NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - DECEMBER 2013

NOVINKY december 2013 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC DECEMBER

28.december 2013 ... PREZIDENT HODNOTÍ FUTSALOVÝ ROK 2013

Rok 2013 nám pomaly končí... Pre náš futsalový klub to bol veru ďalší skvelý futsalový rok. Hodnotenie roku je nevyhnutné začať najväčším futsalovým úspechom v tridsaťročnej histórii klubu. A tým je skutočnosť, že sme postúpili v európskom klubovom rankingu do prvého koša! Ocitnúť sa v tejto elitnej spoločnosti môže iba mužstvo, ktoré dlhodobo dosahuje skvelé výsledky nielen v domácej extralige, ale i v náročnej Lige Majstrov. Náš tím získal už deviaty titul majstra Slovenska a famózny šiestykrát postúpil v UEFA Futsal Cupe do Elite round, kde zaknihoval cenné víťazstvo 4:3 nad domácim majstrom Slovinska z Litije. Cesta do prvého koša je vydláždená skvelou a ťažko prekonateľnou sériou 138 zápasov bez prehry v slovenských futsalových súťažiach (4,5 roka bez prehry).
Výborne si počínalo i naše B-éčko, ktoré získalo ôsmy titul majstra Bratislavy za sebou a jeho šnúra bez prehry trvá štyri roky a 112 zápasov! "C" mužstvo vyhralo svoju súťaž už dvanásty krát a jeho séria je tri roky bez prehry a 83 zápasov. Famózne futsalové štatistiky... Oldi pridali k úspechom tento rok "len" bronz. Ale s počtom titulov 6 sú ďaleko najúspešnejším tímom v histórii Ligy 40. Darí sa nám i práca s mládežou, kde náš klub, ako jeden z mála na Slovensku, má mužstvá dorastu i žiakov. Momentálne sú naše tímy opäť na špici tabuliek svojich súťaží a určite budú na jar hrať o ďalšie tituly.
Ďakujem všetkým hráčom všetkých tímov ako i realizačným tímom za ich skvelú futsalovú prácu pre náš klub oranjes. Želám im všetkým (a rovnako všetkým priaznivcom futsalu) úspešný, nielen futsalový rok 2014!!!

26.december 2013 ... TRADIČNÝ TURNAJ V PKO SPLNIL OČAKÁVANIA

Na Štefana sa v ŠH PKO uskutočnil tradičný povianočný turnaj Fofákov. Góly padali po utešených akciách, bolo sa na čo pozerať. Rozuzlenie v súboji o tretie miesto priniesla až penaltová lotéria, finále sa skončilo víťazstvom favorita.

Vianočný turnaj Fofákov :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC" vs ADMIRAL "OLD"       9:3 (3:0)
Góly: Rischer W. 4, Rischer M. 2, Zdráhal A. 2, Grendár ml. - Szokolay 2, Kinder
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "AB" vs SLOV-MATIC FOFO "OLD"       9:5 (4:1)
Góly: Tomášek 3, Fehérvári 2, Mikita 2, Zdráhal M., Gašparovič - Strelec, Anda, Tobl, Lučenič, Szöcs
Vianočný turnaj Fofákov - o 3.miesto:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs ADMIRAL "OLD"       8:8 3:4 pen (2:6)
Góly: Baláž 3, Tobl 2, Lučenič 2, Strelec - Szokolay 3, Kostroň 2, Kinder 2, Matuška
Vianočný turnaj Fofákov - finále:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "AB" vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC"       6:5 (3:4)
Góly: Tomášek 2, Mikita 2, Fehérvári, Gašparovič - Hanusek 3, Rischer M. 2

23.december 2013 ... NA ŠTEFANA TRADIČNÝ TURNAJ FOFÁKOV V PKO

Aj tento rok, rovnako ako roky uplynulé, sa Fofáci stretnú na tradičnom vianočnom turnaji. Začiatok prvého zápasu je vo štvrtok o 9:08 v hale PKO.

22.december 2013 ... "C" MUŽSTVO VYHRALO MALACKÝ POHÁR

Po famóznom stredajšom vystúpení A2B v Malackách, rovnako skvele účinkovalo v nedeľu v Maline i "C" mužstvo. V stredu sme odchádzali zo Záhoria s víťazstvom 16:0, C-éčko nezaháľalo a vezie prekné víťazstvo z turnaja a skóre 20:2. Najlepším strelcom turnaja sa stal Rischer M., ktorý strelil 7 gólov, za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Juraj Tomášek.

SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Flyers Malacky       5:2
Góly: Rischer M. 2, Hanusek, Valacsay, Grendár ml.
Turnaj Malacký pohár 2013 - finále:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Canaria Malacky       3:0
Góly: Rischer M., Hanusek, Valacsay

19.december 2013 ... 11.KOLO EXTRALIGY: FTVŠ UK BA vs FOFO 2:9

FTVŠ UK BA Slov-matic FOFO Oranjes ukončili futsalový rok 2013 mestským derby s vysokoškolákmi z FTVŠ UK Bratislava. V zostave sa neobjavil Martin Rejžek. Domáci dobre bránili a čakali na rýchle brejky. Jeden využili na skórovanie, keď si obranným zákrokom loptu nešťastne tečoval za Brndiarov chrbát Kyjovský - 1:0 (2:34). Višváder v obrannom zákroku trafil vlastnú žŕdku, v 8.minúte mohol zvýšiť Kojnok, ale aj jeho strelu zastavila žrď. Po brvne už ale opakovaná strela Škrobáka v 9.minúte rozvnila sieť - 2:0 (8:40). Favorit sa ale spamätal a FTVŠ-ku zatlačil do obrany. Aktívny bol najmä Várady, jednu z troch super príležitostí zastavilo brvno i tyčka, ale jeho chvíle ešte iba len prišli. Prvým projektilom znižil na 2:1 (16:28) a už o sedemnásť sekúnd po prihrávke Drahovského do prázdnej vyrovnal - 2:2 (16:45). Už o minútku mohol dokončiť čistý hetrik, Oberman bol ale proti. Po prestávke už na ihrisku panovalo iba jedno mužstvo. Várady predsa len zavŕšil hetrik a zavelil k definitívnemu obratu - 2:3 (23:08). Rafajova presná ľavačka znamenala už 2:4 (25:44). Keď po prihrávke Brunovského strelil Drahovský piaty gól, bolo rozhodnuté - 2:5 (27:45). V 29.minúte vychytal Gašparovič samostatný nájazd Štefanákovi, napokon ho dnes neprekonal nik. Strele Brunovského pomohol za bránkovú čiaru vlastencom Hutár - 2:6 (32:57). Kozárovu strelu zastavila iba konštrukcia bránky, Haľkov blafák už ale gól priniesol - 2:7 (36:12). Klubových "osem" podčiarkol vonkajškom po asistencii Kozára Bartošek - 2:8 (36:35). Posledný gól si strelili domáci sami, keď Kyjovského strelu z uhla usmernil za Obermana nešťastník Škrobák - 2:9 (38:45). Osem sekúnd pred koncom ešte mohol dokonať dvojciferný nástrel Bartošek, skóre sa však už nemenilo.

11.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2013/2014:
(19.december 2013 o 19:30 h ŠH FTVŠ UK v Bratislave)
FTVŠ UK BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:9 (2:2)
Góly: Kyjovský vl. (3.), Škrobák (9.) - Várady 3 (17., 17. a 24.), Rafaj (26.), Drahovský (28.), Hutár vl. (33.), Haľko (37.), Bartošek (37.), Škrobák vl. (39.)
ŽK: Várady, ČK: -, 80 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Ágg, akumulované fauly : 2:1 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
FTVŠ UK: Oberman - Višváder (C), Hutár, Škrobák, Fedák, Štefanák, Gál, Malíček, Kojnok. Tréner: Zsolt Pakusza
Fofo: Brndiar P. (od 21.minúty Gašparovič M.) - Kozár P., Kyjovský M., Haľko P., Mikita L. (C) - Drahovský T., Rick G., Várady V., Brunovský T. - od Rafaj D., Fehérvári A., od 30.minúty Bartošek G. Tréner: Ján Janík

18.december 2013 ... CANARIA S NÁDIELKOU OD A2B, VIANOČNÝ KONCERT HAĽKA

A2B si na posledný zápas v roku odskočila do Maliny v Malackách (chladnej ako eskimácke iglu), kde si zmerala sily s Canariou Malacky. Favorit zápasu bol jasne daný už pred úvodným výkopom. Hrá nášho tímu ale rozohriala nielen nás, ale i slušne zaplnené hľadisko. Od prvých sekúnd to bol famózny vianočný futsalový koncert vyšperkovaný sólistom, domácim Haľkom. Jeho dva famózne oblúčiky ponad domáceho brankára boli skvostné. Pridali sa i ostatní hráči a tak 18. decembra nedelili Canarii každý polčas osmičku! Je to nový rekord, vôbec najvyššie naše víťazstvo v Malackách!

