..:: BALTICFLORA OPEN CUP 2010 ::..

Balticflora Opeb Cup 2010 Balticflora Open Cup 2010 Balticflora Open Cup 2010 - o umiestnenie

..:: VÝSLEDKY GREEN BALL CUPU 2009 ::..

Dátum :    Súper :    Súper :    Miesto : Výsledok :
 06.08.2009 14:00 hod   FC Nova Katowice (POL)  Sibirjak Novosibirsk (RUS)  ŠH Teplice, ČR 2:2 (1:2)
 06.08.2009 16:00 hod   Šachtor Doneck (UKR)  FK Era-Pack Chrudim (CZE)  ŠH Teplice, ČR 3:1 (1:0)
 06.08.2009 18:00 hod   Balticflora Teplice (CZE)  Taim Ľvov (UKR)  ŠH Teplice, ČR 3:4 (3:3)
 06.08.2009 20:00 hod   MFK Tjumeň (RUS)  Slov-matic FOFO BA  ŠH Teplice, ČR 2:2 (1:1)
 07.08.2009 14:00 hod   Taim Ľvov (UKR)  Slov-matic FOFO BA  ŠH Teplice, ČR 4:2 (2:2)
 07.08.2009 16:00 hod   Šachtor Doneck (UKR)  FC Nova Katowice (POL)  ŠH Teplice, ČR 5:3 (3:1)
 07.08.2009 18:00 hod   Balticflora Teplice (CZE)  MFK Tjumeň (RUS)  ŠH Teplice, ČR 2:5 (1:2)
 07.08.2009 20:00 hod   Sibirjak Novosibirsk (RUS)  FK Era-Pack Chrudim (CZE)  ŠH Teplice, ČR 4:0 (1:0)
 08.08.2009 14:00 hod   FC Nova Katowice (POL)  FK Era-Pack Chrudim (CZE)  ŠH Teplice, ČR 3:4 (0:1)
 08.08.2009 16:00 hod   Balticflora Teplice (CZE)  Slov-matic FOFO BA  ŠH Teplice, ČR 4:0 (2:0)
 08.08.2009 18:00 hod   Sibirjak Novosibirsk (RUS)  Šachtor Doneck (UKR)  ŠH Teplice, ČR 1:3 (0:1)
 08.08.2009 20:00 hod   Taim Ľvov (UKR)  MFK Tjumeň (RUS)  ŠH Teplice, ČR 7:3 (5:2)
 09.08.2009 11:00 hod   Nova Katowice (POL)  Slov-matic FOFO BA  ŠH Teplice, ČR 3:5 (0:3)
 09.08.2009 13:00 hod   FK Era-Pack Chrudim (CZE)  Balticflora Teplice (CZE)  ŠH Teplice, ČR 5:4 (1:2)
 09.08.2009 15:00 hod   Sibirjak Novosibirsk (RUS)  MFK Tjumeň  ŠH Teplice, ČR 2:3 (1:1)
 09.08.2009 17:00 hod   Šachtor Doneck (UKR)  Taim Ľvov  ŠH Teplice, ČR 4:4 (1:1) 5:6 pk

TABUĽKY SKUPÍN NA GREEN BALL CUPE 2009:
1. UKR  Šachtor Doneck 3 3 0 0 11:5 9 1. UKR  Taim Ľvov 3 3 0 0 15:8 9
2. RUS  Sibirjak Novosibirsk 3 1 1 1 7:5 4 2. RUS  MFK Tjumeň 3 1 1 1 10:11 4
3. CZE  FK Era-Pack Chrudim 3 1 0 2 5:10 3 3. CZE  Balticflora Teplice 3 1 0 2 9:9 3
4. POL  FC Nova Katowice 3 0 1 2 8:12 1 4. SVK  Slov-matic FOFO BA 3 0 1 2 4:10 1

..:: VÝSLEDKY GREEN BALL CUPU 2009 - SLOV-MATIC FOFO BA::..

