Bruno Melo (37:45) 3:1

20.novembra 2010 o 15:00 h - v Baluan Sholak Sport Palace - Almaty, Kazachstan
  -
  -
  Epaminondas Stamoulis (GRE) a Audrius Kancleris (LIT) - akumulované fauly : 2:1 - v 1.pol, 0:4 - v 2.pol
  500 divákov
  Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Fehérvári A., Rafaj D., Frič D., Rejžek M.
  od 22.minúty Sláma Z., nehrali: Bartošek G., Brndiar P.
  nikto

Slov-matic FOFO BA Futsalisti Slov-maticu FOFO Bratislava vstúpili do turnaja C-skupiny elitného kola UEFA Futsal Cupu v Alma-Ate sobotňajšou tesnou prehrou s gruzínskym šampiónom Iberia Star Tbilisi, keď tretí gól inkasovali do prázdnej bránky pri power-play, zápas skončil výsledkom 1:3 (0:2). Zverenci trénera Jána Janíka podali proti vysokému favoritovi najmä v druhom polčase výborný výkon. V ňom boli lepší a strelecky aktívnejší, dvojgólové manko sa im však nepodarilo zmazať. Nádej slovenskému majstrovi vlial kontaktný gól Vojtecha Váradyho, ale skóre spečatil Bruno Melo. Kazašský majster a organizátor turnaja Kairat Alma-Ata v druhom sobotňajšom zápase C-skupiny zvíťazil nad poľským tímom Akademia FC Pniewy 5:0.

Slov-maticu nevyšiel plán prežiť bez ujmy úvodnú desaťminútovku. Už po 77 sekundách skóroval Betinho, jeden z členov početnej brazílskej enklávy v tíme gruzínskeho majstra, keď úspešne obhodil Gašparoviča. Hráči Tbilisi si vypracovali plejádu šancí, tie však zostali nevyužité. Na 2:0 zvýšil Roni vo chvíli, keď už pred bránkou súpera "horela" palubovka. Dvanásť sekúnd pred koncom prvého polčasu mohol z ojedinelej šance "oranjes" znížiť Fehérvári, ale v tutovke nastrelil brankára. V druhom dejstve pôsobili hráči Slov-maticu aktívnejším dojmom ako ich súper. Veľké šance si vypracovali Frič s Haľkom a do tretice Akopov bravúrne zneškodnil pokus kapitána Mikitu. Brankár Tbilisi držal svoj tím nad vodou, poradil si aj so strelami Rejžeka a Brunovského. V 32.minúte však kapituloval, keď ho zbavil kúzla Várady - 2:1. Slovákom vlial kontaktný gól novú vlnu energie. V 36. minúte mohol vyrovnať Frič a po ňom aj Várady. Všetko napokon bolo inak, keď skúsený súper dve minúty pred koncom zlomil odpor Fofa gólom do prázdnej bránky pri neúspešnej power-play na konečných 3:1. Ján Janík (tréner Slov-maticu FOFO): "Mohli sme remizovať, ale v takýchto zápasoch si to žiada vyššiu efektivitu v koncovke. Škoda, že sme dostali rýchly gól, ale inak sme bránili veľmi dobre a súper nemal vyložené šance, iba ich náznaky. Po rohu sme inkasovali krátko pred koncom polčasu druhý gól, ale po zmene strán sme dokázali znížiť. Neboli sme ďaleko od vyrovnania, v závere sme však pri našej power play dostali tretí gól. Tbilisi hralo presne to, čo sme očakávali, teda nepríjemný pressing a vysunutú obranu. Hráči súpera mali loptu viac na teniskách a nás stálo veľa síl ju získať späť. Výsledok 1:3 je realita, ale nehrali sme zle. Spokojný som s hrou v obrane, ale vravím, v ofenzíve musíme byť v ďalších zápasoch efektívnejší."

UEFA FUTSAL CUP - Elite round 2010/2011, skupina C:
(20.november 2010 o 15:00 h v Baluan Sholak Sport Palace - Almaty, Kazachstan)
IBERIA STAR TBILISI (Gruzínsko) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:1 (2:0)
Góly: Betinho (2.), Roni (19.), Bruno Melo (38.) - Várady (32.)
ŽK: -, ČK: -, 500 divákov, Rozhodcovia: Stamoulis (GRE) a Kancleris (LIT) - akumulované fauly : 2:1 - v 1.pol, 0:4 - v 2.pol, rohy - 4:5, strely na bránku - 12:14
Tbilisi: Akopov - Kublašvili, Džabiradze, Bruno Melo, Romario - Altunašvili (C), Betinho, Fumasa, Roni (Toni, Jamburia)
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Fehérvári A., Rafaj D., Frič D., Rejžek M. - od 22.minúty Sláma Z., nehrali: Bartošek G., Brndiar P.

(20.november 2010 o 17:30 h v Baluan Sholak Sport Palace - Almaty, Kazachstan)
KAIRAT ALMATY (Kazachstan) vs Akademia Pniewy (Poľsko)       5:0 (1:0)
Góly: Katata (3. a 40.), Giva (25.), Kelson (26.), Suleimenov (40.)

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1 LM Elite, Tbilisi vs FOFO 3:1