NOVINKY SLOV-MATICU FOFO - APRÍL 2013

NOVINKY apríl 2013 NOVINKY SLOV-MATICU FOFO ZA MESIAC APRÍL 2013

27. apríl 2013 ... NEVYSPYTATEĽNÝ KOZMOS BEZ ŠANCE

"C" mužstvo dnes podalo proti nevyspytateľnému Kozmosu skvelý výkon! Súper sa zavrel a bránil. Desať minút dobre odolával a jeho dva brejky smrdeli gólom. Potom však prišla naša famózna pasáž a v nej čistý kanár. Po polčase gólparáda pokračovala. C-éčko je na najelpšej ceste aj tento rok súťaž vyhrať, mužom "krátkeho" víkendu sa stal Tomášek.

24.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Kozmos       11:1 (6:0)
Góly: Tomášek 4, Bagin 2, Rafaj 2, Benci, Zdráhal M., Klatt

26.apríl 2013 ... 5.KOLO NADSTAVBY KENO KLUB EXTRALIGY, RCS KOŠICE vs FOFO 4:4

RCS Košice Slov-matic FOFO Ostrosledovaný súboj odvekých rivalov pod drobnohľadom kamier HUSTE.tv malo pokračovanie v košickej Infiniti Aréne, kde na zápas 5.kola Keno Klub extraligy nastúpili aktuálne dve najlepšie futsalové mužstvá na Slovensku. Zápas nenechal sedieť ani jedného diváka. Po šanciach na oboch stranách otvoril skóre domáci kapitán Kyjovský, keď nekompromisne potrestal chybnú rozohrávku hostí - 1:0 (9:21). Už o dve minúty pridal Človečko aj druhý gól domácich - 2:0 (11:35). Do zápasu tak naskočili aj zranení Rejžek s Kozárom, do polčasu však už gól nepadol. V 22.minúte zvonila po bombe Váradyho žrď, udrelo však na druhej strane. Ďalšiu chybu potrestal Človečko - 3:0 (23:29). Zapol však aj majster, už v ďalšej minúte kontroval Brunovský - 3:1 (24:12). Po obrovskom tlaku v 33.minúte znížil na rozdiel gólu Mikita - 3:2 (32:37). Vyrovnanie prišlo presne po 34 minútach hry, oranjes nakopol Haľko - 3:3 (34:00). Domáci ešte raz zdvihli hlavy, keď na radosť burácajúcej haly poslal k senzácii RCS Grega - 4:3 (36:31). Haľko však nedovolil ukočiť 121. zápasovú sériu Fofa bez prehry a zaslúžene vyrovnal na konečných 4:4 (37:43).

5.kolo nadstavby futsalovej Keno Klub extraliga 2012/2013 :
(26.apríl 2013 o 20:00 h Infiniti Aréna v Košiciach)
RCS KOŠICE vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA      4:4 (2:0)
Góly: Človečko 2 (12. a 24.), Kyjovský (10.), Grega (37.) - Haľko 2 (34. a 38.), Brunovský (25.), Mikita (33.)
ŽK: Haľko (26.), Bahna (36.), ČK: -, 1300 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Miroslav Ježík, akumulované fauly : 0:5 - v 1.pol, 1:4 - v 2.pol
RCS: Mačičák - Kyjovský (C), Serbin, Kočiš, Gajdoš - Grutka, Hegeduš, Človečko, Horňák, Grega, Domanič
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Fehérvári A., Bartošek G., Bahna M., Brunovský A. - od 12.minúty Kozár P. a Rejžek M.

22.apríl 2013 ... ŠLÁGER KOLA I SEZÓNY Z INFINITI ARÉNY NA HUSTE.tv

Piatkový šláger nadstavbového kola i celej sezóny z košickej Infiniti Arény RCS Košice vs Slov-Matic FOFO Bratislava prinesie v priamom prenose internetová televízia HUSTE.tv. Oba tímy majú pred 5. nadstavbovým kolom zhodne po dvanásť bodov, tak sa futsaloví diváci majú na čo tešiť. Priamy prenos začína pred 20:00 h.

22.apríl 2013 ... STÝ GÓL ANTONA BRUNOVSKÉHO

V nedeľu podvečer vstúpil do klubu stovkárov (ako jeden z najmladších) Toníku Brunovský. Gratulujeme !!! Najbližšie k stovke je Bahna (84 gólov). A potom si na ďalšieho stovkára počkáme, najbližší aktívni hráči sú Števík so Súkeníkom, ktorí zaťažili kontá súperových bránkárov po 74 gólov.

