NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - DECEMBER 2009

NOVINKY december 2009 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC DECEMBER 2009

..:: ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE A PF 2010::..

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE, PF 2010

30.december 2009 ... PREZIDENT KLUBU HODNOTÍ FUTSALOVÝ ROK 2009

Prezident oranjes Martin Grendár "Hodnotenie uplynulého roka je tentokrát hypoteticky možné i jednou vetou. Keby. Keby sme v piatom finále udržali v závere víťazstvo, bol by celkovo rok 2009 ešte úspešnejší ako doteraz top rok našej histórie 2008." začal zostra prezident klubu Martin Grendár. "Šport však prináša i prehry, je však dobré, že naše mužstvá prehrávajú ozaj iba občas. Okrem titulu sme vyhrali všetky súťaže, ktoré naše mužstvá dospelých hrali (Slovenský pohár, Bratislavský pohár, Majster Bratislavy - "B" mužstvo, III.liga - "C" mužstvo, i Liga 40 - "OLD" tím. V lete sme značne skvalitnili portfólio našich 58 hráčov. Prišli Frič, Sláma (reprezentanti Českej republiky), Brunovský, Brndiar, Filo, Šipka, Végh, Sepeši, Cséfalvay. V druhom polroku majú naše mužstvá 51 zápasov, 48 vyhrali, 1 remizovali a iba dva prehrali so skóre 385:93... Veľmi dobrá bilancia znamená, že všetky mužstvá budú hrať na jar o zlaté medaily. Skvelú streleckú sezónu predvádza štvorica Haľko (25), Rejžek (24), Mikletič (24), Klatt (24), títo štyria hráči strelili štvrtinu gólov klubu, takže jak říkají naši kluci, máme zaděláno na dobrou sezónu. Mňa osobne teší značný podiel nášho klubu na dosiahnutom famóznom reprezentačnom rankingu - 15.miesto na svete. Aj po nástupe nového trénera Richarda Bača sa niekoľkokrát stalo, že v základnej deviatke nastúpilo až sedem našich hráčov. Značný podiel má náš klub i na budovaní juniorskej novinky - FCTM (futsalové centrum talentovanej mládeže). A samozrejme máme i už tradičný patronát nad niekoľkými stredoškolskými mužstvami. Ako pekne povedal na jar vrcholový český futsalový činiteľ - "dobrý futsal je nikdy nejkončiaca každodenná práca" !!! Ďakujem všetkým 58 hráčom i celému realizačnému tímu za ich kvalitnú futsalovú prácu v roku 2009 a želám všetkým Fofákom i celej futsalovej verejnosti Šťastlivý a úspešný Nový rok 2010."

29.december 2009 ... POSLEDNÝ FUTSAL FOFÁKOV V ROKU 2009

Prezident klubu na dnešný večer pekne zorganizoval zápasík Slov-matic zvyšok "A", proti zvyšku "BC" mužstva. Pochopiteľne mnohí hráči mali voľno, ale predsa len sa podarilo dostať na parkety mladosti dve mužstvá Fofákov na rozlúčku s futsalovým rokom 2009...v peknom, úrovňou extraligovom zápase sa okrem známych oranjes predstavili i mnohí hostia - pozvaní hráči. A tak okrem štandartných Fofákov na palubovke ukázali svoje kvality i Marek Habaj, Matúš Dlugoš, Martin Maroši, či Martin Vodila. V samotnom zápase značne vynikli brankári a aj peto sa zápas skončil iba 6:3 pre zvyšok "A". "BC" doplatilo len a len na premrhávanie mnohých šancí, ale skvelý deň mal i Brndiar. Peknú rozlúčku s futsalovým rokom 2009 zavŕšilo veselé posedenie v pizzerii, kde si v závere všetci povedali CIAO, CIAO FUTSAL 2009 ! ... A šťastlivý Nový futsalový rok 2010 ! Wuf wuf !! Pridal sa v úplnom závere pri písaní tejto informácie i maskot klubu Fofík. Posledný futsalový večer roka 2009 sa teda vydaril.

Prípravný zápas v ŠH Mladosť :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "A" vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC"        6:3 (3:1)
Góly: Bartošek 3, Rejžek 2, Mikita - Števík, Klatt, Marhefka

28.december 2009 ... ČAKATELIA DO KLUBU STOVKÁROV AŽ V JANUÁRI

Súčasný stav bombardérov už otvárajúcich oranžové dvere klubových top kanonierov je následovné... Gajdoš 99, Klatt 98, Baláž P. 96, Berky 95, Luhový 86 a Čambal 84. Z prehľadu je jasné, že prví štyria vojdu do klubu stovkárov už v januári 2010.

Na záver sme si ešte posvietili na ďalších adeptov v poradí. Nuž tí to budú mať veľmi ťažké, ich šance sú iba v rovine budúcnosti... (Fehérvári 78, Kováč 68 - avšak legenda to už asi nestihne), Grendár junior 60, Belica 57 a Števík 54). Za nimi je samozrejme mnoho hráčov, ale o tom až o také 2-3 roky.

