..:: ZÁPASOVÝ SUMÁR ::..

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS
GYÖR ETO FUTSAL CLUB vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA
3:3 (1:0)
Dróth (9:25) 1:0 
 
Gyurcsányi (20:57) 2:0 
 
Dróth (29:16) 3:0 
 
 
  3:1 Sláma (33:21)
 
  3:2 Kozár (36:20)
 
  3:3 Haľko (38:51)
  5.august 2011 o 19:00 h - Magvassy Mihály Sportcsarnok, Györ, Maďarsko
  -
  -
  Ábrahám a Csirke (Maďarsko) - akumulované fauly : 1:3 - v 1.pol, 4:6 - v 2.pol
  150 divákov
  Gašparovič M. - Brunovský T., Kozár P., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Bartošek G., Rafaj D.
  Balázs (Matkovics) - Al-Ioani (C), Dróth, Lódi, Gyurcsányi, Peczár, Dobre, Mincho Hernandez, Ninho
  od 12.min Fehérvári A., od 28.min Bagin T., od 31.min Brndiar P., nehral: Mikletič D.
  Rejžek M. a Várady V. (oddych)

ZÁPASOVÝ KOMENTÁR :

Rába Gyor (HUN) Slov-matic FOFO Na druhý prípravný zápas nastúpili oranjes na horúcej pôde v Maďarsku proti majstrovskému tímu Eto Györ Futsal Club. V zostave trénera Janíka absentovali Vojto Várady a Martin Rejžek, ktorí dostali voľno, prvýkrát sa ale objavil v oranžovom drese Peter Kozár a hneď sa aj strelecky presadil. Zo začiatku zápasu mal viac z hry súper, ktorý vyskladal dobré mužstvo. Po chybe a nájazde 2 na 1 otvoril skóre po prihrávke uruguajčana Hernandeza domáci Dróth - 1:0, a žiaľ zranený David Frič už nemohol pre zranenie pokračovať v zápase. Čisté šance si vypracovali obe mužstvá, ani jedno však neprekonalo brankára. Vyrovnanie mohli zariadiť Sláma a Fehérvári, z mráčika ale nezapršalo. Neujala sa ani parádna strela Rafaja a tak sa prvý polčas, v ktorom sa viac bránilo ako útočilo skončil jednogólovým víťazstvom domácich. Po obrátke sa tempo hry vystupňovalo, urputne sa bojovalo o každú loptu a centimeter krásnej futsalovej palubovky. Hneď v úvodnej minútke vyšiel Györu opäť nájazd 2 na 1, Lódi našiel Gyurcsányho a ten so šťastím druhýkrát prekonal Gašparoviča - 2:0. Top šancu na zníženie zahodil Bartošek, v dobrej príležitosti sa nepresadil ani Fehérvári. Po šikovnej strele domáceho útočníka zvonila žŕdka, trest ale prišiel o chvíľu. Po zbytočnej strate lopty samostatný nájazd nekompromisne pod brvno zakončil Dróth - 3:0. Pomaly ale začali taktovku do rúk preberať oranjes, ich efektivita ale bola stále na nule. Oranžový stroj nakopla žŕdka Mikitu, Kozárove dve šance nenašli cieľ, ale potom to prišlo... Sláma nádhernou strelou od žrde znížil úplne zaslúžene - 3:1, Brndiar následne vykúzlil zákrok ako z rozprávky. Tutovku nedal Mikita, jeho ďalšiu šancu z odrazenej lopty poslal už do siete Kozár - 3:2. Domácich, ktorí sa nevedeli dostať spod tlaku postavili na nohy domáci rozhodcovia, keď odpískali smiešny šiesty faul, Brndiar bol ale proti a desinu Lódimu bezpečne chytil. V závere vyrovnanie priniesla až power-play a skvele zahratý signál s famóznym zakončením Haľka. Záver už bol v rukách hostí a tak sa druhý prípravný zápas skončil spravodlivou remízou 3:3 (1:0).

Prípravný zápas pred sezónou 2011/2012 :
(5.august 2011 o 19:00 h Magvassy Mihály Sportcsarnok, Györ, Maďarsko)
GYÖR ETO FUTSAL CLUB (Maďarsko) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:3 (1:0)
Góly: Dróth 2 (10. a 30.), Gyurcsányi (21.) - Sláma (34.), Kozár (37.), Haľko (39.)
ŽK: -, ČK: -, 150 divákov, Rozhodcovia: Ábrahám a Csirke (HUN), akumulované fauly : 1:3 - v 1.pol, 4:6 - v 2.pol
Raba Eto Györ: Balázs (Matkovics) - Al-Ioani (C), Dróth, Lódi, Gyurcsányi, Peczár, Dobre, Mincho Hernandez, Ninho
Fofo: Gašparovič M. (od 31.min Brndiar P.) - Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P., Kozár P. - Bartošek G., Rafaj D., Sláma Z., Frič D. - od 12.min Fehérvári A., od 28.min Bagin T., nehral: Mikletič D.
- zápasový prehľad a fotogaléria zo zápasu

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3 ETO Gyor Futsal (HUN) vs FOFO 3:3

web design Vladsson AMBROZEK (C) 2oo9 | Autorské práva sú vyhradené a vlastní ich Slov-matic FOFO BRATISLAVA