21.apríl 2013 ... DEBAKEL A DVADSIATKA PRE 4FSC

4FSC sa ujalo v úvode vedenia, ale za desať minút už bolo skóre 8:1. Na osmičke zostalo stáť skóre neuveriteľných desať minút. Po polčase sa vrece s gólmi opäť roztrhlo, sypalo znovu Mikitovi, ale mužom víkendu sa stal so 7-imi gólmi Mikletič.

24.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs 4FSC Bratislava       21:5 (8:2)
Góly: Mikita 4, Rafaj 4, Mikletič 3, Grendár ml. 2, Brunovský, Várady, Zdráhal M., Bagin, Belica, vlastné 3

21.apríl 2013 ... "OLDI" NA VÍŤAZNEJ VLNE

"OLD" mužstvo začalo dobre, z množstva šancí tri premenili. Lenže v závere polčasu sa súper dvomi brejkmi chytil. Po polčase sme ušli už na 5:2, ale súper opäť kontroval. A tak rozhodol napokon až náš výborný záver.

16.kolo Ligy 40 2012/2013 : - viac o "OLD" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "OLD" vs Noavista        8:3 (3:2)
Góly: Lučenič 3, Obšitník 2, Strelec, Horváth, Cerovský

20.apríl 2013 ... "C" MUŽSTVO DVOMI VÍŤAZSTVAMI POSILNILO PRVÉ MIESTO

"C" mužstvo začalo dobre a hneď v prvej minúte zľava pekne prešiel Zdráhal M. a trafil. Potom vyšla samostatná pekná akcia Klattovi. Súper hrozil najmä z priamych kopov a ten tretí trafil pod brvno 2:1. Po polčase prezident poslal na ihrisko žolíka Rafaja a ten nádherne trafil vinkel. Potom ešte skóre prikrášlil pekným únikom a bombou Tomášek. V dohrávke hneď v dvanástej sekunde zľava hráč Povlovičovský zasekol a krásne trafil, o minútu však podobne Tomášek vyrovnal. Potom po centri prišiel vlastenec a Mikletič nádherne trafil priamy kop. Po polčase však súperovi došli sily a tak naši hráči strieľali jeden gól za druhým. Padalo to najmä Mikletičovi a Tomášekovi. A tak v poslednej minúte padla i desiatka.

23.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Solmag Silicon       4:1 (2:1)
Góly: Zdráhal M., Klatt, Rafaj, Tomášek

dohrávka 22.kola 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs Racing club       10:1 (3:1)
Góly: Mikletič 4, Tomášek 3, Zdráhal A., Rafaj, vlastný

19.apríl 2013 ... 4.KOLO NADSTAVBY KENO KLUB EXTRALIGY, FOFO vs PINEROLA 2:2

Slov-matic FOFO Across Pinerola BA Futsalová Keno Klub extraliga pokračovala štvrtým kolom nadstavby, v Mladosti sme privítali v mestskom derby Across Pinerolu Bratislava. Bez potrestaného kapitána Mikitu a zraneného Rejžeka sa oranjes pustili do súpera bez rešpektu, po strele Váradyho zvonila konštrukcia Herkovej bránky. Šance sa striedali na oboch stranách, Brndiar a Herko však kúzlili. Po strele Šporánka zvonilo brvno. V 14.minúte sa menil stav, Hájek pekne zbehol po ľavej strane a oklamal aj vybiehajúceho Brndiara - 0:1 (13:30). Tri minúty pred obrátkou ale dal o sebe vedieť Várady, keď nekompromisne vyrovnal - 1:1 (17:02). Do druhého dejstva nabehol aj chorľavý Haľko a práve top strelec poslal favorita do vedenia - 2:1 (26:48). Od tejto chvíle už ale Herko v bránke Acrossu kraľoval a privádzal do zúfalstva Fofákov. V čase 34:40 inkasoval Cintula druhú žltú karu, jeho vylúčenie však paradoxne pomohlo Pinerole. Slov-Matic presilovku nevyužil, naopak devätnásť sekúnd pred koncom inkasoval, keď na konečných - 2:2 (39:41) upravil Martin Zdráhal. O týždeň je na programe šláger v Infiniti Aréne, kde domáce RCS privíta rivala z Bratislavy, obe mužstvá majú na svojom konte zhodne 12 bodov...

