1.  SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 10 9 0 1 87:23 + 64 27
2.  ACROSS PINEROLA BRATISLAVA 10 8 2 0 66:19 + 47 26
3.  FTVŠ UK BRATISLAVA 10 7 0 3 43:49 - 6 21
4.  FUTSAL TEAM LEVICE 10 6 0 4 33:34 - 1 18
5.  ŠK MAKROTEAM ŽILINA 9 3 2 4 37:39 - 2 11
6.  FK DRAGONS PODOLIE 10 2 4 4 41:47 - 6 10
7.  MIBA BANSKÁ BYSTRICA 10 2 3 5 33:51 - 18 9
8.  MFK TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY 10 2 2 6 36:64 - 28 8
9.  WILD BOYS´02 BRATISLAVA 9 2 1 6 25:42 - 17 7
10.  MFsK NITRA 10 0 2 8 20:53 - 33 2
  * Do Play-off nadstavby tímy na 1. - 8.mieste, do play-out nadstavby tímy na 9. - 10.mieste

25.november 2016 ... 10.KOLO EXTRALIGY: FT LEVICE vs FOFO 2:10

FT Levice Slov-matic FOFO Do Levíc sme cestovali s jediným cieľom, dobrou hrou odčiniť zaváhanie proti Pinerole. V krásnom futsalovom a žičlivom prostredí sme sa nemohli z viacerých príčin spoľahnúť na Brndiara, Filana a najlepšieho extraligového strelca Serbina. Na gól sa čakalo dlhých desať minút, kedy po prihrávke Bahnu otvoril skóre Haľko. Odpoveď domácich prišla onedlho, keď kapitán Švec pekne obstrelil Karpiaka. Góly Kozára, Kyjovského a Bahnu ale nasmerovali oranjes k pohodlnému vedeniu o tri góly. Posledné slovo mali Levičania, keď hrajúci tréner a náš bývalý hráč Pali Gabaš vykresal do druhého dejstva šancu pre domácich. Po obrátke však Fofáci nastrieľali Bielikovi poltucet, Bahna okorenil dobrý výkon hetrikom. O týždeň v zmenenom čase kvôli volejbalu na 19:00 sa naposledy predstavíme v tomto kalendárnom roku na domácej palubovke proti stále sa zlepšujúcim Novým Zámkom. Po zaváhaní Pineroly sme sa opäť vrátili na čelo extraligového pelotónu.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic): "V zostave bez Filana a Serbina sme vycestovali do Levíc s jediným cieľom, bodovať naplno. V krásnom futsalovom prostredí sa nám to po zodpovednom výkone aj podarilo, tak v klube panuje spokojnosť. Po zaváhaní Pineroly s Wild Boys sme sa vrátili na čelo extraligového pelotónu." Pavol Gabaš (FT Levice): "V piatok sme na domácej palubovke privítali niekoľkonásobného futsalového majstra Slovenska a zároveň najúspešnejší klub. Na stretnutie sme nastúpili s odhodlaním uhrať čo najlepší výsledok. Favorit stretnutia bol jasný, avšak my sme nechceli predať kožu lacno. S mužstvom hostí sme dokázali držať krok iba v prvej časti hry. Najprv sa v 10. minúte presadili hostia, avšak hneď v 11. minúte Švec vyrovnal. Naša radosť netrvala dlho, keď hostia v priebehu 2 minút odskočili na rozdiel 2 gólov, ale v poslednej minúte prvej časti hry sa Gabašovi podarilo znížiť a upraviť polčasový výsledok na 2:4. Po zmene strán sa naplno ukázala kvalita nášho súpera, keď nám postupne strelil ešte 6 gólov a rozhodli tak o svojom vysokom víťazstve. Už v stredu 30. 11. 2016 privítame opäť na domácej palubovke úradujúceho majstra Pinerolu Bratislava a budeme sa snažiť odčiniť vysokú prehru so Slov-Maticom."

