NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - DECEMBER 2012

NOVINKY DECember 2012 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC DECEMBER 2012

28.december 2012 ... PREZIDENT HODNOTÍ FAMÓZNY FUTSALOVÝ ROK 2012

"Ako som písal tento článok ? Veľmi jednoducho. Klikol som v našom archíve na deň 28.12.2011 a pokojne som 80 percent vtedy uverejneného textu opísal... Veru tak. V roku 2012 Fofáci zopakovali skvelé výsledky z roku 2011. Oranjes na domácej scéne vyhrali všetky súťaže, v ktorých účinkovali. Majster Slovenska (8-my krát), víťaz Slovenského pohára (10x), Majster Bratislavy (7x), víťaz 1. Bratislavskej ligy (11x) a i prestížnej Ligy 40 (6x). A k tomu pár víťazstiev na turnajoch a ako bonusy nové rekordy (top rekordom ostáva 109 zápasov "A" mužstva bez prehry v domácich súťažiach, cenný je i rekord 305 gólov strelených v súťaži B-éčka). Ďalším skvelým rekordom je druhýkrát po sebe postup do Elite round z Cypru bez prehry. Momentálne sú opäť naše mužstvá (okrem Oldov) na čele svojich tabuliek, sezónu tak máme rozohratú skvele. K absolútnej spokojnosti chýbal gólik v Kragujevaci, kedy sme boli blízučko k vysokocennému víťazstvu v Elite round LM proti domácim. Ako jedno z mála mužstiev máme okrem stredoškolskej juniorky, ktorí opäť vyhrali Bratislavskú stredoškolskú ligu, od tohoto roku i žiačikov - FA Slov-Matic Bratislava. A i tí nám v jednej z kategórií súťaž vyhrali. Ďakujem všetkým hráčom všetkých tímov za ich skvelú futsalovú prácu pre náš klub! Želám im všetkým, a rovnako všetkým zanietencom a priaznivcom futsalu úspešný (nielen futsalový) rok 2013." povedal pre oficiálny web oranjes prezident klubu Martin Grendár.

27.december 2012 ... TRÉNER JANÍK HODNOTÍ FUTSALOVÝ ROK 2012

Sviatky sú aj vhodným časom na bilancovanie, takže zopár riadkov pridávam aj ja. Z pohľadu nášho družstva bol rok 2012 úspešným. Okrem majstrovskeho titulu a víťazstvu v Slovenskom pohári, sa nám opäť podarilo kvalifikovať sa do elitnej fázy Ligy majstrov. Vyšla nám aj jesenná časť Keno extraligy, kde sme potvrdili úlohu favorita a vedieme tabuľku bez straty bodu. Väčšia časť kádra tiež príkladne reprezentovala Slovensko ma turnaji štyroch krajín v septembri v Púchove, kde sme obsadili výborné 1.miesto. Chlapci si teda zaslúžia uznanie, lebo všetky ciele v roku 2012 boli splnené. Okrem toho veľká vďaka patrí prezidentovi klubu, Martinovi Grendárovi, bez ktorého by sme tieto ciele, len asi ťažko plnili. Nezabúdam ani na mojich kolegov z realizačného tímu Mateja Vlašiča, Danyho Klačka, doktora Igora Blaška a press managera a webmastera Vladssona Ambrozeka. Verím, že sa nám bude dariť aj naďalej.

