12.novembra 2010 o 20:10 h - ŠH Mladosť, Bratislava
  -
  Lukáš Peško a Mário Belavý - akumulované fauly : 2:3 - v 1.pol, 2:4 - v 2.pol
  150 divákov
  Brndiar P. - Mikita L. (C), Várady V., Haľko P., Brunovský A. - Frič D., Rejžek M., Fehérvári A., Bagin T.
  od 21.minúty Gašparovič M. (za Brndiara P.), od 30.minúty Rafaj D., nehral: Sláma Z.
  Bartošek G. (zranenie z LM)

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ACROSS PINEROLA BRATISLAVA :

ACROSS PINEROLA BRATISLAVA (SVK) ACROSS PINEROLA BRATISLAVA

Umiestnenie v extralige: 2009/2010 - stop v štvrťfinále play-off, 2008/09 - 4.miesto, stop v semifinále play-off
Úspechy: 2000 (sálový futbal) - 3. miesto, 2002 (sálový futbal) - víťaz Slovenského pohára, 2003/2004 (futsal) - 2. miesto
História: Klub vznikol v roku 1994. Od roku 1999 účinkuje v celoštátnej lige.

ACROSS PINEROLA BRATISLAVA (SVK) Slov-matic FOFO BA Pre povinosti vo futsalovej Európe si majstrovské Fofo svoj derby zápas 10.kola proti Across Pinerole predohral ešte pred odchodom do ďalekého Kazachstanu. Domáci pôsobili pred zápasom nabudení, skvelý deň dnes zastihol gólmana Herka, ktorý bol oporou, viackrát ho zachránila aj konštrukcia bránky. Skóre otvoril už v druhej minúte Várady, keď ho skvele našiel roh Brunovského. 1:42 pred obrátkou zvonila po Fričovej strele žrď, sekundu pred polčasom sa konečne dočkal gólu v extralige v aktuálnej sezóne aj Tonko Brunovský. V druhom dejstve vrátil Across do duelu gól Paštrnáka, oranjes ale prehodili na väčší rýchlostný stupeň a o necelé dve minúty po priťuknutí cez Pivota s Mikitom Haľko vrátil dvojgólové vedenie favoritovi. V 30.minúte našiel Haľko Váradyho a ten nedal Herkovi šancu, rovnako tak šancu Pinerole na obrat v zápase. Nádherný súboj Cintula vs Frič vyšiel až nad očakávanie pre českého reprezentanta, za čo zožal standing ovation od celej lavičky oranjes i divákov v hale. Flustrovaný Cibi už do zápasu následne nenaskočil... Pinerola stále ostáva ašpirantom na finále, všetko ukážu až zápasy v play-off, RCS Košice a trnavská Mima budú chcieť byť určite proti... Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO): "V úvode stretnutia sa Herko, brankár Pineroly pridal k Repovi, ako ašpirant na cenu Fair play. A ako to už v týchto prípadoch býva, bol z toho gól. Potom sa obe mužstvá predbiehali v zahadzovaní šanci, ktorých bolo z našej strany viac, ale Herko ukázal niekoľko skvelých zásahov. V tomto duchu to vyzeralo takmer celý prvý poľčas. Takmer. Futsal je šport pozoruhodný. Tonko Brunovský "kobaridovsky" zasunul. Na ukazovateli skóre svietilo 00.01 s do konca polčasu. V druhom polčase jediný raz vykresala Pinerola iskierku nádeje, ale naša skvelá akcia cez pivota plamienok vzápätí zahasila. Najlepší hráč zápasu, Vojtech Várady, potom exportne prekonal najlepšieho hráča Pineroly... Diváci by radi videli viac gólov, ale Herko, zo štyri žrde a najväčšia slabina nášho súpera – strelecká nemohúcnosť, boli proti. Zápas vôbec nebol ľahký tréning... Pinerola má dobré mužstvo, určite bude v boji o medaily. Nasleduje Kazachstan..."

predohrávka 10.kola slovenskej futsalovej KYMA extraligy 2010/2011:
(12.november 2010 o 20:10 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
ACROSS PINEROLA BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:4 (0:2)
Góly: Paštrnák (24.) - Várady 2 (2. a 30.), Brunovský (20.), Haľko (26.)
ŽK: Emrich (18.) - Frič (34.), ČK: -, 150 divákov, Rozhodcovia: Lukáš Peško a Mário Belavý - akumulované fauly : 2:3 - v 1.pol, 2:4 - v 2.pol
Pinerola: Herko - Habaj M., Ciprys, Cintula, Emrich (C) - PAštrnák, Bahna, Németh, Šporánek - Hornyák
Fofo: Brndiar P. - Mikita L. (C), Várady V., Haľko P., Brunovský A. - Frič D., Rejžek M., Fehérvári A., Bagin T. - od 21.minúty Gašparovič M. (za Brndiara P.), od 30.minúty Rafaj D., nehral: Sláma Z.

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4 Pinerola vs FOFO 1:4