Leczyk (38:57)

12.august 2011 o 18:30 h - Sport Center, Cieszyn, Poľsko
  Bartošek (16.) - Leczyk (38.)
  -
  Warcholowski a Trebnicyk (POL) - akumulované fauly : 0:3 - v 1.pol, 3:2 - v 2.pol
  8 divákov
  od 21. Várady V., od 23.min Bagin T., nehral: Mikletič D., Brndiar P.
  Frič D. a Rafaj D. (zranení)

Akademia Pniewy (POL) Slov-matic FOFO Futsalisti oranjes pokračovali v sérii prípravných zápasov, tentokrát nastúpili v Poľsku proti miestnemu majstrovi Akademia Pniewy. Zranení Frič a Rafaj do bojov zasiahnuť nemohli, ostatní hráči ale boli k dipozícii a tak sa odohral zápas v plnom nasadení. Rovnako ako v Kazachstane oranjes doviedlo zápas do víťazného konca o tri góly. V samotnom zápase šiel do vedenia po pekne umiestnejnej strele k žrdi súper, keď sa presadil Despotovič. Odpoveď ale prišla rýchlosťou blesku. Už za necelú minútu vyrovnal z pravej strany Fehérvári a v tej istej minúte otočil skóre nádherným vinklom Kozár, ktorý sa veľmi rýchlo adaptoval na nové podmienky v novom klube.V 13.minúte zvýšil šťastným gólom Rejžek a polčasový, rovnako tak aj zápasový účet uzatvoril 39 sekúnd pred prestávkou Sláma.

Prípravný zápas pred sezónou 2011/2012 :
(12.august 2011 o 18:30 h Sport Center Cieszyn, Poľsko)
AKADEMIA PNIEWY (Poľsko) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:4 (1:4)
Góly: Despotovič (9.) - Fehérvári (10.), Kozár (10.), Rejžek (13.), Sláma (20.)
ŽK: Leczyk (39.) - Bartošek (16.), ČK: -, 8 divákov, Rozhodcovia: Warcholowski a Trebnicyk (POL), akumulované fauly : 0:3 - v 1.pol, 3:2 - v 2.pol
Akademia: Neagu - Wojciechowsky, Pieczynski L., Pieczynski D., Mika, Stanislawsky, Despotovič, Lebiedzinsky, Mojta, Leczyk
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P., Kozár P. - Bartošek G., Sláma Z., Rejžek, Fehérvári A. - od 21.min Várady V., od 23.min Bagin T.