1.apríla 2011 o 18:30 h - Mestská ŠH v Trnave
  Marián Gál a Peter Budáč - akumulované fauly : 4:2 - v 1.pol, 2:5 - v 2.pol
  od 23.min Bartošek G.
  Várady V. (zranený a stop pre 3 žk)

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK MIMA DIVUS TRNAVA :

Mima Trnava (SVK) ŠK MIMA DIVUS TRNAVA

Úspechy: neoficiálne 3. miesto v sezóne 2005/06, 2. miesto v sezóne 2002/03, 3. miesto v sezóne 2002, 3. miesto v sezóne 2001, 8. miesto v sezóne 2004/05, 8. miesto v sezóne 2003/04, postup do I. ligy v sezóne 1999, postup do II. ligy - skupina západ v sezóne 1998, semifinále SP v sezóne 2001, 1. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2003, 1. miesto na turnaji o Pohár GR Nafty GAS v sezóne 2002, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2000, vicemajster PVP 2002 - Bielorusko
História: Klub vznikol v roku 1998 zaregistrovaním na MV SR. Od roku 1999 hrá najvyššiu slovenskú futsalovú súťaž – od Bratislavy až po Košice. Trnavčania sú 3-násobnými držiteľmi tretieho miesta v lige a v roku 2002 sa stali dokonca vicemajstrami Slovenska. Navyše v spomínanom roku získali v Pohári víťazov pohárov v Bielorusku striebro. V súčasnosti budú opäť bojovať v play-off o majstra Slovenska.

Mima Trnava (SVK) Slov-matic FOFO BA O postupe do finále rozhodli futsalisti oranjes proti Mime Divus Trnava už po troch zápasoch. Rovnako v najkratšom možnom termíne postúpili po dráme v Mladosti do finále aj RCS Košice. V Trnave sa hralo opatrne, v úvodnom dejstve videli diváci jediný gól z futsalky Haľka. Nejlepší extraligový strelec pridal krátko po prestávke aj druhý gól. Pokoj a postupovú istotu pre zverencov Janka Janíka znamenali až góly Slámu a Bartošeka. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO Bratislava): "Úvod zápasu bol veľmi opatrný. Do ôsmej minúty sa nič zásadné nedialo, potom Haľka "vychytal" brankár. Následný prienik Fehérváriho - až do kuchyne - už ponúkol Haľkovi gólový zápis. Do polčasu mali obe mužstvá po dve čisté gólové šance, ale to bolo všetko... Nebol to žiadny oslnivý futsal... Zmeny v zostave, ale aj taktike priniesli rozhodnutie. Famóznych osem minút prinieslo náš ofenzívny uragán a tri pekné góly, najmä Slámov stál za to. Záverečnú štvrtinu hrala MIMA power play a päťkrát sme minuli tesne bránu. Súper sa predsa len dočkal. Po 76 minútach hry nám vsietil gól. Sme radi, že sme vo finále už po troch zápasoch, ale to je aj náš súper – RCS Košice. Nuž, bude to zaujímavé - ako každé finále." Jozef Duhony (tréner Mimy Divus Trnava): "Celá táto séria jasne vyznela pre súpera, ktorý má na naše pomery nadštandardnú kvalitu. Druhý a tretí zápas bol z našej strany výrazne lepší, vypracovali sme si niekoľko šancí a som presvedčený o tom, že sme Slov-maticu boli dôstojným súperom. Objektívne môžem konštatovať, že Slov-matic na základe kvalitatívneho rozdielu zaslúžene postúpil do finále." Luboš Adámek (hráč Mimy Divus Trnava): "Slov-matic bol od začiatku favoritom. Aj proti kádru, kde hrajú slovenskí reprezentanti a dvaja českí, sme si dokázali vypracovať množstvo šancí. Ale znova sme ich nepremenili. Určite to je v našich hlavách, ale aj o šťastí. A o skvelom Gašparovičovi v bráne. Napriek nedávnemu zraneniu som chcel pred domácim publikom hrať. Náš masér, šaman Simeon Topolnický, ma dokázal postaviť na nohy. Rovnako ako chlapci som dúfal, že túto sériu natiahneme. Teraz sa už musíme sústrediť na zápasy o bronz a snažiť sa priviesť z palubovky súpera vedenie v sérii."

1/2-finále play-off Kyma extraligy 2010/2011 - 3.zápas:

Across Pinerola BRATISLAVA vs RCS KOŠICE   4:4 (3:3,1:2), 4:5 pen    na zápasy - 0:3
Góly: Bahna, Seidler po 2 – Kozár, Gajdoš, Maďarík, Serbin

(1.apríla 2011 o 18:30 h v MŠH Trnava)
ŠK MIMA DIVUS TRNAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:4 (0:1)
Stav série - 0:3 na zápasy, do finále postúpil Slov-matic FOFO
Góly: Adámek (37.) - Haľko 2 (9. a 22.), Sláma (27.), Bartošek (28.)
ŽK: Sládeček (20.), Adámek (33.), ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: P.Budáč a Gál - akumulované fauly : 4:2 - v 1.pol, 2:5 - v 2.pol
Mima: Guťan (Súkenik) - Málik, Kunka, Peciar, Sládeček (C) - Budovec, Adámek, Krivočenko, Filan
Fofo: Gašparovič M. - Fehérvári A., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Rafaj D., Rejžek M., Sláma Z., Frič D. - od 23.min Bartošek G.

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off Mima Trnava vs FOFO 1:4, 3.semifinále play-off