4.kolo nadstavby futsalovej Keno Klub extraliga 2012/2013 :
(19.apríl 2013 o 18:20 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ACROSS PINEROLA BRATISLAVA      2:2 (1:1)
Góly: Várady (18.), Haľko (27.) - Hájek (14.), Zdráhal M. (40.)
ŽK: Rafaj (32.), Kozár (32.) - Švikruha (7.), Cintula (34.), ČK: Cintula (35.), 200 divákov, Rozhodcovia: Marián Fischer a Marián Gál, akumulované fauly : 1:3 - v 1.pol, 3:4 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. - Rafaj D., Várady V., Brunovský A., Bartošek G. - Fehérvári A., Bahna M., Kozár P., Bagin T. - od 25.min Haľko P.
Across: Herko - Krištofík, Genčúr, Staňo (C), Švikruha - Cintula, Šporánek, Hájek, Zdráhal M., Adámek

14.apríl 2013 ... DEBAKEL A ČISTÉ KONTO BRNDIARA PROTI DIVOCHOM

A2B odohrala zápas po dlhšom čase. Do 13.minúty to vôbec nevyzeralo na dvojciferné skóre. Diví chlapci dobre bránili a veru i vyskúšali Brndiara. Brnďo však ukázal top level a všetky šance súpera zlikvidoval. Naopak postupne naši strelci pridávali gól za gólom. Sypalo najmä Mikitovi, ktorý sa stal s poltuctom gólov mužom víkendu. Záver patril Grendárovi juniorovi, ktorý za šesť minút strelil čistý hetrik.

23.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Wild Boys´02       14:0 (5:0)
Góly: Mikita 5, Grendár ml. 3, Haľko 2, Belica 2, Valacsay, Bagin

12.apríl 2013 ... 3.KOLO NADSTAVBY KENO KLUB EXTRALIGY, PKP KOŠICE vs FOFO 4:7

P.K.P. Košice Slov-matic FOFO V treťom kole nastavby cestovali oranjes na východ do Košíc, kde si zmerali sily so zverencami reprezentačného trénera Slovenska do 21 rokov Richarda Bača z P.K.P. Košice. V zostave majstra chýbali ešte nedoliečení Rafaj s Rejžekom. Do zápasu lepšie vstúpili "janíkovci", keď po prihrávke Bartošeka otvoril zápasový účet Bahna - 0:1 (4:10). Po krásnej individuálnej akcii, ktorej predchádzala naša chyba v rozohrávke, zaslúžene vyrovnal Majoroš - 1:1 (8:08). Fofáci zahodili niekoľko tutoviek, na druhej strane po Sasákovej delovke zvonila žŕdka. Skórovať mohli do polčasu niekoľkokrát oba tímy, Gašparovič s Obermanom ale za svoj chrbát nepustili žiadnu loptu. V druhom dejstve stačilo kapitánovi Hernándezovi iba dvanásť sekúnd, aby misky váh naklonil na domácu stranu - 2:1 (20:12). Keď Fedák pridal tretí gól domácich - 3:1 (23:45), hala šalela. Favorit zápasu ale zvýšil obrátky a góly sa zákonite dostavili. Mikita zblízka znížil - 3:2 (24:14), Bartošek po akcii cez pivota vyrovnal - 3:3 (27:54). Už o necelú minútu poslal hráčov v bielom do vedenia ostrostrelec Haľko - 3:4 (28:51). Gól Fehérváriho na 3:5 (31:56) mal znamenať definitívu, domáci však Fedákom pri hre bez brankára znížili na rozdiel jediného gólu - 4:5 (38:39). Posledná minúta stretnutia priniesla dve chyby a dva góly do prázdnej bránky domácich, Kozár 4:6 (39:23) a Fehérvári 4:7 (39:45).

3.kolo nadstavby futsalovej Keno Klub extraligy 2012/2013:
(12.apríl 2013 o 20:00 h v ŠH Ostrovského v Košiciach)
FK P.K.P. KOŠICE vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       4:7 (1:1)
Góly: Fedák 2 (24. a 39.), Majoroš (9.), Hernandéz (21.) – Fehérvári 2 (32. a 40.), Bahna (5.), Mikita (25.), Bartošek (28.), Haľko (29.), Kozár (40.)
ŽK: Hernández (31.), Majoroš (32.) - Brunovský (17.), Fehérvári (24.), Mikita (35.), ČK: -, 350 divákov, Rozhodcovia: Marcel Budač a Peter Budač ml. (delegát SF: Kubinec), akumulované fauly: 2:4 - v 1.pol, 5:3 - v 2.pol
PKP: Oberman - Mikulišin, Doša, Majoroš, Hernandéz (C) - Hricov A., Sasák, Mroč, Fedák, Škovran
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Haľko P., Mikita L. (C), Várady V. - Fehérvári A., Bartošek G., Bahna M., Bagin T. - od 22.minúty Kozár P.