26.december 2009 ... NA ŠTEFANA HVIEZDILI HVIEZDY ORANJES

Zápas "AB" proti "BC" bol úplne vyrovnaným duelom. Lenže... Hráči v strieborných dresoch neboli schopní premieňať ani najvyloženejšie šance, kým tí v čiernom strieľali góly bez problémov. V zápase viedol favorit hladko 4:0, dobre namazaný stroj sa zadrel nachvíľu do stavu 5:3. Alé záver patril jasne najskúsenejšiemu mužstvu. Zažiaril v poli hrajúci Gašparovič (4 góly), dobre mu sekundoval Belica (rovnako 4 góly). Jedenásty gól vsietil famózne Mikita, ktorý od vlastnej bránky prehodil zle stojaceho Šalitroša. Druhý zápas priniesol skvelý a napínavý duel. Oba Old tímy nastúpili vystužené bombardérmi. Skóre otvoril Kummer, Edo Baláž vyrovnal a Cséfalvay upravil na 1:2. Edo Baláž zvýšil po krásnej akcii a ešte krajšom zakončení na 1:3. V druhom dejstve po góloch Cséfalvaya a Gavača ušiel ADMIRAL "OLD" už na 1:5, Lučenič znížil no pri power-play trestal gólmi do prázdnej bránky Baláž Edino. V zápase o tretie miesto pokračovalo strelecké trápenie SM "OLD". S výberom "BC" držalo krok iba do polčasu, potom už mladíci mali navrch a ich strelecké prebudenie znamenalo desať gólov v sieti súpera. Finále začalo z ostra, no zpočiatku Fofáci šance nepremieňali, hviezdili gólmani... Števík otvoril slabou tečovanou strelou finálový účet, na 2:0 zvýšil po skvelej akcii vo výbornej forme hrajúci Belica. Dve dobré šance ADMIRAL "OLD" nepremenil a tak ukázal futsalový level kapitán reprezentácie. Prebil sa sám, posekal čo sa dalo a bomba skončila vo vinkli. Po ďalšej famóznej akcii cez pivota navýšil polčasové skóre Klatt už na 4:0. Po nájazde 2 na 1 zvýšil Števík na 5:0, Rejžek ukázal svoje kvality aj na pivote - 6:0. Belica zaknihoval siedmy gól, až konečne Edo Baláž pekne znížil. Po nádhernej biliardovej akcii Csévalvay strelil druhý gól oldov, posledné slovo mal ale Mikletič. Turnaj priniesol okrem vybehaných sviatočných koláčov a majonézového šalátu s rybou a rezňami, štyri jasné výsledky a vlastne skončil podľa predpokladov, pekná slnečná sobota priniesla pekný turnajík Fofákov.

Štefanský miniturnaj Fofákov 2009 :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "AB" vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC"        11:3 (4:1)
Góly: Gašparovič 4, Belica 4, Mikletič, Števík, Mikita - Hanusek, Weber, Walter Rischer
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs ADMIRAL "OLD"        3:8 (1:3)
Góly: Kummer, Lučenič, Végh - Baláž E. 5, Cséfalvay 2, Gavač

Štefanský miniturnaj Fofákov 2009 - zápas o 3.miesto :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "BC" vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD"        10:3 (5:3)
Góly: Marhefka 4, Walter Rischer 2, Benci, Grendár ml., Weber, Marek Rischer - Žiga 2, Lučenič

Štefanský miniturnaj Fofákov 2009 - finále :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "AB" vs ADMIRAL "OLD"        8:2 (4:0)
Góly: Števík 2, Belica 2, Mikita, Klatt, Rejžek, Mikletič - Baláž E., Csévalvay

22.december 2009 ... NA ŠTEFANA V PKO TRADIČNÝ MINITURNAJ FOFÁKOV

Pozývame všetkých fanúšikov oranjes i futsalu na Štefana do ŠH PKO, kde sa uskutoční tradičný miniturnaj Fofákov. Zápasy začínajú od 9:15 h a určite sa bude načo pozerať... Všetkých päť mužstiev oranjes je na vrchných priečkach tabuliek a tak to famózni hráči (síce trochu pomiešaní) poriadne roztočia ! Budú to určite duely plné pekných akcií i gólov. A... Volley restaurant je otvorený už od deviatej...

ROZPIS ZÁPASOV na miniturnaji oranjes :
(26.decembra 2009 v ŠH PKO)
09:15 h Slov-Matic „BC“ – Slov-Matic „AB“
10:10 h Slov–Matic "OLD" – Admiral "OLD"
11:10 h Porazení (zápas o 3.miesto)
12:15 h Finále
13:10 h Obed

Hrá sa 2 x 25 min. BTTO čas

Dresy:
Admiral "OLD" - biele
Slov–Matic "OLD" - oranžové
Slov–Matic „BC“ - strieborné
Slov–Matic „AB“ - čierne

21.december 2009 ... JESENNÝ VALEC V PODANÍ ORANJES, J.JANÍK OSLAVUJE 50 ROKOV

Tréner oranjes Ján Janík Dnes sa dožíva okrúhlej 50-tky hlavný tréner oranjes Janko Janík. Kolektív Slov-maticu srdečne blahoželá k okrúhlemu výročiu. A pri tejto príležitosti sme sa s kolegami popýtali šéftrénera, ako videl jesennú časť extraligy...
Futsalisti Slov-maticu FOFO Bratislava sú po zásluhe suverénnymi kráľmi jesennej časti najvyššej domácej súťaže, keď v tucte zápasov nazbierali maximálny počet bodov a ich nadvládu odzrkadľuje aj vysoko aktívne skóre 80:22. S jeseňou sa hráči úradujúceho slovenského vicemajstra rozlúčili presvedčivým víťazstvom 8:1 nad Makroteamom Žilina v Predmieri, po ktorom majú na čele tabuľky Kyma extraligy pohodlný 11-bodový náskok pred Dubnicou.
"Mužstvo vyhralo dvanásť zápasov v rade a v klube zákonite vládne spokojnosť," povedal tréner Slov-maticu a čerstvý päťdesiatnik Ján Janík. Dôvodov úspešného pôsobenia špičkového bratislavského tímu v extralige je viacero: "Prvotným predpokladom bolo vhodné doplnenie kádra, v ktorom sa zvýšila konkurencia. V lete sme získali dvoch českých reprezentantov Friča a Slámu, tí priniesli do mužstva kvalitu a skúsenosti. Chvíľu im trvalo, kým sa s mužstvom zohrali, ale sú pre nás veľkým prínosom. To isté platí aj o mladom Brunovskom, ktorý prišiel z Košíc študovať do Bratislavy a rýchlo zapadol do nášho mužstva, je to taký 'škrtelovský' typ, nevypustí žiadny súboj. Posilnili sme druhú štvorku a dovolím si povedať, že na našu hru sa dá pozerať. V mužstve mám dvanásť kvalitných hráčov a často riešim dilemu, koho nechať na lavičke alebo dokonca na tribúne. Každý z nich túži hrať," rozhovoril sa Janík o svojich zverencoch.
V Slov-maticu však po trpkej skúsenosti z minulej sezóny vedia, že piť dopredu na medvediu kožu sa nevypláca: "Aj minulý rok sme v základnej časti kraľovali, v pohode sme zvládli štvrťfinále aj semifinále play off, ale v rozhodujúcich zápasoch nám došla para. Zranili sa nám niektorí hráči a majstrom sa stali Košice. Preto súčasnú eufóriu krotíme, hoci máme široký káder a prípadné absencie hráčov už dokážeme zaplátať, čo sa nám v poslednom play off nepodarilo. Dobre si však uvedomujeme, že sezóna sa delí na dve súťaže - základnú časť a play off, ktoré je veľmi zradné a môže sa lámať na detailoch. Sezónu sme nakopli dobre, môžeme byť právom sebavedomí, ale stále tvrdím, že musíme ísť krok za krokom," vystríhal lodivod "oranjes". Dominancia Slov-maticu súvisí najmä s dlhodobou koncepčnou prácou prezidenta a finančného mecenáša klubu Martina Grendára, ale: "Môj názor je taký, že naša liga sa neskvalitňuje, jej úroveň skôr stagnuje. Dubnica, Košice, alebo Trnava majú silné mužstvá, ale tímy v dolnej polovici tabuľky už požadovanú kvalitu nemajú. Preto si myslím, že namiesto dvanástich mužstiev by sme si vystačili aj s ôsmimi. Preferujem kvalitu na úkor kvantity," dodal Janík.
Lodivod, ktorý so Slov-maticom v prvej polovici sezóny dosiahol maximum, však našiel aj drobné chybičky krásy: "Hneď v prvom kole s Pinerolou sme sa na víťazstvo poriadne nadreli. Chlapci sa prebrali až v druhom polčase, mali sme aj šťastie, keď počas jedného striedania sme dali tri góly a zápas otočili. Na druhej strane najlepší zápas sme odohrali proti Dubnici, ktorá je doma mimoriadne silná. Priebeh nám nehral do kariet, prehrávali sme 1:3, prišli sme o vylúčeného brankára Gašparoviča, ale predsa sme dokázali zvíťaziť. U chlapcov si cením, že siahli na dno síl." Slov-maticu zaslúžene patrí primát jesenného majstra, reprezentantovi v jeho službách Petrovi Haľkovi zasa pozícia lídra v tabuľke strelcov s 19 gólmi: "Peťo je rodený strelec, má to zakódované v DNA. Je to stále talentovaný hráč, ktorý sa teší z každého gólu, dokonca aj na tréningu emotívne prežíva každý zásah do čierneho. Sme radi, že ho máme v mužstve. Ak by odišiel, naše výhry by už neboli také presvedčivé," myslí si Janík.

