FOFO BRATISLAVA
oficiálna stránka futsalového klubu

ÚVOD NOVINKY FÓRUM "A" MUŽSTVO ZÁPASY TABUĽKA SLOVENSKÝ POHÁR BRATISLAVSKÝ POHÁR OSTATNÉ MUŽSTVÁ ÚSPECHY HISTÓRIA KRONIKA


NOVINKY A ZAUJÍMAVOSTI Z KLUBU AUGUST 2007


31.august 2007   PRÍPRAVA V LEVICIACH : SPED-TRANS vs FOFO 4:5
ŠK Sped-Trans Levice Na posledný prípravný zápas sme vycestovali do Levíc, kde sme pred štartom novej ligovej sezóny odohrali zápas proti ŠK Sped-Transu. Hneď v 20ej sekunde Peter Haľko z pravej strany tesne minul vinkel a zakrátko mieril vedľa v dobrej pozícii aj Vojto Várady... Súper sa jedinýkrát dostal k nám nadostrel v 3.minúte, Švec skvele zasekol Laca Mikitu, posunul si loptu a ľavačkou vymietol vinkel - 1:0 pre domácich... Ale inak celý prvý polčas sme mali výraznú prevahu, Sped-Trans pohrozil iba trikrát a v čistej šanci nastrelil žrď. Inak bola hra v našej réžii, striedali sa pekné akcie, strely i góly... Po parádnom prieniku Igora Nagya zľava Marek Bahna prestrelil Molnára - 1:1, po učebnicovej akcii cez Laca Mikitu, následovala bomba Vojta Váradyho pod brvno - 1:2. Na 3:1 v náš prospech zvýšil po narážačke s Peťom Haľkom ako inak pod brvno Vojto Várady, potom prišli krušné chvíle, v 15.minúte sme na chyby "vyhrávali" 5:1, no po time-oute prišla naša najlepšia päťminútovka, keď sme zotri minútky nepustili domácich k lopte a deväť sekúnd pred obrátkou Peťo Haľko typicky sám zľava unikol a obhodil Molnára - 1:4. Do druhého polčasu tréner sprehádzal zostavu, do bránky putoval Vlado Poluch, zahodili sme pár tutoviek a z nenápadného priameho kopu zľava pykali - 2:4. Po zbytočnom faule domáci nadvakrát premenili v gól aj ďalší priamy kop, ožili aj domáci diváci... Dobre kondične pripravený súper zatápal, ale 25 sekúnd pred koncom Marek Bahna na polovici ihriska vletel do hráča domácich, čo znamenalo šiesty faul a desinu... Lopta si našla cestu do našej siete - 4:4. To znamenalo koniec nevídanej série výhier na Slovensku. Tréner mág Kollár poslal na posledné sekundy stretnutia ale prvú formáciu, Peťo Haľko si sám hodil a poslal na bránku Molnára bombu, ktorú vyrazil, dvaja obrancovia sa ocitli na zemi, k odrazenej lopte sa ale dostal Peťo Haľko, sekol si, počkal a chladnokrvne poslal loptu 2 sekundy do siete nešťastného brankára domácich... Hold skokan roka 2006, kráľ strelcov a bombardér desaťročia ??? má v našom tíme pozíciu hráča posledných okamihov... Odohrali sme mizerný druhý polčas, polovičné Sarajevo, ale aj taký je futsal... Víťazná séria ale pokračuje !!! Najbližšie čaká A - mužstvo prvé kolo novej ligovej sezóny proti Pinerole.

          

Prípravný zápas v ŠH v Leviciach, 31.aug 19:30 hod : Všetky zápasy A-MUŽSTVA
ŠK Sped-Trans Levice vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA      4:5 (1:4)
Várady (8. a 15.), Haľko (20. a 40.), Bahna (5.)
Gašparovič M. - Čambal M., Haľko P., Várady V., Mikita L. (C) - Berky M., Bahna M., Nagy I., Bartošek G.

v 2.polčase : Poluch - Habaj M., Habaj O., Ciprys R.

       vs ŠK Sped-Trans Levice

30.august 2007   PRÍPRAVA V MLADOSTI : B-MUŽSTVO vs BIELY BALET 20:1
Dnes naše B-mužstvo presvedčivo zdolalo v ŠH Mladosť Biely Balet...
           Prípravný zápas v ŠH Mladosť 30.aug o 21:10 hod : VIAC O B-MUŽSTVE
SLOV-MATIC FOFO Bratislava "B" vs Biely Balet          20:1 (7:0 , 5:1 , 8:0)
Belica 5, Lopoš 5, Grendár ml. 3, Klatt 3, Dobrovoda 2, Hanusek, Baláž ml.

