3:6 Žďánský do prázdnej (31:20)
  20.august 2011 o 15:00 h MŠH Hlohovec
  Gašparovič (8.), Mikita (8.), Brndiar (9.), Haľko (22.) - Bouška (6.), Slováček (16.)
  -
  Martin Rogoň a Tomáš Wojčík - akumulované fauly : 3:2 - v 1.tr, 3:2 - v 2.tr, 2:1 - v 3.tr
  50 divákov
  Gašparovič M. - Sláma Z., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Fehérvári A., Rejžek M., Kozár P., Bartošek G.
  od 8.min Brndiar P. (za zraneného Gašparoviča M.), od 10.min Bagin T., nehral: Mikletič D.
  Rafaj D. (zranený), Frič D. (voľno)

Slov-matic FOFO Era-Pack Chrudim Posledný zápas turnaja patril bratovražednému súboju s príchuťou finále proti tradičnému súperovi Era-Pack Chrudim. Preťažký zápas, aké hrávajú zverenci Jána Janíka iba v Lige majstrov. Úvod vyšiel oranjes, Sláma vysunul Brunovského, ktorý našiel pred bránkou Mikitu a ten sa nemýlil - 1:0. Aj druhý brejk vyšiel oranjes famózne, zo zadnej opäť Mikita zvýšil už na - 2:0. Era-Pack pritvrdil hru, na čo doplatil Brunovský, ktorého vyradil nešetrným zákrokom z hry Bouška. Zlomový moment duelu prišiel v ôsmej minúte. Cacau v šestke kopol pri nafilmovanom páde Gašparoviča do hlavy, roztrhol mu obočie a tak naša jednotka nemohla pokračovať v hre. Naviac sa kopala nepochopitľne penalta, ktorú so šťastím premenil Vladyka - 2:1. Ďalší likvidačný zákrok si odniesol Bagin, škoda nepremenenej šance Kozára, ktorého vychytal Žďánský. Do konca polčasu mali viac hry hráči Era-Packu, Brndiar ale exceloval. Dve sekundy pred polčasom ešte Slováček zlikvidoval na polovici ihriska Haľka a tak nám súper pomiešal pre zranenia celou zostavou. V druhom polčase Brndiar pekne vyhodil Mikitovi a ten dokonal svoj hetrik - 3:1. Od tohoto momentu už bolo na ihrisku ale iba jedno mužstvo - Chrudim. Po signále z rohu z diaľky Slováček znížil - 3:2. Pri power-play zapichol nechytateľne loptu do vinkla Paulinho - 3:3. Ďalšia štandartná situácia po rohu znamenala šťastný gól Cacaua a prvé vedenie súpera v zápase. Záver už český majster zvládol. Paulinho pridal aj piaty gól a účet v závere pri power-play oranjes prikrášlil brankár Žďánský gólom cez celé ihrisko do prázdnej bránky.

Medzinárodný turnaj Victory Makro Cup 2011 :
(20.august 2011 o 15:00 h MŠH Hlohovec)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FK ERA-PACK CHRUDIM (Česká rep.)       3:6 (2:1)
Góly: Mikita 3 (3., 5. a 18.) - Paulinho 2 (25. a 29.), Vladyka z pen (8.), Slováček (22.), Cacau (27.), Žďánský (32.)
ŽK: Gašparovič (8.), Mikita (8.), Brndiar (9.), Haľko (22.) - Bouška (6.), Slováček (16.) , ČK: -, 80 divákov, Rozhodcovia: M.Rogoň a T.Wojčík, akumulované fauly : 3:3 - v 1.pol, 3:2 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Sláma Z., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Fehérvári A., Rejžek M., Kozár P., Bartošek G. - od 8.min Brndiar P. (za zraneného Gašparoviča M.), od 10.min Bagin T.
Era-Pack: Žďánský - Mareš R., Mareš M., Max, Slováček - Paulinho, Cacau, Vladyka (C), Bouška - Mareš M. ml., Popelka