20.december 2009 ... "B" MUŽSTVO PREPISOVALO REKORDY, AKADEMIK PREHRAL O 20

B-mužstvo dnes v poslednom zápase roku 2009 lámalo rekordy... A vytvorilo hneď dva nové v klubovej histórii. Najvyššie skóre prvého polčasu v celej histórii klubu 16:0. A nový rekord B-éčka (doteraz 21:2 spred dvoch rokov). Mužom víkendu sa stal Daniel Mikletič, ktorý strelil počas víkendu 6 gólov, keď najmä jeho sobotňajší bol veľmi dôležitý a vystrieľal ním v poslednej minúte tri body pre C-mužstvo. Famózne oslávil 21.narodeniny Grendár junior, ktorý dnes strelil štyri góly - samozrejme osmičkové. Úvodný ako inak v 18.minúte, strelecký pokus číslo osem znamenal po premenenej penalte druhý jeho gól v sieti Akademiku. Tretím zvýšil na 18:2 a svoj strelecký účet zavŕšil osem minút pred koncom... Posledný súťažný víkend Fofákov bol za hranicou famozity, skóre 61:12. 61 gólov za víkend je absolútny rekord klubu. .. nuž parádny futsalový darček pod klubový oranjes stromček. Priebežné poradie v súťaži skokan roka vedie Brunovský (19 gólov), následujú Sláma (10), Frič (7), Šipka (4) a Filo (3).

12.kolo 2.SL sk. Bratislava 2009/2010 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs JVP Akademik´96 Bratislava        24:4 (16:0)
Góly: Mikletič 5 (14., 16., 21., 33. a 39.), Várady 4 (2., 5., 13. a 32.), Grendár ml. 4 (18., 20. z pen., 30. a 32.), Belica 2 (3. a 8.), Klatt 2 (4. a 33.), Števík 2 (4. a 14.), Brunovský 2 (6. a 6.), vlastný (11.), Rejžek (13.), Frič (39.)
Zostava: Brndiar - Várady, Brunovský, Frič, Rejžek - Klatt, Števík, Mikletič (C), Belica - Grendár ml.

19.december 2009 ... C-ÉČKO NA POKRAJI STRATY BODOV, OLDI VALCOVALI DVOJCIFERNE

ADMIRAL "OLD" podal v zápase so susedom v tabuľke Semicom najlepší výkon sezóny a súpera rozstrieľal rozdielom desiatich gólov. Zažiarila nová posila Csefalvay, autor piatich gólov. Po polroku sa na ihrisku objavila i hrajúca legenda klubu Dušan Kováč. Slov-matic "OLD" roztočil od prvej sekundy známy uragán Fofo. Strelecké manévre skončili na stave 14:3. "C" mužstvo bolo dnes prekvapujúco na pokraji straty prvých bodov v súťaži, v ŠH FTVŠ sa odohral neuveriteľný futsalový horor... Skvele bojujúci Franco Šamorín (ktovie prečo posledný tím v tabuľke...) len len že neuchmatol body neohrozenému lídrovi súťaže. A o tom je šport, i futsal. Už v prvých sekundách ušla dvojica oranjes a Grendár junior naservíroval Klattovi, ktorý otvoril skóre. Lenže potom prišiel nepochopiteľný 36-minútový strelecký výpadok. Šamorín dobre bránil, brankár mal skvelý deň, naši hráči nie. Pochopiteľne, že z jedného typického dlhého vyhodenia súper vyrovnal a schylovalo sa k remíze. A to Franco trafil ešte vnútornú žrď... Lenže v závere deja zápasu zasiahol prezident klubu (vysoko odborne), ktorý stiahol hru na päť hráčov a tri minúty pred koncom konečne diaľková strela Jankoviča skončila pri žrdi. Súper ale kontroval po štandartke zľava a opäť vyrovnal ! Hektický záver sme predsa len zvládli. Prečíslenie 2 na 1, Klatt skvele našiel vľavo kapitána a ten vedel, že jednoducho musí dať. Rana hore k žrdi znamenala naše víťazstvo 28 (zase tá osmička) sekúnd pred koncom.