10.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2016/17:
(25.november 2016 o 19:30 v ŠH Levice)
FUTSAL TEAM LEVICE vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:10 (2:4)
Štatistiky zo zápasu

Góly: Švec (11.), Gabaš (20.) - Bahna 3 (19., 31. a 40.), Rafaj 2 (21. a 34.), Zdráhal M. 2 (25. a 39.), Haľko (10.), Kozár (12.), Kyjovský (13.)
ŽK: Chudý (35.), ČK: -, 400 divákov, Rozhodcovia: Peter Budáč a Michal Botka, akum.fauly: 3:5 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Levice: Bielik - Švec (C), Zorád, Rakica, Gabaš, Graus, Obický, Chudý, Birdáč, Bačík, Budovec, Mikuláš. Tréner: Pavol Gabaš
Fofo: Karpiak M. (od 21.minúty Gašparovič M. (C)) - Zdráhal A., Kozár P., Zdráhal M., Kyjovský M. - Rafaj D., Rick G., Bahna M., Haľko P. Tréner: Martin Rejžek

16.november 2016 ... 9.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs PINEROLA 2:4

Slov-matic FOFO Pinerola Reprízu finále sme nezvládli a mestský rival z Pineroly začína byť strašiakom oranjes. V slušne zaplnenej Mladosti rozhodla efektivita a prvý polčas, ktorý zverenci Ladislava Mikitu vyhrali 3:0. Prehra 2:4 znamená, že sme prvé miesto v tabuľke prepustili ešte pred koncom roka rivalovi.
Martin Rejžek (Slov-Matic): "Prvý polčas rozhodla súperova efektivita, pričom naša hra nebola ideálna. Po prestávke sme vybehli na palubovku s odhodlaním výsledok zápasu otočiť, čo sa nám nepodarilo vďaka našej "kvalite" v zakončení. Na výkone v druhom polčase môžeme stavať." Jozef Hanzel (kameraman Pineroly): "Pred internetovými kamerami TV ESO sme po piatich mesiacoch nastúpili na duel proti nášmu najväčšiemu konkurentovi v boji o titul. No rozšírený káder fofákov o troch našich hráčov (Martin Zdráhal, Adam Zdráhal a Adrian Filan) menašiel recept na našu obetavosť. Chorobami skúšaní hráči Pineroly sa však vypli k srdciarskemu výkonu a po perfektnom výkone, hlavne v prvom polčase, vymazali nulu v kolónke prehier nášho dlhodobého rivala. Možno tomu dopomohol predzápasový video rozbor, no z palubovky sme prakticky vymazali niekoľko opôr nášho súpera. A tretí gól z tenisky Hájeka vyhnal z bránky Fofa jeho dlhoročnú stálicu Gašparoviča. Mali sme neskutočnú efektivitu streľby, z piatich striel na bránku sme dosiahli tri góly! Druhý polčas sa niesol v znamení búšenia do obranného valu Pineroly. Naše hradby prekonal v 26. minúte Bahna, no o päť minút sa blysol nechytateľnou strelou kapitán dvadsaťjednotky Štrbák a znovu sme mali komfortný trojgólový náskok. Osem minút pred záverečným klaksónom stavil náš súper všetko na jednu kartu a začal hrať bez brankára s piatimi hráčmi v poli. Po minúte sa podarilo Haľkovi dorážkou znížiť na rozdiel dvoch gólov, no tam futsalové umenie domácich skončilo. Vyhratý zápas s ašpirantom na titul v dlhodobej súťaži neznamená mnoho, no povzbudí."

9.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2016/17:
(16.november 2016 o 20:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs PINEROLA BRATISLAVA       2:4 (0:3)

Góly: Bahna (26.), Haľko (34.) - Hájek 2 (13. a 14.), Směřička (11.), Štrbák (31.)
ŽK: Rick (32.) - Marušinec (15.), ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Lukáš Peško a Miroslav Ježík, akumulované fauly: 4:2 - v 1.pol, 5:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 15.minúty Brndiar P.) - Rick G., Kozár P., Serbin P., Bahna M. - Rafaj D., Zdráhal A., Kyjovský M., Haľko P. - od 17.minúty Zdráhal M., Filan A. Tréner: Martin Rejžek
Pinerola: Herko - Paštrnák, Šporánek (C), Hájek, Směřička, Marušinec, Štrbák, Mikulišin, Javnický, Štilla. Tréner: Ladislav Mikita