29.august 2007   ZAJTRA PRÍPRAVA V MLADOSTI : B-MUŽSTVO vs BIELY BALET
Zajtra vo štrvrtok o 21:10 hod odohrá už tretí prípravný zápas naše B-mužstvo. Nastúpi proti poprednému mužstvu z umelej trávy - Bielemu Baletu... Bude tretí pokus nášho B-éčka v príprave víťazný ?
           Prípravný zápas v ŠH Mladosť 30.aug o 21:10 hod : VIAC O B-MUŽSTVE
SLOV-MATIC FOFO Bratislava "B" vs Biely Balet

23.august 2007   PRÍPRAVA V MLADOSTI : B-MUŽSTVO vs RIMAVSKÁ SOBOTA 3:5
Dnes o 19:45 hod odohralo v ŠH Mladosť druhý prípravný zápas naše B-mužstvo, keď nastúpilo proti mužstvu Rimatex Rimavská Sobota. Duel začal našim mohutným tlakom, ale nedokázali sme sa dostať do dobrej koncovky. V 3.minúte sa sám rútil na bránku Dobrovoda, iba však slabo trafil brankára. Hra sa postupne vyrovnala, ale v 6.minúte Marek Habaj parádne doľava uvolnil Rada Ciprysa a ten bombou pod brvno strelil úvodný gól - 1:0. Rimavská Sobota potom dvakrát vystrelila na našu bránu, no bez úspechu. V 7.minúte zľava z 10 metrového priameho kopu Ondro Habaj strašnou bombou do vinkla strelil ďalší gól - 2:0. Aj súper dvakrát nebezpečne zahrozil, znížiť na 2:1 sa mu podarilo delovkou v 16.minúte po našej hrubej chybe. Dvojgólové vedenie mohol vrátiť nášmu tímu Ondro Habaj, keď sa ocitol v čistučkej šanci, Rado Ciprys dokonca trafil žrď. Hrací čas bol ako minule dohodnutý na 3 x 25 min a tak aj keď mali obe mužstvá niekoľko sľubných šancí, gól už do konca prvej tretiny nepadol. Aj v druhej tretine bolo rušno, Brezovický v bráne zneškodnil niekoľko dobrých striel, v 30.minúte prešiel pekne Mikloš stredom, ale mieril iba tesne vedľa. Šancí bolo neúrekom, Lopoš nedal v čistej, zahadzovala aj Rimavská Sobota... Jankovič dokonca netrafil prázdnu bránu, aj Grendár ml. sa ocitol v čistej šanci, no jeho bomba skončila vedľa. V 40.minúte sa do bránky postavil Neumann a hneď po piatich sekundách po priamom kope inkasoval gól - 2:2 !!! Súper v tretej tretine kondične neodišiel a naopak po brejku prekonal nášho gólmana - 2:3. Po ďalšej rýchlej akcii Rimatexu a nájazde 2 na 1 zvonila naša žrď, nehrali sme zle, ale tá koncovka... Lopoš v čistej šanci gól nestrieľa, v 72.minúte Neumann likviduje čistú súpera, následne Grendár ml. netriafa prázdnu bránu... Konečne sám Jankovič sám cez celé ihrisko stredom zasadil svoju bombu priamo do vinkla - 3:3. Radosť z vyrovnania ale netrvala dlho, súper dvakrát unikol a vyhral 5:3, keď sme neuspeli ani pri power-play, keď Hanusek nastrelil žrď... Tréningová morálka je dobrá, to je momentálne najdôležitejšie.
           Prípravný zápas v ŠH Mladosť 23.aug o 19:45 hod : VIAC O B-MUŽSTVE
SLOV-MATIC FOFO Bratislava "B" vs RIMATEX Rimavská Sobota          3:5 (2:1 , 0:1 , 1:3)
Ciprys (6.), Habaj O. (7.), Jankovič (73.)
Neumann, Brezovický - O.Habaj, M.Habaj, Ciprys R., Görner - Špak, Dobrovoda, Grendár ml., Lopoš.

Jankovič, Mikloš, Marhefka, Hanusek.