13.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2009/2010 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Franco Šamorín        3:2 (1:0)
Góly: Klatt, Jankovič, Mikletič

8.kolo Ligy 40 2009/2010 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs NAMANA        14:3 (7:1)
Góly: Cerovský 4, Lučenič 4, Végh 2, Gajdoš 2, Uhlík, vlastný

8.kolo Ligy 40 2009/2010 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Semic Old        12:2 (3:0)
Góly: Cséfalvay 5, Szokolay 2, Kincses 2, Čavoj, Gavač, Schweighofer

18.december 2009 ... 13.KOLO FUTSALOVEJ EXTRALIGY, MAKROTEAM ŽILINA vs FOFO 1:8

ŠK Makroteam ŽilinaSlov-matic FOFO BA Oranjes odcestovali na posledný zápas v roku do Predmiera, kde sa v peknej, ale chladnej športovej hale stretli so zverencami Dušana Dobšoviča ŠK Makroteamom Žilina. Ján Janík mal k dispozícii kompletný káder, domácim absentovalo niekoľko hráčov. Zápas sa skončil presvedčivým víťazstvom Fofákov 8:1 (5:1), o víťazstve sa rozhodlo už v prvom polčase. Skóre otvoril už po dvadsiatich piatich sekundách kanonier Haľko (ten ešte v prvom polčase zaknihoval ďalší hetrik v súťaži). O necelú minútu ale najlepší hráč v žltom drese Pekara po zbytočnej chybe v rozohrávke oranjes vyrovnal, no to bolo zo strany Makroteamu všetko. Na 1:2 zvýšil nekompromisne Bartošek, tretí gól, ktorý strelil Haľko vyhnal Zbyteka z domácej brány. Do polčasu ešte rozvlnili sieť Frič s Haľkom. Po obrátke sa do streleckej listiny zapísal aj Berky, ktorý naskočil do duelu iba pol minútu pred svojim šiestym extraligovým gólom. Presvedčivé víťazstvo favorita korunoval dvomi peknými gólmi kapitán Mikita. Prezident klubu Martin Grendár mal po zápase radosť z osmičkového výsledku (8:1 v piatok 18.decembra) a rovnako z faktu, že hráči zaknihovali tucet víťazstiev ešte v starom roku 2009. Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Zápas sa začal od prvej sekundy obojstranne ofenzívne a zostra. Za osem minút padlo päť gólov! Prvý už v dvadsiatejpiatej sekunde... Rozhodujúci moment prišiel veľmi skoro, v piatej minúte za stavu 2:1 pre oranjes skvelý priamy kop Németha skončil so šťastím na našej vnútornej žrdi... o chvíľu sme dali dva góly a vlastne bolo rozhodnuté. Do konca duelu sme málo požičiavali loptu súperovi a zápas sme mali už pod kontrolou. Gratulácia a darček k trénerovej 50-tke bola typicky fofácka. Osmička...! Odohrali sme dobrý a vydarený zápas." Dušan Dobšovič (prezident a tréner Makroteamu): "Pred zápasom som ja osobne nemal veľké oči, vedel som, že od nešťastnej prehry s Dubnicou nám to proste nejde a produkujeme neskutočné chyby. Našťastie máme pred sebou mesačnú pauzu na spamätanie sa. Do zápasu sme vstúpili bojazlivo s veľkým rešpektom a to sa prejavilo v plnej nahote. Mrzí ma, že nás nenaštartoval ani vyrovnávajúci gól, keď sme si doslova vychutnali bratislavskú defenzívu. No od nastrelenej žrde, ktorú trafil o chvíľu Michal Németh, si z nás vicemajster urobil trhací kalendár. O jeho prevahe svedčí skutočnosť, že druhý polčas sme sa prakticky nedostali ani za polovicu. Výkon, ktorý u nás Slov-matic predviedol, bol jednoznačne najlepším za posledné obdobie, aké tu ktokoľvek ukázal. Pre mňa je Slov-matic jasný favorit na zisk majstrovského titulu..."

13.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 :
(18.december 2oo9 o 19:30 hod ŠH Predmier)
ŠK MAKROTEAM ŽILINA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:8 (1:5)
Góly: Pekara (2.) - Haľko 3 (1., 7. a 16.), Mikita 2 (31. a 40.), Bartošek (3.), Frič (10.), Berky (27.)
ŽK: Németh (34.), 100 divákov, Rozhodcovia: Ježík a Ploštica, akumulované fauly : 2:2 - v 1.pol, 5:2 - v 2.pol
Makroteam: Zbytek (od 7. min. Súkeník) - Németh, Pekara (C), Pápež, Pagáč, Gamboš, Hýll, Dobroň
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Rejžek M., Frič D., Sláma Z., Bartošek G. - od 2.pol Fehérvári A., od 27.min Berky M.
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

17.december 2009 ... FUTSALOVÝ ROK 2009 ZAVŔŠIME V PREDMIERI PROTI MAKROTEAMU

ŠK Makroteam ŽilinaSlov-matic FOFO BA Na posledný zápas v kalendárnom roku 2009 nastúpime v Predmieri, kde nás preverí domáci ŠK Makroteam Žilina. Zverenci Dušana Dobšoviča okupujú aktuálne siedmu pričku, v poslednom kole prekvapujúco prehrali na domácom ihrisku so Slovanom Bratislava 3:6. Ján Janík (tréner Slov-maticu): "Na svoj posledný tohtoročný zápas cestujeme do Žiliny a v žiadnom prípade nechceme našu víťaznú šnúru stratiť práve tam. Naopak. Budem hráčov nútiť hrať naplno, už aj vhzľadom na to, ako sme tam v minulej sezône hrali. Ešte si dobre pamätáme ten zápas, keď sme najskôr hladko vyhrávali 0 :3, aby sme potom v závere zápasu zachraňovali aspoň remízu.Takýto scenár si nepripúšťame a verím, že budeme hrať koncentrone od 1. do poslednej minúty." Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Na zápas v Predmieri sa svedomito pripravujeme, veľmi dobre si pamätáme na marec, kedy nás Žilina riadne vyzvŕtala a zápas sa skončil remízou 5:5. Našim cieľom je dať trénerovi k jeho päťdesiatke pekný darček - a to tucet výhier." Dušan Dobšovič (prezident ŠK Makroteam): "Po šokujúcej prehre so Slovanom sme sa dostali do zlej situácie. Máme šancu na reparát, ale s momentálne jasne najlepším mužstvom na Slovensku to bude viac ako ťažké. Sme realisti, Slov-matic je jasným favoritom a po minulosezónnej remíze isto nič neponechá na náhodu. My však určite chceme zabojovať o čo najlepší výsledok a dobrým výkonom sa ospravedlniť priaznivcom za minulotýždňový výkon, ktorým sme však asi veľa z nich vyhnali z hľadiska. Škoda, že na ceste za zopakovaním marcového výkonu a prekvapujúcej remízy 5:5 nám bude chýbať vykartovaný tophráč Libor Ťažký."