10.november 2016 ... 8.KOLO EXTRALIGY: FTVŠ UK BA vs FOFO 2:13

FTVŠ UK Ba Slov-matic FOFO Bratislavské derby na Lafranconi sme odohrali v dobrej forme, aj keď sme sa pomaly rozbiehali a dovolili nepríjemného súpera pustiť v tretej minúte dokonca do vedenia. O tri minúty vyrovnal Kozár a potom prišlo 44 výborných sekúnd, ktoré rozhodli o osude zápasu. Tri góly v sieti domácich znamenali bezpečné vedenie 4:1, ktoré sme do prestávky navýšili až na 8:1. Hral sa útočný futsal, divákom sa musel páčiť. Konečne sa rozstrieľal aj Maťko Zdráhal, po ktorého hetriku už bolo 12:1. Domáci znížili z premeneného desaťmetrového kopu, posledné slovo v zápase mal ale aktuálne najlepší extraligový strelec Serbin. Budúci týždeň nám tohtosezónne zrkadlo nastaví majstrovská Pinerola.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic): "Radi by sme sa poďakovali súperovi za ústretovosť odohrať zápas o deň skôr, aby sme mali k dispozícii Martina Rejžeka, ktorý je už dnes na školení trénerskej UEFA licencie v Prahe. FTVŠ nestratila v úvodných šiestich kolách ani bod, jej víťaznú jazdu ukončili až futsalisti Pineroly. Domáci prekvapujúco udreli už v tretej minúte, tento gól v Gašparovičovej sieti však náš tím nakopol k zodpovedného výkonu. O osude zápasu rozhodol časový úsek v ôsmej minúte, kedy sme v priebehu 44 sekúnd strelili tri góly a ušli súperovi na 1:4. Do hry zasiahli všetci hráči, prvé góly v sezóne zaznamenal aj Martin Zdráhal a napokon bol z toho hetrik. Po polčase svietil v hale stav 1:8, po obrátke sme pridali ešte ďalších päť gólov, súper korigoval z desať metrového kopu. Dnes sa na Lafranconi hral ofenzívny futsal, nikto by sa nemohol čudovať, keby padlo na oboch stranách ešte zopäť šesť gólov. Budúci týždeň náš čaká v Mladosti majstrovská Pinerola a až tento zápas nám nastaví futsalové zrkadlo v aktuálnej sezóne." Igor Remák (FTVŠ): "Krok so súperom sme dokázali držať presne šesť minút, keď sme dokonca viedli 1:0. Potom prišlo 120 sekúnd, kedy sme inkasovali štyrikrát a to asi hovorí za všetko. Slov-Matic dominoval do konca zápasu absolútne vo všetkých atribútoch a zvyšok gólov už padalo do demotivovanej a rozhodenej obrany. Súper s prehľadom zápas kontroloval a rutinérsky premieňal svoje šance, aby nakoniec jednoznačne zvíťazil. Aj keď posledné 2 zápasy neboli momentálne z nášho rangu, ukázali nám veľké rezervy. Na prekvapenie nie technické, ale psychické. V oboch zápasoch sme nedokázali v sebe nájsť to, čo nám pomohlo otáčať skóre v prvých šiestich kolách. Navyše v oboch zápasoch, sme za rozhodnutého stavu inkasovali červené karty z kategórie „hlúpe“, kde opäť úradovala psychika. No aj keď sme zbabrali posledné dva zápasy, stále sme tretie mužstvo ligovej tabuľky, a len múdri hráči sa z prehier a chýb poučia a vrátia sa kvalitnejší. Za družstvom a jeho kvalitou si ako tréner stojím, a urobím všetko preto, že do ďalších ligových kôl nastúpime pevne s nohami na zemi s čistými hlavami a s jediným cieľom – víťaziť..."

