Sporting Club de Portugal vs Zelezarec Skopje Slov-matic FOFO BA vs Oplast Kobarid Oplast Kobarid vs Sporting Club de Portugal Slov-matic FOFO BA vs Zelezarec Skopje Sporting Clube de Portugal vs Slov-matic FOFO BA Zelezarec Skopje vs Oplast Kobarid Sporting Club de Portugal vs Zelezarec Skopje

Favorizovaný portugalský tím Sporting Lisabon zdolal v úvodnom pondelňajšom zápase 1. skupiny hlavnej fázy UEFA Futsal Cupu macedónskeho šampióna Železarec Skopje bez väčších problémov 5:1 (4:0). Sporting spravil s balkánskym súperom, ktorý si miestenku v Main round vybojoval v predkole, krátky proces. Zverenci bývalého trénera portugalskej reprezentácie Orlanda Duarteho už v 5. minúte viedli rozdielom dvoch gólov, keď sa presadili Pedro Cary a Cardinal. Sporting pokračoval v "kolotoči", na 3:0 zvýšil Kumahara a na 4:0 ešte do polčasu svojím druhým gólom v zápase Cardinal. Gólostroj sa v druhom dejstve zasekol, padli len po dva góly na oboch stranách. Sporting však napokon s prehľadom doviedol zápas do víťazného konca.

UEFA FUTSAL CUP 2010/2011 - Main round, skupina 1:
(27.september 2010 o 17:30 h v ŠH Pasienky, v Bratislave)
SPORTING CLUB DE PORTUGAL (Portugalsko) vs KMF ŽELEZAREC SKOPJE       5:1 (4:0)
Góly: Pedro Cary (4.), Cardinal (5. a 15.), Kumahara (12. a 37.) - Ljubomir (37.)