NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - APRÍL 2014

NOVINKY apríl 2014 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC APRÍL 2014

29.apríl 2014 ... NEČAKANÉ SKÓRE V PREDOHRÁVKE

Vďaka ústretovosti Pineroly "B" sa dnes hrala druholigová predohrávka. Across nasadila svoj povestný štýl hry a tak sme celý zápas precvičovali bránenie power-play. Hneď v úvode všetkých prekvapil skvelou bombou pod brvno Rejžek. Hra bez brankára súpera mala občas svoje trhliny a my sme prázdnu bránku triafali. Naopak, súper trpel dnes nepresnou muškou. Hádam zodvadsať rán skončilo vedľa, či nad bránkou. Naopak, v závere duelu pekne sypalo našim a tak skóre bolo trochu nečakane vysoké.

predohrávka 26.kola 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Across Pinerola Bratislava "B"       11:1 (5:1)
Góly: Rick 2, Rejžek 2, Drahovský 2, Bahna 2, Mikletič 2, Rafaj

27.apríl 2014 ... V LIGE 40 ZABRALI OBA TÍMY, ADMIRAL "OLD" SKONČIL ŠIESTY

ADMIRAL "OLD" nastupoval na zápas s jasným cieľom, potvrdiť dobré jarné výkony i výsledky a udržať si konečné pekné 6.miesto. Hneď v úvode viedol vlastencom, ale húževnatý súper hneď vyrovnal a potom už góly nepadali. Už už sa schyľovalo k dráme a našej power-play, keď v závere prišiel priamy kop a prenádherná bomba Kindera do vinkla. V poslednej minúte ešte pohodlne upravili výsledok Drenčko a Schweighofer. ADMIRAL tak potvrdil úspešný záver sezóny, kedy vystúpal z 11-eho miesta až na konečnú šiestu pozíciu... Semic prišiel proti "OLD" mužstvu v plnej sile a najmä v prvom polčase dokazoval, že obranu má dobre organizovanú. Ešteže Baláž predviedol parádnu akciu a našiel Lučeniča. Potom pekne trafil odkrytú bránku Strelec a tesne pred polčasom nádherne k žrdi trafil Súkeník. Po obrátke už bola naša prevaha značná a tak skóre zákonite narastalo.

15.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Semic OLD        10:0 (3:0)
Góly: Lučenič 2, Súkeník 2, Strelec 2, Obšitník, Baláž, Cerovský, Hrabalík

15.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Dona       4:1 (1:1)
Góly: Drenčko, Kinder, Schweighofer, vlastný

26.apríl 2014 ... C-ÉČKO ZDOLALO B-ÉČKO MINIMAXU

Minimax prišiel proti "C" mužstvu v plnej sile a dobre namotivovaný. Úvod zápasu bol obojstranne ofenzívny a rušný. Na razantnú ranu Drahovského vzápetí kontrovaj aj súper. Potom však prišli naše tri "zlepené" góly a tie zápas prakticky rozhodli. Hneď po polčase poistil skóre muž víkendu Drahovský a v poslednej minúte zavŕšil poltucet kapitán.

23.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs FCK Minimax "B"       6:1 (4:1)
Góly: Drahovský 2, Mikletič 2, Baláž, Rischer M.

