NOVINKY december 2011 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC DECEMBER 2011

PF 2012

PF 2012

28.december 2011 ... VEĽMI ÚSPEŠNÝ FUTSALOVÝ ROK ZA NAMI

Prezident oranjes Martin Grendár Končí sa nám rok 2011. Aký, futsalový bol ? Na rovinu, pre náš klub výborný, rekordný, veru až famózny... Fofáci na domácej scéne vyhrali všetky súťaže, v ktorých účinkovali. Majster Slovenska, víťaz Slovenského pohára, víťaz Bratislavského pohára, Majster Bratislavy, víťaz 1.Bratislavskej ligy i Ligy 40. A ktomu bonusy a rekordy (A-mužstvo od mája 2009 stratilo v slovenských súťažiach jediný bod, B-mužstvo šiestykrát majstrom BA (s rekordom bez straty bodu). C-éčko vybojovalo už svoj 10. titul, oldi piatykrát v Lige 40 zlatí. Na jeseň v Lige majstrov v Tbilisi postup bez prehry a v Elite round výborná hra a výsledky na hranici prekvapení proti obrovským favoritom. Momentálne sú opäť naše tímy na čele svojich súťaží, sezóna je rozbehnutá skvele. Ako som už niekde napísal, k absolútnej famozite chýbal gólik v Targu Mures na kvalifikácii ME v Rumunsku a dvanásť sekúnd v Padove, kedy sme mohli vyradiť čerstvého víťaza Ligy majstrov. Ďakujem všetkým 58 hráčom ako i celému realizačnému tímu za ich skvelú futsalovú prácu pre náš klub ! Želám im všetkým, a rovnako všetkým zanietencom a priaznivcom futsalu úspešný (nielen futsalový) rok 2012.

26.december 2011 ... V PKO NA ŠTEFANA V ZNAMENÍ ORANJES

V úvodnom dueli turnaja patrili prvé minúty známej postave futbalu - Vladimírovi Kinderovi. Dve príležitosti nedal, tretiu už áno. BC malo pochopiteľne viac z hry a postupne si vypracovalo šance, ktoré postupne začalo aj premieňať. Brejky ADMIRALU príliš nevychádzali, proti bol i Šalitroš. Skóre narastalo v prospech favorita. V druhom polčase to bolo ako cez kopirák. V druhom zápase rovnako favorit hneď otvoril skóre, ale potom mnohonásobní majstri Ligy 40 ukázali vysoký level. Skvele bránili, Kazimír bol na mieste a tak z brejku Strelec zákonite vyrovnal. Potom prišla obojstranne dobrá pasáž, ale šance zostali nevyužité. Oldi skcele držali krok, silne zmixované AB sa nedokázalo presadzovať... Naopak Žiga skvele trafil. Potom ale prišiel skvelý prienik najmladšieho na turnaji, ktorý prekonal najstaršieho. Výborný futsal pokračoval aj po prestávke. Na Gašparovičov gól ihneď odpovedal famózne Strelec, favorit nie a nie sa presadiť. Kazimír kúzlil v bránke, až konečne reprezentačná dvojica Mikita - Fehérvári vyťukala loptu až do bránky. V závere bol tlak AB značný, oldi vo výbornej defenzíve ale pokračovali. O víťazstve rozhodlo AB v posledných piatich minútach.

V súboji o tretie miesto sa hrala obojstranná ofenzíva, brankári si dobre zachytali, mnoho šancí zostalo nepremenených. Rozhodol skvelý úvod SM "OLD", ktorý viedol za chvíľku 5:1 a i keď sa niekoľkokrát presadil i ADMIRAL, favorit bol lepším tímom a zaslúžene vysoko vyhral.

