WEBOVÉ STRÁNKY ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL - novinky "A" mužstva

22.február 2018 ... MALÁ ZARA JE NA SVETE !!!

Ahojte volám sa Zara Grendár a prišla som na tento svet 20.2.2018 o 18:48h. Maminka a ja sme v poriadku a už sa na Vás všetkých teším.

10.január 2018 ... AKO SME DOPADLI NA ŠULÁK CUPE?

GR Team pod vedením futsalového mága Martina Grendára nemalo veľké ciele v oklieštenej zostave na populárnom Šulák Cupe - no napokon sedem bojovníkov zamakalo a podarilo sa! V skupinovej fáze znamenali dve víťazstvá a remíza postup do semifinále, ktoré desať sekúnd pred koncom rozhodol Benci. Finále proti Semicu skončilo nerozhodne 2:2 a tak o celkovom víťazovi rozhodol penaltový rozstrel. Ten rozhodol Martin Grendár a tak jeho tím zvíťazil...

Šulák Cup - skupinová fáza:
GR Team vs PKE Mistery        2:1
Góly: Rischer Walter, Benci
GR Team vs Semic "B"        0:0
Góly: nikto
GR Team vs FC Pilzner        2:0
Góly: Rischer W., Mikulec
Šulák Cup - semifinále:
GR Team vs PKE Mistery        1:0
Góly: Benci
Šulák Cup - finále:
GR Team vs Semic "A"        2:2 5:4 na pk
Góly: Cseh 2

10.december 2017 ... DVA TUCTY GÓLOV V SIETI KATENÁČA

B-mužstvo zaznamenalo rekordné víťazstvo proti dúbravskému Katenáču. Už prvé dejstvo, ktoré skončilo 11:0 veľa napovedalo, akým smerom sa bude duel uberať aj po prestávke. Nakoniec sa strelecké hody zastavili na čísle 24, súper sa prvýkrát presadil až po trinástom góle vo svojej sieti. Tomášek s Rejžekom nastrieľali po päť gólov, kvarteto zaznamenal aj Grendár junior. Gólman Brndiar strelil hetrik a pridal ďalšie tri asistencie. C-mužstvo nastrieľalo Velmákom osmičku.

11.kolo 2.SLF-B:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B" vs Katenáčo Dúbravka        24:2 (11:0)
Góly: Tomášek 5, Rejžek 5, Grendár 4, Brndiar 3, Mikletič 2, Chorvatovič 2, Rafaj, Zdráhal A., Fedák

11.kolo 1.BA liga:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "C" vs FSC Velmáci (A)        8:1 (2:0)
Góly: Dobranský 2, Rischer M., Mikletič, Fedák, Varga, Nestorik, vlastný

3.december 2017 ... "B" MUŽSTVO ZHUŽVALO BARABEROV. SKORO PADLA DESINA

B-mužstvo nastúpilo proti Barabérom s jediným cieľom - zvíťaziť. Po úvodnej oťukávacej päťminútovke konečne otvoril konzervu s gólmi po prihrávke Kozára Mikletič. Rozhodnutie priniesla trojminútovka a štyri góly v sieti súpera, strelcami boli Rafaj, Rick, Maťko Zdráhal a opäť Mikletič. Útočnú snahu belasých pribrzdilo vylúčenie brankára Vörösa a tak sa prvý polčas skončil víťazstvom 6:0, keď ešte krátko pred obrátkou dokonal hetrik Mikletič. Úvod druhého dejstva patrilo opäť favoritovi, Rick s Kozárom zvýšili už na 8:0. Bohmer síce čistým hetrikom znížil na rozdiel piatich gólov, posledné slovo ale patrilo Rafajovi, ktorý podčiarkol dôležité tri body na 9:3.

10.kolo 2.SLF-B:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B" vs Rehab Klinik Baraberi (A)        9:3 (6:0)
Góly: Mikletič 3, Rafaj 2, Rick 2, Zdráhal M., Kozár

20.november 2017 ... "B" AJ "C" MUŽSTVÁ NADEĽOVALI DVOJCIFERNE

C-mužstvo proti Dobrej klime nenechali nič na náhodu a za svojim cieľom si išli od úvodného hvizdu. Do vedenia šiel súper, odpoveď však prišla okamžite. Po sérii piatich gólov si belasí vybudovali rozhodujúci náskok, už polčas vyhrali jasne 7:2. Dobranského hetrik, ďalšie dva góly Tomášeka, Hanuseka a Waltera Rischera navŕšili konečné skóre až na 10:4. Za B-mužstvo sa kvartetom gólov blysol proti Matadorom Grendár junior. Už prvý polčas skončil 5:0 a tak o držiteľovi troch bodoch nebolo pochýb od začiatku. Dvomi presnými zásahmi sa o jednoznačný triumf zaslúžil aj navrátilec do zostavy Mikletič.

8.kolo 2.SLF-B:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B" vs Matadors        11:3 (5:0)
Góly: Grendár 4, Mikletič 2, Rejžek, Kyjovský, Zdráhal A., Benci, Rischer M.

8.kolo 1.BA liga:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "C" vs Dobraklima.sk        10:4 (7:2)
Góly: Dobranský 3, Tomášek 2, Hanusek 2, Rischer W. 2, Skácel

13.november 2017 ... "B" MUŽSTVO DVOJCIFERNE, "C" MUŽSTVO ROZLOŽILI RACING CLUB

C-mužstvo si s ľahkosťou poradilo s Racing Clubom, hetrikom sa blysol Mikletič, dva góly pridal Hanusek. Do streleckej listiny sa zapísal aj brankár Kollár. Za B-mužstvo si prišiel zahrať aj najlepší český hráč Radim Záruba, súperovho brankára zaťažil poltuctom gólov. Dvakrát sa presadil aj manažér Grendár junior.

7.kolo 2.SLF-B:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B" vs ŠK Račišdorf        13:2 (5:1)
Góly: Záruba 6, Rejžek 2, Tomášek 2, Grendár 2, Števík

7.kolo 1.BA liga:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "C" vs Racing Club (A)        8:1 (2:0)
Góly: Mikletič 3, Hanusek 2, Rischer M. a W., Kollár

22.október 2017 ... "B" MUŽSTVO ZNIČILO KOZMOS, "C" MUŽSTVO NEZVLÁDLO ZÁVER

C-mužstvo zaknihovalo ďalšiu remízu. Proti rezerve Mystery prehralo polčas 0:1, na začiatku druhého polčasu ale Nestorik vyrovnal. Súper šiel opäť do vedenia, dva góly Dobranského ale znamenali obrat. O dva body prišli c-éčkari v poslednej minúte. B-mužstvo pokračuje v spoľahlivých výkonoch, po výhre 10:3 je bez straty bodu. K trom bodom nasmeroval zverencov Peťa Kummera hetrik Rejžeka, strelecky sa darilo aj dvojgólovým strelcom Rickovi, Marošimu a Marekovi Rischerovi.

5.kolo 2.SLF-B:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B" vs Kozmos        10:3 (3:1)
Góly: Rejžek 3, Rick 2, Rischer M. 2, Maroši 2, Grendár

5.kolo 1.BA liga:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "C" vs PKE Mystery (B)        3:3 (0:1)
Góly: Dobranský 2, Nestorik

18.október 2017 ... "B" MUŽSTVO S PLNÝM POČTOM BODOV

Tri vystúpenia má za sebou rezerva Slovana. Sezónu odštartovalo B-éčko víťasztvom na nulu nad Mystery. V treťom kole rozstrieľala rezervu Wild Boys vysoko 11:1, keď navrátilec do zostavy Mikletič zaznamenal hetrik. Rovnako na nulu zdolali zverenci Peťa Kummera aj Peradátorov, keď po dva góly strelili Tomášek, Michalec a Maroši.

2.kolo 2.SLF-B:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B" vs PKE Mystery (A)       7:0 (6:0)
Góly: Bahna 3, Belica, Rick, Rafaj, Kozár
3.kolo 2.SLF-B:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B" vs Danubit Wild Boys 02 (B)       11:1 (3:0)
Góly: Mikletič 3, Rejžek 2, Maroši 2, Nestorik 2, Števík, Michalec
4.kolo 2.SLF-B:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B" vs Predators (A)       6:0 (2:0)
Góly: Tomášek 2, Michalec 2, Maroši 2

17.október 2017 ... "C" STÁLE BEZ PREHRY

Tri vystúpenia má rovnako za sebou aj C-mužstvo belasých. V tabuľlek má dve víťazstvá nad AFC Horden a TV COM Hurricanes. Prvé body v sezóne stratilo Céčko po remíze 2:2 s Akademikom, keď viedlo už 2:0. K dobru má odložený zápas s Rusovcami z prvého kola.

2.kolo 1.BA liga:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "C" vs AFC Horden       4:2 (1:2)
Góly: Dobranský 2, Jankovič, Petrovič
3.kolo 1.BA liga:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "C" vs Akademik °96 (A)        2:2 (2:0)
Góly: Krucký, Skácel
4.kolo 1.BA liga:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "C" vs TV COM Hurricanes        3:1 (1:0)
Góly: Nestorik 2, Krucký

30.august 2017 ... "B" MUŽSTVO SI V PRÍPRAVE PORADILO S FTVŠ

Po dlhšom čase vybehla na palubovky aj naša rezerva, ktorá odohrala prípravný zápas s vysokoškolákmi z FTVŠ-ky. Po bojovnom výkone, dobrej defenzíve a spoľahlivom výkone Vorosa sa zrodilo síce chudobné, ale o to cennejšie víťazstvo nad extraligistom z Lafranconi.

Prípravný futsalový zápas:
FTVŠ UK BA vs ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL "B+C"       1:2 (1:0)
Góly: Krucký, Nestorík

27.august 2017 ... ŠK SLOVAN FUTSAL NA TURNAJI V ŤRINCI S PREHROU A VÝHROU

OCEL Třinec Gatta Zdunska Wola ŠK Slovan Bratislava futsal Na sobotňajšom turnaji v Třinci zvíťazil úradujúci slovenský futsalový šampión ŠK SLOVAN Bratislava futsal nad domácim tímom 3:1 a podľahol vicemajstrovi Poľska Gatta Zdunska Wola 2:5. "Belasí" sa pripravujú na nový ročník 1. SLF, ktorý štartuje v polovici septembra. Okrem toho budú reprezentovať slovenský futsal v Main round UEFA Futsal Cupu, keď budú hostiteľmi jednej zo skupín. Prvý duel slovenskému majstrovi nevyšiel podľa predstáv. Zápasy sa hrali 2x30 minút hrubého času, k dispozícii neboli ani rozhodcovia, hralo sa voľne. Na prvý gól Poliakov odpovedal po chybe a samostatnom nájazde Záruba. Po akcii cez pivota ale Slovan opäť inkasoval. Po bravúrnej zasekávačke ešte do polčasu Martin Zdráhal vyrovnal. Druhý polčas Slovan pozahadzoval čo sa dalo, Zdunska Wola strelila dva góly a pri záverečnej hre bez brankára potvrdila do prázdnej brány cenné víťazstvo. Proti domácemu Třincu už po štyroch minútach otvoril skóre Záruba, domácim sa ale podarilo vyrovnať. Kvalita bola však na strane slovenského majstra, ktorý exportným gólom Haľka a Kyjovského zvíťazil o dva góly...