13.december 2009 ... PREDVIANOČNÁ NÁDIELKA PRE HORDEN OD "B" MUŽSTVA

Horden prišiel na zápas proti B-mužstvu iba s piatimi hráčmi do poľa a to veru stačiť nemohlo. Aj keď ich brankár dosť gólov zachránil, z množstva šancí štrnásť prešlo do sita. Potešili (po dlhšom čase) najmä góly Váradyho a Fehérváriho, i Grendára juniora. Mužom víkendu sa stal Miloš Belica, ktorý odohral svojich strelecky najlepších 26 hodín v klube, strelil šesť gólov.

11.kolo 2.SL sk. Bratislava 2009/2010 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs AFC Horden Bratislava        14:1 (7:0)
Góly: Fehérvári 3 (4., 29. a 37.), Várady 3 (11., 15. a 37.), Mikletič 2 (8. a 16.), Belica 2 (19. a 27.), Benci (12.), Grendár ml. (23.), Števík (33.), Rejžek (36.)
Zostava: Brndiar (Neumann) - Várady, Rejžek, Mikletič (C), Fehérvári - Klatt, Števík, Benci, Belica - Grendár ml.

12.december 2009 ... "C" MUŽSTVO PORAZILO BUDWEISER AJ S FUTSALOVOU LEGENDOU

"C" mužstvo nastúpilo proti Budweiseru vystuženému slovenskou futsalovou legendou Edom Balážom obozretne. V PKO sa odohrával dobrý futsalový zápas, v úvode delovku Mikletiča tečoval Klatt a otvoril skóre. Hralo sa aktívne, útoky sa striedali z jednej strany na druhú, celý zápas skvele odchytal Šalitroš... A famózny výkon predviedol dnes Belica. Obhodil si pekne legendu a zvýšil na 2:0. Po polčase skvele zabojoval Klatt a dotlačil loptu za bránkovú čiaru v tretí gól oranjes. Budweiser zabral a po nádhernej strele k žrdi sa vrátil do zápasu. Lenže Belica ukázal špičkový level a v priebehu piatich minút vsietil hetrik. V závere juniori urobili radosť prezidentovi klubu, lebo nastrelili obľúbenú osmičku. Klatt po hetriku už klope na dvere klubu kanonierov...

12.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2009/2010 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Budweiser        8:1 (2:0)
Góly: Belica 4, Klatt 3, Gregora

11.december 2009 ... 12.KOLO EXTRALIGY : FOFO vs ACROSS PINEROLA 4:1

Slov-matic FOFO BA Pinerola BA Do odvetnej časti futsalovej extraligy vstúpilo oranjes v mestskom derby proti Acrossu Pinerole, zverencov Viliama Zwingera Fofo v prvom meraní síl v sezóne porazilo 7:3. Do brány sa po odpykaní trestu vrátil Mário Gašparovič, dnes ho dokázal prekonať iba sklzom Bagin po ideálnej prihrávke Ciprysa. Úvod zápasu vyšiel lepšie domácim, keĎ Rejžek zblízka otvoril účet duelu, kapitán Mikita pridal druhý gól, tri minúty pred prestávkou Pinerola znížila. O osude zápasu rozhodla 31.minúta, v ktorej Rejžek s Mikitom dvakrát prekonali inak spoľahlivého Herka v bráne mestského rivala. Keďže Program Dubnica mal v 12.kole voľno, náskok Slov-maticu na čele extraligového pelotónu vzrástol na jedenásť bodov. Jedenáste víťazstvo v aktuálnej sezóne kolektív oranjes oslávil v Slovenskom Grobe na tradičnej husacine... Na tretie miesto poskočilo mužstvo RCS Košice, súper FŠsK Nitra na východ nepricestovala a tak chlapci okolo Richarda Bača zvíťazili 5:0 kontumačne. Mima Trnava stratila dva body po remíze na domácom ihrisku, Nové Zámky vyrovnali pár sekúnd pred koncom. Slovan ukoristil všetky body z Predmieru po víťazstve 6:3 nad žilinským Makroteamom, najvyrovnanješím zápasom bol duel MFsK Nitra - P.K.P. Košice, ktorý sa skončil víťazstvom domácich 3:2. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO Bratislava): "Zápas sa začal obojstranne opatrne a na našu radosť Rejžek prvú strelu premenil vo vedúci gól, kým Bagina brankár Gašparovič vychytal. Keď v 7. minúte skvele zahratý trestný kop premenil Mikita, nikto nečakal, že príde dvadsaťminútové strelecké trápenie. Naopak, súper znížil na 1:2 a bol stále v hre. Po polčasovej prestávke sa čakalo, komu to prvému padne a akým smerom sa bude zápas uberať... napokon sme boli lepším mužstvom a zaslúžene sme zvíťazili – a tak husacina v Grobe chutila skvele..."

