NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - APRÍL 2016

NOVINKY apríl 2016 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC APRÍL 2016

29.apríl 2016 ... 1.SEMIFINÁLE PLAY-OFF: FOFO vs FK PREŠOV 8:2

Slov-matic FOFO FK Prešov Oranjes po dlhšom hernom výpadku, ktorý bol zčasti vyplnený kvalitným dvojzápasom v Prahe, nastúpilo na úvodné semifinále proti Prešovu. V zostave absentovalo trio Mikita, Bartošek, Brunovský. Skóre duelu otvoril už v druhej minúte nádherným volejom po prihrávke Rafaja Haľko. Z priameho kopu ale už o necelú minútu prestrelil všetko Serbin. Po 39-ich sekundách vrátil vedenie favoritovi Višváder. Haľkovu strelu zastavilo brvno a tak zahrmelo na druhej strane. Zo zadnej vyrovnal na 2:2 opäť Serbin. K víťazstvu nasmeroval domácich v 15.minúte Bahna, dvakrát po strelách Zdráhala a Bahnu zvonila ale iba konštrukcia bránky Prešovčanov. Devätnásť sekúnd pred obrátkou podčiarkol polčasových 4:2 gólom Kyjovský. Druhé dejstvo začalo mohutným náporom domácich, ktorý výústil do gólu Belaníka, ktorý sa pekne uvoľnil na pivote. O minútu zvýšil svojim druhým gólom Višváder a bolo rozhodnuté. V 30.minúte ponúkol Mazur gól do prázdnej bránky Zdráhalovi, klubovú osmičku zaokrúhlil po prihrávke Bahnu Belaník.

Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "S výsledkom sme spokojní, dlho sme nehrali. Do Prešova cestujeme v piatok s cieľom uspieť a sériu by sme v najkratšom možnom čase radi ukončili doma v Bratislave."

1.SLF 2015/2016 - semifinále play-off - 1.zápas:
(29.apríl 2016 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK PREŠOV       8:2 (4:2)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Višváder 2 (3. a 24.), Belaník 2 (23. a 36.), Haľko (2.), Bahna (15.), Kyjovský (20.), Zdráhal M. (30.) - Serbin 2 (3. a 11.)
ŽK: Zdráhal M. (20.), Belaník (26.) - Krempaský (29.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Stanislav Polomský a Peter Budáč ml., akumulované fauly: 4:2 - v 1.pol, 5:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Kozár P. (C), Rafaj D., Belaník M., Haľko P. - Kyjovský M., Zdráhal M., Bahna M., Višváder J. - od 26.minúty Mazur V. Tréner: Martin Rejžek
Prešov: Kapraľ - Vrbovský (C), Serbin, Hernández, Rohaľ, Babjak, Holomáň, Krempaský, Sedlák. Tréner: Antonio Hernandez

26.apríl 2016 ... MAJSTROVSKÉ B-MUŽSTVO S FACKOU OD SEMICU

B-mužstvo utrpelo napokon aj tretiu prehru v sezóne, v poslednom kole oranjes podľahlo vynikajúcemu Semicu vysoko 0:7. S týmto súperom zverenci Peťa Kummera prehrali 2:3 už v základnej časti a vôbec prvýkrát v sezóne nestrelili ani gól. Kapustu v bránke súpera neprekonali z hry, štandartiek, ani šesťmetrového kopu.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 28.kolo (N9):
(26.apríl 2016 o 21:00 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Semic       0:7 (0:3)
ŽK: -, ČK: -, 88 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Kočický, akum.fauly: 2:3 - 5:4
Fofo: Vörös - Mikletič (C), Zdráhal M., Mazur, Belaník - Rischer M., Števík, Marhefka, Benci, Grendár. Tréner: Kummer

23.apríl 2016 ... PINEROLA S PRÍDELOM OD B-MUŽSTVA

B-mužstvo si v predposlednom kole zastrieľalo proti Pinerole, napokon sa zápas skončil divoko 13:5. V tretej minúte otvoril skóre Kyjovský, druhý gól pridal Marek Rischer. Strelecky potentný Mazur pridal tretí gól a zdalo sa, že to pôjde samo. Päťminútový úsek ale lepšie zvládla Pinerola, naše šance zostali nevyužité a tak v 15.minúte bolo 3:2. Do útoku však zavelil gólom opäť Mazur, a polčasové skóre prikrášlil presným zásahom tri sekundy pred obrátkou kapitán Mikletič. V druhom polčase sa tretíkrát trafil Mazur, Mikletič v 26.minúte zvýšil už na 7:2 a vlastný gól Pineroly dielo skazy dokonal. Deviaty gól zaznamenal opäť Mazur. Prišla však ďalšia hluchý pasáž oranjes a power-play súpera. Darilo sa najmä Marušincovi s Baginom a tak bolo zrazu 9:5. Hra bez brankára však Pinele v závere nevyšla podľa predstáv, góly Mikletiča a hetrik Nestorika podčiarkli zaslúžené víťazstvo. Sezónu B-éčko ukončí v utorok duelom proti Semicu.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 27.kolo (N8):
(22.apríl 2016 o 17:00 v ŠH FTVŠ UK v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Pinerola "B"       13:5 (5:2)
Góly: Mazur 4 (8., 6., 22. a 29.), Mikletič 3 (20., 26. a 39.), Nestorik 3 (36., 40. a 40.), Kyjovský (3.), Rischer M. (6.), vlastný (28.)
ŽK: -, ČK: -, 8 divákov, Rozhodcovia: Sliš a Procházka, akum.fauly: 5:5 - 1:5
Fofo: Brndiar - Mazur, Nestorik, Zdráhal M., Kyjovský - Rischer M., Mikletič (C), Marhefka, Števík Tréner: Kummer

