Tomáš Nagy a Peter Budáč - akumulované fauly : 5:2 - v 1.pol, 1:2 - v 2.pol
  Gašparovič M. - Várady V., Mikita L. (C), Haľko P., Brunovský A. - Fehérvári A., Rafaj D., Bagin T., Rejžek M.

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK MAKROTEAM ŽILINA :

ŠK Makroteam ŽILINA (SVK) ŠK MAKROTEAM ŽILINA

Umiestnenie v extralige: 2008/09 - 9.miesto, vyhralo baráž o udržanie
Úspechy: V sezóne 2006/2007 zvíťazilo v 2.slovenskej lige a postúpilo do extraligy
História: Klub vznikol v roku 2002

Slov-matic FOFO BA Makroteam Žilina Po vzájomnej dohode sa zápas 12.kola proti žilinskému Makroteamu odohral už dnes, v pôvodnom termíne tohoto zápasu je totižto na pláne Turnaj 4 krajín v Českej republike. Oranjes stále bez dvojice Sláma - Frič, zraneného Gaba Bartošeka, ale už s Brunovským v zostave sa do súpera zahryzli hneď od úvodu. Skóre pomerne skoro otvoril svojim desiatym gólom v sezóne Peter Haľko, o necelé dve minúty našiel ukážkovo Rejžek Fehérváriho a ten sa nemýlil - 2:0. Po prehnanej snahe Pekaru v obrane strelili domáci za prispenia kapitána hostí aj tretí gól. Až za tohoto nepriaznivého stavu sa začali viac tlačiť do zakončenia makroteam-áci, čo využil na zníženie Pápež. Ešte do prestávky ale rýchlonohý Várady zvýšil na rozdiel troch gólov. Po zmene strán bolo rušno na oboch stranách, Fofáci už ale neinkasovali a naopak na druhej strane tromi gólmi prikrášlili výsledok, keď sa strelecky presadili postupne kapitán Mikita, Rejžek a druhým streleckým zápisom v zápase i Várady.

Predohrávka 12.kola slovenskej futsalovej KYMA extraligy 2010/2011:
(22.október 2010 o 18:30 h v ŠH Mladosť, v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA       7:1 (4:1)
Góly: Várady 2 (16. a 27.), Mikita 2 (12. a 22.), Haľko (2.), Fehérvári (4.), Rejžek (25.) - Pápež (16.)
ŽK: Fehérvári (20.), ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Tomáš Nagy a Stanislav Kračmer - akumulované fauly : 5:2 - v 1.pol, 1:2 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Rafaj D., Fehérvári A., Rejžek M., Bagin T. - od 2.polčasu Poluch V., od 33.minúty Mikletič D.
Makroteam: Súkenik, Zbytek - Pekara (C), Pápež, Pagáč, Kurcin - Škulec, Riška, Mára, Marušinec

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1 FOFO vs Makroteam Žilina 7:1