Dohrávka 4.kola 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
Canaria Malacky vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B"        0:16 (0:8)
Góly: Haľko 5 (1., 2., 6., 16. a 28.), Rafaj 4 (15., 29., 30. a 37.), Rejžek 2 (8. a 38.), Tomášek 2 (12. a 24.), Bartošek (5.), Rick (34.), Drahovský (39.)
Zostava: Brndiar - Drahovský, Rick, Haľko, Bartošek - Rejžek, Mikletič (C), Tomášek, Rafaj

15.december 2013 ... "C" MUŽSTVO OPÄŤ NA ČELE

"C" mužstvu vyšiel skvele úvod a v ňom dva bleskové góly Adama Zdráhala. Potom potešil nádhernou bombou Benci a po polčase prišla neuveriteľná parádička Martina Zdráhala. Dobrý výkon C-éčko pretavilo do zaslúženého víťazstva o päť gólov.

9.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Relax       7:2 (4:0)
Góly: Zdráhal A. 2, Rischer M. 2, Benci, Zdráhal M., Hanusek

15.december 2013 ... TUCET GÓLOV DANUBITU

Danubit zvolil dnes celozápasovú hlbokú defenzívu a sem tam sa pokúsil o brejk. A veru mu dva v prvom dejstve vyšli... Mali sme však ako obyčajne značnú prevahu a obranný val sme úspešne dobýjali. Tenisovou terminológiou to bolo dnes hladké víťazstvo na dva sety 6:2, 6:0.

9.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" ŠK Danubit Bratislava       12:2 (6:2)
Góly: Rick 3, Tomášek 2, Mikletič 2, Rejžek 2, Brunovský, Rafaj, Kyjovský

13.december 2013 ... 10.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs ACROSS PINEROLA (HERKO) 1:1

Slov-matic FOFO Pinerola BA Na predposledný zápas v kalendárnom futsalovom roku 2013 nastúpili oranjes v mestskom derby proti rivalovi Across Pinerole Bratislava. V prvom zápase v Hant Aréne Fofáci rozstrieľali súpera poľahky 9:0, dnes to bol ale úplne iný zápas. Bodaj by takýchto ligových zápasov bolo viac! Na šance jednoznačne vyhral favorit stretnutia, Pinerola zahrala dobre v obrane. Mužom zápasu sa stal Miňo Herko, ktorý po vedúcom góle Rejžeka zatiahol povestnú roletu a druhý gól za svoj chrbát už nepustil. Oranjes strelili v lige naposledy menej ako štyri góly naposledy v apríli, v štvrtom kole nadstavby práve proti Pinerole. V 31.minúte sa o vyrovnanie zaslúžil Ferko Šporánek, keď jeho delovku pod brvno ešte ramenom nešťastne tečoval Bartošek. Ďalšie góly už slušne zaplnená Mladosť nevidela a tak piatok trinásteho priniesol remízu. Padlo síce neštandartne málo gólov, ale diváci sa určite nenudili a po zápase oba tímy odmenili zaslúženým potleskom.

Ján Janík (tréner Fofa): "Zápas mal očakávaný priebeh. My sme útočili, Pinerola obetavo bránila a snažila sa nájsť skulinku na brejk a prečíslenie. Najmä v druhom polčase sme vystupňovali tempo, tlak bol enormný, šance, ktorých bolo požehnane, však skončili na skvelom Herkovi. Ten hasil dnes, čo sa dalo... Bol to muž zápasu a podal reprezentačný výkon. Doslova nás vychytal! Sú aj takéto zápasy, ideme ďalej. Vo štvrtok hráme posledný tohtoročný zápas na FTVŠ a veríme, že tentoraz s lepšou koncovkou." Martin Grendár (prezident Fofa): "Zaujímavý duel v Mladosti. Mali sme viac z hry, ale Pinerola ťažila z našich chýb pri rozohrávkach. Brankári zachytali skvele. Rafajovu bombu Herko síce vyrazil, ale na dorážku Rejžeka už bol prikrátky. V druhom polčase sme mali jasnú prevahu, popravde, hralo sa na jednu bránku. No nič z toho... Zahodili sme všetko, Herko vychytil deň a vychytal nás životným výkonom. Ako to už býva, po ojedinelej ofenzívnej aktivite nádhernou bombou pod brvno vyrovnal Šporánek. Úplne nezaslúžená remíza. Ale zase lepšie, ako náhodným gólom prehrať takýto zápas a prísť o famóznu sériu bez prehry..."