16.apríl 2016 ... B-MUŽSTVO MAJSTROM BRATISLAVY

B-mužstvo získalo svoj jedenásty titul po sebe už pred dnešným zápasom, keďže Pinerola zdolala Semic. Minimax statočne bojoval a napokon vybojoval cennú remízu. Kyjovský dvomi gólmi poslal favorita do vedenia, delovka pred obrátkou však prekvapila Kollára a tak sa polčas skončil 2:1. Hneď v druhom polčase zavŕšil Kyjovský hetrik, prišla však pasáž hry, ktorú súper odštartoval šťastným trikrát tečovaným gólom a dostal sa na koňa. Dvomi ďalšími gólmi otočil zápas, po hrubej chybe v obrane však Benci vyrovnal. Päť minút pred koncom Minimax priblížil vytúženú výhru po rýchlom protiútoku, 45 sekúnd pred koncom ale Kyjovský pri power-play nedovolil prehru.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 26.kolo (N7):
(16.apríl 2016 o 21:00 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Minimax       5:5 (2:1)
Góly: Kyjovský 4 (10., 16., 21. a 40.), Benci (32.)
ŽK: Benci, Zdráhal M., ČK: -, 48 divákov, Rozhodcovia: Sliš a Grom, akum.fauly: 4:4 - 4:3
Fofo: Kollár - Kyjovský, Rejžek, Bahna, Grendár - Benci, Fedák, Mikletič (C), Zdráhal M.. Tréner: Kummer

8.apríl 2016 ... B-MUŽSTVO S DRUHOU PREHROU V SEZÓNE

B-mužstvo utrpelo druhú prehru v sezóne, keď po Semicu v základnej časti vyzreli na oranjes aj Barabéri. Tí využili fakt, že hráči "A" mužstva v tom istom čase bojovali na pražskej palubovke v prípravnom zápase proti Slavii. O týždeň sa môžeme priblížiť k titulu, ovšem keď futsalisti Minimaxu proti nám nastúpia, čo u nich nebýva zvykom.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 25.kolo (N6):
(8.apríl 2016 o 20:50 v ŠH FTVŠ v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs KPP Barabéri       3:9 (0:5)
Góly: Belica, Rischer M., Rischer M.
ŽK: Rischer M., ČK: -, 18 divákov, Rozhodcovia: Čermák a Grom, akum.fauly: 3:3 - 4:4
Fofo: Vörös - Rischer M., Rischer W., Belica, Mikletič (C), Benci, Fedák, Števík. Tréner: Kummer

8.apríl 2016 ... PRÍPRAVA V PRAHE: SLAVIA PRAHA vs FOFO 0:3

SK Slavia Praha Slov-matic FOFO V druhom zápase v Prahe oranjes zvíťazili s kvalitným súperom o tri góly. Síce bez zraneného Brunovského, ale v zostave už s Haľkom a Mikitom sa hral otvorený ofenzívny futsal od prvej minúty. V úvode zverencom Martina Rejžeka vyšli dve štandratné situácie a duel mali pod kontrolou až do konca stretnutia. Súperovi ďakujeme za korektný zápas a možnosť odohrať kvalitný zápas s kvalitným súperom. Martin Brychta (tréner Slavie): "Nepokryli jsme dvakrát roh a z toho pramenily první dva rychlé góly. Ty mne ale nemrzí tolik, jako předvedená hra v prvním poločasu. Byla zcela bez pohybu. V něm jsme se soupeři právě v prvním dějství vůbec nevyrovnali. Po přestávce to bylo o trochu lepší, ale kvalita Slov-Maticu je prostě jinde. Doufám, že to klukům otevřelo oči, že viděli futsal, který se má hrát. V neustálém pohybu, s rychlými přihrávkami." Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "Bolo to pre nás ľahšie stretnutie ako včera, hrali sme v silnejšom složení. Vyšli nám na začiatku štandartné situácie a potom už sa zápas odvíjal podľa našich predstáv. Hra bola otvorenejšia, šance sme měai my aj súper. V našej lige máme pred semifinále play-off strašne dlhú pauzu, preto sme možnost odohrať tieto priateľské zápasy privítali."