Prípravný futsalový zápas:
(26.august 2017 o 15:00 hod hala StaRZ Třinec)
GATTA ACTIVE ZDUNSKA WOLA (Poľsko) vs ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL       5:2 (2:2)
Góly: Szypczyński 2 (24. a 44.), Krawczyk (27.), Szymczak (37.), Pautiak (57.) - Záruba (26.), Zdráhal A. (29.)
ŽK: -, ČK: -, 25 divákov, Rozhodcovia: Ocel Třinecký
Slovan: Brndiar (21.min Karpiak) – Rafaj, Záruba, Rick, A. Zdráhal, Kyjovský, M. Zdráhal, Kozár, Haľko, Michalec, Péchy (C). Tréner: Rejžek Martin
Prípravný futsalový zápas:
(26.august 2017 o 17:00 hod hala StaRZ Třinec)
SKP OCEL TŘINEC (Česko) vs ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL       1:3 (1:2)
Góly: Polášek (10.) - Záruba (4.), Haľko (19.), Kyjovský (34.)
ŽK: -, ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Ocel Třinecký
Slovan: Brndiar (21.min Karpiak) – Rafaj, Záruba, Rick, A. Zdráhal, Kyjovský, M. Zdráhal, Kozár, Haľko, Michalec (C), Péchy. Tréner: Rejžek Martin


18.august 2017 ... ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL vs SK SLAVIA PRAHA 6:2

ŠK Slovan Bratislava futsal ŠK Slovan Bratislava futsal Futsalisti Slovana si na prípravu pred začiatkom ligy pozvali do športovej haly na Pasienky pražskú Slaviu. Na lavičke „zošívaných“ sedel aj športový riaditeľ klubu Dominik Rodinger, bývalý brankár futbalového ŠK Slovan. Napriek tomu, že išlo o prípravu, mal zápas od úvodu výborné tempo, bojovalo sa o každý centimeter palubovky. Slovan sa v prvom polčase dvakrát dostal do vedenia, keď loptu po akcii Ricka upratal do siete Haľko, ale súper dokázal vyrovnať. Aj na prvý gól Zárubu v belasom drese dokázala Slavia odpovedať, keď potrestala agresívnu hru domácich, keď premenila desať metrový kop. V druhej polovici sa po piatich minútach ujal opäť vedenia Slovan po krásnom góle Adama Zdráhala, o pár sekúnd na to poslal po prvý raz v zápase „belasých“ do dvojgólového náskoku jeho brat Martin. V ďalšom priebehu zápasu mali šance obe mužstvá, skórovať sa však podarilo opäť iba Slovanu. Najskôr po peknej kombinačnej akcii po ose Karpiak – A. Zdráhal – Rick, o minútu neskôr uzavrel skóre Rafaj. Slovan tak získal cenný skalp českého vicemajstra, najbližšie sa v príprave predstaví o týždeň v Třinci s domácim tímom a poľským klubom Zdunska Wola.
Martin Rejžek (tréner Slovana): "Na to, že sme len na začiatku prípravy, to bol solídny zápas. Ja som v tejto fáze prípravy spokojný. Máme pred Ligou majstrov ešte veľa práce najmä v obrane, pretože aj dnes sme tam mali okienka. Dôležité je, aby sme zostali všetci zdraví a aby sa nikto nezranil." Nenad Veljkovič (tréner Slavie): "Vedeli sme, aký súper nás čaká, bol to pre nás ťažký zápas. Slovan je majster Slovenska, v jeho strede je množstvo reprezentantov. My sa nachádzame v plnej príprave, máme za sebou ťažké tri týždne, zatiaľ sme toho po hernej stránke veľa nenatrénovali a ani po taktickej. Ale ja som spokojný, dali sme priestor aj hráčom z lavičky. Slovan hrá o mesiac Ligu majstrov, bol to dobrý zápas."

Prípravný futsalový zápas:
(18.august 2017 o 19:00 na Pasienkoch v Bratislave)
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL vs SK SLAVIA PRAHA FUTSAL (Česko)       6:2 (2:2)
Góly: 6. Haľko, 8. Záruba R., 25. A. Zdráhal, 26. M. Zdráhal, 37. Rick, 38. Rafaj – 8. Turek, 12. Míča (10 m)
ŽK: Rick, ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Mário Bohun, akum.fauly: 6:4 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Slovan: Brndiar (21.min Karpiak) – Rafaj, Záruba (C), Rick, A. Zdráhal, Kyjovský, M. Zdráhal, Kozár, Haľko, Michalec, Péchy. Tréner: Rejžek Martin
Slavia Praha: Garčár – Brychta, Novotný, Turek (C), Hájek, Sedláček, Homola, Míča, Hrdina, Oliva, Sasák, Směřička. Tréner: Nenad Veljkovič

12.august 2017 ... ROZHOVOR S MARTINOM PÉCHYM

Na našich webových futsalových stránkach ŠK SLOVAN Bratislava futsal pokračujeme s ďalším rozhovorom. Tentokrát sme si zobrali pod drobnohľad nášho nového hráča Martina Péchyho, ktorý patrí medzi najväčšie futsalové mladé talenty...

Kde si sa prvýkrát stretol s futsalom a kedy si začal hrávať?
"S futsalom som sa stretol už ako dieťa, keď ma otec nosieval ešte na extraligu v Košiciach. Potom to ostalo trošku u mňa zabudnuté, lebo som sa venoval futbalu, no tam sa mi každým rokom menej a menej darilo. V roku 2015 na jar ma spolužiak zavolal večer hrať mestskú ligu a tam sa mi to veľmi zapáčilo a povedal som si, že by som to mohol skúsiť. A tak som začal chodiť na futsal do Grizzly Košice."
Kde všade si už počas svojej futsalovej kariéry hral?
"Najpamätnejšie pre mňa budú určite chvíle v drese Grizzly Košice, kde sa nám podarilo vyhrať majstrovský titul, ale aj slovenský pohár juniorov. V reprezentačnom drese stoja za zmienku určite prípravne zápasy v Slovinsku a Portugalsku, no aj domáci prípravny zápas s Ukrajinou v Košiciach."
Čo ťa nakoniec presvedčilo, aby si zakotvil v Slovane?
"Slovan, v minulosti Slov-Matic je už dlhé roky podľa mňa najlepším mužstvom na Slovensku a dobré meno má aj v zahraničí. Páči sa mi partia a timový duch, ktorý tu je."
Aké sú tvoje cieľe v najbližšej sezóne?
"Moje ciele v tejto sezóne sú určite podávat stabilné dobré výkony, pomôcť mužstvu čo najviac a pracovať na sebe."
Slovan si zahrá v LM už 11-krát? Je pre teba výzva nastúpiť na najprestížnejšiu futsalovú súťaž na starom kontinente?
"Každý hráč podľa mňa sníva, že si raz zahrá niečo veľké a prestížne. LM je pre mňa momentálne veľká motivácia, aby som na sebe pracoval stále tvrdo a ak sa mi podarí nastúpiť na LM, určite by sa mi splnil veľký sen."
Aké číslo by si rád obliekal na belasom drese Slovana?
"Ak by som si mohol vybrať, bolo by to určite číslo 21, znamená pre mňa strašne veľa a zároveň to je aj moje šťastné číslo."
Aké sú tvoje plány vo futsalovej budúcnosti
"Veľmi o budúcnosti nepremýšlam, žijem skôr prítomnosťou, snažím sa na sebe tvrdo makať, dávať tomu všetko a verím, že sa to všetko vráti späť. Určite veľkou odmenou by bolo zahrať si európsku súťaž UEFA Futsal Cup a raz nastúpiť za seniorskú reprezentáciu."
Ktorý tréner ti najviac pomohol k futsalovému rastu?
"Myslím si, že najväčšiu zásluhu na tom všetkom má tréner Grizzly Košice Richard Bačo. Veľmi mi pomohol na začiatku, dal mi svoju dôveru a posunul ma určite vyššie ako som bol, za čo mu veľmi a úprimne ďakujem."
Čo hovoríš zatiaľ na prípravu a chod mužstva v Slovane?
"Veľmi sa mi páči partia a atmosféra, ktora tu vládne. Lepšiu si neviem ani predstaviť. Príprava je podľa mňa veľmi dobre nastavená, každý tréning makáme naplno, čo nám určite prinesie ovocie."
Za aké reprezentačné výbery Slovenska si nastúpil a s akou bilanciou?
"Nastúpil som za reprezentačne výbery U-18, U-19 a U-21. Počas V4 v Humennom som dostal šancu zahrať si aj za seniorské Áčko. Bilanciu v reprezentačnom drese veľmi nesledujem, som skôr za tímový úspech a som veľmi rád, ak sa nam podarí vyhrať zápas, alebo uspieť na turnaji. Avšak gólovú premiéru som už okúsil v každej mládežníckej reprezentácii. "

8.august 2017 ... ROZHOVOR S RADIMOM ZÁRUBOM

Pre naše webové futsalové stránky ŠK SLOVAN Bratislava futsal sme vyspovedali Radima Zárubu, najlepšieho českého futsalistu roka 2016. Na belasom drese bude nosiť svoju obľúbenú štvorku.

Kde si sa prvýkrát stretol s futsalom a kedy si začal hrávať?
"Poprvé jsem se střetl s futsalem ve 13-ti letech, když jsem byl pozván Vaškem Kubíčkem na trénink FC Tango Brno. Od té doby se mu také nepřetržitě věnuji. Na nejvyšší úrovni hraji futsal od 15-ti, kdy si mě vytáhl do A týmu Marián Berky. Oběma bych chtěl tímto strašně moc poděkovat a vážím si šance a možnosti, kterou mi daly."
Kde všade si už počas svojej futsalovej kariéry hral?
"Začal jsem v FC Tango Brno, kde jsem prošel všechny mládežnické kategorie a následně hrál za A tým, poté přišla nabídka od nejlepšího a několikanásobného mistra ČR ERA-PACKu Chrudim a poslední půl rok jsem strávil na hostování ve Slávii Praha."
Mal si už niekedy ponuku zo Slovenska?
" Co já vím, tak tohle je první nabídka ze Slovenska."
Čo ťa nakoniec presvedčilo, aby si zakotvil v Slovane?
"Nejvíc mě přesvědčilo opět si zahrát LM a velký zájem Slovanu o mé služby."
Aké sú tvoje cieľe v najbližšej sezóne?
"Ty nejvyšší. Pravidelně nastupovat v nabitém kádru Slovanu, zisk titulu, v Lize mistrů postup do Elite round a tam se poprat o jedno postupové místo."
Slovan si zahrá v LM už 11-krát? Mal si už slúsenosť z UEFA Futsal Cupom aj ty?
"UEFA Futsal Cup už jsem měl možnost vyzkoušet si 2x, takže vím o čem soutěž je a moc se na ni těším."
Aké číslo by si rád obliekal na belasom drese Slovana?
"Pokud je volné, tak bych si vzal číslo 4."
Aké sú tvoje plány vo futsalovej budúcnosti?
"Momentálně se soustředím na tu nejbližší budoucnost, kterou mám v dresu Slovanu. Ale samozřejmě mám své sny a pokukuji po dalším zahraničním angažmá třeba někde v Portugalsku, Španělsku nebo Rusku. Tam by se mi líbilo."

5.august 2017 ... ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL vs LEX KANCELARIA SLOMNIKI 3:3

ŠK Slovan Bratislava futsal ŠK SLOVAN Bratislava futsal má za sebou prvý prípravný zápas. Na sústredenie do Púchova sme si pozvali poľského nováčika z predmestia Katowíc, ktorý má ale v novej sezóne vysoké ambície, čo potvrdil aj fakt, že dvoch ich hráčov povolali do reprezentácie Poľska. Na oboch tímov bolo vidieť, že majú za sebou hrubú prípravu. Góly padali až po obrátke. V polovici druhého polčasu sa hostia dostali do trojgólového vedenia, záver ale patril slovesnskému majstrovi, ktorý gólmi Adama Zdráhala, Mareka Bahnu a Petra Kozára dokázali vyrovnať!

Prípravný futsalový zápas:
(5.august 2017 o 18:30 v STc Púchov)
ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL vs LEX KANCELARIA SLOMNIKI (Poľsko)       3:3 (0:0)
Góly: Adam Zdrahal (38.), Bahna (38.), Kozár (40.) – Dawid Porębski (30.), Roman Vakhula (31.), Adam Wędzony (31.)
ŽK: -, ČK: -, 18 divákov, Rozhodcovia: Rastislav Behančin a Martin Matula, akum.fauly: 3:2 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
Slovan: Brndiar P. (od 21.min Karpiak M.) - Rick G., Kozár P., Kyjovský M., Michalec R. - Rafaj D., Péchy M., Haľko P., Záruba R. - Bahna M., Zdráhal M. (C), Zdráhal A. Tréner: Rejžek Martin
Lex Slomniki: Zachariasz (Lasik) - Vakhula, Koval, Czech, Solecki, Jonczyk, Porębski, Wędzony, Przeniosło, Musiał, Leszczak. Tréner: Milosz Kocot

22.jún 2017 ... SLOV-MATIC FOFO PRECHÁDZA POD ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL!

ŠK Slovan Bratislava futsal ŠK Slovan Bratislava spúšťa nový projekt a vstupuje na futsalovú scénu. Najúspešnejší slovenský klub rozširuje svoje pole pôsobnosti o futsalový tím. Od sezóny 2017/18 prechádza futsalový klub Slov-Matic FOFO Bratislava pod značku ŠK Slovan Bratislava futsal.