Vo finále za AB hrali už iba traja hráči Á-čka a tak BC zacítilo šancu. Lenže v úvode trestuhodne nedal šestku Rischer M. a následne BC zahodilo dve tutovky. A tak prišli chvíle juniorskej AB štvorky, ktorá za dve minúty dala tri góly. BC to ale zobudilo a zďaleka to nezabalilo. Rischer M. svoju chybu bombou napravil a o chvíľu ušiel aj Grendár ml. a trafil zľava k žrdi. Polčas skončil nerozhodne 4:4, po konečnom hvizde mali viac dôvodov na úsmev chlapci z BC, zápas patril Rischerovi M., ktorý strelil 5 gólov...

VIANOČNÝ MINITURNAJ:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC" vs ADMIRAL "OLD"       10:4 (5:2)
Góly: Rischer M. 3, Marhefka 2, Rischer W., Mikloš, Hanusek, Benci, Filan - Kinder 2, Hallo, Turanský
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "AB"       3:7 (2:2)
Góly: Strelec 2, Žiga - Gašparovič 2, Mikletič, Fehérvári, Zdráhal M., Števík, Tomášek

VIANOČNÝ MINITURNAJ - o 3.miesto:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs ADMIRAL "OLD"       11:3 (8:2)
Góly: Gašpar Róbert 3, Strelec 3, Valent 2, Žiga, Kummer, Szöcs - Kostroň 2, Gavač

VIANOČNÝ MINITURNAJ - FINÁLE:
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "AB" vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC"       6:12 (4:4)
Góly: Zdráhal A. 2, Mikletič, Gašparovič, Števík, Tomášek - Rischer M. 5, Filan 3, Hanusek 2, Grendár ml., Benci

22.december 2011 ... NA ŠTEFANA V PKO TRADIČNÝ MINITURNAJ FOFÁKOV

Pozývame všetkých fanúšikov oranjes i futsalu na Štefana do ŠH PKO, kde sa uskutoční tradičný miniturnaj Fofákov. Zápasy začínajú od 9:08 h a určite sa bude načo pozerať... Mužstvá oranjes sú na vrchných priečkach tabuliek a tak to famózni hráči (síce trochu pomiešaní) poriadne roztočia ! Budú to určite duely plné pekných akcií i gólov. A... Na ihrisku bude možné vidieť celú plejádu hráčov oranjes, od najmladšieho 18-ročného Martina Zdráhala po najstaršieho 58-ročného Kazimíra. Vekové rozdiely budú teda značné, a aj gólov na tomto turnaji padá vždy požehnane. Najdôležitejšie je, že Volley restaurant bude otvorený už od 8:58 h !!!

20.december 2011 ... "C" MUŽSTVO V LIGE AJ PRÍPRAVE VÍŤAZNE

"C" mužstvo rozhodlo zápas proti Evertonu opäť výborným úvodom, súper sa dostal do hry až za stavu 3:0. Ale to už bolo o bodoch rozhodnuté... Tím pod vedením Davida Friča pokračovalo v dobrých výkonoch aj v príprave a po Trnave, Malackách a Čekane získalo skalp ďalšieho tímu z vyššej súťaže. Vo vyrovnanom dueli, kde vynikali obrany a brankári, zdolali výborný bratislavský tím Baraberov o dva góly. V ofenzíve vynikal na ihrisku najmä Tomašek, ktorý strelil hetrik.

12.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2011/2012 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Everton        5:3 (3:1)
Góly: Mikletič 2, Tomašek, Belica, Bagin

Prípravný zápas v ŠH Mladosť : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs KPP Barabéri        4:2 (2:1)
Góly: Tomašek 3, Rischer M.