12.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 :
(11.december 2oo9 o 18:20 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ACROSS PINEROLA BRATISLAVA       4:1 (2:1)
Góly: Rejžek 2 (3. a 31.), Mikita 2 (7. a 31.) - Bagin (18.)
ŽK: Súkeník (30.), Cintula (32.), 250 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Fehérvári A., Mikita L. (C), Haľko P. - Rejžek M., Frič D., Sláma Z., Bartošek G. - Várady V., Čambal M.
Pinerola: Herko - Šporánek, Súkeník (C), Cintula, Emrich - Rafaj, Ciprys, Bagin, Bahna - Paštrnák, Jurkovič
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

- záznam celého stretnutia Slov-matic vs Pinerola 4:1

9.december 2009 ... HUSTÉ DERBY FOFO vs PINEROLA PREDO DVERMI

Slov-matic FOFO vs Across Pionerola na HUSTE.tv Extraliga pokračuje v piatok zápasmi 12. kola, na programe sú opäť zaujímavé stretnutia, ktoré ako dúfame, prinesú kvalitný futsal a veľa pekných gólov. Mužstvá vstupujú ešte na konci kalendárneho roku 2009 do odvetnej časti, zopakujú si duely z úvodného jesenného kola, výhodu domáceho prostredia budú mať ale hosťujúce tímy. Káder oranjes bude mať k dispozícii kompletný káder hráčov, po chorobe a zranení sa vracajú aj Peter Haľko a Vojtech Várady. Dubnický Program má voľno, ťahákom kola bude isto derby v ŠH Mladosť, kde Slov-matic FOFO hostí Across Pinerolu. Zverenci Jána Janíka nestratili ešte ani bod a tak určite bude Pinerola chcieť tento fakt zmeniť. Mima by rada odčinila prehru v Nových Zámkoch 0:1, Slovan cestuje do Predmieru s cieľom uspieť proti Makroteamu Žilina. V posledných dvoch zápasoch príde ku komfrontácii tímov Košíc a Nitry, MFsK Nitra hostí P.K.P. Košice, či tím ŠFsK Nitra vycestuje na ihrisko majstrovského RCS Košice je dnes zrejme ešte vo hviezdach... V streleckej tabuľke Švikruha dobehol Haľka, ten proti Slovanu nenastúpil z dôvodu vírusového ochorenia a tak sa máme na čo tešiť. Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "V prvom kole odvetnej základnej časti extraligy by sme radi pokračovali v nastúpenej víťaznej ceste. Po značne rozháranom minulom týždni sa situácia v kabíne stabilizovala do normálu a to by sa malo zákonite prejaviť v dobrom výkone tímu. Je to posledné atraktívne ligové derby tohto roka a tak veríme, že hľadisko bude v piatok v Mladosti plné..." V úvodnom kole sme po dramatickom zápase porazili Across 7:3, o víťazstve sa ale rozhodlo až v závere, hetrikom sa prezentoval Vojto Várady, Peter Haľko pridal dva pekné góly.

1.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 :
(4.september 2oo9 o 18:45 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
ACROSS PINEROLA BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:7 (2:2)
Góly: Ciprys (2.), Bahna (14.), Cintula (27.) - Várady 3 (11., 34. a 35.), Haľko 2 (33. a 39.), Mikita (10.), Berky (36.)
ŽK: Súkeník (18.), Cintula (27.), Emrich (28.), Bagin (30.) - Frič (37.), 250 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

- záznam celého stretnutia Pinerola vs Slov-matic 3:7


- zostrih všetkých gólov zo zápasu


Zápasová bilancia mužstiev v sezóne 2009/2010:
      PORADIE MUŽSTIEV PO 11.KOLE : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :
1.  SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 10 10 0 0 68:20 + 48 30
5.  ACROSS PINEROLA BRATISLAVA 10 5 1 4 35:30 + 05 16

Zápasy mužstiev v extralige:
Slov-matic FOFO: 1.kolo Pinerola (v) 7:3, 2.kolo Žilina (d) 9:2, 3.kolo Nové Zámky (v) 6:2, 4.kolo voľno, 5.kolo P.K.P Košice (v) 7:3, 6.kolo RCS Košice (d) 3:0, 7.kolo ŠFsK Nitra (v) 15:1, 8.kolo MFsK Nitra (d) 8:2, 9.kolo Dubnica (v) 5:4, 10.kolo Mima Trnava (d) 4:1, 11.kolo Slovan (v) 4:2
Pinerola BA: 1.kolo Slov-matic (d) 3:7, 2.kolo Nové Zámky (d) 7:1, 3.kolo P.K.P. Košice (v) 2:0, 4.kolo ŠFsK Nitra (d) 8:2, 5.kolo Program Dubnica (v) 2:7, 6.kolo Slovan BA (d) 2:5, 7.kolo Makroteam Žilina (v) 3:1, 8.kolo voľno, 9.kolo RCS Košice (v) 2:5, 10.kolo MFsK Nitra (d) 5:1, 11.kolo Mima Trnava (v) 1:1

Vzájomné zápasy FOFO vs Pinerola Bratislava :
2008/2009:
1.kolo Fofo - Pinerola 5:2 (3:0), 12.kolo Pinerola - Fofo 3:8 (2:3), Play-off 1/4-finále Fofo - Pinerola 10:3 (5:1), Play-off 1/4-finále Pinerola - Fofo 2:5 (1:2), Slovenský pohár finále Fofo - Pinerola 4:2 (3:0)
2007/2008:
1.kolo Fofo - Pinerola 6:1 (3:0), 12.kolo Pinerola - Fofo 1:6 (0:3), Play-off 1/4-finále Fofo - Pinerola 4:2 (3:1), Play-off 1/4-finále Pinerola - Fofo 1:5 (0:0)
2006/2007:
1.kolo Fofo - Pinerola 5:4 (2:1), 12.kolo Pinerola - Fofo 4:6 (3:2), BA pohár semifinále Fofo - Pinerola 12:1 (6:1), Play-off 1/2-finále Fofo - Pinerola 7:1 (3:0), Play-off 1/2-finále Pinerola - Fofo 2:6 (0:5)
2005/2006:
2.kolo Fofo - Pinerola 5:1 (1:0), 13.kolo Pinerola - Fofo 1:6 (1:4)
(* pre detailné info klikni na výsledok zápasu)

12.kolo slovenskej futsalovej extraligy :
(piatok 11.decembra 2009)
11.12. 18:20 h : SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs Across Pinerola BRATISLAVA (Bohun, Fischer)
11.12. 19:00 h : ŠK Mima Divus TRNAVA vs MFK Tupperware NOVÉ ZÁMKY (Živčic, Chudý)
11.12. 19:30 h : ŠK Makroteam ŽILINA vs ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA (Gál, Kopec)
11.12. 20:00 h : MFsK NITRA vs FK P.K.P. KOŠICE (Kračmer, Ploštica)
11.12. 20:00 h : RCS KOŠICE vs ŠFsK NITRA (Rogoň, Janíček)