Pod hlavičku ŠK Slovan tak prechádza najúspešnejší futsalový klub v histórii Slovenska. Slov-Matic získal 11 slovenských titulov a presadil sa aj na medzinárodnej scéne. Dochádza k unikátnemu spojeniu najúspešnejšej futbalovej a futsalovej značky. „Rozbiehame nový projekt spojenia najúspešnejšieho futbalového a futsalového klubu na Slovensku. Futsalový oddiel sme sa rozhodli spustiť aj po vzore zahraničných klubov ako FC Barcelona či Atlético Madrid. Som veľmi rád, že došlo k dohode so zástupcami Slov-Matic FOFO Bratislava. Futsalisti budú nastupovať v identických dresoch ako naše futbalové A-mužstvo a vystupovať budú pod hlavičkou ŠK Slovan. Vzniká unikátna príležitosť rozšíriť komunitu fanúšikov, či už z futbalu na futsal alebo naopak. Futsalisti Slovana budú svoje domáce zápasy hrávať v Hant Aréne. V novom ročníku budú účinkovať aj vo futsalovej Lige majstrov, hranej vo forme turnajov. Je výborné, že jeden z turnajov sa na jeseň odohrá v Bratislave a fanúšikovia si tak prídu na svoje. Súčasné mužstvo Slov-Maticu bude plynule pokračovať bez zásadných zmien. Veríme v úspešné fungovanie futsalového oddielu minimálne tak, ako sa im darilo doteraz. Veľmi sa tešíme, že sme rozšírili naše pole pôsobnosti aj na futsal. Po sezóne vyhodnotíme úspešnosť tohto novovzniknutého projektu,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Tento počin je unikátny v histórii Slovenska i okolitých krajín, keďže len málo futbalových klubov má pod sebou aj futsalové mužstvá. Futsalisti pod značkou ŠK Slovan Bratislava budú patriť k favoritom domácej súťaže a veľmi sa tešíme aj na ich účinkovanie v Lige majstrov. V živej pamäti Bratislavčanov je domáci turnaj Ligy majstrov z novembra 2015, počas ktorého Slov-Matic zdolal na Zimnom štadióne O. Nepelu bývalého európskeho šampióna Benficu Lisabon 5:4 pred 4500 divákmi. Futsal je mladý, dynamický šport, ktorý sa stále rozvíja a svoju obľubu si našiel aj v Bratislave. Viac podrobností o ŠK Slovan Bratislava futsal v sezóne 2017/18 vám prinesieme v priebehu najbližších týždňov.

9.jún 2017 ... PIATE FINÁLE: ORANJES PO DRÁME A PENALTÁCH S 11-TYM TITULOM

Slov-matic FOFO Pinerola Slov-Matic FOFO Bratislava sa stal zaslúžene majstrom Slovenska 2016/2017!!! Hneď v trinástej sekunde ohrozil Serbin bránu Pineroly, ale mieril tesne vedľa. V ďalšom priebehu boli aktívnejši hráči oranjes, šancu Kyjovského z 3. minúty zneškodnil Herko a zaznemal prvý zákrok v zápase. Na konci 3. minúty sa presadil po ľavej strane Bagin a krížnou nahrávkou našiel voľného Hájeka, ktorý otvoril gólový účet zápasu – 0:1. V ôsmej minúte využil chybnú rozohrávku Hájeka Kyjovský, našiel Rafaja, ktorý vyrovnal stav na - 1:1 V 11. minúte sa po kombinácii A. Zdráhala, Haľka a Ricka dostal do šance posledný menovaný, ale jeho umiestnenú strelu zneškodnil Herko. V 13. minúte po faule na Zaťoviča mala možnosť Pinerola priameho kopu z pravej strane, ktorý zahrával Hájek a priamou strelou prekonal po druhýkrát Gašparoviča – 1:2 V poslednej minúte po nepresnej rozohrávke Haľka sa dostal k lopte Belaník a vystrelil na Gašparoviča, ktorý bol aj tentokrát pozorný a jeho strelu vyrazil na roh. Posledná polminúta prvého polčasu patrila hráčom Slov-Maticu, ale z tlaku vyťažili len jeden strelecký pokus Kyjovského, ktorý Herko zneškodnil. Do druhého polčasu lepšie vstúpili domáci, keď sa Serbin presadil, ale v sľubnej šanci ho za cenu žltej karty stiahol Marušinec. O pár chvíľ neskôr prečítal nahrávku Hájek a rútil sa sám na Gašparoviča, ale tentokrát jeho pokus Kempes zlikvidoval. Za okamih mali ďalšiu šancu hosťujúci hráči, keď štandardnú situáciu zahrával Hájek. Nahral na strelu Belaníkovi, ale jeho pokus domáci brankár vyrazil. V 22. minúte sa dostal po pravej strane do úniku Štrbák, ale jeho zakončenie vyrazil Gašparovič na roh. V 23. minúte sa indiviiduálne presadil M. Zdráhal, jeho nepríjemnú strelu Herko vyrazil. Ešte v tej istej minúte sa Bahna presadil cez Hájeka a nahrávkou našiel v šestke M. Zdráhala, ktorý sklzom dopravil loptu do Herkovej brány – 2:2. V 26. minúte sa dostal Haľko k lopte a z dobrej pozície mieril tesne vedľa brány Pineroly. O minútu neskôr sa presadil cez niekoľko hráčov Serbin, ale vo veľkej šanci trafil iba pozorného Herka. V prebiehajúcej 27. minúte zahrával Slov-Matic roh, Rick našiel v šestke Serbina a ten sa otočil okolo Marušinca. Z bezprostrednej blízkosti Herka prekonal a dostal prvýkrát v stretnutí do vedenia Slov-Matic – 0:1. Týmto gólom si Serbo zabezpečil korunu kráľa strelcov. V 28. minúte využil zaváhanie Kyjovského Belaník, ale jeho pokus Gašparovič vyrazil a následna dorážka Paštrnáka mierila vedľa. V 29. minúte zbytočne potiahol Serbin hosťujúceho hráča a nasledoval priamy kop, ktorý zahrával faulovaný Hájek, najprv našiel prihrávkou Belaníka, ten priťukol Zaťovičovi, ktorý vystrelil, ale Gašparovič jeho strelu vyrazil priamo pred Belaníka a jeho strela skončila gólom – 3:3. V 34. minúte sa presadil cez domáceho hráča Bagin, našiel voľného Belaníka, ale v dobrej príležitosti zakončil nad bránu Slov-Maticu. V ďalšom priebehu sa obidvaja aktéri dostávali sporadicky k zakončeniu. V posledných sekundách druhého polčasu sa z pravej strany presadil Kyjovský, jeho strela skončila na ľavej žrdke Herkovej brány a Slov-Matic bol veľmi blízko k streleniu štvrtého gólu. Po riadnom hracom čase bol stav na svetelnej tabuli 3:3 a rozhodujúci zápas sa dostal do predĺženia. Na konci prvej minúty predĺženia sa zdráhal presadil cez Marušinca a nahrávkou na zadnú tyč našiel Kyjovského, ktorý nemal problém loptu dopraviť do brány Pineroly - 4:3. V 32. minúte sa po Kozárovom nákope dostal do vyloženej šance Rick, ale jeho šancu Herko zneškodnil. O minútu neskôr sa dostali do šance opäť hráči Slov-Maticu, ale Kyjovského strelu vyrazil pozorný brankár Pineroly. V 35. minúte sa po rýchlom brejku dostal k lopte Kozár, ktorý našiel A. Zdráhal a ten zvýšil krížnou strelou na 5:3. V druhej polovici predĺženia Pinerola hneď od úvodu začala hrať s piatimi hráčmi. V 38. minúte strelou špicom znížil na rozdiel jedného gólu Belaník, keď využil chybu Kyjovského – 5:4. O minútu neskôr mali hráči Slov-Maticu pri power-play Pineroly veľkú príležitosť na zvýšenie náskoku, ale M. Zdráhal nedotiahol na Kozárovu nahrávku a netrafil odkrytu bránu. V predposlednej minúte predlženia sa po peknej akcii na jeden dotyk v hre s piatymi hráčmi dostal ako posledný k lopte Halás a vyrovnal na 5:5. Už do konca predlženia sa stav nezmenil a musel rozhodnúť o majstrovi penaltový rozstrel. V penaltách v prvej sérii boli úspešní obidvaja strelci (Haľko a Hájek), v druhej sérii Bahna sa nemýlil a najlepší strelec Pineroly Zaťovič trafil iba pravú žrď Gašparovičovej brány. Rozhodújúcu penaltu strelil Rafaj a Slov-Matic sa mohol tešiť z dvanásteho titulu.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Išli sme si pevne za svojim cieľom, verili sme si aj za nepriaznivého stavu. Máme skúsenejšie mužstvo, najmä množstvo ťažkých zápasov chalanov, ktoré odohrali, rozhodlo. Končí sa jedna veľká futsalová éra Slov-Maticu, ale začína nová. Veríme, že rovnako úspešná. Na posledný zápas pod hlavičkou Slov-Maticu sa symbolicky objavil v zostave aj junior, syn človeka, ktorý tomuto športu zasvätil celý svoj život a venoval mu celé svoje srdce. Tento titul, po nervy drásajúcom priebehu, patrí najmä Martinovi do neba. Mladosť praskala vo švíkoch, odmenou jej bol dnešný neuveriteľný zápas, ktorý bol zásluhou oboch tímov reklamou na futsal! Zvíťaziť môže iba jeden, po minulej sezóne sme Pinerole dokázali oplatiť prehru v rozhodujúcom piatom zápase a tak sme určite spokojní. "

Finále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 5.zápas:
(9.jún 2017 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK PINEROLA BRATISLAVA       5:5 pp 3:1 na pen (1:2, 3:3)
na zápasy - 3:2, Slov-Matic FOFO Bratislava majstrom Slovenska 2016/2017
Štatistiky zo zápasu

Góly: Rafaj (8.), Zdráhal M. (23.), Serbin (27.), Kyjovský (41.), Zdráhal A. (45.) - Hájek 2 (3. a 14.), Belaník 2 (29. a 48.), Halás (49.)
penalty: Haľko dal - Hájek dal - Bahna dal - Zaťovič nedal (tyč) - Rafaj dal
ŽK: Rick (37.) - Marušinec (21.), ČK: -, 500 divákov, Rozhodcovia: Lukáš Peško a Mário Belavý (delegát Vladimír Badura), akumulované fauly: 4:3 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) - Kozár P., Rafaj D., Kyjovský M., Bahna M. - Rick G., Serbin P., Haľko P., Zdráhal A., Zdráhal M., Filan A. Tréner: Rejžek Martin
Pinerola: Herko (C) - Zaťovič, Šporánek, Belaník, Hájek, Halás, Javnický, Bagin, Štrbák, Marušinec, Mikulišin, Paštrnák. Tréner: Ladislav Mikita

7.jún 2017 ... 4.FINÁLE PLAY-OFF: PINEROLA vs FOFO 0:1

Pinerola Slov-matic FOFO O slovenskom šampiónovi vo futsale rozhodne až piaty duel finále play-off. Zopakuje sa tak minulá sezóna, kedy o titule rozhodol rovnako až posledný možný zápas. Oranjes v stredu zvíťazili pred krásnou diváckou kulisou nad mestským rivalom a obhajcom titulu ŠK Across Pinerola Bratislava 1:0 a stav série hranej na tri víťazstvá vyrovnali na 2:2 na zápasy. Jediný gól stretnutia dosiahol v 16. min Marek Bahna, keď ho priamo z autového kopu našiel cez celé ihrisko Dušan Rafaj. Rozhodujúci piaty duel je na programe v piatok 9. júna od 18:20 v Mladosti.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Na štvrté finále sme sa zodpovedne pripravili a vynútili si piaty zápas. O víťazstve rozhodol jediný gól, ako zápas mohol skončiť, videli všetci v Mladosti, alebo pred kamerami esákov. Opäť dominovali brankári, aj keď Gašparovič mal dnes podstatne menej práce, ako jeho náprotivok Herko. Na regeneráciu nie je veľa času, už v piatok je na programe rozhodujúci duel o majstra. Nech zvíťazí lepší tím..." Dodo Hanzel (Pinerola Ba): "Štrvtý finálový zápas nepriniesol rozuzlenie o majstrovi Slovenska. Sumár víťazstiev je 2:2 a rozhodnutie prinesie až piate stretnutie, tak ako tomu bolo pred rokom. Nebol to z našej strany dobrý zápas. Z finálových stretnutí skôr ten najslabší. Príliš sme sa zamerali na obranu a spoliehali sme sa, že v útoku "sa niečo" zadarí. Výsledkom je, že s obrannou hrou sa môže vysloviť spokojnosť, no v útoku sme boli neškodní. Jedna premenená šanca hostí stačila na víťazstvo. Bez streleného gólu sa vyhrať nedá. Majstrom bude v piatok ten, kto dá viac gólov !"