26.apríl 2014 ... OSEMNÁSTKA V DOME ŠPORTU

V Dome Športu sa po vzájomnej dohode ešte v slovinskom Lašku, kde oranjes štartovali v UEFA Futsal Cupe, stretli oldi nášho klubu so slovinskými rovesníkmi. Skóre pekného duelu otvoril Edo Baláž, po peknej kombinácii zvýšil Drenčko na 2:0. Keď Kincses parádne zvoleja aj tretíkrát prekonal Grbiča, vyzeralo to na debakel. Súper však ožil a dvomi gólmi, druhým z penalty znížil na 3:2. Po delovke z diaľky a umnom teči Strelca viedli oranžoví opäť dvojgólovým rozdielom. Utešený vinkel ale znamenal 4:3, dva góly Drenčka ale posadili domácich na koňa - 6:4. Po brejku Žiga zasunul do prázdnej, na 8:4 zvýšil po kombinácii s predošlým strelcom Strelec. Do polčasu ešte strelil ďalší gól opäť Drenčko. Aj po prestávke pridal gól Drenčko, prišla však zákonite slovinská odpoveď - 10:5. Kincses pridal jedenásty gól, z nariadenej penalty po faule na Žigu sa do streleckej listiny zapísal aj brankár Kazimír. Pekné futsalové divadlo zakončil po biliardovej akcii súper.

Priateľský medzištátny zápas Old Boys: - viac o "OLD" mužstve - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO ADMIRAL BRATISLAVA "OLD" vs LAŠKO "OLD" (Slovinsko)        12:6 (9:4)
Góly: Drenčko 5, Kincses 2, Strelec 2, Kazimír, Žiga, Baláž - Brečko 2, Pinter, Lapornik, Gradišnik, Deželak
BA "OLD": Kazimír - Baláž, Žiga, Strelec, Matuška - Kincses, Drenčko, Hallo, Bulla
Laško "OLD": Grbič - Dermota, Pinter, Lapornik, Gradišnik, Deželak, Brečko, Zupanc

25.apríl 2014 ... 3.SEMIFINÁLE PLAY-OFF: FOFO vs PREŠOV 12:0, DRAHOVSKÉHO 5 GÓLOV

Slov-matic FOFO Slovanet Prešov Finále futsalovej extraligy obstarajú v mestskom derby oranjes s Pinerolou, oba tímy zvíťazili vo svojích sériách presvedčivo 3:0 na zápasy. Across potvrdil finálovú účasť víťazstvom 7:1 nad FTVŠ. Od úvodu sa hral v Mladosti rušný futsal, v ktorom vynikala obojstranná ofenzíva. Obe mužstvá zahodili po tri čisté šance, prvýkrát zahrmelo v šiestej minúte, keď z diaľky vymietol vinkel Drahovský - 1:0 (5:32). Obojstranná ofenzíva pokračovala naďalej, brankárov zachránili po strelách Kyjovského a Krempaského dobre postavené žrde. 11.minúta priniesla druhý gól, rohový signál zahral Brunovský a Kyjovský nádherne trafil - 2:0 (10:45). Famózna prihrávka Kyjovského našla na zadnej Ricka a ten sa nemýlil - 3:0 (12:09). Prešov nehral v rukavičkách a tak už v 15.minúte mohol Rafaj po šiestom faule z desiny pridať štvrtý gól, Čorej bol však proti. Chybnú rozohrávku využil premeneným samostatným nájazdom Drahovský - 4:0 (15:14). O minútku kopali oranjes ďalší desaťmetrový kop, ten už bezpečne premenil pravou nohou Drahovský strelou medzi nohy, čím dokonal svoj polčasový hetrik - 5:0 (16:08). Pred obrátkou ešte mohol znížiť Beliš, Brndiara zachránila žŕdka. Po polčase po krásnom voleji Haľka svietil na svetelnej kanár - 6:0 (21:23). V 24.minúte ušiel po ľavej strane Rick, svoju strelu zapichol pekne k žrdi - 7:0 (23:50). V 26.minúte padli dva góly za dvanásť sekúnd. Najskôr spoluprácu s Brunovským využil peknou dorážkou Drahovský - 8:0 (25:21), po prihávke Haľka sa presadil aj Várady - 9:0 (25:33). Desiatku zaokrúhlil Haľko - 10:0 (27:43). V 30.minúte Rick vypichol rozohrávku a Drahovský podčiarkol svoj dnešný strelecký koncert piatym gólom - 11:0 (29:34). Strelu Mikitu zastavila iba žŕdka a tak posledné slovo patrilo Rejžekovi, ktorý uzatvoril na konečných - 12:0 (34:38).