MEDZINÁRODNÝ FUTSALOVÝ TURNAJ GREEN BALL CUP 2009
6.augusta 2009 o 20:00 h - Sportovní Hala Teplice, Česká rebublika
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 2:2 (1:1) MFK TJUMEŇ (Rusko)
    PODROBNOSTI O ZÁPASE Slov-matic FOFO Bratislava vs MFK Tjumeň (RUS)
MEDZINÁRODNÝ FUTSALOVÝ TURNAJ GREEN BALL CUP 2009
7.augusta 2009 o 14:00 h - Sportovní Hala Teplice, Česká rebublika
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 2:4 (1:1) TAIM ĽVOV (Ukrajina)
    PODROBNOSTI O ZÁPASE Slov-matic FOFO Bratislava vs Taim Ľvov (UKR)
MEDZINÁRODNÝ FUTSALOVÝ TURNAJ GREEN BALL CUP 2009
8.augusta 2009 o 16:00 h - Sportovní Hala Teplice, Česká rebublika
FC BALTICFLORA TEPLICE (Česká rep.) 4:0 (2:0) SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA
    PODROBNOSTI O ZÁPASE Balticflora Teplice (ČR) vs Slov-matic FOFO Bratislava
MEDZINÁRODNÝ FUTSALOVÝ TURNAJ GREEN BALL CUP 2009 - o 7.miesto
9.augusta 2009 o 11:00 h - Sportovní Hala Teplice, Česká rebublika
FC NOVA KATOWICE (Poľsko) 3:5 (0:3) SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA
    PODROBNOSTI O ZÁPASE Nova Katowice (POL) vs Slov-matic FOFO Bratislava

1.DEŇ NA TURNAJI - štrtok 6.aug 2009 :

GREEN BALL CUP 2009 - skupina A :
Nova Katowice (Poľsko) vs Sibirjak Novosibirsk (Rusko)       2:2 (1:2)
Góly: Andre (17.), Mirga (38.) - Bartolo (17.), Glavatski (22.)
Šachtor Doneck (Ukrajina) vs FK Era-Pack Chrudim (Česká rep.)       3:1 (1:0)
Góly: Fumaca (18. a 44.), Tiago (33.) - Rešetár (37.)
GREEN BALL CUP 2009 - skupina B :
FC Balticflora Teplice (Česká rep.) vs Taim Ľvov (Ukrajina)       3:4 (3:3)
Góly: Dlouhý 3 (12., 14. a 18. z pen) - Pavlenko 3 (10., 15. a 38.), Jakunin (7.)

2.DEŇ NA TURNAJI - piatok 7.aug 2009 :

GREEN BALL CUP 2009 - skupina A :
Nova Katowice (Poľsko) vs Šachtor Doneck (Ukrajina)       3:5 (1:3)
Góly: Junakov (7.), Ros (7.), Kameko (12.), Tiago (31.), Krošan (35.) - Brauhoff (13.), Janovský (30.), Andre (38.)
Sibirjak Novosibirsk (Rusko) vs FK Era-Pack Chrudim (Česká rep.)       4:0 (1:0)
Góly: Plachov A. (15.), Butrin (29.), Pokotylo (38.), Vlasovec (40.)
GREEN BALL CUP 2009 - skupina B :
FC Balticflora Teplice (Česká rep.) vs MFK Tjumeň (Rusko)       2:5 (1:2)
Góly: Dlouhý (17.), Djatlov (35.) - Abyšev 3 (8., 12. a 22.), Afranio (27.), Batyrev (33.)

3.DEŇ NA TURNAJI - sobota 8.aug 2009 :

GREEN BALL CUP 2009 - skupina A :
Nova Katowice (Poľsko) vs FK Era-Pack Chrudim (Česká rep.)       3:4 (0:1)
Góly: Korczynski 3 (27., 32. a 35.) - Mikan 3 (18., 40. a 40.), Mareš M. (29.)
Šachtor Doneck (Ukrajina) vs Sibirjak Novosibirsk (Rusko)       3:1 (1:0)
Góly: Mirošnik 2 (25. a 40.), Romario z pen. (3.) - Butrin (40.)
GREEN BALL CUP 2009 - skupina B :
Taim Ľvov (Ukrajina) vs MFK Tjumeň (Rusko)       7:3 (5:2)
Góly: Čepornjuk 2 (4. a 40.), Pavlenko 2 (9. a 38.), Jakunin 2 (11. a 17.), Ovsjanikov (12.) - Trifonov (7.), Pereverzev (12.), Greuto (22.)