18.december 2011 ... KVALIFIKÁCIA MS V COIMBRE: SLOVENSKO vs PORTUGALSKO 1:5

Slovensko Portugalsko Slovenská futsalová reprezentácia podľahla v nedeľňajšom záverečnom súboji 4. skupiny kvalifikácie MS 2012 domácemu Portugalsku 1:5. Zverenci trénera Richarda Bača viedli od 12. minúty presným zásahom kapitána Ladislava Mikitu, ale 5 sekúnd pred odchodom do šatní inkasovali vyrovnávajúci gól. Po zmene strán už existovalo na palubovke len súperovo mužstvo, ktoré svoju prevahu vyjadrilo ďalšími štyrmi gólmi. V tabuľke miniturnaja v Coimbre obsadili Slováci konečné 2. miesto za domácimi. Už pred vzájomným zápasom s nimi však mali istotu postupu do baráže po triumfoch nad Francúzskom (3:1) a Litvou (4:2) a splnili cieľ, s ktorým na Iberský polostrov cestovali. Do dvojzápasového play off (hrá sa v marci, odvety v apríli 2012) postúpili z každej skupiny prvé dva tímy. Žreb play off je vo februári a finálový turnaj MS v Thajsku bude prebiehať v termíne 2.-18. novembra budúceho roka. Slováci narazia na niektorého z víťazov skupín - Španielsko, Taliansko, Srbsko, Ukrajina, Česko, Rusko.Mário Gašparovič (brankár Slovenska): "Zápas sa zlomil po druhom góle Portugalska. Potom sme už boli nútení otvoriť hru a na to sme doplatili. Postúpili sme síce a splnili cieľ, ale pocity sú zmiešané, lebo sme podľa mňa mohli Portugalsku vzdorovať viac. Dostali sme tri rovnaké góly, čo na to povedať... Keď dostaneme v baráži Španielsko, tak si povedzme pravdu, že to môžeme rovno zabaliť. Ale s ostatnými súpermi sa dá hrať, možno Česi alebo Srbi by boli pre nás najprijateľnejší."

Kvalifikácia o postup na MS 2012 do Thajska - 4.skupina:
(18.decembra 2011 o 17:00 h v Pavilhao Multidesportos Dr. Mário Mexia, Coimbra, Portugalsko)
SLOVENSKO vs PORTUGALSKO       1:5 (1:1)
Góly: Mikita (11:49) - Cardinal 2 (19:55 a 29:42), Queirós (21:40), Joao Matos (29:06), Ricardo (32:16)
ŽK: Kuhajdík (23.) - Cardinal (15.), ČK: -, 1200 divákov, Rozhodcovia: Danijel Janošević (CRO) a Kiazo Leladze (LVA), akumulované fauly: 5:2 - v 1.pol, 3:1 - v 2.pol, rohy - 1:8
Slovensko: Gašparovič (Brndiar) - Rafaj, Rejžek, Kozár, Serbin - Fehérvári, Mikita (C), Haľko, Kuhajdík, Bahna
Portugalsko: Joao Benedito, Sousa - Pedro Cary, Cardinal, Ricardinho, Joao Matos - Paulinho, Ricardo, Joel Queirós, Coelho, Goncalo (C), Marinho