26.december 2012 ... TRADIČNÝ TURNAJ V PKO SPLNIL OČAKÁVANIA

V značne podchladenej hale PKO sa na Štefana stretlo 38 hrajúcich a 8 nehrajúcich Fofákov! Tento ročník priniesol podstatne vyrovnanejšie zápasy, ako tomu bolo v posledných troch ročníkoch. V prvom zápase mal tím BC lepší úvod, ale ADMIRAL "OLD", vystužený legendou Edom Balážom po celý zápas doťahoval. A v závere mohol pripraviť i prekvapenie. V druhom zápase oldi v úvodnej štvrtine zápasu dobre odolávali favoritovi. Lenže. Všetky svoje šance (a bolo ich dosť) trestuhodne zahodili. Naopak tím AB šance premieňal. A tak už do polčasu bolo o víťazovi rozhodnuté. Po obrátke začalo padať aj oldom, ale na zvrat to nestačilo... V zápase o tretie miesto sa stretli tímy oldov. Od úvodu bol efektívnejší ADMIRAL, ktorý sa dostal do výrazného trháku, najmä vďaka skvelému Edovi. S-M "OLD" riadne zabral a po polčase sa dotiahol až na 8:7. V závere však dal gól ADMIRAL a zvíťazil 9:7. Vo finále sa hral rezký, dynamický futsal. Tím BC zaskočil v úvode favorita, strielal góly a dlho viedol. Po polčase góly úplne prestali padať a skóre sa zastavilo na polčasovej remíze. A tak prišli na rad penalty. A bola to skutočná paľba. Rozhodlo sa až v desiatej sérii, keď už všetci odkopali, ostali iba brankári. Šalitroš nedal, Vörös dal a tak, nakoniec predsa len favorit zvíťazil...

Vianočný turnaj Fofákov :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC" vs ADMIRAL "OLD"       8:6 (6:3)
Góly: Rischer W. 2, Klatt 2, Hanusek, Rischer M., Mikloš, Valacsay - Szokolay 3, Baláž Edo 2, Kostroň
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "AB" vs SLOV-MATIC FOFO "OLD"       13:5 (7:0)
Góly: Tomášek 3, Fehérvári 3, Rafaj 2, Zdráhal M. 2, Belica, Gašparovič, Mikita - Lučenič 2, Žiga 2, Nagy
Vianočný turnaj Fofákov - o 3.miesto:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs ADMIRAL "OLD"       7:9 (1:5)
Góly: Lučenič 3, Strelec 3, Žiga - Baláž Edo 5, Szokolay 2, Kinder, Hallo
Vianočný turnaj Fofákov - finále:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "AB" vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC"       5:5 (5:5) 7:6 na penalty
Góly: Mikita 2, Rafaj, Tomášek, Fehérvári - Hanusek 2, Grendár ml. 2, Rischer M.

24.december 2012 ... PIVOT SO SRDCOM LEVA - VŠETKO NAJLEPŠIE !!!

Počas Vianoc, sviatkov pokoja oslavuje jubilejných a okrúhlych 30.rokov Gabo Bartošek. Všetko iba to najlepšie, veľa gólov, zdravie a postup na ME 2014 do Belgicka želá kolektív Slov-Maticu FOFO Bratislava.

20.december 2012 ... VIANOČNÝ FUTSALOVÝ ROZHOVOR S M.GRENDÁROM JUNIOROM

Rozprávkový debut MG juniora v extralige Kto nebol na poslednom zápase Slov-Maticu FOFO Bratislava vo futsalovom roku 2012, mohol lutovať... Za všetko iba jeden z mnohých postrehov z tribúny: "Už som zažil a videl vo futsale všeličo, ale toto predčilo naozaj všetko... !!!" vyjadril sa jeden nemenovaný, ešte stále aktívny futsalový hráč. Martin Grendár ml. absolvoval proti mestskému rivalovi Čekanu Mekenroff extraligový debut a ten vyšperkoval tromi gólmi. Ešte pred Vianocami, sviatkami pokoja, som si ešte splnil "občiansku" povinnosť a mladého strelca som vyspovedal...
"V prvom zápase extraligy sa mi hralo celkom dobre, nakoľko všetkých chalanov veľmi dobre poznám a viem, čo si môžem pri nich dovoliť. Už od stredy som s nimi poctivo trénoval a učil sa signály, ktoré mi ukázal tréner. Trochu ma i zapracoval do systému, ktorý oranjes hrá, ale moc nemusel, nakoľko som hral iba na hrote.." povedal na margo svojho prvého štartu Grendár junior exluzívne pre futsalový web slovenského majstra. "Inak som so svojim výkonom spokojný, s väčšinou chalanov pravidelne hrávam aj za B, či C-mužstvo. Trému som pred zápasom nemal, keďže už som jednu absolvoval i na veľkom futbale. Nervózny som síce trošku bol, ale moc nie, už keď som prišiel na ihrisko, všetko to zo mňa opadlo a bol som úplne v pohode. V hetrik som ani neveril, že dám, ale pred zápasom mi asi jedeň deň sám bývalý reprezentačný tréner Richard Bačo povedal, že keby sa dalo podať, tak podá na mňa, že tri góly v zápase strelím. Robil si možno srandu, ale keď som ho dal, tak som si hneď spomenul na jeho slová. Sám neveril a hlavne nikto v hale tomu neveril, ani tréner, či tatko dokonca... Je to úplne iné tempo a rýchlejšie sa hrá, kombinuje. Celkovo som aj rád a chcel by som sa všetkým poďakovať, že mi to chalani v kabíne, aj tréner a tatko umožnili - hrať takýto zápas. Budem však rád, ak mi ešte nejaké tie zápasy povolia.".
Aké sú plány nového ostrostrelca do futsalovej budúcnosti ? "Tak dosiahnuť myslím, že mi stačí, ak si ešte párkrát zahrám extraligu a keby sa podarilo, i jeden ten štart za reprezentáciu Slovenska. To je jeden z mojich tajných snov... Inak skromne len hrávať za B alebo C mužstvá a dávať čo najvac gólov. To ma vždy veru poteší a ešte keby sa podarilo i kráľa strelcov vyhrať, ale to je ťažká úloha. Ale viem, že tu sa to dá s hráčmi ako sú Drahovský, Rejžek a Rafaj, v zostave s nimi by som to zvládol. Čo by som odkázal svojim fanúšikom ? Nech mi to hlavne sype, kým som zdravý a nech ma podporujú v tom, že to hrám a bavím sa tým, čo ma baví a robím to pre radosť k športu a futsalu."