4.DEŇ NA TURNAJI - Zápasy o konečné umiestnenie - sobota 8.aug 2009 :

GREEN BALL CUP 2009 - FINÁLE :
Taim Ľvov (Ukrajina) vs Šachtor Doneck (Ukrajina)       4:4 (1:1,4:4) na pk 5:4
Góly: Makajev (10.), Ovsjanikov (20.), Pavlenko (38.), Kondratjuk (39.) - Romario z pen (13.), Mirošnik (30. a 38.), Tkačenko (31.)
GREEN BALL CUP 2009 - o 3.miesto :
MFK Tjumeň (Rusko) vs Sibirjak Novosibirsk (Rusko)       3:2 (1:1)
Góly: Nugumanov (3.), Batyrev (28.), Greuto (35.) - Butrin (1.), Malysev (35.)
GREEN BALL CUP 2009 - o 5.miesto :
FK Era-Pack Chrudim (Česká rep.) vs FC Balticflora Teplice (Česká rep.)       5:4 (0:1)
Góly: Mikan (7.), Tolstov vl. (22.), Djatlov vl. (31.), Vladyka (34.), Rešetár (37.) - Sedlák (20. a 25.), Dlouhý (4.), Salák (30.)

INDIVIDUÁLNE OCENENIE NA TURNAJI GREEN BALL CUP 2009 :

Najlepší hráč Slov-maticu FOFO BA: Zdeněk SLÁMA
Najlepší brankár: Mário VOZÁR (FC Balticflora Teplice)
Najlepší obranca: Sergej TKAČENKO (Šachtor Doneck)
Najlepší útočník: Martin DLOUHÝ (FC Balticflora Teplice)
Najlepší strelec: Maxim PAVLENKO (Taim Ľvov)
Cena od divákov: Kevin REINHARDT (FC Balticflora Teplice)

..:: HISTÓRIA GREEN BALL CUPU ::..

GREEN BALL CUP 2008:
Skupina A : MFK Tjumeň (RUS), TVD Ľvov (UKR), MFK Mitišči (RUS), Era-Pack Chrudim (CZE)
Skupina B : Šachtor Doneck (UKR), Norils Nikel (RUS), Uragan Ivano-Frankovsk (UKR), Eco Investment (CZE)
Zápasy v skupine:
TVD Ľvov - MFK MItišči 0:3, Norilsk Nikel - Uragan 2:1, Šachtor Doneck - Eco Investment 4:2, MFK Tjumeň - Era-Pack Chrudim 3:1, Uragan - Šachtor Doneck 3:3, MFK Tjumeň - MFK MItišči 3:3, Norilsk Nikel - Eco Investment 8:5, TVD Ľvov - Era-Pack Chrudim 3:3, Uragan - Eco Investment 4:1, Era-Pack Chrudim - MFK Mitišči 2:2, Norilsk Nikel - Šachtor Doneck 3:3, MFK Tjumeň - TVD Ľvov 7:2
Zápasy o umiestnenie:
o 7.miesto: TVD Ľvov - Eco Investment Praha     5:3 (2:1)
o 5.miesto: Era-Pack Chrudim - Uragan Ivano-Frankovsk     5:4 (2:2)
o 3.miesto: Šachtor Doneck - MFK MItišči     2:2 (1:1), na pk 3:1
FINÁLE: Norilsk Nikel vs MFK Tjumeň     2:4 (1:2)

GREEN BALL CUP 2007:
FINÁLE: Norilskij Nikel vs MFK Tjumeň     4:5 (3:2)