Finále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 4.zápas:
(7.jún 2017 o 18:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
ŠK PINEROLA BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       0:1 (0:1), na zápasy - 2:2
Štatistiky zo zápasu

Góly: Bahna (16.)
ŽK: Hájek (26.), Bagin (31.) - Zdráhal A. (30.), ČK: -, 350 divákov, Rozhodcovia: Mário Bohun a Lukáš Peško (delegát Kubinec Marcel), akumulované fauly: 4:3 - v 1.pol, 3:1 - v 2.pol
Pinerola: Herko (C) - Šporánek, Belaník, Hájek, Zaťovič, Halás, Javnický, Bagin, Štrbák, Marušinec, Mikulišin, Paštrnák. Tréner: Ladislav Mikita
Fofo: Gašparovič M. (C) - Rafaj D., Kyjovský M., Kozár P., Serbin P. - Bahna M., Serbin P., Haľko P., Zdráhal M., Zdráhal A. Tréner: Rejžek Martin

2.jún 2017 ... 3.FINÁLE PLAY-OFF: FOFO vs PINEROLA 2:3

Slov-matic FOFO Pinerola Už v 20 sekunde sa po chybnej rozohrávke dostal do šance Slov-Matic, ale strelu Bartošeka zlikvidoval Herko. O niekoľko sekúnd neskôr musel zasahovať brankár Pineroly znovu. V úvode zápasu vyvinuli veľký tlak hráči „Oranjes“ a v 2. minúte otvoril gólový účet stretnutia Kozár po strele z pravej strany, odkiaľ prekvapil Herka, ktorý mal zakrytý výhľad – 1:0. V ďalšom priebehu boli aktívnejší hráči Slov-Maticu a v 6. minúte si vypracovali ďalšiu šancu, ale Serbinovu strelu vyrazil Herko. Ďalšia možnosť Slov-Maticu na zvýšenie, keď sa po nahrávke Kyjovského dostal k zakončeniu Kozár, ale druhý presný zásah nepridal. V 10. minúte sa Kyjovský presadil cez protihráča a zakončil, ale Herko podržal svoje mužstvo. O minútu neskôr po faule Haľka na Halása v pokutovom území mala možnosť penalty Pinerola, ktorú úspešne premenil Hájek a vyrovnal na 1:1. V 12. minúte po faule Marušinca Slov-Matic zahrával z ôsmich metrov štandardnú situáciu, ale Herko opäť podržal svojich spoluhráčov. V 13. minúte po rohovom kope Pineroly zakončil Zaťovič, ale Brndiar svojim prvým zákrokom v zápase vyrazil strelu a následnú dorážku tiež zlikvidoval. V 15. minúte po štvrtom faule Pineroly sa hráči Slov-Maticu dostali k dobrej príležitosti zo štandardnej situácii, ktorú Kyjovský priamo zakončil a nastrelil brvno Herkovej brány. V 17. minúte sa odrazená lopta dostala na tenisku Halása, ktorý zakončil z hranice šestky a dostal prvýkrát v zápase Pinerolu do vedenia – 1:2. O minútu neskôr hostia mali dobrú príležitosť na skórovanie, ktorú zakončil Marušinec, ale Brndiar jeho pokus zneškodnil. V poslednej minúte po rohovom kope vystrelil nepríjemne aktívny Šporánek, ale jeho pokus vyrazil pozorný Brndiar. Do kabín išli hráči trénera Ladislava Mikitu so sľubným, jednogólovým náskokom. Do druhého polčasu obidve mužstvá nastúpili opatrne. K prvej šanci sa dostal v 24. minúte domáci hráč Rick, ale jeho strelu vyrazil Herko. O dve minúty neskôr druhýkrát v druhom dejstve vážnejšie pohrozili hráči Slov-Maticu, keď si s Filanovou strelou poradil Herko. Domáci hráči boli v týchto minútach aktívnejší, dostali svojho súpera pod tlak a vypracovali si dobrú šancu, ale Kyjovský mieril vedľa. Za okamih sa dostali do šance aj hráči Pineroly, keď si Belaník narazil loptu s Baginom, ale zakončil nepresne. V 29. minúte sa v dobrej šanci, sám pred Brndiarom ocitol po dlhej prihrávke Belaníka jeho spoluhráč Štrbák, ale jeho šancu vyrazil Brndiar na rohový kop. V 31. minúte sa po pravej strane presadil Belaník, jeho nahrávku zakončil tesne vedľa Brndiarovej brány Bagin. V tej istej minúte sa Kyjovský dostal do dobre streleckej pozície, ale jeho pokus Herko aj tentokrát vyrazil. V 33. minúte sa dostal do ďalšej gólovej príležitosti sám pred Brndiarom Hájek, ale nastrelil iba ľavú žrď jeho brány. O pár minút neskôr mali dve možnosti na vyrovnanie domáci hráči, ktoré však nevyužili. Päť minút pred koncom sa Slov-Matic odhodlal k powerplay a o minútu neskôr Kozár za pomoci teču Belaníka svojim druhým gólom v zápase vyrovnal na 2:2. V 38. minúte sa po defenzívnej chybe a nedôslednom bránení Bahnu, ocitol Zaťovič sám pred Gašparovičom, ktorý vymenil zraneného Brndiara a pekným lobom dostal Pinerolu druhýkrát do vedenia -2:3. Po góle domáci znovu museli hrať s piatymi hráčmi, ale nechýbalo veľa a cez celé ihrisko do opustenej brány Slov-Maticu pokus Belaníka obtrel brvno. Do konca zápasu sa už stav nezmenil a Pinerola sa mohla tešiť z druhého víťazstva vo finálovej sérii. V tomto stretnutí boli aktívnejší, s väčším držaním lopty a častejšou streľbou hráči Slov-Maticu Fofo, ale skvelý brankár Pineroly Herko aj v tomto stretnutí ukázal kvalitu a kto je jednotkou na Slovensku. V treťom finále zvíťazila pozorná defenzíva a efektivita na strane Pineroly.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Prehrali sme bitku, ale stále nie vojnu. Ak v stredu uspejeme, veríme, že v piatok dotiahneme náš cieľ do úspešného konca. Mrzí zranenie Bartošeka, ktorý je už po operácii, ale či sa ešte niekedy postaví na futsalovú palubovku, je viac ako otázne..."

Finále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 3.zápas:
(2.jún 2017 o 18:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK PINEROLA BRATISLAVA       2:3 (1:2), na zápasy - 1:2
Štatistiky zo zápasu

Góly: Kozár 2 (2. a 37.) - Hájek (11. z penalty), Halás (17.), Zaťovič (38.)
ŽK: Haľko (11.), Rick (14.), Filan (38.) - Marušinec (12.), Paštrnák (15.), ČK: -, 350 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Rasťo Behančín (delegát Miroslav Jablonický), akumulované fauly: 3:3 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 38.minúty Gašparovič M. (C)) - Kozár P., Rafaj D:, Bartošek G., Bahna M. - Rick G., Kyjovský M., Serbin P., Zdráhal A., Zdráhal M., Filan A. Tréner: Rejžek Martin
Pinerola: Herko (C) - Zaťovič, Šporánek, Belaník, Hájek, Halás, Javnický, Bagin, Štrbák, Marušinec, Mikulišin, Paštrnák. Tréner: Ladislav Mikita

26.máj 2017 ... 2.FINÁLE PLAY-OFF: PINEROLA vs FOFO 4:3

Pinerola Slov-matic FOFO Oranjes v piatkovom druhom finálovom zápase play off 1. SLF v bratislavskej hale Mladosť nestačili na obhajcu titulu Pinerola Bratislava a prehrali 3:4. V sérii na tri víťazné zápasy je tak stav vyrovnaný 1:1, súboj číslo tri je na programe v piatok 2. júna opäť v Mladosti. V repríze vlaňajšieho finále začal lepšie majster. Už v 3. minúte Belaník rozohral priamy kop na Šporánka, ktorý nechytateľne vymietol horný roh Gašparovičovej brány. Brankár Slov-Matic potom chyboval pri strele Šporánka v 8. minúte a lopta mu popod telo prekĺzla do siete - 2:0 pre Across. Slov-Matic pridal, Pinerola sa sústredila na obranu a brejky. V 11. minúte trafil Bartošek brvno Herkovej brány, ale ten istý hráč už v 18. minúte strelou k žrdi znížil. FOFO mohlo vyrovnať hneď na začiatku druhého polčasu, pri Haľkovej strele ale skvele zasiahol Herko. A tak udrelo na druhej strane, po krásnej akcii cez stred sa k zakončeniu dostal Šporánek a dokonal hetrik. Na konci tretej desaťminútovky sa Slov-Matic rútil dopredu v brejku dvoch na jedného, ale Haľkov pokus opäť zmaril výborný Herko. Päť minút pred koncom "Oranjes" začali hrať power play, ale inkasovali do prázdnej bránky od Marušinca. Nevzdali sa však, pokračovali bez brankára a dve minúty pred koncom si dal vlastný gól Marušinec. O pár sekúnd Bahna znížil na rozdiel jedného gólu, ale na viac už Slov-Maticu nezostal čas a tak je stav finálovej série vyrovnaný 1:1 na zápasy.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Druhé finále vyšlo lepšie Pinerole. Vyzerá, že kto ako prvý skóruje, privedie zápas do víťazného konca. Domácich nakopol "nevinný" priamy kop a nešťastný druhý gól, na ktorý ešte dokázal v prvom polčase zareagovať Bartošek. Po zmene strán sme dvakrát inkasovali a v záverečnej hre bez brankára nám chýbalo aj šťastie. Nevešiame hlavy, na tretí duel sa zodpovedne pripravíme a veríme, že po ňom budeme spokojnejší, ako v tábore súpera..." Dodo Hanzel (Pinerola Ba): "Druhý finálový zápas nám vyšiel tak, ako sme chceli. Aj vďaka tréningovej príprave. Naše rýchle dva Šporánkové góly boli základom na úspešný konečný výsledok. Napriek zníženiu na 2-1 sme do druhej časti išli s odhodlaním udržať a potvrdiť odhodlanou hrou vyrovnať sériu. Po ďaľších góloch Šporánka a Marušinca sa nám to, napriek enormnému úsiliu nášho mestského rivala, podarilo. Predovšetkým vďaka skvelému výkonu Herka v našej bránke ktorému všetci spoluhráči obetavo pomáhali. Pred sebou máme tretí zápas, v ktorom ideme zabojovať, aby mečbol bol na našej strane!"