18.december 2012 ... A2B ROZSTRIEĽALA AJ GURMÁNOV

Neuveriteľné skóre v súboji prvých dvoch mužstiev tabuľky... Dlhoočakávaná dohrávka, súboj jesene priamo o zlato, mal pozoruhodný vývoj. Pochopiteľne, vzhľadom na dôležitosť zápasu sme postavili to najlepšie, čo nám súpisky dovoľujú... Aj Gurmáni hrali na dve štvorky, a to tu roky nebolo. V prvých dvoch minútach padli tri góly a viedli sme 2:1. Potom prišlo náročných 15 minút, kedy súper ukázal svoje kvality a bol to súboj na ostrie noža. Brndiar i Totka sa mali čo obracať... V závere polčasu mnohé naznačil asi najlepší kanonier extraligovej histórie na Slovensku. V priebehu 88 sekúnd dvakrát trafil a to rozhodlo o osude zápasu. Po polčase Haľko dokonal čistý hetrik, Brndiar likvidoval všetko, naopak Totti nemal svoj deň. Naši hráči sa vyburcovali do skvelého výkonu, vytvárali si šancu za šancou a strieľali nádherné góly. Vynikal Haľko, ktorý dal v priebehu 48 hodín za A2B neuveriteľných 12 gólov (ďalší nový rekord klubu). A tak sa stalo to, čo veru nikto nečakal, skóre sa zastavilo na neuveriteľnej cifre 14:1.

dohrávka 3.kola 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Gurmáni       14:1 (4:1)
Góly: Haľko 6, Rafaj 3, Drahovský, Mikletič, Várady, Bagin, Rejžek

16.december 2012 ... A2B NASTRELILA KLUBOVÚ OSEMNÁSTKU

A2B-ka potvrdila vynikajúcu formu a predviedla ako zvyčajne množstvo krásnych akcií a famóznych gólov. A sekundu pred koncom Grendár junior dostal na tabuľku aj kultovú klubovú osemnástku. A stal sa tak zaslúžene mužom víkendu, strelil dva hetriky v priebehu 24 hodín.

12.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Maxima "A"       18:3 (10:0)
Góly: Haľko 6, Grendár ml. 3, Mikletič 2, Rafaj, Rejžek, Belica, Bagin, vlastné 3

16.december 2012 ... ADMIRAL "OLD" S REMÍZOU, "OLDI" ZVALCOVALI SEMIC

ADMIRAL "OLD" mužstvo odohralo s Karpatskou napínavý duel. Súper v plnej sile má stále dobrú kvalitu. Zápas bol miestami vyrovnaný, občas mala viac z hry Karpatská. Obe obrany i brankári mali svoj deň, a tak veľa gólov nepadalo. Karpatská sa dvakrát ujala vedenia, naši vždy po chvíli dokázali vyrovnať. V závere mohli vyhrať obaja, víťazný gól sa však nepodarilo dať nikomu. "OLD" mužstvo narazilo na Semic, ktorý v úvode zďaleka nepripomínal tím zo dna tabuľky. Kazimír trikrát ratoval čisté konto! Potom sa však náš tím rozohral do majstrovskej podoby a bolo z toho rekordné skóre sezóny!