22.august 2007   PRÍPRAVA V CHRUDIMI : FK ERA-PACK vs FOFO 2:4
FK Era-Pack Chrudim Dnes o 20:00 hod nastúpilo A-mužstvo na ďalší prípravný zápas pred štartom najvyššej Slovenskej futsalovej súťaže... Zápas to bol veľmi atraktívny, pretože nastúpil proti majstrovi Českej republiky - FK Era-Pack Chrudim v zostave s hráčmi ako Mareš R., Mareš M., Vladyka, Kopecký, Formánek, Mikan !!!
Po krásnom futsalovom divadle za sme sa tešili z víťazstva nakoniec my, keď sme v krásnom zápase dokázali streliť o dva góly viac, ako súper... Strelecky sa presadil dvakrát Peter Haľko, Vojto Várady a Marián Berky. Prvú šancu v zápase sme si vypracovali my, po signále a bombe po priamo kope Meller iba s námahou vyrazil delovku Martina Čambala. V 5.minúte Vojto Várady pekne vypichol loptu, vysunul doprava Peťa Haľka, ten sám pekne pozemi poslal loptu k ľavej žrdi - 0:1. Hneď nato z pravej strany vystrelil Vojto Várady, bol však z uhla a tak brankár jeho strelu vyrazil... V 7.min sme mohli streliť druhý gól, Attila Fehérvári ale v čistej šanci volil namiesto strely zaseknutie... Po faule sa cez náš múr ukážkovo trafil M.Mareš z priameho kopu - 1:1. Už o minútku si ale Vojto narazil loptu s Lacom Mikitom a zo 6ich metrov prestrelil Mellera pozemi k pravej žrdi po druhýkrát - 1:2. Rovnakou mincou chcel súper vyrovnať, rovnaký priamy kop ako pri vyrovnaní poslal tentokrát M.Mareš iba tesne vedľa... V 12.minúte nemal ďaleko ku gólu Igor Nagy, na druhej strane pekne vystrelil aj R.Mareš... Dve minútky pred polčasom pekne vypichol loptu Attila Fehérvári, rozbehol akcii 3 na 2, Igor Nagy zprava doľava našiel pred bránkou Mariána Berkyho, ktorý pekne do prázdnej zvýšil naše vedenie - 1:3. V Poslednej minúte sa pri obrannom zákroku hrozivo zranil Attila, do druhého dejstva už nenastúpil a v zostave ho nahradil Marek Bahna... Po zmene strán vychytal Meller tutovku Gabovi Bartošekovi, keď sa ocitol úplne osamote pred ním a tak sa potvrdilo opäť nedáš - dostaneš... Po zbytočnej strate lopty Igora Nagya a faule Mária Gašparoviča sa kopala penalta, ktorú bezpečne premenil strelec prvého gólu Era-Packu M.Mareš - 2:3. Chrudim pridal na dôraze, mohol aj vyrovnať, na druhej strane nám vyšiel nájazd 3 na 2 a Vojto zahodil najčistejšiu šancu, z dorážky nastrelil iba brvno... V 28.minúte trafil Peťo Haľko iba brankára a aj Gabo Bartošek mieril iba tesne vedľa... Trpezlivosť ale ruže prináša... V 36.minúte prenikol Peťo Haľko zprava, počkal si a bombou popri obrancovi od pravej žrde do ľavého kraja strelil góóól - 2:4. Lopta síce vybehla zo siete dierou von, o góle však nepochyboval nikto v Sokolovni... Era-Pack následne zvolil power-play, v 38.minúte Mário Gašparovič iba tesne nedal, do čistej šance sme domácich ale už do konca zápasu nepustili... Sekundu po konečnom hvizde skončila lopta z nohy Mária Gašparoviča v bránke, gól však už neplatil a tak sme zaslúžene zvíťazili nad majstrom Českej republiky na jeho ihrisku 4:2 (3:1)...
Martin Grendár (prezident Fofa) : "Zvíťazili sme úplne zaslúžene, počas duelu sme mali viac šancí a mali sme aj lepšieho brankára... Z víťazstva a úspechu mám obrovskú radosť, podali sme dobrý výkon. V slušnom prostredí aj rozhodcovia pískali korektne, pred štartom novej ligovej sezóny sa ešte predstavíme v Leviciach, potom nás už čaká prvé kolo proti Pinerole a následne Liga Majstrov v Baku..."

          

Prípravný zápas v ŠH TJ Sokol v Chrudimi, 22.aug 20:00 hod : Všetky zápasy A-MUŽSTVA
FK Era-Pack Chrudim (Česká rep.) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA      2:4 (1:3)
Mareš M. (9.), Mareš M. z pen. (24.) - Haľko (5. a 36.), Várady (10.), Berky (18.)
Gašparovič M. - Čambal M., Haľko P., Várady V., Mikita L. (C) - Berky M., Fehérvári A., Nagy I., Bartošek G.

v 2.polčase : Bahna M. (za zraneného Fehérváriho A.)

       vs FK Era-Pack Chrudim (Česká rep.) + FOTO zo zápasu
PRIEBEH ZÁPASU >>> FK Era-Pack Chrudim (CZE) vs Slov-matic FOFO Bratislava ... 2:4 (1:3) na webe www.efotbal.cz/futsal

Era-Pack Chrudim vs Slov-matic FOFO BA

Era-Pack Chrudim vs Slov-matic FOFO BA   Era-Pack Chrudim vs Slov-matic FOFO BA   Era-Pack Chrudim vs Slov-matic FOFO BA

Fotky z prípravného zápasu : Era-Pack Chrudim vs Slov-matic FOFO BA 2:4 (1:3)