Prípravný zápas:
(8.apríl 2016 o 20:00 v ŠH Slavia Praha)
SK SLAVIA PRAHA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       0:3 (0:2)
Góly: 1.min Belaník (Kozár), 3.min Haľko (Kozár), 23.min Kozár (Haľko)
ŽK: -, ČK: -, 70 divákov, Rozhodcovia: dvojica z ČR, akumulované fauly: 1:5 - v 1.polčase, 2:2 - v 2.polčase
Slavia: Vahala (Bartůněk) – Novotný, Sedláček, Kiliján, Míča, Salák, Matějka, Hrdina, Homola, Lištván. Tréner: Martin Brychta
Fofo: Brndiar P. - Rafaj D., Kozár P., Belaník M., Haľko P. - Kyjovský M., Višváder J., Zdráhal M., Bahna M. - Rejžek M., Mikita L. (C), Grendár M. Tréner: Martin Rejžek

7.apríl 2016 ... PRÍPRAVA V PRAHE: SPARTA PRAHA vs FOFO 2:2

AC Sparta Praha Slov-matic FOFO Oranjes vycestovali na dvojzápas proti pražským S. V prvom zápase odohrali zverenci Martina Rejžeka kvalitný zápas proti Sparte. Skóre duelu otvoril po prihrávke Kozára Višváder. Mária Vozára prekonal po obrátke ďalekonosnou strelou aj Marek Belaník. Viaceré šance na oboch stranách ostali nevyužité, záver patril domácim, ktorí dvomi gólmi Sopa a Rotta vybojovali pred štartom zápasov play-off českej Chance ligy cennú remízu proti sériovému majstrovi Slovenska. David Frič (tréner Sparty): "Vážím si dlouhodobě dobrých vztahů se Slovmaticem a děkuji jim, že nám vyšli vstříc s termínovou listinou." Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "Na duel sme nastúpili v oklieštej zostave, ale potrebujeme hrať presne takéto zápasy s kvalitnými súpermi. Mrzí ma záver zápasu, kedy sme po hrubých chybách v obrane dvakrát zbytočne inkasovali. Zajtra proti Slavii budem mať k dispozícii ďalších hráčov a tak sa pokúsime z Prahy odniesť aspoň jedno víťazstvo."

(7.apríl 2016 o 19:30 v ŠH Podvínny Mlýn Praha)
AC SPARTA PRAHA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:2 (0:1)
Góly: Sop (35.), Rott (37.) - Višváder (5.), Belaník (25.)
Sparta: Vozár (Mareš) - Vodecký, Havrda, Sop, Doša, Rot, Sláma, Holeček, Tichý, Zapletal, Vobořil. Tréner: David Frič
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Bahna M., Kozár P. (C), Kyjovský M. - Rafaj D., Višváder J., Belaník M., Rejžek M., Zdráhal M. Tréner: Martin Rejžek

3.apríl 2016 ... DIVOSI PRIŠLI O VŠETKY BODY UŽ V PRVOM POLČASE

B-mužstvo aj napriek obrovskej maródke a zranení vyskladalo tím a Wild Boys´02 nedali žiadnu šancu. Zverenci bývalého majstra Európy Peťa Kummera rozhodli o víťazstve už v prvom dejstve, ktoré vyhrali 5:0. V piatej minúte otvoril skóre Belica, rovnaký hráč zastrelil o pár minút brvno. Druhý gól pridal Mazur, hru bez brankára potrestal gólom do opustenej bránky cez celé ihrisko Ky Jo. V tej istej minúte trafil prázdnu aj Mikletič a na 5:0 zvýšil opäť Ky Jo. Po obrátke súper znížil, Belica však kontroval gólom na 6:1. Po zbytočnej chybe v obrane lovil Kollár loptu spoza chrbta aj druhýkrát, siedmy gól oranjes zaknihoval kapitán Mikletič. Posledné slovo mali divosi, keď sa rozhodcovia upískli a tak Fofáci dodržali fair-play a nechali strelil súperovi gól do prázdnej bránky.

2.SLF 2015/2016 - skupina Bratislava - 24.kolo (N5):
(3.apríl 2016 o 12:00 v ŠH FTVŠ v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Wild Boys´02       7:3 (5:0)
Góly: Belica 2 (5. a 33.), Kyjovský 2 (14. a 18.), Miletič 2 (14. a 36.), Mazur (12.)
ŽK: Mazur, ČK: -, 8 divákov, Rozhodcovia: Čermák a Grom, akum.fauly: 3:0 - 3:5
Fofo: Kollár - Mazur, Kyjovský, Rejžek, Rischer M. - Mikletič (C), Belica, Nestorik, Grendár. Tréner: Kummer

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..