Semifinále play-off futsalovej Loto extraligy - 1.zápas
(25.apríl 2014 o 18:20 hod v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK SLOVANET PREŠOV      12:0 (5:0)
na zápasy 3:0 - Slov-Matic FOFO BA postúpil do finále
Góly: Drahovský 5 (6., 16., 17. z 10 m kopu, 26. a 30.), Rick 2 (13. a 24.), Haľko 2 (22. a 28.), Kyjovský (11.), Várady (26.), Rejžek (35.)
ŽK: -, ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Belavý, akumulované fauly: 4:7 - v 1.pol, 3:5 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 21.minúty Gašparovič M.) - Rick G., Brunovský A., Kyjovský M., Drahovský T. - Fehérvári A., Bartošek G., Bahna M., Rejžek M. - od 21.min Rafaj D., Haľko P., Mikita L. (C), Várady V., tréner: Janík J.
Slovanet: Čorej - Krempaský, Sedlák, Mihok (C), Rohal, Beliš R., Vrbovský, Sochovič, Vozár, Bednár, tréner: Bačo R.

21.apríl 2014 ... ZNAČKA SLOV-MATIC SA NESTRATILA ANI VO VIEDNI

Veľkonočný rakúsky víkend už štartoval v piatok, kedy naši chlapci cestovali do Viedne reprezentovať predovšetkým značku Slov-matic, ktorá má vo futsalovej európe vydobenú pozíciu. Áno - išlo o prvý medzinárodný futsalový turnaj organizovaný majstrom Rakúska. I keď už naše ročníky U12-U14 počas zimy boli takmer iba vonku, nie všetko z tej haly zabudli. A rovnako oba tímy úspešne postúpili do semifinále, kde obzvlášť v sobotu proti silnému výberu siahli na dno svojich síl a zahrali výborný zápas! Martin Rejžek (tréner eFA, reprezentat SR vo futsale a hráč Slov-maticu): "Turnaj bol kvalitatívne dobre obsadený. Odohrali sme tam v celku slušne zápasy. Konečne tretie miesto zodpovedá tomu, čo sme na turnaji predviedli. V každom zapase sme striedali dobré momenty so zlými, ale hlavne za posledný zápas musím chalanov pochvliť. Namotivovali sa na kvalitného súpera (výber Austrie Viedeň, Rapidu a dokonca jedného hráča z Realu Madrid) a aj napriek nešťastnému rozlosovaniu, kde sme na tento zápas museli čakat štyri hodiny, odohrali viac ako vyrovnaný zápas. Bohužiaľ so zlým koncom pre nás. Žiaľ s takýmto súperom sa trestá každá strata koncentrácie a každá chybička. Chlapci aspoň videli, že aj s takýmito hráčmi sa dá hrať a keď budú poriadne trénovať, aj oni môžu byť možno raz v Reale Madrid :-)!"

U-14: FA - Schwechat 2:1, FC Juniors - FA 5:2, SC Donau - FA 1:3, Viener Vuien - FA 1:3, semifinále: Kispest Budapest - FA 3:0
U-13: FA - Schwechat 2:1, Wiener Sportklub - FA 5:2, Team Wiener Linien - FA 2:3, semifinále: Football Juniors - FA 4:2

17.apríl 2014 ... ŠLÁGER LIGY 40 PRE SLOV-MATIC OLD! BOTAFOGO PORAZENÉ!

