Sláma (26:10) 5:0

19.august 2011 o 15:45 h MŠH Hlohovec
  -
  -
  Martin Rogoň a Tomáš Wojčík - akumulované fauly : 0:3 - v 1.tr, 3:7 - v 2.tr, 2:1 - v 3.tr
  68 divákov
  Brndiar P. - Várady V., Brunovský A., Haľko P., Mikita L. (C) - Sláma Z., Rejžek M., Bagin T., Fehérvári A.
  od 30.min Bartošek G., od 35.min Mikletič D.. nehral: Gašparovič M. - Bogucki - Kozsmider
  Frič D. a Rafaj D. (obaja zranení)

Slov-matic FOFO Pogon 04 Szczecin (POL) V druhom zápase turnaja náš súper Pogon 04 Szczecin rozstrieľal žilinský Makroteam 7:1, ktorý už do polčasu inkasoval šesťkrát. Zpočiatku sa hral vyrovnaný futsal, v drese súpera hrala dvojica hráčov z Brazílie. Brndiar dnes ale chytal skvele a zaslúžene si napokon aj udržal čisté konto. Keď Bagin spálil obrovskú tutovku a do polčasu sa neujali ani Ďalšie tutovky Mikitu, góly začali padať až v druhom polčase. Po ukážkovo zahratom priamom kope skóre otvoril umiestnenou strelou Kozár nekompromisne k žrdi. Po ľavej strane ušiel obrane Pogonu Várady, predložil loptu kapitánovi a ten sa nemýlil. V Poľsku sa vraj hrá veľmi tvrdo, a tak už v polovici polčasu mali hráči súpera päť faulov a prvúdesinu bezpečne premenil Bagin v tretí gól oranjes. Po ruke kopal druhú v poradí Fehérvári, jeho strelu však zastavilo iba brvno. Onedlho prišiel aj siedmy faul a ďalšia desina. Zobral si ju opäť Bagin a nezaváhal - 4:0. V závere sa ešte podarilo skórovať Zdeňkovi Slámovi z uhla a tak si pravdepodobne v sobotu po tretej zahráme finále turnaja.

Medzinárodný turnaj Victory Makro Cup 2011 :
(19.august 2011 o 15:45 h MŠH Hlohovec)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FC POGOŇ SZCSECIN 04 (Poľsko)       5:0 (0:0)
Góly: Bagin 2 (24. a 25. oba z 10m), Kozár (18.), Mikita (22.), Sláma (27.)
ŽK: , ČK: -, 68 divákov, Rozhodcovia: Martin Rogoň a Tomáš Wojčík, akumulované fauly : 0:3 - v 1.pol, 3:7 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. - Várady V., Brunovský A., Haľko P., Mikita L. (C) - Sláma Z., Rejžek M., Bagin T., Fehérvári A. - od 30.min Bartošek G., od 35.min Mikletič D.. nehral: Gašparovič M.
Pogon: Kubrak (C) - Lewandowski, Zebrowski, Mikolajewics, Kubik, Ricardinho, Tubacki, Jurczak, Dos Santos Douglas, Mikolajewicz, Bogucki - Kozsmider

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0 FOFO vs Pogoň Štetín 5:0