17.august 2007   PRÍPRAVA V PÚCHOVE - FOFO vs JISTEBNÍK 9:2
CC R.Mrocek LKW Jistebník Aj v druhom prípravnom zápase sme zvíťazili, tentokrát v "domácom" prostredí v Púchove nad CC R.Mrocek LKW Jistebník . V našom drese absentoval jediný hráč pre zranenie Martin Rejžek, v tábore hostí až šesť hráčov základnej zostavy, z toho až štyria reprezentanti (Tomáš Sluka, Marcel Žiga, Jan Janovský, Radim Špaček, ďalej Ivo Maruchnič, Oldřich Malý)...
Hostia nastúpili v kombinácii oranžová - čierna, my v strieborno bielo čiernych farbách. Najväčšie hviezdy súpera v zostave poznal každý fanúšik futsalu - Petr Krayzel, Viťo Blažej, Dušan Kašický. Ako prvý sa do čistej šance hneď v úvode dostal zľava Peťo Haľko, brankár CC ale dobre vybehol, začali sme aktívne. V 3.minúte už ale zahrmelo... Marián Berky zprava zasekol loptu doľava a bombou ľavačkou prestrelil k žrdi - 1:0. Attila Fehérvári prenikol následne, no brankár jeho strelu vyrazil. Jistebník sa zatiahol dozadu a vyčkával, v 5.minúte poslal Igor Nagy oblúčik na Attilu a ten volejom trafil žrď. Po autovom signále sa do ďalšej čistej dostal Peťo Haľko, skvele ale zasiahol Krayzel, rovnako pekne vyrazil aj bombu kapitána Laca Mikitu v 8.minúte. Elitný brankár, akého by každý tréner chcel mať vo svojom tíme !!! Po parádnej akcii cez pivota sa pekne obtočil okolo súpera Gabo Bartošek a prízemnou strelou rozvlnil sieť po druhýkrát - 2:0. Po štyroch chybách a time-oute prekvapilo Jistebník vyšiel z ulity a zvýšil pochopiteľne aktivitu, skvelou bombou dal ale iba vyniknúť robinzonáde Mária Gašparoviča v našej bránke, po priamom kope z 10ich metrov si Mário pripísal ďalší úspešný zákrok. V 15.minúte sme kopali roh, vyšiel nám signál a Martin Čambal zľava po zemi bombou k pravej žrdi - 3:0. V 17.minúte odobral Attila Fehervári loptu súperovi, posunul si ju dopredu a zo 7ich metrov vymietol vinkel - 4:0. Jistebník vystrelil v prvom dejstve dvakrát na bránku, my sme si vypracovali zodesať čistých príležitostí na skórovanie... Po polčase nastúpili do duelu aj naši "juniori", po obrovskej chybe súpera, keď obranca zľava od rohu nahral na devinu Gabovi Bartošekovi, ktorý ostal úplne sám, počkal si a bombou pozemi - 5:0. Po nájazde 2 na 1 mieril Rado Ciprys nad, po nájazde 3 na 2 Ondrejovi Habajovi zmaril zázračne šancu gólman, neujala sa ani tutovka Mareka Habaja, ktorá skončila iba tesne vedľa. V 24.minúte nedal čistú šancu ani Marek Bahna, k slovu sa dostal aj súper, no jeho šance aj priame kopy pochytal spoľahlivý Vlado Poluch. V 28.minúte sme zaznamenali piaty faul, Gabo Bartošek sa od polovičky rútil sám na brankára, no trafil ho... Po našej chybe zmaril Vlado Poluch samostatný nájazd a ďalšiu tutovku zahodili hráči Jistebníku, no presadili sa nakoniec, po našej 6tej chybe si následne zvolili strelu so 7ich metrov a po umiestnenej bombe bol aj náš gólman krátky - 5:1... V 32.minúte ale všetkým utiekol Peťo Haľko a pozemi skóroval - 6:1. Krátko na to diváci v Púchovskej športoveh hale mohli vidieť najkrajšiu akciu zápasu, keď si loptu s Peťom Haľko vymenil Vojto Várady a mieril už do prázdnej - 7:1. Prvýkrát sa v našom drese nakoniec z gólu radoval aj Rado Ciprys, keď ušiel zľava a trafil sa k pravej žrdi - 8:1. Desina Mareka Habaja skončila iba na spojive, súper bol efektívnejší, jeho desaťmetrový kop zapadol presne do vinkla - 8:2. Zahrali sme si aj power play, ale veľmi sa nám nedarila, lopta skončila iba tesne našej tyčky opustnej brány a tak bola rušná až záverečná minúta. Jistebník zahodil dve tutovky vedľa, Marek Bahna išiel sám, prihrával, no obranca si jeho nahodenú prihrávku zrazil medzi nohy brankára - 9:2. Rovnakým výsledkom ako v Slavičíne sa skončilo aj druhé vystúpenie nášho tímu v príprave, diváci videli ďalšie krásne futsalové divadlo, o ktoré sa pričinili futsalovým kumštom a umením obe vyspelé futsalové mužstvá...

Prípravný zápas v ŠH v Púchove : Všetky zápasy A-MUŽSTVA
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs CC R.Mrocek LKW Jistebník (Česká rep.)     9:2 (4:0)
Bartošek (11. a 21.), Berky (3.), Čambal (13.), Fehérvári (17.), Haľko (32.), Várady (33.), Ciprys (34.), Bahna (40.)
Gašparovič M. - Čambal M., Haľko P., Várady V., Mikita L. (C) - Berky M., Fehérvári A., Nagy I., Bartošek G.

v 2.polčase : Poluch V. - Habaj O., Habaj M., Bahna M., Ciprys R.

       vs CC R.Mrocek LKW Jistebník (Česká rep.) + FOTO zo zápasu

Slov-matic FOFO BA   Mário Bohun & Marián Fischer - rozhodcovia stretnutia   CC R.Mrocek LKW Jistebník

Fotky z prípravného zápasu : Slov-matic FOFO BA vs CC R.Mrocek LKW Jistebník 9:2 (4:0)