Program Dubnica - voľno

7.december 2009 ... VÍŤAZOM MITRO CUPU 2009 DOMÁCI FK ERA-PACK CHRUDIM

Mitropa Cup 2009 Víťazom medzinárodného futsalového turnaja Mitro Cup 2009 sa stal domáci FK Era-Pack Chrudim. Zástupca Slovenska v úvodnom semifinále po dlhej ceste z východu narazil na nebezpečný tím z Maďarska Aramis Budapešť, zverenci Richarda Bača prehrali rozdielom troch gólov, keď sa strelecky presadil iba Človečko. Domáci sa v druhom semifinále natrápili so Stellou Viedeň, víťazstvo strhli na svoju stranu až v záverečnej desaťminútovke, ktorá im vyšla podľa predstáv. Zápas o tretie miesto bol rovnako dramatický, RCS Košice po zlepšenom výkone v druhom polčase obsadil zaslúžene tretiu priečku. V zápase, v ktorom víťazi hrali takmer celý zápas power-play, padlo desať gólov a štyri červené karty. Slovenský majster nastúpil od začiatku s hráčom do poľa na mieste brankára a hral tak trvalú power-play. Vynútil si tým tlak, ale rovnako veľa riskoval a niekoľkokrát za zápas nechal rakúskému tímu odkrytú bránku. Košice však v celom priebehu stretnutia viedli, trochu im zatrnulo iba po vyrovnaní Gagera na 3:3. Potom sa už ale prejavila väčšia skúsenosť zástupcu futsalu zo Slovenska, ktorý si síce nevytvoril vyšší, ako dvojgólový náskok, ale vývoj zápasu podľa očakávania kontroloval. Definitivnú šancu vzal Stelle Rosse dve minúty pred koncem Grutka, ktorý upravil na konečných 6:4. Finále bolo jasnou záležitosťou domácich, futsalisti z Maďarska utrpeli zdrvujúcu prehru 1:8.

Mitropa Futsal Cup 2009 - semifinále:
RCS KOŠICE vs COLORSPECTRUM ARAMIS BUDAPEŠŤ (Maďarsko)       1:4 (1:2)
Góly: Človečko (9.) - vlastný (4.), Sivák (11.), Rábl (30.), Piroska (39.)
FK ERA-PACK CHRUDIM (Česká rep.) vs STELLA ROSSA VIEDEŇ (Rakúsko)       8:5 (4:1)
Góly: Vladyka (4. a 5.), Bouška (11.), Kroulík (13.), Cacau (32.), Kopecký (35. a 39.), Rešetár (39.) - Mesut (14. a 28.), Belen (22.), Gager (25.), Marinkovič (30.)

Mitropa Futsal Cup 2009 - o 3.miesto:
RCS KOŠICE vs STELLA ROSSA VIEDEŇ (Rakúsko)       6:4 (2:3)
Góly: Hernandez (5.), Serbin (11.), Maďarik (12.), Človečko (23. a 31.), Grutka (38.) - Mladenovič (11.), Gager (15.), Marinkovič (22. a 33.)

Mitropa Futsal Cup 2009 - Finále:
FK ERA-PACK CHRUDIM (Česká rep.) vs COLORSPECTRUM ARAMIS BUDAPEŠŤ (Maďarsko)        8:1 (4:0)
Góly: Mikan (1., 19. a 33.), Rešetár (8.), Sluka (10. a 38.), Max (40.), Cacau (40.) - Rábl (38.)

7.december 2009 ... VÍŤAZNÁ NEDEĽA FOFÁKOV

Podľa očakávania skoré ráno "OLD" mužstvu neprospelo, hneď v úvode mu zazvonil budíček v podobe inkasovaného gólu. Prebúdzanie trvalo celý polčas, ešteže v 8.minúte v polospánku Luhový vyrovnal. V 18.minúte išiel super od polovice ihriska sám, ale "klobása" ukázal svoje kvality. V závere polčasu po trme vrme po priamom kope zaklopal na dvere stovkárov Gajdoš. Prvých osem minút druhého polčasu predviedlo už zobudené mužstvo povestný famózny futsalový uragán. Každú minútu sme dali gól a tak sa nakoniec v PKO zrodila mikulášska nádielka 8:1. Skoré ráno rovnako neprospelo ADMIRALU "OLD"... Za chvíľu bolo 0:1. Budíček však rovnako pomohol a Csefalvay so Szokolayom otočili skóre zápasu. Bomba z diaľky Turanského znamenala polčasové vedenie o dva góly. Po hrubej chybe súper znížil na 3:2 a mohol i vyrovnať. Nastala nervozita, súper trafil žrď a potvrdilo sa známe nedáš dostaneš. ADMIRAL "OLD" vydrel výhru a v tabuľke sa prepracoval riadne vysoko. V zápase dobre zachytal Mifkovič a v dobrej fprme sa predstavili nové akvizície z tímu Impa Ružinov. Kappa proti "C" mužstvu držala krok iba osemnásť minút, svoje šance nepremenila, ale Klatt dvakrát áno v závere polčasu. Po zmene strán sme mali vývoj zápasu pod kontrolou a skóre sme nyvýšili na "kanára". Na muža víkendu ako obvykle (a to je dobré) boli viacerí kandidáti (Luhový s Klattom hetriky), ale stal sa ním Peter Brndiar. Jeho debut v "A" mužstve bol jednoducho skvelý. Bravó Brnďo.