Finále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 2.zápas:
(26.máj 2017 o 18:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
ŠK PINEROLA BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       4:3 (2:1), na zápasy - 1:1
Štatistiky zo zápasu

Góly: Šporánek 3 (3., 8. a 24.), Marušinec (37.) - Bartošek (18.), Marušinec vlastný (39.), Bahna (40.)
ŽK: Mikulišin (13.) - Rick (28.), ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Mário Bohun a Miroslav Ježík (delegát Krchňavý Rudolf), akumulované fauly: 3:3 - v 1.pol, 5:4 - v 2.pol
Pinerola: Herko (C) - Šporánek, Belaník, Hájek, Halás, Javnický, Bagin, Štrbák, Marušinec, Mikulišin, Paštrnák. Tréner: Ladislav Mikita
Fofo: Gašparovič M. (C) - Kyjovský M., Kozár P., Serbin P., Rick G. - Rafaj D., Bahna M., Haľko P., Zdráhal M., Bartošek G. Tréner: Rejžek Martin

19.máj 2017 ... 1.FINÁLE PLAY-OFF: FOFO vs PINEROLA 5:2

Slov-matic FOFO Pinerola Prvé finále sme zvládli! Aj keď úvod patril Pinerole. Už v ôsmej sekunde vytiahol Gašparovič zázračný zákrok. Prvá desaťminútovka patrila súperovi, vypracoval si aj čistejšie príležitosti, Kempo mal však dnes skvelý deň. A karta sa postupne začala obracať. V pätnástej minúte prišiel Zaťovičov faul, signál rozohral Rafaj a Serbin nedal Herkovi šancu. Druhý klinec do rakvy Pineroly zatĺkol muž zápasu Rick, keď pekne zapichol Kozárov roh k vzdialenejšej tyčke Herka. Do druhého polčasu oranjes nastúpili plne koncentrovaní a odmena prišla po piatich minútach. Štandartku rozohral Rafaj a Rick exportne pod brvno opäť postavil Herka do role štatistu. Pinerola sa odhodlala k hre bez brankára, v 29.minúte sa jej podarilo skórovať Belaníkom. Rozhodnutie prišlo po mynele Šporánka, ktorý zbabral rozohrávku s Baginom a tak Rick dovŕšil hetrik po obrovskej chybe v 37.minúte. Gašparovič kapituloval aj druhýkrát, keď ho prekonal Šporánek. Posledné slovo však patrilo Fofákom, Dušana Rafaj dve sekundy pred koncom potrestal ďalšiu chybnú rozohrávku Šporánka a trafil prázdnu bránku. Oranjes tak vedú vo finálovej sérii zaslúžene 1:0.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Na zápas sme sa dobre pripravili a aj keď súperovi patril úvod stretnutia, zvíťazili sme zaslúžene. Prvú tretinu cieľa sme zvládli, ešte nás čakajú dva kroky. Rozhodujúcimi aspektami boli dnes hetrik Ricka a úvodný gól Serbina, po ktorom opadla z chlapcov nervozita. Pekná divácka kulisa videla súboj dvoch najlepších tímov na Slovensku, zvíťaziť však dnes mohol iba jeden." Dodo Hanzel (Pinerola Ba): "Z dobrého úvodu sme nič nevyťažili. Väčšinu prvého polčasu sme mali prevahu, niekoľko tutoviek smrdelo gólom, no efektivita bola nulová. Domáci premenili "nevinný" priamy kop a do polčasu vedenie poistili gólom po ďaľšej štandartke. Po výstavnom treťom góle v našej sieti sme v hre bez brankára znížili a vykresaali nádej, že sa s výsledkom ešte niečo dá urobiť, no nestalo sa tak. Sústredíme sa na druhý zápas, zlepšením efektivity v zakončení sa môžeme dostať opäť na štartovaciu čiaru."

Finále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 1.zápas:
(19.máj 2017 o 18:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK PINEROLA BRATISLAVA       5:2 (2:0), na zápasy - 1:0
Štatistiky zo zápasu

Góly: Rick 3 (17., 26. a 37.), Serbin (15.), Rafaj (40.) - Belaník (29.), Šporánek (39.)
ŽK: Zdráhal Adam (32.), ČK: -, 350 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Rasťo Behančín (delegár Ľudovít Hrmo), akumulované fauly: 3:2 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) - Kyjovský M., Kozár P., Serbin P., Rick G. - Rafaj D., Bahna M., Zdráhal A., Zdráhal M., Filan A., Bartošek G. Tréner: Rejžek Martin
Pinerola: Herko (C) - Zaťovič, Šporánek, Belaník, Hájek, Halás, Javnický, Bagin, Štrbák, Marušinec, Mikulišin, Paštrnák. Tréner: Ladislav Mikita

5.máj 2017 ... 3.SEMIFINÁLE PLAY-OFF: FOFO vs FT LEVICE 6:3. FINÁLE JE NAŠE!

Slov-matic FOFO FT Levice Sme vo finále! Semifinálovú sériu proti Leviciam sme vybavili v najkratšom možnom čase a do finále má bližšie Pinerola, ktorá vedie 2:1 na zápasy nad žilinským Makroteamom. V zostave bez potrestaného Ricka - Rafaja, Ujhelyiho, Haľka a Karpiaka, avšak s navrátilcami po zraneniach Bartošekom a Filanom. Hostia pricestovali do Mladosti s cieľom vrátiť sériu do Levíc, polčas dokonca vyhrali o gól. Druhé dejstvo však neskórovali, naopak inkasovali kvarteto gólov a tak sezóna pre nich končí.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Semifinálovú sériu sme ukončili v čo možno najkratšom čase, s čím v klube panuje spokojnosť. Levice prišli do Bratislavy odhodlané sezónu si ešte predĺžiť, darilo sa im to prvý polčas, keďže sme nepremenili obrovské množstvo šancí, ani tých z kategórie stopercentných. Skóre duelu otvoril po výbornej Kozárovej prihrávke do prázdnej Bahna, už o minútu ale Zorád vyrovnal. Chybu po štandartnej situácii využil Bartošek, ktorý po návrate do zostavy oranjes premenil samostatný nájazd na Bielika. Levice zdvihli hlavu z priameho kopu, ktorý ideálne trafil Budovec, aj keď lopta sa mala zahrávať úplne z iného miesta, na polčasových 2:3 upravil z "čudnej" šestky Švec. Do druhého polčasu sme nastúpili koncentrovaní, čo potvrdil už po 53-och sekundách hry vyrovnávajúcim gólom Martin Zdráhal. V 29.minúte Kyjovský našiel na zadnej Serbina a favorit šiel zaslúžene do vedenia. Rozhodujúci úder prišiel z priameho kopu, ktorý Kyjovský trafil exkluzívne. Šiesty gól Serbina poslal Levičanov definitívne do kolien a na dovolenky. Zápas sa musel páčiť, bolo sa na čo pozerať. Nepotešil tragikomický výkon rozhodcov, na ktorých nepochopiteľných verdiktoch na oboch stranách sa smiali nielen komentátori TV ESO a diváci v hale, vnášal do zápasu miestami nervozitu a tak veríme, že po obrovskej kritike na arbitrov v poslednej dobe uvidíme vo finálovej sérii iba tých najpovolanejších a najskúsenejších mužov s píšťalkou, ktorí Slovensko reprezentujú v Európe."

Semifinále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 3.zápas:
(5.máj 2017 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FUTSAL TEAM LEVICE       6:3 (2:3)
na zápasy - 3:0, Slov-Matic postúpil do finále
Štatistiky zo zápasu

Góly: Serbin 2 (29. a 35.), Bahna (7.), Bartošek (11.), Zdráhal Martin (21.), Kyjovský (32.) - Zorád (8.), Budovec (16.), Švec (17. z penalty)
ŽK: Zdráhal Adam (35.) - Švec (32.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Ján Kopec a Ladislav Šlapka (delegár Marcel Kubinec), akumulované fauly: 4:3 - v 1.pol, 6:5 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) - Kyjovský M., Kozár P., Serbin P., Bahna M. - Zdráhal A., Zdráhal M., Filan A., Bartošek G. Tréner: Rejžek Martin
Levice: Bielik (Obický R.) - Obický M., Zorád, Švec, Budovec, Krivočenko (C), Graus, Rakica, Chudý, Tóth, Gabaš P., Bačík, Misko. Tréner: Gabaš Pavol

28.apríl 2017 ... 2.SEMIFINÁLE PLAY-OFF: FT LEVICE vs FOFO 4:7

FT Levice Slov-matic FOFO Oranjes zvládli aj druhé semifinále v Leviciach a už o týždeň môžu rozhodnúť o postupe do finále. V prvom dejstve padlo neuveriteľných deväť gólov, mužom duelu sa stal Peter Kozár, ktorý strelil kvarteto gólov. Dva pridal Bahna, jeden s tečom domáceho Rakicu Haľko.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "V druhom semifinálovom zápase v Leviciach videli diváci skvelý bojovný futsal s množstvom krásnych gólov a šancí na oboch stranách. Domáci po dueli v Bratislave, v ktorom pôsobili miestami trochu ustráchane, sa na domácej palubovke za mohutnej podpory divákov pustili nebojácne a bez rešpektu do jedného z ašpirantov na titul. Škoda, že pre trest nemohol nastúpiť Egonco Zorád, mali by sme to podstatne ťažšie. V snahe vyrovnať stav semifinálovej série ich pribrzdil rýchly gól Kozára už po 120 sekundách hry, aj druhý presný zásah Bahnu. Na začiatku štrnástej minúty ale zdvihli hlavu, keď Gašparoviča prekonal Obický. Po góloch Kozára a Haľka, ktorého strelu tečoval nešťastne za chrbát Bielika Rakica sme získali vedenie 4:1. V poslednej minúte prvého polčasu sa diali veci, keď padli až štyri góly. Čerstvý otec Budovec z desiny znížil, hneď po rozohratí ale Kozár nechytateľne poslal favorita opäť do trojgólového náskoku. O desať sekúnd Gabaš znížil, no posledné slovo v prvom dejstve mal Bahna, ktorý stanovil polčasové skóre na 3:6. Po obrátke padli iba dva góly. Obický prekonal Brndiara a v samom závere muž zápasu Kozár stanovil konečný rezultát gólom do prázdnej bránky. O postupe do finále by sme radi rozhodli už o týždeň v piatok v Bratislave, bohužiaľ bez potrestaného Ricka." Pali Gabaš (FT Levice): "Bolo to stretnutie dvoch rôznych polčasov. V prvom dejstve sme opäť nezachytili úvod a hostia si rýchlo vypracovali dvojgólový náskok. Naši chlapci bojovali, čoho výsledkom bolo zníženie Majom Obyckým na 1:2. Naša radosť netrvala dlho, lebo ešte v tej istej minúte hostia opäť zvýšili svoj náskok. Nebyť zbabraného záveru prvej časti hry, keď si najprv Rakica nešťastne zrazil loptu do vlastnej siete. V poslednej minúte najprv Budovec znížil z 10 m kopu, ale hostia ešte dokázali do konca prvého polčasu streliť dva góly a upravili tak na polčasových 3:6. Po zmene strán sme nemali čo stratiť. Začali sme hrať aktívne a narúšať rozohrávku hostí už na ich polovici. Hosťom tento štýl robil problémy, ale v tejto fáze stretnutia ukázali, že majú odohraté množstvo ťažkých stretnutí. V druhom dejstve padli len dva góly, keď najprv prekonal hosťujúceho brankára Obický a v samom závere stretnutia trafili hostia našu prázdnu bránu a upravili tak na konečných 4:7. Nás čaká ešte minimálne jedno stretnutie v tejto semifinálovej sérií, ktoré odohráme asi v piatok 5. 5. v Bratislave."

Semifinále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 2.zápas:
(28.apríl 2017 o 19:30 v ŠH Levice)
FUTSAL TEAM LEVICE vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       4:7 (3:6), na zápasy - 0:2
Štatistiky zo zápasu

Góly: Obický 2 (14. a 23.), Budovec (19.), Gabaš (20.) - Kozár 4 (3., 14., 20. a 40.), Bahna 2 (8. a 20.), Rakica vl. (16.)
ŽK: Rick (40.), ČK: -, 400 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Ján Szkokan, akum.fauly: 5:6 - v 1.pol, 4:3 - v 2.pol
Levice: Bielik - Obický, Budovec, Švec, Krivočenko (C), Graus, Rakica, Chudý, Tóth, Gabaš, Bačík. Tréner: Gabaš Pavol
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 21.minúty Brndiar P.) - Rick G., Kyjovský M., Kozár P., Bahna M. - Zdráhal A., Zdráhal M., Serbin P., Haľko P. Tréner: Rejžek Martin

21.apríl 2017 ... 1.SEMIFINÁLE PLAY-OFF: FOFO vs FT LEVICE 10:2

Slov-matic FOFO FT Levice Oranjes majú za sebou prvé semifinále a zvládli ho na výbornú, keď priateľov z Levíc zdolali vysoko 10:2. Tréner sledoval duel iba pred obrazovkou, do hry nezasiahli Filan s Bartošekom, na poslednú chvíľu vypadol zo zostavy aj Haľko. Skóre otvoril v tretej minúte Kyjovský, Bahna pridal zakrátko aj druhý gól, keď nechytateľne prestrelil Bielika. Levice zdvihli hlavu už za 24 sekúnd, keď obrana nechala nestráženého Tótha, ktorý osamotený nemal problém skórovať. Do polčasu však favorit kvartetom gólov dostal futsalovú pohodu na svoju stranu. Zápas s množstvom šancí sa musel páčiť, Levice neprišli do Bratislavy brániť, ale zahrať si. Na Kozárov gól na 7:1 odpovedal ešte znížením Zorád, ďalšie tri góly ale padli do súperovej bránky. Klubovú osmičku nastrelil Aďo Ujhelyi, deviaty gól pridal zo šestky Marek Karpiak a desiatku zaokrúhlil po šiestom faule skrátenou desiatkou nekompromisne Serbin. Semifinálová séria sa sťahuje do Levíc, v piatok 28.apríla je na programe druhý diel semifinále.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Na úvodné semifinále sme nastúpili s odhodlaním vykročiť do série tou správnou nohou, čo sme na radosť trénera pri prenose TV ESO splnili do bodky. Leviciam patrí poklona, že neprišli brániť a hrať deštruktívny futsal, ale zahrať si útočne, fair play a otvorenú partiu s favoritom. Odmenou im boli dva pekné góly Tótha a Zoráda. Už teraz sa tešíme na skvelú atmosféru a nádherné futsalové prostredie, ktoré nás o týždeň privíta u súpera. O desať gólov sa postaralo dnes deväť strelcov, chalani ťahali celých štyridsať minút za jeden kus povrazu, podali zodpovedný a kolektívny výkon. Do listiny strelcov sa zapísal aj brankár Marek Karpiak." Pali Gabaš (FT Levice): "Úvodné semifinálové stretnutie malo jasného favorita. Naši chlapci však neprišli do Bratislavy brániť. Snažili sme sa hrať to, čo sme chceli. Vedeli sme čo od súpera môžme očakávať. Nezachytili sme úvod stretnutia, kde sa domáci ujali rýchlo vedenia a proti tak vyspelému súperovi sa ťažko doťahuje. V stretnutí sme si vypracovali niekoľko šancí, avšak nedokázali sme ich využiť. Už teraz sa tešíme na domáce stretnutie, kde sa budeme snažiť súperovi viac znepríjemniť cestu za víťazstvom."