7.kolo Ligy 40 2012/2013 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Semic       11:1 (6:1)
Góly: Lučenič 3, Sukeník 2, Horváth 2, Strelec 2, Cerovský, Obšitník

7.kolo Ligy 40 2012/2013 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Karpatská        2:2 (1:1)
Góly: Schweighofer, Baláž

15.december 2012 ... 11.KOLO EXTRALIGY, ČEKAN vs FOFO 1:16, FAMÓZNY DEBUT JUNIORA

Čekan Mekenroff Slov-matic FOFO Na posledný ostrý súťažný zápas v roku 2012 nastúpilo "A" mužstvo Slov-Maticu FOFO proti mestkému rivalovi Čekanu Mekenroff 1897 bez Petra Haľka, Antona Brunovského i Tomáša Drahovského, ktorý v ruskom Petrohrade skvele reprezentuje Slovensko U-21 na turnaji Petrohradská jeseň, keď už strelil štyri góly. Proti mocnému mužstvu temných rytierov sa nám zvykne vždy dariť i strelecky, v 2.kole tohtoročnej Keno Klub extraligy sme im nastrieľali deväť gólov a ani jeden neinkasovali. Rekordné víťazstvo 16:2 z 21.septembra 2011 majú možno ešte Čekani v pamäti, dnes rovnako oranjes nastrieľali hráčom v zelenom šestnástku. Na extraligový debut nastúpil Martin Grendár junior a hneď sa zapísal do klubovej histórie. S kapitánskou páskou a štvorku na drese naskočil do zápasu po polhodinke hry a včase 34:57 strelil štrnásty gól favorita. To ešte nikto nečakal, čo sa bude diať. V samom závere pri power-play súpera dvakrát v priebehu deviatich sekúd skóroval a zavŕšil tak pri svojom debute hetrik... Mimoriadne sa strelecky darilo i Gabovi Bartošekovi, ktorý strelil dnes štyri góly. Ďalší hetrik strelil Vojto Várady, ktorý je na kvalifikáciu pripravený v reprezentačnej forme.


11.kolo futsalovej Keno Klub extraligy:
(15.december 2012 o 19:30 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
ČEKAN MEKENROFF 1897 BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:16 (1:9)
Góly: Bernáth (7.) – Bartošek 4 (10., 20., 24. a 26.), Várady 3 (2., 17. a 18.), Grendár ml. 3 (35., 40. a 40.), Bahna 2 (15. a 31.), Féhervári (10.), Rafaj (13.), Rejžek (15.), Bagin (33.)
ŽK: Levský (13.) - Grendár ml. (40.), ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Marián Fischer a Mário Bohun, akumulované fauly: 1:1 - v 1.pol, 2:1 - v 2.pol
Čekan 1897: Róbert Maglen, Stanislav Stančík - Marian Maričák, Martin Petro (C), Viktor Uhrin, Štefan Ďurajka, Alexander Levský, Michal Bernáth, Lukáš Jurkovič, Jozef Uher
Fofo: Brndiar P. (od 29.minúty Gašparovič M.) - Rafaj D., Kozár P., Mikita L., Várady V. - Fehérvári A., Bahna M., Bartošek G., Rejžek M. - od 21.minúty Bagin T., od 30.minúty Grendár Martin ml. (C)