16.december 2011 ... KVALIFIKÁCIA MS V COIMBRE: LITVA vs SLOVENSKO 2:4

Litva Slovensko Slovenská reprezentácia vo futsale uspela aj vo svojom druhom vystúpení v 4. skupine európskej časti kvalifikácie o postup na budúcoročné majstrovstvá sveta, keď v portugalskej Coimbre v piatok zdolala výber Litvy 4:2 (3:1). Výrazne tým prospela svojej ambícii postúpiť do baráže o miestenky na šampionát, ktorá sa uskutoční 25./28. marca - 8./11. apríla 2012. Slováci sa napokon už môžu v predstihu radovať po tom, ako Portugalčania vo večernom zápase zdolali Francúzov 6:0. MS 2012 sa uskutočnia 2. - 18. novembra v Thajsku. Zverenci Richarda Bača síce v piatok s Litovčanmi od 7. min prehrávali po góle Arturasa Rimkevičiusa, ale do prestávky sa Dušan Rafaj, Peter Serbin a Peter Haľko postarali o priebežný obrat. V druhom polčase zvýšil na 4:1 Gabriel Rick a presný zásah Jurijusa Jeremejevasa znamenal už iba zníženie. Richard Bačo (tréner Slovenska): "Vybojovali sme postup už po odohratí dvoch zápasov, takže pocity sú príjemné. Môžeme sa v pokoji pripravovať na zápas s Portugalskom. Šance zdolať ho nie sú síce vysoké, ale šport je krásny v tom, že je nevyspytateľný. My sa pokúsime favoritovi jeho navonok neotrasiteľnú pozíciu sťažiť. Z prvých dvoch súperov bol ťažší ten prvý, Francúzi včera kládli tuhý odpor. Na našich hráčoch bola vidieť nervozita, ale napokon sme dosiahli dôležité víťazstvo. Dnes nad Litvou sme mohli vyhrať aj vyšším rozdielom, ale opäť sme neboli efektívni v koncovke, keď sme nastrelili štyri žrde. Doviedli sme však zápas do víťazného konca a už teraz máme 6 bodov potrebných na baráž, z čoho sa tešíme." Juraj Totka (prezident SF): "V prvom rade musím zagratulovať trénerovi a hráčom k postupu. Všetci sme do Portugalska odchádzali s cieľom postúpiť do baráže, v ktorej sa pokúsime o takisto o historický úspech - postup na majstrovstvá sveta. Bolo by fantastické postúpiť z prvého miesta. Portugalci sú silní, ale náš tím je jednoducho vynikajúci TÍM" Martin Grendár (manažér Slovenska): "Som veľmi rád a spokojný, že záverečná futsalová aktivita roka 2011 bude mať hodnotenie – výborná! Dobre sme sa na túto kvalifikáciu pripravili a motivovali a postup do baráže je úplne zaslúženou odmenou. Nezabrzdila nás ani neúčasť až troch štandardných hráčov (Brunovský, Bartošek, Várady), naopak tím sa zomkol, zahral a zabojoval veľmi dobre. Je pozitívne, že sme potvrdili náš ranking vo futsalovej Európe a udržali dobrý kredit slovenského futsalu. V baráži môžeme už dostať len ťažkého súpera. Našim tajným želaním je, aby to nebol súper z prvej trojky. Kde sa bude hrať rozhodne výkonný výbor Slovenského futsalu na najbližšom zasadnutí (kandidátmi sú Košice a Bratislava). Celú futsalovú jeseň hodnotím veľmi vysoko pozitívne. Víťazstvá seniorov a U-21 na Visegrade v Krakove, vynikajúci postup Slov-Maticu FOFO bez prehry v Tbilisi, výborná hra a výsledky na hranici prekvapení v Elite Round UEFA Futsal Cupu v Padove a teraz zlatý klinec futsalovo vynikajúceho roka 2011 boll za uplynulú desaťročnicu jeden z najlepších."

LITVA vs SLOVENSKO       2:4 (1:3)
Góly: Rimkevičius (6:24), Jeremejevas (32:05) - Rafaj (10:49), Serbin (11:29), Haľko (13:04), Rick (31:16)
ŽK: Šteinas (28.), Mačiulis (31.) - Mikita (6.), Rick (9.), ČK: Rick (40.), 150 divákov, Rozhodcovia: Sebastian Stawicki (POL) a Elchin Samadli (AZE), akumulované fauly: 3:3 - v 1.pol, 3:2 - v 2.pol, rohy - 7:6
Litva: Labuckas - Lemežis, Buinickij, Jeremejevas, Šteinas - Baranovskij, Bezykornovas, Garšvinskas, Mačiulis, Rimkevičius, Juozaitis, Baj (C)
Slovensko: Repa - Rejžek, Rick, Kozár, Kyjovský - Rafaj, Fehérvári, Mikita, Haľko, Serbin