16.august 2007   PRÍPRAVA V MLADOSTI : B-MUŽSTVO vs FC SILVER 2:3
Novo sa tvoriace B-mužstvo, prakticky mužstvo juniorov dnes odohralo bez zranených Emricha a Hanuseka, a rovnako bez Števíka, ktorý naskočí do mužstva až v septembri nešťastný zápas proti mužstvu FC Silver. Zo začiatku bola hra vyrovnaná, prvú čistú šancu spálil súper, keď náš brankár vybehol a šancu mu zlikvidoval. V 8.minúte dal o sebe vedieť hneď trikrát Belica, dvakrát však nastrelil iba brankára a raz trafil vedľa... Po peknej narážačke pálil Jankovič tesne nad, neujali sa ani dve šance Baláža. Ani po 15ich minútach žiadne z mužstiev nestrelilo gól, súperovi nevyšiel nájazd 2 na 1, každý z brankárov bol svojmu mužstvu oporou... Hrací čas bol určený pred duelom na 3 x 20 minút, na šance sme v úvodnej tretine zvíťazili 6:3, no na góly 0:0. V druhej nastrelil hneď v úvode Belica žrď, v 25.minúte skončila ďalšia naša čistá príležitosť tesne vedľa. A tak sa potvrdilo známe otrepané, nedáš - dostaneš... Brejk, pekná strela k žrdi a - 0:1. Vyrovnať chcel Lopoš, no po peknom prieniku zľava pálil iba do brankára, naslédná dorážka Baláža išla vedľa. Po polovici zápasu sme prehrávali o gól, aj keď na šance sme zvíťazili 12:5. Po súperovom rohu a našej chybyčke sa lopta od žrde odrazila druhýkrát do našej bránky - 0:2. Lekcia z efektivity... Belica zahodil ďalšiu šancu, v 34.minúte sme už dvíhali ruky nad hlavy... Grendár ml. pekne sám zľava prenikol na dostrel, položil si súpera a prehodil ho pekne, ale iba do brvna. O minútku identická akcia zľava, no konečne, naznačil hore, no prišla bomba pozemi a prestrelil brankára - 1:2. Martin Grendár ml. dáva prvý gól B-mužstva v sezóne. Po góle bolo na palubovke rušno, náš brankár vyrazil zodve tri bomby, no Lopoš spálil čistú a Grendár junior netrafil prázdnu bránku... Stav po druhej tretine - 1:2. Neumann v našej bráne vyrazil v tretej tretine hneď dve delovky, naša strela Belicu skončila iba na spojive... Hral sa obojstranne aktívny a útočný futsal, s množstvami čistých šancí, no bez strelcov... Najčistučkejšiu spálil Grendár ml., Jankovič pálil z 5ich metrov iba do brankára, Lopoš ďalšiu čistú... Na šance 22:11 - na čisté... Po zbytočnej strate lopty Belicu súper po samostatnom nájazde trestal - 1:3. Po priamom kope v 53.minúte a nahrávke doprava Görner predsa len prepálil k žrdi brankára FC Silver. Do konca stretnutia sme si vybudovali značný tlak, no k vyrovnaniu sme sa už nedostali - 2:3 koniec. Čaká nás Rimavská Sobota...
           Prípravný zápas v ŠH Mladosť 16.aug o 20:15 hod : VIAC O B-MUŽSTVE
SLOV-MATIC FOFO Bratislava "B" vs FC Silver          2:3 (0:0 , 1:2 , 1:1)
Grendár ml. (35.min), Görner (53.min)
Neumann, Brezovický - Belica, Görner, Špak, Dobrovoda - Jankovič, Mikloš, Baláž ml., Marhefka.

Grendár ml., Lopoš

16.august 2007   SÚSTREDENIE A-MUŽSTVA ZAČALO V PÚCHOVE
Včera začalo už tradične sústredenie A-mužstva v Púchove. Privítalo nás ideálne prostredie pre futsal, tichý hotel a iba 100 metrov k peknej športovej hale. Bude sa tvrdo pracovať až do nedele, spestrením určite bude atraktívny piatkový súboj s mužstvom CC R.Mrocek LKW Jistebník. Oranžové dresy bude mať súper a tak naši chlapci vybalia z celofánu novú rezervnú sadu dresov. Trénerom sa hlásil kompletný káder bez zranených hráčov, s výnimkou Martina Rejžeka, ktorého nepríjemné zranenie z druhého májového finále sa ukazuje ako vleklé a komplikované... Škoda, aj taký je futsal.
Prípravný zápas v ŠH Púchov 17.aug o 19:30 hod :
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs CC R.Mrocek LKW Jistebník (Česká Rep.)

          

16.august 2007   DNES PRÍPRAVA V MLADOSTI : B-MUŽSTVO vs FC SILVER
Dnes o 20:15 hod odohrá prvý prípravný zápas novo sa tvoriace B-mužstvo, prakticky mužstvo juniorov, najstarší hráč bude mať v sezóne maximálne 23 rokov. Súperom nám bude FC Silver.
           Prípravný zápas v ŠH Mladosť 16.aug o 20:15 hod : VIAC O B-MUŽSTVE
SLOV-MATIC FOFO Bratislava "B" vs FC Silver

16.august 2007   PRESTUP LETA ??? EDO BALÁŽ V MIME TRNAVA
Legenda futsalu na Slovensku Edo Baláž, náš dlhoročný hráč, prestúpil do mužstva ŠK Mima Trnava. Želáme Ti v novom prostredí úspešné pokračovanie v kariére... a veľa presných zásahov...

