5.novembra 2010 o 18:20 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Miroslav Ježík a Marián Gál - akumulované fauly : 3:2 - v 1.pol, 4:6 - v 2.pol
  Gašparovič M. - Várady V., Mikita L. (C), Haľko P., Brunovský A. - Fehérvári A., Rafaj D., Frič D., Rejžek M.
  Repa - Kopčan, Holič, Kunka (C), Stankovič - Krivočenko, Adámek, Zorád, Gabaš
  Bartošek G. (členok z LM), Sláma Z. (sval)

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK MIMA DIVUS TRNAVA :

Mima Trnava (SVK) ŠK MIMA DIVUS TRNAVA

Úspechy: neoficiálne 3. miesto v sezóne 2005/06, 2. miesto v sezóne 2002/03, 3. miesto v sezóne 2002, 3. miesto v sezóne 2001, 8. miesto v sezóne 2004/05, 8. miesto v sezóne 2003/04, postup do I. ligy v sezóne 1999, postup do II. ligy - skupina západ v sezóne 1998, semifinále SP v sezóne 2001, 1. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2003, 1. miesto na turnaji o Pohár GR Nafty GAS v sezóne 2002, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2000, vicemajster PVP 2002 - Bielorusko
História: Klub vznikol v roku 1998 zaregistrovaním na MV SR. Od roku 1999 hrá najvyššiu slovenskú futsalovú súťaž – od Bratislavy až po Košice. Trnavčania sú 3-násobnými držiteľmi tretieho miesta v lige a v roku 2002 sa stali dokonca vicemajstrami Slovenska. Navyše v spomínanom roku získali v Pohári víťazov pohárov v Bielorusku striebro. V súčasnosti budú opäť bojovať v play-off o majstra Slovenska.

Slov-matic FOFO BA Mima Trnava (SVK) Šlágrom ôsmeho extraligového kola bol označovaný práve zápas v Mladosti, kde domáci oranjes hostili dobre namotivovanú ŠK Mimu Divus Trnavu. Samotný duel odštartoval nastrelenou žŕdkou Haľka už v tridsiatej sekunde, zahrmieť mohlo ale aj na druhej strane, keď nájazd 2 na 1 nezakončil v tutovke Krivočenko. Aktívnejší ale boli domáci, strela Mikitu zo šiestej minúty trela brvno. Šance Haľka, Feherváriho ostali nevyužité, na druhej strane sa neraz musel obracať aj Gašparovič v domácej bráne. Bezgólové skóre vydržalo až do dvanástej minúty, kedy na radosť domácich fanúšikov Fehérvári jemným tečom usmernil loptu za chrbát Repu. Päť minút pred obrátkou spálil stopercentnú šancu Várady, po chybe Gašparovič vychytal v samostatnom nájazde aktívneho Krivočenka. Štrnásť sekúnd pred polčasom zahrmelo v Mladosti aj druhýkrát. Várady z priameho kopu delovkou prestrelil všetko, aj Repu a zvýšil na 2:0. Nakoniec to bol rozhodujúci a víťazný gól v zápase. Druhé dejstvo neprinieslo toľko šancí a vzruchu ako prvé, v 32.minúte Gabaš znížil na 2:1. Záverečná power-play gól v sieti domácich už nepriniesol, oranjes strelili minútu pred koncom regulárny gól, keď vyhodenú loptu tečoval do bránky Bagin. Rozhodcovská dvojica ale gól neuznala a tak si počkáme na video zo zápasu od Doda...

8.kolo slovenskej futsalovej KYMA extraligy 2010/2011:

ŠK Makroteam ŽILINA vs FK P.K.P. KOŠICE   4:4 (2:1)
Góly: Pagáč 2, Škulec, Pekara – Hricov L. 2, Hanzel, Kuhajdík
RCS KOŠICE vs Tupperware NOVÉ ZÁMKY   6:3 (4:2)
Góly: Gajdoš 3, Kyjovský 2, Serbin – Dudáš, Kender, Švikruha
FTVŠ UK BRATISLAVA vs MFsK NITRA   3:4 (3:2)
Góly: Slyško, Adamčík, Nincz – Suchan 3, Kuna

(5.november 2010 o 18:20 h v ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MIMA DIVUS TRNAVA       2:1 (2:0)
Góly: Fehérvári (12.), Várady (20.) - Gabaš (32.)
ŽK: -, ČK: -, 230 divákov, Rozhodcovia: Miroslav Ježík a Marián Gál - akumulované fauly : 3:2 - v 1.pol, 4:6 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Várady V., Haľko P., Brunovský A., Mikita L. (C) - Frič D., Rafaj D., Rejžek M., Fehérvári A. - od 35.min Bagin T., nehrali: Poluch V. a Mikletič D.

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1 FOFO vs Mima Trnava 2:1