Semifinále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 1.zápas:
(21.apríl 2017 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FUTSAL TEAM LEVICE       10:2 (6:1), na zápasy - 1:0
Štatistiky zo zápasu

Góly: Bahna 2 (5. a 8.), Kyjovský (3.), Zdráhal A. (12.), Rick (16.), Zdráhal M. (19.), Kozár (25.), Ujhelyi (32.), Karpiak (37. z 6m), Serbin (39.) - Tóth (5.), Zorád (27.)
ŽK: Zorád (37.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Peter Budáč a Martin Matula, akum.fauly: 3:2 - v 1.pol, 5:6 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 21.minúty Brndiar P., od 35.minúty Karpiak M.) - Rick G., Kyjovský M., Kozár P., Serbin P. - Zdráhal A., Zdráhal M., Bahna M., Ujhelyi A. Tréner: Habaj Ondrej
Levice: Bielik - Obický, Zorád, Švec, Krivočenko (C), Graus, Rakica, Chudý, Tóth, Gabaš, Bačík. Tréner: Gabaš Pavol

4.apríl 2017 ... B-ÉČKO PREPÍSALO HISTÓRIU !!! DVANÁSTY TITUL PRE ORANJES!

B-mužstvo si víťazstvom nad Arsenalom 4:1 zabezpečil štyri kolá pred koncom už v poradí 12-ty majstrovský titul v rade, čím prekonal dlhoročný rekord JUVE v počte titulov po sebe. Zverenci trénera Petra Kummera opäť prepísali históriu a to ide do sveta! Martin Grendár (kapitán mužstva): "Veľmi som rád za tento titul, keďže je v poradí dvanásty po sebe a mohol som byť pri všetkých. Som nesmierne spokojný, že sa mi poradilo niečo, čo isto chcel aj tatko a bol by nato hrdý. Ďakujem všetkým hráčom za prístup, ktorý počas sezóny mali a splnili tak cieľ, ktorý sme si stanovili. Olééé - misia completed. Peter Kummer (tréner mužstva): "Misia splnená. Počas celého ročníka sme nepodcenili ani jeden duel, rozhodujúce bolo však, že ani prípravu na zápasy. Chlapci sa snažili poctivo počas celej sezóny trénovať a tak je zadosťučinením, že súťažou kráčame neohrozene. Keď sa spojí mladícky elán vhodne doplnený o kvalitných hráčov z "A" mužstva, cieľa sa musel dostaviť! Ďakujem všetkým hráčom a členom realizačného tímu dopredu za skvele odvedenú prácu počas celej sezóny. Čakajú nás ešte ťažké zápasy, ktoré nebudeme chcieť odohrať iba tak pre zábavu.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 5.kolo nadstavby:
(4.apríl 2017 o 18:45 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Arsenal       4:1 (2:0)
Góly: Haľko 2 (5. a 25.), Fedák (20.), Serbin (22.)
Fofo: Gašparovič - Rejžek, Zdráhal A., Serbin, Belica, Benci, RIscher M., Haľko, Ujhelyi, Fedák, Grendár (C), Tomášek. Tréner: Peter Kummer

24.marec 2017... 2.ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF: WILD BOYS vs FOFO 1:9

Wild Boys Slov-matic FOFO Oranjes si bezproblémovým víťazstvom vybojovali postup do semifinále, keď v druhom štvrťfinále deklasovali svojho súpera vysoko 9:1. Zverenci Martina Rejžeka v ňom nastúpia proti Leviciam.
Braňo Škorec (Wild Boys´02): "Súperovi gratulujem k výhre i postupu do semifinále, ukázal kto je favorit a od začiatku zápasu diktoval tempo hry. Nám sa sezóna skončila, čo je na koniec marca dosť neobvyklé, ale reálne. Môžeme už iba bilancovať, analyzovať a zlepšovať sa do ďalšieho ročníka, určiť si ciele. Tento ročník bol na ciele veľmi skromný a aj sa splnili, nikto nemal veľké oči, skôr naopak a prvý rok v extralige ukázal kde sú rezervy. Všetkým hráčom, ktorí sa zapojili v tejto sezóne do zápasov, i tréningov ďakujem a verím, že budúci ročník bude lepší pre každého rovnako. Tiež poďakovanie patrí aj vedeniu klubu, ktoré vytvorilo pripravuje veľmi dobré podmienky. Sezóna sa pre nás nekončí, hráči dostanú voľno až koncom júna." Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Sme radi, že sme štvrťfinálovú sériu ukončili v čo najkratšom možnom termíne, nasleduje reprezentačná prestávka, ktorá vyvrcholí kvalifkáciou v tureckom Izmite. O víťazstve sme rozhodli už v prvom dejstve, súperovi postupne ubúdali sily a tak konečné skóre 9:1 je trošku kruté. Wild Boys ďakujeme za korektné zápasy. Na súpera si ešte budeme musieť počkať do piatku."

Štvrťfinále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 2.zápas:
(24.marec 2017 o 20:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
WILD BOYS´02 BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:9 (1:4)
na zápasy - 0:2, Slov-Matic postúpil do semifinále
Štatistiky zo zápasu

Góly: Ostrák (6.) - Kozár 2 (13. a 21.), Serbin 2 (20. a 34.), Stančík vlastný (18.), Zdráhal M. (9.), Bahna (25.), Haľko (31.), Zdráhal A. (36.)
ŽK: Rick (9.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Mário Bohun a Vladimír Badura, akum.fauly: 3:2 - v 1.pol, 2:3 - v 2.pol
Wild Boys: Mičuda - Gábor, Stančík, Jakalša, Ostrák, Gabura, Chamilla (C), Kotula, Matyi. Tréner: Škorec Braňo
Fofo: Gašparovič M. (C) - Rick G., Kozár P., Serbin P., Bahna M. - Zdráhal A., Kyjovský M., Haľko P., Zdráhal M. - od 35.minúty Brndiar P. Tréner: Rejžek Martin

17.marec 2017... 1.ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF: FOFO vs WILD BOYS 4:1

Slov-matic FOFO Wild Boys Oranjes vstúpili do vyraďovacej fázy víťasztvom v bratislavskom derby nad Wild Boys 4:1. Skóre zápasu otvoril v šiestej minúte po geniálnej prihrávke Kozára Kyjovský. Po brvne Bahnu doklepol Adam Zdráhal za necelé dva minúty loptu za Mičudov chrbát už na 2:0. Po obrátke dvomi peknými gólmi zvýšil Bahna už na 4:0 a o víťazovi prvého štvrťfinále tak bolo rozhodnuté. V závere Gašparoviča prestrelil aj Jalakša a tak sa duel skončil povinným víťazstvom favorita o tri góly.
Braňo Škorec (Wild Boys´02): "Slov-Maticu gratulujem k výhre a našim hráčom ďakujem za prístup, ale aj výkon. Práve takéto zápasy sú pre našich hráčov veľmi dôležité, môžu sa konfrontovať s tými najlepšími na Slovensku a môžu ich posúvať dopredu. O týždeň je ďalší zápas play-off, ktorý bude ďalšou previerkou a skúškou pre našich hráčov. Verím, že počas týždňa sa pripravíme na zápas ešte lepšie a budeme ešte viac vzdorovať veľkému favoritovi ligy." Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Máme za sebou víťazný vstup do vyraďovacej fázy. Sériu by sme radi ukončili už najbližší piatok. Konečné skóre mohlo byť dnes aj vyššie, efektivita premieňania šancí však nebola ideálna. Máme týždeň na to, aby sme sa dôkladne pripravili aj na druhý štvrťfinálový zápas."

Štvrťfinále play-off futsalovej extraligy 2016/2017 - 1.zápas:
(17.marec 2017 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs WILD BOYS´02 BRATISLAVA       4:1 (2:0), na zápasy - 1:0
Štatistiky zo zápasu

Góly: Bahna 2 (25. a 31.), Kyjovský (6.), Zdráhal A. (8.) - Jalakša (32.)
ŽK: Zdráhal A. (15.), ČK: -, 150 divákov, Rozhodcovia: Lukáš Peško a Vladimír Badura, akumulované fauly: 4:2 - v 1.pol, 3:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) - Rick G., Kozár P., Serbin P., Bahna M. - Rafaj D., Kyjovský M., Zdráhal A., Zdráhal M. Tréner: Rejžek Martin
Wild Boys: Mičuda - Gábor, Stančík, Jalakša, Gabura, Chamilla, Lenčéš (C), Kotula, Matyi, Ostrák. Tréner: Škorec Braňo

17.február 2017... 17.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs FTVŠ UK BA 9:1

Slov-matic FOFO FTVŠ UK Ba V predposlednom kole nastúpili oranjes v domovskej hale proti vysokoškolákom z FTVŠ-ky. Absentovala opäť hŕstka hráčov pre zranenia. Skóre zápasu otvoril už po minúte a pol po prihrávke Serbina Rick. Druhý Serbinov gól prišiel až v polovici polčasu po geniálnej asistencii Rafaja, súper však znížil a za takéhoto stavu sa išlo aj do kabín. Druhé dejstvo už prinieslo gólový uragán domácich a sedem gólov v sieti súpera. V závere sa do hry dostal aj gólman Brndiar, ktorý mal dve skvelé šance na nástrel okrúhlej desiatky.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic): "V mužstve nám šarapatí maródka, chlapci, ktorí však vybehli na ihrisko, odviedli kvalitnú futsalovú prácu a aj keď po pomalšom rozbehu, napokon súperovi došli v druhom dejstve sily a tak konečné skóre je trošku kruté. Do konca základnej časti nám chýba zápas s majstrovskou Pinerolou, ktorý chceme zvládnuť k spokojnosti." Zsolt Pakusza (FTVŠ): "Primerane sme bojovali o slušný výsledok len medzi piatou a dvadsiatou minútou. Po góle na 3:1 sme nepochopiteľme rezignovali a to, čo sme potom predvádzali nemalo nič spoločné s extraligovým futsalom a ani so športom ako takým. Súper bol lepší, to sme vedeli aj pred zápasom, ale záver zápasu bola z našej strany hanba a aj touto cestou sa musím za naše družstvo ospravedliniť všetkým, ktorí s na to pozerali. Verím, že o týždeň zabojujeme a ukážeme, že tretie miesto po základnej časi nie je náhoda.""