15.august 2007   DNES PRIŠLO K ZAUJÍMAVEJ DOHODE
Across Pinerola BA Dnes prišlo k zaujímavej štvordohode... A tak sa Štefan Sluka stal hráčom nášho mestského rivala - Across Pineroly. Súkeník, Edo Baláž, Jalakša, Harsa, Brndiar, Benci, Jahič, Paštrnák, Bagin, Sluka... Za posledné dva roky prešlo desať hráčov do mužstva Viliama Zwingera, aké pozoruhodné.

14.august 2007   NÁŠ POSLEDNÝ SÚPER V LIGE MAJSTROV - CAMELOT KIŠIŇOV
FC Camelot Kišiňov (Moldavsko) UEFA Futsal Cup V šiestich kvalifikačných skupinách boli rozohrané od 11.augusta zápasy v predkole futsalovej Ligy Majstrov, alebo inak povedané v UEFA Futsal Cupe pre sezónu 2007/2008. Ako prvé odštartovali zápasy v "našej" C-skupine, z ktorej vzišiel posledný súper pre náš tím v hlavnej súťaži, ktorú odohráme v Baku. Obaja favoriti na postup zo skupiny, ktorá sa hrá v Lotyškej Rige, domáci FK Kauguri a zástupca Moldavska FC Camelot Kišiňov, zvíťazili v úvodných dvoch zápasoch a dnes si to "rozdali" v priamom súboji o postup. Prvý polčas lepšie zvládli moldavci z Kišiňova, ktorý strelili jeden gólik a ani jeden neinkasovali. V druhom pridali ďalšie dva a tak nastúpime proti majstrovi Moldavska - FC Camelot Kišiňov.

UEFA FUTSAL CUP (PREDKOLO) - Olimpiskais Sporta Centrs (Riga, LOTYŠSKO) ---> 11. - 14.augusta 2007
FUTSALOVÁ LIGA MAJSTROV 2007/2008 - Kvalifikačná skupina "C"
1. MOL  FC CAMELOT KIŠIŇOV 3 3 0 0 18:03 9 11.08.2007   FC Camelot Kišiňov   FC Anzhi Tallinn 6:0 (3:0)
2. LAT  FK KAUGURI 3 2 0 1 19:05 6 11.08.2007   FK Kauguri   FV Eppelborn 10:1 (4:1)
3. EST  FC ANZHI TALLIN 3 1 0 2 07:15 3 12.08.2007   FV Eppelborn   FC Camelot Kišiňov 3:9 (1:4)
4. GER  FV EPPELBORN 3 0 0 3 04:25 0 12.08.2007   FK Kauguri   FC Anzhi Tallinn 9:1 (5:1)
14.08.2007   FC Anzhi Tallin   FV Eppelborn 6:0 (4:0)
14.08.2007   FK Kauguri   FC Camelot Kišiňov 0:3 (0:1)

Kvalifikačná skupina "C" - predkolo UEFA Futsal Cupu 2007/2008 v Rige (Lotyšsko) :
FC Camelot Kišiňov (Moldavsko) vs FC Anzhi Tallin (Estónsko)           6:0 (3:0)
Todorov (4.), Iacovenco (18.), Tacot (20.), Derik (29.), Munteau (30.), Hilotii (35.)
FK Kauguri (Lotyšsko) vs FV Eppelborn (Nemecko)           10:1 (4:1)
Nikitins (3., 7. a 19.), Bikovskis (8. a 40.), Smirnovs (23. a 25.), Adamovics (23.), Avanesovs (34.), Pelcis (39.) - Quack (10.)
FV Eppelborn (Nemecko) vs FC Camelot Kišiňov (Moldavsko)          3:9 (1:4)
Dorobek (20.), Quack (28.), Brill (29.) - Derik (20., 38. a 38.), Frolov (10. a 18.), Coceban (26. a 27.), Tacot (8.), Todorov (29.)
FK Kauguri (Lotyšsko) vs FC Anzhi Tallin (Estónsko)           9:1 (5:1)
Pelcis (11., 18., 30. a 34.), Nikitins (11. a 25.), Adamovics (5. a 27.), Lapkovskis (12.) - Sergeev (13.)
FC Anzhi Tallin (Estónsko) vs FV Eppelborn (Nemecko)          6:0 (4:0)
Pervushin (9. a 33.), Smetanin (1.), Brill vl. (8.), Tšistjakov (9.), Pinter vl. (39.)
FK Kauguri (Lotyšsko) vs FC Camelot Kišiňov (Moldavsko)           0:3 (0:1)
Coceban (6.), Frolov (27.), Derik (38.)