7.apríl 2013 ... NEVYDARENÁ NEDEĽA, ADMIRAL "OLD" S NEŠŤASTNOU PREHROU

ADMIRAL "OLD" mužstvo odohralo s Relaxom nešťastný zápas. V obojstranne útočnom zápase mal oveľa viac šancí, ale rozhodla efektivita. ADMIRAL nastrelil päťkrát žrď, Relax triafal sieť. Pár minút pred koncom bolo 3:3, v závere však do bránky triafal iba Relax... Popoludní na zápas mužstvo Katenáčo Dúbravka na zápas neprišlo, takže zapisujeme tretiu kontumáciu v sezóne.

15.kolo Ligy 40 2012/2013 : - viac o ADMIRAL "OLD" mužstve
ADMIRAL "OLD" vs Relax       3:6 (2:2)
Góly: Matuška, Hallo, Kostroň

22.kolo 2.SL sk. Bratislava 2012/2013 : - viac o "B" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Katenáčo Dúbravka        5:0 kontumačne

5.apríl 2013 ... 2.KOLO NADSTAVBY KENO KLUB EXTRALIGY, FOFO vs NOVÉ ZÁMKY 13:6

Slov-matic FOFO Nové Zámky Po zápasoch kvalifikácie o postup na ME pokračovala extraliga druhým nadstavbovým kolom, majster privítal v Mladosti Tupperware Nové Zámky. Fofáci nemohli počítať so zranenými Rejžekom, Rafajom i Kozárom, naopak sa do zostavy vrátil po operácii Bagin. Začalo sa ospalo a opatrne, prekvapujúco udreli hostia, keď sa v siedmej minúte ujali vedenia. Už do polčasu ale Fofácky stroj nabehol na plné obrátky a piatimi gólmi otočil vývoj stretnutia. V druhom dejstve po góloch Haľka a Váradyho to vyzeralo na uterák, po góloch Dudáša a Volentiera ale svietil pre hostí nádejný stav 8:4. Už o deväť sekúnd ale Bagin trestal na 9:4. Power-play súpera znamenala zníženie Dudášom na 9:5, Mikita ale strelou cez celé ihrisko strelil desiaty gól favorita. Dudáš hetrikom upravil na 10:6, to bol ale posledný gól snaživých hostí. Za dvadsať sekúnd dvakrát potrestal chybné rozohrávky hostí Bartošek, skóre uzatvoril osemnásť sekúnd pred koncom pohodlne Fehérvári. Zápas bol po dohode oboch klubov zároveň aj štvrťfinálovým zápasom Slovenského pohára. O týždeň čaká oranjes výjazd do Košíc, kde sa v ŠH Ostrovského stretne s PKP Košice, ktoré prehrali v derby aktuálneho kola s RCS Košicami 2:4.

2.kolo nadstavby futsalovej Keno Klub extraliga 2012/2013 :
(5.apríl 2013 o 19:30 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs MFK TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY      13:6 (5:1)
Góly: Haľko 4 (8., 15., 23. a 30.), Várady 2 (12. a 25.), Bartošek 2 (40. a 40.), Bahna (10.), Andrášik vlastný (18.), Bagin (33.), Mikita (38.), Fehérvári (40.) - Dudáš 3 (28., 35. a 38.), Volentier 2 (7. a 33.), Glofák (27.)
ŽK: -, ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Belavý a Ploštica, akumulované fauly : 1:2 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (od 29.minúty Brndiar P.) - Várady V., Mikita L. (C), Haľko P., Brunovský A. - Fehérvári A., Bahna M., Bartošek G., Bagin T. - od 30.minúty Mikletič D.
Tupperware: Sládeček – Dudáš, Hajko (C), Čambal, Gelle, Gábriš, Volentier, Glofák, Andrášik, Varga, Štofko

4.apríl 2013 ... RAKETOVÝ ŠTART DO ZÁPASU A REKORD SEZÓNY

"C" mužstvo odštartovalo zápas famózne, za sedem minút bolo 8:0 (čo je asi i 30-ročný "štartovný" rekord klubu). Potom sa hra zvolnila, ale góly padali ďalej... A tak C-éčko dosiahlo rekordné skóre sezóny, a možno je to i rekord histórie nášho tretieho tímu v hierarchii Fofa...

21.kolo 1.Bratislavskej ligy sk. "B" 2012/2013 : - viac o "C" mužstve
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "C" vs FC Everton       15:1 (10:0)
Góly: Belica 2, Zdráhal M. 2, Filan 2, Bagin 2, Grendár ml., Mikletič, Valacsay, Rischer M., vlastné 3

..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..