10.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2013/2014:
(13.december 2013 o 18:20 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ACROSS PINEROLA BRATISLAVA       1:1 (1:0)
Góly: 1:0 Rejžek (4:15) - 1:1 Šporánek (29:01)
ŽK: Haľko (8.), Mikita (40.), ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Marián Fischer, akumulované fauly : 5:2 - v 1.pol, 3:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Kozár P., Kyjovský M., Haľko P., Mikita L. (C) - Rafaj D., Fehérvári A., Bartošek G., Rejžek M. - od 23.minúty Brunovský A., Rick G., Várady V., Drahovský T. Tréner: Ján Janík
Across: Herko - Cintula, Šporánek (C), Zdráhal M., Hájek - Marušinec, Bagin, Zdráhal A., Mikulišin - Chamilla. Tréner: Branislav Škorec

12.december 2013 ... VEČERNÁ KANONÁDA "C" MUŽSTVA V DOHRÁVKE

"C" mužstvo sa vrátilo v dohrávke k výborným výkonom a rozstrieľalo Sensi Stars Team vysoko 14:1. Pozoruhodné je, že dnešný súper je v tabuľke vyššie ako Kozmos, ktorý nám urval body zatiaľ ako jediný.

Dohrávka 5.kola 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Sensi Stars Team       14:1 (7:1)
Góly: Števík 3, Marhefka 2, Drahovský 2, Valacsay 2, Rischer M. 2, Benci, Fedák, Mikloš

8.december 2013 ... POMALÝ ROZBEH A2B PREKVAPENIE NEPRINIESOL

A2B nastúpila po mesačnej pauze a dlhšie sa rozbiehala. Dobre bojujúci súper to dokázal využiť a po štvrtine zápasu prekvapujúco viedol 2:1. Potom nám to konečne začalo padať a duel sme bez problémov dotiahli do víťazného konca.

8.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" Maxima Bratislava       9:3 (6:2)
Góly: Rafaj 3, Rick 2, Fehérvári, Mikletič, Várady, Kyjovský

7.december 2013 ... DRAMATICKÁ SOBOTA V PKO, C-ÉČKO POTIAHLO SÉRIU BEZ PREHRY

"C" mužstvo zahralo jeden z najhorších polčasov histórie. Po hrubých chybách dobre brániaci súper ušiel až na prekvapujúcich 0:3. Po polčase sa diali veci... Najskôr odstúpil pre zranenie Baláž, potom boli vylúčení Tomašek a neskôr i Vörös. Už to vyzeralo, že sa splní známa pravda, že každá séria má svoj koniec. Oslabenia sme však skvele ustáli a nasadili smrtiacu power-play. A tá veru bola famózna. V priebehu piatich minút Mikletič, Grendár junior a Hanusek stratený zápas zvrátili. Prehratý duel sme mohli nakoniec i vyhrať, keby Hanusek premenil desaťmetrový kop. Nepremenil. Ale. Dlhočizná séria bez prehry zostala tak v platnosti.

8.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Kozmos       3:3 (0:3)
Góly: Mikletič, Grendár ml., Hanusek

"OLD" mužstvo nastúpilo proti Karlovke a tá verná svojej dlhoročnej tradícii zvolila antifutsal. Zavretá v hlbokej defenzíve čakala na brejky a hlavne "ťahala" čas. A keď prišiel neskorý mikulášsky darček v podobe vlastenca, bola Karlovka na koni. Ťažko sme sa presadzovali, za ruku našťastie premenil bezpečne penaltu Obšitník a zvelil k obratu... Naša prevaha bola značná a nakoniec priniesla zaslúžené ovocie. Najskôr Strelec pretlačil loptu do siete a Balážovú ranu tečoval obranca na vlastenca. Oldi úplne zaslúžene tento nepekný duel otočili a vyhrali 3:1. Súper ADMIRALu "OLD" prišiel bez brankára a to sa ukázalo ako rozhodujúce, lebo legenda Relaxu Jáchym úlohu gólmana nezvládol. Hra bola vyrovnaná, ale góly padali väčšinou do bránky Relaxu. Po dlhom čase sa v skvelom leveli ukázala strelecká top legenda klubu - Jozef Kincses.