15.december 2011 ... KVALIFIKÁCIA MS V COIMBRE: SLOVENSKO vs FRANCÚZSKO 3:1

Slovensko Francúzsko Slovenská reprezentácia vo futsale uspela vo svojom úvodnom vystúpení v 4. skupine európskej časti kvalifikácie o postup na budúcoročné majstrovstvá sveta, keď v portugalskej Coimbre zdolala výber Francúzska 3:1, po polčase 1:0. V nominácii nahradil na poslednú chvíľu zraneného Bartošeka (už predtým vypadli pre zranenia Brunovský s Váradym) pivot košického RCS Peter Serbin. Pod vedením trénera Richarda Bača sa Slováci ujali vedenia v 10. minúte Haľkom, ktorý nekompromisne zabodol svoju prudkú a nechytateľnú strelu za chrbát bezmocného Harouna. V 34. minúte síce vyrovnal Chaulet strelou ľavačkou po klobúku, ale hneď z protiútoku poslal slovenský tím do vedenia Rafaj, najlepší muž na ihrisku. Víťazstvo spečatil deväť sekúnd pred koncom gólom do prázdnej bránky Kozár. Zverenci Pierra Jackyho nemali loptu častejšie na svojich futsalkách, ich strely zo strednej vzdialenosti ale boli veľmi nepríjemné. Víťazstvo pre futsalistov s dvojkrížom na prsiach je ale zaslúžené, prípadné tri body proti Litve zaručujú Slovákom postup do budúcoročnej baráže. V druhom zápase domáce Portugalsko zdolalo pobaltského súpera 3:0 (1:0), keď sa strelecky presadil v prvom polčase Pedro Cary a po zmene strán aj Cardinal a najväčšia hviezda domácich Ricardinho. Richard Bačo (tréner Slovenska): "Vedeli sme, že Francúzi sú technický tím, že sa spoliehajú na vynikajúceho Teixeiru, tvorcu ich hry. Našou úlohou bolo eliminovať práve tohto nebezpečného hráča, čo sa nám podarilo. Vysúvali sme vysoko obranu, s čím mal súper veľké problémy. Chlapci, ktorí nastúpili na palubovku podali zodpovedné výkony, veľmi dobre zachytal brankár Repa. Prvý krok sme zvládli, čaká nás Litva. Urobíme všetko preto, aby zajtra bolo rozhodnuté o postupe do baráže."

SLOVENSKO vs FRANCÚZSKO       3:1 (1:0)
Góly: Haľko (9:40), Rafaj (34:14), Kozár (39:51) - Chaulet (33:58)
ŽK: Fehérvári (6.) - Khireddine (5.), Basson (32.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Sebastian Stawicki (POL) a Kiazo Leladze (LVA), akumulované fauly: 4:4 - v 1.pol, 3:3 - v 2.pol, rohy - 4:3
Slovensko: Repa - Rejžek, Kozár, Rick, Kyjovský - Fehérvári, Rafaj, Mikita (C), Haľko
Francúzsko: Haroun - Chaulet, Teixeira, Otmani - Benkaid, Aigoun, Basson (C), Saidi, Mendy, Le Boette

12.december 2011 ... "B" MUŽSTVO SI POCHUTILO NA LMH, 400.GÓL MIKLETIČA

"B-A2" mužstvu bez hviezd sa proti poslednému mužstvu tabuľky strelecky mimoriadne darilo. Najmä v úvode zápasu to bolo vidieť... Hráči hneď rozdúchali FOFO uragán a v desiatej minúte bolo 8:0. ...a po zápase. Do polčasu bol z toho tucet gólov v sieti LMH. Po polčase, ako to už býva, chceli gól dať všetci a nepadalo to prakticky nikomu. Súper naopak kdesi našiel razantnú motiváciu a bojovnosť. Keď to už vyzeralo, že skóre sa veľmi nezmení, zaúradoval dvomi gólmi "muž zápasu" Tomašek. V závere ešte prikášlili skóre ďalší hráči a v 38.minúte "ťahákom" zaznamenal úctyhodný gól číslo 400 za oranjes Dani Mikletič. Blahoželáme !!!