V Lige 40 bola na programe pred Veľkonočnými sviatkami dohrávka 10.kola, "OLD" mužstvo nastúpilo v šlágri súťaže proti obhajcovi titulu Botafogu. V ŠH PKO sa pred "extraligovou" návštevou hral famózny futsal! Obe mužstvá chceli vyhrať, uvedomujúc si vážnosť duelu. V oranžovom drese dnes patrí absolutórium brankárovi Poluchovi a Edovi Balážovi, ktorý dnes rozhodol zápas. Botafogo malo loptu častejšie na svojich futsalkách, oranjes ale zahrali skvele v obrane a Poluch bol neprekonateľný. Skóre otvoril povestnou ľavačkou Edo Baláž, po obrátke rovnaký hráč ponúkol gól ostrostrelcovi a top kanonierovi Fofákov Lučeničovi a ten nezaváhal. Záverečný tlak Botafoga uzemnil po prihrávke Lučeniča a peknej dorážke Sepeši. Shut-out Poluchovi pokazil v závere krásne premenený klobúk, na zaslúženom víťazstve 3:1 už ale nič nezmenil...

Dohrávka 10.kola Ligy 40 2013/2014 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Botafogo        3:1 (1:0)
Góly: 1:0 Baláž, 2:0 Lučenič, 3:0 Sepeši

16.apríl 2014 ... VO ŠTVRTOK FINÁLE LIGY 40 LIVE NA HUSTE.TV!!!

Všetkých futsalových nadšencov, ktorí sa nebudú môcť dostaviť vo štvrtok 17.4.2014 do Športovej haly PKO o 18:20, pozývame sledovať šláger LIGY40 medzi družstvami Botafogo a Slov-matic FOFO OLD na obrazovky televízie huste.tv. Oba tímy sú nabité zvučnými menami, v doterajších kolách nenašli premožiteľa a v ani jednom súboji nezaváhali. FOFO OLD je na špici ligovej tabuľky o 3 body oproti svojmu súperovi, vďaka jednému zápasu naviac. Botafogo háji druhú priečku s 36 bodmi. Skóre oboch aktérov je takmer identické, FOFO OLD 102:14, Botafogo 102:11. Tento súboj sľubuje napínavý duel. Tešíme sa na Vás, či už pri obrazovkách, alebo naživo v ŠH PKO.

15.apríl 2014 ... V PREDOHRÁVKE 2.LIGY SA HRAL EXTRALIGOVÝ FUTSAL

Na predohrávku 2.ligy prišiel výborný Semic dobre pripravený a správne namotivovaný. Na hráčoch súpera bolo vidieť, že sa na zápas tešia. Podľa ich vyjadrení je pre nich česť zahrať si proti najlepším hráčom na Slovensku a niečo sa od nich aj priučiť. A veru sa Semic vypol k výbornému výkonu. Excelovali obaja brankári a tak padlo minimum gólov. Duel bol dramatický až do konca. Mužom dňa sa stal Matúš Kyjovský, ktorý hneď po polčase v priebehu minúty dvomi gólmi rozhodol zápas, ktorý spĺňal zásluhou oboch tímov prísne extraligové kritériá.

predohrávka 28.kola 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" Semic Bratislava       4:1 (1:1)
Góly: Kyjovský 3, Kozár

15.apríl 2014 ... DANI MIKLETIČ MÁ DNES 30!

Dnes oslavuje okrúhlu tridsiatku odchovanec klubu, ktorý začínal v tíme ako 15-ročný a je v rôznych klubových štatistikách riadne vysoko. Všetko naj naj naj Dani!!!

13.apríl 2014 ... BARTOŠ OKORENIL DEBUT ZA A2B GÓLOM

4 Fun celý zápas dokazoval, že túto sezónu má dobrý tím. Najlepším hráčom na ihrisku bol ich brankár. Bartoš okorenil svoj prvý štart za A2B i gólom.

23.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" 4 Fun "A"       6:1 (2:0)
Góly: Rafaj, Haľko, Rejžek, Mikletič, Bahna, Bartoš

13.apríl 2014 ... V LIGE 40 DVE VÍŤAZSTVÁ

Tonic prišiel proti "OLD" mužstvu v oklieštenej zostave, ale osemnásť minút bojoval statočne a nebyť trikrát Polucha, mohol byť veru súper vo vedení. Potom konečne naši hráči začali dávať góly... ADMIRAL "OLD" opäť podal dobrý výkon a s nebezpečným Semicom dvomi gólmi v závere strhol víťazstvo na svoju stranu.

