31.júl 2011 o 18:30 h - ŠH Mladosť, Bratislava
  Marián Fischer a Mário Bohun - akumulované fauly : 4:1 - v 1.pol, 5:3 - v 2.pol
  Gašparovič M. - Brunovský T., Fehérvári A., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Bartošek G., Rejžek M.
  Klingenbrunner - Cesovic, Daran, Grager, Paukner, Belen, Milutinovic, Marinkovic, Babrbic (C), Demir

PREDSTAVUJEME SÚPERA - STELLA ROSSA WIEN :

Stella Rossa Wien (RAK) STELLA ROSSA WIEN

Umiestnenie v Rakúskej lige: 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009 - 1.miesto
Úspechy: štart v predkole UEFA FUtsal Cupu 2008/2009, 2010/2011

Slov-matic FOFO BA Stella Rossa Wien (RAK) Po týždni plnej prípravy dnes tím oranjes nastúpil na prvý prípravný zápas pred štartom novej futsalovej sezóny, súperom bol rovnako ako minulý rok majster Rakúska a účastník predkola UEFA Futsal Cupu Stella Rossa Wien. Viedenčania valcovali počas celého roka všetkých súperov v domácej súťaži, prešli bez straty bodu, majster Slovenska je ale iná káva, čo dnes potvrdil aj samotný zápas. Rozdiel medzi ligami je markantný, oranjes v zostave bez Vojta Váradyho a Petra Kozára po identických polčasoch svojho súpera deklasovalo 12:2 (6:1). Prvý gól v sezóne strelil symbolicky kapitán mužstva Ladislav Mikita, keď ho prenádherne našiel dobre postaveného Anton Brunovský. Už do polčasu strelili Fofáci šesť gólov, súperov najlepší hráč a rovnako kapitán Barbic znižoval v 19.minúte na 5:1, šiestykrát ale ešte pred prestávkou prekonal Klingenbrunnera Rejžek po Fričovej nahrávke. Najkrajší gól na 5:1 strelil Gabo Bartošek, keď ho na pivote pekne našiel Gašparovič a Gabo si efektným oblúčikom vypýtal potlesk divákov. Po obrátke sa obraz hry nezmenil, favorit mal často loptu vo svojej moci a strieľal jeden gól za druhým. Zdeněk Sláma sa v dnešnom zápase zaskvel hetrikom, hostia znižovali na konečných 12:2 opäť Barbicom v 33.minúte, potom sa zápas už iba dohrával, aj keď skórovať mohli obe mužstvá.

Prípravný zápas pred sezónou 2011/2012 :
(31.júl 2011 o 18:30 h ŠH Mladosť, Bratislava)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs STELLA ROSSA WIEN (Rakúsko)       12:2 (6:1)
Góly: Sláma 3 (13., 32. a 32.), Fehérvári (11. a 22.), Bartošek 2 (15. a 21.), Mikita (2.), Brunovský (13.), Rejžek (19.), Mikletič (24.), Rafaj (27.) - Barbic 2 (19. a 33.)
ŽK: Barbic (40.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Bohun, akumulované fauly : 4:1 - v 1.pol, 5:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. (Brndiar P.) - Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P., Fehérvári A. - Bartošek G., Rejžek M., Sláma Z., Frič D. - od 18.min Rafaj D., od 21.min Mikletič D., Bagin T.
Stella Rossa: Klingenbrunner - Cesovic, Daran, Grager, Paukner, Belen, Milutinovic, Marinkovic, Barbic (C), Demir