10.kolo 2.SL sk. Bratislava 2011/2012 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs LMH Team       16:1 (12:1)
Góly: Tomašek 4, Bagin 3, Mikletič 2, Števík 2, Benci, Belica, Marhefka, Grendár ml., vlastný

11.december 2011 ... ADRENALÍNOVÝ DUEL V PKO

"OLD" mužstvo bolo od úvodu lepším tímom, lenže futsal je najmä o premieňaní šancí... Zodesať čistých oldi zahodili, Duna zákonite efektívne trestala. A keď dostal Kopál červenú kartu a presilovku súper využil, vyzeralo to zle nedobre. Po polčase majstri zabrali na 188 percent, prišiel neskutočný, famózny, známy FOFO uragán. Za osem minút bolo všetko inak. Zápas sme skvele otočili a do nového roka ideme s čistým štítom... Pozoruhodnosťou duelu bol famózny vinkel Kummera z 30-ich metrov, ako i gól Cerovského, ktorý svoje 54.narodeniny oslávil optimálne !!! ADMIRAL "OLD" mal tiež viac z hry, súper hrozil brejkami, Mifkovič bol ale vždy na mieste. Podobne ako Sm "OLD" v prvol polčase oba tímy veselo šance zahadzovali. Až konečne jednu z ľavej zadnej napáli Szokolay presne. Po polčase ukázali vysoký level nové posily a parádne vinkle nastrelili Kinder i Kostroň. Tým spustili lavínu a nakoniec bol z toho "kanár".

7.kolo Ligy 40 2011/2012 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Dúbravská Duna       6:3 (1:3)
Góly: Lučenič 2, Obšitník 2, Cerovský, Kummer

7.kolo Ligy 40 2011/2012 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Dopravoprojekt        6:0 (1:0)
Góly: Szokolay 3, Kinder, Kostroň, Baláž

10.december 2011 ... "C" MUŽSTVO PRIVIEDOL K TESNEJ VÝHRE BAGIN

"C" mužstvo dnes v PKO narazilo na mimoriadne namotivovaného súpera... Karlova Ves vystužená o známu dvojicu Kozár - Fábry, má túto sezónu dobrý tím, na čele s veľmi dobrým brankárom. Ešteže aj náš gólman je v top forme. Bol to zápas skvelých brankárov a zahodených šancí. Jediný gól dal z desiatky Bagin.

11.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2011/2012 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs FT Karlova Ves        1:0 (1:0)
Góly: Bagin z 10 m

9.december 2011 ... PRÍPRAVA PRED PORTUGALSKOM, SLOVENSKO vs MIMA TRNAVA 10:4

Slovensko Mima Trnava  Futsal Pred odchodom na zápasy kvalifikácie MS do portugalskej Coimbri je známa štrnástka futsalistov, ktorí zabojujú o MS v Thajsku v roku 2012. Deväťčlenné zastúpenie v nej má úradujúci majster Slovenska, bratislavský Slov-Matic FOFO. Prvýkrát sa v oficiálnej nominácii objavil aj brankár Slov-Maticu Peter Brndiar. Tím hlavného trénera Richarda Bača sa zišiel v Bratislave v stredu večer, vo štvrtok absolvoval dve plnohodnotné tréningové jednotky a v piatok podvečer prípravný zápas s extraligistom z Trnavy. Výsledok zápasu nebol dôležitý, tréner Richard Bačo si skúšal viaceré herné situácie, vrátane oslabenia, presilovky a obojstrannej power-play. Futsalisti so štátnym znakom pri srdci zvíťazili 10:4, hralo sa 3x20 minút hrubého času. Po voľnom víkende, ktorý by mal slúžiť na regeneráciu a doliečenie menších zranení a šrámov čaká reprezentáciu pred odletom ešte bohatý program a štyri tréningy. Z nominácie vypadol Vojtech Várady, ktorý by pre trest z Rumunska na najdôležitejší zápas proti Francúzsku nemohol nastúpiť. Rovnako chýba aj opora zadných radov Anton Brunovský, ktorý utrpel zranenie na UEFA Futsal Cupe na Elite round v talianskej Padove v zápase s Montesillvanom. Od pondelka sa k výprave pripojí aj Matúš Kyjovský a Gabriel Bartošek, ktorý laboroval so zranením, ktoré utpel v Malackách, proti Canarii.