12.december 2012 ... DRAHOVSKÝ EXCELOVAL PROTI RUSKU V PETROHRADE

Rusko Slovensko Slovenská futsalová reprezentácia začala svoje účinkovanie na turnaji Petrohradská jeseň 2012 tímov do 21 rokov nešťastnou prehrou. Mladí Slováci podľahli v Petrohrade ruským rovesníkom tesne 5:6 (4:2). Práve zverenci trénera Skoroviča patria medzi najväčších favoritov na víťazstvo na dobre obsadenom a uznávanom turnaji. Vo štvrtok mladí Slováci nastúpia od 10:00 hod v športovom paláci Jubilejnij proti Talianom, ktorí v stredu zdolali Bielorusov 2:1. Excelentný vstup do zápasu mal kapitán tímu a hráč Slov-Maticu FOFO Bratislava Tomáš Drahovský s osmičkou na drese, keď v prvom dejstve strelil tri pekné góly a dostal mladíkov do vedenia 3:0. Domáci síce znížili na 3:2, do obrátky ale ešte zvýšil náskok zverencov Richarda Bača Filan. Štyri minúty pred koncom ešte juniori vyhrávali 5:3, záverečná power-play Ruska ale priniesla tri góly v sieti Mičudu.

Turnaj Petrohradská jeseň 2012 - U-21 :
RUSKO U-21 vs SLOVENSKO U-21       6:5 (2:4)
Góly: Drahovský 3, Filan, Bezák

11.december 2012 ... PO ÚSPEŠNEJ DOHRÁVKE A2B NA ČELE

Víťazstvo A2B-ky sa vôbec nerodil ľahko. Súper nás zaskočil i prekvapil, hral s nadšením a vyšli mu dva pekné brejky. My sme naopak po gólostroji v nedeľu dlho hľadali cestu k bránke súpera. Skoro celý polčas 4 Fun viedol, až v závere prvého dejstva náš tím konečne strelecky ožil. Po obrátke to už bol opäť náš dobrý výkon, Brndiar bol na mieste a nakoniec podľa priebehu zápasu, z toho bolo dosť nečakaných desať gólov v sieti súpera. Mužom dňa sa stal Juraj Tomášek, ktorý v kritických chvíľach zápasu (1:2) dal tri góly a tie položili súpera na lopatky...

dohrávka 4.kola 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs 4 Fun       10:2 (3:2)
Góly: Tomášek 3 (18., 21., 25.), Kozár 2 (20., 40.), Rejžek (9.), Várady (27.), Mikletič (28.), vl. (34.), Grendár ml. (39.)
Zostava: Brndiar - Rafaj, Kozár, Mikita, Rejžek - Mikletič (C), Bagin, Tomášek, Várady - Grendár ml.

9.december 2012 ... A2B DEKLASOVALA OUTSIDERA REKORDNÝM SKÓRE SEZÓNY

A2B-ka dnes hrala s posledným tímom v tabuľke. Rozdiel na ihrisku jednoducho musel byť vidieť! Hráči si zchuti zahrali, zakombinovali, zastrieľali... Dosť šancí i zahodili, napriek tomu padol rekord sezóny. V závere, keď sa mužstvo pokúšalo (neúspešne) dostať na tabuľku kultovú 18-tku, vynikol i Brndiar.

11.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs AFC Horden       17:0 (9:0)
Góly: Fehérvári 4, Várady 3, Rafaj 3, Tomášek 2, Bahna 2, Rejžek, Grendár ml., Mikletič

8.december 2012 ... C-ÉČKO VÍŤAZNE PO SKVELOM PRVOM POLČASE

Súper "C" mužstva zvolil dosť nečakane úplne otvorený spôsob boja. Hrala sa obojstranná ofenzíva a rušno bolo pred oboma bránkami. O našej výhre rozhodol výborný prvý polčas, pretože súper začal dávať góly až za stavu 4:0. Jeden z najlepších výkonov vo svojej kariére v našom klube podal Marhefka, ktorý sa stal i mužom dňa...

10.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs VK PAL Engerau       7:4 (4:1)
Góly: Marhefka 3, Grendár ml. 2, Tomášek 2

