20.augusta 2010 o 18:50 h - ŠH Mladosť, Bratislava
  -
  Marián Fischer a Mário Bohun - akumulované fauly : 3:3 - v 1.pol, 2:0 - v 2.pol
  200 divákov
  Gašparovič M. - Rafaj D., Haľko P., Brunovský A., Mikita ". (C) - Sláma Z., Frič D., Bartošek G., Rejžek M.
  striedali: od 20.minúty Brndiar P- (za Gašparoviča M.), Mikletič D., Bagin T., Fehérvári A.
  striedali: Buršík, Vlach, nehral: Dufek
  Várady V. (po operácii)

PREDSTAVUJEME SÚPERA - FC TANGO BRNO (Česká rep.) :

Tango Brno (ČR) FC TANGO BRNO (Česká rep.)

Umiestnenie v extralige: 2009/010 - stop v štvrťfinále play-off vs Slávia Praha 2:3 na záp
Úspechy: semifinalista českého pohára 2008/2009
Informácie: novým trénerom v sezóne 2010/2011 - Marián Berky

Slov-matic FOFO BA Tango Brno (ČR) Prvý prípravný zápas na domácej pôde v Mladosti nám nevyšiel podľa predstáv. Súper zvučného mena Tango Brno pricestovalo do Bratislavy pod vedením Mariána Berkyho a tak mal duel zvláštnu príchuť. Skóre otvoril nekompromisne Ján Havel, po obrátke ale v priebehu troch minút oranjes gólmi Rejžeka a Haľka otočili zápasové skóre. Obrana ale napokon neustrážila strelca Beleja, ktorý osem minút pred koncom vyrovnal. Loptu sme mali častejšie na futsalkách počas celého zápasu, množstvo šancí ale pochytali bránkári českého extraligistu, alebo pozahadzovali hráči v oranžovom. Séria prípravných zápasov pokračuje v pondelok, kedy do ŠH Mladosť zavíta maďarský MVFC-Berettyóújfalu. Ten trénuje reprezentačný tréner Richard Bačo, jeho chlapci sa boli aj s vedením pozrieť na dnešnom zápase, cez víkend totižto štartujú na Victory Makro Cupe v Trnave.

Prípravný zápas pred sezónou 2010/2011 :
(20.august 2010 o 18:50 h ŠH Mladosť, Bratislava)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FC TANGO BRNO       2:2 (0:1)
Góly: Rejžek (22.), Haľko (25.) - Havel Ján (15.), Belej (32.)
ŽK: -, ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer, akumulované fauly : 3:3 - v 1.pol, 2:0 - v 2.pol
Fofo: Gašparovič M. - Rafaj D., Haľko P., Brunovský A., Mikita (C) - Sláma Z., Frič D., Bartošek G., Rejžek M. - Fehérvári A., Mikeltič D., Bagin T.
Tango: Kubíček (Zrzavý) - Peška, Chadzidis, Belej, Havel Jozef (C) - Brúna, Outrata, Vacula, Havel Ján - Vlach, Mareš, Buršík, nehral: Dufek

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2 FOFO vs Tango Brno 2:2