14.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Tonic        9:1 (4:1)
Góly: Lučenič 2, Baláž 2, Súkeník 2, Strelec 2, Sepeši

14.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Semic        3:1 (1:1)
Góly: Drenčko, Kinder, Sekáč

12.apríl 2014 ... AJ C-ÉČKO DOSTALO NA TABUĽU KLUBOVÚ OSMIČKU

"C" mužstvo pokračovalo vo veľmi dobrých výkonoch a podobne, ako včera "A" mužstvo v Prešove, dostalo na tabuľu klubovú osmičku. O góly sa podelilo kvarteto hráčov, ktorí nastrieľali zhodne po dva góly.

22.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2013/2014: - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Racing Club       8:1 (3:0)
Góly: Baláž 2, Rischer M. 2, Mikletič 2, Valacsay 2

11.apríl 2014 ... 2.SEMIFINÁLE PLAY-OFF: PREŠOV vs FOFO 5:8

Slovanet Prešov Slov-matic FOFO Futsalisti úradujúceho majstra sú už iba jedno víťazstvo od postupu do finále play-off futsalovej Loto extraligy. Rovnako presvedčivo vykročili k finále aj futsalisti mestského rivala, Across Pineroly, ktorí v druhom semifinále zdolali FTVŠ 8:3 a v sérii hranej na tri víťazné zápasy vedú rovnako ako oranjes 2:0. V Prešove sa hral iný zápas ako v Bratislave pred týždňom, a mal dva odlišné polčasy. Domáci kouč Richard Bačo svojich hráčov po debakli 15:2 z Mladosti správne namotivoval a na duel vzorne pripravil. Škoda, že jeho kvality niektorí ľudia nevedia oceniť a využiť v prospech Slovenského futsalu... Na východ necestoval iba Martin Rejžek, ktorý pauzoval pre trest za žlté karty, domácim chýbali dve opory, Juraj Kuhajdík a kapitán Harčár, ktorý rovnako nemohol nastúpiť pre trest za žlté karty... Pred opäť slušne zaplnenou športovou halou na Baštovej otvoril skóre už v tretej minúte kapitán favorita Mikita, keď ho ideálne našiel Rafaj - 0:1 (2:14). O minútu a pol ponúkol gól Drahovskému Brunovský - 0:2 (3:44). Za neuveriteľných šesť sekúnd ale zdvihli prvýkrát (a nie naposledy) hlavu aj domáci, keď Gašparoviča prekonal ostrostrelec Rudo Beliš - 1:2 (3:50). Zápas sa divákom páčil, menej už gólová prihrávka Brunovského a nekompromisné zakončenie Ricka - 1:3 (6:52). V ôsmej minúte pridal štvrtý gól Kyjovský - 1:4 (7:54) a v polovici minúty desiatej z ostrého uhla aj aktuálne najlepší extraligový strelec Haľko - 1:5 (9:26). Beliš ale kontroval ešte v tej istej minúte ... - 2:5 (10:00). Posledné slovo v prvom dejstve patrilo hráčom v oranžovom, Mikita priťukol Haľkovi a ten pohodlne prekonal Lipku - 2:6 (14:05). Po obrátke mali sily pomaly domácim postupne ubúdať, opak bol však pravdou. V dobrej hre a napádaní ich na chvíľu pribrzdil ďalší gól v ich sieti, priamočiará akcia na jeden dotyk po osi Rick - Drahovský znamenala - 2:7 (27:58). Potom ale prišla chvíľková strata koncentrácie a dva góly v sieti Fofákov v rozmedzí siedmych sekúnd! V čase 30:58 prekonal Gašparoviča šikovne pätičkou Mihok - 3:7, o šesť sekúnd Brndiara so šťastím Vrbovský - 4:7 (31:05). "Buldog" Bartošek ale vybojoval dva súboje a s loptou prišiel až do bránky - 4:8 (32:42). Domáci sa nadýchli k mohutnému náporu, ich tlak vyústil však už iba do jedného gólu. Brndiara prekonal nechytateľne pod brvno zastupujúci kapitán Biľ - 5:8 (36:15). Deviaty gól mohol pridať dve minúty pred konečným hvizdom rozhodcovskej dvojice Gál - Chudý z desaťmetrovéko kopu Várady, jeho delovka skončila však tesne ľavej žŕdky. Po Veľkej noci pokračuje semifinálová séria tretím zápasom v Bratislave 25.apríla.
Ján Janík (tréner Slov-Maticu): "Druhý semifinálový zápas sme začali dobre. Išli sme do vedenia a do polčasu sme skóre navýšili na pohodlných 6:2. V druhom dejstve sme však prijali silový futsal zo strany domácich, kazili sme prihrávky, nedokázali sme dlhšie kombinovať a hral sa futsal "hore dolu," s množstvom nepresností na oboch stranách. Súper využil a potrestal našu laxnosť v obrane a opticky korigoval výsledok. Vývoj zápasu sme síce mali pod kontrolou, ale herný výkon mal rezervy. Postup do finále chceme potvrdiť už o dva týždne v Bratislave."