7.december 2012 ... 10.KOLO KENO KLUB EXTRALIGY, FOFO vs PINEROLA 5:2

Slov-matic FOFO Across Pinerola BA Základná časť futsalovej Keno Klub extraligy 2012/13 sa prehupla do druhej polovice, po presvedčivom víťazstve 9:2 (5:1) v úvodnom kole sme si s Across Pinerolou Bratislava vymenili garde. Pred slušnou návštevou sa hral svižný futsal. Across sa nezatiahol do obrannej ulity, ale hral otvorene a tak mal zo začiatku viac z hry a vytváral si aj šance. V šiestej minúte mohli obe mužstvá skórovať, Haľka ale vychytal Repa - na druhej strane mieril tesne vedľa Genčúr. Keď sa neujala ani dobrá príležitosť Hájeka, prišla štrnásta minúta, kedy oranjes v priebehu 21 sekúnd dvakrát skórovali. Skóre duelu otvoril z ostrého uhla od žrde Rejžek - 1:0 (13:34), zakrátko vyčaroval Haľko dokonalý vinkel - 2:0 (13:55). Pinerola si okamžite zobrala time-out, hráči sa upokojili a čakali na svoju príležitosť. Tá prišla. Po zbytočnej chybe v rozohrávke potrestal favorita Adámek - 2:1 (15:13). V 18.minúte mohol vyrovnať Hájek, jeho samostatný nájazd však zlikvidoval Gašparovič. Rovnako dopadol krátko pred obrátkou v tutovke aj Černek. Do druhého dejstva naskočili Brunovský s Váradym a prestriedanie prinieslo svoje ovocie okamžite. Z pravej strany sa dostal k strele Mikita a Repa kapituloval po tretíkrát - 3:1 (20:54). Strelu Hájeka zastavilo brvno a tak o necelú minútku nakopol oranžový stroj gólom opäť Haľko - 4:1 (21:50). Piaty gól v sieti Acrossu vymyslel Brunovský, keď si loptu za bránkovú čiaru vlastným gólom a prispením Repu zasunul Krištofík - 5:1 (26:12). Konečnú podobu výsledku stanovil pred koncom tiahlou a dobre umiestnenou strelou Šporánek - 5:2 (37:39). FOFO ukončí kalendárny rok 2012 zápasom s Čekanom Mekenroff, na ktorý nastúpi budúcu sobotu o 19:30 h v ŠH Mladosť. Ján Janík (tréner Slov-Maticu FOFO BA): "V derby zápase s Pinerolou sa nám spočiatku nedarilo prekonať sústredenú obranu súpera. Hru sme mali síce opticky pod kontrolou, ale svoje umenie musel predviesť brankár Gašparovič, pri nepríjemných brejkoch súpera. Potom sme síce dali dva góly, ale Across po našej chybe a nedorozumení znížil na polčasových 1:2. V druhom polčase som trocha zmenil a preorganizoval zostavu. Prinieslo to ovocie a Varády s Brunovským prispeli k oživeniu a zvýšeniu efektivity našeho mužstva. Výhra 5:2 nás potešila a verím, že na budúci týždeň, v ďalšom mestskom derby ukončíme kalendárny rok výhrou."

10.kolo futsalovej Keno Klub extraligy:
(7.december 2012 o 18:20 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ACROSS PINEROLA BRATISLAVA       5:2 (2:1)
Góly: Haľko 2 (14. a 22.), Rejžek (14.), Mikita (21.), Krištofík vlastný (27.) - Adámek (16.), Šporánek (38.)
ŽK: Fehérvári (16.) - Zdráhal M. (24.), ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Michal Chudý a Marián Gál, akumulované fauly: 3:0 - v 1.pol, 4:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Haľko P., Mikita L. (C), Kozár P. - Fehérvári A., Bartošek G., Bahna M., Rejžek M. - od 21.minúty Brunovský T., Várady V.
Pinerola: Repa - Krištofík, Zdráhal M., Staňo (C), Genčúr - Šporánek, Adámek, Habaj O., Hájek - Černek

4.december 2012 ... A2B PROTI MATADORS S VÍŤAZSTVOM 7:2

A2B-ka v ďalšej dohrávke mala značnú prevahu, ale v koncovke to dnes jednoducho nešlo... Hráči doslova zahodili i nemožné, dosť vyriešil aj súperov brankár, ktorému patrí absolutórium. Výhra o päť gólov sa však počíta.

dohrávka 10.kola 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Matadors       7:2 (4:1)
Góly: Rejžek 2, Kozár, Rafaj, Mikletič, Drahovský, Várady