11.kolo 1.Bratislavskej ligy sk."B" 2009/2010 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Kappa team        6:0 (3:0)
Góly: Klatt 3, Benci, Rischer, Hanusek

7.kolo Ligy 40 2009/2010 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Semic Old        8:1 (2:1)
Góly: Luhový 3, Végh 2, Gajdoš, Uhlík, Lučenič

7.kolo Ligy 40 2009/2010 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs DONA        4:2 (3:1)
Góly: Turanský 2, Szokolay, Cséfalvay

4.december 2009 ... DERBY SLOVAN vs FOFO VYHRALO MUŽSTVO ORANJES 2:4

ŠK Slovan UK BA Slov-matic FOFO BA Posledné jesenné kolo postavilo do cesty mužstvu oranjes v mestskom derby Slovan FTVŠ UK. V kádri Jána Janíka pre chorobu absentoval Peter Haľko, pre zranenie Vojto Várady, do bránky nastúpil prvýkrát v sezóne za "A" mužstvo Peter Brndiar, keďže Mário Gašparovič bude k dispozícii až o týždeň proti Pinerole. Najnebezpečnejším hráčom belasých bol robustný Török, ktorý sa nakoniec stal aj najlepším strelcom zápasu, Brndiara prekonal dvakrát. V 5.minúte ŠK Slovan Törökom otvoril zápasový účet, do polčasu ale po góloch Rejžeka a Bartošeka boli na koni Fofáci. Po vydarenej akcii na jeden dotyk zvýšil v druhom dejstve na 3:1 Brunovský, Frič nepremenil pokutový kop po ruke v bránkovisku, jeho strelu zastavila spojnica. Všetko si ale David vynahradil v 37.minúte, keď prekonal Totku. Török pri power-play síce znížil, oranjes ale aj tak zaknihovali desiatu výhru v sezóne a bez straty bodu pohodlne trónia na čele extraligovej tabuľky. Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Hodnotenie začnem konštatovaním, že už dlho, možno nikdy, som nevidel Slovan tak dobre hrať ako v zápase s nami. Vzápätí nasleduje otázka pre činovníkov a samozrejme hráčov Slovana, prečo takto nehrajú stále, alebo častejšie, určite by mali minimálne dvakrát toľko bodov ako doteraz... Skutočne obdivuhodný výkon domácich. Úvod zápasu patril nám – nedali sme, vzápätí však súper dal... Level nášho mužstva sa prejavil v tom, že debutant v našom drese brankár Brndiar skvele zachytal. Bartošek, ktorý v tomto ročníku streli len jeden gólik v pravý čas prekabátil nepozorného Totku a zmixovaná prvá štvorka predviedla najkrajšiu akciu zápasu – takisto v pravý čas. Slovan, možno v jeho najlepšom zápase roka sme bez hektického záveru porazili a ušetrili sme na zápas proti Pinerole Haľka a Váradyho – takže sme spokojní. A k tomu českí reprezentanti Fryč a Sláma hrali v týždni ťažké zápasy proti skvelým Rusom, takže ono to potom také jednoduché nie je, aby Slov-matic počas celej sezóny podával len a len výborné výkony a bol to ten známy top Slov-matic. Dnes nebolo prvoradé skóre, pretože po veľmi zložitom a nepríjemnom týždni bolo úlohou zvíťaziť." Ján Janík (tréner Slov-maticu): "Videli sme zaujímavý a rušný zápas, v ktorom sme síce mali herne a kombinačne navrch, ale súper svojou obranou a brejkovými situáciami držal výsledok a zápas v napätí skoro až do konca. Nevyhrali sme síce výraznejším rozdielom, ale to sa ani v každom zápase nedá. Ja chcem predovšetkým pochváliť mojích hráčov za zvládnutie prvej polovice súťaže, kde sme svojou hrou a výsledkami ukázali svoje možnosti. Súťaž ale pokračuje ďalej a od pondelka sa už v kompletnom zložení pripravujeme na najbližší zápas, v ktorom sa stretneme v derby s Pinerolou." Braňo Škorec (tréner Slovana): "Slov-maticu treba pogratulovať k 3 bodom a hlavne k 10. víťazstvu v rade, čím ukázali kto je suverénom ligy pred odvetnou časťou. Našim hráčom zase poďakovať za výkon, hrali s nasadením, chceli sa proti najlepším, Fofu vytiahnúť. Aj preto sme siahli po hráčoch, ktorí ešte extraligu vôbec nikdy nehrali alebo hrali veľmi málo a boli veľmi dôležitým článkom mužstva. Hráči nám dnes ukázali, že futsal hrať vedia, že futsal ich baví a aj preto budú nároky v odvetnej časti vyššie. Verím, že v ďalších zápasoch budeme podávať lepšie, kvalitnejšie výkony ako v prvej časti, budeme zbierať body a útlm, ktorý sa s nami ťahal na začiatku sezóny je za nami." Martin Čambal (manažér Slovana): "Prehrali sme, ale napriek tomu môžem vyjadriť spokojnosť s predvedeným výkonom. Som rád, že risk v podobe premierového postavenia dvoch extraligových novicov v našom mužstve Škureka a Adamčíka sa osvedčil a obaja si svoje úlohy v zápase zastali veľmi dobre. Ale oveľa dôležitejší zápas nás čaka o týždeň v Žiline. Verím, že naši chlapci potvrdia formu a prestanú striedať dobré a zlé momenty."

11.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 :
(4.december 2oo9 o 20:30 h ŠH FTVŠ UK v Bratislave
ŠK SLOVAN FTVŠ UK BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:4 (1:2)
Góly: Török 2 (5. a 37.) - Rejžek (12.), Bartošek (18.), Brunovský (23.), Frič (37.), akumulované fauly : 4:1 - v 1.polčase, 5:3 - v 2.polčase
ŽK: Török (26.), Rakica (27.) , 150 divákov, Rozhodcovia: Moncman a Palušek
Slovan: Totka (Horvát) - Remák (C), Ščasný, Rakica, Adamčík, Čermák, Selecký, Török, Škurek (Driapsa, Benčič)
Fofo: Brndiar P. - Bartošek G., Sláma Z., Frič D., Rejžek M. - Čambal M., Mikita L. (C), Berky M., Brunovský A.
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

..:: ORANJES V EXTRALIGE 2009/2010 - JESEŇ ::..

Pinerola BA vs Slov-matic FOFO BA 3:7 (2:2) Slov-matic FOFO BA vs Makroteam Žilina 9:2 (5:2) Nové Zámaky vs Slov-matic FOFO BA 2:6 (1:3) P.K.P. Košice vs Slov-matic FOFO BA 3:7 (2:3) Slov-matic FOFO BA vs RCS Košice 3:0 (1:0) ŠFsK Nitra vs Slov-matic FOFO BA 1:15 (0:7) Slov-matic FOFO BA vs MFsK Nitra 8:2 (3:1) Program Dubnica vs Slov-matic FOFO BA 4:5 (3:2) Slov-matic FOFO BA vs Mima Trnava 4:1 (2:0) Slovan UK FTVŠ BA vs Slov-matic FOFO BA 4:2 (2:1)

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..