3:3 Basson (33:55)
  26.mája 2010 o 19:00 h - Chemkostav Aréna, Michalovce
  Haľko (27.)
  -
  Mário Belavý a Mário Bohun, tretí rozhodca Márián Fischer - akumulované fauly : 2:3 - v 1.pol, 3:2 - v 2.pol
  300 divákov
od 22.minúty Kozár P., nehral: Repa D.
striedajúci: Khrouf, Vieira, nehrali: Colabella, Karouni
  -

Slovensko Francúzsko Slovenská futsalová reprezentácia remizovala v stredajšom odvetnom prípravnom zápase v michalovskej hádzanárskej hale s Francúzskom 3:3 (1:0). Deň predtým zverenci trénera Richarda Bača výber "galského kohúta" zdolali v Košiciach 10:6. Francúzi na rozdiel od prvého zápasu začali aktívne, ale prví sa radovali Slováci, keď po prihrávke Fehérváriho trafil Várady presne do odkrytej brány. Domácim narástli krídla, ale napriek ďalším gólovým možnostiam Ricka, Váradyho, či Haľka už v polčase neskórovali. Hneď po prestávke vyšla Slovákom opäť spolupráca po osi Fehérvári, Várady a po vtipnej koncovke druhého menovaného viedli dvojgólovým rozdielom. Tento stav však vydržal iba pár desiatok sekúnd, pretože presná strela Teixeiru znamenala zníženie na 2:1. K dôležitému momentu došlo v 27. minúte, keď po jednom zo súbojov utrpel nepríjemné zranenie jeden z hráčov Francúzska, ktorého museli odviesť do nemocnice a z nariadeného priameho kopu opäť Teixeira prudkou strelou k žrdi vyrovnal na 2:2. Slováci neskladali zbrane a v 31. minúte po kombinácii celého útoku strhol vedenie opäť na ich stranu vedúcim gólom Rick. O necelé tri minúty bolo znovu vyrovnané - úspešným strelcom Francúzska bol Basson. V samom závere Slováci vrhli všetky sily do útoku, no víťazného gólu sa nedočkali, aj napriek tomu, že 2 sekundy pred záverečným klaksónom spálil stopercentnú možnosť kanonier Várady. Richard Bačo (tréner SR): "Pod dnešný výsledok sa určitou mierou podpísal rezultát zo včerajška, keď sme Francúzsku nastrieľali desať gólov. Súper v prvom rade lepšie bránil a ani my sme sa nevyznamenali v koncovke. V prvom polčase sme mali toľko šancí, že sme mohli už rozhodnúť. Je mi ľúto remízy, ale podľa priebehu hry je spravodlivá." Vojtech Várady (hráč SR): "V priebehu dvoch dní to bol druhý zápas s týmto súperom a dnes sme nenaplnili víťazné očakávania. Škoda nepremenených príležitostí v druhom polčase, ako aj neudržanie víťazného stavu po prestávke. Postupom času nám odchádzali sily, preto si myslím, že sa nám v závere stretnutia nepodarilo strhnúť výhru na svoju stranu" Pierre Jacky (tréner FRA): "Dnes večer sme urobili skvelý výsledok. Remízovali sme na horúcej pôde 3:3. Polčasový výsledok 1:0, tomu síce nenasvedčoval, ale dvoma gólmi Alexandra Teixeira, a gólom Stéphana Bassona sme dokázali doviesť stretnutie do remízového konca. Je to veľmi dobrý a povzbudivý výsledok pre náš narodný tím. Šestdesiaty celok na svete hral vyrovnanú partiu, herne aj výsledkovo, s popredným európskym celkom."

Medzištátne futsalové stretnutie - 2.zápas :
(26.máj 2010 o 19:00 h Chemkostav Aréna v Michalovciach)
SLOVENSKO vs FRANCÚZSKO        3:3 (1:0)
Góly: Várady 2 (7. a 22.), Rick (31.) - Teixeira 2 (22. a 27.), Basson (34.)
ŽK: Haľko (27.), ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Belavý a Bohun (Fischer), akum.fauly : 2:3 - v 1.pol, 3:2 - v 2.pol
Slovensko: Gašparovič M. - Mikita L. (C), Brunovský A., Várady V., Haľko P. - Rick G., Bahna M., Rejžek M., Fehérvári A. - od 22.minúty Kozár P., nehral: Repa D.
Francúzsko: Haroun - Hamhoud, Mendy, Otmani, Teixeira - Ait Kahma, Alla, Balki, Basson (C) - Ben Yedder
- zápasový prehľad a fotogaléria

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3 Michalovce, Slovensko vs Francúzsko 3:3