15.augusta 2010 o 13:00 h - SH Teplice na Stínadlech, Česká rep.
  Hanzlík a Černý - akumulované fauly : 5:7 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
  striedali: Mikletič D., Mikita L. (C), Rafaj D.
  Greuto - Xuxa, Afranio (C), Milovanov, Batyrev - Nagumanou, Pereverzev, Chukhriy
  Loginov - Upalev, Misharin, Maraduda
  Várady V. (po operácii)

PREDSTAVUJEME SÚPERA - MFK TJUMEŇ (Rusko) :

MFK Tjumeň (Rusko) MFK TJUMEŇ (Rusko)

Umiestnenie v ruskej Superlige: 2008/09 - 4.miesto, 2007/08 - 4., 2006/07 - 6., 2005/06 - 10.
Úspechy: 3-násobný víťaz Green Ball Cupu
Úspechy: semifinále Ruského pohára 2008/2009

Balticflora Open Cup 2010 MFK Tjumeň (Rusko) Slov-matic FOFO BA Keďže prišlo k reorganizácii v turnaji, dostali sme od usporiadateľov príležitosť zabojovať o konečné tretie miesto s MFK Tjumeňom z Ruska, s ktorým sme v skupine prehrali 0:4. Mohli sme aj my odísť domov, ale lepšieho súpera už do Ligy majstrov by sme ťažko zohnali, tak sme radi využili ponuku, ktorá sa nám naskytla. Úvod zápasu sa zopakoval, už v prvej minúte vymietol bombou pavučinu brazílčan Xaxa. Následne zodvanásť minút sme so skvelým súperom hrali vyrovnaný zápas, tutovky zahodili Sláma, Bartošek i Haľko, a tak sa k ďalšej nechytateľnej strele dostal druhý brazílčan Afraino. V závere polčasu rozhodcovia nezmyselne odpískali dva desaťmetrové kopy v náš neprospech, technickou strelou k žrdi využil hneď prvý opäť Afraino. Do druhého dejstva vstúpili oranjes aktívne, zlyhali však opäť v koncovke, tri čisté šance trestuhodne zahodili. Do zápasu vrátil Fofákov Bagin, keď konečne v 24.minúte trafil pekne k žrdi. Rozhodca si svoj "komplex" vyriešil vylúčením Friča, presilovku sme však skvele ubránili bez inkasovaného gólu. V 31.minúte prišla akcia nováčikov - Rafaj skvele našiel Bagina a ten prestrelil Upaleva. Tjumeň po skvelom signáli zvýšil na 4:2, strelu Bartošeka po úniku zastavila iba žrď. Po ruke premenil bezpečne penaltu Haľko, záver ale patril profi futsalistom z Ruska, keď najskôr Trifonov strelil piaty gól a v samom závere Afraino pri power-play prestrelil Brunovského v bráne, čím zavŕšil svoj hetrik. - Podrobnejšie o turnaji Balticflora Open Cup 2010

Balticflora Open Cup 2010 - zápas o 3.miesto:
(15.august 2010 o 13:00 h SH na Stínadlech Teplice, Česká rep.)
MFK TJUMEŇ (Rusko) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       6:3 (3:0)
Góly: Afranio 3 (12., 18. z 10 m a 40.), Xuxa 2 (1. a 32.), Trifonov (36.) - Bagin 2 (24. a 31.), Haľko z pen. (35.)
ŽK: Frič (8.), Fehérvári (18.), Brunovský (18.), Gašparovič (19.), ČK: Frič (25.), 100 divákov, Rozhodcovia: Černý a Hanzlík, akumulované fauly : 5:7 - v 1.pol, 4:4 - v 2.pol
Tjumeň: Greuto (Upalev) - Xuxa, Afranio (C), Milovanov, Batyrev - Nagumanou, Pereverzev, Chukhriy - Upalev, Misharin, Maraduda
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Bartošek G., Fehérvári A., Haľko P. - Sláma Z., Frič D., Rejžek M., Bagin T. - Mikita L., Mikletič D., Rafaj D.

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3 BalticfloraOpen o 3.miesto, MFK Tjumeň vs FOFO 6:3