4.december 2012 ... KVALIFIKÁCIA ME S AZERBAJDŽANOM, BOSNOU A ASI NÓRSKOM

Slovenskí futsaloví reprezentanti sa v 2. skupine hlavnej fáze kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2014 do Belgicka stretnú s Azerbajdžancami, Bosniakmi a víťazmi F-skupiny z januárového predkola kvalifikácie. V nej sa stretnú reprezentácie Albánska, Nórska, Švajčiarska a Dánska. V utorok o tom rozhodol žreb vo švajčiarskom Nyone. Slovensko dostalo právo usporiadať turnaj v 2. skupine hlavnej fázy kvalifikácie. Organizácia ďalších kvalifikačných skupín hlavnej fázy sa ušla Taliansku, Lotyšsku, Holandsku, Srbsku, Španielsku a Turecku. O jedenásť miest na kontinentálnom šampionáte sa bude uchádzať dovedna 44 reprezentačných výberov, Belgicko ako usporiadateľská krajina má účasť na ME zabezpečenú automaticky. O postup do hlavnej časti kvalifikácie bude na predkvalifikácii (22. - 27. januára 2013) bojovať 22 najnižšie umiestnených národných tímov v renkingu. Šesť víťazov skupín sa kvalifikuje do ďalšej fázy. V závere marca si z 28 reprezentácií vybojuje miestenku na ME len sedem víťazov jednotlivých kvalifikačných skupín. O zvyšné štyri miesta bude bojovať v barážových dvojzápasoch (17. a 24. septembra 2013) sedem mužstiev z druhých miest a najúspešnejší tím z tretieho miesta. Ján Janík (tréner Slovenska): "Žreb? V prvom momente sa ťažko hodnotí, súper z prvého koša Azerbajdžan je veľmi silný, v ktorom hrajú naturalizovaní Brazílčania. Bosna a Hercegovina je najsilnejší tím z tretieho koša, no a z kvalifikácie k nám príde jeden futsalový tím, z futbalovo vyspelých krajín – Dánsko, Švajčiarsko, Albánsko, Nórsko. Avšak ambície slovenského futsalu v domácom prostredí sú vysoké – postup na majstrovstvá Európy. Mne osobne sa ľahšie hovorí, avšak moje slová musí tréner našej reprezentácie a jeho hráči pretaviť na úspech, na ktorý čaká slovenská futsalová verejnosť. Okamžite po žrebovaní sme zahájili rokovania o možnosti pozvania silných súperov – v januári Portugalsko, rokovali sme aj so Španielskom o možnom sústredení v najlepšej futsalovej krajine starého kontinentu. Myslím si, že naši fanúšikovia sa v najbližších 111 dňoch, ktoré chýbajú do kvalifikácie, majú na čo tešiť. So žrebovaním som vcelku spokojný. Z prvého koša sme nedostali reprezentačné výbery, ktoré sme si skutočne nepriali – Rusko a Portugalsko. Vieme, že naši súperi zo skupiny sú silní, ale urobíme všetko preto, aby sme po kvalifikácii boli postupujúci." Ladislav Mikita (kapitán Slovenska): "Neprial som si z tretieho koša silný tím Kazachtanu, to mi vyšlo. Názor na skupinu? Futsal v Európe je vyrovnaný a tak nie je z čoho preberať. Verím svojim spoluhráčom a urobíme všetko preto, aby sme v Belgicku v roku 2014 nechýbali medzi najlepšími futsalovými tímami Európy."

2.december 2012 ... V LIGE 40 "OLDOM" VYŠIEL VÍKEND

Dnes oba tímy Oldov zahrali vynikajúce zápasy a predviedli výborné výkony... "OLD" mužstvo dnes ukázalo skvelý výkon a odniesla si to inak veľmi dobrá Karpatská. A tak šanca na boj o zlato stále žije. ADMIRAL "OLD" mužstvo nasúkal Tonicu kultových 8:1. Po veľmi dlhom čase zažiaril Schweighofer, ktorý sa stal mužom nedele!

6.kolo Ligy 40 2012/2013 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs ŠK Karpatská       7:1 (2:0)
Góly: Lučenič 2, Strelec 2, Sepeši, Obšitník, Kummer

6.kolo Ligy 40 2012/2013 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Tonic        8:1 (4:0)
Góly: Schweighofer 3, Drenčko 2, Kincses, Sekáč, Hallo

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..