5.kolo Ligy 40 2013/2014: - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Karlovka        3:1 (1:1)
Góly: Obšitník, Strelec, vlastný
5.kolo Ligy 40 2013/2014: - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Relax       7:2 (2:1)
Góly: Kincses 3, Kinder 2, Matuška, Turanský

6.december 2013 ... 9.KOLO EXTRALIGY: MFsK NITRA vs FOFO 0:11

MFsK Nitra Slov-matic FOFO Na deviate extraligové kolo vycestovali oranjes do krásnej mestskej športovej haly, kde ich čakala MFsK Nitra. Keď sa futsalisti súpera ráno zobudili, ešte netušili, že od bratislavčanov dostanú večer poriadnu mikulášsku nádielku. V zostave chýbal Bahna, ktorého čaká dlhšia pauza. MFsK Nitra mala počas duelu niekoľko čistých šancí, brankárske duo oranjes ale malo dnes svoj deň a gól za svoj chrbát nepustili. Preto aj konečný výsledok vyznie hrozivo. Majster sa pomaly rozbiehal, zošesť čistučkých šancí nepremenil, až "konzervu" konečne otvoril efektným vinklom Rafaj - 0:1 (6:08). Ešte v tej istej minúte naservíroval Rick loptu Váradymu a Ivančík bol bez šance - 0:2 (6:37). Skvelý úsek hry podčiarkol po asistencii Brunovského nechytateľne Rick - 0:3 (7:36). Nitra sa sústredila na defenzívu, preto ďalšie góly v jej sieti prišli až krátko pred prestávkou. Z autu našiel Brunovský Ricka a ten po klobúku z voleja delovkou skoro roztrhol sieť - 0:4 (17:48). Strelu Rafaja zastavila iba žrď, hneď z ďalšej akcie sa ale bezpečne presadil Bartošek - 0:5 (19:06). Od polčasového kanára zachránila domácich opäť dobre postavená konštrukcia bránky. Obraz hry sa nezmenil ani v druhom dejstve, Drahovského tyč zmenu skóre nepriniesla, góly však viseli vo vzduchu. Drahovský ponúkol gól Brunovskému, ktorý sa mu poďakoval dobre umiestnenou strelou - 0:6 (23:22). Únik po pravej strane zakončil svojim druhým gólom v zápase Várady - 0:7 (28:38). A prišli i chvíle aktuálne najlepšieho strelca extraligového pelotónu Haľka, keď strelil dva pekné góly - 0:8 (30:03) a 0:9 (35:22). Lavičku oranjes vypočul symbolicky hráč číslo desať, keď nadvakrát zaokrúhlil resultát, Mikita - 0:10 (36:24). Bodku za zápasom dal tridsaťosem sekúnd pred konečným hvizdom rozhodcovskej dvojice Nagy - Ágg Bartošek - 0:11 (39:22). V utorok oranjes v bratislavskej Mladosti privítajú tradičného súpera z rakúskej Viedne - Stellu Rossa, výkop zápasu je o 19:50 hod.

9.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2013/2014:
(6.december 2013 o 20:00 h Mestská ŠH v Nitre)
MFsK NITRA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       0:11 (0:5)
Góly: Várady 2 (7., 29.), Rick 2 (8., 18), Bartošek 2 (20., 40.), Haľko 2 (31., 36.), Rafaj (7.), Brunovský (24.), Mikita (37.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Nagy a Ágg, akumulované fauly : 1:2 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
MFsK: Ivančík - Bratský, Kluka, Zaťovič, Bombicz, Tóth, Kluka (C), Galovič, Devala, Pinter, Fúska. Tréner: Anton Suchan
Fofo: Brndiar P. (od 21.minúty Gašparovič M.) - Rafaj D., Fehérvári A., Rejžek M., Bartošek G. - Rick G., Brunovský A., Drahovský T., Várady V. - od 21.minúty Kyjovský M., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. Tréner: Janík Ján

5.december 2013 ... "C" MUŽSTVO ZDOLALO V PRÍPRAVE DRAKOV

Futsalisti "C" mužstva sa dohodli na prípravom zápase s účastníkom Open ligy - Dragons Podolie. V ťažkom zápase v dobrom nasadenom tempe napokon líder 1.Bratislavkej ligy v skupine B zvíťazil 6:4.