16.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2016/17:
(17.február 2017 o 18:20 v ŠH Mladosť Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FTVŠ UK BRATISLAVA       9:1 (2:1)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Rick 2 (2. a 35.), Serbin 2 (10. a 28.), Rafaj 2 (30. a 37.), Kyjovský (26.), Zdráhal M. (32.), Kozár (39.) - Klanica (14.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Peško a Grom, akumulované fauly: 5:1 - v 1.pol, 1:1 - v 2.pol
FTVŠ UK: Maglen - Genčúr, Gajdácz, Škrobák, Štefanák, Klanica, Janoško, Gál, Balun, Nestorik. Tréner: Zsolt Pakusza
Fofo: Karpiak M. - Rick G., Rafaj D., Serbin P., Kyjovský M. - Haľko P., Zdráhal A., Filan A. - od 26.minúty Kozár P., od 38.minúty Brndiar P. Tréner: Martin Rejžek

12.február 2017 ... 16.KOLO EXTRALIGY: DRAGONS PODOLIE vs FOFO 1:9

Dragons Podolie Slov-matic FOFO Po bezproblémovom víťazstve v Novom Meste nad Váhom o osem gólov zaknihovali oranjes víťazstvo v základnej časti. V štvrťfinále play-off nastúpia v mestskom derby proti Wild Boys´02. Proti Podoliu sa strelecky darilo Kyjovskému, ktorý strelil kvarteto gólov.
Rastislav Bobocký (FK Podolie): "V šestnástom kole futsalovej extraligy hostili Draci niekoľkonásobného majstra Slov-Matic FOFO Bratislava. Favorit stretnutia bol jednoznačný, no Podolie sa chcelo pobiť o čo najlepší výsledok, čo sa im nakoniec nepodarilo. Podolie bolo hneď od úvodu zatlačené na svoju polovicu a muselo sa brániť útočným akciám hostí. A azda aj chcenie im zväzovalo nohy, pretože v úvodnej desaťminútovke pôsobili kŕčovitým dojmom. Prvé vážnejšie šance ešte Bobocký v bráne kryl. V 3. minúte však už bol na Kyjovského tečovanú strelu prikrátky. Ten istý hráč sa dostal k lopte aj o 4 minúty neskôr a jeho strelu pretavil v druhý gól favorita Haľko. Draci sa do šancí dostávali len sporadicky, Slov-Matic im dlho nedovolil ohroziť Gašparoviča, ktorý sa v prvom polčase veľmi nezapotil. Zasahovať musel len pri dvoch strelách, s ktorými si bez problémov poradil. V druhej polovici prvého polčasu boli už Draci odvážnejší, hostia však boli dnes koncentrovaní od úvodu až do záverečného hvizdu. V poslednej minúte skóroval opäť Kyjovský a do šatne tak Draci išli s trojgólovým mankom. V druhom polčase sa Draci chceli ukázať v lepšom svetle no hneď v prvej minúte nezachytili výborne sa pohybujúcich hráčov súpera a Serbin po diagonálnej prihrávke pred bránu zvyšoval na 0:4. V 27. minúte sa Podolie muselo brániť presilovke súpera po vylúčení Hikela po druhej žltej karte. Tú hostia trpezlivo odohrali a nakoniec sa im podarilo skórovať Kyjovským, opäť s prispením teču. Domáci priaznivci však mali aj dôvod na radosť, keď o minútu svoj únik zužitkoval Zaťovič. Ten istý hráč sa dostal ešte do jednej podobnej šance, avšak tentoraz Gašparoviča neprekonal. Naopak hostia pri prečíslení troch proti jednému nezaváhali, keď na konci akcie bol opäť Kyjovský, ktorý strelil svoj piaty gól v stretnutí. Po siedmom góle toho mal Bobocký v bráne už plné zuby a nechal sa vystriedať. Trebatický musel ihneď zasahovať, no čistý štít si udržal len minútu. To využil Rick, ktorý vystihol málo razantnú prihrávku domácich pri rozohrávke a brankárovi nedal šancu. Skóre stretnutie uzavrel Martin Zdráhal, ktorý využil opäť laxné bránenie a zlú rozohrávku Podolia. V posledných dvoch kolách základnej časti Draci zavítajú do Levíc a následne hostia doma Nové Zámky a práve v týchto zápasoch sa rozhodne o konečnej východiskovej pozícii pred play-off." Vladimír Ambrozek (Slov-Matic): "S výhrou sme spokojní, aj keď z rôznych príčin nemohlo hrať niekoľko hráčov. Vysokým víťazstvom sme si predčasne zabezpečili víťazstvo v základnej časti, čakajú nás ešte dva derby zápasy, v ktorých budeme chcieť rovnako uspieť."

16.kolo futsalovej extraligy 2016/2017:
(11.február 2016 o 20:00 v ŠH v Novom Meste nad Váhom)
FK DRAGONS PODOLIE vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:9 (0:3)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Kyjovský 4 (3., 20., 29. a 35.), Haľko (7.), Serbin (21.), Zdráhal A. (37.), Rick (38.), Zdráhal M. (39.) - Zaťovič (30.)
ŽK: Zaťovič (15.), Hikel (18.), ČK: Hikel (28.), 400 divákov, Rozhodcovia: Peter Budáč a Martin Šeršeň, akumulované fauly: 4:5 - v 1.pol, 1:2 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) - Rafaj D., Rick G., Serbin P., Kyjovský M. - Zdráhal A., Haľko P., Zdráhal M. Tréner: Rejžek
Podolie: Trebatický - Bobocký R., Halás, Zaťovič (C), Šurin, Bobocký I., Drexler, Šimor, Tuka, Jurčo. Tréner: Jozef Tuka

5.február 2017 ... B-ÉČKO NEINKASOVALO OD BARABÉROV ANI GÓL

B-mužstvo odohralo zatiaľ najťažší zápas počas aktuálnej sezóny, hra KPP Barabérov, vedených našich bývalým trénerom Jankom Janíkom, spĺňa extraligové parametre. Kto však nestrelí v zápase gól, ťažko môže pomýšľať na čo i len bod. Po prihrávke Kyjovského otvoril zápasový účet Rick, súper mohol vyrovnať, to by však Török musel premeniť šestku. V 12.minúte zvýšil Filan na 2:0. Rozhodli dva góly v priebehu necelej minúty, ktoré strelili opäť Rick s Filanom. V samom závere Rafaj priklášlil konečné skóre na 5:0.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 16.kolo:
(3.február 2017 o 9:50 v ŠH FTVŠ UK v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs KPP Barabéri       5:0 (2:0)
Góly: Rick 2 (8. a 27.), Filan 2 (12. a 28.), Rafaj (40.)
Fofo: Vörös - Rejžek, Rick, Zdráhal A., Kyjovský - Rafaj, Rischer M. (C), Zdráhal M., Filan. Tréner: Kummer

3.február 2017 ... 15.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs MFsK NITRA 5:4

Slov-matic FOFO MFsK Nitra Predpokladaný debakel v zápase prvého s posledným sa nekonal, favorizovaný Slov-Matic sa na tri body proti MFsK Nitre natrápil. Zápas sa začal očakávaným tlakom domácich, tí sa museli zaobísť bez zranených Brndiara, Bartošeka aj Ujhelyiho. Nitrania sa zamerali na dôsledné bránenie, zhustili priestor pred bránou a čakali na chyby v rozohrávke. Domáci hýrili pohybom, mali obrovský tlak. Slov-Matic nastrelil Haľkom dve žrde, ostatné riešil fantastický Hanakovič. Hostia čakali na brejky, a Kováčikova strela sa obtrela o žrď. Nitranom vyšiel v 12. minúte pekný protiútok, mladý Adrián Procháczka zakombinoval s otcom Petrom, ktorý krížnou strelou otvoril skóre - 0:1 Fofo pokračovalo v nápore, Kyjovský si zasekol hráča a z 10 metrov nekompromisne vyrovnal - 1:1. Po faule na Kováčika dal s hvizdom rozhodcu Kluka na 1:2, gól ale nebol uznaný. Po dvoch hrubých chybách v defenzíve MFsK dali domáci dva góly do šatne, keď strelcami boli Filan a Bahna. Mohlo byť aj veselšie, strely Haľka s Rickom ale skončili opäť iba na tyčke a Bahnov oblúčik zastavilo brvno. Z druhého polčasu ubehlo iba šesť sekúnd a po signále upravil Filan na - 4:1. Nitrania bojovali o čo najlepší výsledok, vyrážali do protiútokov. Pevala popod Gašparoviča v 29.minúte znížil na 4:2. Obraz hry sa nezmenil, favorit mal obrovský tlak a zahadzoval jednu šancu za druhou, Bahnov oblúčik skončil rovnako iba na brvne. Haľko zvýšil v polovici polčasu už na 5:2. O dve minúty Aďo Procháczka z ľavej strany popri Gašparovičovi strelil tretí gól svojho tímu. Z domácej brány odišiel nahnevaný kapitán. Strelu Serbina zastavilo brvno! Nitrania sa osmelili, tlačili sa dopredu. Kováčik svojim premiérovým gólom v extralige ľavačkou znížil 1:10 min pred koncom na rozdiel gólu. V závere duelu MFsK nevyužila dobrú štandartnú situáciu a tak povinné tri body do tabuľky pripísal favorit.
Vladsson Ambrozek (Slov-Matic): "Nitra v Bratislave predviedla trpezlivý výkon, všetko vsadila na vzornú defenzívu, keď v šestke postavila "nitriansky" autobus. A naši hráči zahadzovali jednu šancu za druhou. Sedemkrát zvonila žŕdka, trikrát brvno. Ak by naši futsalisti premenili každú tretiu - štvrtú šancu, MFsK by odchádzala s dvojcifernou prehrou. Za sympatický výkon a premieňanie brejkových situácií si zverenci Toniho Suchana zaslúžia pochvalu. O týždeň nás čaká v sobotu plná hala v Podolí a oveľa ťažší oriešok, ako dnes, tak všetci v klube dúfame, že aj prístup bude k tomu adekvátny." Tono Suchan (MFsK Nitra): "Môžem povedať, že výsledok a prejav je pre mňa najväčšie zadosťučinenie počas tejto zlej sezóny. Videl som na chalanoch, že sa snažili dodržiavať taktiku, ktorú sme si stanovili, aby sme neprepadli výsledkovo. Uhrali sme fantastický výsledok proti súperovi, ktorý je úplne inde. Cením si prístup každého jednotlivca, ktorý nastúpil. Zápas sme zvládli, nikto by nečakal, že budem mať do konca šancu bodovať v Bratislave."

15.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2016/17:
(3.február 2017 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs MFsK NITRA        5:4 (3:1)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Filan 2 (19. a 21.), Kyjovský (14.), Bahna (20.), Haľko (30.) - Procháczka P. (12.), Pevala (29.), Procháczka A. (32.), Kováčik (39.)
ŽK: Zdráhal M. (40.) - Pevala (20.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Ján Szkokan, akumulované fauly: 4:3 - v 1.pol, 1:2 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 32.min Vörös D.) - Kozár P., Zdráhal A., Kyjovský M., Bahna M. - Rick G., Rafaj D., Haľko P., Serbin P. - od 13.minúty Filan A., od 35.minúty Zdráhal M. Tréner: Martin Rejžek
Nitra: Hanakovič - Prochaczka P., Procháczka A., Kováčik, Pevala, Snop (C), Kluka, Bratský. Tréner: Anton Suchan

21.január 2017 ... B-ÉČKO PINEROLY PROTI B-MUŽSTVU BEZ ŠANCE NA BODY

B-mužstvo pokračuje v povinných víťazstvách aj bez Martina Grendára v zostave, ten by mal nastúpiť už v najbližšom zápase v piatok. Pinerola veľa problémov oranjes nenarobila, prvýkrát skórovala až za stavu 8:0. V závere ešte prikrášlil dvomi gólmi výsledok z pohľadu hostí Demeter.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 14.kolo:
(21.január 2017 o 11:50 v ŠH FTVŠ UK v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Pinerola "B"       12:3 (5:0)
Góly: Rejžek 2, Serbin 2, Rick 2, Tomášek 2, Belica 2, Zdráhal A., Rischer M.
Fofo: Vörös - Rejžek, Rick, Serbin, Zdráhal A. - Ujhelyi, Belica, Tomášek, Rischer M. (C). Tréner: Kummer

