26.august 2011 o 19:30 h - SH v Brne, Česká rep.
  Slanina a Kincl - akumulované fauly : 3:4 - v 1.pol, 3:5 - v 2.pol
  100 divákov
  Gašparovič M. - Brunovský A., Mikita L. (C), Kozár P., Várady V. - Frič D., Sláma Z., Bagin T., Rejžek M.
  od 21.min Brndiar P., nehrali: Mikletič D., Fehérvári A. (zranenie)
  Rafaj D. (zranený) - BArtošek G. a Haľko P. (voľno)

Tango Brno (CZE) Slov-matic FOFO Oranjes vycestovali na ďalší prípravný zápas, súperom v nádhernej futsalovej hale bolo Tango Brno. V zostave absentovala légia zo Záhoria - Haľko s Bartošekom, zranenia ešte nedovolili hrať Rafajovi a Fehérvárimu. Prvé dejstvo zverencom Janka Janíka nevyšlo, po polčasovom zemetrasení v kabíne ale dokonale otočili hráči oranjes celý zápas a zvíťazili o gól. Nevydarený druhý polčas Tanga dokonale prevrátil výsledok, dobre rozbehnutý zápas stratilo svojimi chybami, streleckou neproduktivitou - čím prišli o cenný skalp majstra Slovenska. Pritom úvod bol pre zverencov Mariána Berkyho veľmi sľubný, v tretej minúte kolotoč zakončil Brúna od čiary dloubnutím do šestky a lopta sa po tečoch dokotúľala až za chrbát Gašparoviča. V zápätí dokázali domáci rýchlo získať a rozohrať loptu, Belej so samostatným nájazdom nemal problém zvýšiť - 2:0. Ale přišiel trest. Najskôr Kozár orazítkoval tyč a v 6.minúte sa po rohu trafil z diaľky z voleja pekne Várady. Slov-matic sa tým dostal do hry, zvýšenú aktivitu zužitkoval v 12.minúte, keď Mikita dorážal do prázdnej bránky - 2:2. Následne sa ale do hlavnej role pasovala druhá štvorka so Seidlerom, ktorý za sedem minút stihol streliť čistý hattrick. Najskôr na zadnej iba dorazil krásny signál Beleja a Brúnu z rohu, potom prepálil Gašparoviča z praej strany a v predposlednej minúte dorazil vyrazenú bombu Brúny po skvostnom pase. Do druhého polčasu išli mezi žrde Bočánek a Brndiar, tempo zápasu sa moc nezmenilo, ale vyložených šancí bolo pomenej. Päť minút po zmene strán sa Slamák pohral s dvomi obrancami a prudkou strelou mezi nohy prekvapil gólmana. Ešte štyri minúty pred koncom viedlo Tango o dva góly, ale záver nezvládlo ako fyzicky, tak aj takticky. Pri tlaku v 37.minúte oranjes utiekli a ukážkovou akciou na jeden dotyk znížili. Za minútu Brno inkasovalo opäť, Várady sa trafil cez obrancu z dobrých pätnástich metrov presne k žrdi. V samom závere skúsilo Tango aj power-play, hrali ju ale zle. Nakoniec domáci prišli aj o remízu, keď Kozár nádherne ponúkol rozhodnúť Mikitovi 54 sekúnd pred koncom. Zdeněk Sláma (hráč Slov-maticu Bratislava): "První půlka naší čtyřky byla děsná, Frigo dlouho nehrál pro zranění a bylo to strašně znát, dlouho jsme se hledali. V pauze byla v kabině bouřka, takže do druhé části jsme přišli běhat, napadat a mluvit, což se povedlo a jsme rádi za výhru. Tango je ale výborně připravené, vždyť jsme ještě před koncem prohrávali o dva góly. Pro nás je hlavní cíl Futsal Cup, jsme ve stejné fázi přípravy jako Tango, takže to byl výborný zápas. Opakuji, Tango je fakt dobrý a fandím mu." Marián Berky(tréner Tanga Brno): "Ve druhé plce jsem udělali strašně moc chyb v rozehrávce a hlavně jsme nedávali góly, což se nám v první části dařilo. Věřím, že kdybychom jeden dva dali, že bychom neprohráli. Dostali jsme soupeře pod tlak, měl devět minut pět faulů, ale přestali jsme hrát agresivně a v poslední pětiminutovce už nestíhali fyzicky, kluci byli opravdu unaveni. Taky jsme narazili na daleko lepšího soupeře než v pondělí, Slovmatic zažil spoustu těžkých zápasů ve Futsal cupu i v reprezentaci a bylo to znát, že si počkal na správnou chvíli a rozhodl. A také daleko více chtěl vyhrát než Györ, byl disciplinovaný dozadu a nakonec dal góly ve správnou chvíli."

Prípravný zápas :
(26.august 2011 o 19:30 h SH Brno, Česká rep.)
FC TANGO BRNO (Česká rep.) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       5:6 (5:2)
Góly: Seidler 3 (13., 18. a 19.), Brúna (3.), Belej (4.) - Mikita 3 (12., 37. a 40.), Várady 2 (6. a 39.), Sláma (25.)
ŽK: Havel Ján (12.) - Frič (5.), Brndiar (31.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Slanina a Kincl, akumulované fauly : 3:4 - v 1.pol, 3:5 - v 2.pol
Tango: Kubíček, Bočánek - Josef Havel (C), Chadzidis, Buršík, Záruba - Bruna, Kovacz, Seidler, Belej - Jan Havel, Vacula
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Mikita L. (C), Kozár P., Várady V. - Frič D., Sláma Z., Bagin T., Rejžek M. - od 21.min Brndiar P., nehrali: Mikletič D., Fehérvári A.