8.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2016/17:
(10.november 2016 o 20:45 v ŠH FTVŠ UK v Bratislave)
FTVŠ UK BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:13 (1:8)

Góly: Matyi (3.), Lysák (37. z 10 m) - Zdráhal M. 3 (24., 30. a 31.), Kozár 2 (6. a 12.), Rafaj 2 (8. a 9.), Rick (8.), Kyjovský (8.), Haľko (14.), Bahna (20.), Filan (26.), Serbin (38.)
ŽK: Lysák (32.) - Rick (37.), ČK: Horňák (17.), 100 divákov, Rozhodcovia: Mário Belavý a Peter Budáč, akumulované fauly: 2:3 - v 1.pol, 4:6 - v 2.pol
FTVŠ UK: Maglen - Genčúr, Lysák, Matyi, Klanica, Gála, Štefanák, Horňák, Janoško, Gál (C), Gajdács, Škrobák, Nestorik. Tréner: Igor Remák

28.október 2016 ... 7.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs DRAGONS PODOLIE 11:2

Slov-matic FOFO Dragons Podolie Zverenci Martina Rejžeka nenašli premožiteľa ani v siedmom kole extraligy, draci z Podolia odchádzali z Bratislavy so sklonenými hlavami po prehre 2:11. Súpera dlho držal v hre o dobrý výsledok gólman, v prvom dejstve ho dokázali prestreliť iba Rick so Serbinom. Druhý polčas však už oranžový stroj pracoval v efektívnejšom režime a Podoliu nastrieľal deväť gólov. Úspešný debut zaznamenal Adam Zdráhal, autor dvoch gólov. Najlepší extraligový strelec Serbin zaťažil konto súpera hetrikom. Marek Bahna síce neskóroval, svojim spoluhráčom ale pripravil päť gólov. Nasleduje dvojzápas bitiek o Bratislavu, čakajú nás v tejto sezóne výborne hrajúci vysokoškoláci z FTVŠ a zatiaľ neporazená Pinerola, ktorá si bude chcieť určite opraviť svoje renomé za zbabranú Ligu majstrov v Chrudimi.
Vladimír Ambrozek (Slov-Matic): "V zápase proti Podoliu padlo veľa gólov, väčšina podľa očakávania do súperovej bránky. V prvom dejstve držal drakov nad vodou vynikajúci gólman, keď našich hráčov privádzal do zúfalstva, prekonať ho sa podarilo iba Rickovi so Serbinom a to sa hralo prakticky na jednu bránu, hostia hrozili iba z pritiútokov a strieľ z diaľky. Po obrátke bol s efektivitou premieňania šancí spokojnejší aj tréner Rejžek. Nasleduje dvojzápas s FTVŠ a Pinerolou, musíme sa zodpovedne pripraviť na oba duely. Serbin strelil "obligátny" hetrik a na čele tabuľky strelcov má už 14 gólov. Čerstvá posila Adam Zdráhal sa uviedol dvomi peknými gólmi, do zostavy sa vrátil aj dodatočne potrestaný kapitán Gašparovič, ktorý nemohol nastúpiť v Nitre."

7.kolo futsalovej extraligy 2016/2017:
(28.október 2016 o 18:20 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK DRAGONS PODOLIE       11:2 (2:0)

Góly: Serbin 3 (16., 22. a 34.), Rick 2 (2. a 28.), Zdráhal A. 2 (24. a 28.), Rafaj (25.), Kozár (26.), Haľko (37.), Filan (38.) - Zaťovič (26.), Halás (37.)
ŽK: Brndiar (22.) - Halás (28.), Zaťovič (28.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Tomáš Wojčík a Ján Szkokan, akumulované fauly: 5:2 - v 1.pol, 3:1 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 21.minúty Brndiar P.) - Rick G., Kozár P., Haľko P., Serbin P. - Rafaj D., Bahna M., Kyjovský M., Zdráhal A., Filan A., Zdráhal M. Tréner: Martin Rejžek
Podolie: Trebatický - Bobocký R., Halás, Zaťovič (C), Lackovič, Bobocký I., Drexler, Šimon, Tuka, Jurčo. Tréner: Jozef Tuka