10.august 2007   PRÍPRAVA V ČESKEJ REP. - JEREVAN SLAVIČÍN vs FOFO 2:9
Jerevan Slavičín Do sezóny sme vstúpili impozantným víťazstvom v prípravnom zápase nad Jerevanom Slavičín. V nových dresoch sme si hneď od úvodného hvizdu rozhodcovskej dvojice zo Slovenska vytvorili prevahu, účet zápasu otvoril po peknej akcii Laca Mikitu zľava Vojto Várady, ktorý dnes zaznamenal štyri presné zásahy... Následne druhá štvorka zahodila zoštyri čisté šance, v piatej minúte vyšla akcia súperovi, pekný nájazd 2 na 1, ktorý priniesol vyrovnanie... Po parádnej akcii Peťa Haľka, strieľanom centri Vojta Váradyho, kapitán Laco Mikita strelil náš druhý gól... Do polčasu sme sa ešte presadili raz, keď po oblúčiku Peťa Haľka sa ujal famózny volej Váradyho k žrdi. Na čisté šance sme v úvodnom dejstve vyhrali 15:3, po obrátke sa hra vyrovnala, no góly sme strieľali my... V bráne podal skvelý výkon Vlado Poluch, inkasoval až dvadsať sekúnd pred koncom z penalty, keď súper korigoval na konečných 2:9. V druhom polčase sa ešte presadili po pekných akciách dvakrát Várady, raz Mikita, góly pridali aj Marek Habaj, Marek Bahna a Attila Fehérvári... Rozdiel na palubovke bol očividný od úvodu, súper mal smolu aj v koncovke...

Prípravný zápas v ŠH Slavičín :
Jerevan Slavičín (Česká rep.) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA     2:9 (1:3)
Macek 2 (5. a 40.) - Várady 4 (3., 15., 23. a 25.), Mikita 2 (9. a 22.), Habaj M. (31.), Bahna (33.), Fehérvári (35.)
Gašparovič M. - Čambal M., Haľko P., Várady V., Mikita L. (C) - Berky M., Fehérvári A., Nagy I., Bartošek G.

v 2.polčase : Poluch V. - Habaj O., Habaj M., Bahna M., Ciprys R.

       vs Jerevan Slavičín (Česká rep.) + FOTO zo zápasu

Jerevan Slavičín vs Slov-matic FOFO BA 2:9   Jerevan Slavičín vs Slov-matic FOFO BA 2:9   Jerevan Slavičín vs Slov-matic FOFO BA 2:9

Fotky z prípravného zápasu : Jerevan Slavičín vs Slov-matic FOFO 2:9 (1:3)

Napísali o zápase na českých internetových serveroch :

www.jerevanslavicin.cz : Kdo nepřišel, může litovat. V pátek 10.8.2007 se ve Slavičíně hrál pěkný futsal.Domácí JEREVAN nastoupil k přátelskému zápasu proti několikanásobnému mistrovi Slovenska. Hosté se ujali ve třetí minutě vedení po strojové kombinaci,domácí však brzy srovnali skóre po rychlém útoku na jeden dotyk, krásnou brankou Filipa Macka.Ve druhé polovině prvního poločasu se začali více projevovat hosté a po pěkných akcích přidali do poločasu další dvě pěkné branky. Začátek druhého poločasu domacím moc nevyšel, čehož využil soupeř ke vstřelení rychlých branek, a při stavu 1:7 bylo již o výsledku zápasu rozhodnuto.Domácí se snažili ještě upravit výsledek, avšak slabinou JEREVANU v tomto zápase bylo neproměňování vyložených šancí - nebylo jich málo. ( Jerevan vyhrál na šance 7:5 ) Výborného brankáře hostů tak překonal za domácí jen Filip Macek.Hosté pak ještě upravili výsledek na konečných 2:9 . Přípravné utkání nám mimo krásné branky ukázalo, jaký je rozdíl mezi profi a amatérským futsalem.Na omluvu domácího mužstva je třeba podotknout, že mužstvo se sešlo po tříměsíční pauze a chyběla řada opor – Jurina,Otava,Stojaník,Hnaníček,T.Švach a brankář Tylo. Na úvod letošní sezony však byl SLOV-MATIC velice silným soupeřem JEREVANU.Hráči Bratislavy tvoří reprezentaci Slovenska a jejich sehranost a skušenost byla patrná. Doufejme, že v dalším přípravném zápase bude výsledek pro Jerevan lepší, a že noví hráči do kolektivu rychle zapadnou. Sestava JEREVANU : Baklík, A.Ocelík – Hnilo,Macek, P.Švach,Světlík, M.Ocelík,Zakopal,Trlo,Both M. JEREVAN zajíždí k dalšímu přípravnému utkání do Trnavy 20.8.2007 a nastoupí zde proti domácí MIMĚ .