GREEN BALL CUP 2006:
Skupina A : Dina Moskva (RUS), TVD Ľvov (UKR), Reprezentácia ČR, Karpatia Bratislava (SVK)
Skupina B : MFK Tjumeň (RUS), Slov-matic FOFO BA, Koncentrat Nerjungri (RUS)
Zápasy v skupine:
Dina Moskva - Reprezentácia ČR 3:1, Karpatia BA - TVD Ľvov 0:7, Slov-matic FOFO BA - Koncentrat Nergungri 6:2, Dina Moskva - Karpatia BA 8:0, MFK Tjumeň - Slov-matic FOFO BA 4:1, Reprezentácia ČR - TVD Ľvov 2:3, MFK Tjumeň - Koncentrat Nerjungri 5:0, Reprezentácia ČR - Karpatia BA 3:0, Dina Moskva - TVD Ľvov 3:0
Zápasy o umiestnenie:
o 5.miesto: Reprezentácia ČR - Koncentrat Nerjungri     4:2 (1:1)
o 3.miesto: TVD Ľvov - Slov-matic FOFO BA     5:5 (3:4), na pk 6:7
FINÁLE: Dina Moskva vs MFK Tjumeň     5:4 (0:1)

GREEN BALL CUP 2005:
Skupina A : Slov-matic FOFO BA, Taganskij Rjad Jekaterinburg (RUS), Dinamo Moskva (RUS), BEnago Praha (CZE)
Skupina B : MFK TjumeŇ (RUS), TVD Ľvov (UKR), Koncentrat Nerjungri (RUS), Čechie Slaný (CZE)
Zápasy v skupine:
Koncentrat Nerjungri - Čechie Slaný 11:1, Slov-matic FOFO BA - Benago Praha 7:7, TR Jekaterinburg - Dinamo Moskva 5:5, TVD Ľvov - MFK Tjumeň 2:6, TR Jekaterinburg - Slov-matic FOFO BA 1:3, Koncentrat Nerjungri - TVD Ľvov 1:5, Dinamo Moskva - Benago Praha 6:2, Čechie Slaný - MFK Tjumeň 0:16, TR Jekaterinburg - Benago Praha 8:2, Koncentrat Nerjungri - MFK Tjumeň 1:3, Dinamo Moskva - Slov-matic FOFO BA 3:4, Čechie Slaný - TVD Ľvov 2:14
Zápasy o umiestnenie:
o 5.miesto: Dinamo Moskva - Koncentrat Nerjungri     3:3 (1:1) na pk 2:3
o 3.miesto: Taganskij Rjad Jekaterinburg - TVD Ľvov     1:3 (0:1)
FINÁLE: Slov-matic FOFO BA vs MFK Tjumeň     3:5 (1:3)

GREEN BALL CUP 2004:
Skupina A : Spartak Ščelkovo (RUS), Benago Praha (CZE), MFK Tjumeň (RUS), S.O.S. Čechie Slaný (CZE)
Skupina B : Viz-Sinara Jekaterinburg (RUS), Slov-matic FOFO BA, Viktoria Žižkov (CZE)
Zápasy v skupine:
Spartak Ščelkovo - Čechie Slaný 13:2, Benago Praha - MFK Tjumeň 5:1, Viz-Sinara Jekaterinburg - Viktoria Žižkov 5:3, Čechie Slaný - MFK Tjumeň 2:8, Spartak Ščelkovo - Benago Praha 7:1, Slov-matic FOFO BA - Viz-Sinara Jekaterinburg 2:2, MFK Tjumeň - Spartak Ščelkovo 4:5, Čechie Slaný - Benago Praha 5:5, Viktoria Žižkov - Slov-matic FOFO BA 4:5
Zápasy o umiestnenie:
o 5.miesto: MFK Tjumeň - Viktoria Žižkov     6:3 (4:1)
o 3.miesto: Slov-matic FOFO BA - Benago Praha     nehralo sa
FINÁLE: Spartak Ščelkovo vs Viz-Sinara Jekaterinburg     3:0 (2:0)


Green Ball Cup - História víťazov:
2009 - TAIM ĽVOV (Ukrajina)
2008 - MFK TJUMEŇ (Rusko)
2007 - MFK TJUMEŇ (Rusko)
2006 - DINA MOSKVA (Rusko)
2005 - MFK TJUMEŇ (Rusko)
2004 - SPARTAK ŠČELKOVO (Rusko)

myspace hit counter
..:: web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené, vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA ::..