Kozár (29:32) 8:2

20.august 2011 o 11:15 h MŠH Hlohovec
  Frič (26.)
  -
  Martin Rogoň a Tomáš Nagy - akumulované fauly : 1:1 - v 1.tr, 0:0 - v 2.tr, 2:1 - v 3.tr
  50 divákov
  Brndiar P. - Bagin T., Frič D., Várady V., Mikletič D. - Brunovský A., Sláma Z., Haľko P., Mikita L.
  od 17.min: Kozár P., Bartošek G., Rejžek M., Fehérvári A.
  Rafaj D. (zranený)

Slov-matic FOFO Makroteam Žilina V sobotu nastúpili na tretí zápas na turnaji oranjes proti Makroteamu Žilina. V zostave sa po zranení objavil už aj Davis Frič, v dueli dostali príležitosť všetcia hráči s výnimkou Gašparoviča, celý zápas odchytal Peter Brndiar. Od začiatku mal jasnú prevahu majster, hneď v prbej minúte otvoril skóre bombou do vinkla z priameho kopu Várady. Druhý gól pridal rovnako Várady bombou z ľavej strany, súperovi vyšiel brejk a Pápežom znížil. Po prihrávke Slámu Haľko pridal tretí gól favorita, hetrik uzatvoril aj famózne hrajúci Várady. Polčasových 5:1 uzatvoril svojou povestnou ľavačkou Mikletič. Do druhého polčasu naskočil súper hrajúc power-play a znížil, góly ale prevažne strieľali oranjes. Zo zadnej sa pekne trafil Rejžek na 6:2, Bartošek pridal siedmy gól. Dva góly Fehérváriho zrazili Makroteam na kolená, v závere ešte zaokrúhlil desiatku gólom po peknej akcii Kozár.

Medzinárodný turnaj Victory Makro Cup 2011 :
(20.august 2011 o 11:15 h MŠH Hlohovec)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA       10:2 (5:1)
Góly: Várady 3 (1., 7. a 10.), Fehérvári 2 (24. a 29.), Haľko (10.), Mikletič (11.), Rejžek (22.), Bartošek (22.), Kozár (30.) - Pápež (7.), Kurcin (21.)
ŽK: Frič (26.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: M.Rogoň a T.Nagy, akumulované fauly : 2:3 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. - Bagin T., Frič D., Várady V., Mikletič D. - Brunovský A., Sláma Z., Haľko P., Mikita L. - od 17.min: Kozár P., Bartošek G., Rejžek M., Fehérvári A.
Makroteam: Zbytek (Štefanec) - Papajčín, Mára, Pekara (C), Pápež, Kurcin, Marušinec, Riška, Michálek, Žucha, Bezák