Semifinále play-off futsalovej Loto extraligy - 2.zápas
(11.apríl 2014 o 19:30 hod v ŠH Baštová v Prešove)
FK SLOVANET PREŠOV vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA      5:8 (2:6) - na zápasy 0:2
Góly: R.Beliš 2 (4. a 11.), Mihok (31.), Vrbovský (32.), Biľ (37.) - Drahovský 2 (4. a 28.), Haľko 2 (10. a 15.), Mikita (3.), Rick (7.), Kyjovský (8.), Bartošek (33.)
ŽK: Mihok, Biľ, ČK: -, 600 divákov, Rozhodcovia: Gál a Chudý, akumulované fauly: 3:4 - v 1.pol, 6:5 - v 2.pol
Slovanet: Lipka (Čorej) - Biľ (C), Hudaček, Vrbovský, Beliš R., Krempaský, Michalčík, Rohaľ, Mihok, Prusák, Sedlák. tréner: Bačo Richard
Fofo: Gašparovič M. (od 31.min Brndiar P.) - Kozár P., Rafaj D., Haľko P., Mikita L. (C) - Rick G., Brunovský A., Kyjovský M., Drahovský T. - od 23.minúty Fehérvári A., Bartošek G., Bahna M., Várady V. tréner: Janík Ján

10.apríl 2014 ... V DOHRÁVKE DEĽBA BODOV

V dohrávke ADMIRALu "OLD" s Namanou sa hral rušný futsal najmä po prestávke, ADMIRAL nakoniec zaslúžene vyrovnal pri power-play a pripísal si do tabuľky Ligy 40 ďalší bodík.

dohrávka 10.kola Ligy 40 2013/2014 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Namana        4:4 (1:0)
Góly: Turanský 2, Kincses, Matuška

8.apríl 2014 ... LEGENDÁRNA OSMIČKA MÁ 50 ROKOV!

Ako sme už v nedeľu "avizovali", dnes (ako inak ôsmeho) oslavuje okrúhlu 50-tku ďalší matador futsalu, či sálového futbalu - Ctibor Gajdoš. Tak všetko naj naj naj C8!!!

6.apríl 2014 ... A2B A JEJ KULTOVÁ KLUBOVÁ OSEMNÁSTKA

A2B pokračovala vo výborných výkonoch a tentokrát dostala na svetelnú tabuľu "kultovú" osemnástku. Hetriky nastrieľali Mikletič s Kozárom.

22.kolo 2.SL sk. Bratislava 2013/2014: - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" Krátky proces       18:0 (9:0)
Góly: Mikletič 3, Kozár 3, Várady 2, Rafaj 2, Brunovský 2, Rejžek 2, Rick 2, Drahovský 2

6.apríl 2014 ... SKVELÝ COMEBACK GAJDOŠA, STRELIL HETRIK!