21.október 2016 ... 6.KOLO EXTRALIGY: MFsK NITRA vs FOFO 1:10

MFsK Nitra Slov-matic FOFO Z Nitry vezieme zaslúžené víťazstvo, keď sme o troch bodoch dokázali rozhodnúť už v prvom polčase, ktorý sa skončil 3:0. V zostave bez dodatočne dištancovaného Gašparoviča, na čo máme v klube ochrannú známku a Kyjovského vybehli Fofáci na domácich hneď od začiatku duelu. Serbin sa štvorgólovou nádielkou vyšvihol na čelo extraligových strelcov.
Martin Rejžek (Slov-Matic): "Výhra proti omladenej Nitre je zaslúžená, odzrkadľuje sa to napokon aj na výške konečného skóre. Je smutné ale rovnako aj realistické, že sa o dištancovaní nášho kapitána dozvieme pomaly cestou na zápas, do budúcna je to neprijateľné. Serbin je pri streleckej chuti, konto MFsK zaťažil dnes hneď štyrikrát. Kyjovského vyradila na poslednú chvíľu viróza." Tono Suchan (MFsK Nitra): "Naše mladé mužstvo zažilo ďalšiu školu futsalu. V prvom polčase sme sa po veľmi "ťažkej" úvodnej dvojminútovke otriasli a pôsobili sebavedomejšie hlavne smerom dopredu. Nastrelili sme 3x žrď, no gól sa nam nepodarilo dosiahnuť. V druhom polčase sme sa snažili o čo najlepší výsledok a nebyť posledných štyroch minut, kedy sme stratili koncentráciu, výsledok mohol byť oveľa prijateľnejší."

6.kolo slovenskej futsalovej extraligy 2016/17:
(21.október 2016 o 20:00 v MŠH v Nitre)
MFsK NITRA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:10 (0:3)

Góly: Pevala (30.) - Serbin 4 (3., 15., 21. a 40.), Bahna 2 (31. a 37.), Rick 2 (36. a 38.), Filan (8.), Rafaj (24.)
ŽK: Prochaszka (34.) - Filan (8.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Peter Budáč a Martin Šeršeň, akumulované fauly: 4:2 - v 1.pol, 4:2 - v 2.pol
Nitra: Hanakovič - Prochaczka P., Kluka, Ivančík, Maršala, Pevala, Šebík, Turan, Kluka, Kováčik, Bratský (C), Procháczka A. Tréner: Anton Suchan
Fofo: Brndiar P. (C) - Rafaj D., Rick G., Kozár P., Bahna M. - Serbin P., Zdráhal M., Haľko P., Filan A. Tréner: Martin Rejžek

16.október 2016 ... B-MUŽSTVO S VÍŤAZSTVOM NAD KOZMOSOM

B-mužstvo nastúpilo proti nepríjemnému Kozmosu, napokon to však bola hra mačka s myšou. Skóre otvoril po individuálnej akcii Maťko Zdráhal už v prvej minúte. Prvý polčas sa skončil 6:0, keď poltucet uzatvoril zo svojej parkety Grendy. V 25. minúte sa dočkal aj súper, keď Pikáli znížil na 6:1. Tri góly oranjes ale ukončili nádeje súpera na dobrý výsledok. Pred koncom ešte upravil Čorba na konečných 9:2.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 5.kolo:
(16.október 2016 o 20:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Kozmos       9:2 (6:0)
Góly: Rafaj 3, Zdráhal M., Rejžek, Belica, Kyjovský, Grendár, Filan
Fofo:Vörös - Rafaj, Rejžek, Kyjovský, Zdráhal M., Fedák, Števík, Belica, Filan, Grendár. Tréner: Kummer