www.efotbal.cz/futsal : V pátek se ve Slavičíně hrálo přípravné utkání domácího Jerevanu proti mistru Slovenska a náš druholigový klub podlehl soupeři vysokým rozdílem. Domácí nastoupili k zápasu se slovenským mistrem oslabeni o kapitána Julinu, Hnaníčka, Stojaníka, T. Švacha, Otavu a brankáře Tyla a byli v první půli takřka kompletní slovenské reprezentaci velmi důstojným soupeřem a především první čtyřka Světlík, P. Švach, Macek a Hnilo přivedla favorita několikrát do úzkých a vypracovala si řadu šancí, které však vždy zlikvidoval brankář Gašparovič. Slovenský stroj se tak naplno rozjel až ve druhé půli, kdy se do domácí svatyně postavil novic A. Ocelík a především úvod druhé půle domácí celek dočista zaspal a skóre tak začalo rychle narůstat po skvělých kombinacích Slováků, kteří navíc předvedli celou škálu skvělých signálů. Jerevan i nadále vyrážel do nebezpečných kontrů, ale na střídajícím brankáři Palúchovi si několikrát vylámal zuby domácí kanonýr Filip Macek a také Petr Švach. Domácí tým pod vedením hrajícího trenéra Milana Botha teprve zahájil přípravu na novou sezónu a proto hlavně ve druhé půlce fyzicky odpadl, ale Slov-Matic se představil jako jedno z nejlepších mužstev ve střední Evropě, kde rukopis trenéra Milana Kollára je na něm velmi dobře znát. Utkání před slušnou návštěvou bylo vedeno za řízení slovenských sudí velmi korektně a diváci po skončení zápasu odměnili oba týmy zaslouženým potleskem.

www.klobucko.cz : Domácí nastoupili k zápasu se slovenským mistrem oslabeni o kapitána Julinu, Hnaníčka, Stojaníka, T. Švacha, Otavu a brankáře Tyla a byli v první půli takřka kompletní slovenské reprezentaci velmi důstojným soupeřem a především první čtyřka Světlík, P. Švach, Macek a Hnilo přivedla favorita několikrát do úzkých a vypracovala si řadu šancí, které však vždy zlikvidoval brankář Gašparovič. Slovenský stroj se tak naplno rozjel až ve druhé půli, kdy se do domácí svatyně postavil novic A. Ocelík a především úvod druhé půle domácí celek dočista zaspal a skóre tak začalo rychle narůstat po skvělých kombinacích Slováků, kteří navíc předvedli celou škálu nádherných signálů. JEREVAN i nadále vyrážel do nebezpečných kontrů, ale na střídajícím brankáři Palúchovi si několikrát vylámal zuby domácí kanonýr Filip Macek a také Petr Švach. Domácí tým pod vedením hrajícího trenéra Milana Botha teprve zahájil přípravu na novou sezónu a proto hlavně ve druhé půlce fyzicky odpadl, ale SLOV-MATIC se představil jako jedno z nejlepších mužstev ve střední Evropě, kde rukopis reprezentačního trenéra Milana Kollára je na něm velmi dobře znát. Utkání před slušnou návštěvou bylo vedeno za řízení slovenských sudí velmi korektně a diváci po skončení zápasu odměnili oba týmy zaslouženým potleskem.

4.august 2007   TRÉNUJE UŽ AJ B-MUŽSTVO
Vo štvrtok sa na prvom tréningu zišlo aj B - mužstvo. Prezident Martin Grendár i tréner Ján Janík úvodnými slovami zahájili novú sezónu... Potom tucet hráčov absolvovalo prvú ostrú tréningovú dávku. V kádri na sezónu 2007/2008 budú traja brankári a 15 hráčov. Tak ako po minulé roky sa počíta s účinkovaním dvoch - troch hráčov z A-čka a naopak pätica hráčov B-éčka bude hrávať za C-mužstvo. Prvý prípravný zápas odohrá mužstvo 23.augusta v ŠH Mladosť proti Rimavskej Sobote...

3.august 2007   V PIATOK ROZHOVOR NA VLNÁCH RÁDIA REGINA
Rádio Regina V piatok 10.augusta o 10:00 hod si na vlnách rádia Regina môžete vypočuť rozhovor o futsale s prezidentom klubu Ing. Martinom
Grendárom a kapitánom Ladislavom Mikitom...

2.august 2007   GENERÁLKU NA LIGU ABSOLVUJEME V LEVICIACH
Sped-Trans Levice Generálku na prvý ligový zápas absolvujeme v piatok 31.augusta o 19:30 hod v Leviciach, kde sa v miestnej športovej hale stretneme
s ŠK Sped-Trans Levice...

1.august 2007   PRÍPRAVA A-MUŽSTVA ZAČALA ZOSTRA
Slov-matic FOFO BA Samotná príprava mužstva na novú sezónu, ktorá odštartuje sériou prípravných zápasov, už beží v plnom prúde... Zmeny v kádri su minimálne, Daniel Mikletič bude hrávať v B-éčku, v prvom mužstve dostávajú šancu Marek Bahna a Rado Ciprys. Pozoruhodnosťou je, že obaja sa narodili v ten istý deň 24.06.1987. Hosťovania Františeka Šporánka v 4FSC Karpatii UK Bratislava a Štefana Sluku v ŠK Makroteam Žilina boli zmenené na prestupy. V pondelok sa všetci hráči hlásili zdraví, po príhovore prezidenta klubu Martina Grendára, trénera Milana Kollára i ostatných členov realizačného tímu začala zostra najmä kondičná príprava. V utorok doobeda zaberačkou na bratislavskej Kolibe a večer v športovej hale. Hráči nafasovali dlhoočakávanú novú výstroj ADIDAS, všetkým sa páčila. Takže vstup do novej sezóny sa vydaril...