2:11 Brunovský (37:44)
  7.decembra 2010 o 20:30 h - ŠH prof. Rovného v Bratislave
  -
  -
  Mário Belavý a Štefan Moncman - akumulované fauly : 4:3 - v 1.pol, 3:4 - v 2.pol
  100 divákov
  Brndiar P. - Mikita L. (C), Brunovský A., Haľko P., Várady V. - Bagin T., Rejžek M., Frič D., Sláma Z.
  od 37.min Gašparovič M. (za Brndiara), od 21.min rafaj D.
  Bartošek G.

FTVŠ UK BA (SVK) Slov-matic FOFO BA Posledný zápas v tomto kalendárnom roku zvládli Fofáci na jednotku, domácemu FTVŠ UK BA nedali ani tú najmenšiu šancu a zvíťazili hladko 11:2 (4:1). O víťazovi bolo rozhodnuté prakticky v prvom polčase, v ktorom oslávenec a kapitán mužstva Ladislav Mikita strelil hetrik. Skvelý Brndiar inkasoval v prvom polčase iba jedinýkrát z nohy Gregoru, po obrátke sa hralo prevažne na domácu bránku, hráči oranjes si skvele zakombinovali a Neumanna v bránke FTVŠ prekonali ešte sedemkrát. Po dni voľna bude pokračovať tréningový proces v ostrom tempe, v piatok sa väčšina hráčov stretne na reprezentačnom sústredení a v nedeľu doobeda spoločne s tímom U-21 odídu do Plzne na Turnaj 4 krajín...

predohrávka 12.kola slovenskej futsalovej KYMA extraligy 2010/2011:

MFsK NITRA vs ŠK Mima Divus TRNAVA   2:2 (2:1)
Góly: Čambal, Suchan – Kunka 2

predohrávka 13.kola slovenskej futsalovej KYMA extraligy 2010/2011:
(7.december 2010 o 20:30 h v ŠH prof. Rovného v Bratislave)
FTVŠ UK BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:11 (1:4)
Góly: Gregora, Adamčík – Mikita 4, Rejžek 2, Várady, Bagin, Rafaj, Haľko, Brunovský
ŽK: -, ČK: -, 150 divákov, Rozhodcovia: Moncman a Belavý - akumulované fauly : 4:3 - v 1.pol, 3:4 - v 2.pol
Fofo: Brndiar P. (od 36.minúty Gašparovič M.) - Mikita L. (C), Várady V., Haľko P., Brunovský A. - Rafaj D., Rejžek M., Sláma Z., Frič D. - od 22.minúty Bagin T., Fehérvári A.

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11 FTVŠ UK BA vs FOFO 2:11