14.október 2016 ... 5.KOLO EXTRALIGY: FOFO vs WILD BOYS´02 6:3

Slov-matic FOFO Wild Boys Oranjes v piatom kole zaknihovali povinné víťazstvo nad nováčikom Wild Boys v bratislavskom derby.
Ondrej Habaj (Slov-Matic): "Zápas, v ktorom sme čakali od nováčika súťaže že nám nič nedaruje zadarmo a bude sa snažiť hrýzť ako sa len dá, sa po našom úvodnom tlaku a inkasovanom prvom góle, pri power-play súpera, zmenil na hru mačky s myšou. Súper sa snažil udržať loptu na svojich futsalkách čo najdlhší čas za priaznivého stavu. Na nešťastie sa tento scenár po otočení stavu na 3:1 vôbec nezmenil. Zápas sa uberal smerom - získajme loptu pri súperovej hre bez brankára, aj keď čas hral s nami. Pri tomto štýle "bránenia" sa kopilo mnoho chýb na našej strane, za ktoré sme pykali inkasovanými gólmi. V útočnej fáze sme mali drvivú prevahu, pri ktorej sme si vypracovali mnoho šancí, no len málo z nich skončilo za chrbtom brankára, preto spokojnosť iba z výhry, no na výkone je čo zlepsovať. Rovnako bola veľmi cítiť absencia trénera Rejžeka."" Braňo Škorec (tréner Wild Boys): "Súper vyhral zaslúžené, ale my sme im to znepríjemnili viacej ako si každý v hale Mladosť myslel. Veľké poďakovanie patrí hráčom, ktorí nastúpili, zabojovali a nezľakli sa veľkého súpera. Nakoniec som mal k dispozícií 7 hráčov a 3 brankárov, reálne však zdravých iba 5 a to v 10. minúte sa rozhodca Fischer vyšantil na skúsenom Mikitovi a poslal ho pod sprchy, aj s námietkou. V takomto zložení a od 10. minúty aj bez najskúsenejšieho hráča, nám neostávalo nič iné, ako sa nedostávať pod sústavný tlak, čo sa nám aj podarilo. Verím, že sa čoskoro uzdravia všetci hráči a budeme môcť nastúpiť v čo najsilnejšom zložení."

5.kolo futsalovej extraligy 2016/2017:
(14.október 2016 o 19:30 v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs WILD BOYS´02 BRATISLAVA       6:3 (4:1)

Góly: Serbin 2 (7. a 20.), Kyjovský 2 (8. a 11.), Bahna (28.), Filan (34.) - Chamilla (5.), Verdun (27.), Gabura (29.)
ŽK: Gašparovič (22.) - Mikita (9.), Lenčéš (10.), ČK: Mikita (10.), 100 divákov, Rozhodcovia: Marián Fischer a Ladislav Šlapka, akumulované fauly: 3:3 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (C) - Rick G., Kozár P., Kyjovský M., Rafaj D. - Bahna M., Zdráhal M., Haľko P., Serbin A., Filan A., Grendár M. Tréner: Peter Kummer
Wild Boys: Ferianc - Gabura, Mikita, Chamilla, Lenčéš (C), Kotula, Verdun, Vangel. Tréner: Martin Majling

8.október 2016 ... B-MUŽSTVO PREVERILI DOBRE HRAJÚCI MATADORS

B-mužstvo odohralo zatiaľ najťažší zápas, pomalšie na rozbiehali. Matadori im najmä v prvom polčase robili problémy, po obrátke už "oranjes" stroj pracoval podľa očakávania. Rejžek zaťažil konto súpera piatimi gólmi.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 4.kolo:
(8.október 2016 o 10:40 v ŠH FTVŠ v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs Matadors       11:5 (5:3)
Góly: Rejžek 5, Kyjovský 3, Grendár, Rafaj, Belica
Fofo: Karpiak - Kyjovský, Rejžek, Rafaj, Rischer M., Kozár, Grendár, Belica, Filan. Tréner: Kummer

