Sporting Club de Portugal vs Zelezarec Skopje Slov-matic FOFO BA vs Oplast Kobarid Oplast Kobarid vs Sporting Club de Portugal Slov-matic FOFO BA vs Zelezarec Skopje Sporting Clube de Portugal vs Slov-matic FOFO BA Zelezarec Skopje vs Oplast Kobarid Oplast Kobarid vs Sporting Club de Portugal

Favorizovaný portugalský tím Sporting Lisabon zdolal v úvodnom utorňajšom zápase 1. skupiny hlavnej fázy UEFA Futsal Cupu slovinský Oplast Kobarid 2:1. Sporting sa v ŠH Pasienky ujal už v tretej minúte vedenia zásluhou Pedra Caryho. Slovinci však potom až do konca polčasu odolávali náporu Portugalcov a úvode druhého dejstva dokonca vyrovnali vďaka Kovdatovi. Sporting ale po góle Alexa napokon dosiahol najtesnejšie víťazstvo.

UEFA FUTSAL CUP 2010/2011 - Main round, skupina 1:
(28.september 2010 o 17:30 h v ŠH Pasienky, v Bratislave)
OPLAST KOBARID (Slovinsko) vs SPORTING CLUB DE PORTUGAL (Portugalsko)       1:2 (0:1)
Góly: Kovdat (22.) - Pedro Cary (3.), Alex (27.)