8. októbra 2010 o 18:20 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Tomáš Nagy a Budáč Marcel - akumulované fauly : 3:5 - v 1.pol, 3:3 - v 2.pol
  Gašparovič M. - Fehérvári A., Haľko P., Rafaj D., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Rejžek M., Bagin T.
  Bartošek G. (členok z LM), Brunovský A. (zuby)

PREDSTAVUJEME SÚPERA - MFsK NITRA :

MFsK Nitra (SVK) MFsK NITRA

Umiestnenie v extralige: nováčik v sezóne 2009/2010
Úspechy: v Openlige v sezóne 2008/2009 - 4.miesto a Víťaz západoslevenského pohára, 2001/2002 - konečné 3. miesto (najlepšie umiestnenie v Openlige)
História: Mužstvo vzniklo v júni roku 1996 pod názvom Futsal club Polyservis Čechynce, kedy základy mužstva položili Štefan Mészároš, Július Fejes, František Németh a Marek Gerhát. Vo svojom úvodnom ročníku v druhej najvyššej celoštátnej súťaže mužstvo nezaznamenalo výraznejšie úspechy. Od súťažného ročníka 2003/2004 sa Únia malého futbalu spojila so sálovým futbalom a vznikol Slovenský futsal. Družstvo bolo zaradené do 2. ligy-západ. Od leta 2008 sa začala nová éra. Družstvo sa premenovalo na MFsK Nitra, do predstavenstva prišli noví členovia ako Miloslav Horka, František Halmo, Róbert Kollár a skvalitnil sa aj káder. V polke sezóny sa vymenil tréner a prišiel Marián Bochnovič Mužstvo hrá pod záštitou mesta v úplne novej a modernej hale, ktorá stojí na mieste škárovej hracej plochy kde sa hrala kedysi MÚMF. Najbližším cieľom je postup do najvyššej celoštátnej sútaže. Mužstvo má nato vytvorené vynikajúce podmienky. Mužstvo v tomto ročníku dosiahlo nakoniec 4. miesto v 1.Open lige a stalo sa víťazom západoslovenského pohára. V roku 2009 MFsK Nitra kúpilo licenciu od Senice a začína hrať najvyššiu Slovenskú ligu - Extraligu a popri tom bude hrať aj 1.Open ligu.

Slov-matic FOFO BA MFsK Nitra Kedže v Nitre nebola k dispozícii hala, oba kluby odohrali po vzájomnej dohode zápas piateho kola v bratislavskej športovej hale Mladosť, pre kvalifikačný zápas Arménsko - Slovensko nebola ako na zápasoch Ligy majstrov plná hala, diváci ale predsa prišli. V zostave oranjes sa neobjavili Gabo Bartošek, ten si odniesol nepríjemné zranenie členka ešte z úvodného zápasu UEFA Futsal Cupu, rovnako tak ani Tonko Brunovský, ktorý ma za sebou úspešnú operáciu zubov a do dvoch týždňov bude mužstvu k dispozícii. V drese MFsK Nitry nastúpila naša dlhoročná opora Martin Čambal, ten sa napokon ako jediný strelecky presadil z tábora hostí, keď šťastným tečovaným gólom znížil na 1:6. Skóre zápasu otvoril po prihrávke Fehérváriho Mikita v šiestej minúte, v trinástej Bagin pretlačil nadvakrát loptu za Molnárov chrbát a zverenci Janka Janíka viedli 2:0. O osude zápasu rozhodla pasáž medzi 15. a 16.minútou, kedy oranjes strelili tri góly... Po vyťukaní obrany na jeden dotyk zvýšil na 3:0 Fehérvári. Po získaní lopty ušiel po pravej strane Haľko a jeho prihrávku zúžitkoval Mikita pohodlne na 4:0. Piaty klinec pridal topstrelec Haľko, ktorý premenil samostatný nájazd na Molnára strelou k žrdi. Po zmene strán Haľko opäť ušiel obrane a po blafáku svietilo skóre 6:0. Bývalý reprezentačný kapitán Čambal síce znížil, posledná päťminútovka ale patrila opäť majstrovi. Rejžek z pravej strany prestrelil gólmana MFsK a skóre prikrášlil dve a pol minúty pred konečným hvizdom rozhodcovskej dvojice Nagy - Budáč M. Mikletič, keď po rohu Friča vystrihol ukážkový "klobúk".

5.kolo slovenskej futsalovej KYMA extraligy 2010/2011:

MFK Tupperware NOVÉ ZÁMKY vs ŠK Mima Divus TRNAVA vs MFsK NITRA   2:1 (1:1)
Góly: Dudáš, Kozík - Adámek
ŠK Makroteam ŽILINA vs Across Pinerola BRATISLAVA   1:5 (1:2)
Góly: Pekara - Németh, Herko, Paštrnák, Emrich, Šporánek
FTVŠ UK BRATISLAVA vs RCS KOŠICE   2:3 (1:2)
Góly: Hlina, Višváder - Serbin, Kyjovský, Maďarík

(8.október 2010 o 18:20 h v ŠH Mladosť, v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs MFsK NITRA       8:1 (5:0)
Góly: Mikita 2 (6. a 16.), Haľko 2 (17. a 28.), Bagin (13.), Fehérvári (16.), Rejžek (36.), Mikletič (38.) - Čambal (30.)
ŽK: -, ČK: -, 100 divákov, Rozhodcovia: Tomáš Nagy a Budáč Marcel - akumulované fauly : 3:5 - v 1.pol, 3:3 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Fehérvári A., Mikita L. (C), Haľko P. - Sláma Z., Frič D., Rejžek M., Bagin T. - od 2.polčasu Brndiar P., Várady V., od 33.minúty Mikletič D.
MFsK: Molnár - Kuna, Zima, Tóth, Čambal, Turan, Šebo, Suchan, Peciar (C), Kluka, Volentier (Pecho)

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1 FOFO vs MFsK Nitra 8:1