom ale žiadnu drámu nepripustili a dôležité víťazstvo sme s prehľadom ustrážili. Oponent "C" mužstva s pekným názvom Vanuatu hrá dobrú sezónu a drží sa v tabuľke vysoko. Juniorom ale opäť vyšiel skvelý úvod a po dvoch pekných signáloch sme išli do vedenia 2:0. Pred polčasom prišli chvíle Zdráhala a jeho dva góly. Potom podobne ako pred týždňom rozvlnil sito iba Grendár ml. Perfektné prihrávky ho hneď našli vždy na správnom mieste. Strelil čistučký hetrik, stal sa mužom víkendu a navýšil si nástrel už na 97 gólov, klope na dvere klubu kanonierov. Pozoruhodnosťou zápasu bolo i to, že všetky góly strelila prvá formácia. V Lige 40 malo "OLD" mužstvo zápas odložený, ADMIRAL "OLD" hral s favoritom súťaže. Naši začali dobre, dokonca sa ujali vedenia, lenže Juve nasledne potvrdilo svoje kvality. Už do polčasu otočilo skóre i napriek snahe ADMIRALU a tak favorit prekvapenie nepripustil.

16.kolo 2.SL sk. Bratislava 2011/2012 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs KPP Barabéri       5:2 (3:0)
Góly: Mikita, Drahovský, Rejžek, Bagin, Rafaj

17.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2011/2012 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs 22 Vanuatu        7:0 (4:0)
Góly: Grendár ml. 3, Zdráhal M. 2, Rafaj, Rejžek

11.kolo Ligy 40 2011/2012 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Juve        3:6 (1:3)
Góly: Kostroň, Baláž, Kinder

8.február 2012 ... A2-KA S GURMÁNMI STRATILA PRVÉ BODY

Dnešná dohrávka nám nesadla... Zápas "A2B" mužstva s Gurmánmi sa nám vôbec nevydaril, naopak súper zahral výbornú, organizovanú, bojovnú defenzívu, ktorú sme jednoducho nedokázali prekonať. Obaja brankári mali svoj deň a tak duel skončil netypickou remízou.

15.kolo 2.SL sk. Bratislava 2011/2012 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Gurmáni       1:1 (1:0)
Góly: Kozár

5.február 2012 ... "C" MUŽSTVO VÍŤAZNE, RAFAJ V KLUBE KANONIEROV

"C" mužstvo rozhodlo zápas opäť skvelým nástupom. Pri značnom tlaku prišli i góly, na 5:0 zvyšoval svojim stým gólom Rafaj. Gratulujeme! Po polčase prišli (po dlhšom čase) dve trefy Grendára ml., ktorý si svoj "nástrel" navýšil už na 94 gólov a tým je po vstupe Rafaja najbližšie ku klubu kanonierov. V závere zápasu prišlo poľavenie a súper konečné skóre korigoval.

16.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2011/2012 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Čekan Mekenroff 1987 „B“        7:2 (5:0)
Góly: Mikletič 2, Rafaj 2, Grendár ml. 2, Rischer M.

2.február 2012 ... SKVELÝ ŠTVORGÓLOVÝ DEBUT DRAHOVSKÉHO, MFsK vs FOFO 4:15

MFsK Nitra Slov-matic FOFO Do Nitry na zápas 14.kola futsalovej Select extraligy, kde nás privítala domáca MFsK Nitra necestovala šestica hráčov. Českí reprezentanti sú na ME v Chorvátsku, zranenia a rekonvalescencie nedovolili hrať Brunovskému, Rejžekovi, Haľkovi, v zostave Jána Janíka chýbal aj Brndiar. Zápas začal svižne, prvý gól v drese oranjes aj zápasu strelil Drahovský, ktorému nakoniec dnešný duel aj patril, strelil štyri góly (tri v prvom polčase) a lepší debut v oranžovom drese č. 6 si ani nemohol priať. Góly v domácej sieti pribúdali, v čase 18:08 svietil na svetelnej tabuli stav 0:6. Pred prestávkou sa ku slovu dostali aj domáci, keď Endrödym znížili na rozdiel piatich gólov. Kanonáda pokračovala aj po zmene strán, do zostavy sa po zranení vrátil aj Peter Kozár, ktorý v 28.minúte strelil 100.gól oranjes v tohtoročnej extraligovej sezóne. Favorit v polovici druhého dejstva ušiel súperovi na hrozivých 1:12. V závere dostali príležitosť všetci hráči z lavičky a tak MFsK kozmeticky upravila výsledok. Potešili výkony Drahovského, hetrik Bagina a tretí tohtosezónny gól Igora Nagya, rovnako tak výkon nestarnúceho Vlada Polucha v bránke, ktorému čisté konto pokazil až štyri sekundy pred koncom kapitán domácich Peciar. Anton Suchan (hrajúci tréner MFsK Nitry): "Napriek nespornej kvalite súpera musím vysloviť sklamanie nad našim výkonom, ani nie tak z pohľadu výsledku ako z pohľadu herného prejavu. V situácii, v ktorej sme, výsledok s Fofom nemá pre nás výpovednú hodnotu, naopak spomínaný herný prejav nám nastavil všetkým zúčastneným zrkadlo. Videli sme dokonalý rozdiel medzi amatérskym a profesionálnym športom. Musíme sa pozviechať a v najbližšom zápase bez Peciara a Snopa musíme náš herný prejav vylepšiť." Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO): "V prekrásnej nitrianskej športovej hale je veru radosť hrať, a naši hráči dnes od prvých sekúnd hrali s veľkou chuťou a radosťou. Súper sa nezavrel, naopak pokúšal sa o ofenzívu. Mal zo 15 čistých šancí a štyri aj premenil. Ťažko povedať, koľko" tutoviek sme mali my ... 40 ? Dnes síce chýbalo až šesť hráčov, lenže trojica Drahovský, Nagy, Poluch boli ich rovnocennou náhradou. Potešil najmä famózny debut 19-ročného Drahovského. Ten vytvoril nový rekord klubu. V 28-ročnej histórii klubu sa v prvom zápase za oranjes nikomu nepodarilo skórovať hneď štyrikrát!"

14.kolo Select extraligy 2011/2012
(2.február 2012 o 20:00 h MŠH v Nitre)
MFsK NITRA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       4:15 (1:6)
Góly: Endrödy 2 (20. a 33.), Kollár (37.), Peciar (40.) - Drahovský 4 (3., 8., 19. a 33.), Bagin 3 (8., 27. a 40.), Mikita 2 (11. a 30.), Rafaj (7.), Várady (22.), Fehérvári (26.), Kozár (28.), Nagy (32.), Bartošek (37.)
ŽK: Snop (18.), Peciar (32.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Gál Marián a Budáč Marcel, akumulované fauly : 5:4 - v 1.pol, 5:2 - v 2.pol
MFsK: Pecho, Ivančík - Endrödy, Kollár, Turan, Sailer, Galovič, Peciar (C), Suchan, Fuska, Frťala, Snop
Fofo: Gašparovič M. (od 37.min Poluch V.) - Rafaj D., Várady V., Mikita L. (C), Fehérvári A. - Bagin T., Drahovský T., Kozár P., Bartošek G. - od 28.min Mikletič D., od 31.min Nagy I.

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..