Nominácia SLOVENSKA na kvalifikačné zápasy MS, Coimbra, Portugalsko:

Brankári: Mário Gašparovič, Peter Brndiar (obaja Slov-Matic FOFO Bratislava), Dalibor Repa (ŠK MIMA Trnava)
Hráči: Dušan Rafaj, Martin Rejžek, Attila Fehérvári, Ladislav Mikita, Peter Kozár, Peter Haľko, Gabriel Bartošek (všetci Slov-MaticFOFO Bratislava), Matúš Kyjovský (RCS Košice) , Gabriel Rick, Juraj Kuhajdík (PKP Košice), Marek Bahna (Pinerola Bratislava)
Realizačný tím: Martin Grendár (manažér), Richard Bačo (tréner), Peter Brunacký (asistent trénera), Vladimír Ambrozek (technický vedúci mužstva), Roman Križan (lekár), Daniel Klačko (fyzioterapeut), Milan Petrinec (medzinárodný manažér SF)

Prípravný zápas pred kvalifikáciou MS:
(9.december 2011 o 18:15 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOVENSKO vs ŠK MIMA FUTSAL TRNAVA       10:4 (1:1, 4:1, 5:2)
Góly: Haľko 2 (10. a 48.), Mikita 2 (24. a 39.), Kozár 2 (46. a 59.), Rafaj (26.), Fehérvári (40.), Bahna (47.), Rick (51.) - Krivočenko 2 (30. a 41.), Sládeček (1.), Krištofík (56.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Marián Fischer a Mário Bohun
Slovensko: Gašparovič M., Repa D., Brndiar P. - Rafaj D., Rejžek M., Rick G., Fehérvári A., Mikita L. (C), Kozár P., Haľko P., Bahna M., Kuhajdík J.

4.december 2011 ... KLUBOVÁ "5" ZDENĚK SLÁMA OTCOM !!!

Gratulujeme... !!! Dnes sa "slamákovcom" narodila dcérka. Úprimne gratulujeme, Fofáci.

4.december 2011 ... PRESTÍŽNY ZÁPAS OLD BOYS PRINIESOL FUTSALOVÚ DRÁMU

ADMIRAL "OLD" sa vypol k výbornému výkonu a partia bola počas celých 40 minút vyrovnaná. Všetky šance dlho končili vedľa a i obaja brankári boli mužmi na svojom mieste. A tak góly padali až po polčase. Za faul na Strelca premenil penaltu bezpečne Obšitník. Potom rival zabral a Hallo prestrelil Kazimíra - 1:1. Dnes to bol ale deň Sepešiho. Vykúzlil dve nádherné prízemné delovky k ľavej žrdi a rozhodol zápas. ADMIRAL korigoval pozoruhodným vlastencom Kazimíra...

6.kolo Ligy 40 2011/2012 : - viac o "OLD" mužstve - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs ADMIRAL "OLD"        3:2 (0:0)
Góly: Sepeši 2, Obšitník z pen., - Hallo, vlastný

3.december 2011 ... SKVELÝ REPREZENTAČNÝ VÝKON BRNDIARA V MALACKÁCH

Domáce Malacky zvolili proti "B-A2" mužstvu celozápasovú ofenzívu a tak sa bolo v Maline na čo pozerať ! Obe mužstvá si vytvárali mnoho šancí, rozdiel bol v dvoch veciach... Hráči oranjes tak každú štvrtú čistú premenili, naopak Brndiar privádzal hráčov Canarie do zúfalstva. Doslova ich vychytal. A na záver pri našej power-play ako bonus ukázal, ako má vyzerať strela na bránku, bombou trafil vinkel. Dnes to bol jeho brankársky koncert.