20.január 2017... 14.KOLO EXTRALIGY: WILD BOYS´02 vs FOFO 1:9

Wild Boys Slov-matic FOFO Oranjes v štrnástom kole zaknihovali povinné víťazstvo nad nováčikom Wild Boys v bratislavskom derby rozdielom dvoch tried. Kompletný káder sa do súpera pustil od úvodných sekúnd, štyri nepremenené tutovky ale v prvej trojminútovke trénera nepotešili. Konzervu s gólmi otvoril až v šiestej minúte po prihrávke Kyjovského Serbin. Delovka Rafaja, na ktorú Ferianc ani nereagoval, znamenala už dvojgólové vedenie, nabíjal Serbin. Na tretí gól sa čakalo až do sedemnástej minúty, kedy Kozár po asistencii Kyjovského vytiahol ukážkový blafák. Na 0:4 zvýšil Rick a rovnaký hráč potrestal gólom do prázdnej bránky nevýraznú a udržiavacu hru bez brankára súpera tridsať sekúnd pred obrátkou. "Prvý set" a kanár ukončil po ďalšej chybe do prázdnej bránky Serbin. Do duelu postupne naskočila aj celá lavička. V 30.minúte ponúkol druhý gól v zápase Kozárovi Serbin, Kapusta bol bezmocný. Už o necelú minútu dokonal hetrik ešte krajším blafákom Serbin - 0:8. Chybu v rozohrávke potrestal gólom aj Filan. V závere sme stavili risk na dosiahnutie dvojciferného víťazstva, Kyjovský ale mieril iba do brvna a neujala sa ani tutovka Bartošeka. Súper tak po zbytočnej chybe osem sekúnd pred konečným hvizdom kozmeticky upravil konečné skóre na 1:9. Nasleduje reprezentačná prestávka, oranjes posiela na chorvátskeho Poreču osmičku Fofákov. Zverencov Berkyho čakajú tri ťažké zápasy proti Belgicku, Chorvátsku plného hviezd a Maďarsku.
Milan Červenák (Wild Boys´02): "Na zápas proti lídrovi a topfavoritovi celej súťaže sme nastupovali vo veľmi oklieštenej zostave, keď sme mali k dispozícii len 5 zdravých hráčov. Tomu sme prispôsobili aj taktiku, ktorú sa nám ale darilo napĺňať len čiastočne. Kvalita súpera sa naplno prejavila a výrazne sme mu k pohodlnej výhre prispeli aj my, keď sme im polovicu gólov darovali a ponúkli ako na podnose. Celý zápas tak mal jednoznačný priebeh a súper vyhral absolútne záslúžene, k čomu im gratulujem.S tímom tohto rangu, ktorý disponuje najlepším a najširším kádrom, realizačným tímom, dokonca vrátane pozorovateľa súperov, sa samozrejme nemôžeme a vlastne ani nechceme porovnávať. Na druhú stranu, pre chalanov sú takéto zápasy výbornou školou a futsalovo im môžu len pomôcť. Nás teraz čakajú 4 zápasy, na ktoré sa musíme zodpovedne pripraviť, a ktorých zvládnutie bude, verím, znamenať úspešnú sezónu." Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Ba): "Proti Wild Boys sme nastúpili opäť v kompletnej zostave a na ihrisku to bolo aj vidieť. Úvodnú trojminútovku sme sa zahrievali a spálili štyri tutovky. Konzervu s gólmi otvoril až v šiestej minúte Serbin, ktorý dnes zaznamenal hetrik. Polčas sa skončil našim hladkým víťazstvom 5:0. Celý zápas sa hral prakticky na jednu bránku, súper sem tam pohrozil z protiútoku. Viackrát skúšal aj hru bez brankára, ale skôr na udržanie lopty vo svojej moci, ako na ohrozenie našej bránky. Keď v 37.minúte Filan zvýšil na 9:0, komorné publikum v hale očakávalo desiatku. Tá nakoniec nepadla, Kyjovského strelu zastavilo brvno a navrátilec Bartošek nedal v čistej príležitosti. V samom závere Brndiar vybehol až do šestky súpera a tak po chybnej rozohrávke odovzdaný súper predsa len osem sekúnd pred koncom strelil čestný gól."

14.kolo futsalovej extraligy 2016/2017:
(20.január 2017 o 20:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
WILD BOYS´02 BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:9 (0:5)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Serbin 3 (6., 22. a 31.), Kozár 2 (17. a 30.), Rick 2 (19. a 20.), Rafaj (10.), Filan (37.) - Chamilla (40.)
ŽK: Kozár (8.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Lukáš Peško a Matúš Mokrý, akum.fauly: 1:4 - v 1.pol, 4:2 - v 2.pol
Wild Boys: Ferianc (Kapusta) - Gabura, Chamilla, Ostrák, Lenčéš (C), Mikita, Matejov, Kotula. Tréner: Martinkovič
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 21.min Brndiar P.) - Kozár P., Kyjovský M., Bahna M., Zdráhal M. - Rafaj D., Rick G., Serbin P., Haľko P. - od 21.min Filan A., od 24.min Bartošek G., od 28.min Zdráhal A., od 35.min Ujhelyi A. Tréner: Rejžek

14.január 2017 ... B-MUŽSTVO SI ZAHRALO PRE RADOSŤ, KLABZUBOVA JEDENÁSTKA

B-mužstvo si dnes na FTVŠ-ke hladko poradilo s 4Fun dvojciferne 11:1. Na oboch stranách excelovali gólmani, ktorí viackrát ponúkli priam lahôdkové zákroky. Súper strelil čestný gól, keď Karpiaka prekonal spíker Mutiš, ktorému sekundoval vedúci reprezentácie Kováčik. Grendy nemohol nastúpiť na zápas pre menšie operačné zákroky a tak ho hetrikmi zastúpili Bartošek s Kyjovským.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 13.kolo:
(14.január 2017 o 11:00 v ŠH FTVŠ UK v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs 4Fun "A"       11:1 (4:0)
Góly: Bartošek 3, Kyjovský 3, Filan 2, Ujhelyi 2, Rejžek
Fofo: Karpiak - Rejžek, Rafaj, Bartošek, Kyjovský - Ujhelyi, Filan, Belica, Chorvatovič. Tréner: Kummer

13.január 2017 ... 13.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs MAKROTEAM ŽILINA 5:1

Slov-matic FOFO Makroteam Žilina Piatok trinásteho sa niesol v znamení trinásteho kola a nešťastie priniesol hneď niekoľkým favoritom. Majstrovská Pinerola nezískala v Nových Zámkoch neuveriteľne ani bod, v bratislavskom derby po prestrelke FTVŠ podľahla doma bojovníkom z Wild Boys... V televíznom zápase obrali rozhodcovia o víťazstvo Levice, ktorým desať sekúnd pred koncom neuznali rozhodcovia jasný gól proti Banskej Bystrici. Prekvapenie sa naopak nekonalo v Mladosti, kde oranjes potvrdili líderskú pozíciu proti nepríjemnému žilinskému Makroteamu. Zverenci Dušana Dobšoviča aj v Bratislave potvrdili dobrú formu, z posledných piatich zápasov neokúsili ani raz trpkosť prehry, posledné štyri dokonca vyhrali. Žilinčania dnešným výkonom iba potvrdili, že sú herne tretím najlepším tímom extraligy, najmä pätica ich hráčov Hudek, De Lima, Papajčík, Krištofík a Červený ďaleko prevyšuje extraligové parametre. Doplnení spoľahlivým Kováčom v bránke tvoria kompaktný tím, ktorému pomáhajú k napredovaniu aj časté reprezentačné skúsenosti.
Favorit po pomalšom rozbehu udrel dvakrát v priebehu 150 sekúnd. Zápasový účet otvoril famózne Haľko, v šiestej minúte mu gólovo sekundoval Kyjovský. Serbin v tutovke trafil iba konštrukciu Kováčovej bránky a tak prišiel trest. Po zbytočnej chybe sa do duelu vrátili aj Žilinčania, keď Papajčík takéto pochybenia vždy zvykne potrestať. Upokojenie do radov vedúcemu tímu ligy vniesla nechytateľná strela Ricka, ktorá stanovila aj polčasové skóre na 3:1. V druhom dejstve sa hral bojovný futsal na oboch stranách, góly prišli až v samom závere. Haľko využil pokutový kop a Rick zaváhanie v rozohrávke Makroteamu. Súperovi želáme veľa šťastia do ďalších zápasov a naštartovanie ďalšej víťaznej série.
Vladimír Ambrozek (manažér Slov-Maticu): "Na prvý zápas v novom futsalovom roku 2017 sme po dlhom čase nastúpili v kompletnej zostave a tak sa na lavičku nezmestil ani hrajúci tréner Maťo Rejžek. Makroteam podal v Bratislave veľmi dobrý výkon, jeho hra mala hlavu aj pätu, skóre mohlo byť aj vyššie, naši hráči si dnes ale nepotykali s efektivitou premieňania šancí. Po góloch Haľka a Kyjovského v priebehu dvoch a pol minúty sme sa dostali do bezpečného vedenia 2:0, Serbinovu tutovku zastavila žrď. Súper znížil po našej chybnej rozohrávke, do polčasu ale Rick zvýšil náš náskok opäť na dva góly. Po zmene strán sme súpera zatlačili do obrany, ale šance trestuhodne zahadzovali. Až v poslednej päťminútovke prišli ďalšie dva góly, keď sa do streleckej listiny zapísali opäť Haľko s Rickom. Náš najväčší rival a majster prekvapujúco zaváhal v Nových Zámkoch, kde nezískal ani bod." Dušan Dobšovič (majiteľ Makroteamu): "Škoda úvodu zápasu, kedy sme dvakrát absolútne zbytočne inkasovali, hoci práve na takýto možný scenár sme pred zápasom upozorňovali. Dvojgólové vedenie, pre tak skúsené mužstvo ako je Slov-matic, môže byť rozhodujúce a v tomto zápase aj bolo. Svojim výkonom sme však prispeli k dobrej kvalite piatkového zápasu. Mali sme niekoľko vyložených príležitostí na skórovanie, aj preto trochu mrzí výsledok. Teraz však pre nás prichádzajú dôležitejšie zápasy, v ktorých nám môžu pomôcť aj poznatky z tohto zápasu. Chceme zabojovať o tretie miesto v tabuľke na konci základnej časti..."

13.kolo futsalovej extraligy 2016/2017:
(13.január 2017 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA       5:1 (3:1)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Haľko 2 (4. a 36. z pen), Rick 2 (14. a 38.), Kyjovský (6.) - Papajčík (13.)
ŽK: Zdráhal A. (17.) - De Lima Batista (36.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Miroslav Ježík a Stanislav Grom, akumulované fauly: 4:4 - v 1.polčase, 2:5 - v 2.polčase
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 21.minúty Brndiar P.) - Kozár P., Zdráhal A., Kyjovský M., Bahna M. - Rafaj D., Rick G., Haľko P., Serbin P. - od 26.minúty Zdráhal M., od 35.minúty Bartošek G. Tréner: Martin Rejžek
Makroteam: Kováč - Hudek (C), De Lima, Červený, Krištofík, Papajčík, Baláž, Židek, Krajčír. Tréner: Dušan Dobšovič

6.január 2017 ... B-MUŽSTVO S VÍŤAZNÝM VSTUPOM DO NOVÉHO ROKA

B-mužstvo odštartovalo nový futsalový rok 2017 bezproblémovým dvojciferným víťazstvom nad FK Šport. V súťažnom zápase sa po dlhom vleklom zranení objavil Gabo Bartošek, pomaly sa dostáva do starej formy a konečne bude platným hráčom aj v "A" mužstve. Prvé dejstvo sa skončilo víťazstvom oranjes 5:1, po obrátke zverenci Peťa Kummera pridali ďalších sedem gólov. Hviezdne chvíle prišli v záverečnej hre bez brankára, v ktorej strelil Martin Grendár hetrik.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - dohrávka 9.kola:
(6.január 2017 o 20:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Predators       12:2 (5:1)
Góly: Grendár 3, Fedák 2, Rafaj 2, Haľko, Rejžek, Bartošek, Ujhelyi, Zdráhal A.
Fofo: Vörös - Rejžek, Fedák, Zdráhal A., Rafaj, Bartošek, Haľko, Ujhelyi, Grendár. Tréner: Kummer

TABUĽKA SLOVENSKEJ FUTSALOVEJ EXTRALIGY 2016/2017 - základná časť:

      PORADIE MUŽSTIEV : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :
1.  SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 18 17 0 1 147:32 + 115 51
2.  ACROSS PINEROLA BRATISLAVA 18 11 5 2 89:38 + 51 38
3.  FTVŠ UK BRATISLAVA 18 10 1 7 64:78 - 14 31
4.  ŠK MAKROTEAM ŽILINA 18 8 4 6 76:76 + 0 28
5.  MFK TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY 18 8 3 7 88:103 - 15 27
6.  FUTSAL TEAM LEVICE 18 7 4 7 68:73 - 5 25
7.  FK DRAGONS PODOLIE 18 5 6 7 82:89 - 7 21
8.  WILD BOYS´02 BRATISLAVA 18 5 1 12 59:92 - 33 16
9.  MIBA BANSKÁ BYSTRICA 18 3 5 10 64:95 - 31 14
10.  MFsK NITRA 18 0 3 15 41:102 - 61 3
  * Do Play-off nadstavby tímy na 1. - 8.mieste, do play-out nadstavby tímy na 9. - 10.mieste

ODIŠIEL ČLOVEK, KTORÉHO NIKTO NIKDY NENAHRADÍ...

adidas

SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA - MAJSTER SLOVENSKA 2013/2014

myspace hit counter
..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..