Prípravný zápas: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Dragons Podolie       6:4 (3:2)

1.december 2013 ... ORANJES VÍŤAZOM INTERNATIONAL MEDIUM FUTSAL CUPU 2013

CSKA Moskva Slov-matic FOFO Tango Brno (CZE) Futsalisti sériového slovenského majstra Slov-maticu FOFO Bratislava sa stali víťazmi premiérového ročníka turnaja International Medium Futsal Cup 2013, ktorý sa konal v nedeľu v bratislavskej HANT aréne. Zverenci trénera Jána Janíka zdolali českého vicemajstra Tango Brno 5:3 a následne aj ruského zástupcu CSKA Moskva 3:2. Víťazstvo na dobre obsadenom turnaji sa ale nerodilo ľaho, najmä zástupca ruskej školy ukázal skvelý level a posledný duel na turnaji označovaný aj ako finále mal vynikajúcu úroveň... Ján Janík (tréner Slov-Maticu): "Bol to náročný turnaj, odohrali sme dva ťažké zápasy za sebou. My aj CSKA sme zdolali Brno a tak mal víťaz turnaja vzísť z nášho vzájomného súboja, ktorý sme potrebovali vyhrať. Rusi hrali ich typický disciplinovaný futsal. Za stavu 1:1 sa Bartošek presadil na pivote a po jeho prihrávke nás Rick na zadnej žrdi poslal do vedenia. Rusi potom skúšali power play bez brankára, za čo sme ich potrestali na 3:1 a v závere už dokázal súper len znížiť. Turnaj mal svoju kvalitu, o rok by sem chceli organizátori pritiahnuť aj talianske tímy s cieľom oživiť ho a spraviť z neho tradičné podujatie."

International Medium Futsal Cup 2013:
(1.december 2013 o 17:30 h Hant Aréna v Bratislave)
FC TANGO BRNO (Česká rep.) vs CSKA MOSKVA (Rusko)       2:5 (1:3)
Góly: Seidler (15.), Chernaynski vl. (33.) - Tsimmerman 2 (19. a 20.), Nosov (16.), Kleymenov (30.), Kuchaev (33.)
ŽK: Kubíček (31.), Seidler (39.), ČK: -, 150 divákov, Rozhodcovia: Mário Bohun a Marián Fischer, akumulované fauly : 3:3 - v 1.pol, 5:3 - v 2.pol
Tango: Kubíček - Seidler, Belej (C), Chadzidis, Kovács - Buršík, Rozerino, Javi, Chlad, Bočánek. Tréner: Marián Berky
CSKA: Kleymenov - Chernyanski (C), Gorshkov, Petriashvili, Krotov, Salnikov, Kuchaev, Nishniandze, Nosov, Kazakov, Tsayder, Tsimmerman. Tréner: Viktor Shelkunov

(1.december 2013 o 18:45 h Hant Aréna v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FC TANGO BRNO (Česká rep.)       5:3 (3:3)
Góly: Haľko 2 (1. a 19.), Fehérvári (9.), Rick (37.), Kozár (38.) - Seidler 2 (10. a 13.), Buršík (17.)
ŽK: -, ČK: -, 150 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer, akumulované fauly : 2:0 - v 1.pol, 4:3 - v 2.pol
Slov-Matic: Brndiar P. (od 21.minúty Gašparovič M.) - Kyjovský M., Kozár P., Mikita L. (C), Haľko P. - Rafaj D., Fehérvári A., Rejžek M., Bartošek G. - od 21.minúty Várady V., Brunovský A., od 33.minúty Rick G. Tréner: Ján Janík

(1.december 2013 o 20:00 h Hant Aréna v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs CSKA MOSKVA (Rusko)       3:2 (1:1)
Góly: Bartošek (11.), Rick (34.), Haľko (38.) - Tsimmerman 2 (18. a 40.)
ŽK: Mikita (16.) - Nishniandze (16.), ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Mário Bohun a Marián Fischer, akumulované fauly : 4:1 - v 1.pol, 4:2 - v 2.pol
Slov-Matic: Gašparovič M. - Brunovský A., Kyjovský M., Kozár P., Mikita L. (C) - Rafaj D., Rick G., Várady V., Bartošek G. - od 21.minúty Haľko P., od 23.minúty Rejžek M., Fehérvári A. Tréner: Ján Janík

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..