9.kolo 2.SL sk. Bratislava 2011/2012 : - viac o "B" mužstve
1.SFC Canaria Malacky vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B"       3:10 (1:5)
Góly: Rejžek 3, Benci 2, Kozár 2, Fehérvári, Bagin, Brndiar

2.december 2011 ... 10.KOLO SELECT EXTRALIGY: PINEROLA vs FOFO 4:5

Across Pinerola BA Slov-matic FOFO V poslednom súťažnom ligovom kole v kalendárnom roku 2011 Select extraligy si zmerali sily v mestskom derby oranjes a Across Pinerola BA. Už v prvom polčase videli slušne zaplnené tribúny svižný futsal a sedem gólov. Úvodných päť minút sa hralo opatrne, po lahodnej prihrávke Rafaja Haľko otvoril zápasový účet v siedmej minúte. V následujúcej ale prišla obranná chyba, ktorú Genčúr nekompromisne potrestal vyrovnávajúcim gólom. V 10.minúte opäť zahrmelo, keď Kozár prestrelil Herka v bránke domácich. Bahna tiež ukázal svoj level, keď o tri minúty po druhom góle oranjes opäť vyrovnal. Trest prišiel okamžite, už o sedemnásť sekúnd našiel Bartošek Rejžeka a ten strelil tretí gól favorita. V 16.minúte poslal do dvojgólového vedenia Fofákov Kozár, keď pohodlne zasunul do prázdnej bránky bezchybnú prihrávku Rafaja. Pinerola však zdvihla hlavu a už o osemnásť sekúnd od rozohrania znížila po rýchlom prieniku a zakončení Németha na 4:3. Druhé dejstvo sa hra dlhší čas odohrávala v strede, obe mužstvá taktizovali. Rozhodnutie prišlo v 33.minúte, keď Herka prestrelil aj Bartošek. Zverencom V.Zwingera sa podarilo znížiť až v závere, keď 29 sekúnd pred koncom sklzom od brvna strelil lahôdkový gól Németh. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO): "Zápasy s Pinerolou sú vyrovnané a výsledky sú vždy tesné. Kvalitou patria k najlepšiemu, čo sa dá na slovenských palubovkách vidieť. Presne tak tomu bolo i dnes. Myslím, že diváci si prišli na svoje. Pinerola zvolila celozápasovú ofenzívnu hru a my, pochopiteľne, tiež. Rozhodujúce momenty prišli v 2. polčase, kedy súper mohol trikrát vyrovnať, šance zahodili a tak prišiel náš rozhodujúci gól na 5:3. Bol to náš najťažší domáci zápas v sezóne."

10.kolo Select extraligy 2011/2012:
(2.december 2011 o 18:30 h ŠH Mladosť v Bratislave)
ACROSS PINEROLA BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       4:5 (3:4)
Góly: Németh 2 (18. a 40.), Genčúr (8.), Bahna (14.) - Kozár 2 (10. a 16.), Haľko (7.), Rejžek (13.), Bartošek (33.)
ŽK: Németh (18.) - Frič (8.), Mikita (20.), Bagin (37.), ČK: -, 250 divákov, Rozhodcovia: Lukáš Peško a Mário Bohun, akumulované fauly: 3:5 - v 1.pol, 4:2 - v 2.pol
Pinerola: Herko - Bahna, Paštrnák, Emrich, Németh - Staňo, Švikruha, Zdráhal M., Genčúr
Fofo: Gašparovič M. - Kozár P., Rafaj D., Mikita L. (C), Haľko P. - Frič D., Bartošek G., Fehérvári A., Rejžek M.

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..