7.október 2016 ... 4.KOLO EXTRALIGY: MAKROTEAM ŽILINA vs FOFO 3:7

Makroteam Žilina Slov-matic FOFO Štvrté kolo sme odohrali v chladnej hale v Predmieri v zostave bez zraneného Haľka, necestoval ani Brndiar s Ulhelyim. Prvý polčas dopadol podľa predpokladov, keď zverenci Martina Rejžeka domácich do ničoho nepustili a s ľahkosťou vyhrali 6:0. Druhý polčas súper zlepšil výkon a hneď v úvode využil dve veľké chyby na strelenie dvoch gólov v priebehu 20 sekúnd. Druhé dejstvo sa už iba dohrávalo, ťažko namotivovať hráčov, keď o víťazovi je už rozhodnuté. Rovnako pri power-play Serbin zvýšil v závere na 7:3, posledné slovo ale mali domáci, keď ich najlepší hráč a kapitán Hudek gólom cez celé ihrisko potrestal ďalšiu chybnú rozohrávku vicemajstra.
Martin Rejžek (tréner Slov-Maticu): "V chladnej predmierskej hale sme odohrali dva rozdielne polčasy. Po prvom dejstve, ktorý sme vyhrali 6:0, hráči akoby stratili motiváciu. Pred ďalšími zápasmi sa musíme poučiť z chýb." Dušan Dobšovič (majiteľ Makroteamu Žilina): "Pred zápasom sme veľké oči nemali, keďže nám k dvojici dlhodobo absentujúcich Lajšovi a Papajčíkovi pribudli ďalší dvaja hráči. Avšak táto skutočnosť neospravedlňuje to, čo sme predvádzali v prvom polčase, takýto výkon neobstojí ani v tej najnižšej mestskej lige. Bez chuti, bez bojovnosti, s obrovským množstvom detinských chýb, absolútne odovzdaný výkon. Po prestávke sme našťastie zdvihli hlavy, k čomu nám pomohli aj dva veľmi rýchle góly v sieti súpera. Napokon sme dokázali aj v oklieštenej zostave hrať celkom vyrovnanú partiu, škoda že len polčasovú. Hostia vyhrali absolútne zaslúžene, my sa musíme poučiť z chýb, čakajú nás tri veľmi dôležité zápasy v rade."

4.kolo futsalovej extraligy 2016/2017:
(7.október 2016 o 19:30 v ŠH Predmier)
ŠK MAKROTEAM ŽILINA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:7 (0:6)

Góly: Červený (22.), Shytyk (22.), Hudek (40.) - Kozár 2 (3. a 14.), Bahna 2 (5. a 20.), Serbin 2 (12. a 38.), Filan (9.)
ŽK: Filan (10.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Tomáš Wojčík a Martin Matula, akumulované fauly: 3:5 - v 1.polčase, 0:0 - v 2.polčase
Makroteam: Kováč - Hudek (C), Červený, Krištofík, Shytyk, Yarkin, Židek, Holák, Dudáš. Tréner: Dušan Dobšovič
Fofo: Gašparovič M. (C) (od 21.minúty Karpiak M.) - Rafaj D., Rick G., Kyjovský M., Kozár P. - Zdráhal M., Bahna M., Serbin P., Filan A. Tréner: Martin Rejžek

2.október 2016 ... ČISTÉ KONTO POKAZIL KARPIAKOVI KOJNOK

B-mužstvo pokračuje v bezproblémových víťazstvách, tentokrát si to odniesla FTVŠ-ka. V trinástej minúte svietil na svetelnej už stav 7:0, do polčasu ale zmazal nulu na konte Karpiaka nechytateľne Kojnok. Druhý polčas bol vernou kópiou prvého, Fofáci strelili ďalších sedem gólov, ani raz však neinkasovali.

2.SLF 2016/2017 - skupina Bratislava - 3.kolo:
(2.október 2016 o 11:30 v ŠH FTVŠ v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA "B" vs FTVŠ UK Ba "B"       14:1 (7:1)
Góly: Kyjovský 3, Ujhelyi 3, Zdráhal M. 2, Serbin 2, Rejžek 2, Karpiak, Grendár
Fofo: Karpiak - Kyjovský, Rejžek, Rafaj, Rischer M., Ujhelyi, Kozár, Grendár, Serbin, Zdráhal M. Tréner: Kummer

ODIŠIEL ČLOVEK, KTORÉHO NIKTO NIKDY NENAHRADÍ...

adidas

SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA - MAJSTER SLOVENSKA 2013/2014

myspace hit counter
..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..