Po dva a pol ročnej odmlke a zranení dnes konečne opäť nastúpila za "OLD" mužstvo strelecká toplegenda, ktorá má už o 48 hodín päťdesiatku. Nuž a darček veru dostala najkrajší - hetrik! A keďže nezaváhali ani ostatní hráči, skóre proti posledným Salámom bolo vysoké. ADMIRAL "OLD" rovnako zahral dobre, bezpečne zvíťazil a po dlhšom čase dal i poltucet gólov.

13.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Salámi        14:1 (5:0)
Góly: Lučenič 3, Gajdoš 3, Súkeník 2, Obšitník 2, Hrabalík, Strelec, Anda, Cerovský

13.kolo Ligy 40 2013/2014 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Tonic        6:3 (3:2)
Góly: Matuška 3, Kinder, Szokolay, Drenčko

4.apríl 2014 ... 1.SEMIFINÁLE PLAY-OFF: FOFO vs PREŠOV 15:2

Slov-matic FOFO Slovanet Prešov Po úvodných zápasoch semifinále sa k vytúženému finále priblížili Pinerola i Slov-Matic. Oranjes deklasovali Prešov vysoko 15:2, Pinerola sa s FTVŠ natrápila a vysokoškolákov zdolala až po predĺžení 5:4. Slovanet pricestoval do hlavného mesta futsalu pre zranenia v oklieštenej zostave, prvý polčas ale hral dôsledne v obrane a v 15.minúte zverenci Richarda Bača prehrávali iba jednogólovým rozdielom. Po obrátke to už bola spanilá jazda obhajcu, hosťom došli sily... Ján Janík (tréner Slov-Maticu): "V prvom semifinálovom zápase proti Prešovu, bol vidieť z našej strany "hlad" po súťažnom zápse. Prvých 10-12 minút súper urputne a disciplinovane bránil, ale od stavu 4:1 a najmä v 2.polčase, sme sa dostali do pohody a postupne sme skóre navyšovali. Vyhrali sme síce vyšším rozdielom, ale určite nepôjdeme na odvetu do Prešova ako majstri sveta. Práve naopak, budem apelovať na plnú koncentráciu v každom zápase play off, bez náznaku poľavenia."

(4.apríl 2014 o 18:20 hod v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK SLOVANET PREŠOV      15:2 (4:1) - na zápasy 1:0
Góly: Drahovský 3 (23., 29. a 39.), Rejžek 2 (14. a 15.), Haľko 2 (16. a 21.), Kyjovský 2 (28. a 30.), Mikita (11.), Kozár (25.), Rafaj (27.), Bartošek (32.), Rick (34.), Bahna (36.) - Vrbovský 2 (13. a 33.)
ŽK: Kozár (26.), Rejžek (32.) - Harčár (35.), ČK: -, 180 divákov, Rozhodcovia: Ploštica a Botka, akumulované fauly: 2:4 - v 1.pol, 4:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 30.min Brndiar P.) - Kozár P., Rafaj D., Haľko P., Mikita L. (C) - Fehérvári A., Bartošek G., Bahna M., Rejžek M. - od 23.min Rick G., Brunovský A., Kyjovský M., Drahovský T. tréner: Janík Ján

1.príl 2014 ... SKOKAN ROKA - PRIEBEŽNÉ PORADIE

V tradičnej vnútroklubovej súťaži skokan roka suverénne vedie najlepší hráč Slovenska za uplynulý rok Gabriel Rick, ktorý strelil 37 gólov! Na druhej priečke bezpečné tróni Kyjovský (19 gólov). Tretí je Fedák (13), a rázne sa vpred tlačí nováčik Bartoš, ktorý zatiaľ ohohral kvarteto zápasov, v ktorých strelil už desať gólov! Piaty je Horváth (9 gólov) a šiesty Mikulišin (5 gólov).

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..